PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه ی کنسول های ps3 و XBOX360

mohammadreza
25-04-1390, 11:52 بعد از ظهر
سلام,دوستان من خودم ایکس باکس دارم و میگم xbox360 بهتره زیر بار هم نمیرم. چون خودمم میخواستم سونی بگیرم اما دیدم ایکس باکس خیلی بهتره.

میتونم بهتون ثابت کنم.
لطفا یه چیزی بگین!

مثلا اینجاست که ادم واقعا تفاوت را احساس میکنه.:28:

البته مدرک هم دارم.2226

Kenji
25-04-1390, 11:54 بعد از ظهر
عزیز دل با این قیمت تخیلی الانی اکس باکس، مطمئنن پی اس 3 می صرفه

Alireza
ایکس باکس دردسرش زیاده خیلی اذیت میکنه

nOviA
تو عکس که سونی بهتره. شفاف تره.

mohammadreza
26-04-1390, 12:03 قبل از ظهر
تو عکس که سونی بهتره. شفاف تره.

این تنها عکسیه که سونی بهتره برای این که باور کنین:ps3 xbox 360 comparison - Google Search ([Only registered and activated users can see links])

Kenji
26-04-1390, 12:06 قبل از ظهر
دوست من چرا شایعه درست می کنی. تو اکثر بازی های مشترک، پی اس 3 مشخص کرده توانایی های بیشتری داره به جز چند تا مورد استثنا مثل RDR و Mafia II و L.A.Noir

ماکروسافت کجا می تونه کیفیت هوی رین و گاد آو وار و تو اکس باکس نمایش بده؟

هر چند من خودم اکس باکس دارم اما واقعیت رو قبول می کنم

mohammadreza
26-04-1390, 12:11 قبل از ظهر
عزیز دل با این قیمت تخیلی الانی اکس باکس، مطمئنن پی اس 3 می صرفه

اتفاقا بهتره چون هم لوازم جانبی ایکس باکس بیشتر و بهتره هم دنگ و فنگ سونی خیلی بیشتره.

(در ضمن قیمت بازی های سونی هم حساب کنین)

---------- Post added at 01:08 AM ---------- Previous post was at 01:06 AM ----------

دوست من چرا شایعه درست می کنی. تو اکثر بازی های مشترک، پی اس 3 مشخص کرده توانایی های بیشتری داره به جز چند تا مورد استثنا مثل RDR و Mafia II و L.A.Noir

ماکروسافت کجا می تونه کیفیت هوی رین و گاد آو وار و تو اکس باکس نمایش بده؟

هر چند من خودم اکس باکس دارم اما واقعیت رو قبول می کنم

دوست عزیز این بازی هایی که گفتی بازی های انحساری سونی هستند.

تازه مگه شما لینکو ندیدی؟

---------- Post added at 01:11 AM ---------- Previous post was at 01:08 AM ----------

ایکس باکس دردسرش زیاده خیلی اذیت میکنه

تنها دردسر ایکس باکس ماهی یک بار اپدیتشه (ماهی یک بار)

اما سونی رو باید اول بدی هکش کنن بعد به علت ریختن بازی روش باید هی ببریو بیاری

Kenji
26-04-1390, 12:12 قبل از ظهر
قیمت بازی که الان هیچ فرقی نمی کنه. قربونش برم سونی هم کپی خور شد خلاص

===

من متوجه نمی شم منظورت رو از دنگ و فنگ!!! لوازم جانبی رو دیگه بیخیال. تریپ بچه ها که با هم بحث نمی کنیم. بحث فنیه.

معلومه که بازیهای انحصاری رو گفتم. جمله رو بخونی می بینی گفتم هیچ وقت ماکروسافت نمی تونه همچین گرافیک هایی رو توی کنسول خودش خروجی بده. فقط کافیه از نظر گرافیکی ! فقط، بازیهای انحصاری هر کدوم از کنسول ها رو بررسی کنی.

===

در مورد اون اسکرین شات از بازی آیرون من، فکر می کنم خودت هم متوجه شدی که کیفیت پی اس 3 از نظر بلورینگ و بلندیگ از اکسباکس بیشتره! دیگه خیلی واضحه

mohammadreza
26-04-1390, 12:22 قبل از ظهر
ایکس باکس تو اینترنت حرف نداره و پی اس3 قابل مقایسه نیست.

