PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تا حالا چند بار شده موتور تون و بگيرن يا بخوان بگيرن در بريد...؟؟؟؟

Masoud
28-04-1390, 01:10 بعد از ظهر
سلام به همگي بچه هاي پرشين موتور چند وقت پيش(22/خرداد) داشتم تو ستارخان سر حبيب اللهي مي رفتم يه حو ديدم ترافيك شده و خلاصه ديدم 4 نفر(دو نفر از وسط بلوار و 2نفر از كنار خيابون ريختن موتور هارو بگيرن من تا ديدم پليس ريخت گفتم در برم، اومدم بپيچم تو كوچه 3تا از مامور ها ريختن موتور و بگيرن منم كلك زدم اومدم الكي وايستم ديدم داره مي ياد سمت موتور و مي خواد سويچ رو برداره منم گازو كردم ياور 200cc و يا علي ولي بي انصاف ها زدن گلگير جلو موتور و با راهنما هاش رو خورد كردن توري هاي اگزوز ش هم ريخت و ... (البته اگزوز از قبل ضربه خورده بود ولي كم) خلاصه
بــــــــــــاج بـــــــــــــه هيچكـــــــــــــــــــــ ي نديد حتي اگه مثل من تو 100 تومان خرج بي افتيد...

---------- Post added at 02:06 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

اين يكي جريان هم ماله 13/تير
كه دوباره منو تو فرحزاد گرفتند و هيچي مدارك باهام نبود (كلا من يه سند سفيد دارم به عنوان مدرك)نزديك ميدان كتاب ديدم موتور گيريه اومدم زرنگي كنم از پايين برم دوتا مامور كه جلو بانك بودن اومدن سمت موتور و سويچ رو گرفت بعد هم موتور وبردن جلو كيوسك پارك موتور و نمي دادن منم مثل اين بچه سرتق ها اونجا واستاده بودم منتظر تماس يكي از بچه هاي بالا بودم كه يه هو يارو گفت موتورت سه ترك خوب مي ره گفتم آره 180 Mph ميره نگو مي خواستن برن سره 2تا چهار راه اونور تر يه مواد فروش رو بگيرن وسيله هم نداشتن و پياده هم نمي خواستن برن خلاصه سرتون و درد نيارم رسيديم اونجا اونا رفته بودن نزديك 40-50 ميليون تومان هم چك تو جيبم بود سرباز كيشيك بود نمي دونم چي بود گفت دور بزن بريم، رسيديم جلو كيوسك اون رفيقمون هم رسيده بود اونجا ولي ديگه نيازي به اون نبود چون بهم گفتن برو..................
حالا هر جوريه موتور به كسي نديــــــــــــــــــــــ ـــــد

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

اينم جريان4/22 نمی دونم این جریان موتور گیری چیه یا موتور من همیشه تابلو چند روز پيش سه باره داشتم تو ستارخان با موتور می رفتم خیلی هم خسته بودم اونطرف خیابون حبیب اللهی (که موتور اون سری می خواستن بگیرن و پیچیدم ) دوباره موتور گیری بود از بخت سپید ما من دیدم یه سربازه داره با تابلو اشاره می کنه که بزن بقل اومدم بپیچم تو کوچه کنار پارک که دیدم یه مامور اونجا زدم رو ترمز نزدیک بود یه پژو بزن بهم شانس اوردم بعد انداختم کنار پارک از تو پیاده روش رفتم ماموره هم داشت دنبالم می آمد که دیدم نمی دونم چاله بود جوب بود از این خیابونای تهران هیچی بعید نیست که جلوم سبز شد زدم رو ترمز و یه ذره که جلو موتور رد شد دوباره گاز و گرفتم و در رفتم حالا نمی دونم شماره پلاک و برداشتن یا نه ؟؟؟؟
اگه بردارن می تونن کاری کنن؟

Alireza
28-04-1390, 01:31 بعد از ظهر
همیشه 2 تا سویچ همراتون باشه بار ها شده سویچ منو بردارن و با اون یکی در برم
واسه منم کلی پلاک برداشتن فقط جریمه میکنن به خاطر کلاه و گواهی نامه

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

اینم توجه کنین هر جا دارین میرین و ترافیک نیست بعد جلوتون ترافیک سبز میشه هیچ وقت سمتش نرین چون 80 درصد ممکنه کفی باشه

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

منو تا حالا کفی نگرفته ولی گشت نیرو انتظامی گرفته

Masoud
28-04-1390, 01:37 بعد از ظهر
ايول عليرضا پيشنهاد عالي بود... بايد عمل كنم بهش ...
منم به اين ترافيك اعتقاد دارم اصلا تو ترافيم واينميستم

حسـن
28-04-1390, 02:01 بعد از ظهر
منا یبار با 125 تو پارک گرفتن !
خیلی خنده دار بود موضوع تو پارک نزدیک پل فلزی رو موتور نشسته بودم که یهو دیدم یه سرباز ریقو داره میاد
سریع زدم به موتور تا اومدم راه بیافتم دیدم موتور راه نمیره برگشتم دیدم سرباز ترک موتور را گرفته بود !!!
همینطور که رو موتور بودم یه مشت گذاشتم تو سینه اش و یه کلاچ ول کردم و فرار کردم بعد دم در پارک ریختند سرم :23:
موتور را 3 ماه خوابوندند برا درگیری با مامور خدا را شکر فقط دادگاهی نشدم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چند شب پیش هم با سی بی 400 تو اتوبان شاهین شهر میرفتم که سمند کلانتری اومد پشت سرم و مدام ایست میکیشید
منم هرچی دنده موتور داشت دادم بهش و رفتم بنده خدا اینطوری شده بود :297::i'm ok:

ARSH
28-04-1390, 02:56 بعد از ظهر
2 سال پیش اوجع بگیر بگیر تو محله ! باورم نمیشد تو محل بیان موتور بگیرن از این چاقی ماقی های کانکس بودن سربازه پرید جلو موتور ، موتورو ول کردم خورد پاش شکست به خاطره سنه غیره قاونی نبردنم دادگاه این چیزا ولی 300 ت سربازه گرفت که بیخیاله داستان شه موتور رو هم دیگه ندادن سی جی 125 بود اسمش تکتاز نیکتاژ یه هم چین چیزایی بودن(17سالم بود)ولی واقعا از خودم راضی بودم که لا اقل پایه اون حرامی به f رفت ( نشکسته بود خالی میبست که شکسته اما لنگ میزد )

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:48 PM ----------

نمیدونم پستتون به قزوین خورده یا نه که ببینید وضعیتش چطوره یعنی اینجوری بگم که موتور از ماشین توش بیشتره ! موتور ها رو وقتی پارک باشن کسی هم نباشه بر میدارن میبرن ! همون سی جی که بالا گفتم رو قبله اون جریان یه بار پارک برده بودن !!!! یعنی موتوری که کسی پیشش نبوده رو برده بودن منم رفتم دنباله دایی بزرگم گفتم برو گواهینامتو بیار برو موتورمو بگیر رفت گرفت

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

یه بار هم یه سی جی دستم بود سفید بود تازه گرفته بودمش تو بیابون خر پر نمیزد بعد یه ماموره تنها بود داشت رد میشد من اصلا ندیدمش یعنی صدای موتورش خیلی کم بود موتورش نمیدونم چی بود بعد من برا خودم هی نیم کلاج میکردم جلو متور بلند میشد خر کیف بودم یهو دیدم یکی مچ دستمو گرفت رو موتور سرعت هم خیلی خیلی کم بود هی ترمز میزدم نیم کلاج میکردم بعد گفت وایسا وایسادم گفت تکچرخ میزنی ها ؟ گفتم تکچرخ چیه نیم کلاج بود ! گفت الان میریم بهت میگم که چی بود
گلابی بیسیم زد 1 سرباز اومد ( کانکس نزدیک بود ) ( بیابون منظورم راهه بیابونیه پشته شهرکمون خونه نساختن بیابونیه ) بعد اینقدر اینا حرامی هستن
منو بردن یارو تو کانکس برگشته بود میگفت تو بیابون خاک بازی میکردی ؟؟ ( منظورم چیز بود ) گفتم صورت جلسه کن موتورو میخوام برم گفت حالا در حدمتیم گفتم نه دیگه مزاحم نمیشیم بعد نفری یه چک افسری زدنم ولم کردن موتورمو 100 تومن جریمه نداشتن گاهینامه اینا دادم در اوردم بعد هم فروختمش
اینو میگم باورش پایه خودتون اما اهله خالی بندی نیستم
خدا وکیلی موتورو همون موقع گرفتم اینقدر عقده داشتم رفتم دمه کانکس نیم کلاج کردم یارو دید داشت میومد از کانکس بیرون گازو چسبوندم رفتم
خیلی سی جی عوض کردم تا حالا همشونم گرفتم یه بار حدا اقل
اما یه مدت که سی ار ام داشتم یه بار بیشتر به پستم نخوردن که دو رو سه کردم یارو دیگه نیومد دنبالم یعنی خودم باورم نمیشد از 2 رفتم سه جلو موتور بلند شد از زمین بعده اون 3 رو هم 4 کردم بازم موتور یکم جلوش اومد بالا یعنی خر تر از سی ار ام ندیدم تو شتاب و قدرت

danial-sdt
28-04-1390, 03:29 بعد از ظهر
چند روز پیش داشتم پایین نواب یک کوچه رو ورود ممنوع میرفتم تا برم تو نواب
همین که امدم بپیچم تو نواب دیدم دو تا افسر پلیس با یک موتور 200 وایستادن جریمه میکنند
به من گفت نگه دار پیش خودم گفتم اگه نگه دارم موتورو میخوابونه اقده ای:1tongue: ، گازشو گرفتم نواب سمت شمال اون یکی هم روشن کرد دنبالم
نواب یکم شلوغ بود وقتی رسیدم به تونل توحید پشت سرم بود تو تونل خلوط بود 130 تا تو تونل پر کردم وقتی از تونل اومدم بیرون برگشتم پشت سرمو ببینم که چقدر عقب مونده
دیدم بدبخت با دیدن اون شتاب و صدای موتور خودش دور زده برگشته تا بیشتر از این ضایع نشه:25r30wi::4chsmu1::gigglesmile:
ولی فکر کنم شماره موتورو برداشت حالا باید برم خلافی بگیرم ببینم چی میشه:sad:
سه هفته پیش هم تو حکیم با 140 تا ازم عکس انداختن فکر کنم درده سر بشه:consoling2:

حسـن
28-04-1390, 03:57 بعد از ظهر
دیشب که با موتور 180 تا رفتم دوربین تو اتوبان 100 تا عکس انداخت اما موتور پلاک نداره :gigglesmile:

AMIR MOHAMMAD n
28-04-1390, 04:20 بعد از ظهر
2 سال پیش اوجع بگیر بگیر تو محله ! باورم نمیشد تو محل بیان موتور بگیرن از این چاقی ماقی های کانکس بودن سربازه پرید جلو موتور ، موتورو ول کردم خورد پاش شکست به خاطره سنه غیره قاونی نبردنم دادگاه این چیزا ولی 300 ت سربازه گرفت که بیخیاله داستان شه موتور رو هم دیگه ندادن سی جی 125 بود اسمش تکتاز نیکتاژ یه هم چین چیزایی بودن(17سالم بود)ولی واقعا از خودم راضی بودم که لا اقل پایه اون حرامی به f رفت ( نشکسته بود خالی میبست که شکسته اما لنگ میزد )

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:48 PM ----------

نمیدونم پستتون به قزوین خورده یا نه که ببینید وضعیتش چطوره یعنی اینجوری بگم که موتور از ماشین توش بیشتره ! موتور ها رو وقتی پارک باشن کسی هم نباشه بر میدارن میبرن ! همون سی جی که بالا گفتم رو قبله اون جریان یه بار پارک برده بودن !!!! یعنی موتوری که کسی پیشش نبوده رو برده بودن منم رفتم دنباله دایی بزرگم گفتم برو گواهینامتو بیار برو موتورمو بگیر رفت گرفت

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

یه بار هم یه سی جی دستم بود سفید بود تازه گرفته بودمش تو بیابون خر پر نمیزد بعد یه ماموره تنها بود داشت رد میشد من اصلا ندیدمش یعنی صدای موتورش خیلی کم بود موتورش نمیدونم چی بود بعد من برا خودم هی نیم کلاج میکردم جلو متور بلند میشد خر کیف بودم یهو دیدم یکی مچ دستمو گرفت رو موتور سرعت هم خیلی خیلی کم بود هی ترمز میزدم نیم کلاج میکردم بعد گفت وایسا وایسادم گفت تکچرخ میزنی ها ؟ گفتم تکچرخ چیه نیم کلاج بود ! گفت الان میریم بهت میگم که چی بود
گلابی بیسیم زد 1 سرباز اومد ( کانکس نزدیک بود ) ( بیابون منظورم راهه بیابونیه پشته شهرکمون خونه نساختن بیابونیه ) بعد اینقدر اینا حرامی هستن
منو بردن یارو تو کانکس برگشته بود میگفت تو بیابون خاک بازی میکردی ؟؟ ( منظورم چیز بود ) گفتم صورت جلسه کن موتورو میخوام برم گفت حالا در حدمتیم گفتم نه دیگه مزاحم نمیشیم بعد نفری یه چک افسری زدنم ولم کردن موتورمو 100 تومن جریمه نداشتن گاهینامه اینا دادم در اوردم بعد هم فروختمش
خدا وکیلی موتورو همون موقع گرفتم اینقدر عقده داشتم رفتم دمه کانکس نیم کلاج کردم یارو دید داشت میومد از کانکس بیرون گازو چسبوندم رفتم
اما یه مدت که سی ار ام داشتم یه بار بیشتر به پستم نخوردن که دو رو سه کردم یارو دیگه نیومد دنبالم یعنی خودم باورم نمیشد از 2 رفتم سه جلو موتور بلند شد از زمین بعده اون 3 رو هم 4 کردم بازم موتور یکم جلوش اومد بالا یعنی خر تر از سی ار ام ندیدم تو شتاب و قدرت

میزدی دک و پوزشو می پوکوندی که دیگه نخواد پروگی کنه.

