PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید crm

eri
09-03-1393, 12:53 بعد از ظهر
سیلام ! من میخوام یه موتور crm بخرم ! مشخصات یه موتور خوب و تمیز چیه ! اگه میشه راهنماییم کنید ! دمتون گرم

ali_r
09-03-1393, 01:02 بعد از ظهر
سلام ضمن خوش آمد گویی
مشخصات موتور خوب اینکه انجین پلمب باشه
صدای اضافی نداشته باشه پاخور نداشته باشه
در کل موتور سرحال خودش میگه از من چقدر کار کشیدن
شما چقدر میخوای هزینه کنی؟

eri
09-03-1393, 01:25 بعد از ظهر
اقا من اطلاعاتم از موتور خیلی کمه !میشه لز ظاهر فهمید ! مثلا من هم میتونم تقریبا تشخیص بدم موتور سالمه یا نه ؟ نهایت 12 تومن

- - - Updated - - -

یه نفر یکی پیدا کردم برام میگه 16 میلیون !

ali_r
09-03-1393, 01:46 بعد از ظهر
خب با یه تعمیرکار برو سرموتور که سلامتیش رو برات تضمین کنه
اگه اطلاعاتی نداری نرو چون جوجه رو جای قناری بهت میدن که بعدا میفهمی که برات چیکار کردن

3 e y e d
17-03-1393, 06:53 بعد از ظهر
داداش سی ار ام خریدن که الکی نیست خیلی مواظب باش به نظم با پولت یه انجین نقره ای روغن بغل بخری بهترته.
بعدشم واسه خریدنم یه آدم وارد پیدا کن یه شیرینی مشتی بهش بده تا برات خوب کارشناسی کنه ضرر نکنی.

yasharazary
18-03-1393, 12:53 بعد از ظهر
خلاصه میگم :
بخر -- غمت نباشه اول و آخر موتوره!

stoncold
18-03-1393, 01:29 بعد از ظهر
اول اینکه سی ار موتوری نی ادم تازه کار بره سرشو تو پاچش نره دوما پلم اینا همه داستانه سی ار ام فقط سیلندرو کیپسو کاربراتش میزون باشه صدا اضافی هم نده وقتی گاز دادی سرش بیاد بالا با دنده دو سه قیمتشم هفت هشت تومن نکه شونزده

crf
18-03-1393, 03:02 بعد از ظهر
اول اینکه سی ار موتوری نی ادم تازه کار بره سرشو تو پاچش نره دوما پلم اینا همه داستانه سی ار ام فقط سیلندرو کیپسو کاربراتش میزون باشه صدا اضافی هم نده وقتی گاز دادی سرش بیاد بالا با دنده دو سه قیمتشم هفت هشت تومن نکه شونزدهاگه شما اینطور میگی تو پاچت نره سالم باشه ایرائ نداشته باشه 8تومن سراغ داری واسه این داداشمون جور کن

amir74
18-03-1393, 04:34 بعد از ظهر
دادا پول مفت یوقت ندی واسه سی ار ام دیگه تمیز و سالمش بیشتر از 10پول نده(انجین طلا گرون تره)

moto shiraz
18-03-1393, 04:45 بعد از ظهر
اول اینکه سی ار موتوری نی ادم تازه کار بره سرشو تو پاچش نره دوما پلم اینا همه داستانه سی ار ام فقطسیلندرو کیپسو کاربراتش میزون باشه صدا اضافی هم نده وقتی گاز دادی سرش بیاد بالا با دنده دو سه قیمتشم هفت هشت تومن نکه شونزده

عزیزوم شرمنده ها یا راهنمایی نکن یا درست راهنمایی کن
کیپس ماله کاوازاکی هست نه هندا

ببین یه تعمیر کار خبره ببر رو موتور قیمت بزاره
من یه کارتو پلاکش سراغ دارم انجینش تعمیر شده میگه 8.5
تو سایت دیوار یه سر برو تو شیراز هست

stoncold
18-03-1393, 05:08 بعد از ظهر
عزیزوم شرمنده ها یا راهنمایی نکن یا درست راهنمایی کن کیپس ماله کاوازاکی هست نه هندا ببین یه تعمیر کار خبره ببر رو موتور قیمت بزاره من یه کارتو پلاکش سراغ دارم انجینش تعمیر شده میگه 8.5 تو سایت دیوار یه سر برو تو شیراز هست‎داداش سی ار امو تاحالا از نزدیک لمسش کردی؟اگه نه برو حتما اینکارو کن بعد بیا از پست ملت ایراد بگیر

- - - Updated - - -

اگه شما اینطور میگی تو پاچت نره سالم باشه ایرائ نداشته باشه 8تومن سراغ داری واسه این داداشمون جور کن‎من نوکر هرچی ادم بامعرفتم هستم داداش یه سی ار ام داشتم یکی دوهفته پیش فروختمش تو امضام برو عکساش هست سفید نارنجیه فروختم شیشونیم ‏

crf
20-03-1393, 01:59 بعد از ظهر
اون موتور در حد بود؟:icon_pf _99_:

ARSH
20-03-1393, 02:37 بعد از ظهر
راست میگه دیگه این کلمه کیپس چرا از دهن این ملت نمیوفته ؟ کیپس واسه کاواساکی و تموم ! RC Valve رو میگید کیپس !

به سایز سیلندر توجه کن دوست عزیز ( به این کره نشون بده حتما )
توجه داشته باش صدای اضافی نداشته باشه از داخل سیلندر ( همه دو زمانه ها )
به فنر بندی و کمک ها حتما دقت کن به خصوص کمک وسط
به رینگ ها دقت کن که اصل باشن
به ست ( فلاپ بندی و برچسب ها ) خیلی توجه کن 80% سی ار ام ها شبرنگ دستی هستن ! نباید باشن و شبرنگ فابریک پیدا کن
به پا خور دو طرف انجین دقت کن
گازخور موتور رو با یه موتور سرحال دیگه مقایسه کن ببین چطوریه
به برق موتور هم حتما توجه کن به خصوص ترانزیستور

اینکه میگم توجه کن یعنی به کاربلد بگو چک کنه
موفق باشی

crf
21-03-1393, 01:52 بعد از ظهر
به واشر بندی انجینم دقت کن که باید سبز باشه
اگه قیمت بالا بود باید لاستیک ها فابریک باشه شرجی نداشته باشه (اگه پره ها شرجی نداشت ولی طوقه شرجی داشت بدون آبکاری کردن)
اگه m4بخای بخری یا همون روغن بغل به مخزن روغن نگاه کن که زیاد کثیف نشده باشه اگه رنگش تیره بود بدون موتور زیاد کارکرده
بببین گل گیر جلو عقب خط نداشته باشه نقاب دسته خط نداشته باشه
صدای رینگ نداشته باشه اگه اکزوز فابریک بود موتورم تمیز بود بدون میرزه ولی اگه موتور تمیز بود اکزوز قهرمانی بود به احتمال80ردصد صدا رینگ داره
این یه مشخصات ظاهری و درونی یه سی ار ام خوبه
یه عکسم از منبع روغن با شرجی هم میزارم واست تا بتونی تشخیص بدی
42183
اگه سوالی هم داشتی بپرس اساتید تو این سایت زده جوابتا میدن