PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخه چرا ؟!

kheyri
04-05-1390, 03:24 بعد از ظهر
دوستان اين مطلبي كه دارم ميگم واقعا جامعه به اينجا رسونده.انقدر اعصابم خورد بود كه 3 ساعت بود ميخواستم بخوابم هي اينجور جملات ولم نميردن.به كسي بر نخوره همش باخودمم.از كجا شروع كنم.3 روزه هي دارم با خودم كلنجار ميرم ميرم ميگم اخه چه وضعشه به توام ميگم موتور سوار.پشت چرغ واسادم يكي نيست بگه اخه برا چي ميري رو خط عابر پياده حتما هركي رد ميشه بگه عجب نفمهي باور كن فرقش 1-2 متره .ماشينا پشت چراغ واستادن از اون ور ميايي عينه چي بگم اخه ميندازي لايه اين ماشين اون ماشين بالا پايين ميكني كه برسي جلو چراغ بماند كه اينه ماشينارو زدي به اين ماشين و ايون ماشين مالوندي .يكي نيست بگه اخه انسان فرقش 1 دقيقس 30 تا چراغ تصور كن تو روز اينطوري بري الكي چقدر بنزين لايه ماشينا دود كردي .ميبيني خلوته 2 ثانيه مونده چراغ قرمز شه همچين دنده ميدي كه انگار پيست وا شده نميگي يه نفهمي مثل خودت داره از اونور با اين شدت مياد بخوريد به هم چي ميشه .برعكسشم هستا 2 ثانيه مونده چراغ سبز شه يارو گازشو ميگيره نميگه يه نفهم مثل خودش داره با سرعت به خاطر 2 ثانيه خودشو تلف ميكنه .تاكسي يه دفه جلوت ميپيچه به خاطر مسافر هرچي از دهنت در مياد بهش ميگي فلا فلان شده چرا راهنما نزدي اونوقت من نه راهنما ميزنم نه بوق ميزنم .تازه يكي چيزي بگه ميگي واويلا.سر دو راهي راهنماده نزده ميپيچم يكي از اون طرف گازشو گرفته بعد اينكه زده ميگم مردك فلان فلان شده منو نديدي . حتمن بايد حدس ميزد كدوم وري ميخواستي بري .خيابون تا خر خره تو ترافيكه انداختي پيدارو ملت از دست تو تو پيداروآرماش ندارن .رفتم كلاه خريد بدون فك .رفيقم ديدم داره پته پته ميكنه صحبت كردني ميگم چته اينا ميگه كلاه بدون فك داشتم خوردن زمين 1 عمر پشيمونم .رو نميكنم كه منم بدون فك خريدم ميگم مرد مومن كجا دنيا رو ديديد رو موتور بدون فك بزارن اين كلا برا اسكوتر و دوچرخس.طرف مامور گرفته .بعد هي داره فحش ميده به خودش و دولت و راهنمايي رانندگي نميگه بابا جون اين فكر تو فردا بدون گواهينماه رفتي زدي يه عمر بايد حسرت بخوري.طرف باز گرفتن بيمه نداره نيمگه بابا جون يه بچه تخص بپره وسط خيابون من بزنم بهش يابد خداد تومن پيدا شم اونوقت نميگن بچه چرا پريدي .ميگن چرا زدي .رفيقم ديدم ميگم برا ده قدم كلا ميزاري سرت برگده چي بگه خوبه .ميگم ريقمون كه 20-21 سالش باشه 1 هفته پيش با 15 تا سرعت خورد زمين سرش خورد به جدول مرد .تو اون شلوغي داري تك ميزني نميگي بخوري به يكي چي ميشه .اصلا اون هيچ ترمز پاييت سر يه فنر بنده !يه طرفه انداختنم دارم ميرم يه لحظه فكر نميكن يه خري پيدا شه از اونور بياد با گوشيم صحبت كنه حواسش نباشه چي ميشه !با خانواده نشستيم رو موتور خانوم پشتم بچه جلو ! يه كلا فقط گذاشتم سر خودم ميخوريم زمين .خانومم فوت ميشه بچم ناقص ميگم خدا حكمتتو شكر!فيلمايه خارجي نشستم دارم نيگاه ميكنم هرچي بالا پايين ميكنم ميبينم يا اينا دارن اشتباه موتور سواري ميكنن يا ما .به مامور راهنمايي رانندگي ميگم چرا موتور حجم بالا ازاد نميكني . ميگه اونوقت بايد brt ببنديم برا اتوبوسا.داشتم بردم بيمارستان اورژانس در عرض 10 دقيقه 4 تا تصادفي موتور اوردن.و كلي چيز ديگه كه اينجور چيزا هميشه جلو چشم مون هست .اگه واقعا دوست داري بهمون نگن جهان سومي .....اخه اين چه وظعشه كجايه دنيا رو ديدي اينطوري موتور سواري كنن . تو كشورهاي خارجي بدون گواهينامه سوار موتور شي كلاه نذاري وحشي بازي بخوايي در بياري همونجا ميبرنت دادگاه جريمه نقدي و زندان . خدايي اينه ادم موتور نميرونم برا خورم متاسفم.........................چرا درست موتور سواري نميكنيم!چرا راهنما نميزني ؟چرا پشت خط عابر پيدا وا نميسي؟چرا همش ميخوايي بهت بگن زرنگ؟ چرا يه طرفه ميري ؟چرا كلا نميزاري ؟ واقعا من چرا با خودم اينكارارو ميكنم ؟

Kami
04-05-1390, 03:32 بعد از ظهر
من خودم همه جیزو رعایت میکنم چون با موتور به اون گندگی نه میشه لایی کشید نه تو پیاده رو رفت و نه ... اما اگه یا 125 بهم بدن خود من دیگه رعایت نمیکنم