PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دنده آپاچی

محمد1369
14-02-1393, 06:57 بعد از ظهر
سلام .دوستان یه مشکل برام پیش اومده موتور وقتیکه روشنه تو دندس به زور باید خلاصش کنم اما وقتیکه خاموش میشه راحت خلاص میشه مشکل از کجاست؟موقع خلاص کردن باید موتور رو یه ذره عقب جلو کنم تا خلاص بشه این یک مورد . مورد بعدی موتور وقتی تو دندس واسه خلاص کردنش یا میره دنده یک و وقتی میخوام دوباره خلاص کنم میره دنده سه حتما باید موتور خاموش بشه تا خلاصش کنم انگار دنده رو رد میکنه خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید.

ehsan sharif
14-02-1393, 07:12 بعد از ظهر
دوست عزیز توی تاپیک اپاچی. مراجعه کنید تا جواب بگیرید

mps123
14-02-1393, 07:33 بعد از ظهر
سلام .دوستان یه مشکل برام پیش اومده موتور وقتیکه روشنه تو دندس به زور باید خلاصش کنم اما وقتیکه خاموش میشه راحت خلاص میشه مشکل از کجاست؟موقع خلاص کردن باید موتور رو یه ذره عقب جلو کنم تا خلاص بشه این یک مورد . مورد بعدی موتور وقتی تو دندس واسه خلاص کردنش یا میره دنده یک و وقتی میخوام دوباره خلاص کنم میره دنده سه حتما باید موتور خاموش بشه تا خلاصش کنم انگار دنده رو رد میکنه خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید.

دوست عزیز باید این سوالارو تور تایپیک مربوطه بپرسی.
ولی خب من اندفع جواب میدم.
بله درسته واسه منم همینجوری.کاری نداره برو یه لیگلاج کن نرم و درست میشه.
برای این اینطوری میشه که وقتی تو حرکتی یهو دنده خلاص نره و بره دنده 2 و3 و... برای اینکه فعلا یکم راحت تر باشی هروقت خواستی خلاص کنی یکم کلاجو ول کن تا موتور در مرز خاموشی بره بعد بگیر و آرو(خیلی آرو)با پات بزن خلاص چون با شدت بزنی میره دنده 2.
ولی در کل برو لیگلاجش کن خلاص.

farshad 54
14-02-1393, 07:57 بعد از ظهر
سوال در تاپیک مربوطه

قفل .....