PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آکادمی تفریحی و آموزشی موتورسواری پارسیان

hamed510
04-02-1393, 11:25 بعد از ظهر
آکادمی موتوسواری پارسیان زیر نظر موسسه خصوصی رخش سواران طلایی ایرانیان به سهامداری آقایان حبیب و مجید طلایی و مهدی یوسفی است که مهدی یوسفی به عنوان مدیر عامل موسسه در آن فعالیت دارد، مدیر داخلی رضا و مربی حامد فراهانی می باشد، این آکادمی آموزش موتورسواری مبتدی و حرفه ای برای همه سنین دارد، پارسیان در رده سنی نونهالان و نوجوانان برای خانم ها هم امکانات موتورسواری را فراهم کرده است در این آکادمی محدودیت سنی وجود ندارد چراکه در محیطی شاد و دارای لژ خانوادگی همه مانند دوست در کنار یکدیگر به تفریح مورد علاقه خود که همان موتورسواری است می پردازند، پارسیان فعالیت های دیگری نیز دارد این آکادمی به ارگان های دولتی - نظامی و امدادی موتورسواری آموزش می دهد و تورهای تفریحی و آموزشی در مناطق کویری و کوهستانی برگزار می کند، تفریحی سالم و مهیج را تجربه کنید تا هیجان خود و فرزند دلبندتان تخلیه شود، در روز 30 دقیقه موتورسواری در پیست پارسیان علاوه بر تحرک بالا بدن را ریکاوری می کند و شما را از فشارهای روزمره رها می کند، اگر هم به فکر تقویت قوای جسمی و فکری فرزندتان هستید ما به شما ورزش موتورسواری را پیشنهاد می کنیم، مربیان مجرب آقا و خانم جهت آموزش ر این آکادمی تفریحی و موتورسواری وجود دارند.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
آموزش موتورسواری توسط حامد فراهانی عضو تیم ملی موتورکراس و قهرمان کشور که داری مدرک مربیگری از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی است انجام می پذیرد
نشانی : تهران- اتوبان شهید بابایی (شرق به غرب) بعد از پل لشگرک، خروجی اول (روبروی شهرک امید) مجموعه فرهنگی ورزشی ساصد
منبع:carnp.com

ARSH
05-02-1393, 12:12 قبل از ظهر
شصت و هشته معروف:20:

حامد فراهانی کارش درسته از اعضای تیم ملی هم هست
به نظرم خیلی خوبه ای کاش تو هر شهر داشتیم
مربی داریم اما به این صورت با امکانات نیست و مثلا دو روز در هفته تو پیست خود اون شهر یاد میده بعد از ظهر ها

ولی این خیلی خوبه

Amir R1
05-02-1393, 12:36 بعد از ظهر
ایکاش قزوینم از اینا داشت

ali313
01-03-1393, 07:27 بعد از ظهر
من دیروز رفتم اینجا سر زدم-2تا موتور Cr125 داقون و یه جترو 70 سی سی و یه ktm 65 سی سی بیشتر نبود!خیلیم خلوت بود و اینجوری که میگفت اصلا مشتری ندارن! نیم ساعت با این Crها اگر دورمیزدی 40تومان! من که حالم بهم میخورد بشینم رو این موتور! نزدیک هم بود خودم و موتورمو داخل مجموعش بگیرن! که فرار کردم! اینم از آکادمی تفریحی!مواظب باشید رفتید اونجا! منطقه نظامیه!

Alireza.BMW
01-03-1393, 07:45 بعد از ظهر
موتورتون چی بود دوست عزیز که میخواستن بگیرنش؟

ali313
01-03-1393, 07:52 بعد از ظهر
موتورم ax1 -اول از سرباز اجازه گرفتم و رفتم داخل داخل که رفتم یکی گفت نامه داری اومدی تو!!اومدم دم در- منتظرم بودن که بگیرنم!الفرار! درضمن برای 10 یا 15جلسه کلاس آموزش هم 1 میلیون میگرفتن!

CHELSEA
01-03-1393, 10:06 بعد از ظهر
خب معلوم کی میره کلی پول بده موتور کراس های مدل بالا وسالم بخره بزار واسه استفاده ما که هیچی از پیست و موتورکراس نمیدونیم!شما فکرشو بکن برن یه 38میلیون بذن یه ktm250بخرن بزارن اونجا بعد من بیام سوار موتورشم موتورو چپه کنم!!!بیچاره هاباید پیستو بفروشن بدن هزینه تعمیر موتور.تا بخواد این جور جاها تو کشور ما جابیوفته ما پیرشدیم:hippie7:

ZirCgari
01-03-1393, 10:07 بعد از ظهر
گرون ـه خیلی گرون! گفت با سی آر دور بزنی 40تومن با ktm هفتاد تومن! ! ! 70تومن بدی بره 4دیقه!

ali313
01-03-1393, 11:38 بعد از ظهر
فکر کنم من بدنوشتم-منظورم این بود که یه ktm به حجم 65 سی سی داشتن و یه جترو به حجم 70 سی سی. کلا 4 تا موتور بود- همم داقون و پوکیده!