PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت موتورسیکلت سوزوکی 250 با متعلقات cbr250 و cb1000 و سایروسایل موتور های هندی!!!!بیا ببین....

amirkhafan68
04-02-1393, 06:58 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان پرشین موتور
همون طور که دوستان میدونن من تو خط موتور تریل هستم و ریس اصلا نیستم تا اینکه به واسطه دوست خوبم آقا علیرضا با دوست دیگمون آقا hamilton آشنا شدم و به واسطه وسوسه های ایشون ساخت یک عدد سوزوکی 250 آمیکو معروف به آمیکو و بهتر بگم آمیکو سرطان رو شروع کردیم.
همون طور که دوستان میدونن آقای همیلتون به درجه دکترا آمیکو نایل اومدن و به نظر این بنده حقیر کاملا بهشون میاد
خلاصه بگم ما رفتیم یه آمیکو 250 له یعنی به معنای واقعی له از نظر ظاهر خریداری کردیم ولی موتوریش کاملا سالم و ژاپنی!!!
قرارمون بر این شد که ایشون کار انجام بدن و بنده هم کمک کنم ولی ایشون اینقدر کارشون درسته که من در تمام این 3 هفته فقط نظاره گر بودم و در جاهایی دیده شده که انگشتان دستم به حالت تعجب در دهانم بوده{دوستان مشهدی میدونن}
خلاصه بگم که اینو خریدیم و لخت کردیم و در عکس ها شاسیش معلومه
باکشم خود آقا محمد صاف کاری کرد و بتونه و بعدشم رنگ
شاسی هم همون طور که میبینید رنگ زده شد
آقا محمد یک cbr250 داشتن که رضایت دادن قسمت هایی از این موتوربر روی موتورمون قرار بگیره
خوب بریم سر اصل مطلب
تو عکس شماره 16 همون طور که میبینید این رنگو دیدم و بعد مشورت با داش محمد گفتن که قشنگه و همون طور که درکارتش رنگ آبی خورده پس این رنگ مناسب دیدیم و رفتیم رنگو تینر گرفتیم و باکو بعد صافکاری و بتونه اینا رنگ زدیم و گزاشتیم کنار
در عکس شماره 1 و 2 میبینید که شاسی موتور داغون بود و همینطور فلاپ های فابریکشم مالی نبود پس بعد کمی کلنجار رفتن باخودمون به این نتیجه رسیدیم که طرح پشت موتور رو عوض کنیم
بعد چند تا فلاپ دیدن های مختلف به پالس 180 رسیدیم و دیدم خدایی قشنگه و بهش میاد و خریداری شد و البته واقعا بگم جای پیچاشو درآوردن واقعا سخت بود چون هم باید مقداری شاسی بریده میشد و جوش کاری میشد تا روی شاسی کاملا بشینه و البته لرز نداشته باشه
و به لطف آقا محمد طوری درآورد وه هم تمیز شد و هم اگه فلاپش بشکنه یکدونه از بقالی محل میگیری و پیچ میکنی به همین راحتی و حدود 2 روز هم زمان گرفت تقریبا که تو عکس های 4 و 5 و 6 میتونید ببینید تلاش مارو!!!
بعد میرسیم به فرمون که آقا محمد فرمون 1000 داشتن و گزاشتن و در عکس 3 مشخصه
بعد کمک ها بود که مال سی بی روش گزاشتیم و البته قبلش کاملا سرویس شد و کاسه نمد هاش عوض و درست شد{7}
همون طور که گفتم تصمیم بر این بود که رینگ های سی بی رو بزاریم و همین موضوع خیلی اذیت کرد و جلو تک دیسک شد و البته حرفه ای و عقب هم که تقریبا همون جوری ولی رینگ هاش کرم رنگ و قشنگه خدایی!!و در عکس 1 و 2 معلومه
بعد هم رنگ نقره ای گرفتیم و بر خلاف سایر دوستان که انجین رو رنگ سیاه میکنن ما تصمیم گرفتیم فابریکی باشه و بر هر خق خوشکلی همون فابریکیشه{10و 12}
کیلومتر هم 20 هزار تایی 180 سرعت که مال سیبی هست{8}
بعد هم نوبت به رنگ کمک جلو و 2 شاخ رسید که مشکی خورد{11و 9}
قلوه ای ها هم مال سی بی گزاشته شد با کتی فابریک سی بی که خدایی چون یکیش شکسته بود رسی ازمون کشید که عین فابریکیش در بیاد و اذیت نکنه
کلا اینو بگم تا توی کار نیایید نمیدونید چه قدر سخته تک تک موارد رو جور کردن طوری که همه باهم هماهنگ باشه{13}
بعد هم کله چراغ پالس گرفتیم که هم دسته سیم بره داخلش هم اینکه مثل فابریکیش بشه و البته گوشواره هاشم گرفتیم و بهش خوروندیم
شناور بنزین هم گرفته شد و آب بندی شد و وصل شد
صفحه کلاجشم تازه فهمیدیم با موتور دیگه ای یکی هست و از فابریکیشم بهتر میشه و اونم گرفتیم عوض کردیم و چون انگشتی هاش مشکلی نداشت دیگه دست به انجین نزدیمپنوبت به سیم کشی رسید و چون سوخته گی زیاد داشت و با صبر بسیار بالا آقا محمد نشستیم تک تک جدا کردیم و چون فابریکی یک دونه نو از قبل داشتیم طبق اون سیم کشی کردیم و باز چون قلوه ای ها عوض شده بود کمی ابتکار زدیم روبه راه شد
2جفت راهنما فابریک از قبل بود که اونم نو و وصلیدیم و بسیار عالی شد
جای باطریشم چون به فنا رفته بود یک دونه استوک خریداری کردیم و جاهاشو درآوردیم و گزاشته شد
مون قسمت بین دمبی عقب و باک که یه فضا خالی هستش
اونم رفتیم ورق آلومینیوم گرفتیم و بعد اندازه گرفتن و برش به طرف پرچ کردیم و از اون ورق برای گلگیر عقب هم استفاده شد و دقیقا مثل موتور سنگین شد
جا پایی هم مال سی بی گزاشتیم و برای در آوردن جای پیچاش فقط 1 روز زمان گزاشته شد و دقیقا مثلموتور سنگین شد و خدایی خسته نباشی داره آقا محمد!!
جا پایی عقب هم همچنین جاش زده شد و برای قسمت پایی هم مال آپاچی رو گزاشتیم
لوله اگزوز هم بر خلاف سایرین که رنگ میزدن بردیم آبکرم دادیم و عکس خودمون رو توش میدیدیم
خود اگزوز هم مال 1000 هست و موقع گاز دادن هوش از سر آدم میره خدایی
زین هم ابرش کم شد و یه چرم مصنوعی گرفتیم روش قشنگ کشیدیم و یه چیز خاصی شد کلا
خورشیدی عقب هم چون مال سیبی بود و به جلو نمیخورد مجبور شدیم خامشو بگیریم و بدیم تراشکاری برامون در بیاره و خدایی این یک مورد خیلی اذیت شدیم
و کلا بگم خیلی دنگو فنگ داشت و خیلی چیزای دیگه هم بود که یادم نمیاد ولی همینقدر بگم برای کوچیکترین چیز ها مجبور میشدیم بشینیم فکر کنیم و البته خدایی من دست نمیزدم و آقا محمد همه کارارو میکردن و من تا جایی که میتونستم تو دستو پاشون میرفتم که حرص بخورن و جیغ بزنن!!!
خلاصه شد موتور ما عکس های 18 19 20 21 و 22
من اصلا فکرشو نمیکرم بشه ولی این که میگن خواستن توانستن است بهش ایمان آوردم
ایشالله هرکدوم از دوستان موتوری که میخوان بهش برسن
سوالی داشتید همین تاپیک بپرسید یا به خود آقا محمد بگین توضیح کامل میدن
با این کاراشون منم عاشق امیکو شدم و بهش ایمان آوردم
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Alireza.BMW
04-02-1393, 07:46 بعد از ظهر
به به امیر جان بلاخره آمیکو رو دوباره سازی کردی...جا داره منم همینجا از محمد جان تشکرات فراوان کنم بابت زحمات گرانقدرشون
دادا اینجا قرار بود 22تا عکس بذاریا اینا الان 5تاست بقیش کو؟:3ztzsjm:

amirkhafan68
04-02-1393, 08:09 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

hamiltoon
04-02-1393, 09:23 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان گل .امیر جان لطف دارن .و همینطور علیرضا جان.خوشحالم از اینکه یه امیکو سرطانی رو شفا دادیم و به عرصه جاده های ایران باز گردوندیم .ان شا الله چرخش برا امیر جان بچرخه و خدایی نکرده براش حادثه ای اتفاق نیفته و همینطور برا تک تک دوستان ارزو دارم :flower4:

- - - Updated - - -

امیر جان عکس های تازه تر بزار

Alireza.BMW
04-02-1393, 09:27 بعد از ظهر
آقا محمد کیلومتر الان روی موتور نصبه؟ دور موتور شمار و کیلومتر شمارش کار میکنه؟

dariush
04-02-1393, 09:43 بعد از ظهر
کاکو کارت درسته حرف نداره ولی به نظره من چراغ جلوشو یه مدل دیگه مینداختی روش خاص تر میشد

hamiltoon
04-02-1393, 10:00 بعد از ظهر
40165401664016740168

amirkhafan68
04-02-1393, 10:06 بعد از ظهر
کاکو کارت درسته حرف نداره ولی به نظره من چراغ جلوشو یه مدل دیگه مینداختی روش خاص تر میشد
داداش حق باشماس ولی یه چیزی هست که مشهد خیلی پلیس های عقده ای داره
هرچه کمتر تو دید باشی برات بهتره
البته واسه کل ایران کفایت میکنه
قرار بود 2 چراغه بزاریم ولی در آخر نظر بر این شد که مثل موتور سنگین های قدیمی بشه
یه جورایی جلوش کلاسیک شد و عقبش مدرن
ولی این تازه اول راهه و منتظر پروژه های جدید ما باشید!!
من محمدو به این راحتی ها ول نمیکنم
اونم عکس تراشکاری هست موقعی که خورشیدی رو میبریدیم

hamiltoon
04-02-1393, 10:07 بعد از ظهر
4016940170
من دوست داشتم دوچراغ سی بی و کیلومتر باشه که امیر اقا این جوری پسند کرد .کیلومتر رو صل نکردیم چون به رخ موتور نمی یومد اما سیم کیلو متر رو اوردم بالا دور موتور هم که برقیه این هم یه فرمون و کیلو متر برا یکی دیگه از دوستان نصب کردم 40171

s.mm
04-02-1393, 10:19 بعد از ظهر
آقا به طور اساسی خسته نباشید!!!
چندتا سوال می کنم بیشتر خسته بشید!

چند تا سوال:
1- هزیه آبکاری اگزوز چقدر شد؟
2- برای آبکاری طرف بهانه نیاورد که چربه و آبکاری نمیشه و از این حرفا؟
3- برای رنگ بدنه از چه نوع رنگ (جنس و کد) ی استفاده کردید؟ (کلا در مورد رنگ بدنه توضیح بدید)
4- با پیستوله معمولی و خودتون این کارو انجام دادید؟
5- سوال مهم! برای رنگی که روی انجین زدید از چه نوع رنگی استفاده کردید؟
6- هزینش چقدر شد؟
7- آیا کوره ای هست؟
8- اگر کوره ای نیست آیا حرارت موتور رو تحمل می کنه؟
9- اصلا مگه میشه رنگ پیستوله ای معمولی روی انجین پاشید؟؟؟ چطور حرارت رو تحمل می کنه؟؟؟!!
10- خداوکیلی یه فکری برای زینش بکنید! رنگش خیلی بده! یا سفیدش کنید یا مشکی!

hamiltoon
04-02-1393, 11:40 بعد از ظهر
دوست عزیز هزینه اب کاری هر قطعه 25000
تومان شد .4 قطعه داشتیم 10 چوب اب خورد
رنگ رو هم با پیستوله معمولی پاشیدم رنگ هم از ترکیب رنگ ماشین گرفتم که متالیک زدیم .رنگ همه با تینر 20000 رقیق شد و روی انجین مقدار کمی زدیم که فقط از حالت زردی در بیاد .برا همین وقتی گرم میشه تغییر نمیکنه .بعد هم کلر زدیم تا رنگ هم براق بشه هم سخت .کل هزینه رنگ 100 چوب اب خورد.