همینطور دسته که هم از لحاظ خوش دست بودن هم از لحاظ گیرایی Wifi ایکس باکس که از بلوتوس سونی خیلی بهتره.

سونی فقط از لحاظ سخت افزار بهتره که cell هسش و برنامه نویسی براش خیلی سخته مثلا splinter cell conviction که کنسل شد برایی اس3 (این فقط یه مثال کوچیک بود)((((((((((((((موفق باشید)))))))))))):spam:

---------- Post added at 01:22 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

قیمت بازی که الان هیچ فرقی نمی کنه. قربونش برم سونی هم کپی خور شد خلاص

===

من متوجه نمی شم منظورت رو از دنگ و فنگ!!! لوازم جانبی رو دیگه بیخیال. تریپ بچه ها که با هم بحث نمی کنیم. بحث فنیه.

معلومه که بازیهای انحصاری رو گفتم. جمله رو بخونی می بینی گفتم هیچ وقت ماکروسافت نمی تونه همچین گرافیک هایی رو توی کنسول خودش خروجی بده. فقط کافیه از نظر گرافیکی ! فقط، بازیهای انحصاری هر کدوم از کنسول ها رو بررسی کنی.

===

در مورد اون اسکرین شات از بازی آیرون من، فکر می کنم خودت هم متوجه شدی که کیفیت پی اس 3 از نظر بلورینگ و بلندیگ از اکسباکس بیشتره! دیگه خیلی واضحه

منظورم از دنگو فنگ برو بیای بازی ریختنه که اونم 2 برابر اکسباکسه تازه پول کپی بازی هم میگیرن.

Kenji
26-04-1390, 12:22 قبل از ظهر
تنها دردسر ایکس باکس ماهی یک بار اپدیتشه (ماهی یک بار)

اما سونی رو باید اول بدی هکش کنن بعد به علت ریختن بازی روش باید هی ببریو بیاری

اول اینکه ماهی یک بار لازم نیست اکس باکست رو بدی آپدیت بشه. هر وقت آپدیت جدید بیرون داد ماکروسافت شما صبر می کنی تا ال تی جدید برسه و بعد میبری می دی (ما که خودمون آپدیت می کنیم) بیرون

دوم اینکه سونی رو نمی دی هکش کنن. فقط دانگلش رو می خری یا حتی خودت می تونی درست کنی. لازمم نیست هی ببری و بیاری کافیه یه هارد دیسک بگیری و ببری هر بازی ای خواستی 10 تومن روش بریزی.

سوم اینکه خودت به این لینک نگاه بنداز. دقیقا بحث سر همین آیرون منیه که اسکرین شاتش رو گذاشتی و می گی اکس باکسش کیفیت تصویر بالاتری داره.

خیر دقیقا این عکس و این لینک برعکسش رو نشون می ده Iron Man Game: Sony PS3 vs Xbox 360 Comparison Video ([Only registered and activated users can see links])

mohammadreza
26-04-1390, 12:26 قبل از ظهر
contrast و brightness ایکس خیلی بیشتره.
که باعث کیفیت و رنگ بهتر و واضح تر میشه.

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

مثلا شما میتونین ps move رو باkinect مقایسه کنین؟

Kenji
26-04-1390, 12:27 قبل از ظهر
ایکس باکس تو اینترنت حرف نداره و پی اس3 قابل مقایسه نیست.

همینطور دسته که هم از لحاظ خوش دست بودن هم از لحاظ گیرایی wifi ایکس باکس که از بلوتوس سونی خیلی بهتره.

سونی فقط از لحاظ سخت افزار بهتره که cell هسش و برنامه نویسی براش خیلی سخته مثلا splinter cell conviction که کنسل شد برایی اس3 (این فقط یه مثال کوچیک بود)((((((((((((((موفق باشید)))))))))))):spam:.

عزیز دل، اگه می خوای بحث مفید باشه پس لازم نیست انقدر بی دلیل و از روی تعصب صحبت بکنی. مطئمن باش من تو دل کارم و از تو بیشتر اکس باکسم رو دوس دارم.

اینی که می گی اکس باکس تو اینترنت حرف نداره من کلا متوجه منظورت نمی شم. یعنی xbl بهتر از psn ه؟ خوب همه می دونیم این طور نیست. اول به دلیل هزینه ی xbl و رایگان بودن psn. دوم به دلیل مسائل بازی های آرکید psn.

