PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاربراتون کوشن؟

ROne
03-05-1390, 10:01 بعد از ظهر
انقدر بی ارزه اید که همه ی کاربراتون دارن میرن انجمن های موتورسواری دیگه :gigglesmile:

Kenji
03-05-1390, 10:07 بعد از ظهر
دوست عزیزم. چند وقت پیش هم به یکی از دوستانی که الان دیگه جز دوستان شما هستن گفتم، ما نه از فروم درآمدی داریم و نه تعداد یوزر برامون مهم هست که بخوایم براش سرودست بشکنیم.

ما یه جمعی هستیم عاشق موتورسواری. دور هم جمع شدیم اول برای تبادل اطلاعات و دوم برای لذت بردن از رفقایی که همشون آدم حسابی هستن و سرشون به تنشون می ارزه. همه خدارو شکر بسیار با شعور تر از من و صد چندان باحال تر.

مطمئن باش یه یوزر 10 تا یوزر یا 100 تا یوزری که شعور حداکثری رو زیر سوال ببره از سایت خداحافظی کنن برای این جمع خیلی بهتره.

پ.ن: همونجوری که خیلی ها رفتن و واقعا رفتنشون بهتر از موندنشون بود. هرچند دلمون برای خیلی از دوستان که به دلیل مشغله یا دلایل دیگه رفتن و همیشه دلمون براشون تنگ می شه و از بودن کنارشون احساس شعف می کردیم تنگ می شه مثل مهران، مانی و خیلی های دیگه. این دقیقا مفهوم وب2 هست. یه بستری هست برای استفاده. هر کس حال کرد می مونه و استفاده می کنه. هر کس حال نمی کنه میره. اما این بستر همیشه هست و مطمئن باش همیشه هم بهترین خواهد موند.

موفق باشید

mosim2m
03-05-1390, 10:15 بعد از ظهر
انقدر بی ارزه اید که همه ی کاربراتون دارن میرن انجمن های موتورسواری دیگه :gigglesmile:
الان چه دلیلی داره که یه نفر یهو هم چین حرفی میزنه ؟ سایت بنظر من فوق العادس . و عالی داره پیش میره . همه جا هم نخاله پیدا میشه . شمام اگه ناراحتی میتونی بری همون سایتا که بقیه رفتن .
جمع خودمونو عشقه

Alireza
03-05-1390, 10:28 بعد از ظهر
اخه پسر خوب زشته اینکارا که چی میاین یه ایدی میسازینو شروع میکنین به چرت و پرت گفتن با وی پی ان هم وصل میشی ایپیت نیفته ضایع بشی؟ تا الان ساکت موندم ولی خودتون باعث شدین اینا رو رو کنم کاربری که بخواد توطئه کنه و این حرفا همون بهتر که نباشه
دوستان عکس ها رو ببینن و خودشون قضاوت کنن چه کاربری رفته سمتشون :))

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

این کار درستی نبود اینارو بزارم رو سایت ولی همیشه هم نمیشه ساکت موند

حسـن
03-05-1390, 10:44 بعد از ظهر
علیرضا درست میبنیم تو پیغام های شخصی سرک کشیدی؟؟؟:297:

Alireza
03-05-1390, 10:47 بعد از ظهر
اینباکس خودمه

Kenji
03-05-1390, 10:50 بعد از ظهر
علیرضا درست میبنیم تو پیغام های شخصی سرک کشیدی؟؟؟:297:

حسن باهوش بازی درنیار بابا:25r30wi: پیغام خصوصی خودشه

حسـن
03-05-1390, 10:50 بعد از ظهر
آهان ببخشید :wall3: البته از کنجی که حفاظت باشگاه است هیچی بعید نیست
یهو میبینی خط تلفنت را هم شنود میکنه
حالا هم امیر میگه لطفا اسپم نکنید !!! و در مورد موضوع تاپیک که همون پریدن بچه هاست صحبت کنید
خدا وکیلی این جمله را بزار تو امضات امیر

Kenji
03-05-1390, 11:07 بعد از ظهر
آهان ببخشید :wall3: البته از کنجی که حفاظت باشگاه است هیچی بعید نیست
یهو میبینی خط تلفنت را هم شنود میکنه

تنها چیزی که تو زندگی روش حساسم همین حریم خصوصیه. هروقت علی دس می کنه تو جیبم کلش و می کنم.

البته گاهی که کنارم نشسته پا لپتاپش سرک می کشم به پیام خصوصی هاشا!

mosim2m
04-05-1390, 12:23 قبل از ظهر
چقد اسپم . بابا قضیه جدی شد .
خیلی بازی بچگانه یی شده بنظرم . فکر نمیکردم بعضیا اینطور باشن جدا
مدیریت محترم بهتر نیست سیستم عضو گیری رو مثل بالاترین کنید تا آمار نخاله ها کم بشه؟

Alireza
04-05-1390, 12:39 قبل از ظهر
تو فکرشم
من واسم رفیق خوب مهمتر از کاربر زیاده

ham ham
04-05-1390, 12:45 قبل از ظهر
اخه پسر خوب زشته اینکارا که چی میاین یه ایدی میسازینو شروع میکنین به چرت و پرت گفتن با وی پی ان هم وصل میشی ایپیت نیفته ضایع بشی؟ تا الان ساکت موندم ولی خودتون باعث شدین اینا رو رو کنم کاربری که بخواد توطئه کنه و این حرفا همون بهتر که نباشه
دوستان عکس ها رو ببینن و خودشون قضاوت کنن چه کاربری رفته سمتشون :))

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

این کار درستی نبود اینارو بزارم رو سایت ولی همیشه هم نمیشه ساکت موند

میگم علیرضا جان ......... پاسخهای خودت هم به این پیغامها دیدنی باید باشه !!!!
:4chsmu1:شوخی کردم ... به دل نگیری یکوقت:25r30wi:

Alireza
04-05-1390, 12:47 قبل از ظهر
فردا پاسخ های خودمم میزارم
مطمئنا دیدنیه

Kenji
04-05-1390, 12:57 قبل از ظهر
انقدر این بحث رو کش ندید. یه چیزی بود تموم شد رفت.

فکر می کنم تا اینجا برای همه مسائل روشن شد. مخصوصا برای دوستانی که فکر می کنن سایت ما کم کاربر باحال و باصفا داره.

بیشتر از این به حاشیه کشیده می شه.
این ها هم صحبت های خصوصی بوده تا همینجاش کافیه.

اگر صحبتی نیست تاپیک قفل