PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نینجا ۲۵۰ طرح قدیم یا نینجا ۳۰۰ جدید پلاک ملی؟؟؟

soroush
02-02-1393, 01:31 قبل از ظهر
سلام خدمت همه اساتید.....

اقا یک وام گرفتم هر کاری میکنم که برم به زنم به یک دردی نمیشه!!!این عشق موتور بدجوره!!!
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ
چند وقت پیش دیدم داریوش با محک نمیدونم کدوم بود ولی نینجا ۳۰۰ ولاک ملی اورده بود اه درسن یادم باشه طرف ۳۰ یا ۴۰ میلیون بود....
نینجا طرح قدیم ۲۵۰ هم که دیگه همه دیدن.....
ـــــــــــــــــــــــــ ــــ
مبلغش خیلی مهم نیست.
حالا کدوم بهتره که ادم بخره؟؟؟؟
شتاب و قدرت و کیفیت قطعات؟؟؟
عزیزان یک راهنمایی کنن...
ممنون

Kami
02-02-1393, 08:47 قبل از ظهر
سلام خدمت همه اساتید.....

اقا یک وام گرفتم هر کاری میکنم که برم به زنم به یک دردی نمیشه!!!این عشق موتور بدجوره!!!
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ
چند وقت پیش دیدم داریوش با محک نمیدونم کدوم بود ولی نینجا ۳۰۰ ولاک ملی اورده بود اه درسن یادم باشه طرف ۳۰ یا ۴۰ میلیون بود....
نینجا طرح قدیم ۲۵۰ هم که دیگه همه دیدن.....
مبلغش خیلی مهم نیست.
حالا کدوم بهتره که ادم بخره؟؟؟؟
شتاب و قدرت و کیفیت قطعات؟؟؟
عزیزان یک راهنمایی کنن...
ممنون

خیلی واضجه که هرچی رو به جلو میریم کیفیت نینجا بهتر میشه ، اینکه نینجا جدید ها 250 یا 300 حرف ها و بحث ها بسیاره ، اما نینجا جدید ها بهتره ، هر سال که میگذره چه خودروساز ها و موتورساز ها ( به غیر از ایران ) کیفیتشون بهتر میشه

Babak
02-02-1393, 08:51 قبل از ظهر
نینجا های توی ایران همشون 250 هستن.
این جدیدا خوبی اش به اینه که ترمز ABS دارند

Sent from my ST26i using Tapatalk

mentiroso
02-02-1393, 10:47 قبل از ظهر
100% جدیدتر و بروزتر و از همه مهمتر abs دار

soroush
02-02-1393, 02:13 بعد از ظهر
ممنون از همه......حالا این جدید (همون ۳۰۰ فلاپ جدید که میگن) که abs داره کجا میشه خرید که مطمعنی باشه؟؟؟؟نمایندگی ای مثل کویر داره که برم؟؟؟؟یا همون برم سراغ داریوش و اون اطراف؟؟؟

Kami
02-02-1393, 05:13 بعد از ظهر
ممنون از همه......حالا این جدید (همون ۳۰۰ فلاپ جدید که میگن) که abs داره کجا میشه خرید که مطمعنی باشه؟؟؟؟نمایندگی ای مثل کویر داره که برم؟؟؟؟یا همون برم سراغ داریوش و اون اطراف؟؟؟

همه نینجا جدیدا abs نداره ، با abs از 2 میلیون تا 4 میلیون گرون تره بستگی به فروشنده
داریوش کارش قطعات هست نه فروش نینجا یا موتور های دیگه ، اون موتور هایی هم که تو مغازشه یا مال مشتریه یا میخواد خیلی بالاتر بفروشه
بهترین کار اینه که شما برای گمرک از اول تا اخرش رو بگردی پایین ترین قیمت رو بگیری

CHELSEA
02-02-1393, 06:47 بعد از ظهر
ی توصیه میکنم به شما .شایدم زیاد ربطی به این تایپیک نداشته باشه.فقط برادر من اینو در نظربگیر که این 30 40 میلیون پولی که داری میدی از وام.اینو در نطر بگیر شاید موتورتو دزد برد یا یک قطعش خراب شد.اونوقت باید مدتها کار کنی و پول چیزی که نداری رو بدی.اونوقت عشق موتورت بعد از مدتی میشه یک تنفر.این اتفاق برای من 2سال پیش افتاد.3تومن وام گرفتم برای خریدپالس 220اماتو ی سفر به تهران تو کرج خفتم کردن و موتورمو دزدیدن.هر چی پس انداز داشتم دادم واسه وام موتوری که دیگه نداشتمش و تا مدتها ناراحت بودم.ولی بعدش تونستم با کار زیاد ضررمو جبران کنم و خداروشکر الان ی دایلیم دارم که مثل چشام ازش محافظت میکنم.خداروشکر اونقدرم دارم که اگه خدای نکرده اتفاقی براش افتاد ضرر زیادی نمیکنم.اما شما درنظر بگیر میخوای 30 40میلیون پول موتور اونم با وام بدی.برادر عزیز کمی بیشتر فکر کن و احتمال بده شاید اتفاق بدی واسه موتور بیوفته اونوقت عشقون تبدیل میشه به بلای زندگیتون.یا علی...

