PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار امیکو 250"راهنماییم کنید"

fzr 1000
29-02-1393, 08:50 قبل از ظهر
سلام به همه ی بچه های گل پرشین موتور،یه چند وقته رفته توو مخم یدونه از این امیکو سرطان بخرم،میخام روش یه حرکاتی بزنم،نیاز به راهنمایی شما دارم،
موتوری که میخام برای شروع کار پلاک ملی داشته باشه،خاموشم بود موردی نداره،باکشم نشتی خفن نداشته باشه،قیمتشم زیر 1/500 باشه،قیمت بالا سراغ دارم،ترجیحآ هم سفید باشه،اگه با این قیمتا کسی از دوستان سراغ داره ممنون میشم راهنماییم کنه،توو سایتای مختلفم اگهی گزاشتم ولی هیچ خبری نشده،اومدم اینجا که شما ها کمکم کنید.ممنون.
محمد رضا : 09370438936 4107441074

کوروش
29-02-1393, 11:10 قبل از ظهر
دوست عزیز شما موتور خام میخواید خودتون جمع کنید یا موتور اماده میخواید که سوار شید ؟؟؟؟
اگر خام میخواد که پیدا میشه
ولی اگه اماده میخواید که اصلا با این قیمت کسی نمیفروشه
خام هم که بیشترشون سفید و کاملا دربو داغون هستش که باید خودتون جمعش کنید
که حدود 1500 باید خرجش کرد تا بشه اون موتوری که میخواد البته اگر خودتون کاراشو دست بگیرید
اگر به تعمیر کار بدید که میره رو 2500 که جمعش به 4 تا 4500 میرسه !!!

fzr 1000
29-02-1393, 11:48 قبل از ظهر
کوروش جان فقط پلاک ملی باشه،خاموشم بود عب نداره،اره خودم یه طرحی دارم میخام تابستون توو وقتای بیکاری روش کار کنم،از همه چیه موتورم سرم در میره،بلدم جمعش کنم،سراغ داری واسم؟:4chsmu1:

کوروش
29-02-1393, 12:15 بعد از ظهر
کوروش جان فقط پلاک ملی باشه،خاموشم بود عب نداره،اره خودم یه طرحی دارم میخام تابستون توو وقتای بیکاری روش کار کنم،از همه چیه موتورم سرم در میره،بلدم جمعش کنم،سراغ داری واسم؟:4chsmu1:
سوزوکی ها همشون پلاک هستن به جز یه سری از سوزوکی ها که واسه شهرداری بودن و نمیشه کاریشون کرد که اون موقعه داده بودن بودنش به اوژانس تهران !!!
بقیه که دست ناجا و راهنمایی رانندگیه همشون پلاک شدن که 82 ها و 83 ها خیلی وقته
و 84 ها هم پارسال همه از ترس اینکه دیگه پلاک نشن بردن پلاک کردن !!!
بله سراغ دارم تو پی وی شمارمو واست گذاشتم خواستی تماس بگیر !!!

fzr 1000
07-03-1393, 08:35 قبل از ظهر
سوزوکی ها همشون پلاک هستن به جز یه سری از سوزوکی ها که واسه شهرداری بودن و نمیشه کاریشون کرد که اون موقعه داده بودن بودنش به اوژانس تهران !!!
بقیه که دست ناجا و راهنمایی رانندگیه همشون پلاک شدن که 82 ها و 83 ها خیلی وقته
و 84 ها هم پارسال همه از ترس اینکه دیگه پلاک نشن بردن پلاک کردن !!!
بله سراغ دارم تو پی وی شمارمو واست گذاشتم خواستی تماس بگیر !!!
کروش جان من هرچی باهاتون تماس میگیرم برنمیدارید:297: