PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای راضی کردن والدین !

amirabbas1313
12-02-1393, 11:58 قبل از ظهر
سلام دوستان ... من 1 ساله دارم موتور سواری میکنم ( همش مینی ی 2-3 بار هم آپاچی عموم ) اما موتور رو از دوستام میگرفتم و خودم موتور ندارم ! البته این موتور سواری ها هم بصورت یواشکی دور از دید مادر و پدر بوده ! خلاصه امسال ی موتور مینی خوب دیدم و میخوام بگیرمش ! اما هی مامان بابام میگن نمیدونم خطر داره و بیشتر تصادفات برای موتور و ..... خلاصه نمیزارن موتور بگیرم ! شما ی راهنمایی کنید که چیکار کنم !!!!!!!! چون واقعا موتور سواری دوست دارم ! و راستی سنم هم 14 ساله ..... و ببخشید که تو بخش عکاسی تاپیک زدم ! جایی مناسب پیدا نکردم ! اگه جای مناسبی میدونید لطفا انتقال بدید ..... ممنون :s (9):

Amir R1
12-02-1393, 12:02 بعد از ظهر
تو اول باید به والدینت بگی که فقط تو کوچه سوار میشی از کوچتون یک قدم اونور تر هم نمیری بعد از چند روز خواهش و تمنا درس میشه البته اگه راضی دنشدن فقط بگو جمعه ها یا شنبه ها.
یه زره که راه افتادی حل داداش

amirabbas1313
12-02-1393, 12:33 بعد از ظهر
نه آخه میدونی کلا راضی نمیشن که موتور بخرن !!! چه برسه به این که بخرن بعد من بگم شنبه یا جمعه یا فقط تو کوچه !!!

Amir R1
12-02-1393, 12:44 بعد از ظهر
داداش زیاد بهشون فشار نیار شاید پول ندارن.
خودت برو سر کار پول جمع کن بعد یه زره ضرفای خونرو بشور یه زره بچه سر بزیر باش راضی میشن:crazy:

CHELSEA
12-02-1393, 12:52 بعد از ظهر
لطفا از ایجاد تایپیک بی محتوا خود داری کنید:spam:

MANHUNT
12-02-1393, 01:02 بعد از ظهر
همیشه حرف پدر مادر گوش بده چون خوبی تو رو میخوان البته اگه موتور به صورت اصولی استفاده بشه مثل کلاه دستکش رعایت کردن نکات اصولی مثل سرعت نرفتن انجام ندادن حرکات نمایشی اگه بهشون بقبولونی که میخوای موتور سواری سالم و بی خطر داشته باشی اون موقع میتونی به نتیجه برسی البته تو موتور سواری نمیشه از گزند خطرات در امان باشی پس باید خطرشو به جون بخری چیزی که تو قبول کردی اما پدر مادرت نه چون سلامتی تو باسشون خیلی مهمه درک کن نگرانیشون رو صبر داشته باش بالخره درست میشه

sorush
12-02-1393, 01:26 بعد از ظهر
منم اوایل موتورمیخواستم میگفتن نمی خواد منم ول کردم یه روز پدرم با مادرم بردم پیست موتورکراس دیدن بله هرچیزی اصولی داره گفتن بیابرو بخر:25r30wi:
منم رفتم خریدم اول شما باید در مادرت موتوری کنی بعد خودت

mps123
12-02-1393, 01:44 بعد از ظهر
منم دقیقا مشکل شمارو داشتم.البته اسمش مشکل نیست بلکه خوش شانسیه.
البته من تو سن 18 سالگی موتور خریدم نه 14 سالگی.تو این سن بیشتر مشکل دوچرخه داشتم.:crazy:
الان اگه خدایی نکرده به کسی بزنی قتل حساب میشه و کارت تمومه.
الان فکر نکنم اصلا بتونی موتورو جابجا کنی.پس دور موتورو خط بکش.
بزار حداقل 18 سالت بشه تا اول گواهینامه بگیری بعد موتور بخری که خیال همه راحت باشه.
بعدش تو سن شما بیشتریا دوس دارن جلو دوستاشون کلاس بزارنو از این چیزا.ببخشیدا ولی کلتونم تو این سن خیلی داغه. :bitarbiat:
با دوستت میشینی دو ترکه بعدش یهو دختر همسایرو میبینی و یه تخته گاز میری بعدشم فاتحه :vahidrk:
الان پسرخاله منم دقیقا هم سنت و عشق موتوره و آرزوش خرید آپاچی هست.چندبارم سوار موتور شده باباشم هوندا داره ولی تو شهر اصلا سوار نمیشه.مامان باباشم نمیزارن سوارشه حتی به منم میگن سوارش نکن.
الان خیلی توقعه زیادیه بگی موتور میخوام تو الان باید بری درستو بخونی و نهایتا تو تابستون یه دوچرخه بخری یا حداکثر یه موتور باطری.تمام
موتور الکی نیستش یه اشتباه اونم با این رانندگی مردم زندگی خودت و خانوادت تباه میشه.
بزار حداقل 18 به بعد.به جای موتور بهتره بری ماشین سواریو یاد بگیری اینجوری حداقل خودت سالمی ولی بهتره اینم بزاری واسه 18.تازه کلاسشم بیشتره میتونی دختر همسایرم سوار کنی.البته عقب :25r30wi:
اگرم حوصلت سر میره برو یه کنسول xone بگیر بازیهاش خیلی باحاله تو تابستون بشین حال کن.موتورو بیخیال تازه خودتم پشیمون میشی از خریدش چون هر جمعه که میخوای بری بیرون همه با استرس میگن مواظب باشیا.خودتم استرس میگیره اصلا بهت خوش نمیگذره.
اینارو هم بهت گفتم چون مث پسرخالمی. :s (9):
تازه الان مینی بگیری دو سال دیگه واست کوچیک میشه و بدرد نمیخوره.
آفرین بچه خوب :bighug:

ZirCgari
12-02-1393, 02:05 بعد از ظهر
حق داره خانواده خوب!

شما بیا سمت پایتخت ببین چجوری موتورسواری های بیچاره رو خفت میکنن میندازن پایین : (

اما هی مامان بابام میگن نمیدونم خطر داره و بیشتر تصادفات برای موتور و .

البته پدر مادر در این ضمینه اطلاعاتشون کامل نیست :دی بیشتر تلفات جاده ای و تصادفات در انحصار پراید و پژو405 و سمند و......ست . اصن ایران با 70 میلیون نفر رکورد دارـه مرگ و میر تلفات جاده ای ست تو دنیا . . .

اصن گیریم الان شما 20سالته موتورسوار حرفه ای هم هستی . میخوای پول بدی چی بگیری تو اینجا؟ 9تومن بدی 200 ns? یا 30تومن بدی نینجا 4هزار دلاری؟:دی

farshad 54
12-02-1393, 03:02 بعد از ظهر
دوستان توصیه های لازم رو فرمودند

شما هم حرف پدر و مادرتون رو گوش بدید چون خیر و صلاحتونو میخوان

ایشالا به سن قانونی که رسیدین و گواهینامه موتور رو گرفتین اون موقع میرید موتور میخرید سوار میشید پدر و مادرتون هم اون وقت بهتر راضی میشن که شما موتور سوار شی

موفق باشی

قفل میشه ..............