PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رنگ کردن انجین

s.mm
06-02-1393, 12:54 قبل از ظهر
موتور سیکلتی رو فرض کنید که انجین و پوسته های کلاچ و برقش دچار رنگ رفتگی شدید باشه........

می خوام رنگشون کنم

توجه داشته باشید که باید دمای زیاد رو تحمل کنه و رنگ باید شبیه فابریکش بشه

کسایی که تجربه و اطلاع دقیق دارند راهنمایی کنند......

خیلی ممنون

s.mm
07-02-1393, 11:58 بعد از ظهر
نبود...............؟

valed
08-02-1393, 12:09 قبل از ظهر
اینجینش چه رنگه مال چه موتوریه؟

s.mm
08-02-1393, 12:30 قبل از ظهر
انجینش برای تریل هست

نقره ای......

valed
08-02-1393, 12:47 قبل از ظهر
اگه موتور ایرانیه یه اسپره کورم خارجی بگیر بزنش چند ساعت موتور کار کنه گرم بشه رنگ جذبش میشه یا اگه تونستی انجنو تیکه تیکه کن بعد کابل موتور جوش بهش وسل کن و بعد موتور جوشو روشن کن خوب که قطعه گرم شد رنگش کن از کار خونه بهتر میشه و اگر موتور خارجیه باید بدی برات کومشون کنن همینا که سپر پیکان استیلاشو درست میکنن

s.mm
08-02-1393, 08:27 قبل از ظهر
اگه موتور ایرانیه یه اسپره کورم خارجی بگیر بزنش چند ساعت موتور کار کنه گرم بشه رنگ جذبش میشه یا اگه تونستی انجنو تیکه تیکه کن بعد کابل موتور جوش بهش وسل کن و بعد موتور جوشو روشن کن خوب که قطعه گرم شد رنگش کن از کار خونه بهتر میشه و اگر موتور خارجیه باید بدی برات کومشون کنن همینا که سپر پیکان استیلاشو درست میکنن

کروم براق میشه! آینه میشه

ولی انجین که اونطوری نیست. انجین مات هست یه رنگ نقره ای شبه متالیک

با این کارایی که گفتید میشه شبیه نقره ای مات مکتالیک که الان روی موتور های نقره ای هست؟

mahdi vafa
11-01-1395, 05:47 بعد از ظهر
سلام دقیقا باید از چه رنگی برای رنگ کردن انجین موتور استفاده کنیم

Abdollah.r075
15-01-1395, 12:21 قبل از ظهر
سلام دوستان من يه انجين پالس 200 دارم كه روگش رفته و قسمت هايي از رنگش بلند شده ميخوام رنگش كنم دوستان راهنماي كنيد چه كار كنم مراحل رنگ كاري در ضمن رنگي كه بهش ميزنم چه ماركي باشه مثلا من ميخوام ونكش از حالت فأي كيش بهتر باشه توصيه ميشه چه رنگي استفاده كنم ممنون

VAHID
15-01-1395, 03:49 بعد از ظهر
سلام دوستان من يه انجين پالس 200 دارم كه روگش رفته و قسمت هايي از رنگش بلند شده ميخوام رنگش كنم دوستان راهنماي كنيد چه كار كنم مراحل رنگ كاري در ضمن رنگي كه بهش ميزنم چه ماركي باشه مثلا من ميخوام ونكش از حالت فأي كيش بهتر باشه توصيه ميشه چه رنگي استفاده كنم ممنون

باید سطح کارو خوب تمیز کنید و قسمت هایی که رنگش بلند شده بکنید.از اسپری داپلی کالر استفاده کنید.