PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سفر به شمال

BEHDAD
01-05-1390, 05:46 قبل از ظهر
سلام این عکس ها رو ببینید تا بعد

BEHDAD
01-05-1390, 06:02 قبل از ظهر
سلام ساعت 1شب راه افتادیم 6 صبح رسیدیم! تا رسیدم تاپیک زدم واستون! خلاصه میگم بقیه میان عکس بیشتری میزارن! حرکت 7 موتور ساعت 6 صبح که ساعت 1 رسیدیم رفتیم ویلا بقیه بچه ها هم بعد از ظهر با ماشین اومدن که رفتن ویلا خودشون یکی از ما هم رفت با اوناکه اونام داستانو میگن عکس میذارن برنامه خودشون و جاهای که رفتن! اما ما 6تا که موندیم ناهار زدیم بد رفتیم دور دور یگان ویژه ها ترکوندیم شب دریا ساحل! فرداش یعنی جمعه صبح ابشار اب پری و ناهار تا عصر موندیم! شبم باز دریا اروم ساحل و به دلیل مشغله من و دوستم 2تایی برگشتیم که الان 6 صبح شنبه خونم! بقیه هم ساعته 10 11 راه می افتن! شرمنده بابت توضیح کم! عکس کم! دارم می میرم از خستگی شبخیر(صبخیر)

BEHDAD
01-05-1390, 06:10 قبل از ظهر
این عکس ویلا جا موند! کلی داستان خاطره فیلم و عکس هست که بو زودی می زارم! بریم لالا! یا علی

roozbeh rv
01-05-1390, 05:43 بعد از ظهر
بهداد جان پاشو :thanks:
داداش بیدار شو تو کف عکسیم:s (9):
اقا بیدار میشی یا بیام در خونه :27:
پاشو دیگه :vardane:

BEHDAD
01-05-1390, 08:07 بعد از ظهر
قابل توجه روزبه عزیز و دوستان دیگه!:29: این عکس ها با گوشیم گرفتم و عکس حرفه ای اصلی دست حسین هست
بدستم برسه میذارم تا به عمق قضیه پی ببرید*:999:

eshgh_namordeh
01-05-1390, 11:34 بعد از ظهر
20 تا عکس گذاشتم به حجمM5
New Folder (3).rar ([Only registered and activated users can see links])

ghost.rider1
01-05-1390, 11:38 بعد از ظهر
من از اول اعلام کردم تو سایت نظرم اینه پول بیشتر جمع بشه تا ویلای بهتر بگیریم.خود بچه ها دیدن چقدر مجبور شدن بگردن تا یه ویلای مناسب قیمت پیدا کنن.بعدم کی بود می گفت اگه تو این ویلا بودی خیلی بیشتر بهت خوش می گذشت .ما شماهارو مسخره نکردیم ولی شما چند بار تیکه انداختین به من که مثل اینکه هنوز مستی و این حرفا.چند بار به من گفتی این ویلا بود شماها گرفتید با اون صدای کولرو این حرفا.تو اخه فرق ویلای لب ساحل با خونه مسکونی تو کوچرو نمیدونی؟

mosim2m
01-05-1390, 11:44 بعد از ظهر
چرا تو این عکسا علیرضا و ممد نویا و کنجیو سایر اراذل:icon_pf _15_: عزیز نیستن ؟ شمام رو کنید دیگه:retarded:

soroush adventure
02-05-1390, 12:04 قبل از ظهر
گذشته از مسائل حاشیه ای بسیار سفر باحالی بود . 40 ساعت فقط داشتیم حال میکردیم. از آفتاب گرفتن تو قایق وسط اب گرفته تا جنگل و ........
سفری رو که کنجی و علی هم توش باشن رو خیلی دوست دارم چون حتما یکی از خاطره های خوب میشه

Kenji
02-05-1390, 12:10 قبل از ظهر
یعنی سفر فقط با سروش، هر چی بگی پایس. هر لحظه بگی بریم دریا نه نمی گه

فقط با امیرحسین، کله صبح پا می شه می گه پاشیم بریم بقیه رو اذیت کنیم بیدار شن : ))

فقط با ممد نویا، یه لحظه دستش خالی نمی مونه از رانی. 17 تا در ساعت رانی می خوره!!