Kami
28-04-1390, 04:22 بعد از ظهر
صبح جمع بود حدود ساعت 8 صبح و همه جا خلوت بود به طرف پونک داشتم میرفتم که یهو یه 206 قرمز شیشه ماشینو داد پایین دیدم 2 تا ریشو نشیتن توش خلاصه گفت بزن کنار منم داد کشیدم بزن کنار بینم :3ztzsjm: خلاصه تا وایسادیم من معکوس کشیدم و فرار کردم اما اونم مثل دیوونه ها افتاد دنبالم . پیچیدم تو یادگار جنوب و مثل کسایی که بانک زدن دارن فرار میکنن با سرعت 150 و 168 فرار میکردم . اونم ماشینش قرمز بود و قشنگ معلوم بود از دور . خلاصه پیجیدم تو طرشت و تو یه کوچه خلوت مخفی شدم . یهو دیدم یه هلیکوپتر داره تو اسمان پرواز میکنه . پیش خودم گفتم نکنه واقعا بانک زدم :25: خلاصه اومدم خونه و گفتم شاید دزد بودن که میخواستم موتور عزیزم هیوسانگو بدزدن :waiting:

danial-sdt
28-04-1390, 04:28 بعد از ظهر
یهو یه 206 قرمز شیشه ماشینو داد پایین دیدم 2 تا ریشو نشیتن توش خلاصه گفت بزن کنار
پلیسهای قلابی
یک مدت خیلی زیاد شده بود
ولی خوب قهوه ایشون کردی:smilies(113):

amir74
28-04-1390, 06:14 بعد از ظهر
مگه از موتور هم عکس می گیرن.پس اینجوری باشه تو جاده هم عکس می گیره اما چطوری مگه دوربیناش یه طرفو نمی گیره موتورم که پلاکش پشته؟

danial-sdt
28-04-1390, 06:17 بعد از ظهر
مگه از موتور هم عکس می گیرن.پس اینجوری باشه تو جاده هم عکس می گیره اما چطوری مگه دوربیناش یه طرفو نمی گیره موتورم که پلاکش پشته؟
اره تو جاده از جلو عکس میندازه ولی بعضی جاها تو شهر از پشت سر میندازه
تو جاده حالش به همینه هی عکس میندازه ما هم هی v نشون میدیم:18:

Milad.
28-04-1390, 09:10 بعد از ظهر
دو بار تابحال موتورمو بخاطر نداشتن پلاک گرفتن یکی دوبارم ول کردن و یه بار کار به جاهای باریک کشید ولی تابحال سعادت نبوده در بریم:4chsmu1:

Mohammad aghili
29-04-1390, 01:10 بعد از ظهر
تا حالا هفت هشت ده بار در رفتم .. اوایل خیلی موضع در رفتن اضطراب داشتم اما این دم آخری دیگه خیلی واسم طبیعی شده بود
2 بار هم گرفتنم که هر دوبارش ولم کردن برم :)))

ap_peiki
29-04-1390, 02:48 بعد از ظهر
4بار 1 تا 12 ساعت خابیده
یه 20 30 بارم آشناگی دادم رفتم
6 بارم در رقتم

قاصد
29-04-1390, 03:45 بعد از ظهر
سلام منو تا حالا 5 یا 6دفعه اومدن بگیرن ولی بایک حرکت :32:در رفتم تاز بعد از یکسال امروز موتورم رو پلاک کردم اونم فقط به خاطر اینکه هفته دیگه میخوام برم شمال البته تو جاده بی پلاک ولی تو شهرهای شمال با پلاک
همیشه یادتون باشه برای موتور گیرها زیاد ارزش قائل نشین زیاد ادم حسابی نیستن

Masoud
29-04-1390, 10:03 بعد از ظهر
ایول همگی بی سابقه اصلا بچه ها اهل پیچوندن نیستن که ...

masoud rm
15-05-1390, 12:36 بعد از ظهر
سلام من چند ساله که با موتورهای کراس یا بی مدارک تو شهر میچرخم ولی تا الان موتور دست اینا ندادم چون میدونم موتوری که بره زیره دست اینا دیگه موتور بشو نیست دم همه فراریها گرم

Babak
15-05-1390, 01:07 بعد از ظهر
من کلا احترام به قانون می زارم واصلا فرار نمی کنم و اگر هم بخوان موتورمو بخوابونن ناراحت نمی شم چون حتما جایی قانون رو رعایت نکردم وحقم بوده:au:

شفیع
15-05-1390, 01:41 بعد از ظهر
من کلا احترام به قانون می زارم واصلا فرار نمی کنم و اگر هم بخوان موتورمو بخوابونن ناراحت نمی شم چون حتما جایی قانون رو رعایت نکردم وحقم بوده:au:

من هم تا حالا نشده به همچین مشکلی برخورد کنم، همیشه سعی کردم مدارکم کامل باشه تا بتونم با خیال راحت و بدون استرس و نگرانی رانندگی کنم، هر وقت هم ماموری جلومو گرفت ماموره انتظار داره الان فرار کنم یا ننه من غریبم بازی در بیارم ولی وقتی می بینه مدارکم کامله بد جور کنف می شه ! البته همیشه دلم می خواد قانون رو رعایت کنم، به نظرم هر قانونی که اجرا می شه ممکنه باب میلم نباشه ولی حتما دلیلی داره.
همین نشون دادن مدرک، تا حالا به این فکر کردین که خدا نکرده یه روزی موتورتونو بدزدن بین راه پلیس دزد رو نگه داره و ازش مدرک بخواد و وقتی می بینه مدرک نداره موتورو بفرسته پارکینگ ... این یعنی شما می تونید یه بار دیگه موتورتونو بینید !

mehdi2
15-05-1390, 06:35 بعد از ظهر
اول مرداد ساعت ده شب پشت چراغ قرمز تو بلوار کشاورز وایسادم عین این بچه مثبتا!! گشت کلان با 125 اومد کنارم با لبخند گفت پلاکت مخدوشه بریم کلانتری! گفتم مخدوش نیس جا پیچش گشاد کرده شبیه صفر خونده میشه.به سربازه ترکش گفت بشین پشتش بیارش کلانتری. منم گذاشتم تا سربازه اومد سوار شه گازشو گرفتم. اون یکی با موتور افتاد دنبالم تا میدون ولیعصر دوتا کوچه پسکوچه رفتم گمم کرد.دفعه اولم بود در رفتم، خیلی حال داد!!!

nOviA
16-05-1390, 12:21 قبل از ظهر
کلا فرار خیلی لذت بخشه. با ماشین 2 بار،با سی بی آر هم 1 بار فرار کردم.
با دربی و 2 تا سی جی ساعت 11 12 شب پشت چراغ قرمز وایساده بودیم یه دفعه 2 تا ماشین پلیس و 3 تا موتوری اومدن جلومون مارو گرفتن(دوستام گفتن چراغ قرمزو رد کنیم....من گفتم نه 20 ثانیه جنتل من باشید الان سبز میشه...باید میرفتیم). ایام فاطمیه هم بود.
سروانه میگفت کیف قاپی شده تو محل.شما مزنون به سرقت کیف هستید!!!!!!!!!!!!!!(آخه کدوم آدم خری وقتی کیف میدزده پشت چراغ قرمز وای میسه؟!)

5 6 نفر بودیم. بابای 2 تا از بچه ها سرهنگ بود. خیلی شانس آوردیم که باباشون سرهنگ بود واگرنه حتما شبو بازداشگاه بودیم.فرداش هم میرفتیم دادگاه.
بماند که کلانتری رو گذاشته بودیم رو سرمون هیچ کسم تخم نمی کرد حرف بزنه! بازی منچستر بود....منچستر گل خورد هیچ کس جرات نمیکرد اونجا حرف بزنه....من پریدم بالا گفتم گوووووللللل:crazy:
موقع تحویل مدارک من گواهینامه نداشتم. گواهینامه دوستم که شبیهمه رو داده بودم. اسمش محسن بود. گفت اسمت چیه؟! اصلا حواسم نبود گفتم محمد!!!! گفت پس گواهینامت کو؟! منم کم نیووردم گفتم همونجاست دیگه. گفت این که مال تو نیست....خلاصه خودمو زدم به اون راه که موتور ظهر دست دوستم بوده و گواهینامه هامون جابه جا شده و خلاصه باور کرد.
بعدش گفت موتورت چند سی سیه؟! گفتم 160...گفت میدونی 160 ممنوعه؟؟؟؟؟؟(عوضی میخواست موتورو بخوابونه) گفتم نخیر تا 250 سی سی پلاک میشه،من مدیر بزرگترین سایت موتور سواری ایرانم:fingersmiley: قیافش رفت تو هم گفت حالا وایسا الان بهت میگم مدیر کیه:25r30wi: منم سریع گفتم حالا چرا عصبانی میشی....بابا مدیر همه ی ما شمایییییی(با لحن تمسخر آمیز).
رئیس کلانتری اومد روشو کرد به من با لبخند گفت شمارو واسه چی گرفتن؟ گفتم هیچی الکی! یه دفعه اخماش رفت تو هم گفت الکی که نمیگیرن. منم گفتم حالا گرفتن دیگه. گفت صحبت نکن صاف بشیین(اونجاش سوخته بود:20:)

خلاصه ما اون شب بعد از 2 ساعت رفتیم. یاد سریال قهوه تلخ افتادم که وقتی یه جرمی اتفاق میوفته،بلد رئیس کلانتری دستور میده 10 تا مجرم بگیرین بیارن. خیلی مملکت بی بند و باری داریم. معلوم نبود اگه بابای بچها سرهنگ نبود چی میشد؟! فرداش میرفتیم دادسرای ناحیه 2. البته من که تخمم نبود چون بابام قبلا اونجا قاضی بود و فامیلی منو همه میشناسن. حالا چه کسایی رو الکی بردن و جریمه کردن خدا میدونه.

alip
06-06-1390, 12:45 قبل از ظهر
اى دادبيدا همين دوسه ماه بيش رفتم يزد از اقا امين ...شوكاى هواخنكو خريدم باهزار وسواس كزاشتم تو اتوبوس اوردم كرمان ساعتاى 9 صبح سوارشم شدم كه برم كلاه بخرم حدود 500 متر مونده به مغازه كلاهيه بليس جلومو كرفت نامردا همه بياده بودن يهو بريدن جلوم خلاصه كند زدمو نتونستم فرار كنم ستوانه كفت كلات كو؟:2i8d4ao:كفتم بابا جون خودت ببين اون مغازه رو دارم ميرم بخرم كفت موتورو بزن تو بيادر رو برو زود بخر بيا منم موتورو كزاشتم سوييجشم هركارى كرد بهش ندادم ...تو عمرم انقد ندويده بودم يه كلاه از رو ميز يارو برداشتم كفتم الان ميام يه ايران جكم اندختم رو ويترينش ...انكر يارو فهميد موضوع جيه ........................وقتى رسيدم ديدم موتورو كزاشتن رو كفىىىىىىىىىىى
فحش بود كه از دهن اينجانب تراوش ميكرد ...كار به صولرتجلسه ودادكاهو ......موتورم يك هفته خوابيد خدا واسه هيشكى نياره اخرم موتورو با هزارويك بارتيو زيرميزى اوردم بيرون:wall3:

Masoud
06-06-1390, 09:25 قبل از ظهر
عجب .. خوب مگه نگفت برو کلاه بخر بیا چرا دیگه گرفت مدارک دیگه که داشتی مثل سند یا کارت یا گواهینامه و بیمه........؟

hose!n
06-06-1390, 09:58 قبل از ظهر
هفته اول که موتور خریدم 4 بار گرفتنم 3بارشو فلک اول یا دوم همونجا که کانکس داره گرفتن:wall3:دفعه سوم یارو منو میشناخت دیگه هی میگرفتن هی ول میکردن:wall3::2i8d4ao:دفه اول گرفتنمون (منو رفیقمو)کردن تو کانکس امدیم بشنیم رو صندلی گفت کجا ؟؟؟بتمرگین رو زمین ماهم نشستیم رو زمین مثل این قاتلا:hanghead:هی یارو رد میشد به رفیقم لقد میزدو محکم میزد تو سرش مادر ...:khak:
===========================================
یه بارم تو ونک گرفتن دسبند زدن کردنمون تو ماشین بردن کلانتری گفت تو کیف زنی!!!!!!!من مونده بودم گفتم چی؟؟؟زد تو گوشم گفت با اون پژو چیکار داشتین؟؟!!!!!!!!گفتم کوودووووم پژو؟؟!!!!!!گفت الان میبریمتون اگاهی شاپور اویزونتون کنن:2i8d4ao:منم میدونستم اینا ک میگن میخوان بترسونن:2i8d4ao:انداختنمون بازداشگاه فرداش ازد کردن یادش بخیر 4 سوری بود :2i8d4ao:
========================================
اینم فرار= تو بلوار کشاورز یدونه از این موتور کلانتری اشغالا داشت گشت میزد اروم منم با سرعت رفتم از راستش برم پشیمون شدم کشیدم چپش با سرغت اینم خورد به دسته عقبیه:happy4:
اژیر کشید اومد دنبالم منم تا جا داشت گاز دادم تو ازادی نیگا کردم دیدم نیست:happy4:خیلی حال داد ادرنالین خون میره بالا:happy4:
موتورایه کلانتری همشون اشغالن مخصوصا تریلاشون هیچوقت بتون نمیرسن مطمئن باشین:happy4:

Masoud
06-06-1390, 10:47 قبل از ظهر
ایول خوب کاری کردی...

