PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد خرید موتور

mr-ramin
12-02-1393, 03:27 بعد از ظهر
سلام دوستان.
میخوام یه موتور سنگین بخرم مشخصاتی که در نظر دارم:
1-تمیز باشه(ظاهر بدی نداشته باشه)
2-دست به اچار خودم خوب نیست پس موتوری نمیخوام که نیاورده بدم بازش کنن
3-سرعت و شتابش خیلی واسم مهمه

(ارزون باشه)

موجودی هم بین 5 تا 8 ملیونه

بهترین موتوری که میشه با این مبلغ پیدا کرد چیه؟

فقط سوار 2 تا موتور شدم یکی سی بی 400 و بعدی بندیت 250
+

( برگه فرمان امام . برگه سبز .برگه اوراق .) یه چیزی که ثابت کنه موتور دزدی نیست

MANHUNT
12-02-1393, 05:07 بعد از ظهر
با این پول بندیت 250 با برگه اوراق میتونی بگیری دوست عزیز البته سوزوکی rf 400 هم میتونی بگیری

h.m.r
19-02-1393, 05:25 بعد از ظهر
سلام خسته نباشین
میشه یکی کمکم کنه.
میخوام یه موتور بخرم حدود قیمت40تومن. چه مدلی میتونم بخرم ؟تمیز باشه فقط

Alireza.BMW
19-02-1393, 06:12 بعد از ظهر
حیفه 40تومن نیست شما میخای بدی به موتور بدون پلاک؟؟؟ من میگم یه هندا هورنت 250 در حد بگیر که فک نمیکنم به 10تومنم برسه بقیشم بزار تو جیب مبارک...تو پلاک ملی ها هم بهترین نینجا 250 هست که صفرش 32.33تومنه آدم خیالشم جمعه باهاش جای ترسم نداره

h.m.r
19-02-1393, 09:25 بعد از ظهر
علیرضا جان داداشم حالا پولش مهم نیست موتوری که پلاک داشته باشه با برگه تردودو .... چه موتوری بخرم بهتره؟پولش مهم نی.

Alireza.BMW
19-02-1393, 10:21 بعد از ظهر
نینجا 250abs درحال حاظر بهترین موتور و پرشتاب ترین و پرسرعت ترین بین 250های پلاک ملیه بازار هست قیمتم 35هه فک کنم حالا 1ی 2تومن بالاپایین شما خریدار باشی کمترم میدن...اگه زودتر تو سایت میومدید یکی بود قیمت خیلی خوبیم میداد واقعا مفت بود فک کنم 18 مدلم 90یا 91 بود بنده خدا پول لازمم بود از بچه های خوب اینجا هم بود

h.m.r
19-02-1393, 10:29 بعد از ظهر
داداش راستشو بخوای من هم شهریو دوس دارم وهم ریسو.
ومن اهل گازو گاز دادن نیستم فقط روزی یکی دوبار برم بیرون یه چرخی بزنم.چون من یه شرایطی دارم که همش تو باشگاهستم
و یه چیزی باشه که بالای 600سی سی باشه گفتم قیمتش مهم نی فقط جنسش خوب باشه

Alireza.BMW
20-02-1393, 09:08 قبل از ظهر
داداش راستشو بخوای من هم شهریو دوس دارم وهم ریسو.
ومن اهل گازو گاز دادن نیستم فقط روزی یکی دوبار برم بیرون یه چرخی بزنم.چون من یه شرایطی دارم که همش تو باشگاهستم
و یه چیزی باشه که بالای 600سی سی باشه گفتم قیمتش مهم نی فقط جنسش خوب باشه

تو ایران بالای 250سی سی رو پلاک نمیدن داداش غیر مجازه...فقط میتونی با اونا جمعه ها بری بیرون در ضمن باید فقط مدارک دارشم بگیری که یکم خیالت راحت تر باشه...باید عضو هیأت موتور سواری شی و یه جوری اگه بتونی براش پلاک فدراسیون رو بگیری که چه بهتر...در طول هفته هم اگه میخای باش بری بیرون و کسی بهت چیزی نگه یه راه داری...میری گلانتری جای خونتون میگی من این موتورو دارم و میخام در طول هفته باهاش بیرون برم اونا میگن هفته ای 2.3بار شبا میای برامون گشت میزنی در عوض هرجا دوس داشتی برو...شما بازم دنبال این موتور هایی؟

h.m.r
20-02-1393, 01:53 بعد از ظهر
خوپلاک کردنشو یه کاری میکنم.
من چند هفته پیش یه سی بی ار دیدم که پلاک ملی بودش.
الان به نظرشما چه موتوری بخرم؟
گفتم من هم از شهری خوشم میاد وهم ریس.
قیمت مهم نیستش

Gladiator
20-02-1393, 02:07 بعد از ظهر
خوپلاک کردنشو یه کاری میکنم.
من چند هفته پیش یه سی بی ار دیدم که پلاک ملی بودش.
الان به نظرشما چه موتوری بخرم؟
گفتم من هم از شهری خوشم میاد وهم ریس.
قیمت مهم نیستش

داداش بیخیال سنگین شو ، شما میخوای هفته ای دوسه بار درش بیاری ، بهت اجازه نمیدن موتور سنگینو هفته ای چند بار راحت در بیاری ، در ضمن تنها موتورای زیر 250 سی سی پلاک میشن پس شما نمیتونی "یه جوری" پلاکش کنی ، بهترین توصیه من به شما خرید هیوسانگ استریته ، هم هیکلش گنده و پهنه ، هم خوب راه میره ، هم پلاک ملیه هم قیمتش مناسبه ، به هیکلتم میاد

