PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تور یکروزه به سمت یاسوج

ehsan sharif
16-03-1393, 11:45 بعد از ظهر
امروز ساعت 5صبح سفرمون را به سمت یاسوج آغاز کردیم وساعت 10 شب به پایان رسید.مسیر رفت و برگشت حدود 550 کیلومتر.
با شرکت 5 موتور
دایلیم. 250کاربر فلاور، لیدر گروه
هیوسانگ 250، دوست خوبمون محسن
پالس 220، دوست خوبمون مسعود
پالس ns، دوست خوبمون فرهود
آپاچی 180 بنده حقیر
جای دوستان خالی خیلی خوش گذشت.
البته یه حادثه کوچک هم صبح داخل جاده واسه من و آپاچی رخ داد و منحرف شدن من توی جاده سر پیچ بود که نتیجه اون رفتن به خاکی و برخورد با گارد ریل کنار جاده بود.
که حدود 2 ساعت وقتمون را گرفت.
موتور را یجور دوستان زحمت کشیدن و ردیف کردن که بتونه به مسیر رفت و برگشت ادامه بده تا در اسرع وقت بره تعمیرگاه.
دست برادران هلال احمر هم درد نکنه که کلی وقت دست و بدن ما را پانسمان میکردند.راستش بخاطر این حادثه از سفر اصلی جا موندیم و سفر را به 550 کیلومتر کاهش دادیم و به یک آبشار به اسم چشمه ناز بسنده کردیم.
از تمامی دوستان گل بابت این حادثه شرمنده هستم و جا داره یک خسته نباشید جانانه بهتون بگم.
عکسهای این سفر تقدیم شما

flower
17-03-1393, 08:50 قبل از ظهر
بله خوش گذشت اون حادثه هم پیش می یاد که بخیر گذشت اقا احسان هم سرعتی هم نداشت سر پیچ نتونست موتور را جمع کنه برگشتن هم یه ماشین شاسی بلند هیوندایی سر پیچ چپ کرده بود ماشینش درب و داغون شد اتفاق پیش می یاد حالا هر چی می خواد باشه بازم نزدیک اصفهان یه تصادف بد شده بود دیگه حوصله نداشتیم ول کردیم رفتیم اگر با سرعت مناسب حرکت کنید هیچ اتفاق خاصی نمی افته درضمن احسان جان همش عکس موتور گذاشتی یعنی مارفتیم طبیعت گردی :mad_majidonline:منم موتورم گذاشتم تو تک جک تو خاک فروکش کرد افتاد ایینه چپش شکست قصه ایینه را نخوردم چون بدون ایینه خیلی رانندگی کردن سخته دوستان کمک کردن راه را من باز می کردن تا من بتونم سبقت بگیرم مثله اسکورت رئیس جمهور بخصوص اقا احسان و محسن:gigglesmile: حالا ببینم خودم عکسی دارم بذارم .

rooshak
17-03-1393, 03:30 بعد از ظهر
دمتون گرم

flower
18-03-1393, 08:18 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

omidco2003
18-03-1393, 09:38 قبل از ظهر
ایشالا سفر بعدی تون به خیر و خوشی باشه

moto shiraz
18-03-1393, 12:53 بعد از ظهر
سلام