PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صفر تاصد...

رنجر
06-02-1393, 08:14 بعد از ظهر
سلام دوستان يه موتور ٢٠٠ خودم جمعش كردم هم موتوري هم ظاهري البته ظاهريش خيلي كار داره سيستم موتور زنجير تايمه ديشب با يه ٤٠٥ انداختم اساسي سوسكش كردم!!! آمار صفر تا صد چندتا موتور ميخواستم. ميدونم با يه سرچ پيدا ميشه ولي بالاخره شما اين كاره ايدو الكي نميگن باشگاه موتور سواري. ميخوام ببينم ميتونم به ركورد كارخونه ها برسم يا نه عشقه درگ و شتابم چه ميشه كرد... كاوازاكي نينجا ٢٥٠- پالس٢٠٠-٢٢٠ - دايچي ٢٠٠- مگلي ٢٠٠ . نخنديدن خدايي يه كاري ميكنم باجاج بياد پيشم لنگ بندازه كي به كيه حيف كه پول تو دستو بالم نيس وگرنه... ولي همينجوريشم بايد پالس ٢٠٠ ان اس بايد سوسك

stoncold
06-02-1393, 08:26 بعد از ظهر
صفر تا صد پژو رو گاز باشه چهارده هست رو بنزین دوازده هنوز کار داری به هفت یا شیش برسی:crazy:

رنجر
06-02-1393, 08:39 بعد از ظهر
دادا من زاهدانم اينجا به زور گير مياد چه برسه به گاز ميدونم صفر تا صد پژو حدود ١١ ثانيه س

رنجر
07-02-1393, 09:26 قبل از ظهر
قبلا بهتر جواب ميدادين دوستان!

فرستاده شده از SKYِ من با Tapatalk

stoncold
07-02-1393, 09:40 قبل از ظهر
داداش من که بهت گفتم صفر تا صد دایلیمو مگلی و هیوسانگو نینجا شیش تا نه ثانیه متغیر در نظر بگیر
بقیه موتوراهم بالا یازده

Alireza.BMW
07-02-1393, 10:13 قبل از ظهر
دوست عزیز اگه کسی بدونه شک نکن میگه من میدونم بیا من میگم بهت ناراحت نشو...کارتم قابل تحسینه
نینجا 250: 7/7 و هیوسانگ 8/5...مگلی دوست عزیز 250 هست نه 200سی سی...صفر تا 100مگلی هم 6/5 الی 7ثانیست...پالس 220 حدود 9 الی 9/5...پالس 200 هم 11الی 11/5

رنجر
07-02-1393, 07:12 بعد از ظهر
آقا دمتون گرم واقعا حال كردم دمتون گرم

ZirCgari
07-02-1393, 07:18 بعد از ظهر
روحیه مضاعف از کوجا بیارم که 25بدم به نینجایی که صفرتاصدش 7 ثانیه ست ؟:(

abolfazls
07-02-1393, 07:19 بعد از ظهر
نينجا : ٧/٧ و مگلى : ٦/٥
عجب !!!!!!!!

رنجر
08-02-1393, 08:18 بعد از ظهر
جان من مگلي اينقدر اسطوره شده كه نينجا جامونده!؟

ZirCgari
08-02-1393, 09:07 بعد از ظهر
جان من مگلي اينقدر اسطوره شده كه نينجا جامونده!؟

مگلی همیشه اسطوره ست! فقط اونایی که با زبان ترکی آشنا هستن میدونن اسطوره یعنی چی :happy4:

فرستاده شده توسط پست پیشتاز PpTizi

Amir R1
08-02-1393, 09:53 بعد از ظهر
مگلی تو ذهن همه بد جا افتاده مگلی از نظر شتاب خیلی بالاست از نینجا سر تره ولی از لحاظ کیفیت قطعات پایینه

احمد.سوزوکی
09-02-1393, 12:30 بعد از ظهر
تو شتاب بالا تره اما تو سرعت نه

Alireza.BMW
09-02-1393, 08:32 بعد از ظهر
بله دوستان من که مگلی دارم از شتاب واقعا در عجبم که به دلیل وزن کم و 4سوپاپه بودنشه...کیفیت انجینش خوبه اما کیفیت مونتاژش پایینه و یه سرس قطعاتش جنسشون خوب نیست مثل بلبرینگ عقب تازه اگه خورشیدی جلو رو 15بندازی فک کنم با دنده 2...100تا بره در حالت عادی دنده 3هستش...و ممکنه به 6 هم برسه در این حالت اما امتحان نکردم این 6.5ثانیه هم کیا خان زدند میتونید تو تاپیک بهترین رکورد صفر تا صد ببینید اما 7هه معمولا. من که خدارو شکر باهاش مشکلی نداشتم تا حالا موتور خوبی بوده برام

