PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دایلیم صفر یا هیوسانگ کارکرده

CHELSEA
26-02-1393, 02:27 بعد از ظهر
سلام خدمت اساتید موتودسوار.
یه راهنمایی میخواستم.به نظر شما با 13تومن پول یه دایلیم صفر برداری یا یه هیوسانگ کارکرده؟
من تاحالا هیو سوار نشدم.داییم 13 تومن بم داده گفته از گمرک براش یا دایلیم بگیرم یا هیو.
موتور رو هم زیر پا واسه رفتن تامحل کار بین دوتاشهر میخواد که فاصلش 40کیلومتره .به نطر اساتید هیوسانگ کارکرده آیا کم دردسر تره یادایلیم صفر؟

MANHUNT
26-02-1393, 02:35 بعد از ظهر
هر جفتشون برای جاده عالین اما هیوسانگ یه چیز دیگس من باشم هیوسانگ میگیریم سرعت بیشتری هم نسبت به دایلیم داره که تو جاده های ایران سرعت برا موتور حرف اول رو میزنه اما دایلیمم خیلی خوبه رادیات اب داره از همه بهتر با این پول میتونی صفرش بگیری اما در کل هیوسانگ بردار دو سیلندر با توان قدرتی بالا و صدای دلنواز

CHELSEA
26-02-1393, 02:50 بعد از ظهر
خودم دایلیم دارم ازش فوق العاده راضیم.
ولی آخه میترسم هیو کارکرده بگیرم بیارمش شهرستان اگه مشکلی داشته باشه داییم ولم نمیکنه!!
خودش هیو دوسداره اما خودم هیچ تجربه ای از سواری وا استحلاک قطعاتش نسبت به دایلیم اطلاع ندارم.
با این پول هیو مدل چند میشه پیداکرد؟

farshad 54
26-02-1393, 03:09 بعد از ظهر
برای این کاربردی که شما میخوای دایلیم بهتره

هیو سانگ برای رفت و آمد روزانه خستش میکنه

برای کمی متفاوت بودن و رفت و امد روزانه دایلیم گزینه بهتری هست

هیو فقط واسه تفریح و حال کردن خوبه و بعضی مواقع هم یه مسافرتی باش بری و البته شتاب و سرعت هیو از دایلیم بهتره ولی از لحاظ کاربردی دایلیم کاربردی تره

mps123
26-02-1393, 04:19 بعد از ظهر
نو بخری بهتره تازه داییت که میخواد برای کار و برای تفریح نمیخواد خب معلومه که دایلیم بگیری بهتره.
تازه یه موقع دست دو بهت جنس بد میندازن داییت دیگه بهت نمیگه چیزی برام بخر.
فرق چندانیم نداره ولی نو کجا و دست دو کجا.
:121fs725372:

CHELSEA
26-02-1393, 06:25 بعد از ظهر
نو که صد در صد بهتره ...
اما دیروز گمرک بودم از هر فروشنده ای میتذسیدم میگفت عمر قطعاته هیوسانگ بیشتر از دایلیمه مخصوصا فروشنده های که خودشون هیو کارکرده برافروش تو مغازشون بود.
:297:

- - - Updated - - -

این فروشنده ها گمرک چقدر تابلو میخوان سر مشتری هارو کلاه بزارن.یکیشون که جون بچشو قسم میخورد میگفت دایلیم چینی نخر هیو بخر که رادیات آب داره !!!!!!
ماشالا راحت قسم دروغ میخورن .!
اطلاعات کلیشون هم از موتور صفره

hamidreza_pahlavan
26-02-1393, 07:07 بعد از ظهر
این فروشنده ها گمرک چقدر تابلو میخوان سر مشتری هارو کلاه بزارن.یکیشون که جون بچشو قسم میخورد میگفت دایلیم چینی نخر هیو بخر که رادیات آب داره !!!!!!
ماشالا راحت قسم دروغ میخورن .!
اطلاعات کلیشون هم از موتور صفره

ماشاالله به این اطلاعات!!! :wall3:

دایلیم چینی!!! هیو آب خنک!! :wall3:

اگر پول اضافه داری و می خوای داییت فقط برای کلاس سوار موتور بشه نه سر کار هیو نو بخر ( نه دست دوم هیو های دسته دوم معمولا خوب نیست )

ولی اگر موتوری می خوایی برای جاده که هم کلاس داشته باشه هم راحت باشه و هم برو و هم کیفیتش خوب باشه در ضمن جیبتم خالی نکنه دایلیم بخر الان کارخانه کویر نقد داره 12300 می ده شما 4 کیلومتر با هیو راه بری پدر کمر و دستت در می یاد!! شما باید به فکر دایی بزرگوار هم باشی با اون استایل نشستن روی هیو در ضمن حدود 20 کیلو هم سنگین تره

CHELSEA
27-02-1393, 02:14 بعد از ظهر
ممنون از راهنمایاتون .ایشالا بعدازظهر میریم ی دایلیم صفر برداریم:grouphugg:

mps123
27-02-1393, 02:34 بعد از ظهر
هیوسانگ بدرد آدمای قد بلند و گنده میخوره چون اگه بلند باشه لازم نیست دیگه برای گرفتن فرمون دلا بشه و دستش بلنده و به راحتی میرسه و اگرم گنده باشه سنگینی موتورو زیاد احساس نمیکنه و تو جابه جا کردن فشار کمتری بهش میاد. :bighug:

CHELSEA
28-02-1393, 05:29 بعد از ظهر
موتور مورد نظر خریداری شد.تایپیک قفل بشه.
با تشکر

farshad 54
28-02-1393, 07:17 بعد از ظهر
مبارک باشه

قفل ..........