- - - Updated - - -

اول بگم که اگزوز چون استیل هستش بعضی ها فقط پرداخت میکنن و اب کاری نمی کنن اما پول هردوشو میگیرن .طرف ما بهونه نیاورد. :acigar:

amirkhafan68
05-02-1393, 06:56 قبل از ظهر
آقا به طور اساسی خسته نباشید!!!
چندتا سوال می کنم بیشتر خسته بشید!

چند تا سوال:
1- هزیه آبکاری اگزوز چقدر شد؟
2- برای آبکاری طرف بهانه نیاورد که چربه و آبکاری نمیشه و از این حرفا؟
3- برای رنگ بدنه از چه نوع رنگ (جنس و کد) ی استفاده کردید؟ (کلا در مورد رنگ بدنه توضیح بدید)
4- با پیستوله معمولی و خودتون این کارو انجام دادید؟
5- سوال مهم! برای رنگی که روی انجین زدید از چه نوع رنگی استفاده کردید؟
6- هزینش چقدر شد؟
7- آیا کوره ای هست؟
8- اگر کوره ای نیست آیا حرارت موتور رو تحمل می کنه؟
9- اصلا مگه میشه رنگ پیستوله ای معمولی روی انجین پاشید؟؟؟ چطور حرارت رو تحمل می کنه؟؟؟!!
10- خداوکیلی یه فکری برای زینش بکنید! رنگش خیلی بده! یا سفیدش کنید یا مشکی!

ماشالله محمد جان همشو گفتن ولی شماره 10 رو نگفتن
برای زینشم یعنی روکش روش زیاد هزینه نبرده و میشه به راحتی باز یکی گرفت و گزاشت روش ولی خوب اینم در نظر بگیر دوست من که نمونه اولیه هست و حالا حالا ها کار داره تا موتور بهتری بشه

روح سوار
05-02-1393, 10:48 قبل از ظهر
جناب محمد و امیر
ضمن عرض تبریک و خسته نباشید

قیمت نهایی که براتون تموم شده چه قدر در اومده ؟

- - - Updated - - -

یه سوال دیگه
موتور شما هم مثله خیلی از این موتور ها که لرزش دارن
موتور شما هم لرزش داره ؟

Garbaz
05-02-1393, 11:58 قبل از ظهر
من یک بار چنین موتوری سوار شدم. شتاب خیلی خری داره و کلی حال میکنی ولی من فقط با فرمونش حال نکردم چون فرمون در حین حرکت خیلی سفت بود. حالا نمیدونم مشکل از طراحیش بود و یا گردنه فرمون مشکل داشت.

hamiltoon
05-02-1393, 12:13 بعد از ظهر
دوست عزیز موتور چون باز سازی شد و لوازم اضافی هم از روش بر داشته شد لرز موتور تا خدود 80 90 در صد گرفته شد و قیمت تمام شده رو امیر جان میتونه بگه مسئول خرید .از لوازم برداشته شده میتونم به گلگیر و قاب روی هواکش و فلاپ های اصلی و شاخ گاوی عقب و چند تا چیز کوچک دیگه که یادم نیست

- - - Updated - - -

واسه شتاب میتونم به جرات بگم که شب اول با دنده یک 20 متری تیکاف کردم که داشت موتور از زیرم در میرفت با دو هم تیک اف کردم اما در حد 1 متری دنده 3 زدم هنوز گازی ندادم که رسیدم سر میلان که حدود 400 متری میشد زدم رو ترمز تو شهر تا الان نتونستم بعد 3 سال امیکو سوار شدن دنده 5 رو نتونستم پر کنم .اما تو صد متری موتور رو خوب اتیش کردم شاید به جرات بگم 150 رو با این موتور 10 سال کار کرد پر کردم

روح سوار
05-02-1393, 01:24 بعد از ظهر
این موتور خرکی هستش ولی تجربه سواری هم ریس شو دارم هم هم مثله شما
قدرتش زید بود ولی این چند تایی که سوار شدم هیچ کدوم شتاب نداشت و حال ادم و میگرفت
و سرعتش هم از 90 به بالا همراه با لرزش موتور بود

حالا چرا نمیدونم

amirkhafan68
05-02-1393, 01:39 بعد از ظهر
این موتور خرکی هستش ولی تجربه سواری هم ریس شو دارم هم هم مثله شما
قدرتش زید بود ولی این چند تایی که سوار شدم هیچ کدوم شتاب نداشت و حال ادم و میگرفت
و سرعتش هم از 90 به بالا همراه با لرزش موتور بود

حالا چرا نمیدونم
بله منم اول که آقا محمد بهم پیشنهاد دادن و سوار موتور 2 تا از رفیقاشون شدم کلا بیخیال شدم
الان دوست خوبم آقا مصطفی امروز سوار موتور شدن و درمورد لرزش میتونید نزر ایشون رو بدینید
با نام کاربری mata
برای همین واقعا الان بدون لرز در اومده و اینم بگم انجین ژاپنی هستش و شمع سوزنی دنسو هم روش گزاشتیم که همه اینا باهم جمع میشه و نتیجرو عالی میکنه
هنوز رنگ نهاییش رو نزدیم ایشالله بعد اینکه رنگ آخرش بخوره تازه خودشو نشون میده
خود موتور رو ما داغون 1600 خریدیم و وسایل هم که گزاشتیم قیمت بازار هست ولی اون سی بی آر رو جداگانه خریداری کردیم و هرکس بخواد میشه با رینگ فابریک بشه
کلا اینو بگم ایده از شما کار از ما!!!
تعریف نمیکنم ولی به نظرم ما از خارجی ها کم نمیاریم و اگه بخواییم میشه
آقا محمد اعلام آمادگی کردن که هرکس هر کمکی خواست بهشون بده که ایشالله همه در زمره آمیکو بازان قرار بگیرن و این بیمار سرطانی رو دست در دست هم شفا بدیم
هم اکنون نیاز مند یاری سبزتان هستیم:999:شماره حساب 22 22 شعبه اسکان:happy4:

روح سوار
05-02-1393, 01:52 بعد از ظهر
جناب امیر خان مبارک تون باشه ای شا الله به سلامتی اسفاده کنید

