PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید و پیشنهد دوستان برای mh7 naked

chalebizar
20-01-1393, 12:25 بعد از ظهر
با سلام به همه دوستای خوبم تصمیم به خرید mh7 دارم موتور زیبایی و فنی خوبی داره.البته با سواد کمه بنده.از دوستان متخصص و اساتید خواهشدارم راهنمایی بفرمایید..

من دفم سوار دن یه موتور خوبه.قیمت گرفتم 8800 امروز از نمایندگی.برای سواله چرا ازش ندیدم تا حالا.نماینده و یکی از دوستان میگفت پشتیبانی قطعاتشم خوبه.

در ضمن بین خرید mh7 nkedو پولسار200ns برام سخته انتخابش.راهنمایی بفرمایید.

MANHUNT
20-01-1393, 01:06 بعد از ظهر
کاربر flower داشتن این موتور اما به نظر من از شرکتی خرید کن که شناخته شده تر باشه داخل ایران پس پالس 200 ان اس گزینه مناسب تری هستش چون ماله باجاج هستش و چند سال داخل ایران محصولاتشو میفروشه و همه با محصولاتش اشنایی داریم تکنولوژی جدید و خوبی داره رادیات اب سه شمع ترمز خوب شتاب خوب هندلینگ خوب برای 6 دنده برای داخل شهر و ترافیک خیلی خوبه لاستیکاش از مدل قدیمیای پالس بهتر لغزندگی کمتری داره چهره خوبی هم داره تازه 140 تا یا شایدم بیشتر سرعت میره دوستان بودن 150 تا هم رفتن

chalebizar
20-01-1393, 01:44 بعد از ظهر
با سلام به همه دوستای خوبم تصمیم به خرید mh7 دارم موتور زیبایی و فنی خوبی داره.البته با سواد کمه بنده.از دوستان متخصص و اساتید خواهشدارم راهنمایی بفرمایید..

من دفم سوار دن یه موتور خوبه.قیمت گرفتم 8800 امروز از نمایندگی.برای سواله چرا ازش ندیدم تا حالا.نماینده و یکی از دوستان میگفت پشتیبانی قطعاتشم خوبه.

در ضمن بین خرید mh7 nkedو پولسار200ns برام سخته انتخابش.راهنمایی بفرمایید.

کاربر flower داشتن این موتور اما به نظر من از شرکتی خرید کن که شناخته شده تر باشه داخل ایران پس پالس 200 ان اس گزینه مناسب تری هستش چون ماله باجاج هستش و چند سال داخل ایران محصولاتشو میفروشه و همه با محصولاتش اشنایی داریم تکنولوژی جدید و خوبی داره رادیات اب سه شمع ترمز خوب شتاب خوب هندلینگ خوب برای 6 دنده برای داخل شهر و ترافیک خیلی خوبه لاستیکاش از مدل قدیمیای پالس بهتر لغزندگی کمتری داره چهره خوبی هم داره تازه 140 تا یا شایدم بیشتر سرعت میره دوستان بودن 150 تا هم رفتن

ممنون که پاسخگو بودین.یه مطلب هست جناب flowerبا این موتور سفر خارجی داشته.و سفر های افرود متعدد و مسافت های زیاد.این موتور اروپایی موتور یاماها لوازم ایتالیا.قیمت مناسب.اصالت داره یه جورایی.ااگه نکته تجربه شخصی از دوستان دارن راهنمایی کنند ممنون میشم.

flower
20-01-1393, 02:31 بعد از ظهر
با درود برشما و جناب کاربر manhunt ..بازم ما را یاد موتور mh7 انداختی در یک کلام ns 200 خیلی بهتره تا می تونی سراغ mh7 نرو بنا به دلایل مختلف اگر لازمه توضیح بدم درسته من خاطره خوبی دارم ولی خاطره بد هم زیاد دارم مشکلات فنی زیاد داره و قطعات یدکی کم و گرون قیمت .

chalebizar
20-01-1393, 04:06 بعد از ظهر
با درود برشما و جناب کاربر manhunt ..بازم ما را یاد موتور mh7 انداختی در یک کلام ns 200 خیلی بهتره تا می تونی سراغ mh7 نرو بنا به دلایل مختلف اگر لازمه توضیح بدم درسته من خاطره خوبی دارم ولی خاطره بد هم زیاد دارم مشکلات فنی زیاد داره و قطعات یدکی کم و گرون قیمت .

