PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری در باره قیمت پولسار

ma2ta
19-02-1393, 10:38 بعد از ظهر
دوستان گل و متخصص سلام
ی پولسار مدل 84 یکی از اشناها میخواد بفروشه یکم باکش قر شده و یکمم روغن ریزی داره..چقد می ارزه؟وردارم ازش؟
ی باک و مشکل روغن ریزیو تعویض زینو اگزوزش چقد میشه؟چون با تعویض اینا نو میشه..,ممنون از جواباتون پیشاپیش:20:

behnam_kian19
20-02-1393, 12:53 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز من متخصص نیستم ولی گفتم شاید بتونم کمکی کنم
باک پالسی الان نوش 800 تومنه نمیدونم با پولسار یکیه یا نه
اگزوزهم حدود 200
زین قیمت ندارم
ولی در کل نظر منو بخوای میگم نخر چون این موتور کارشو کرده

Mohammad molaei
20-02-1393, 02:22 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
باک رو اگه بخوای میتونی درستش کنی ، قیمتشم بستگی به میزان قریش ، بین ۵۰ تا ۳۰۰ اینا خرجشه!! روغن ریزی هم باید ببینی از کجاست ، شاید با یه واشر کارتل درست شه که اونم بستگی داره ، بین ۵ تا ۴۰-۵۰ خرجشه !! زین اگه فقط پوستش خراب بشه میتونی یه پوست سلفون روش بکشی اونم حدود ۴۰ !! اگزوز هم که کامل توضیح ندادی چشه ! با این تفاسیر حدود ۳۰۰-۴۰۰ خرجشه !! اگه از لحاظ موتوری مشکلی نداشته باشه ، حدود ۲۵۰۰-۲۶۰۰ میارزه ، بیمه و اینا رو هم در نظر بگیر !!
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم ...

Sent from my iPad using Tapatalk

ma2ta
23-02-1393, 01:51 قبل از ظهر
سلام دوست عزیزباک رو اگه بخوای میتونی درستش کنی ، قیمتشم بستگی به میزان قریش ، بین ۵۰ تا ۳۰۰ اینا خرجشه!! روغن ریزی هم باید ببینی از کجاست ، شاید با یه واشر کارتل درست شه که اونم بستگی داره ، بین ۵ تا ۴۰-۵۰ خرجشه !! زین اگه فقط پوستش خراب بشه میتونی یه پوست سلفون روش بکشی اونم حدود ۴۰ !! اگزوز هم که کامل توضیح ندادی چشه ! با این تفاسیر حدود ۳۰۰-۴۰۰ خرجشه !! اگه از لحاظ موتوری مشکلی نداشته باشه ، حدود ۲۵۰۰-۲۶۰۰ میارزه ، بیمه و اینا رو هم در نظر بگیر !!امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم ...Sent from my iPad using Tapatalkحالا شما بودی میخریدیش؟حتی اگه سالم بود؟بهرحال از ‏۸۴‏ دویده !نظره شما چیه؟

ali_r
25-02-1393, 09:46 قبل از ظهر
انتقال داده شد به بخش مشاوره

Gladiator
25-02-1393, 10:34 قبل از ظهر
داداش باک رو میتونی با 450 تا 500 بخری ، اگزوزشم اصلیش بالای 350 تومنه ، اگه باکت خیلی داغونه ( پوسیدگی نداشته باشه ) میتونن از زیر برشش بزنن برات صافش کنن بده نقاشی یه رنگ مشتی بزنن حالشو ببر ، کلا با زیر 150 تومن نو نو میشه

- - - Updated - - -

قیمت موتورم از 2.5 تا 3 اگه فنیش سالمو سر حاله

behnam_kian19
25-02-1393, 11:24 قبل از ظهر
دوست عزیز شما اینو 2.500 هم که بخری کمه کم 500 خرج داره میشه 3 تومن
خب یکم بزار روپولت یه پالس 89 بخر که انقدرم دردسر نداشته باشه