RED-LINE
09-06-1390, 06:55 بعد از ظهر
امتحانای خرداد بود,کلی انداختم از کوچه پس کوجه رفتم که پلیس بهم گیر نده,ولیعصر پائینتر از جمهوری بودم,میخواستم بپیچم تو یه کوچه دیگه که دیدم ماموره همینجوری داره موتوری هارو میزنه بغل,اون نوک کاپوت سمند بود من نوک صندوق عقب سمند!اشاره کرد بزن بغل,اشاره کردن همانا و دور کردن من همانا,صدای پوتینهاش که داشت میدوئید دنبالم هنوز یادمه,دنده 1 و 2 ولیعصر رو برعکس رفتم پائین و گریختم.
رفتم محلمون پیش دوستام مدرسه دخترونه ها:4chsmu1::4chsmu1:تازه تعطیل شده بودن ما هم که خدا شاهده کاری نداشتیم,20 متر بالاتر وایساده بودیم یهو این مرتیکه ...با موتور پیچید جلوم گفت مدارک رو دادم سوئیچ رو هم برداشت گفت موتورو بگیر دستت بیا دم کانکس!داشتم میترکیدم از حرص,موتورو گذاشتم دم کانکس رفتم تو دیدم 3نفر دیگه هم مثل من هستن,مارو سوار سمند کردن بردن کلانتری موتورهامونم دادن دست این مامورای...ببرن پارکینگ.
3ساعت سرپا تو کلانتری وایساده بودیم,آزادمون کردن..
حماقتی که کردم این بود به امید یک نفر آشنا تو کلانتری بودم که موتورو در بیاره از اونجا و من خلیج نرم,10 روز الاف اون بودم روز 11ام با بابام پاشدم رفتم خلیج فاصله زمانی که 1پامونو از در خلیج گذاشتیم تو تا موقعی که برگه مهر خورده دستمون بود بیرون بودیم 30 دقیقه بود.
خوشحال و خندان رفتم از پارکینگ درش اوردم بعده یه 10روز سی جی سواری نشستم پشت آپاچی حس این بود که از پرشیا بری پشت 335بشینی.:4chsmu1:

Alireza
09-06-1390, 10:04 بعد از ظهر
همیشه گفتم 2 تا سویچ همراهتون باشه

aligsx
10-06-1390, 12:57 قبل از ظهر
هیچوقت کفی نتونسته بگیرتم همیشه یا فرار یا سوییچ زاپاس.2هفته پیش توی یکی از شبهای ماه رمضون رفته بودیم نیاوران داشتیم برمیگشتیم خونه ساعت 2 بیشتر بود رسیدیم شمال پل سید خندان
یهو دیدم یه cdi یه گاز داد رفت جلمونو یه اپاچی پشتمون ظاهر شد من و دوستم 2ترک بودیم فهمیدیم قضیه خفتگیریه :icon_pf _52_:به رفقیم گفتمو گازشو گرفتیم تا ته اما مگه میشد فرار کرد یارو که با cdi بود یه گاز کوچیک میداد هی میومد جلومون ترمز میزد :wow:پایین تر از میدون پالیزی توی سهروردی خیابون خدارو شکر شلوغ شد و اپاچیه پشت یه ماشین سنگین گیر کرد اون cdi هم جلمون بود خداروشکر خداروشکر بین بتون های وسط خیابون یه جا اندازه یه موتور خالی بود که پیچیدیم رفتیم سمت شریعتی خدا رو شکر گممون کردن ولی تا برسیم خونه نصفه عمر شدیم وکپ کرده بودیم:crazy:.
اگه موتورتون پلاک داره هیچوقت از دست اگاهی و گشت کلانتری فرار نکنید چون پلاک و که بردارن تا 3 یا 6ماه دنبالتونن برای گرفتنتون تازه اگه ادرستونو از پلاک در نیارن!!

RED-LINE
11-06-1390, 12:52 قبل از ظهر
این یکیو یادم رفت!
رفته بودیم پارک لاله داشتیم بر میگشتیم یهو 2تا تریل پیچیدن جلوم گفتن بزن بقل!گفتم اینجا که نمیتونن خفت گیری کنن زدم بقل..
موتورم بخاطر دزدگیر سوئیچ نداشت یعنی داشت تو جیبم بود..
خلاصه بیسیم زد اون آقای نسبتا محترم اومدن,با لحن و برخورد خیلی بد دوتا چک به دوستم زد یه پشت دستی هم تو صورت من خلاصه کل جیبامون رو خالی کردیم زیر زین رو هم گشت بیسیم زد شاکی رو بیارید شناسائی کنه!
قضیه از این قرار بوده که یه آپاچی سه ترک اطراف پارک لاله کیف زده بود همه آپاچی هارو داشتن میگرفتن!شاکی اومد و گفت اینا که بچه ان ولشون کنید برن اینا نیستن:4chsmu1:
منم خیلی شاکی بودم از دست یارو خوب مرتیکه گوسفند اول مطمئن شو طرف دزده بعد جای چک مشت بذار تو صورتش مدارکو و سوئیچو داد گفت برید گفتم چک واسه چی زدی؟گفت حلال میکنی بکن نمیکنی بیا بزن تو دلم گفتم جونه عمت بزنم ببریمون بازداشت..گفتم باشه ولی انشالله سر بچش بیاد این بلا...
فقط تمیدونم مغز اینا کار میکنه؟آیا واقعا مغز دارند؟!کدوم دزدی رو دیدید بعد از سرقت بیاد اطراف محل جرم!آدم که نکشته برگرده ببینه زندست یا نه یه کیف زده رفته,بعد هرجور شده میخواستن بندازن گردن ما میگفت اون یکیتون کو؟!میگم حاجی ما کلا 2تائیم ....
من کلا کلکسیونم انقدر پلیس بهم یچیده که بعضیاش واقعا یادم نیست!
دوتا سوئیچ موقعی به کار میاد که مدارکت دست خودت باشه نه اینمه مدارکو بدی دست طرف فرار کنی:4chsmu1:موتور بی مدارک میشه نمیشه سوار شد که...

اوه یبارم ماشین بی مدارک دستم بود گشت ایست داد منم وسط چهار راه بودم گرفتم سمت چپ که مثلا اونور چهاراره وایسم نفهمیدم چی یهو گازو تخته کردم پیچیدم تو فرعی:4chsmu1:

Kami
11-06-1390, 10:57 قبل از ظهر
عجیبه منو تاحالا کسی نه چک زده نه بی احترامی کرده . یادمه رو خط عابر پیاده بودم ماشین راهنمایی رانندگی گفت برو عقب گفتم نمیرم . دوبراره گفت برو عقب این دفعه داد زدم نمیرم و دیگه چیزی نگفت
یه دفعه دیگه موتور کلانتری بغل دستم بود دیدم نگاه میکنه تو چشم هاش نگاه کردم گفتم میخوای بخری؟
کلا باید پررو باشید

.:ALIREZA NADERI:.
15-10-1390, 04:11 بعد از ظهر
نقل قول از صفحه اول از اقا کرده بودم اما نشون نمیداد
داداش من هم قزوین زندگی میکنم یه 5-6 ماهی هست که موتور گرفتم و رادیسون دارم و چون قیافیه بسیار بسیجی و وحشتناکی بخاطر گواهینامه برای خودم ساختم هیشگی وجود نداره بگه گواهینامه ! خودت که قزوینی هستی بیا شرط 2 لیتر بنزین بزاریم من برم جلوی پلیس یه زره قر فر بیام اگر منو گرفت 10 2 لیتر بهت میدم اگر نگرفت شما هییچی نده ! یعنی میگم اینقدر قیافیه خفن دارم !!! با یه اطلاعاتیی مو نمیزنم بگذریم تو این مدت که موتور داشتم هیشکی موتورمو وجود نداشت چپ نگاه کنه یه روز فامیلون از شهرستان اومده بود خونه ما بعد ما شب ساعت 10 و نیم اینا بود زدیم بیرون رفتیم طرف های ملاصدارا که یه خیابون داره کنار منطقه نظامی که شب ها پرنده جرعت نمیکنه پر برنه ! سگ رو بزنی از ترس نمیره اونجا اینقدر که اونجا تاریکه!!! رفتیم خیابون اصلی ملاصدارا و دیدم که یه ماشین پلیس لاستیکشو در اورده ! از قضا ترکم که اسمش امیر حسین بود داشت یادگاری فیلم میگریفت و وقتی این سرباز و پلیسه رو ددیدم به لحجه قزوینی و مسخره کردن که خودت هم میدونی داد زدیم:هی سرکار چی شدس ؟ کمک ممک نمخای ؟! ه ه ه ه ه رفتیم بعد دوباره کارمون اونور شد و برگشتیم و هه هوو هووو ههه داد زدیم رفتیم تو اون خیابون تاریکه . خلوته داشتیم میپیچیدم به خیابون یه پرایده واستاد که من برم منم واستادم که اون بره حرکن کرد منم حرکت کردم بعد واستاد حسابی حرسم در اومد موتور رو تخته کردم بعد واسه دست انداز واستادم و دوباره تخته کردم بعد دیدم یه ماشین داره مثل این دیونه ها سبقت مییگیره گفتم این یعنی پرایده ؟!!!!؟؟؟!؟ چون 80 تا داشتم میرفتم بعد دیدم یه سمنده بعد متوجه شدیم پلیسه ! همون یارو هست تفنگ گرفته دستش و ماشه رو هی میکشه ضامن و... داد میزنه واستا و گرنه تیر اندازی میکنم !!!! گفتم واساااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا من و امیرحسین کپ کرده بودیم .!!!!! راستش امیر حسین خودشو خیس کرد ! بعد پیاده شدیم زدش رو کلمون من که کلاه کاسکت داشتم متوجه نشدم وانداخت ما رو تو ماشین پلیسو مسخره میکنی امشو تو بازداشتگاه میخابید تا ببینید که با مامور نمیشه شوخی کرد پدسگ!!! من دوست داشتم یعنی یارو لباس پلیس تنش نبود همونجا خودشو و ..... شو ..... بعد یادم نیست با موبایل صحبت کرد یا گزارش داد موبایل رو از امیرحسین گرفته بود و فیلم هایی رو که فش داده بود و زده بود پاک کرد بعد نشست تو ماشین کلید ؟! امیر کلید دست تو هست ؟! نه علی دست من نیست .! سرکار شاید زمین افتاده ؟! برای من بازی در نیار کلیدو بده بینیم! شاید تو سبده ؟! سربازه میگه نیست ببنین روشتن کردن این برای من 5 دقیقستا ! اهان بیا سرکار تو این جیبمه !!حسابی یارو رو تو کف گذاشت هب بودم موتور نازنینی که کسی جرعت نکرده بود بگه تا الان بهم منو تا سر 4 راه میرسونی یا ایمکه بده یه دور بزنیم رو نشست پشتش اونم کی سرباز! خاک بر بد روشن کرد باید گاز رو میگرفت استارت میزند بدون گاز روشن کرد دوست داشتم خفش میکردم چشماش از حدقه میزد بیرون زنگ زدم به بابام گفتم بابا بیا یه پلیسه ما رو گرفته میزنه فش میده گفت حرف نزن الاان کجایی ملاصدارا کوشی بده به پلیسه ؟!
دادم پلیسه صدای پلیس به خودش گرفت اقا ما کلانتری .......... واحد گشت هستیم ایشون و این اقا پشت سریشون ما رو مسخره میکنند هی میان میرن ؟! بابام هم گفت اهان اونوقت شما به جای این که ارشادشون بکنی زدیشون ؟! من الان میام ! رفتیم پلیسه ترسیده بود! بابای محترمی دارین اما من نمیدونم......
واستادیم پیاده شدیم یعد من منت پلیسه رو کشیدم بعد گفتن مدارک داری گفتم اره تو جیبم بود کامل البته به جز گواهینامه! :3ztzsjm: و بعد دوباره گفت مدارکو بده گفتم پیشمن نیست یادم رفت بیارم دست بابامه الانم میاره بعد پلاک رو نوشت اسم و فامیل متولد کجایی ؟! اسم پدر ! تولد !! 1376 هان ؟! یه نگا به قیافم انداخت گفت یعنی تو گواهینامه نداری ؟!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! گفتم نه! گفتم چیه بزرگ تر از سن خودمم ؟ گفت خیلی !!!
بعد بابام اومد چی شده ؟! وووووو........
اشکالی نداره مینویسم که ناقص المدارک فردا بیان فلان ........ بگیرین.!
نمیشه موتور بدین ؟
نه دیگه اخه گزارش کردم!
بعد سوار شدیم علی کارا میکنیی!!! بشین خونه دیگه .....
بابا منو زده ها امیرم زده فش هم داده پیاده شد !
سر گروه بان مگه اینارو زدی ؟ یه در باسنی زدم ببنی تو رو خدا سرگروهبان مملکت رو چقدر بی ادبه !
باشه اسموتون ؟! .....
ترسید!
100 مشخص بود
فردا رفتیم اونجا گزارش ما رو باز کردند:
1-فحاشی ناموسی به پلیس
2-اروده کشی
3-توهین به لباس مقدس پلیس
از این جور چیزا !
اقا موتور چرا انیجاست ببرین پارکیکنگ رفتیم کلانتری بعد با امیرشون صحبت کردیک اقا من که میدم این اقا دروغ نوشته شما برو شکاست کن فکر کن الان تفنگ زده بود بچه مرده بود این بچه مگه بچه میشه برای شما دیگه برو شکایت کن پزشگ قانونی و کاغد بازی هیچ جایی از ضربه پیدا نشد چون کلاه داشتم.
و رفتیم 197 شکایت نوشتم
بعد با استفاده از راه های قانونی و همچنین دوستان و ....
یارو رو به مزر اخراج کشوندیم.
اقای ..... اگر اینا خاستن منو اذیت کنن بیا از من طرفداری کن
گفتیم بیا !
بعد هم موتور گرفتیم 3 شب پارکیگ بود و یارو هم چند روزی رودش چرک کرده بود و هم کلید اصلی دشتش بود اخر سر هم کلید رو نداد و تا به الان هم کلید رو نداده !
در هر صورت یارو به سزای اعمالش رسید چون لباس قانون تو تنش بود ما هم از راه قانون وارد شدیم اگر یارو لباس قانون تنش نبود ما هم از راه چپ راست کردن طرف به طرز شگفت انگیزی در میومدیم!
کلید رو هم بخیال شدم!