از نظر دسته کاملا باهات موافقم که هیچ چیزی تو دنیا لذت گرفتن دسته ی اکس باکس و با اون طراحی غولش رو نداره

مسلما از نظر سخت افزار پی اس 3 خیلی شاخ تر از اکسباکس هست و قدرت پردازش و رندرینگ بازی های پی اس 3 به همین دلیل از اکسباکس بسیار شاخ تره. از نظر راحتی برنامه نویسی یا سختی اون، مطمئن باش به شما این مربوط نمی شه چون پروگرمر گیم استودیوها و دولوپر های سونی نیستی که بخوای در موردش نظر بدی یا اذیتت کنه!

mohammadreza
26-04-1390, 12:30 قبل از ظهر
ای دوست کافیه یه سرچ تو اینترنت بکنی.(میون صفحه های فارسی)

Kenji
26-04-1390, 12:30 قبل از ظهر
contrast و brightness ایکس خیلی بیشتره.
که باعث کیفیت و رنگ بهتر و واضح تر میشه.

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

مثلا شما میتونین ps move رو باkinect مقایسه کنین؟

عزیزم کنتراست و برایتنس چه ربطی به کیفیت داره. شما اون لینک رو مطالعه کن. اگر متوجه نشدی بیا دوباره حرفت رو تکرار کن. خدایی حال ندارم جواب های تکراری بدم بهت و تو هی یک کلمه رو تکرار کنی.

==

بحث موو و کینکت کلا از کنسول و کیفیت تصویر و قدرت جداست.

کینکت یه تکنولوژی فوق العاده بود که به زور برای اکس باکس چپونده شد. قربونش برم الان برای پی سی هم از ویندوز 8 به بعد استفاده می شه و ....
موو هم لذت خاصی داره و دقت بسیار بالاش و عدم تاخیر در واکنشش برعکس کینکت باعث لذت خاصی می شه.

==

چیز تکراری یا غیر منطقی بزنی دیگه حال جواب دادن بهت و ندارم.

شب خوش

mohammadreza
26-04-1390, 12:31 قبل از ظهر
راستی یه سوال شما چجوری ایکس باکستو اپ میکنی؟

Kenji
26-04-1390, 12:33 قبل از ظهر
ای دوست کافیه یه سرچ تو اینترنت بکنی.(میون صفحه های فارسی)

عزیز دلم مطمئن باش من تو صفحات فارسی تاحالا تو عمرا نه سرچی کردم نه می کنم. چیزی جز همین بحث های بچه گانه توش گیر نمیاد. به شما هم توصیه نمی کنم.

یه نکته دیگه اینکه من کار و حرفه ام همین هست. بحث هایی که الان دارم با شما می کنم رو به خاطر شرایط کاریم 4-5 سال پیش بررسی کردم.

---------- Post added at 01:33 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

راستی یه سوال شما چجوری ایکس باکستو اپ میکنی؟

اکس باکست رو باز کن.

کابل ساتا رو به یه پی سی بزن

دو نرم افزار و آپدیت ال تی رو دانلود کن و از روی پی سی، روی هارد اکس باکس برنامه رو ران کن.

Milad.
26-04-1390, 01:26 قبل از ظهر
منم خودم ایکس باکس دارم.با اینکه زمانی که تازه ایکس باکس اومده بود گرفتم و یکیو سه چراغ کردم و این دومیشه فکر میکنم از لحاظ کیفیت بازیا ps3 سر باشه ولی xbox live کجا و سیستم انلاین سونی کجا!کینکت کجا و move کجا!بازیای ps3 مقداری دردسر دارن.یا باید هاردتو ببری واست بریزن رو هارد یا هر بازیو رو 6-7 تا dvd بخری.ضمن اینکه قیمتاشونم خیلی تفاوت دارن در حال حاضر.(خیلی وقته دنبال game نیستم.اگه اطلاعاتم یه مقدار قدیمین sorry!)

mohammadreza
26-04-1390, 01:04 بعد از ظهر
:) :d :)

---------- Post added at 02:04 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

عزیز دلم مطمئن باش من تو صفحات فارسی تاحالا تو عمرا نه سرچی کردم نه می کنم. چیزی جز همین بحث های بچه گانه توش گیر نمیاد. به شما هم توصیه نمی کنم.

