PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اين متن خوبه برا صرفا جهت اطلاع

kheyri
06-05-1390, 10:57 بعد از ظهر
سلام.باور كنيد رزنامه-خبر نگار-شبكهاي خبري خارجي هرجا كه بگيد اين موضوع پيشنهاد داديم ولي نميدونم اين موضوع انگار قفل شده ؟يه چند تا سوال اگه امكانش هست از مسئولين بپرسينچرا با موتورهاي حجم بالا در سطح شهر نميشه تردد كرد . واقعا ميشه ترور كرد يا هنوز ما در دهه 60 زندگي ميكنيم.قانون ابلاغ شده بود كه در 5 شهر پر جمعيت براي يه مدت كوتاهي نا كه 30 سال براي كل شهرا تردد ممنوع شه.خيلي باحاله گمركم كه انگار با قاچاق چيان محترم قرار داد داره .از گمرك كه نميشه وارد كرد قاچاقچي وارد ميكنن كه بدون مدارك هر خلافيي ميشه كرد.از پيست نگم كه بهتره انگار نميدونم تو ايران اين ورزش حقير چه گناهي كرده كه بهترين جايه پيست براي يه موتور مسابقه*اي فقط 400 متره :دي هي روزگار واقعا سوال من از مسئولين اينه به خاطر 1 سي سي امنيت ملي به خطر ميفته كه 249 سي سي پلاك ميكنن 250 نه؟!چقدر ما بايد چوب بي كيفيتي محصولات موتوري بخوريم.چرا جون ايراني هر بار سوار يه موتور خوب ميبشه فكر ذكرش اين باشه كه الان با تير بزننشواقعا نميدونم .شما هم به ما دست رد ميزنيد يا !

Kami
06-05-1390, 11:01 بعد از ظهر
حقیقت اینکه من و شما نمیتونیم کاری کنیم مگر یک کسی که تو مجلسی چیزی باشه

نیما نادری
07-05-1390, 02:52 قبل از ظهر
این حرفا چیه !!!

بنده شخصا اگر تو مجلس بودم و پول میگرفتم ککم هم برای شما جونا نمیگزید ...مگه دیونم برم بگم چرا موتور فلان حجم نیست ... مارک بهت میزنن ... موتور سواری افت شخصیت داره واسشون
طرف تا دیروز پیکان استیشن سوار بوده الان خانومش میگه سمند سال نمیخوام بی ریخته خودش نمیدونه کدوم ماشینش کدوم طبقه از پارکینگه
بعد منو و شما عمرمون به GA رفته هنوز موتور ندیدیم نشستیم از مجلس یک شیخ با ردای نوراگین واسه ما موتور آزاد کنه ؟

شما میگی 250 من میگم محدودیت رو بردار ... باند بازی ...مافیا ...کثافت ... لجن ... هرزه گی ...دزدی ... جنایت ... تجاوز ...دروغ ... صبح تا شب جاریه کی فکر جون و عشقشه

همانا باید کشید ...پیپو سیگارو و هشیش ... تا کمر دولا شوی ...از فکر آن ملغی شوی...اوج گیری مثل چاد رید...کس نفهمید کی برید ...:khak:

چهار تا کمپانیه آشغال واسه اینکه CGبزنن 100 سال از صنعت موتورسیکلت عقب افتادیم ...حالا مگه پر میشه این جیب پاره ؟

nopo
07-05-1390, 09:58 قبل از ظهر
من عاشق موتور سواری هستم:acigar:
ولی به نظر شما با این وضع رانندگی ها و این کیفیت بسیار پایین آسفالت واین همه چاله چوله میشه میشه موتور 1000 وسط شهر توی روز آورد؟
خودت راکب موتور امنیت جونی داره؟
چقدر سرعت میتونه بره؟
حیف نیست برای موتوری که کیلومترش 330تاست!!! 150 تا راه بره؟؟؟هان؟
پس همون شب توی اتوبان بهتره!!!:consoling2:

Kami
07-05-1390, 10:10 قبل از ظهر
دقیقا حرف منم همینه . اخه مگه همه جنبه موتور سنگین دارن؟ یهو دیدی طرف با موتور 600 رفته شده پیک موتوری :gigglesmile: همین الان یارو یه موتور 250 میخره کلاه ام نمیزاره انگاری که فراری خریده :gigglesmile:
اصلا به نظرم 97 % مردم رانندگیشون خوب نیست . جاده هامون ام که خدا رو شکر یه جای سالم ندارن
نگران نباشید به امید خدا بچه هامون سوار موتور های بهتری شاید بشن

soroush adventure
07-05-1390, 12:02 بعد از ظهر
من اینو قبول ندارم. تو همین یکی دو سالی که چند تا موتور مثلا خوب وارد شده فرهنگ موتور یه تکونی خورده فرومهای موتور هم تقریبا از همون زمان شروع به کار کردن. اگه کلا ازاد بشه یه مدتی همه جوگیر میشن بعدش رو به عادی شدن میره. این سی جی های اشغالیه بدون ترمز و استاندارده که فرهنگ موتور رو به گند کشیده. من خودم سی جی هم دارم وقتی پشتش میشینم عین اش و لاشا میرونم ولی با موتور درست و حسابی حواسم کاملا هست و رعایت میکنم. مثل تفاوت رانندگی یه نیسانی با یه بنز میمونه