ARSH
20-02-1393, 02:28 بعد از ظهر
zx14 نظرمه با مدارک

اگه کسی پول 14 داشته باشه صد در صد پول خرید مامور و پول خرید کل ارگان های شهر رو برای سوار شدن موتورش داره

Gladiator
20-02-1393, 02:36 بعد از ظهر
zx14 نظرمه با مدارک

اگه کسی پول 14 داشته باشه صد در صد پول خرید مامور و پول خرید کل ارگان های شهر رو برای سوار شدن موتورش داره

داداش zx14 اونم تو خیابونای ایران ؟

ARSH
20-02-1393, 02:39 بعد از ظهر
اره اگه zx 20هم بود پیشنهاد میدادم وقتی پولشو داره پول خیابون خریدنشم داره
پول تو اتوبان گاز دادنش هم داره !
پول مهم نیست براش دیگه !

Gladiator
20-02-1393, 02:52 بعد از ظهر
فکر نمیکنم ایشون بانک باشن ، پول براشون مهم نیست نه دیگه اینقدر ، موتورایی مثل zx14 و هایابوسا رو کسی برای زیر پا یا مسابقات نمیخره ، فکر میکنم این دسته از موتورها برای درگ و ثبت رکورد طراحی و ساخته شدن ، اگه اینجوریه ایشون bking , cb1300 , cb1000 براشون بهتره ، هم استریته و مناسب برای شهر، هم شتاب و سرعتش مناسبه

farshad 54
20-02-1393, 02:57 بعد از ظهر
نه امید جون اینجا که از این خبرا نیست (تهران)

کسی که میگه موتور سنگین میخوام و بیرون رفتن و پلاکشو یه جوری میگیرم و ردیف میکنم دو حالت بیشتر نداره یا اصلا اطلاعی از موتور سواری و سنگین سواری نداره یا دستش توی دمو دستگاهه
(اطلاعات-سپاه-نیرو انتظامی و ........)

با پول و این حرفام اینجا کسی نمیتونه بدون دردسر موتور سنگین بیاره تو خیابون دور دور کنه هرکی داره میاره بیرون همش در حال فراره

ARSH
20-02-1393, 03:00 بعد از ظهر
داداش فک کردی من جدی دارم میگم بره زد ایکس 14 بخره ؟؟؟

حرف من اینه همه چی پول نیست که

خیلی از بچه های اینجا هیوسانگ و مگلی سوار میشن ولی پول 10 تا زد ایکس 14 رو دارن ! اما نمیخرن ! چون اینجا جاش نیست

رفیقمون گیر داده هنوز سوار هیچ موتوری نشده بالای 600 سوار شه نمیشه که داداش نمیشه باور کن نمیشه فقطم میگه پول

رفیق میخوای در هفته در بیاری سوار شی نمیشه ! حتی جمعه ها به زور و ترس و لرز موتور سوارا موتوراشونو میکشن بیرون دیگه در طول هفته پیشکش

موتور های حجم بالا شرایط استفاده خاصی دارن

شما میخوای تو شهر سوار شی فاز ریس هم بگیری هیوسانگ
پلاک ملی
250 سی سی
دو سیلندر
هیکل گنده
فاز ریس
گشت و گذار تو خیابون
حتی هیوسانگشم نمیشه هر روز سوار شد والا

خلاصه که رفیقمون که میخواد بالای 600 بخره همه چیو بسنج بعد بخر ! که البته بسنجی بعد نمیخری

موفق باشید

Gladiator
20-02-1393, 03:00 بعد از ظهر
دقیقا همینطوره

farshad 54
20-02-1393, 03:04 بعد از ظهر
اوکی گرفتم مطلبو داش امید :sarma:

ARSH
20-02-1393, 03:06 بعد از ظهر
شرمنده ما جسارت کردیم زیاد حرف زدیم

ولی جدا این روزا 90% دارن همین حرف رو میزن که مستقیم برن سراغ موتور سنگین
آدم از بعدش میترسه ...

farshad 54
20-02-1393, 03:15 بعد از ظهر
زیاد جدی نگیر

یه عده کمی هستن که میدونن موتور سنگین سوار شدن و موتور سنگین یعنی چی همه اگر اطلاع کامل از دنیای موتور سنگین داشتن به همین راحتی هوس سنگین سواری نمیکردن البته مقصر نیستن یه چیزایی

میشنون و فکر میکنن کار راحتیه ولی خب یه خورده برن تو کارش و اطلاعاتشون بیشتر بشه خودشون متوجه میشن که قضیه به این راحتی هم نیست

من پیشنهادم به دوستانی که دوست دارن موتور سنگین بخرن اینه که اگر براشون امکان داره یکبار سوار یه موتور 600 سی سی و یا بالاتر بشن و باهاش یه نیم ساعت سواری کنن بعد تصمیم بگیرن

به خدا موتور سنگین سوار شدن کار هر کسی نیست

پ ن : بنده هم هیچ ادعایی در سنگین سواری ندارم

hamed510
20-02-1393, 03:19 بعد از ظهر
موتور سنگین سوار شدن کار هر ننه قمری نیس!! از سخنان گهر بار فرشاد خان:دی:icon_pf (3):

hamiltoon
20-02-1393, 04:02 بعد از ظهر
سلام دوست عزيز يه gold wing1200ب*** با بلاك حدود ٣٠ جوب هندا اصل و مسافرتى با كلاس كسي هم كاريت نداره جون نميشه مزاحم كسي شد و تعدادش تو ايرانةمشخصه مشهد يكي بود شايد فروخته باشه شايدم نه