یه نکته دیگه اینکه من کار و حرفه ام همین هست. بحث هایی که الان دارم با شما می کنم رو به خاطر شرایط کاریم 4-5 سال پیش بررسی کردم.

---------- Post added at 01:33 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

اکس باکست رو باز کن.

کابل ساتا رو به یه پی سی بزن

دو نرم افزار و آپدیت ال تی رو دانلود کن و از روی پی سی، روی هارد اکس باکس برنامه رو ران کن.

منظورت از دوتا نرم افزار چیه؟

RIDER
26-04-1390, 01:27 بعد از ظهر
سلام دوستان من میخوام این بحثو همینجا خیلی ساده تمومش کنم
من خودم اولین روزی که ایکس باکس وارد بازار ایران شد خریدم مدل لانچ 1سال و نیم کار کرد بعد فال کن خریدم اونم 3چراغ شد بعد 9 ماه بعد الانم ایکس باکس 360 الیت 120 گیگ دارم
هالا پی اس 3 از وقتی اومد تو بازار ایران یه 80 گیگ ژاپونشو خریدم به قیمت 950هزارتومن هنوزم کار میکنه مثل روز اولش
ولی بازم اینا مبنای برتری نیست برای نمونه بازی bf:bd3داره برای 3پلتفرمر ساخته میشه و eaگیم اعلام کرد که ایکس باکس توانایی اجرای حتی 50 فریم ثابتو نداره و برای این کنسول با کیفیتی پایین تر عرضه میشه ولی باری پی سی و پی اس 3 با 60فریم ثابت
در مورد لایو هم باید بگم پی اس ان خیلی ضعف داره و میرزه واسه ایکس باکس لاو سالی 60 هزارتومن بدی من هر سال میدم پولشو هر رزوم بازی میکنم و راضیم درسته پی اس ان مجانیه ولی هروز قطعی داره هرماه برا بازیاش یه آپدیت به حجم کم کم 100 مگابایت داره و امکان پرایوت چت چت صوتی و پارتی در بازی وبعضی در خارج بازی نیست حتی چت ویدیویی باید بری پلی استیشن پلاس بخری که میشه سالی 80 هزارتومن فقط بازی کردن مجانیه مثلا الان آنچارتد 3 دمو قابل بازیش فقط برای اعضای پلاس قابل دانلوده 1 ماه دیگه برای مجانیا.اینم از این
درمورد سنسور های جدید پی اس3 هیچه چون سنسورش پی اس eyeهست که خیلی قدیمیه و ارزش نداره و move قدیمیه مثل wiiمیمون ولی کینکت یه تکنولوژی خیلی جدیده وسنسور حرارتی سیستم اسکن جزییات بدن و............... داره و این دو غیر قابل مقایسن
به نظر من هردوی این کنسولا عالین ولی برای کسی که هردوشو داشته باشه ولی باید قبول کرد ایکس باکس تو گرافیک پردازش ضعف داره من به دوستام میگفتم میگفتن بهم دقیقا همینجوری:مهیار آخه تو تو مانیتور بازی میکنی اینو میگی .برا همین یه تلوزیون سامسونگ مدل8000ال ای دی 3بعدی گرفتم و کرایسیس ایکس باکسو با پی اس 3 با رفقا مقایسه کردیم ایکس باکس که بویی از بعد سوم نبرده چون فقط روی بلوری میتونی نتیجه بگیری مقوله 3بعدی رو ایکس باکس نابودخ.ولی از همه نظر کرایسیس پی اس بهتر بود.شما بازی مثل متال گیر سالید 4 برای ایکسباکس رلیز کنی کم کم 10 تا اچ دی دیویدی میشه چون قابلیت زیپ تو اچ دی دیوی دی محدوده و اصلا اکس باکس توانایی اجراشو نداره چون سیستمش ضعیفه. به شخصه میگم ایکس باکس فقط لایوش بهتر از پی اس 3 و کینکتش همین دسته هم صلیغه ای هست.در ضمن بازی های پی اس 3 من همه ارجینالن بعد نگین کپی بازی میکنی کیفیتش پایین تره البته کرایسیسی هم که برای ایکس باکس بود ارجینال بود چون میخواستیم تستمون کاملا استاندارد باشه.
من بصورت داعم در ایکس بی ال آنلاینم اگه کسی خواست بیاد بازی کنه من آیدیم اینه ایرانیم زیاده:assassin753951
راستی یادم رفت بگم دوستان بشینن آموزش فریم ویر ریختن رو ایکس باکس و پچ کردن بازیو یاد بگیرن چون سر هر ماه هم 15 تومن باید پول فریم ویر بدین هم از دوباره پول بازی پچ شده اونوقته میبینی مثلا 10 تا کال آف دیوتی 6و7 رو دستت بادکرده که قابل استفاده نیستش