---------- Post added at 04:10 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

داداش من هم قزوین زندگی میکنم یه 5-6 ماهی هست که موتور گرفتم و رادیسون دارم و چون قیافیه بسیار بسیجی و وحشتناکی بخاطر گواهینامه برای خودم ساختم هیشگی وجود نداره بگه گواهینامه ! خودت که قزوینی هستی بیا شرط 2 لیتر بنزین بزاریم من برم جلوی پلیس یه زره قر فر بیام اگر منو گرفت 10 2 لیتر بهت میدم اگر نگرفت شما هییچی نده ! یعنی میگم اینقدر قیافیه خفن دارم !!! با یه اطلاعاتیی مو نمیزنم بگذریم تو این مدت که موتور داشتم هیشکی موتورمو وجود نداشت چپ نگاه کنه یه روز فامیلون از شهرستان اومده بود خونه ما بعد ما شب ساعت 10 و نیم اینا بود زدیم بیرون رفتیم طرف های ملاصدارا که یه خیابون داره کنار منطقه نظامی که شب ها پرنده جرعت نمیکنه پر برنه ! سگ رو بزنی از ترس نمیره اونجا اینقدر که اونجا تاریکه!!! رفتیم خیابون اصلی ملاصدارا و دیدم که یه ماشین پلیس لاستیکشو در اورده ! از قضا ترکم که اسمش امیر حسین بود داشت یادگاری فیلم میگریفت و وقتی این سرباز و پلیسه رو ددیدم به لحجه قزوینی و مسخره کردن که خودت هم میدونی داد زدیم:هی سرکار چی شدس ؟ کمک ممک نمخای ؟! ه ه ه ه ه رفتیم بعد دوباره کارمون اونور شد و برگشتیم و هه هوو هووو ههه داد زدیم رفتیم تو اون خیابون تاریکه . خلوته داشتیم میپیچیدم به خیابون یه پرایده واستاد که من برم منم واستادم که اون بره حرکن کرد منم حرکت کردم بعد واستاد حسابی حرسم در اومد موتور رو تخته کردم بعد واسه دست انداز واستادم و دوباره تخته کردم بعد دیدم یه ماشین داره مثل این دیونه ها سبقت مییگیره گفتم این یعنی پرایده ؟!!!!؟؟؟!؟ چون 80 تا داشتم میرفتم بعد دیدم یه سمنده بعد متوجه شدیم پلیسه ! همون یارو هست تفنگ گرفته دستش و ماشه رو هی میکشه ضامن و... داد میزنه واستا و گرنه تیر اندازی میکنم !!!! گفتم واساااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا من و امیرحسین کپ کرده بودیم .!!!!! راستش امیر حسین خودشو خیس کرد ! بعد پیاده شدیم زدش رو کلمون من که کلاه کاسکت داشتم متوجه نشدم وانداخت ما رو تو ماشین پلیسو مسخره میکنی امشو تو بازداشتگاه میخابید تا ببینید که با مامور نمیشه شوخی کرد پدسگ!!! من دوست داشتم یعنی یارو لباس پلیس تنش نبود همونجا خودشو و ..... شو ..... بعد یادم نیست با موبایل صحبت کرد یا گزارش داد موبایل رو از امیرحسین گرفته بود و فیلم هایی رو که فش داده بود و زده بود پاک کرد بعد نشست تو ماشین کلید ؟! امیر کلید دست تو هست ؟! نه علی دست من نیست .! سرکار شاید زمین افتاده ؟! برای من بازی در نیار کلیدو بده بینیم! شاید تو سبده ؟! سربازه میگه نیست ببنین روشتن کردن این برای من 5 دقیقستا ! اهان بیا سرکار تو این جیبمه !!حسابی یارو رو تو کف گذاشت هب بودم موتور نازنینی که کسی جرعت نکرده بود بگه تا الان بهم منو تا سر 4 راه میرسونی یا ایمکه بده یه دور بزنیم رو نشست پشتش اونم کی سرباز! خاک بر بد روشن کرد باید گاز رو میگرفت استارت میزند بدون گاز روشن کرد دوست داشتم خفش میکردم چشماش از حدقه میزد بیرون زنگ زدم به بابام گفتم بابا بیا یه پلیسه ما رو گرفته میزنه فش میده گفت حرف نزن الاان کجایی ملاصدارا کوشی بده به پلیسه ؟!
دادم پلیسه صدای پلیس به خودش گرفت اقا ما کلانتری .......... واحد گشت هستیم ایشون و این اقا پشت سریشون ما رو مسخره میکنند هی میان میرن ؟! بابام هم گفت اهان اونوقت شما به جای این که ارشادشون بکنی زدیشون ؟! من الان میام ! رفتیم پلیسه ترسیده بود! بابای محترمی دارین اما من نمیدونم......
واستادیم پیاده شدیم یعد من منت پلیسه رو کشیدم بعد گفتن مدارک داری گفتم اره تو جیبم بود کامل البته به جز گواهینامه! :3ztzsjm: و بعد دوباره گفت مدارکو بده گفتم پیشمن نیست یادم رفت بیارم دست بابامه الانم میاره بعد پلاک رو نوشت اسم و فامیل متولد کجایی ؟! اسم پدر ! تولد !! 1376 هان ؟! یه نگا به قیافم انداخت گفت یعنی تو گواهینامه نداری ؟!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! گفتم نه! گفتم چیه بزرگ تر از سن خودمم ؟ گفت خیلی !!!
بعد بابام اومد چی شده ؟! وووووو........
اشکالی نداره مینویسم که ناقص المدارک فردا بیان فلان ........ بگیرین.!
نمیشه موتور بدین ؟
نه دیگه اخه گزارش کردم!
بعد سوار شدیم علی کارا میکنیی!!! بشین خونه دیگه .....
بابا منو زده ها امیرم زده فش هم داده پیاده شد !
سر گروه بان مگه اینارو زدی ؟ یه در باسنی زدم ببنی تو رو خدا سرگروهبان مملکت رو چقدر بی ادبه !
باشه اسموتون ؟! .....
ترسید!
100 مشخص بود
فردا رفتیم اونجا گزارش ما رو باز کردند:
1-فحاشی ناموسی به پلیس
2-اروده کشی
3-توهین به لباس مقدس پلیس
از این جور چیزا !
اقا موتور چرا انیجاست ببرین پارکیکنگ رفتیم کلانتری بعد با امیرشون صحبت کردیک اقا من که میدم این اقا دروغ نوشته شما برو شکاست کن فکر کن الان تفنگ زده بود بچه مرده بود این بچه مگه بچه میشه برای شما دیگه برو شکایت کن پزشگ قانونی و کاغد بازی هیچ جایی از ضربه پیدا نشد چون کلاه داشتم.
و رفتیم 197 شکایت نوشتم
بعد با استفاده از راه های قانونی و همچنین دوستان و ....
یارو رو به مزر اخراج کشوندیم.
اقای ..... اگر اینا خاستن منو اذیت کنن بیا از من طرفداری کن
گفتیم بیا !
بعد هم موتور گرفتیم 3 شب پارکیگ بود و یارو هم چند روزی رودش چرک کرده بود و هم کلید اصلی دشتش بود اخر سر هم کلید رو نداد و تا به الان هم کلید رو نداده !
در هر صورت یارو به سزای اعمالش رسید چون لباس قانون تو تنش بود ما هم از راه قانون وارد شدیم اگر یارو لباس قانون تنش نبود ما هم از راه چپ راست کردن طرف به طرز شگفت انگیزی در میومدیم!
کلید رو هم بخیال شدم!

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

چرا پست منو نشون نمیده ؟!

nopo
15-10-1390, 07:45 بعد از ظهر
5 بار گشت کلانتری
1 بار یگان امداد
یک بار خ.....مال های س_ا_ن_د_و_ی_چ_ی
1 بار ستاد حفاظت اجتماعی دادگستری
یک بار هم داشتم توی خط ویژه میرفتم افسر راهنمایی به سرباز یگان ویژه اشاره کرد بگیرش
منم سرعتم رو زیاد کردم گرفتم روش!!!:29:

به جز مورد آخر که در رفتم باقی موارد وای میستادم مدارک رو چک می کردن
می دیدن گواهی نامه ندارم اذیت می کردن بعدش منم خون سرد کارت دانشجویی وکارت اهدای عضو درمیاوردم
میدیدن من بچه مثبتم ولم می کردن

نکته جالب:
اراذل اوباش و سوسولا فکر می کنن من ساندویچی هستم:3:

ساندویچی ها و پلیس فکر می کنن من از اراذل هستم!!!:icon_pf (95):

15-10-1390, 08:07 بعد از ظهر
بجه ها شما پست من رو میبینید خودم که نمیتونم ببنیم با لپ تاب فامیلمونم نمیتونم ببنیم !

amirw3x
15-10-1390, 08:27 بعد از ظهر
منم تا زمانی که گواهینامه نگرفته بودم کلا تا میشدجاهایی که کفی بود از توی کوچه پس کوچه میرفتم ولی 3 بار جلوم گرفتند که یکبار کلاه ایمنی سرم بود گیر نداد گفت برو دفعه دوم هم دست تکون داد وایسا منم گاز دادم رفتم ولی دفعه سوم توی پیادرو وایساده بودم داشتم دستکش دستم می ردم حواسم نبود که گشت یگان امداد موتور قبلیم رو گرفت طرف اصلا نپرسید گواهینامه داری یا نداری خلاصه موتور رو برد 1 هفته توی شهرک بود با پارتیو و امدادهای غیبی موتورو در اوردم ولی همین یک هفته دهن موتورو سرویس کرده بودند :clap:

02109002
15-10-1390, 08:53 بعد از ظهر
نقل قول از صفحه اول از اقا کرده بودم اما نشون نمیداد داداش من هم قزوین زندگی میکنم یه 5-6 ماهی هست که موتور گرفتم و رادیسون دارم و چون قیافیه بسیار بسیجی و وحشتناکی بخاطر گواهینامه برای خودم ساختم هیشگی وجود نداره بگه گواهینامه ! خودت که قزوینی هستی بیا شرط 2 لیتر بنزین بزاریم من برم جلوی پلیس یه زره قر فر بیام اگر منو گرفت 10 2 لیتر بهت میدم اگر نگرفت شما هییچی نده ! یعنی میگم اینقدر قیافیه خفن دارم !!! با یه اطلاعاتیی مو نمیزنم بگذریم تو این مدت که موتور داشتم هیشکی موتورمو وجود نداشت چپ نگاه کنه یه روز فامیلون از شهرستان اومده بود خونه ما بعد ما شب ساعت 10 و نیم اینا بود زدیم بیرون رفتیم طرف های ملاصدارا که یه خیابون داره کنار منطقه نظامی که شب ها پرنده جرعت نمیکنه پر برنه ! سگ رو بزنی از ترس نمیره اونجا اینقدر که اونجا تاریکه!!! رفتیم خیابون اصلی ملاصدارا و دیدم که یه ماشین پلیس لاستیکشو در اورده ! از قضا ترکم که اسمش امیر حسین بود داشت یادگاری فیلم میگریفت و وقتی این سرباز و پلیسه رو ددیدم به لحجه قزوینی و مسخره کردن که خودت هم میدونی داد زدیم:هی سرکار چی شدس ؟ کمک ممک نمخای ؟! ه ه ه ه ه رفتیم بعد دوباره کارمون اونور شد و برگشتیم و هه هوو هووو ههه داد زدیم رفتیم تو اون خیابون تاریکه . خلوته داشتیم میپیچیدم به خیابون یه پرایده واستاد که من برم منم واستادم که اون بره حرکن کرد منم حرکت کردم بعد واستاد حسابی حرسم در اومد موتور رو تخته کردم بعد واسه دست انداز واستادم و دوباره تخته کردم بعد دیدم یه ماشین داره مثل این دیونه ها سبقت مییگیره گفتم این یعنی پرایده ؟!!!!؟؟؟!؟ چون 80 تا داشتم میرفتم بعد دیدم یه سمنده بعد متوجه شدیم
پلیسه ! همون یارو هست تفنگ گرفته دستش و ماشه رو هی میکشه ضامن و... داد میزنه واستا و گرنه تیر اندازی میکنم !!!! گفتم واساااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا من و امیرحسین کپ کرده بودیم .!!!!! راستش امیر حسین خودشو خیس کرد ! بعد پیاده شدیم زدش رو کلمون من که کلاه کاسکت داشتم متوجه نشدم وانداخت ما رو تو ماشین پلیسو مسخره میکنی امشو تو بازداشتگاه میخابید تا ببینید که با مامور نمیشه شوخی کرد پدسگ!!! من دوست داشتم یعنی یارو لباس پلیس تنش نبود همونجا خودشو و ..... شو ..... بعد یادم نیست با موبایل صحبت کرد یا گزارش داد موبایل رو از امیرحسین گرفته بود و فیلم هایی رو که فش داده بود و زده بود پاک کرد بعد نشست تو ماشین کلید ؟! امیر کلید دست تو هست ؟! نه علی دست من نیست .! سرکار شاید زمین افتاده ؟! برای من بازی در نیار کلیدو بده بینیم! شاید تو سبده ؟! سربازه میگه نیست ببنین روشتن کردن این برای من 5 دقیقستا ! اهان بیا سرکار تو این جیبمه !!حسابی یارو رو تو کف گذاشت هب بودم موتور نازنینی که کسی جرعت نکرده بود بگه تا الان بهم منو تا سر 4 راه میرسونی یا ایمکه بده یه دور بزنیم رو نشست پشتش اونم کی سرباز! خاک بر بد روشن کرد باید گاز رو میگرفت استارت میزند بدون گاز روشن کرد دوست داشتم خفش میکردم چشماش از حدقه میزد بیرون زنگ زدم به بابام گفتم بابا بیا یه پلیسه ما رو گرفته میزنه فش میده گفت حرف نزن الاان کجایی ملاصدارا کوشی بده به پلیسه ؟! دادم پلیسه صدای پلیس به خودش گرفت اقا ما کلانتری .......... واحد گشت هستیم ایشون و این اقا پشت سریشون ما رو مسخره میکنند هی میان میرن ؟! بابام هم گفت اهان اونوقت شما به جای این که ارشادشون بکنی زدیشون ؟! من الان میام ! رفتیم پلیسه ترسیده بود! بابای محترمی دارین اما من نمیدونم...... واستادیم پیاده شدیم یعد من منت پلیسه رو کشیدم بعد گفتن مدارک داری گفتم اره تو جیبم بود کامل البته به جز گواهینامه! :3ztzsjm: و بعد دوباره گفت مدارکو بده گفتم پیشمن نیست یادم رفت بیارم دست بابامه الانم میاره بعد پلاک رو نوشت اسم و فامیل متولد کجایی ؟! اسم پدر ! تولد !! 1376 هان ؟! یه نگا به قیافم انداخت گفت یعنی تو گواهینامه نداری بعد بابام اومد چی شده ؟! وووووو........ اشکالی نداره مینویسم که ناقص المدارک فردا بیان فلان ........ بگیرین.! نمیشه موتور بدین ؟ نه دیگه اخه گزارش کردم! بعد سوار شدیم علی کارا میکنیی!!! بشین خونه دیگه ..... بابا منو زده ها امیرم زده فش هم داده پیاده شد ! سر گروه بان مگه اینارو زدی ؟ یه در باسنی زدم ببنی تو رو خدا سرگروهبان مملکت رو چقدر بی ادبه ! باشه اسموتون ؟! ..... ترسید! 100 مشخص بود فردا رفتیم اونجا گزارش ما رو باز کردند: 1-فحاشی ناموسی به پلیس 2-اروده کشی 3-توهین به لباس مقدس پلیس از این جور چیزا ! اقا موتور چرا انیجاست ببرین پارکیکنگ رفتیم کلانتری بعد با امیرشون صحبت کردیک اقا من که میدم این اقا دروغ نوشته شما برو شکاست کن فکر کن الان تفنگ زده بود بچه مرده بود این بچه مگه بچه میشه برای شما دیگه برو شکایت کن پزشگ قانونی و کاغد بازی هیچ جایی از ضربه پیدا نشد چون کلاه داشتم. و رفتیم 197 شکایت نوشتم بعد با استفاده از راه های قانونی و همچنین دوستان و .... یارو رو به مزر اخراج کشوندیم. اقای ..... اگر اینا خاستن منو اذیت کنن بیا از من طرفداری کن گفتیم بیا ! بعد هم موتور گرفتیم 3 شب پارکیگ بود و یارو هم چند روزی رودش چرک کرده بود و هم کلید اصلی دشتش بود اخر سر هم کلید رو نداد و تا به الان هم کلید رو نداده ! در هر صورت یارو به سزای اعمالش رسید چون لباس قانون تو تنش بود ما هم از راه قانون وارد شدیم اگر یارو لباس قانون تنش نبود ما هم از راه چپ راست کردن طرف به طرز شگفت انگیزی در میومدیم! کلید رو هم بخیال شدم! ......... ---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ---------- چرا پست منو نشون نمیده ؟! اینم از پست شما دوست عزیز ظاهرا" به خاطر حجم مطالب نشون نمیداده