Amir
07-05-1390, 12:18 بعد از ظهر
دوست عزیز مگه وقتی آزاد شد حتما باید همه 1000 بخرن؟

شما یه ماکسیما میگیرید , ماشینتون 250 تا میره , خب این دلیل میشه که همه جا با 250 کیلومتر حرکت کنید؟

موتور سی سی بالا آزاد نخواهد شد تا یکی از بچه ها (!) نره تو فاز بیزنس موتورسیکلت اون موقع به 24 ساعت نکشیده اطلاعیه میدن که دیدیم در جهان امروزی موتور 249 سی سی دیگر به درد نمی خورد وبیاید موتور های 600 سی سی وارد شده توسط حاج محمد فلان را بخرید خوب است

Kami
07-05-1390, 12:54 بعد از ظهر
بالاخره یه روز ازاد میشه همه ما یه موتور خوب میگیریم :smilies(113):

Ramin
07-05-1390, 01:43 بعد از ظهر
سلام.باور كنيد رزنامه-خبر نگار-شبكهاي خبري خارجي هرجا كه بگيد اين موضوع پيشنهاد داديم ولي نميدونم اين موضوع انگار قفل شده ؟يه چند تا سوال اگه امكانش هست از مسئولين بپرسينچرا با موتورهاي حجم بالا در سطح شهر نميشه تردد كرد . واقعا ميشه ترور كرد يا هنوز ما در دهه 60 زندگي ميكنيم.قانون ابلاغ شده بود كه در 5 شهر پر جمعيت براي يه مدت كوتاهي نا كه 30 سال براي كل شهرا تردد ممنوع شه.خيلي باحاله گمركم كه انگار با قاچاق چيان محترم قرار داد داره .از گمرك كه نميشه وارد كرد قاچاقچي وارد ميكنن كه بدون مدارك هر خلافيي ميشه كرد.از پيست نگم كه بهتره انگار نميدونم تو ايران اين ورزش حقير چه گناهي كرده كه بهترين جايه پيست براي يه موتور مسابقه*اي فقط 400 متره :دي هي روزگار واقعا سوال من از مسئولين اينه به خاطر 1 سي سي امنيت ملي به خطر ميفته كه 249 سي سي پلاك ميكنن 250 نه؟!چقدر ما بايد چوب بي كيفيتي محصولات موتوري بخوريم.چرا جون ايراني هر بار سوار يه موتور خوب ميبشه فكر ذكرش اين باشه كه الان با تير بزننشواقعا نميدونم .شما هم به ما دست رد ميزنيد يا !

سلام خفاش جان
چون تعداد کسایی که تو جامعه موتورسنگین دارن و حتی به موتورسنگین علاقه دارن خییییییییلی کمه... احتمالا نیم درصد هم کمتر باشه!!!!! کدوم شبکه ی خبری یا نماینده مجلسی میاد واسه اقلیت حرف بزنه؟!!!
اگر تعدادشون زیاد بشه مطمئنا موتورسنگین آزاد میشه

kheyri
07-05-1390, 03:02 بعد از ظهر
ناراحت نشن بعضيها ولي همش فاز منفي ميايد چرا . به جاي اينكه شماهم پافشاري كنيد .
تا وقتي نباشه جنبش چطور به وجود مياد .وضع خفقان كه بدترش ميكنه . مگه قرار همه 200 رو پر كنن .اونايي كه 250 گرفتن به قول شما اداي اداماي تازه به دوران رسيدرو در ميارن مطمئن باش موتور درست حسابي نديدن .
الان كه كشورهاي همسايه ازاده همه تا خر خره پر ميكنن .
مشكل از خودمونه
به اميد خدا همه شعورشون به اين حد برسه كه بتونن قوانين راهنمايي و رانندگي رعايت كنن.

Kenji
07-05-1390, 03:38 بعد از ظهر
آقا دیشب ساعت 1 یکی دهن ما رو سرویس کرد. سی بی آر 600 رو انداخته بود تو کوچه پسر 18 ساله با رفیقاش انقدر گاز و گوز کردن حالم داشت به هم می خورد. کل همسایه ها به فحش دادن افتاده بودن.