عکس های صفحه قبل که روشون عدد گزاشتی درسته برا توضیحاتتون بوده ولی عکس و خراب کردن
بی زحمت عکس های اصلی که روشون عدد نزاشتی و اگه داری بزارشون

چه کار هایی برا افزایش شتاب موتور انجام دادین ؟

Alireza.BMW
05-02-1393, 01:53 بعد از ظهر
امیر جان یواش یواش آقا داره به مگلی بنده توهین میشه چون سالم ترین و تمیز ترین مگلی تو مشهد مال منه بقیه همه پوکیدن...دادا یادته روز اول پشت مگلی نشتی خیلی متحیر شدی؟ نه فایده نداره مثه اینکه باید یه درگ داشته باشیم...حالا امروز که میای سمت خونه ما ببینیم آمیکوت چند مرده حلاجه:27:در ضمن شمع دنسو سوزنی اصل تو مشهد از کدوم سوراخی پیدا کردی که من نکردم:waiting:

MR666
05-02-1393, 02:18 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
واقعا خسته نباشی بسیار قشنگ شده
ولی اگر اجازه بدی من 2 تا پیشنهاد بکنم البته من خودم 2 سال پیش 3 تا از این موتورها (سوزوکی تنبل ) رو بصورت مزایده ای گرفتم و جمع کردم و میدونم چقدر دردسر داره
اول اینکه شما که اینقدر زحمت کشیدی زین موتورت رو هم با 40 تا 50 تومن خرج بده 2 تیکه کنن رخش بهتر میشه
دوم چون اصولا اگزوز اینا خفه کنش خیلی کیپه تا زیاد صدا نده (سفارش ناجا) وقتی اگزوزش رو عوض میکنی نفسش باز میشه و واقعا تو راه رفتنش تاثیر داره (البته اگر موتور سرحال باشه 140 تا هم با همون اگزوز میره) ولی شما یه زحمت بکش یه کاربرات قوی تر گیر بیار و بنداز رو موتورت چون کاربراتی که اصولا رو ایناست برای 125 هست و تو دور بالا کم میاره که اگر اینکار رو بکنی با اگزوزی که روش بستی بهت قول میدم هیچ 250 تک یا 2 سیلندری حریفش نمیشه
در ضمن اگر باز هوس کردی از این سوزوکی تنبل ها جمع کنی یه ندا به من بده شماره یه نفر دست اول اینا رو بهت بدم (البته اگر هنوز داشته باشه که داره) تا با قیمت مناسب تری یه خامشو بگیری که فکر کنم زیر 1 تومن بتونی بخری و در ضمن رنگش هم به انتخاب خودت تو سند میخوره
به هر حال موفق باشید :29:

MOHSEN CBR
05-02-1393, 04:02 بعد از ظهر
اقا سلام مبارکه
ایول داری خدا وکیلی
یه ایده کوچولو هم دارم برات داداش کیلومتر جدیدای اپاچی فکرکنم روش جواب بده یه تست بزن ضرر نداره

Amir R1
05-02-1393, 08:04 بعد از ظهر
منم یه ایده دارم 2تا کاربرات بنداز براش:20:

mata
05-02-1393, 10:28 بعد از ظهر
ماشالله دوستان همه لطف دارن. خدا رو شکر استقبال شد . من هم امروز سوار موتور فوق الذکر شدم. رخش خیلی کار و ریزه کاری داره تا یه موتور حرفه ای بشه. انصافا خیلی خوب جمع کردنش آقای جمالی. دورادور ما تحسین میکنیم محمد آقا رو (همیلتون). من هم ترک امیر نشستم هم خودم پشت موتور نشستم و روندمش واقعا اثری از لرزش توش نبود حتی توی دور بالا. فرمون فوق العاده نرم . صداش هرچی هیو و مگلی رو قورت میده اما ظرافت 1000 رو نداره گرچه اگزوز هزار روش انداختن رفقامون. خورشیدی عقبش 42 تاییه و شتابش فوق العاده س با کوچکترین گاز زمینو میکنه و رم میکنه. درکل من از اول اخبار دوستان رو داشتم اما امروز که دیدمش سورپرایز شدم. واقعا بیش از حد تصور خوب از کار درومده. خسته نباشید محمد آقای جمالی و امیر آقای طاهری

amirkhafan68
05-02-1393, 11:24 بعد از ظهر
منم یه ایده دارم 2تا کاربرات بنداز براش:20:ممنون دوست مناگه میشد که دیگه آمیکو اسمش نبود میشد آمیکو جوانان رنگ گوجه ای!!

- - - Updated - - -

ماشالله دوستان همه لطف دارن. خدا رو شکر استقبال شد . من هم امروز سوار موتور فوق الذکر شدم. رخش خیلی کار و ریزه کاری داره تا یه موتور حرفه ای بشه. انصافا خیلی خوب جمع کردنش آقای جمالی. دورادور ما تحسین میکنیم محمد آقا رو (همیلتون). من هم ترک امیر نشستم هم خودم پشت موتور نشستم و روندمش واقعا اثری از لرزش توش نبود حتی توی دور بالا. فرمون فوق العاده نرم . صداش هرچی هیو و مگلی رو قورت میده اما ظرافت 1000 رو نداره گرچه اگزوز هزار روش انداختن رفقامون. خورشیدی عقبش 42 تاییه و شتابش فوق العاده س با کوچکترین گاز زمینو میکنه و رم میکنه. درکل من از اول اخبار دوستان رو داشتم اما امروز که دیدمش سورپرایز شدم. واقعا بیش از حد تصور خوب از کار درومده. خسته نباشید محمد آقای جمالی و امیر آقای طاهری
خیلی نوکرم داش مصطفی
شما لطف دارید
همون طور که گفتی هنوز خیلی کار داره و نمونه اولیه هستش

- - - Updated - - -

اقا سلام مبارکه
ایول داری خدا وکیلی
یه ایده کوچولو هم دارم برات داداش کیلومتر جدیدای اپاچی فکرکنم روش جواب بده یه تست بزن ضرر نداره
سلام داداش
قابل شمارو نداره
از محمد پرسیدم اتفاقا میگه چون الکترونیکی هست احتمال زیاد کیلومتر شمارش نمیخوره
باید پولساری بندازیم
حالا می خواییم فردا یه دوری بزنیم ببینیم چی گیرمون میاد

- - - Updated - - -

جناب امیر خان مبارک تون باشه ای شا الله به سلامتی اسفاده کنید

عکس های صفحه قبل که روشون عدد گزاشتی درسته برا توضیحاتتون بوده ولی عکس و خراب کردن
بی زحمت عکس های اصلی که روشون عدد نزاشتی و اگه داری بزارشون

چه کار هایی برا افزایش شتاب موتور انجام دادین ؟
چشم داداش
خواستی ایمیل بده برات بفرستم
برای شتاب شمع عوض شد و همچنین اون درچوش هواکش به کلی برداشته شد و صفحه کلاج هم نو شد و خورشیدی هم یه خورده بزرگ تر شد و همچنین اگزوز که کاملا نفسشو باز کرد
کلا تا دنده 2 بکسو باد میکنه ملس!!!

