PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تراشیدن سر سیلندر موتور برای افزایش قدرت موتور

hasan47
17-03-1393, 10:25 بعد از ظهر
سلام خدمت داشی های گلم یه سوال اساسی برام پیش اومده من میخوام سر سیلندر موتور سیکلت رو بتراشم تا محفظه احتراق کوچیک شه ونسبت تراکم بره بالاتر و قدرت موتور بره بالاتر کسی میدونه این اندازه چقدره که پیستون و سوپاپ ها با هم برخورد نکنن ایا تاثیری چشمگیری در افزایش قدرت داره

senior.alireza
17-03-1393, 11:38 بعد از ظهر
موتور شما چیه ؟ همین طرح هوندا 125 هست ؟

moto shiraz
18-03-1393, 12:47 بعد از ظهر
سلام موتورتون چی هستش؟

3 e y e d
18-03-1393, 02:02 بعد از ظهر
سلام خدمت داشی های گلم یه سوال اساسی برام پیش اومده من میخوام سر سیلندر موتور سیکلت رو بتراشم تا محفظه احتراق کوچیک شه ونسبت تراکم بره بالاتر و قدرت موتور بره بالاتر کسی میدونه این اندازه چقدره که پیستون و سوپاپ ها با هم برخورد نکنن ایا تاثیری چشمگیری در افزایش قدرت داره

به اینکار میگن کف تراشی که اگه این میزان زیاد بشه صدا از سیلندر بیرون میاد.
اینکار باعث میشه تو سرعت بالا شاتون دور بیشتری بزنه و رو هر دنده ای بتونی موتورت رو بیشتر گاز بدی ولی اگه تازه کم هم باشه که صداش در نیاد وقتی موتور زیاد داغ میکنه مثلا باهاش راه صد کیلومتری رو بری ممکنه شاتون بزنه یا شاتون خورد بشه.
به نظرم من شما واشر سیلندرت رو عوض کن از این تیغی ها بنداز همین کار صورت میگیره کمپرس هم زیاد میشه خرج تراشکاری هم نداری جمعا ۱۵ تومن میشه

- - - Updated - - -

تاثیرشم چشم گیر نیست اما خوب به راحتی معلوم میشه
شما یه کار دیگه هم میتونی بکنی اونم اینهکه سوپاپ ها رو با سوپاپ خودروی ۲۰۶ عوض کنی که واقعا تغییرش چشم گیره و سرعت رو بالا میبره

hasan47
19-03-1393, 06:05 بعد از ظهر
[QUOTE=moto shiraz;239955]سلام موتورتون چی هستش؟[سلام داداش گلم
موتور من سانیکو cdi۱۲۵ ژاپن طرح هوندا