میشه خواهش کنم جناب flower بیشتر توضیح بدین.به نظر شما اگه ns داشتین با فعالیت سفر شما اصلا دوام میاورد.بحثم به خاطر قطعات شرایط.البته من این موتور از نزدیک ندیدم

قانع بشم.برام سواله فروش خوبی نداشته.مثل هیوسانگ استریت به وبی ریس فروش نداشت.

ممنون از وقتی که میزارید.

Milad-Suzuki
20-01-1393, 06:30 بعد از ظهر
Ns بهتره

chalebizar
21-01-1393, 12:14 بعد از ظهر
دوستان عزیز نظر بدین به غیر از اقای flower از دوستان کسی تجربه سواریشو داشته؟

- - - Updated - - -

این عکساشه

Amir e Asir
21-01-1393, 12:37 بعد از ظهر
دوست عزیز ممکنه الان قیافه یا اسم و رسم یا هر چیز دیگه ای از این mh 7 نظر شما رو جلب کرده باشه ولی در عمل باید موتوری بگیرید که فردا اگه قطعه ای چیزی لازم داشتید یا اگه جایی خراب شد تعمیرکار و قطعاتش راحت گیر بیاد... شما مطمن باشید خدمات برای 200 ns خیلی بیشتر و ارزونتر از این موتوره به طور کلی هم چیز قابل توجهی از این mh کم نداره به نظر من خدمات مهمتره...

flower
21-01-1393, 12:55 بعد از ظهر
خوب در مورد mh7 کیفیت قطعات بهتره ولی نبود خدمات و قطعات گرون به مشکل بر می خوری مشکل اول سیستم خنک کننده اب رادیاتور مشکل داره مدام رادیات سوراخ می شه دوم تو دور بالا ریپ می زنه سیستم هوا رسانی مشکل داره باید فیلتر هوا تعویض بشه سوم کمک های جلو خیلی خشکه و زین راحتی نداره چهارم صدای انجین خیلی زیاده پنجم سیستم استارت مشکل داره ششم صدای اگزوز دلخراشه هفتم چراغ جلو خیلی تکون می خوره تو حرکت و دست انداز و سرعت ماکزیمم 120 تا بدون باد مخالف حجم انجین 183 سی سی است در ضمن ns 200 خیلی بیشتر راه می ره دیگه کافیه زیاد تو سرش نزنم .

saman zx
21-01-1393, 01:02 بعد از ظهر
خوب در مورد mh7 کیفیت قطعات بهتره ولی نبود خدمات و قطعات گرون به مشکل بر می خوری مشکل اول سیستم خنک کننده اب رادیاتور مشکل داره مدام رادیات سوراخ می شه دوم تو دور بالا ریپ می زنه سیستم هوا رسانی مشکل داره باید فیلتر هوا تعویض بشه سوم کمک های جلو خیلی خشکه و زین راحتی نداره چهارم صدای انجین خیلی زیاده پنجم سیستم استارت مشکل داره ششم صدای اگزوز دلخراشه هفتم چراغ جلو خیلی تکون می خوره تو حرکت و دست انداز و سرعت ماکزیمم 120 تا بدون باد مخالف حجم انجین 183 سی سی است در ضمن ns 200 خیلی بیشتر راه می ره دیگه کافیه زیاد تو سرش نزنم .

خداییش با این تفاسیر
من باشم پالس 180 میخرم

farshad 54
21-01-1393, 01:02 بعد از ظهر
قدرت و گشتاور ns هم فکر میکنم بیشتر باشه

ضمن اینکه ns خوشگل ترم هست این mh7 بیشتر شبیه موجودات فضایی میمونه که دل و رودشون ریخته بیرون

از همه این ها که بگذریم مهمترین شاخص برای انتخاب موتور در دسترس بودن لوازم یدکی و خدمات پس از فروشش هست که بسیار مهم هست - اینو وقتی موتورت جاییش میشکنه و یا خراب میشه و نیاز به تعویض

یا تعمیر پیدا میکنه کاملا متوجه میشی یه موتوری اگر این اتفاق براش بیفته سریع میشه دوباره سر پاش کرد و یه موتوری هم اگر مشکل پیدا کنه فقط باید بشینی کنار خیابون گریه کنی :10:

chalebizar
23-01-1393, 09:22 بعد از ظهر
دوستان اساتید نظری دارند خوشحال میشم