---------- Post added at 08:53 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

:28::28:

K.I.A
15-10-1390, 09:02 بعد از ظهر
من روزی 3 وعده میگیرن ول میکنن صبح .ظهر.شب هرکی رد شده خواسته مارو به یه بهانه ای بگیره که معمولا با زبلی من نتونستن همه منو گرفتن فقط تنها کسی که نگرفته منو و گیر بده نیروی دریایی و نیروی هوایی هست !!!البته یه بارم نیروی هوایی منو گرفت که من داشتم جلوی پادگان نیروی هوایی مهراباد با دوستم که زدایکس داشت دور دور میکردیم یهو از پادگان دو تا ماشین اومد بیرون وماهم کپ کرده بودیم مارو گرفتن اشک مارو دراوردن تا ولمون کنن میگفتن شماها خیلی مشکوکین تفتیش بدنیمون کردن بعد به قیافه رفیقم گیر داده بود میگفت دوربینارو کجات گزاشتی تو سابقه داری رفیقم گفت به خدا فقط خلافم زدایکس و مسواک نزدنه!!!

ghost.rider1
15-10-1390, 09:08 بعد از ظهر
ما یه بار رفتیم مسابقه اتومبیل تماشا کنیم موتورمونو گرفتن نه به مسابقات رسیدیم هم پیاده برگشتیم اخه بگو مجبور بودی؟:25r30wi:

Sami
15-10-1390, 09:09 بعد از ظهر
:25r30wi:مملکت ما داریم من میگم مدارک باشه کاری نمینونن بکنن:icon_pf (95):

15-10-1390, 09:09 بعد از ظهر
در ضمن اگر به چهار راهی رسیدید که چراغ قرمز بود یه نمه عقب تر واستادید هر وقت سبز شد و خلوت شد برید و گازشو بگیرین !
در ضمن پلیس داریم تا پلیس یکی با نون حلال بزرگ شده و بیخودی گیر نمیده یکی هم عکس این قضیه میخاد ادمو بخوره.! اگر پلیس دیدید نترسین و سینتونو چاک کنید ضایه بازی در نیارین !

02109002
15-10-1390, 09:37 بعد از ظهر
یه بار میخواستم برم بنزین بزنم اولی شلوغ بود گفتم بذار برم بعدی آقا رفتیم20 متری میدون یکی پرید از پشت ماشین بیرون ما هم غافلگیر شدیم و گفت کلاه نداری بیا پائین ! مدارک داری یا نه ؟ منم با لباس خونه بودم گفتم دارم ولی همرام نیست
10 دقیقه ای واستادم زنگیدم یکی از آشناها جواب نداد بعد ش اومدم طرفشون دیدم بنده خدا آشنامون اومده همونجا گفتم قضیه رو با یارو گپید و به سه چرخی گفت برو خیابون بعدی بهش بده از یارو موتورو گرفتم یه 2 تومنی هم از ما گرفت:sumo:
یه بار دیگه هم سر چهارراه بود که پشت چراغ واستادم یارو اومد سوئیچو برداشت و موتورو بردن پارکینگ بهد یه هفته تونستم درش بیارم
یه بار دیگه هم سر همون چهارراه به خاطر بوق موتور ( البته یه دونه بوق بود یعنی جفتشو نبسته بودمن به خاطر صدای زیاد ) گرفتو مدارک همرام بود نشون دادم ولی باز گفت کلاه نداری بوقتم ناهنجار و باید بره 10 دقیقه ای واستادم بعدش طرف گفت وردار برو ولی به خاطر اخلاقت بود که گذاشتم بری
:121fs725372:

میخواستم برم که گفت بوق و باز کن منم یکم معطل کردم ولی باز کردم داد به طربازه گفت بشکنش اونم انداخت زیر پل تو جوب منم که دیدم این صحنه رو رفتم خونه مادر بزرگم تا 11.5 بعد اومدم کسی نبود و بوق ورداشتم روز از نو روزی از نو:29:
همش همین بود یه بار دیگه بوده که به خاطر تصادف که جز اینا محسوب نمیشه:clap:

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

راستی یادم رفت دیگه از اون روز به بعد سر اون چهارراه پشت چراغ واینستادم
یعنی تا الان نشده که برم سر همون چهارراه و دودره نکنم حالا میخواد خط ویژه باشه میخواد هر طور باشه
چون این چهارراهه 3 چراغه هستش و دوتاخط ویژه داره یکی وارد چهرراه میشه که بیشتر از اون مسیر میام یکی دیگه هم خارج میشه:icon_pf (95):

roozbeh rv
15-10-1390, 10:14 بعد از ظهر
خدارو شکر من را تا بحال نگرفتن البته من همیشه با کلاه و مدارک کامل هستم

20-10-1390, 05:46 بعد از ظهر
یه 5-6 ماهی هست که موتور گرفتم و رادیسون دارم و چون قیافیه بسیار بسیجی و وحشتناکی بخاطر گواهینامه برای خودم ساختم هیشگی وجود نداره بگه گواهینامه ! خودت که قزوینی هستی بیا شرط 2 لیتر بنزین بزاریم من برم جلوی پلیس یه زره قر فر بیام اگر منو گرفت 10 2 لیتر بهت میدم اگر نگرفت شما هییچی نده ! یعنی میگم اینقدر قیافیه خفن دارم !!! با یه اطلاعاتیی مو نمیزنم بگذریم تو این مدت که موتور داشتم هیشکی موتورمو وجود نداشت چپ نگاه کنه یه روز فامیلون از شهرستان اومده بود خونه ما بعد ما شب ساعت 10 و نیم اینا بود زدیم بیرون رفتیم طرف های ملاصدارا که یه خیابون داره کنار منطقه نظامی که شب ها پرنده جرعت نمیکنه پر برنه ! سگ رو بزنی از ترس نمیره اونجا اینقدر که اونجا تاریکه!!! رفتیم خیابون اصلی ملاصدارا و دیدم که یه ماشین پلیس لاستیکشو در اورده ! از قضا ترکم که اسمش امیر حسین بود داشت یادگاری فیلم میگریفت و وقتی این سرباز و پلیسه رو ددیدم به لحجه قزوینی و مسخره کردن که خودت هم میدونی داد زدیم:هی سرکار چی شدس ؟ کمک ممک نمخای ؟! ه ه ه ه ه رفتیم بعد دوباره کارمون اونور شد و برگشتیم و هه هوو هووو ههه داد زدیم رفتیم تو اون خیابون تاریکه . خلوته داشتیم میپیچیدم به خیابون یه پرایده واستاد که من برم منم واستادم که اون بره حرکن کرد منم حرکت کردم بعد واستاد حسابی حرسم در اومد موتور رو تخته کردم بعد واسه دست انداز واستادم و دوباره تخته کردم بعد دیدم یه ماشین داره مثل این دیونه ها سبقت مییگیره گفتم این یعنی پرایده ؟!!!!؟؟؟!؟ چون 80 تا داشتم میرفتم بعد دیدم یه سمنده بعد متوجه شدیم
پلیسه ! همون یارو هست تفنگ گرفته دستش و ماشه رو هی میکشه ضامن و... داد میزنه واستا و گرنه تیر اندازی میکنم !!!! گفتم واساااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا من و امیرحسین کپ کرده بودیم .!!!!! راستش امیر حسین خودشو خیس کرد ! بعد پیاده شدیم زدش رو کلمون من که کلاه کاسکت داشتم متوجه نشدم وانداخت ما رو تو ماشین پلیسو مسخره میکنی امشو تو بازداشتگاه میخابید تا ببینید که با مامور نمیشه شوخی کرد پدسگ!!! من دوست داشتم یعنی یارو لباس پلیس تنش نبود همونجا خودشو و ..... شو ..... بعد یادم نیست با موبایل صحبت کرد یا گزارش داد موبایل رو از امیرحسین گرفته بود و فیلم هایی رو که فش داده بود و زده بود پاک کرد بعد نشست تو ماشین کلید ؟! امیر کلید دست تو هست ؟! نه علی دست من نیست .! سرکار شاید زمین افتاده ؟! برای من بازی در نیار کلیدو بده بینیم! شاید تو سبده ؟! سربازه میگه نیست ببنین روشتن کردن این برای من 5 دقیقستا ! اهان بیا سرکار تو این جیبمه !!حسابی یارو رو تو کف گذاشت هب بودم موتور نازنینی که کسی جرعت نکرده بود بگه تا الان بهم منو تا سر 4 راه میرسونی یا ایمکه بده یه دور بزنیم رو نشست پشتش اونم کی سرباز! خاک بر بد روشن کرد باید گاز رو میگرفت استارت میزند بدون گاز روشن کرد دوست داشتم خفش میکردم چشماش از حدقه میزد بیرون زنگ زدم به بابام گفتم بابا بیا یه پلیسه ما رو گرفته میزنه فش میده گفت حرف نزن الاان کجایی ملاصدارا کوشی بده به پلیسه ؟! دادم پلیسه صدای پلیس به خودش گرفت اقا ما کلانتری .......... واحد گشت هستیم ایشون و این اقا پشت سریشون ما رو مسخره میکنند هی میان میرن ؟! بابام هم گفت اهان اونوقت شما به جای این که ارشادشون بکنی زدیشون ؟! من الان میام ! رفتیم پلیسه ترسیده بود! بابای محترمی دارین اما من نمیدونم...... واستادیم پیاده شدیم یعد من منت پلیسه رو کشیدم بعد گفتن مدارک داری گفتم اره تو جیبم بود کامل البته به جز گواهینامه! :3ztzsjm: و بعد دوباره گفت مدارکو بده گفتم پیشمن نیست یادم رفت بیارم دست بابامه الانم میاره بعد پلاک رو نوشت اسم و فامیل متولد کجایی ؟! اسم پدر ! تولد !! 1376 هان ؟! یه نگا به قیافم انداخت گفت یعنی تو گواهینامه نداری بعد بابام اومد چی شده ؟! وووووو........ اشکالی نداره مینویسم که ناقص المدارک فردا بیان فلان ........ بگیرین.! نمیشه موتور بدین ؟ نه دیگه اخه گزارش کردم! بعد سوار شدیم علی کارا میکنیی!!! بشین خونه دیگه ..... بابا منو زده ها امیرم زده فش هم داده پیاده شد ! سر گروه بان مگه اینارو زدی ؟ یه در باسنی زدم ببنی تو رو خدا سرگروهبان مملکت رو چقدر بی ادبه ! باشه اسموتون ؟! ..... ترسید! 100 مشخص بود فردا رفتیم اونجا گزارش ما رو باز کردند: 1-فحاشی ناموسی به پلیس 2-اروده کشی 3-توهین به لباس مقدس پلیس از این جور چیزا ! اقا موتور چرا انیجاست ببرین پارکیکنگ رفتیم کلانتری بعد با امیرشون صحبت کردیک اقا من که میدم این اقا دروغ نوشته شما برو شکاست کن فکر کن الان تفنگ زده بود بچه مرده بود این بچه مگه بچه میشه برای شما دیگه برو شکایت کن پزشگ قانونی و کاغد بازی هیچ جایی از ضربه پیدا نشد چون کلاه داشتم. و رفتیم 197 شکایت نوشتم بعد با استفاده از راه های قانونی و همچنین دوستان و .... یارو رو به مزر اخراج کشوندیم. اقای ..... اگر اینا خاستن منو اذیت کنن بیا از من طرفداری کن گفتیم بیا ! بعد هم موتور گرفتیم 3 شب پارکیگ بود و یارو هم چند روزی رودش چرک کرده بود و هم کلید اصلی دشتش بود اخر سر هم کلید رو نداد و تا به الان هم کلید رو نداده ! در هر صورت یارو به سزای اعمالش رسید چون لباس قانون تو تنش بود ما هم از راه قانون وارد شدیم اگر یارو لباس قانون تنش نبود ما هم از راه چپ راست کردن طرف به طرز شگفت انگیزی در میومدیم! کلید رو هم بخیال شدم

پستمو نشون نمیداد یه بار دیگه کپی کردم !