- - - Updated - - -

امیر جان یواش یواش آقا داره به مگلی بنده توهین میشه چون سالم ترین و تمیز ترین مگلی تو مشهد مال منه بقیه همه پوکیدن...دادا یادته روز اول پشت مگلی نشتی خیلی متحیر شدی؟ نه فایده نداره مثه اینکه باید یه درگ داشته باشیم...حالا امروز که میای سمت خونه ما ببینیم آمیکوت چند مرده حلاجه:27:در ضمن شمع دنسو سوزنی اصل تو مشهد از کدوم سوراخی پیدا کردی که من نکردم:waiting:چشم بیا درخدمت باشیم داش علیرضاولی میترسم دپرس شیاخود دانی بعد نگی نگفتی...آقا نیما نادری عزیز زحمتشو برام کشیدنمشهد گیر نیاوردم

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
واقعا خسته نباشی بسیار قشنگ شده
ولی اگر اجازه بدی من 2 تا پیشنهاد بکنم البته من خودم 2 سال پیش 3 تا از این موتورها (سوزوکی تنبل ) رو بصورت مزایده ای گرفتم و جمع کردم و میدونم چقدر دردسر داره
اول اینکه شما که اینقدر زحمت کشیدی زین موتورت رو هم با 40 تا 50 تومن خرج بده 2 تیکه کنن رخش بهتر میشه
دوم چون اصولا اگزوز اینا خفه کنش خیلی کیپه تا زیاد صدا نده (سفارش ناجا) وقتی اگزوزش رو عوض میکنی نفسش باز میشه و واقعا تو راه رفتنش تاثیر داره (البته اگر موتور سرحال باشه 140 تا هم با همون اگزوز میره) ولی شما یه زحمت بکش یه کاربرات قوی تر گیر بیار و بنداز رو موتورت چون کاربراتی که اصولا رو ایناست برای 125 هست و تو دور بالا کم میاره که اگر اینکار رو بکنی با اگزوزی که روش بستی بهت قول میدم هیچ 250 تک یا 2 سیلندری حریفش نمیشه
در ضمن اگر باز هوس کردی از این سوزوکی تنبل ها جمع کنی یه ندا به من بده شماره یه نفر دست اول اینا رو بهت بدم (البته اگر هنوز داشته باشه که داره) تا با قیمت مناسب تری یه خامشو بگیری که فکر کنم زیر 1 تومن بتونی بخری و در ضمن رنگش هم به انتخاب خودت تو سند میخوره
به هر حال موفق باشید :29:
ممنون دوست من
منظورت از 2 تیکه کردن چیه؟میشه بیشتر توضیح بدی؟
و اینکه اگه در مورد اون بنده خدا و آدرسش بهم بگی ممنون میشم
چون به زودی می خواییم پروژه جدید رو شروع کنیم
خدایی دم همه شماها گرم که میایید و نظراتتون رو میگید.من به شخصه خیلی استفاده میکنم و سعی میکنم همشو به کار بگیرم.
منتظر نظرات مثبت و منفی دیگه هستیم

MR666
05-02-1393, 11:50 بعد از ظهر
در مورد زین فکر کنم این عکسا خودشون کفایت کنه و نیاز به توضیح نداره

در مورد اون بنده خداهم اینکه کامرانی نامی هست از کاسب های شاد آباد تهران کارش موتورهای مزایده ای هست و این موتورها رو هم همشو اون 2 سال پیش برنده شده و پخش کرده و البته موتورهای دیگه هم با این شرایط داره (سند دار و اوراقی) شمارشو رو هم برات پخ میکنم زنگ بزن ازش بپرس ببین سوزوکی تنبل هنوز تو انبار موجود داره یا نه

- - - Updated - - -

راستی در مورد کیلومتر شمار هم کیلومتر پالس 180 های مدل پایین بهش میخوره
و اینکه حتما برای کاربرات یه فکری بکن و با کاربرات موتورایی مثل پالس به خصوص 220 و یا تریل های 200 به بالا جایگزینش کن تا اون موقع شتابشو نشون بده و الکی برا شتاب خرج شمع و غیره نکن

Alireza.BMW
06-02-1393, 07:42 قبل از ظهر
خب منم دوستان دیروز موتورو دیدم باهاش یه دورکی زدم جالب بود آمیکو و اینقد وحشی البته این شتاب عاید تنظیم دقیق کابراته و همینطور شمعی که جناب نیما نادری عزیز فرستادن اینکاره هاش میدونن که شمع تاثیر بسزایی داره تو شتاب و سرعت داره صداشم انصافا قشنگ بود یه حالتایی مثه مگلی اما صداش کمتر و بمتر. مگلی صداش از این بیشتره در ضمن موتور هم نرم بود و لرزش بسیار کمی داشت که طبیعیه...یه مساله جالب اینکه اگزوز اصلا داغ نمیشه فقط به درجه ولرمی میرسه انگار لایه بیرونی که آب کروم روشه یه محافظه گرماست که جای تعجب داشت برام.
فقط چون امیر جان این موتورو تازه سوار شدن زیاد گاز نمیداد...اما تو 100متری یه جا گاز موتوروامونو گرفتیم که من داشتم با 146تا میرفتم و امیرم به گفته خودش با اختلاف 10.الی 15 کیلومتری ازم عقب بود...حالا بنا به این شده کیلومتر بذارن و یکم بیشتر با موتور راه برن که بش عادت کنند ایشالاه جمعه همین هفته یه تست شتاب با مگلی و سرعت داشته باشیم...