علی هم که پایه ثابته کل زندگیمه

ghost.rider1
02-05-1390, 12:16 قبل از ظهر
فقط با سفر با کنجی چون تو سفر پایه همه چیزه و نه نمیگه به هیچ برنامه ای
فقط با علیرضا چون گله گلابه
فقط با سروش چون حافظش 30 ثانیس همه چیو زود فراموش می کنه.:clap:

nOviA
02-05-1390, 12:35 قبل از ظهر
خیییلی خوش گذشت.جای اونایی که نبودن خالی بود.مخصوصا اون قسمتی که رکورد سفر به دریای مازندرانو با قایق سروش شکوندیم و اون وسط قایق چپ شد!!!
من تا رسیدم خونه گرفتم خوابیدم.تازه بیدار شدم. تمام این مشکلات هم فقط به خاطر یک سری سوء تعبیرهای احمقانست که همیشه ممکنه پیش بیاد. برای خود منم بعضی وقتا پیش میاد.
عکس هارو تا فردا میزارم.

Salman
02-05-1390, 12:40 قبل از ظهر
شرمنده من فکر کردم این ومضوع یک صفحه داره!الان دیدم چند صفحه هست.من که دقیق نفهمیدم چی شد.ولی کاش قبل از حرکت با هم هماهنگ تر می شدین.بیخیال از خوشی هاش بگین

Babak
02-05-1390, 12:52 قبل از ظهر
من از اول اعلام کردم تو سایت نظرم اینه پول بیشتر جمع بشه تا ویلای بهتر بگیریم.خود بچه ها دیدن چقدر مجبور شدن بگردن تا یه ویلای مناسب قیمت پیدا کنن.بعدم کی بود می گفت اگه تو این ویلا بودی خیلی بیشتر بهت خوش می گذشت .ما شماهارو مسخره نکردیم ولی شما چند بار تیکه انداختین به من که مثل اینکه هنوز مستی و این حرفا.چند بار به من گفتی این ویلا بود شماها گرفتید با اون صدای کولرو این حرفا.تو اخه فرق ویلای لب ساحل با خونه مسکونی تو کوچرو نمیدونی؟[/QUOTE

تو مثله اینکه تازه چرتت پاره شده ها بی خیال دیگه :khak:.
یه سری حرف ها بود باید قبله سفر زده می شه اشتباها بعدش گفته شد این می شه یه تجربه گروهی که قبلش همه راحت بدونه روی دربایسی حرفاشونو به هم بزنن سنگ هاشونو وا بکنن 100البته مودبانه که اصلا دچاره این نوع مسائل نشیم.نا سلامتی همش می گیم رفیقیم دوستسم ما بچه های پرشین موتور فلانیم خوب این جور مشکلات پیش میاد حل می کنیم و در آینده با تجربه ای بیشتر کار هامونو انجام می دیم.
......همه تونو دوست دارم بچه ها

---------- Post added at 01:52 AM ---------- Previous post was at 01:49 AM ----------

[QUOTE=Salman;26849]می تونین بگین چه مشکلی پیش اومد ؟

نخیر بحث خانواده گیه:icon_pf _37_:

Salman
02-05-1390, 01:12 قبل از ظهر
اصلا باورم نمی شد به مشکل بخورین با هم.این همه نفر خوب معلومه افکارا و خوانواده ها با هم فرق داره.ولی بنظرم باید کنار می اومدین.اینجوری که من فهمیدم همه داستانا سره مشروب بود.

---------- Post added at 02:12 AM ---------- Previous post was at 02:08 AM ----------

من موندم اگه من می اومدم باید تو کدوم گروه میرفتم !!!مشروب خور نیستم ولی پایه همه چی هستم !
بیخیال شین.حرمت ها شکسته نشه بهتره
عکس و فیلم دیگه ندارین ؟ خیلی کم بود که

nOviA
02-05-1390, 03:11 قبل از ظهر
اینم عکسای ما.

Red Hat
02-05-1390, 08:31 قبل از ظهر
یکسری پست پاک شد .

اگه هم دوستان نیاز به صحبت بیشتر دارند یه قسمت درست کنند که فقط خودشون ببینند .

Alireza
02-05-1390, 09:39 قبل از ظهر
عکس های تو جنگل تی شرت سفید منم
تی شرت خاکستری گوست رایدر
تیشرت قهوه ای سروش
تی شرت سبز کنجی
پیراهن مشکی نویا

Kenji
02-05-1390, 10:44 قبل از ظهر
همه ی کارای سخت رو دوش من بودا.