02109002
20-10-1390, 05:49 بعد از ظهر
علی متن آماده داری:25r30wi:
خلاصه کن بابا کی حوصله داره بخونه این همه رو:vardane:

20-10-1390, 06:22 بعد از ظهر
محمد جان دست من بدبخت باید درد بکنه این همه نوشتم شما چرا ناراحتی ؟!!!!

بخون باحاله !

حسـن
20-10-1390, 06:31 بعد از ظهر
every nights and every days :consoling2:

Mohammad aghili
20-10-1390, 07:05 بعد از ظهر
every nights and every days :consoling2:

this is Awesome:clap:

02109002
20-10-1390, 08:39 بعد از ظهر
از شما بعیده :consoling2:
با شمام هاااااااااا:icon_pf (95):
پست فقط فارسی

شهرام
20-10-1390, 11:32 بعد از ظهر
دو سه سال پیش یه با موتور دوستم داشتیم میرفتیم بگردیم صبح ساعت 10یا11بود موتور اونم یه سی جی هستش و یک سره کرده بدون کلید روشن میشه . اونم یه کلید فقط به خاطر این که کسی نفهمیه گذاشته روش. اقا مارفتیم یه جا که اسمش خیام هستش خیلیم سلوغ هستش تو شهر ماهم یه مامور هستش فامیایش نمازی هستش. خیلی سخت ادم پیدا میشه که از دست اون فرار کنه با موتور من تا حالا دو بار فرار کردم... ما فتیم خیام داشتیم میچرخیدیم یه دفه پرید جلومون گفت مدارک بده. دوستمم بدبخت خودشو گم کرد نمیدوست چی کار کنه یه سر بازم پیشش بود با تجهیزات کامل. گفت مدارکو بوده دوستمم گفت الان سرکار بدم خودشو یکم گشت گفت مونده تو خونه بزار برم الان بیارم. پلیسه هم گفت بیا...! منم از پشت بهش گفتم ببین اگه کلیدو گرفت گازشو بگیر بریم. پلیسه هم هی میگفت کلیدو بده دوستمم نمیداد. یه دفه پلیسه دستشو دراز کرد کلیدو گشید بیرون دوستمم گازشو گرفت در رفتیم بعد سربازه اسلحشو گشیده به طرف ما میگه ایست ایست. منم برگشت گفتم بیا اگه مردی بیا بگیر چرا ایست ایست میکنی.

یه بارم از تبریز داشتم میومدم با جی سیکس ار تو راه یه مزدا سه از من سبقت گرفت منم دیونه شدم از پشت بهش رسیدم منم خبر ندارم که توش دوتا دوختر نشسته منم رسیدم کنارش هرچی از دهنم در اومد بهش گفتم اخرش گفتم بزن کنار کارت دارم پشت منم یه قمه بود ماشینه زد کنار منم وایستادم کنارش اون شیشو زد پاین بهم گفت مگه مریضی منم که دوختررو دیدم هنگ کردم جوری هنگ کردم که نتونستم به فراسی بهش بگم ببخشید بعد بعد من چ
یزی نگفتم رامو گشیدم داشتم میرفتم دیدم اونا دارن بهم گیر میدن هی اذیت میکنن رسیدیم به پلیس راه بستان اباد از اونجاهم پلیسه افتاد دنبالم تا وسط شهر که یه میدان هستش اسمش معلم هستش. منم از 290به پایین نمیرفتم بازم پلیسه ول نمیکرد. دوروز بعد شب دیدم یه دوتا ماشین یکیش بنز بود ماله ناجا یکیشم سمند بود ماله رهنمای رانندگی اومدن وایستادن جلو درمون میگن اره خونشون اینجاست منم یه دفه درو باز کردم دستمو گذاشتم تو گوشم جیغ گشیدم گفتم بیاین ای دوزد ای دوزد ساعت 4صبح بود بیجارها نفهمیدن چطوری سوار ماشین بشن برن.:25r30wi:

Alireza
20-10-1390, 11:39 بعد از ظهر
mp5 همراهت نبود؟

کوروش
02-11-1390, 10:49 بعد از ظهر
اگه کفی گرفت که جمعا صلوات رو بفرست !!!!
دومی رو بلندتر بفرست :4chsmu1:
واسه ازادی و سالم بودن موتورت سومی رو بلند تر بفرست:25r30wi:
ولی به دور از شوخی پیلس گرفت به جای اینکه منت بکشیو خودتو کوچیک کنی اون شکم گنده رو گندهترش کنی کاری کن موتور روشن نشه وقتی ببینه موتور روشن نمیشه بیخال میشه میره واسه من دیگه عادی شده البته قبل از اینکه گواهی بگیرم/ کفی گرفت که صلوات ...:25r30wi:

02109002
02-11-1390, 10:53 بعد از ظهر
اگه وانت باشه بار وانت میکنن ..
اونوقت چهارمی رو بلند تر

کوروش
02-11-1390, 10:56 بعد از ظهر
نه بابا مگه بیکاره /من که برها شده گرفتن بکار نیست خودشو به دردسر بندازه بیخیال میشه میره این روش امتحانشو پس داده:acigar:

Mohammad aghili
02-11-1390, 11:02 بعد از ظهر
اگه وانت باشه بار وانت میکنن ..
اونوقت چهارمی رو بلند تر

معمولا تو شهر های کوچیک تر ؛ بجای کفی از وانت استفاده میکنن

تا یه سال پیش ، تو مشهد از وانت استفاده می کردن ، اما یه چند وقتیه کفی میارن

شهرام
03-11-1390, 03:47 قبل از ظهر
من یه دوست دارم خیلی باحاله. یه با رباهم بودیم داشتیم میچرغیدیم یه دفه پلیسا جلومونو گرفتن پلیسه گفت بیاین پاین زود باشین دوستم فورا درباکو باز کرد موتورو انداخت زمین از با کشی بنزین ریخت بیرون یه کبریت زد موتور دود شد رفت هوا برگشت به پلیسه گفت من به مالم اتیش میزنم ولی به شماها موتور بده نیستم.پلیسه همینطوری نگا کرد چیزی نگفت.:25r30wi:

02109002
03-11-1390, 03:49 قبل از ظهر
موتور چی بود

شهرام
03-11-1390, 03:58 قبل از ظهر
موتورش.400 سوزوکی بودش.فردای اونروز رفتش ار1گرفت صفر صفرشو گرفت.

کوروش
04-11-1390, 10:01 قبل از ظهر
اون رفیقت احتمالا یه خیلی مایه دار بوده یا خیلی ....:13:

alinozad
04-11-1390, 10:32 قبل از ظهر
جایتان خالی من درحال حاضر توی ارتش خدمت میکنم،لباس ارتشم مثل نیروی انتظامی و سپاه معلوم نیست کی کادره و کی ارتشی فقط یه ارتشی میتونه بفهمه!با موتورم که تو شهر میرم ماموریت چه حالی میده!با اولین چراغ تمام ماشینا راهو باز میکنند!ماشین جلوت نمیپیچه!ماشینی مثل گاو رانندگی کرد خیلی راحت میرم کنارش میگم عزیزم چه خبره؟خیلی عجله داری؟یارو کوپ میکنه و معذرت خواهی میکنه(البته منم جنبه دارم و بیشتر میگم تذکر میدم ازاین به بعد بیشتر حواست به موتورا باشه)البته ازون کلاه نوپو ئی ها میذارم فقط چشمام معلومه چون هوا سرده!سر چهارراه ها هم که موتور بگیری باشه بدون استثنا راهو برام باز میکنند و برام ارزش قائل میشند با اینکه گواهینامه ندارم!غیر یه مورد: 8 صبح از حرم داشتم میرفتم میدون شهدا سر نبش میدون یهو از 50 متری سربازه صفره هیچکاره بی ادبه بی معرفته بی مسئولیت پرید اشاره کرد گفت بزن کنار!!!با انگشت گفتم نه نه...با منی؟خندید با اشاره گفت اره با خوده خودتم!دیدم قصدش اذیته نامردی نکردم انگشتی رو که داشتم میگفتم نه بستمو و کناریشو باز کردم یه علامت میگ میگ بهش دادم گازوندم روش!!!!جاتون خالی موند چطوری فرار کنه...شیرجه زد پیاده رو بقیه دوستاشم کر کر زدن زیر خنده ضایع شد در حد تیم ملی....خیلی حال کردم....اولین و آخرین باری بود که انشالا جلومو میخاستن بگیرن!

Mohammad aghili
04-11-1390, 10:46 قبل از ظهر
در ادامه حرف علی یه چی بگم !

ماشالله ماشالله
هیشکدوم از بچه های مشهد ، گواهینامه ندارن :25r30wi:

فقط من که از همه شون نی نی ترم ، دارم !

حسـن
04-11-1390, 10:49 قبل از ظهر
اصفهان هم یبار با حکم ریختن تو خونه یکی یارو zzr400 را آتیش زد گفت حالا ببرینش :1tongue:
با این کار از جریمه گمرک نجات پیدا کرد درضمن موتور را هم بهشون نداد
منم شبا که میرم بیرون به جا مدارک یه فندک با مقداری زیادی پول میبرم که اگه گرفتن یا نقدی حلش کنم یا آتیشش بزنم

04-11-1390, 11:20 قبل از ظهر
اگه کفی گرفت که جمعا صلوات رو بفرست !!!!
دومی رو بلندتر بفرست :4chsmu1:
واسه ازادی و سالم بودن موتورت سومی رو بلند تر بفرست:25r30wi:
ولی به دور از شوخی پیلس گرفت به جای اینکه منت بکشیو خودتو کوچیک کنی اون شکم گنده رو گندهترش کنی کاری کن موتور روشن نشه وقتی ببینه موتور روشن نمیشه بیخال میشه میره واسه من دیگه عادی شده البته قبل از اینکه گواهی بگیرم/ کفی گرفت که صلوات ...:25r30wi:
چی کار کنیم موتور روشن نشه ؟
در این مورد همه بحث کنید!

Masoud
04-11-1390, 11:56 قبل از ظهر
علیرضا ه من یه چیز یاد داد شما ها هم گوش بدید همیشه 2 تا سویچ موتور همراهتون باشه یکی رو باک اون یکی هم که داخل سویچ موتوره دیگه بعد اگه سویچ و از رو موتورتون برداشتند این یکی و بزارید با..... بای.........

محمدرضا دبیرزاده
28-02-1391, 08:53 بعد از ظهر
آره بابا .. خیلی ...
کسی حوصله خوندن نداره وگرنه مینوشتم ...
بدبختی هر بار موتورو میبرن ... خودمم میبرن پاسگاه .. :|
یه بار یه موتور از تهران سفارش دادم ساعت 6 صبح رسید ..کایتو گلگیراشو که بستم ... اول دادم دست دوستم برونه ... هنوز نیم ساعت نشده بود ... تو دست دوستم گرفتنش ...
تو دهنم زهر شد ... آخه ساعت اول صبح مامور کجا بود .. ای داد
حالم از موتوره بهم میخورد ... دو سه ماه بعد فروختمش

Amir
28-02-1391, 09:58 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید

mohammad_hyper
31-02-1391, 11:07 بعد از ظهر
تقاطع عباس اباد و ميرزاي شيرازي ...ترافيك سنگين 30متر قبل 4راه وايساده بودم يهو يكي اومد سمت موتور گفت دنبالم بيا منم مدارك نداشتم تا روشو اونور كرد گازشو گرفتم 10متر كه رفتم 2-3 نفر گرفتنم از جلو ترافيك هم بود نميشد تقلا كرد...خلاصه مداركو خواست منم يه بيمه موتور همرام بود اونو به سربازه نشون دادم رفت به سرهنگ الكي گفت مداركش كامله ...خدا عمرش بده :20:منم خوشحال رفتم

emran 450
01-03-1391, 12:49 قبل از ظهر
تا دلت بخواد البته نه برایه موتور هایه ایرانی برا خارجی
چند بار هم پریدن تو خونه ولی کور خوندن فکر میکنن من موتور تو خونه خودمون میزارم :2gwb921:

mamrez
01-03-1391, 07:27 قبل از ظهر
من هیچ جا تاحالا گیر نخوردم الا اتوبان شهید چمران.نمیدونم چه حکمتیه هر وقت میرم اونجا زارت یه نا محسوس یا راهنمایی رانندگی سبز میشه.چه چند سال پیش که موتور داشتم چه این چند ماهی که 2باره موتور گرفتم.خدارو شکر تا حالا به جای باریک نرسیده و با یه معکوس همه چی حل میشه.اما پارسال یه شب با اوب سی بی آر قرمزه یه نامحسوس آویز شد تا خود محل ول نکرد که:2i8d4ao:.خدارو شکر محلمون طوریه که یکم فرز باشی راحت میپیچی به بازی.حسن یه حرفه قشنگی یه جائی زد.گفت وقتی مامور میوفته دنبالتون فکر نکنید ماموره.فکر کنید دارید مسابقه میدید و تا میتونید ***زید.