به خدا با این وضع ممنوع باشه بهتر

mosim2m
07-05-1390, 03:45 بعد از ظهر
ممنوعه که ساعت 12 شب میان آسایشو از مردم میگیرن . اگه آزاد بود تو روز و بدون ترس از مامور میومد

Kenji
07-05-1390, 04:21 بعد از ظهر
الان که ممنوع ساعت 1 یدونه میاد.

خدا بخیر کنه وقتی آزاد بشه و سر ظهر و کله صبح و شب و وقت و بی وقت 10 نفر بی جنبه شروع کنن به گازو گوز کردن و جلب توجه و پر کردن دنده 1 فقط برا اینکه 4 نفر بیان نگاشون کنن.

فرهنگ هیچی و نداریم قربونش برم

ghost.rider1
07-05-1390, 05:22 بعد از ظهر
اینجا ایرانه لوسانجلس نی که.همین موتورسنگین اگر ازاد شه قیمتای جهانیش همه بالای 5000دلار هست پس اونی که الان سی جی گوجهای داره بازم نمیتونه بخره.به قول دوستمون حالا سنگین اگه مشکلش حل شه واقعا نبود جاده داریم.تصرو اینکه با موتور 1000 روی سرعت گیرو بعضی چاله ها رفتن وحشت اوره.

mosim2m
07-05-1390, 06:05 بعد از ظهر
پس چطور ماشینای 4000 cc و پورشه و آخرین مدل آزاده ؟ حتما تفکر خاصی پشت این قضیه هست که رو موتور فوکوس کردن . چون دست انداز واسه اون ماشینام هستش تو شهر

نیما نادری
08-05-1390, 01:01 قبل از ظهر
آقا شما بزار آزاد بشه ماشا الله همه میدونن چی بخرن ...آفرودیا میرن پی آفرود آنرودیا هم پی 1000 سی سی پس تو کشور هایی که همه کوچه موچه ها سنگ فرشه همه تریل سوار میشن

تازه همون کشورها مهد موتور ریسن ... من که امشب تا صبح دعا میکنم ..شرمنده کار دیگه ای بلد نیستم ...چند وقت دیگه مجوز 250 هم تاریخش تمام میشه و بر میگردیم جای اولمون زیاد سر 1000 چونه نزنیم غمباد میاره

RIDER
08-05-1390, 02:13 قبل از ظهر
عزیزمن ماشینو با موتوز مقایسه نکن مثلا اگر یه لامبور گینی با سرعت ۱۸۰تا بره دست انداز فوقش سپهرش داغون شه یا هر بلایی هم سرش بیاد بازم تووش زندهای موتور هر چقدرم لوازم ایمنی بپوشی اگر با ۱۸۰ تا بری دست انداز ۱۰تا ملق رو هوا۱۰تا رو زمین گردنت خورد میشه.شما میگی ماشین چرا تا فلان حجم آزاده شما ماشینای پلاکو ول کن همشون تو سرعت پیتن در مقابل موتور شما بهترین گذرموقتو نام ببر که بتونه از هندا سی بی ار ۱۰۰۰ار ار یا هایابوسا جلو بزنه یه دلیلش اینه.دوم علی جان شما میگی شب میان با ۶۰۰گاز گاز اون جور آدمو باید گا........ ولی همین سی جی هم صداش بدتره که منم با سی جی تو یه فرعی هی ***زم همه دیوانه میشن پس به حجم نیست به شعور راکبه.مساله این که چرا موتور سنگین آزاد نمیکنن شما ببین تو کشور ما چقدر بدبختیو مشکل داریم اول باید مشکلات اصلی حل شه بعد این چیزا.یکی افتاده از گشنگی داره میمیره یکی از ۱۰سالکی هشیش میکشه این حلش مهم تره یا موتور سنگین.ما مردم اینهمه ساله مینالیم این مشکلات هر رزوم بیشتر میشه شما میخوای با یه پارتی تو مجلس مثلا طرحو مطرح کنی بفرز مطرح شد تصویب شد دو فوریته این همه اینا طرح های تخیلی تصویب کردن دو فووریته معلما الان چهار ساله منتظراجرای طرح اضافه حقوقشونن وهزاران طرح رو هوا اگه این تایید شه میره برا ۱۰سال دیگه.تو کشوری داری زندگی میکنی که اگه واسه چیز قانونی قانون نباشه یا منع باشه عقلانیش اینه که غیر قانونی انجامش بدی.بعد میان میگن بازی های غربی نشان دهنده ی وضعیت زندگی مردم کشور های توسعه یافتست ولی بنظرم بازی مثل جی تی ای این وضع الان کشور ماست ماشینتو میدزدن میکشنت میزنتت میخورنت همه کار میکنن هیچی کی نیست به دادت برسه به پلیسه هم میرسی میگی چرا نیومدی میگه من نبودم مافوقم بود مافوق مال پایگاه بود پایگاه مال تهران بود هالا تا بدویی پرونده تشکیل بدی یارو ماشینو آب کرده پولشم خورده یه آبم روش.پس همون قاچاقو فعلا عشقه.راستی مگه آقای نادری قراره بلای سره ۲۴۹سی سی بیاد