قابل توجه دوستان، این سفر انقدر خوش گذشت که واقعا حد نداره. هم برای اکیپ ما و هم مطمئنن برای اکیپ اونور. همه هم از همه چی راضی بودن

اما خوشی هامون و تموم کردیم و از خوبی هاش به اندازه گفته بودیم که الان اومدیم و داریم این برننامه رو نقد می کنیم

تا کور شود هر آنکه نتواند دید. مطمئن باش قرار بعدی از این هم خفن تره.

ghost.rider1
02-05-1390, 02:20 بعد از ظهر
اینم عکسایی که من داشتم.لحظات به یاد ماندنی
[Only registered and activated users can see links]

BEHDAD
02-05-1390, 03:34 بعد از ظهر
این هم عکس که رسید دستم
عکسهای 4MB کم حجم کردم در حد 200 kb*
دوستان سی دی عکس و فیلم حاضر شده میرسونم بهتون*:42kmoig:
*علیرضا شمام حاضر کن سی دی تو:2gwb921:

تشکر از همه دوستانی که اومدن و خوش گذشت از جمله امیر کنجی علیرضا سروش محمد
مخصوصا حسین با دوربینش
وحید با مگلیش
بابک با تدرکات
علیرضا و نینجا جون
و دانیال بابت هماهنگی برنامه ریزی

Babak
02-05-1390, 05:45 بعد از ظهر
عمو بهداد دستت درد نکنه از راه برگشتتونم که می دونم حتما با کلی سختی و فلاکت امدین عکس ننداختین:297:؟
کوهستان شبه بسیار زیبایی داره و دوربینه شما هم کیفیتش عالی حتما عکسه زیبایی داره:29:

جانسون
03-05-1390, 04:46 قبل از ظهر
ایول عکسرو علی* رضا عاشق اون قیافهٔ همیشه خستتم:[Only registered and activated users can see links]

بهداد جان بابت عکسا دستت درد نکنه کلی* وقت گذاشتی عکس آاپ کردی ...و همه انیی عکس گرفتنو آاپ یدن
به** به** عمو دنی|ل و داش وحید تیریپشن تو حلقم(همونه دیگه با زیر ۲۵۰ حال نمی*کنین بیان بیرون....)

بابکو علی* رضا (عشق نمرده) ک ترکندن تموم شد رفت...پیییش ما هم بیان یه ۲تا عکس با اون نینجا بگیریم

زدین ملت شمالو گرخندن اومدین با اون اگززتن؟؟ ooh ooh....
راستی* موتور سوار کسی* جلو تونو نگرفت مدارک چک کنه؟؟؟؟ کسی* گیر نداد؟؟؟
رسما جای اونی ک نیمدنو نتونستن بیان و خالی* کردینا................ ایول ایول پرچمتون.....

eshgh_namordeh
04-05-1390, 11:57 بعد از ظهر
هه هه
دو تا اردک بزرگ و 10 عدد جوجه اردک + دو عدد مرغ یک عدد خروس + 10 تا جوجه مرغ قشنگ

از علیرضا سروش نویا کنجی جدا معذرت میخوام امیدوارم سفرهای بعدی همراه شما باشم نهههههههههههه حواسم نبود از همه معذرت میخوام به جز سروش :20:

alip
05-05-1390, 10:26 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان
من اينور ايرانم وعاشق طبيعت شمال يعنى جايى كه شما رفتينو حال كردين دوستان شايد تمام اين عرايض من فضولى باشه من بدليل خوندن يستها ى اين سفر شما تا حد كمى فهميدم كه بين دوستان در حين سفر تفاوت نظر بيش اومده سغرى كه ظاهرا بيش از 40 ساعت نبوده من كه از همه شما كوجيكترم ومخلص همكيتون هستم اكه بخوام به همجين سفرى برم به خودم ميكم يا نرو يا اكه ميرى تو اين مدت كم يا زياد دندون رو جيكرت بزار و سعى نكن كه نظر خودتو به ديكران تحميل كنى خب معلومه كه همه مثل هم فكرنميكنن اقاىايكس ميخواد بره كنار دريا من نميخوام برم اينا جيزاييه كه اكه دنبالشو ب**** ميشه خيلى بزركش كرد وميشه خيلى راحت حلش كرد بدون اينكه يه سفر كه بايد يه عمر خاطره خوش باشه به ادم زهر شه روده درازى نكنم بهتره اما همه .همهجا نبايد هميشه يكمن باشن
يا على مدد:32:

شفیع
05-05-1390, 03:05 بعد از ظهر
خیلی واسم جالب و عجیبه، خدا به یکی موتور خوب آفرودی میده ولی جنگل های شمال رو نمیده، ولی به یکی جنگل های سرسبز شمال رو میده ولی متور جنگل روی نمیده،
البته خدا نکرده نمی خوام نا شکری کرده باشم، الحمدالله بچه شمالم عاشق سرزمینم هستم و موتورمو خیلی دوست دارم.
آقا جون، یه برنامه ای بذارین طرفای ما بیاین یه جاهایی داره که بلا نسبت اساتید، بز نمی تونه بره، ولی من دیدم با موتور میرن.

Red Hat
05-05-1390, 05:26 بعد از ظهر
دوستان اسپم نکنند .

اگه اسپم ادامه پیداکه تاپیک قفل میشه.