محمدرضا دبیرزاده
01-03-1391, 07:40 قبل از ظهر
تا دلت بخواد البته نه برایه موتور هایه ایرانی برا خارجی
چند بار هم پریدن تو خونه ولی کور خوندن فکر میکنن من موتور تو خونه خودمون میزارم :2gwb921:
یکی دو فاز بالاتر .. خودشون جا مشتری جا میزنن ...
وای به روزی که یکی بخواد زیرآبتو بزنه .. :2gwb921:

M@hy@r
01-03-1391, 08:49 قبل از ظهر
به نظر من نذارید مامور توی محلتون بیاد ، بعدا براتون شر میشه چون طرف لج میکنه مثلا میدونه شما شبا موتورو میبری بیرون همون ساعت سر کوچتون وایمیسته و ...
چندتا محل بالا تر پایین تر که میدونید کوچه پس کوچه زیاد داره میتونه کمکتون کنه

البته باید مثل کف دست محله رو بشناسید وگرنه اگه تو بن بست گیر کنید ... :wall3:

در کل به قانون احترام بذارید و موتورتونو تحویل قانون بدید . یه دست گلگیر و گل پخش کن و چند لیتر بنزین و خلافی و اگرم اماراتی بود کلا خود موتور که ارزش این حرفا رو نداره :2i8d4ao:

kamangir
01-03-1391, 01:41 بعد از ظهر
من تا دلتون بخواد

اصفهان یک جایی داره به نام میدان امام حسین ( دروازه دولت ) این مکان معروف هستش به لانه زنبور ، همیشه موتور گیری هستش

آخرین بار صبح رفتم اونجا منم موتور پلاک نداره اول چهارباغ موتور گیری بود .منم نامردی نکردم پاهامو

باز کردم گازوندم تو موتور و نمیدونم به کجای سربازه خورد ولی پام درد گرفت . در رفتم اولین بار بود با این موتور داشتم میگازوندم

تازه دیشب خریدم آلپینو 125

M@hy@r
01-03-1391, 04:16 بعد از ظهر
چه کفی بازاریه طرف ما ! با کلاه و مدارک هم میگیرن میگن بعدا برو از پارکینگ تحویل بگیر
امروز 3 بار 3 تا کفی منو توی 20 دقیقه گرفت هر 3بار فرار کردم :29dz8zk:

دفعه ی اول با دور زدم مامور اومد منو بگیره نیم کلاج کردم سر موتور بلند شد ترسید رفت کنار ، خوشبختانه سمت منزل آشناهامو بود مسیرو بلد بودم از کوچه پس کوچه رفتم :14:

دفعه ی دوم خیلی ضایع بود 3نفری پریدن روم منو گرفتن سوییچم برداشته بودن ، خوشبختانه سوییچ زاپاس رو موتور بود سوییچ اصلی رو انداختم و دِ برو که رفتی :15:

دفعه ی سوم مامور پرید جلو موتور. با مشت زدم پای چشمش ، چون یه خیابون باریک بود راه فرار نداشت مجبور شدم ... :vahidrk:

مثل ما کفی ناپذیر باشید :happy4:

alizebel
01-03-1391, 04:24 بعد از ظهر
سلام به هیوسانگت برسون

pspps2
02-03-1391, 11:31 بعد از ظهر
اقا داشتیم مثل بچه آدم میرفتیم یهو یه ماموری ایستاد جفتم با 125 گفت بزن کنار منم بش گفتم ....... گازو گرفتم تقریبا صد متر ازشون فاصله گرفتم دیدم موتور قطعو وصل میکنه فهمیدم بنزینه اومدم بندازم زاپاس یادم اومد رو زاپاس بوده...دیگه بقیشو نگم بهتره:i'm ok:

Kami
02-03-1391, 11:59 بعد از ظهر
کاربر pspps2 از کلمات بهتری استفاده کنید
ویرایش شد پست شما

amir74
03-03-1391, 11:38 قبل از ظهر
چه کفی بازاریه طرف ما ! با کلاه و مدارک هم میگیرن میگن بعدا برو از پارکینگ تحویل بگیر
امروز 3 بار 3 تا کفی منو توی 20 دقیقه گرفت هر 3بار فرار کردم :29dz8zk:

دفعه ی اول با دور زدم مامور اومد منو بگیره نیم کلاج کردم سر موتور بلند شد ترسید رفت کنار ، خوشبختانه سمت منزل آشناهامو بود مسیرو بلد بودم از کوچه پس کوچه رفتم :14:

دفعه ی دوم خیلی ضایع بود 3نفری پریدن روم منو گرفتن سوییچم برداشته بودن ، خوشبختانه سوییچ زاپاس رو موتور بود سوییچ اصلی رو انداختم و دِ برو که رفتی :15:

دفعه ی سوم مامور پرید جلو موتور. با مشت زدم پای چشمش ، چون یه خیابون باریک بود راه فرار نداشت مجبور شدم ... :vahidrk:

مثل ما کفی ناپذیر باشید :happy4:
خیلی حال کردم خیلی باحال بود دمت گرم
پس پلاکو بردارن چی میشه؟

alinozad
03-03-1391, 04:33 بعد از ظهر
امروز یک fkm ـو مشهد گرفتن :wall3:

nopo
03-03-1391, 07:34 بعد از ظهر
موتورم امروز رفت پاركينگ

mps1
03-03-1391, 10:20 بعد از ظهر
منو هی میگیرن هی کلاهو مدارک دارم میگن برو "هی میگیرن هی کلاهو مدارک دارم میگن برو "بازم میگیرن بازم کلاهو مدارک دارم میگن برو " دوباره میگیرن دوباره کلاهو مدارک دارم میکن برو " خلاصه همش میگیرن همش کلاهو مدارک دارم میگن برو!
حالا از اول ... هی میگیرن هی کلاهو مدارک دارم میگن برو "بازم میگیرن بازم کلاهو مدارک دارم میگن برو"دوباره میگیرن دوباره کلاهو مدارک دارم میکن برو"
... بازم بگم دقیقا چه اتفاقی میافته همیشه ؟؟؟ باشه میگم ایندفه با دقت میگمو با دقت گوش کنین .
منو هی میگیرن هی کلاهو مدارک دارم میگن برو "هی میگیرن هی کلاهو مدارک دارم میگن برو "بازم میگیرن بازم کلاهو مدارک دارم میگن برو " دوباره میگیرن دوباره کلاهو مدارک دارم میکن برو خلاصه........

Amir
03-03-1391, 10:24 بعد از ظهر
تاپیک بار علمی نداره منتقل میشه به گفت و گو آزاد

M@hy@r
04-03-1391, 06:36 قبل از ظهر
خیلی حال کردم خیلی باحال بود دمت گرم
پس پلاکو بردارن چی میشه؟
والا اونی که با مشت زدم پای چشمش راه فرار نداشت یه سربازم پشتش بود قشنگ از تو آینه دیدم پلاکو برداشت فوقش میخواد نداشتن کلاه و مدارک بزنه از اینکه تو پارکینگ بره زیر پای این و اون بهتره
اون 2تای دیگه رو هم قسمت عقب زین نشستم پامو گرفتم رو پلاک معلوم نشه
به نظر من کفی توهین به شعور مردمه ، هرکی دلش بخواد کلاه میذاره هر کی نخواد هم نمیذاره
دیروز تو میدوون فردوسی کفی بود ، من کلاه نداشتم ولی تا موتورای بغلم رسیدن به چراغ قرمز که مامور میومد ببره سمت کفی ، یه دونه از این کلاهای 3 هزار تومنی پلاستیکی که به طلقشون آویزون بود سریع گذاشتن سرشون ،
این یعنی توهیین به شعور مردم و همچنین توهین به شعور نیروی انتظامی
طرف 8 سال جبهه بوده گوشش کنده شده ، نمیتونه کلاه بذاره ، کارت جانبازی و اینا هم همراشه ، اون وقت میان میگن چرا کلاه نمیذاری؟
آخه فیلم اکشن نیست که طرف با 250 تا سرعت تو خیابون بره ، این جا 60 تا بالاتر نمیرن ، این کلاه هم برای حفظ جون موتورسوارا نیست برای پرکردن جیب راهنمایی رانندگیه. همین!

amir74
04-03-1391, 10:02 قبل از ظهر
راست می گن اگه پلیس دنبالت کنه ترکت از موتور بپره پایین اونو می گیرن تا خودت با موتور بیای؟

pspps2
04-03-1391, 02:38 بعد از ظهر
اینا همه کاری میکنن.اینجا تو اهواز گاهی وقتا پیش اومده که اگه ازشون در بری سمتت شلیک میکنن.یا ای سربازاشون ایستادن پشت درخت تا یه موتوری اومد خاست فرار کنه چوب بلند دارن میکنن تو رینگ.من خودم چندبار این صحنه هارو دیدم.

M@hy@r
04-03-1391, 04:25 بعد از ظهر
.یا ای سربازاشون ایستادن پشت درخت تا یه موتوری اومد خاست فرار کنه چوب بلند دارن میکنن تو رینگ
دقیقا درست گفتی ، این صحنه رو چندبار تو پایین شهر دیدم ، حتی ممکنه با چوب بزنه

راست می گن اگه پلیس دنبالت کنه ترکت از موتور بپره پایین اونو می گیرن تا خودت با موتور بیای؟
اگه 2تا موتور باشن یکی میاد خودتو میگیره ، این موتورای پلیسا هم قوی داره هم ضعیف ، یه آشنامون 250 داشت پلیس بود موتور لشی بود سی جی رو هم نمیگرفت ولی یه 125 آمیکو دارن راحت پالس 200 رو میگیره

در کل دررفتن زیاد جالب نیست ، بزنید بغل ، پلیسه که اومد مدارک ببینه تا خورد بزنیدش ، یه بار من اومدم همین کارو بکنم چشمتون روز بد نبینه پشت موتور معلوم نبود چه گولاخیه ، زدم بغل هیبتشو که دیدم فرار کردم :icon_pf _100_:

سید امیر
04-03-1391, 04:36 بعد از ظهر
جلو منو خیلی گرفتن حتی با موتور سنگینم بودم ولی تا حالا نذاشتم بره تو کلانتری.....با سی جی ایرانیم گرفتنم ..دمه اتوبان محلاتی و شهید گمنام...ولی تا حالا تو کفی نبردن..با تلفن بازی حلش کردیم .الان یه مدت هست خیلی کم شده نمیدونم قضیه چیه.
یه سریم با سی بی 1000 بودم شب داشتم از تو کوچه پس کوچه میومدم.یدونه ازاین سی جی ها ی کلانتری که استیل هارلی داره افتاد دنبالم منم حوصله وای سادن نداشتم پیجیدم به بازی

pspps2
04-03-1391, 05:37 بعد از ظهر
اره :icon_pf _96_: میکنن.نمیدونم شنیدید یا نه.اینجا یجایی هست به اسمه چهارراه زند.چند وقت پیش یه پسره فرار کرد تو همین چهارراه ماموره کلتشو در اوورد از پشت زدش.پسره افتاد تیر خورده بود تو ریش از رو موتور که پرت شد افتاد رو زمین چند دقیقه بعد بیچاره مورد:wall3:من ده دقیقه بعداز این اتفاق رسیدم.بعدها شنیدم از این ور او ور که ماموره کاریش نکرده بودن.الکی الکی زدن جوون مردمو کشتن سره هیچی.اگه بتون ایست دادن اگه راهه فراری نبود حتما باستید....ارزش نداره جونت بره واسه یه موتور بخدا

Kami
04-03-1391, 05:44 بعد از ظهر
همه این مشکلات به خاطر نداشتن گواهینامه هستش
بحث موتور سنگین جداش اونو باید فرار کرد اما موتور هایی که 250 سی سی حجم دارن نیازی به فرار و ... نیست با یک گواهینامه حل میشه قضیه

amir74
04-03-1391, 10:42 بعد از ظهر
این اصطلاح کفی گرفتم کفی وایستاده بود یا کفی نبود یعنی چه؟

Sami
04-03-1391, 10:55 بعد از ظهر
این اصطلاح کفی گرفتم کفی وایستاده بود یا کفی نبود یعنی چه؟
[Only registered and activated users can see links]

amir74
04-03-1391, 11:05 بعد از ظهر
همین که پشت وانت وصل می کنن؟

mamrez
05-03-1391, 10:01 قبل از ظهر
سمت 13 آبان جلو منو رفیقم رو گرفتن(2 ترک بودیم)من پریدم پائین و اون پیچید به بازی.ماموره یقه ام رو گرفت و گفت .... پارست.موتوری فرار میدی؟مضنون به سرقت بودا!!:2i8d4ao: من گفتم جوش نیار بابا.پیک موتوری بود.حالا هم تا دیر نشده برو دنبالش تا سرقت بعدی رو انجام نداده