Ali
26-04-1390, 02:05 بعد از ظهر
من چند وقته دارم تحقیق میکنم فردا هم دارم میرم ps3 بگیرم به چند دلیل 1- سرمایه گذاری بیشتر سونی برای ps و داشتن بازیای اختصاصی بیشتر و باکیفیت تر2-به صرفه بودن با موقعیت فعلی من دیشب رفتم از چند مغازه قیمت کردم حدود 1 تومن یه سیستمی میشه جمع کرد که نه به دلم میشینه نه تا یه سال بیشتر بازیارو ساپورت میکنه و مشخصات سیستم مورد نظرمو که گفتم حساب کرد یه چیزی حدود 1900 شد تازه اونم حد اکثر تا2 یا 2/5 سال به درد میخوره و xbox هم که الان رفته بالا و یه مدل خوبش 700 و خورده ای در میاد ولی ps3 slim 320 رو من با 550 دارم میخرم تازه کیفیتشم که دیگه همه میدونن چیه و تا حد اقل 5 سال دیگه هم دارمش نسبت به pc کممصرفتره و نسبت به xbox هم سگجون تره و حالا حالاها خراب نمیشه

mohammadreza
26-04-1390, 09:54 بعد از ظهر
سلام میخواستم یه خواهش کنم و که یکی مرام بزاره و اموزش ساده و واضح اپدیت ایکس باکس و بنویسه.

(هرکی مینویسه دمش گرم)
((((راستی حتما ساده و کامل بنویسید که همه بفهمن خواهشا))))

من بد بخت همون ماه اول که ایکس باکس اومد گرفتم اونوقت هنوز اپدیت رو یاد نگرفتم.:wall3:

mohammadreza
10-05-1390, 10:28 بعد از ظهر
ای مردم! بابا یکی به دادم برسه...... :icon_pf _99_:

شفیع
10-05-1390, 11:06 بعد از ظهر
ایکس باکس ظاهر جذاب تری داره و البته این جذابیتشو بیشتر مدیون تبلیغات جهانیه، البته امکانات خوبی هم داره
ولی خوب من با پلی استیشنه،
تجربه ثابت کرده هر چی کم تر به مایکروسافت نزدیک بشی برای سلامتیت بهتره، مایکروسافت از اون شرکت های موزماریه که دومی نداره
پلی استیشین هم امکانات کمی نداره، پر قدرت و با سابقه

Masoud
11-05-1390, 05:14 بعد از ظهر
فقط ایکس باکس و کینکت به خاطر دقت بسیار بالاش بدون نیاز به move ; که سیم داشته باشه و باطری بخواد و از این صحبت ها...
بعد کینکت کل بدنتو تو بازی شناسایی میکنه و برای هر انگشت 15 نقطه حساس حساب می کنه ....
آینده کینکت مایکروسافت که پی ریزیش انقدر قوی روشنه روشنه.....

mohammadreza
12-05-1390, 12:50 قبل از ظهر
فقط ایکس باکس و کینکت به خاطر دقت بسیار بالاش بدون نیاز به move ; که سیم داشته باشه و باطری بخواد و از این صحبت ها...
بعد کینکت کل بدنتو تو بازی شناسایی میکنه و برای هر انگشت 15 نقطه حساس حساب می کنه ....
آینده کینکت مایکروسافت که پی ریزیش انقدر قوی روشنه روشنه.....

kinect که اخرشه:thanks:.

تازه جدیدا دیدم داره براش (kinect) بازی ترسناک:au:هم میاد.

