PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های سفر 26 اردیبهشت و 2 خرداد

flower
03-03-1393, 09:24 قبل از ظهر
برنامه ما همیشه هر هفته برقراره حتی اگر بارونی باشه که چندبار باران شدید بارید 3 بار هم گشت انتظامات جلوی ما را گرفتن بعد از کنترل مدارک به راه خود ادامه دادیم همچین اژیرکش دنبال ما گذاشتن فکر کردن موتور سنگین سوار شدیم خلاصه سفر به خوبی و خوشی تمام شد .
[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links]

CHELSEA
03-03-1393, 10:33 قبل از ظهر
آقاى flowerموتورتون تا الان چندتا کارکرده؟باش آفرود میرید اذیت نمیکنه؟؟؟والا من دلم نمیاد حتی 1مترم با دایلیمم تو خالی برم.ولی برام عجیبه چطور شما اکثر سفرهای که میرید توش آفرودم داره اونم با دایلیم!!:wow:

flower
03-03-1393, 11:03 قبل از ظهر
آقاى flowerموتورتون تا الان چندتا کارکرده؟باش آفرود میرید اذیت نمیکنه؟؟؟والا من دلم نمیاد حتی 1مترم با دایلیمم تو خالی برم.ولی برام عجیبه چطور شما اکثر سفرهای که میرید توش آفرودم داره اونم با دایلیم!!:wow:
نزدیک 28 هزار تا کارکرده موتور هنوز تمییز و بدون مشکل تو جاده خاکی یواش می رم مثله تریل که گاز نمی دم جاده معمولی فایده نداره طبیعت بکر تو جاده خاکیه نهایت لاستیک عمرش کم می شه ولی به موتور خوب می رسم فلاپهای موتور دست دومه سنگ بش برخورد کنه خش بیفته دلم نمی سوزه من اگر جای شما بودم کل استان لرستان را سیر و سفر می کردم بخصوص اطراف کوههای گهر طبیعت بکری داره بزودی اونجا هم سر می زنم .

FARSHAD_TORNADO
03-03-1393, 11:35 قبل از ظهر
منم اگه میدونستمکه قصد همچین سفری دارید اگه اجازه میدادید باهاتون میومدم. خوش به حالتون با این انرژیتونکه فوق العادهست.

CHELSEA
03-03-1393, 12:29 بعد از ظهر
اتفاقفا لرستان جاهای واقعا دیدنی و جذابی واسه تفریح مخصوصا باموتور داره اما متاسفانه اینجا ها تنها نمیشه رفت.باید ی گروه حداقل 7یا8نفره باشه.تو شهر ما هم که قرار ملاقات و اینجورچیزا هنوز جا نیوفتاده:hanghead:

Gladiator
03-03-1393, 01:49 بعد از ظهر
این جاهایی که رفتین کجای وطن زیبامونه؟

flower
03-03-1393, 02:11 بعد از ظهر
منم اگه میدونستمکه قصد همچین سفری دارید اگه اجازه میدادید باهاتون میومدم. خوش به حالتون با این انرژیتونکه فوق العادهست.

مرسی از شما ولی شما که اصفهان نیستین .

- - - Updated - - -

اتفاقفا لرستان جاهای واقعا دیدنی و جذابی واسه تفریح مخصوصا باموتور داره اما متاسفانه اینجا ها تنها نمیشه رفت.باید ی گروه حداقل 7یا8نفره باشه.تو شهر ما هم که قرار ملاقات و اینجورچیزا هنوز جا نیوفتاده:hanghead:
البته من قبلا در مورد ناامن بودن خود کوه گهر شنیدم حالا بهتر شده شما باید خودتون گروه تشکیل بدین من خودم شخصا تنهایی زیاد سفر کردم بعدش یواش یواش دوستان به ما ملحق شدن حتی افراد متاهل و بچه دار ولی هر کاری اراده می خواد با بدترین شرایط کاری من سفر را کنار نگذاشتم .

- - - Updated - - -

این جاهایی که رفتین کجای وطن زیبامونه؟
همش مربوط به استان چهار محال بختیاریه کوهرنگ و سمت اردل

MANHUNT
03-03-1393, 04:11 بعد از ظهر
مثل همیشه عالی عالی بود از عکساتون ممنون flower جان عزیز

FARSHAD_TORNADO
04-03-1393, 10:35 بعد از ظهر
flower جان اره اصفهان نبودم اما 26شم تو راه بودم از بندر تا شمال اومدم. تنها