PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرحزاد _ کوهسار

soroush adventure
24-02-1389, 04:24 بعد از ظهر
امروز با کیا ساعت 8 صبح رفتیم فرحزاد به امامزاده داوود . نسبتا سریع رفتیم حتی برای عکس هم توقف نکردیم.
جای دوستان هم خیلی خالی بود. ساعت 11 رسیدیم پایین و رفتیم پیست کوهسار.
.
بروبچ پیست
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
خانم کراس سوار ( موتور سواریشونم مثل ماشین سواریشونه ! )
نه راه پس داره نه راه پیش

کله زنی و تک چرخ زنی
پیشکسوت کراس سواری- شاغلام معروف
آخرشم جو گیر شدیم پدر تی ام رو دراوردیم

m3hiran
24-02-1389, 10:29 بعد از ظهر
سروش جان کلاه نمیزاری و میپری؟؟؟؟
خیلی خطرناکه حسن:3:

ovE
24-02-1389, 11:12 بعد از ظهر
سروش منو علیرضا 1 اونجا بودیم شمارو ندیدیم.حتی این دختره و شاغلامم دیدیم.دقیقآ همونجا که عکس انداختی

soroush adventure
25-02-1389, 08:53 قبل از ظهر
سروش جان کلاه نمیزاری و میپری؟؟؟؟
خیلی خطرناکه حسن:3:

بله کاملا حق با شماست .
منم کلاه سرم بود ولی اونجا به دلیلی برداشتم

soroush adventure
25-02-1389, 08:55 قبل از ظهر
سروش منو علیرضا 1 اونجا بودیم شمارو ندیدیم.حتی این دختره و شاغلامم دیدیم.دقیقآ همونجا که عکس انداختی

منو کیا قبل از 1 اومدیم پایین که به فیلم سینمایی برسیم:3:

soshiant
25-02-1389, 06:06 بعد از ظهر
منم ميخواستم باهاتون بيام . در قرار ملاقات ها يه پست زدم جواب پست منو که ندادين اونو هم حذف کردين .

Red Hat
25-02-1389, 06:21 بعد از ظهر
منم ميخواستم باهاتون بيام . در قرار ملاقات ها يه پست زدم جواب پست منو که ندادين اونو هم حذف کردين .

شرمنده که به جای دوستان جواب میدم. ولی مطمئن هستم که دوستان منظوری نداشتند و یک اشتباه پیش آمده و دفعه بعد باهم میریم.:7:

soshiant
25-02-1389, 08:13 بعد از ظهر
ممنونم . :22:

Alireza
25-02-1389, 08:17 بعد از ظهر
سوشیانت عزیز من که پستی پاک نکردم اگه هم شده حتما اشتباهی شده

mohammad@er
27-11-1393, 08:55 بعد از ظهر
سلام دوستان . من خونمون فرحزاده . تو کوه های فرحزاد موتور سواری یاد گرفتم . ولی به نظرم کوه های فرحزاد بخاطر شنی و سنگی بودنش بدرد موتور سواری خیلی نمی خوره . پدر موتور در میاد . البته چند جا بلدم که خوراکه موتور و موتور سوار حرفه ایه .من خودم پیست کوهسار میرم ولی بچه ها بعضی هاشون میرن سمت لواسون. در کل بچه هایی که میخان از فرحزاد برن امامزاده داوود امار بدن چند تایی بریم .