amirkhafan68
06-02-1393, 03:18 بعد از ظهر
خب منم دوستان دیروز موتورو دیدم باهاش یه دورکی زدم جالب بود آمیکو و اینقد وحشی البته این شتاب عاید تنظیم دقیق کابراته و همینطور شمعی که جناب نیما نادری عزیز فرستادن اینکاره هاش میدونن که شمع تاثیر بسزایی داره تو شتاب و سرعت داره صداشم انصافا قشنگ بود یه حالتایی مثه مگلی اما صداش کمتر و بمتر. مگلی صداش از این بیشتره در ضمن موتور هم نرم بود و لرزش بسیار کمی داشت که طبیعیه...یه مساله جالب اینکه اگزوز اصلا داغ نمیشه فقط به درجه ولرمی میرسه انگار لایه بیرونی که آب کروم روشه یه محافظه گرماست که جای تعجب داشت برام.
فقط چون امیر جان این موتورو تازه سوار شدن زیاد گاز نمیداد...اما تو 100متری یه جا گاز موتوروامونو گرفتیم که من داشتم با 146تا میرفتم و امیرم به گفته خودش با اختلاف 10.الی 15 کیلومتری ازم عقب بود...حالا بنا به این شده کیلومتر بذارن و یکم بیشتر با موتور راه برن که بش عادت کنند ایشالاه جمعه همین هفته یه تست شتاب با مگلی و سرعت داشته باشیم...
نوکرم علیرضا جان
ایشالله بشه زودی یه درگ اینا بزاریم سوسکت کنم:1tongue:
شوخی میکنم موتور شما هم خدایی شتاب بالایی داره:sad:

- - - Updated - - -

در مورد زین فکر کنم این عکسا خودشون کفایت کنه و نیاز به توضیح نداره

در مورد اون بنده خداهم اینکه کامرانی نامی هست از کاسب های شاد آباد تهران کارش موتورهای مزایده ای هست و این موتورها رو هم همشو اون 2 سال پیش برنده شده و پخش کرده و البته موتورهای دیگه هم با این شرایط داره (سند دار و اوراقی) شمارشو رو هم برات پخ میکنم زنگ بزن ازش بپرس ببین سوزوکی تنبل هنوز تو انبار موجود داره یا نه

- - - Updated - - -

راستی در مورد کیلومتر شمار هم کیلومتر پالس 180 های مدل پایین بهش میخوره
و اینکه حتما برای کاربرات یه فکری بکن و با کاربرات موتورایی مثل پالس به خصوص 220 و یا تریل های 200 به بالا جایگزینش کن تا اون موقع شتابشو نشون بده و الکی برا شتاب خرج شمع و غیره نکن
اوکی داداش امشب میرم تو خط کاربرات و کیلومتر
به زودی نتیجرو میگم
بابت راهنمایی هایت هم یه دنیا ممنون

amir74
06-02-1393, 11:13 بعد از ظهر
سلام اقا مبارکه
محمد دادا کجا هستی؟کم پیدایی؟
اقا منم دیگه مثل قبلا قصد فروش ندارم جدیدا خیلی حال می کنم باهاش
بوش های دوشاخ عقب عوض کردم به طور عجیبی لرزش موتور کم شد خیلی کم شد
سیم دورموتور چه موتوری بهش می خوره؟بدجوری اسیرشم
دادا قصد دارم یه فیلتر اسپورت روش بزارم بجا فابربک نظرتون؟
دنده یک 40تا
دنده دو 80نا
دنده سه 100تا
دنده چهار 130تا
دنده پنج موندم چرا نمی ره خیلی طول میکشه تا برو
ولی تو کفی من دوترک 150تا باهاش رفتم
40204

amirkhafan68
07-02-1393, 01:28 بعد از ظهر
سلام داداش
خیلی توپه موتورت.بارنگ سفیدش خیلی حال کردم
مال منم همین حدود میره و فکر کنم 150 رفت
ولی شمعو عوض کن تغییر خوبی داره

روح سوار
07-02-1393, 06:21 بعد از ظهر

خاک تو سر طرف کنم درسته این موتور سوزوکی سوزکی نسیت
ولی نباید استیکر هوندا میزد بهش
جا داره که به سوزوکی سوار ها تسلیت عرض نمود

Alireza.BMW
10-02-1393, 02:46 بعد از ظهر
امیر جان از آخر کیلومتر پالس 180 رو انداختن...دادا بیا یه عکس از حالت با کیلومتر موتورت بزار ما ببینیم؟:s (9): دور موتور شمارشم کار میکنه؟ تا الان با این کیلومتر چقد باش تاپ اسپید زدی:clap:

valed
10-02-1393, 05:38 بعد از ظهر
سلام وقعا خسته نباشی موتور خیلی خوشکل شده مخصوصا رنگش ولی اگر دم عقب موتور یکم پهنتر می شد مثل یاماfzrخیلی قشنگتر میشد در کل خسته نباشی موتور جمع کردن خیلی کار سختیه

amirkhafan68
10-02-1393, 10:01 بعد از ظهر
امیر جان از آخر کیلومتر پالس 180 رو انداختن...دادا بیا یه عکس از حالت با کیلومتر موتورت بزار ما ببینیم؟:s (9): دور موتور شمارشم کار میکنه؟ تا الان با این کیلومتر چقد باش تاپ اسپید زدی:clap:
سلام داش علیرضا جان
فعلا سرعت کار میکنه و سیم هاشو وصل نکردیم
کیلومترش هم دقیق نشون نمیده

- - - Updated - - -

سلام وقعا خسته نباشی موتور خیلی خوشکل شده مخصوصا رنگش ولی اگر دم عقب موتور یکم پهنتر می شد مثل یاماfzrخیلی قشنگتر میشد در کل خسته نباشی موتور جمع کردن خیلی کار سختیه
سلام داداش.قابل شمارو نداره.آخه گزینه دیگه ای نداشتیم و می خواستیم طوری بشه که اگه زمانی در موقع جا زدن شکست یا خدایی نکرده به هر دلیلی شکست بتونیم راحت بخریم
واقعا جنس جور کردن سخته...یعنی تا زمانی که خودتون انجام ندید نمیدونید چه قدر سخته که برای هر چیز کوچیکی باید تا بازار بری!!!هرکدوم هم قیمت های هپروتی میدن
راستی دوستان اگه مشهد صاف کار وارد سراغ دارن بگن که می خوام بدم باکو برام رنگ وبتونه بزنن