- - - Updated - - -

تو سرعتم والا خوبه دیگه کیا باهاش تا 175با جی پی اس رفته دانیال جانم که میگه تا 177 منم والا جا نبوده مشهد یه 100متری داره که خلوته اونجا هم خب یه سری راننده احمق هست که به آدم راه نمیدن و برای کل انداختن پا رو میزارن رو گاز اما بهت راه نمیدن اما تا 153رفتم با جی پی اس هم یکی بود...الان این کمه؟؟؟؟؟

amir74
09-02-1393, 08:43 بعد از ظهر
من با موتورم سوزوکی امیکو ۹ثانیه

- - - Updated - - -

من با موتورم سوزوکی امیکو ۹ثانیه

stoncold
10-02-1393, 01:19 بعد از ظهر
یه نفر میره یه رکوردی تو شتاب با موتور میزنه شاید هزارو یک کار روش زده باشه تا به این شتاب رسیده باشه پس اون رکورد استاندارد اون موتور نیست وگرنه نینجا شتابش از مگلی بیشتره تو شرایط استاندارد مثل روز روشنه هیوسانگم به دلیل وزن بالاش شتابش یکمکی کمتره از مگلی

Alireza.BMW
10-02-1393, 02:28 بعد از ظهر
دوست عزیز معمول مگلی 7 و بدترین شرایطش 8 هست میتونید از کیا یا دانیال بپرسید فیلمم موجوده خواستید آدرس میدم تو خود سایت پرشین یکی از دوستان آپ کرده...چون نینجا 30تومن قیمتشه حالا باید حتما شتابش از مگلی 10تومنی بیشتر باشه؟...کلا این تاپیک برای بحث کردن نیست....اگه به این باشه اصلا مگلی صفر تا صدش 11ثانیست.من که روی مگلی یا هرموتور دیگه ای حساس نیستم که بگم ولی کلا به نظر من اگه خورشیدی جلوشو 15تایی بندازی ممکنه توجه کنید ممکنه با دنده 2...100تا میره که احتمالا رکوردش بهتر بشه بازم توجه کنید احتمالا...در ضمن کیا خان موتورشون فابریکه فقط یه شمع خوب روشه +کاربرات تنظیم شده.بیشتر از اینم فک نمیکنم لازم به بحث دور مورد به قول دوستان یه موتور آشغال چینی باشه.

abolfazls
10-02-1393, 03:35 بعد از ظهر
كيا جان يه موتور سوار خوبه ، و از قديم ثابت شده كه درگ پشت هر موتورى ميشينه بى برو برگرد اول ميشه ، بارها تو درگها كيا پشت نينجا نشسته و اول هم شده ،،،

دوست گل من ، بى ام دبليو جان لااقل شما تايم مگلى رو با نينجا يكى مينوشتى !!!! با اون تايمهايى كه نوشتى كل هيكل نينجا رو به ... كشيدى !!!

من خودم تست داشتم مگلى رو با نينجا كه عرض ميكنم و رو هوا حرف نميزنم ...

stoncold
10-02-1393, 03:36 بعد از ظهر
دوست عزیز معمول مگلی 7 و بدترین شرایطش 8 هست میتونید از کیا یا دانیال بپرسید فیلمم موجوده خواستید آدرس میدم تو خود سایت پرشین یکی از دوستان آپ کرده...چون نینجا 30تومن قیمتشه حالا باید حتما شتابش از مگلی 10تومنی بیشتر باشه؟...کلا این تاپیک برای بحث کردن نیست....اگه به این باشه اصلا مگلی صفر تا صدش 11ثانیست.من که روی مگلی یا هرموتور دیگه ای حساس نیستم که بگم ولی کلا به نظر من اگه خورشیدی جلوشو 15تایی بندازی ممکنه توجه کنید ممکنه با دنده 2...100تا میره که احتمالا رکوردش بهتر بشه بازم توجه کنید احتمالا...در ضمن کیا خان موتورشون فابریکه فقط یه شمع خوب روشه +کاربرات تنظیم شده.بیشتر از اینم فک نمیکنم لازم به بحث دور مورد به قول دوستان یه موتور آشغال چینی باشه.
با خورشیدی پونزده تایی دنده دو میخوای 100 تا بری مگر اینکه بندازیشه تو شیب شصت درجه که بتونه شتابگیری کنه وگرنه تو کفی شتابش کمترم میشه داداش کیلیپم هست مگلی از پس 125 معمولی بر نمیاد تو شتاب همه چیرو تو شرایط مساوی بسنج