digitalcanon
02-02-1393, 06:56 بعد از ظهر
دوست عزیز بهت پیشنهاد میکنم قبل خرید z250 کاوازاکی را هم از نزدیک ببینی . خیلی زیباست و انجینشم همون مدل ریس هستش . کلا کمه و تک

ahks121
02-02-1393, 07:50 بعد از ظهر
حرف chelseaکاملادرست هست شمافکرکنید حالادزدهیچی اگه پلیس بگیرتتون حتی اگه مدارکتونم کامل باشه میتونه موتورو ببره بعداین موتورتوایران حکم لامبورگینیاداره سرهرچهارراه بایدبرای 100نفرنوع موتور،حجم،اسم وکل شجره نامه موتوراتوضیح بدید تازه اگه همه ایناهم مشکلی نباشه خدایی نکرده نتونید وامتونوبدید هم بایدضررخیلی زیادبدید هم موتوراچندماه بخوابونید تایکی بیادبخره اگه هم واقعامیخواید دست دوتمیز بگیرید که افت قیمتشاکرده باشه

digitalcanon
02-02-1393, 07:58 بعد از ظهر
بابا چرا ته دلشو خالی میکنید . اقا اگه دوست داری بخر . عشق موتور این حرفها حالیش نیست . یکیش خودم تا به حال 70 میلیون سر موتور ازم کلاه برداری کردن . مدارکشم موجوده ولی بازم ادم نشدم . عشق موتور باید به موتور دلخواهش برسه . انشالله که هیچ وقت مشکلی برات پیش نیاد . از همین الان مبارکت باشه . حالشو ببر. وقتی یکی را رو موتور 40 یا 50 میلیونی میبینم خیلی خوشحال میشم . خدا کنه همه موتور سوارها موتور گرون قیمت سوار شن تا این ماشین سوارها فکر نکن ما عشق موتور ها از رو نداری و نادونی سوار موتور میشیم .

farshad 54
03-02-1393, 12:22 قبل از ظهر
فرمایشات دوستان کاملا درست

ولی عشق تا زمانی عشقه که یه خورده عقل هم توش به کار بره اگر نره میشه جنون ادواری :retarded:

در کل اونایی که منو میشناسن میدونن چقدر عشق موتورم ولی هیچوقت من 30 تومن بابت یه موتور 250 سی سی نمیدم چون اینکار دیگه عشق نیست اسمش حماقت هست

اگر خیلی عاشق موتوری برو با 30 تومن یه موتور سنگین حداقل 600 سی سی وردار که لااقل بفهمی موتور یعنی چی

اگرم نمیتونی سنگین سوار شی و میخوای با خیال راحت با موتورت بیای بیرون و بچرخی فعلا با این شرایط یه هیوسانگ 250 - 14 یا 15 تومنی هم کارتو راه میندازه

موفق باشی

روح سوار
03-02-1393, 09:27 قبل از ظهر
من این قدر 1000000000000000 % با کاربر چلسیا موافقم
و این قدر 100000000000000000000 % دیگه با کابر فرشاد 54

معذرت میخام اگه حرف بده
ولی اگه موتور پلاک ملی میخای که بی درد سر از لحاظ مدارک سوار شی
و از طرفی هم میخای موتورتون تک باشه و خودنمایی و یه سری مسائل خوب نینجا 2013 یا 250z
ولی اگه قصد استفاده دارید و میخای بری این ور اون خوب پول تون و هدر ندید با یه دایلیم یا هیو کار ادم راه میوفته

ولی من باشم یه 600 مدارک دار پیدا میکنم که واقعا لذت موتور سوار بدونی چیه

soroush
03-02-1393, 01:30 بعد از ظهر
ممنون از نظر همه دوستان......ببینم انشاالله این وام که میدن برم گمرک ببینم این عروس خاور میانه (که البته هیچ ربطی نداره :hanghead:) چطوریه اگه شد یکی بخرم....
باز هم جای داره از نظر همه عزیزان تشکر ویژه داشته باشم....

ZirCgari
07-02-1393, 12:13 بعد از ظهر
اینایی ک ب اسم 300 میفروشن 250 ن و مونتاژ تایلند و هند ن جالب اینجاست بعضی ها تو گمرک ب اسم 300 دارن میفروشن!

موتور 5 هزار دلاری رو دارن 35تومن میفروشن . . . روووووو که نیست چیز دیگه هم نیست:دی

mps123
14-02-1393, 08:30 بعد از ظهر
سلام.
کسی مشخصات و عکس از موتور نینجا اسپشیال 250 مدل 2014 داره؟
میخوام ببینم انجینی که خود کارخونه واسش میزنه 250 هست یا تو ایران 250 میشه؟مثل هیوسانگ که 400 هست و تو ایران 250 میشه.
اونوقت فرق این نینجا با هیوسانگ چیه؟کدومش بهتره؟
قیمتشم دقیقا چنده؟الان تو گمرک هست؟
کلا تو مدل موتور 250 سری ریس چی بنظرتون خوبه؟
ممنون

digitalcanon
14-02-1393, 10:20 بعد از ظهر
داداش کی گفته هیو 400 و تو ایران 250 میشه

mps123
15-02-1393, 08:30 بعد از ظهر
نمیدونم تو یکی از تایپیکا نوشته بود.
حالا اینو ولش کنید به بقیه سوالا جواب بدین.ممنون