RIDER
13-07-1390, 12:29 بعد از ظهر
بعد اینکه اکس باکس سومه این حقیر و پلی استیشنم دزدیده شد فعلا اسلیمرو 1ماهیه گرفتیم اینم از بندو بسات ما تا ببینیم پی اس 3 رو کی بگیریم
36643665این دسته جدیده اکس باکسه3666اینم گیر آف وار 3 ارجینال 36673668اینمshoie rf-1100 gow3 edition3669:gigglesmile:دیوانه گیرز به من میگن
این تاپیکو از تو خاک کشیدم بیرون حیف این تاپیکاست دوستانه کنسول دار پا پیش بزارن یکمم بحث گیمینگ داشته باشیم واسه سرگرمیه بکس پرشین موتور

ZirCgari
17-07-1390, 12:11 قبل از ظهر
همه بجه های بالا.....فقط ps3 دوستان من هر کی وجدان داره ps3 هم داره بازی اوریجم داره!!

RIDER
17-07-1390, 02:37 قبل از ظهر
اون همه بازی اوریجینال پی اس ۳ کنار کینکته ندیدی.من کنسولامودزدیدن دارم ازنومیخرم اول ایکس باکس گرفتم

Mohammad aghili
17-07-1390, 09:59 قبل از ظهر
من کنسولامودزدیدن
داداش یه سوال واسم پیش اومد

چجوری کنسول های شمارو میدزدن؟
آخه مگه شما تو خونه بازی نمیکنی؟

مثلا کسی میاد مهمونی برش میداره دودرش میکنه؟

Kenji
17-07-1390, 11:59 قبل از ظهر
نه بابا آقا دزده عشق کنسول بوده اومده فقط کنسولارو برده :25r30wi:

حسـن
17-07-1390, 02:26 بعد از ظهر
من از دار دنیا یه psp slim دارم که فقط god of war و pes باهاش بازی میکنم:clap:

RIDER
18-07-1390, 03:52 قبل از ظهر
بنده بد شانس رفته بودم به اتفاق خانواده عروسی ساعت ۱شب رسیدیم منزل من اومدم اتاقم دیدم خدایا چرا در کمدایه من بازه برگشتم یه دید زدم متوجه نشدم رفتم دستشویی اومدم دیدم کنسولا نیست دقیقا نیم ساعت یخ زدهه بودم که ناگهان داد بلندی کشیدم یه فهش ناموسی داددم همه ریختن تو اتاقم بله دزد محترم کنسولای منو حتی اونایی که خراب بود همه رو گزاشته بود تو جعبه با خودش برده بود عجیبه دست به کینکتو و بازی ها و بازی های پی اس ۳ نزده بود چندتا حلقه و گردن بند گرانمقیمت مادر بنده که دم دست بود هم بلند کرد.جالبه یه سبد پر میوه تو خونه بود همرو خورده بود:25r30wi:.زنگیدیم پلیس بعد نیم ساعت دو برادر بسیجی با سی جی ۱۲۵ اومدن هالا من تو اون حالت عصبی ایناهم بوی عطر مشهدی با جورابشون رو مغره.هیچی پدر من رفت صورت جلسه کرد هیچی به هیچی .میگفتن بگین به بما به کی مزنونین .کارایی که وضیفه اونا بودو همرو من انجام دادم.سه راهه اتاقه منو دزده خاموش کرده بود در نتیجه مودم ای دی اس ال منم خاموش زنگیدم آی اس پی من بهم گفت مودم ساعت ۷.۳۰دقیقه خاموش شده.ما ۷.۱۵دقیقه حرکت کرده بودیم.بدون شک کلید داشته و آشنا بوده چون میدونسته کی خونه خالیه اونروز کلا ساختمانمون خالی بود.از اونجایی میگم کلید داشته چون قفل آلمانی رو کار بابای دزدا هم نی باز کردنش این مورد ثابت شده بهم.فرداش از رو فاکتور خرید شماره سریال کنسولارو برداشتم و به بیشتر دست دو خر ها و تعمیرکارا سپردم الان چندین هفته است میگزره هفته پیش از کلانتری تماس گرفتن میپرسن دزدو پیدا کردین یا بهکسی مزنون شدین:s (9):گفتم نه گفتش پس بیاین پروندرو ببرین پاسگاه اونجا واسه انگشت نگاری اقدام کنین گفتم تازه الان میگی مردک الان باکتری های اثر انگشتم نمونده.