نیما نادری
08-05-1390, 09:24 قبل از ظهر
هر مجوزی یک تاریخی داره ...مخصوصا محصولات شرکت مطروحه ...خصوصا این که مسئولان هم زیاد دل خوشی ازشون ندارن چون انگاری در همه یکجوری مالیدن لذا طرف صبح بلند شه اعلام کنه لغو ...لغو میشه

Kami
08-05-1390, 09:39 قبل از ظهر
مگه کشکه امروز 250 ازاد کنن بعد بیان توقیف کنن؟ 4 میلیون پول گمرکی و این چیزا رو هیوسانگ دادیم بعد توقیف کنن؟:gigglesmile: دیگه در این حد مملکت بی قانون نیست

AMIR MOHAMMAD n
08-05-1390, 10:01 قبل از ظهر
بالاخره باید از یه جایی شروع بشه تا کم کم مردم جنبه ی موتور به کار بخور رو پیدا کنند.وقتی که شروع شد کم کم جاده ها هم خوب میشن.
ولی من فکر میکنم اینکه نمیذارن موتور خوب وارد کشور بشه میخوان این کارخونه های سی جی از کار نیفته و به اصطلاح اشتغال زایی بشه.

نیما نادری اینو میدونی خودت ما تنها تو صنعت موتور سازی صد سال از دنیا عقب نیستیم بلکه تو همه چیز از دنیا صد سال عقبیم.

نیما نادری
08-05-1390, 10:26 قبل از ظهر
مگه کشکه امروز 250 ازاد کنن بعد بیان توقیف کنن؟ 4 میلیون پول گمرکی و این چیزا رو هیوسانگ دادیم بعد توقیف کنن؟:gigglesmile: دیگه در این حد مملکت بی قانون نیست

وایسا تماشا کن

eshgh_namordeh
09-05-1390, 02:26 قبل از ظهر
از سوی اداره استاندارد تهران
اسامی برنجهای مسموم خارجی اعلام شد
این ایمیل را به هر که سلامتیش برایتان مهم است بفرستید
رئیس اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی تهران رسماً اعلام کرد: 13 نوع برنج خارجي وارداتي غيراستاندارد و غيرقابل مصرفست
مهدي پورهاشم گفت: براساس استانداردهاي بين المللي (كدكس) و استانداردهاي داخلي بايد ميزان اين سموم بخصوص سرب، آرسنيك و كادميوم که از فلزات سنگين هستند صفر باشد.
وي افزود: آزمايشات كارشناسان نشان داد، ميزان سم مايكوتوكسين در حد صفر است و مشكل خاصي ندارند

. ولي سرب در برنجها موجودست و در برخي انواع آن اين ميزان بسيار بالاست
آرسنيك موجود در اين برنجها از حد مجاز استاندارد نيز بسيار بالاترست و خطرناك.آرسنیک همان سم موجود در داروی نظافت است
وي گفت: كليه برنجهاي وارداتي با نامهاي
آريا
خاطره
181
مينويك
پاندا
محسن
مه كلاسيك
آفرين
مژده
كريستال
جادوگر
كمال ملكي
طوبا طلايي
با استانداردهاي بين المللي و داخلي مغايرت دارند.
پورهاشم خاطرنشان ساخت: نظر به اينكه سفارت كشور هندوستان در تهران در اين رابطه مكاتباتي با اداره استاندارد داشته است،نتايج اين آزمايشات در صورت لزوم به وزارت امور خارجه اعلام خواهد شد.
گفتنی است مجلس وزیران بازرگانی و کشاورزی را بهمین دلیل احضار کرده است.
با توجه به این که در خانه های بسیاری از دوستان و فامیلهای همه ما دستکم یکی از این 13 نوع برنج وجود دارد و انها و بچه هایشان در معرض این برنج های آرسنیک دار هستند ، این ایمیل را به هر که دوستش دارید فوروارد کنید تا بیش از این برنج سمی نخورند.این یک وظیفه انسانی است

---------- Post added at 03:26 AM ---------- Previous post was at 02:52 AM ----------

دوستان عزیز

با توجه به افزایش بیش از حد تشعشع ماورای بنفش که از خورشید ساطع می گردد و خطرناک بودن این تشعشع، لطفا به سایت زیرمراجعه و نام شهر مخل اقامتتان را وارد کرده و از میزان آن در ساعات مختلف آگاهی پیدا کنید

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])