Alireza.BMW
10-02-1393, 04:33 بعد از ظهر
من این 7/7ثانیه رو تو تاپیک نینجا دیدم والا پشت نینجا هم نشستم...اصلا مگلی یه موتور گازی هم نمیتونه بگیره جه برسه به 125سی سی.من اومدم به این بنده خدا یه کمکی کنم همه اینا هم که نوشتم تو خوده سایت بودم منم میدونم کیا خان تو درگ همیشه حرف اولو میزنه اینم درنظر بگیرید صفر تا صد بسته به دنده کشی راننده داره...من نیومدم نینجا رو بکوبم به دیوار.به هرحال بیخیال.من هی میگم با هم بحث نکنیم ولی...من هرچی گفتم به گفته دوستان توی سایت بوده.

- - - Updated - - -

در ضمن نمیدونم من وقتی تاکید میکنم شاید با خورشیدی 15تایی دنده 2...100تا رو بره اما همچنان تیکه به بنده میندازید بخدا زشته با این لحن صحبت کردن ناسلامتی همه اینجا جمع شدیم به هم کمک کنیم نه دعوا...واقعا متاسفم

stoncold
10-02-1393, 04:37 بعد از ظهر
من این 7/7ثانیه رو تو تاپیک نینجا دیدم والا پشت نینجا هم نشستم...اصلا مگلی یه موتور گازی هم نمیتونه بگیره جه برسه به 125سی سی.من اومدم به این بنده خدا یه کمکی کنم همه اینا هم که نوشتم تو خوده سایت بودم منم میدونم کیا خان تو درگ همیشه حرف اولو میزنه اینم درنظر بگیرید صفر تا صد بسته به دنده کشی راننده داره...من نیومدم نینجا رو بکوبم به دیوار.به هرحال بیخیال.من هی میگم با هم بحث نکنیم ولی...من هرچی گفتم به گفته دوستان توی سایت بوده.

- - - Updated - - -

در ضمن نمیدونم من وقتی تاکید میکنم شاید با خورشیدی 15تایی دنده 2...100تا رو بره اما همچنان تیکه به بنده میندازید بخدا زشته با این لحن صحبت کردن ناسلامتی همه اینجا جمع شدیم به هم کمک کنیم نه دعوا...واقعا متاسفم
کمکی که قرار بر گمراهی بچه های سایت باشه و امار اشتباه دادن نشه بهتره

MANHUNT
10-02-1393, 05:49 بعد از ظهر
دوستان بنده تو گوگل درباره شتاب صفر تا صد اين سه موتور(نينجا،هيوسانگ،مگلي)ت حقيق كردم به اين ارقام رسيدم نينجا ٨ ثانيه مگلي ٨ ثانيه هيوسانگ ٩ تا ٩/٥

Alireza.BMW
10-02-1393, 05:55 بعد از ظهر
کمکی که قرار بر گمراهی بچه های سایت باشه و امار اشتباه دادن نشه بهتره

برام جالبه چطور از اون روز که این بنده خدا گفت صفر تا صد موتور ها رو بگین بهم هیچکسی نبود کمک کنه و اطلاعاتی در خدمتش قرار بده حالا که من اومدم اینقدر اومدین نظر کارشناسانه میدین همش و همش سر نیم ثانیه؟ جالبه...چشم از این به بعد هیچ کمکی و هیچ نظری به هیچکس نمیدم...که به آقایون وارد و این کاره برنخوره
شما که همه چیو میدونی و سوار تک تکه موتورا شدی به همه کمک کن.

stoncold
10-02-1393, 06:15 بعد از ظهر
برام جالبه چطور از اون روز که این بنده خدا گفت صفر تا صد موتور ها رو بگین بهم هیچکسی نبود کمک کنه و اطلاعاتی در خدمتش قرار بده حالا که من اومدم اینقدر اومدین نظر کارشناسانه میدین همش و همش سر نیم ثانیه؟ جالبه...چشم از این به بعد هیچ کمکی و هیچ نظری به هیچکس نمیدم...که به آقایون وارد و این کاره برنخوره
شما که همه چیو میدونی و سوار تک تکه موتورا شدی به همه کمک کن.
ملت زیاد هستن که کمک کنن ولی کمک کردن با اطلاعات غلط نه تنها کمکی نمیکنه بلکه کارو خرابترم میکنه حالا چرا بقیهه بچه ها پستی منباب کمک ندادن چون اطلاعات دقیق ندارن پس پستی هم نمیدن