MR666
11-02-1393, 09:07 قبل از ظهر
امیر اقا نقاش یرا چی ؟؟؟ مگه باکو تازه رنگ نکردی؟؟؟؟ به هر حال اگر میخای دوباره رنگ کنی به نقاش ماشین نده ببر پیش باک ساز که اولا کف باک موتور و چک کنه پوسیده نباشه چون اینا اکثرشون چون تو پارکینگ ناجا چند سال با بنزین خابیده از کف پوسیدن دوم هم باک ساز (البته از نوع درست حسابیش ) رنگ باکرو کوره ای میکنه که بعدا بنزین رنگشو عوض نکنه
ولی اگر میخای رنگ ابی موتور رو عوض کنی یه پیشنهاد دارم !!!! پرایدهای هاچ بک مدل پایین (75تا 78) به رنگ ابی کاربنی قشنگ داشتن به اینا میاد

amirkhafan68
11-02-1393, 07:46 بعد از ظهر
امیر اقا نقاش یرا چی ؟؟؟ مگه باکو تازه رنگ نکردی؟؟؟؟ به هر حال اگر میخای دوباره رنگ کنی به نقاش ماشین نده ببر پیش باک ساز که اولا کف باک موتور و چک کنه پوسیده نباشه چون اینا اکثرشون چون تو پارکینگ ناجا چند سال با بنزین خابیده از کف پوسیدن دوم هم باک ساز (البته از نوع درست حسابیش ) رنگ باکرو کوره ای میکنه که بعدا بنزین رنگشو عوض نکنه
ولی اگر میخای رنگ ابی موتور رو عوض کنی یه پیشنهاد دارم !!!! پرایدهای هاچ بک مدل پایین (75تا 78) به رنگ ابی کاربنی قشنگ داشتن به اینا میاد
چرا داداش رنگشو عوض کردیم و رنگ شده و در عکس ها مشخصه ولی زیرش نشد خوب در بیاد
موتور قبلا از 2 طرف خورده بوده و باکش حسابی داغون بود و کلی پوسیدگی برای همین می خواستیم خیلی تلاش کردیم هم جوشاشو بگیریم و سوراخ هاش و بعد هم کلی بتونه خورده و البته خدایی آقا محمد زحمتشو کشیدن و باوجود این موج هاشو نتونستیم بگیریم و درصدد تعویض باک هستیم که بدیم از خشک برام دوباره جمع کنن و رنگ بزنیم ولی من نظرم بیشتر این هست که کوره ای رنگ شه و فکر کنم تفاوت زیادی باشه در کوره ای و دستی رنگ زدن
درمورد رنگ هم می خواستیم خاص باشه ولی من دیدم مثل آبی نفتی هست درسته؟میشه اگه غیر این هست دقیقشو بهم بگی؟ممنون داداش
راستی امروز لاستیک هاشم عوض کردم و کلا 480شد.البته هم جلو هم عقب و نو انداختم و سال تولیدشم 2013 و تایلندی و عقب 140 و جلو 120
اصلا یه وضعی شداا خیلی ناز شد

MR666
11-02-1393, 08:49 بعد از ظهر
این رنگ رو میگم البته تو عکس جلا نداره

amirkhafan68
11-02-1393, 08:59 بعد از ظهر
ممنون داداش به نظر قشنگ میشه.یه ترکیب رنگ ببرم ببینم چه جوریا میشهه

MR666
11-02-1393, 09:35 بعد از ظهر
ممنون داداش به نظر قشنگ میشه.یه ترکیب رنگ ببرم ببینم چه جوریا میشهه

فقط حتما به رنگ سازه بگو آبی کاربنی پراید هاچ بک های مدل پایین احتمالا شمارشو داره

رنجر
11-02-1393, 11:53 بعد از ظهر
سلام خسته نباشين انصافا كار سختيه ولي عشقه ديگه... منم واقعا به اين كارا علاقه دارم تا حالا چن تا از اين آشغال چينيا رو جمع كردم ولي حيف زحمت كه واسه چيني بكشي انشالله اگه پول گيرم بياد يه آميكو رو شفا ميدمو ازش عشقمو ميسازم شمام كارت درسته دادا واقعا خسته نباشي

amirkhafan68
12-02-1393, 07:29 قبل از ظهر
فقط حتما به رنگ سازه بگو آبی کاربنی پراید هاچ بک های مدل پایین احتمالا شمارشو داره
ممنون داداش.میرم تو کارش

- - - Updated - - -

سلام خسته نباشين انصافا كار سختيه ولي عشقه ديگه... منم واقعا به اين كارا علاقه دارم تا حالا چن تا از اين آشغال چينيا رو جمع كردم ولي حيف زحمت كه واسه چيني بكشي انشالله اگه پول گيرم بياد يه آميكو رو شفا ميدمو ازش عشقمو ميسازم شمام كارت درسته دادا واقعا خسته نباشي
سلام رنجر جان.خیلی نوکرم و قابل شمارم نداره.
آره داداش همین کارو بکن هم قیمتش مناسب در میاد و هم به نظر من هر کاری بخوای میکنی و در آخر هم دلت نمیسوزه که وای قیمتش کم شد و فلان شد و دیگه نمی خرن!!همیشه قیمتش رو به فضاس!!!