M@hy@r
05-03-1391, 03:15 بعد از ظهر
گفت .... پارست.موتوری فرار میدی؟مضنون به سرقت بودا!! من گفتم جوش نیار بابا.پیک موتوری بود.
آفرین یادم رفت تو پست قبلی بگم
یکی از شگرد های من اینه که به ترکم میگم بپره پایین بگه پیک بود ، اتفاقا یه بار هم با پالس 220 بودیم ، طرف پرید پایین گفت پیک بود ، ماموره گفت خودتی داداش ، با پالس 220 مسافرکشی میکنه؟

alinozad
15-03-1391, 01:39 بعد از ظهر
موتورم پلاک نداره،یعنی پلاک رو یه بنده خدایی که لبش تازه جدیدا پاره شده اشتباها توی پیاده رو جا گذاشته!!!!:vardane:
رفتم سر کوچه گوجه بگیرم دیدم یه گشت اومد کنارم،درشو باز کرد خورد به موتور گفت عزیز موتورو ببر جلوتر،منم ساده بردم جلوتر،پیاده شد حرومزاده یهو سوئیچو قاپ زد نشست روی موتور گفت مدارک!منم با زیر شلواری یه پلاستیک گوجه دستم!!!گفتم جان؟نمیبینی اومدم خرید؟خونه همین کناره بیا بریم بهت بدم...غافل از اینکه پلاک ندارم!گفت پلاکت کو؟جان؟پلاک؟من چیکاره بیدم؟خدا بگم لب پارشو گشادتر کنه...تو کوه افتاده باید بگیرم...بابا من ارتشی ام اینم علامت مخصوص میتیکومون...
نه گوشش بدهکار نبود،گفتم باشه بیا بریم خونه بزرگواریتو جبران میکنم یه حال توپ بهت میدم(نمیدونست یه رگ قزوینی در اندرون ذاتم هست)،نبری کلانتری،سربازش گفت برو یه پولی بهش بده نبره اونجا!نشستم ترکش گفتم دنده یکی پائین چهارتا بالا بزن بیرم،دم در خونه موتورو بردم پارکینگ گفتم جلو ملت زشته شیرینی بدم لطفتو جبران کنم،زنگ زدم همسایه عزیز حاجی محله آشنای کلانتری تشریف آوردن گفتم پول میخاد.گفت جان چیزه دیگه نمیخاد؟اومد بیرون گفت اقا این مدارکش،این بنده خدا سربازه ارتشه،با این میره پادگان میاد،پلاکشم اقدام کرده داره میگیره،شما هم زحمت کشیدی برو دیگه نبینمت!یارو زرد کرد،گفت به فلانی هم سلام برسون،آمار تورو هم دارم تازه اومدی اینجا میخای خودی نشون بدی...دیدم شر شر شلوارش خیس شد(استعاره)...نشست توی سمند چنان در رفت که میگی من دنبالشم،میخاستم با موتور بی پلاک بشینم تا کلانتری دنبالش کنم! :25r30wi:
هزار بار آمار باجگیرارو با پلاکشون دادم بهشون ،ت.خم ندارن برن دنبال اونا بعد میان به اینو اون که هیچکاره ان گیر میدن!ولی دلم خنک شد،اول با نرمی صحبت کردم اگه آدم درستی بود ضایعش نمیکردم ولی زورم اومد دیدم پول زور میخاد!!!تا وقتی این جور آدما مرد قانون باشند باجگیرای محله استراحت میکنند!فرق اینی که با ماشین بیت المال باج گیری میکنه و اونی که با موتور شخصیش باجگیری میکنه چیه؟
میدونید فرقشون چیه؟اون فقط خودشو مدیون یک نفر میکنه که ازش باج گرفته ولی این مدیون 70 میلیون نفره که با بنزین و ماشین مردم رفته باج گرفته!لعنت خدا به فساد کارهای اخلاقی و مالی!بخدا آدم بجای اینکه اینارو میبینه احساس آرامش کنه احساس تنفر و رقت انگیزی میکنه!پشت چهره مذهبی قایم میشه و یک من پشم میذاره تا شناخته نشه و اون یکی هم ماسک میزنه تا شناخته نشه!همشون سر و ته یک کرباسن!

Aka
15-03-1391, 11:56 بعد از ظهر
امروز راهور هار شده بود !
شهید بهشتی ، سر ولیعصر ،
2 تا چستوار واستاده بودن امروز 15 خرداد ، تعطیل ، موتور میگرفتن ،
به من ایست دادن واینستادم ، بعد یوهو دیدم یه چیز محکم خورد تو پشتم ، فک کردم طرف خر شده با تیر زده :)) ، برگشتم دیدم باتومشو ( سای) پرت کرده
خلاصه من خیلی غمگین شدم ، رفتم یه چند تا کوچه پائین تر موتورو پارک کردم ، سوتون فقراتم انقدر درد میکرد که واقعا موقع را رفتن مشکل داشتم
رفتم خدمت دوست عزیزمون و پرسیدم که شما باتومتو ول کردی سمت من عزیز برادر ؟!
ایشون با کمال وقاحت گفت تو بودی فرار کردی ، موتور کو ؟ موتورو سریع بیار ، خواست دستمو بگیره ، من علی رغم میل باطنی با یه دستگاهی که همه میناسین و از نام بردنش معذورم هزاران ولت برق به بدنش منتقل کردم ،
نمیدونم این دوستمون چرا ولو شد ، منم قدم زنون و با درد رفتم و موتورو سوار شدم و رفتم
هنوز پشتم به شدت درد میکنه
امروز موتور بگیری بود شدیدا !

amir74
16-03-1391, 08:50 قبل از ظهر
همون یه نفر اونجا بود؟صداش که زیاده چطوری کسی نفهمید؟:25r30wi:
خوبش کردی
شهرهای بزرگ همینش خوبه موتورت تابلو نیست راحت این کارارو می کنی ولی مثل شهر ما با این که استانه با همچین موتورایی تابلویی چون تعداد انگشتان دست کمتر هست من خودم تاحالا یه هیو و مگول دیدم بخوای به پلیسه حتی :fingersmiley: بگی هم میا می گیرت در خونه هم پس فردا با موتور ببینت بدتر دنبالت می کنه ولی اونجا زیاده از این چیزا راحته این کارا

علی یزدانی
16-03-1391, 10:33 قبل از ظهر
همین الان داشتم میومدم مغازه که سره چهارراه چندتا از این پلیسای راهنمایی رانندگی وایستاده بودن داشتن موتور میگرفتن!
منم تا دیدم یکیشون داره میاد سمت موتور ، سره خرو کج کردم سمت پیاده رو و فلنگو بستم سمت خلاف خیابون.
بعد که رسیدم فهمیدم که زانوم خورده به یه چیزی و به گاو رفته...
انقدر کفری شدم که هنوزم دارم فوش ناموسی به اون یاروه میدم:vardane:

Milad_2Rbo
16-03-1391, 11:17 قبل از ظهر
1 ماهی میشه موتورو گرفتم .تقریبا 2 هفته پیش بود از پارکینگ خونه که اومدم بیرون اوله بسم ا... جلو پارکینگ خونمون :wow:1 موتوریه 2 ترکه اومد گفت پلاک .منم گفتم ساک ساک (بسیجی بودن . سپاهی بودن . همه کارتی داشتن) این اخرین جملمو شوخی کردم . گفتم افتاده .بالا تو خونست .(واقعا هم افتاده بود) گفت مدارک گفتم تازه خریدم هنوز نیومده ( به پته پته افتاده بودم ):10: موتورو می خواستم ببرم تو پارکینگ . نمی ذاشتن .سوییچو برداشتم رفتم بالا پلاکو ایکیسانیه اوردم (تو ایینه اسانسور رنگم سفید قرمز شده بود) قلنامه و بیمه شم اوردم گفتم دیدی راست میگم .دیدن راست میگم .گفت چرا حول کردی گفتم م ممن ححولل نکرردم .گفتم شما صادقو میشناسین (رفیقم تو بسیج مسجدمون)گفت نه یهو امیدم نا امید شد گفت بابات چی کارست !!!:icon_pf _37_:(تو دلم بهش گفتم اخه مرتیکه ی حرو...اده به تو چه بابای من چی کارست)الکی بهش گفتم ازاد .یه کم چش تو چش شدیم . کم اورد :13:(راستش من کم اوردم) مدارکم که کامل بود .(حتی تو ذهنم افتاده بود که اگه خواستن موتورو ببرن برم مامان بزرگمو بیارم پایین اخه من با مامان بزرگم زندگی میکنم(با بابام نمیسازم:3ztzsjm::khak::icon_pf _99_:)) خلاصه بخیر گذشت سواره 220 تشون شدن رفتن (معلوم بود تقویت شده بود):29: اینم من وقتی که اونا رفتن :icon_pf (3):

M@hy@r
16-03-1391, 11:28 قبل از ظهر
من علی رغم میل باطنی با یه دستگاهی که همه میناسین و از نام بردنش معذورم هزاران ولت برق به بدنش منتقل کردم ،
نمیدونم این دوستمون چرا ولو شد ، منم قدم زنون و با درد رفتم و موتورو سوار شدم و رفتم

ایول بابا خوشم اومد فقط ولتاژ بالا اگه بزنی کار دستت میده :bargh:
یکی میزدی تو گوشش حقش بود ، راستی من اگه بودم پیاده میشدم باتومه رو ورمیداشتم با همون میزدمش این طوری بهتره :7tir:

mra680
16-03-1391, 12:25 بعد از ظهر
سلام
شما ها خیلی اکشن کار میکنید . . .یکم چرب زبونی یکم درسا حسابی حرف بزنید
من تاحالا 5 بار موترمو گرفتن به عناوین مختلف(ولی به خاطر کلاه نگرفتن)
فقط یک روز موتور بنده در خدمت پارکینگ بوده(حتی توی قانون جدید که شده 48 ساعت فاقد مدارک)
حوصله ها دارین . . .در رفتنو و بزن بهادری و خدایی نکرده یه زمین خوردن و . . .
موفق باشید

Aka
16-03-1391, 03:54 بعد از ظهر
2 نفر بودن

M@hy@r
31-03-1391, 10:12 قبل از ظهر
من 3-4 روز پیش با رفیقم داشتیم میرفتیم اتوبان بهشت زهرا ، رفیقم بنزین تموم کرد رفتیم پمپ بنزین خراسون داشت بنزین میزد منم 10 قدم اونور تر وایسادم تا بیاد یه دفعه یه موتور کلانتری کلاس سبز ها داشت رد میشد ، چشمش خورد به موتور من یه ترمز شدید کرد آروم آروم دنده عقب (دنده عقب پایی) اومد عقب منم یه وری نشسته بودم رو زین سوییچ هم تو جیبم موتور هم برعکس بود یعنی پشت به خیابون ، آقا تا اینو دیدم فقط یه لحظه شنیدم داره میگه مدارک ، درآوردن سوییچ و روشن کردن موتورو گرد کردن خیابون جمعا 3 ثانیه نشد گوله کردم بین ماشینا داشتم لایی کشی شدید رد میکردم نامرد تا اتوبان محلاتی دنبالم کرد ولی اتوبان شلوغ بود منم خیلی خطری رد میکردم ، مویی از بغل آینه ها رد میکردم خدارو شکر گمم کرد وگرنه اگه خلوت بود موتورش خیلی سرتر بود راحت منو میگرفت :1tongue:
در کل فکر کنم تا چند وقت دیگه به دوچرخه هم گیر بدن

amir74
31-03-1391, 10:56 قبل از ظهر
هیچ کس نفهمیده چرا اینقدر دارن گیر می دن یه 1 2 ماهه حتی شهر ما موتور پارک بود اومد گفت واسه کیه برداشت برد
ادم اعصابش خورد میشه دوست داره پوتورش پلاک نداشته باشه تا می خوره مامورو بزنه ای انقدر منتظر این روزاهم:icon_pf _99_:

AK400
31-03-1391, 11:07 قبل از ظهر
جدیدا سرقت موتور زیاد شده
ملت هم که همه شاخ شدن پلاک ها رو میپوشونن ...یا بر میدارن

بخاطر همین پلیس داره موتور ها رو جمع میکنه به چند دلیل
از توی اینا دزدی در میاد
فرسوده در میاد
بدون مدارک ها در میان
اونایی که پلاک بر میدارن ادم میشن
مشکل دار ها معلوم میشه

ضمنا از دست مامور فرار نکنید .... به بعدش نمیارزه یه جا .اگه گیر کنید و بهتون برسه فقط نیم ساعت کتک میخوری ..هیچ حرفی هم نمیتونی بزنی میگه سارق هستی که فرار کردی

sorush
07-04-1391, 02:55 بعد از ظهر
من اوایل تریل احسان خریدم حول حوش 500تارفته بود مدارک نداشتم نه بیمه گواهینامه نه کارت فقط سندموتور 4بارخواستن موتوروبگیرن که 1بارموفق شدن اونم توی پارک بود دم شرکت گازتوی شیرسنگی وایساده بودم بارفیقم حرف میزدم چندمتری باموتورفاصله داشتم که سرکله مامورپیدا شداول ازجلوی ماردشدبه رفیقم گفتم مارفتیم گفت باباخطر رفع شدنگونامرد بلوارودور زد امدازپشت گفت مدارک من گفتم اگه بخوام ***زم به موتورفشارمیاد که یک دفعه این رفیق دستپاچه ما گفت مال ما خاکبرسرمثلادایش مامورکل استان بوداسمش کریمی بودفکرکنم یاروگفت سوئیچ روبده منم زرد کرده بودم زنگ زدم به بابام یادم رفته بود کجای همدانم بابام میگفت کجایی حول کرده بودم رفیقم میگفت درست میشه گفتم زنگ بزن داییت بعدنیم ساعت گفت: داییش گفته:بایدبره اعمال قانون بشه منومیگی کفری شده بودم حالم گرفته شدصبرکردم تاعموم اومد اخه چرابابای منونمیگی عمری سوزوکی250سوارشده گواهینامه نداره خلاصه فرداش رفتیم بایه بدبختی یه داستان سرهم کردیم مامورزیزبارنمیرفت میگفت گفته مال منه عموم میگفت پ نه پ..بگه مال پیشی تازه دوروز الاف شدیم نامردا شب رفته بودند باغ باموتور لاستیکاش گلی بود فقط موتورمن مونده بودداخل کلانتری
یه بارهم وانتاشون اومدن منوبگیرن ماهم زرنگی دراوردیم ازروی پله یکی پس ازدیگری رد میکردیم ول کن نبودمنم ازروی بلوارپریدم این وربلوار تخته خاکی ملت برام کف میزدن اخه هیچ موتورسواری ازدستشون توی اون روز درنرفته بود
همه روگرفته بودند ولی تایه هفته اون محله که سرراهی بود ردنمیشدم ازمسیر دورترردمیشدم خلاصه بگم ادم بدجوری موقعه فرارکردن بدنش داغ میکنه (ولی درکل خیلی حال میده مامورسوسک میشه :icon_pf _99_:)

Masoud
08-04-1391, 12:07 قبل از ظهر
امروز تو ایران زمین ایست بازرسی گذاشته بودن .... چه جور ....... منم در رفتم چه جور .......