رنجر
12-02-1393, 11:05 قبل از ظهر
سلام عاق امير
گرگت صفر تا صد حدودا چند ميزنه؟

amirkhafan68
12-02-1393, 04:43 بعد از ظهر
سلام داداش
والله نگرفتم ولی شتاب اونقدر بالایی نداره ولی رو 10 ثانیه زد و شتاب ثانویه بالایی داره یعنی بعد اینکه دنده 5 میزنم تازه دور میره بالا

amin8speed
12-02-1393, 04:50 بعد از ظهر
عسک:wall3::wall3::wall3:

رنجر
12-02-1393, 06:05 بعد از ظهر
يه درگ با مگلي بنديت! خلاصه با يه ٢٥٠ بنداز ببينيم چه ميكني

Alireza.BMW
12-02-1393, 09:14 بعد از ظهر
يه درگ با مگلي بنديت! خلاصه با يه ٢٥٠ بنداز ببينيم چه ميكني

با اجازه امیر جان...اتفاقا امروز گذاشتیم چند بارم شد ولی مگلی تو هرحالت گرفتش حتی سرعت:4chsmu1: میخاستیم تاپ موتورا مونو با جی پی اس در بیاریم اما موتور امیر جان یه مشکلی براش پیش اومد بیخیال شدیم اما با جی پی اس امیر تا 130رفت منم جلوش بودم حدود 10کیلومتری با هم اختلاف سرعت داشتیم کیلومترم که 142رو نشون میداد فک کنم کیلومترم با یه خطای کوچولو با جی پی اس یکیه شایدم با جی پی اس مو نزنه وقت نشد تنظیمش کنم ایشالاه هفته جدید

amirkhafan68
05-03-1393, 06:16 بعد از ظهر
اینم بچمون بعد کمی تغیرات در ظاهر و باطن
منتظر نظراتتون هستم

MR666
05-03-1393, 07:40 بعد از ظهر
مبارک باشه به سلامتی
فقط کاربرات رو چیکار کردی ؟؟
و اینکه اون زنجیره لاستیک جلو موقع سواری اذیت نمیکنه؟؟؟؟؟:crazy:

amirkhafan68
06-03-1393, 12:04 قبل از ظهر
مبارک باشه به سلامتی
فقط کاربرات رو چیکار کردی ؟؟
و اینکه اون زنجیره لاستیک جلو موقع سواری اذیت نمیکنه؟؟؟؟؟:crazy:
نه داداش اون زنجیر گاهی میاد زیر چرخ ولی خوب مهارش میکنیم!!اون جهت یاد آوری از انکه ازراییل با ماست!!
کاربرات فابریک خودش هست

Magma
06-03-1393, 09:21 قبل از ظهر
بهترین کاری که کردین تعویض رینگ ها بوده به نظر من...واقعا نیاز داشته...قسمت عقب زین زیادی برآمده شده...کاش یه مقدار ظریف تر بود

amirkhafan68
06-03-1393, 03:43 بعد از ظهر
بهترین کاری که کردین تعویض رینگ ها بوده به نظر من...واقعا نیاز داشته...قسمت عقب زین زیادی برآمده شده...کاش یه مقدار ظریف تر بود
ممنون دوست من
خیلی تلاش کردیم که باریک شه ولی نشد که نشد!
یعنی حداقلش هستش

mehdi.wallas
15-04-1393, 10:45 قبل از ظهر

[

دوست عزیز اون طرفی که فرمودین، مورد اعتماد هستن؟ من هم انجین بندیت 250 میخوام! اگه می شه شمارشو به منم بدین!

معمار
15-04-1393, 11:11 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]
جناب امیر خان موتورتون مبارک من الان تاپیک دیدم
انصافا خوشگل شده و دوست داشتنی
خوش اومد
و دست هامیلتون هم درد نکنه

monazzah
15-04-1393, 12:07 بعد از ظهر
بقول یکی از بچه ها : شتر گاو پلنگ

amirkhafan68
15-04-1393, 03:47 بعد از ظهر
اینم 2 رخش مااا

mhajlo
14-07-1393, 12:54 بعد از ظهر
آخی

یاد موتور خودم افتادم
1- [Only registered and activated users can see links]و 2 - [Only registered and activated users can see links]و 3-[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

آخی

یاد موتور خودم افتادم
1- و 2 - و 3-

hamiltoon
14-07-1393, 01:59 بعد از ظهر
سلام خیلی خوش امدی من محمد هستم خیلی وقت بود دنبالتون بودم اخرین باری که باهات صحبت کردم گفتی اگاهی موتور تو گرفت و ارش کرد وی اف ار ۴۰۰ انجینی هست که اقای هاجی لو روش سوار کرد و از امیکو سواران قدیم هست که تو کار ماشین دست ساز زده اقا بازم خوش امدی

mhajlo
15-07-1393, 04:38 بعد از ظهر
نه هنوز حکم محکومیت یا تبرعش نیومده و موتور تو پارکینگ کمرکه جنوبه
امیدوارم بتونم آزادش کنم

tomy34111
06-08-1393, 04:25 بعد از ظهر
دوست عزیز اون طرفی که فرمودین، مورد اعتماد هستن؟ من هم انجین بندیت 250 میخوام! اگه می شه شمارشو به منم بدین!
سلام به همه وتشکر از اطلاعات مفید که ارائه شد
میشه این شماره اقای کامرانی به من هم بدید

khashayar222
09-01-1394, 05:26 قبل از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان واقعا از مطالب استفاده کردم ممنونم

با توجه به شناختی که از کامرانی دارم (خودم ازش موتور خریدم)واقعا این موتور و به این قیمت نمیده و الانم چیزی با عنوان اوراق وجود نداره چون 83 بالاترین مدل اواسه این موتور بود

چند تا سوالم دارم

1-میشه از فیلتر هوا عکس بگیرین تا به صورت کامل متوجه منظورتون بشم ؟ جای فیلتر هوا چیزه دیگه گذاشتین یا کلا برش داشتین؟

2- چه خورشیدی به موتور انداختین واسه چه موتوریه؟ واقعا تاثیر گذاره رو شتاب ؟

3-لاستیکی که واسه موتور گرفتین به رینگ های فابریکی آمیکو هم میخوره؟

4-شمع دنسو سوزنی قیمتش تقریبی چقدره و توی تهران از کجا میشه اصلش رو گیر اورد؟

5-از درجه باک استفاده میکنید؟

راستی اگه کسی واشر بزرگ زیر باک داره حتما خبر بده

شرمنده زیاد شد ممنون میشم اگه جواب بدین

amirkhafan68
09-01-1394, 08:57 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان و مخصوصا شمافیلتر هواشو من کامل برداشتمبله واقع تاثیر گزاره من عقبشو بزرگ کردم که شتابش زیاد شهبله لاستیکاش به رینگ فابریکیش میخورهشمع حدود 60 تومان تهران گمرک دارهخیر استفاده نمیکنمداداش اونم نمیخواد واشر بزاری یه چسب مزدا بگیر آب بندش کن و اورینگشم که همه جا دارنراستی من میخوام بفروشم کسی خواست پخ بدهیا علی