PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (f1 )كمك براي وارد كردن موتور از خارج قابل پلاك كردن(250)

Masoud
21-04-1390, 04:03 بعد از ظهر
سلام به همگي بچه هاي پرشين موتور من يه آشنايي دارم كه مي تونه هم موتور وارد كنه برام هم پلاك كنه فقط مي خوام كه يه راهنمايي كنيد چه موتوري بيارم كه هم ارزش هزينه كردن رو داشته باشه و هم بشه پلاكك كردش ؟؟
مي شه از منطقه آزاد بخرم يا همين جا يه موتور برگه سبز دار بگيرم پلاك كنم ؟؟
در كل چي كنم ممنون:4chsmu1::thanks::26:

king2002
21-04-1390, 04:39 بعد از ظهر
اگه واقعا چنین آشنایی با این قابلیتهای منحصر به فرد وجود فیزیکی داشته باشه بهش بگو ninja 250 بیاره
که از همه چیز به صرفه تره

Masoud
21-04-1390, 05:00 بعد از ظهر
اگه واقعا چنین آشنایی با این قابلیتهای منحصر به فرد وجود فیزیکی داشته باشه بهش بگو ninja 250 بیاره
که از همه چیز به صرفه تره
وجود داره چون باس خودش يه ماشين x6 اوورده...
من نمي دونم چرا بعضي از دوستان ...:thanks::smilies(113)::grouphugg::999:
خيلي ممنون دوست من ولي ninja چه مدلي10و 11؟ من نمي تونم خيلي هم پول بزارم خيلي بشه 4 يا 5 تومان

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

راستي نميشه يه جا كه به ايران نزديك باشه بگيد يا مثلا مناطق آزاد ايران...
من فخخ ebay چند تا ديدم قيمت ها عاليه.......... ولي حمل و نقل اش رو تا اينجا پرسيدم مثل اينكه بايد 2-3 تا كشتي عوض شه كه هم طول مي كشه و هم كرايه زياده سايت خاصي نيس كه نزديك به ايران موتور و بفروشه ....:flower4:

---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

وااااااااااااااااااااااي اينو ببينيد :retarded:Yamaha | eBay ([Only registered and activated users can see links])
:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r3 0wi::29:

---------- Post added at 06:00 PM ---------- Previous post was at 05:55 PM ----------

بچه ها ميشه cbr 250 اورد...

Kenji
21-04-1390, 09:48 بعد از ظهر
از هند cbr250 2011 بیار. اگر بتونی بیاری غوغاست و تک تو کل ایران

Masoud
21-04-1390, 11:51 بعد از ظهر
داداش امروز با یکی که آشنا بود(از اون لحاظ) گفت باید یه جانباز یا یه آزاده ببرم اینا چیه دیگه این یکی و چی کنم بعد cbr 250 گرونه پولمم نمی رسه .... شریک کی هست بیاریم بفروشیم؟؟؟؟:hanghead: :((

Kenji
22-04-1390, 12:10 قبل از ظهر
داداش امروز با یکی که آشنا بود(از اون لحاظ) گفت باید یه جانباز یا یه آزاده ببرم اینا چیه دیگه این یکی و چی کنم بعد cbr 250 گرونه پولمم نمی رسه .... شریک کی هست بیاریم بفروشیم؟؟؟؟:hanghead: :((

اون آزاده یا جانباز شک نکن نمیاد یه موتور 4 میلیونی ورداره بیاره میره یه ماشین 100 میلیونی میاره سودش و ببره

==

فک کنم کل بچه های این فروم حداقل دو بار به فکرشون افتاده موتور وردارن بیارن!! اگه به همین سادگی ورداشتن و آوردن بود از ما زرنگتر ها خیلی بودن

Amir 1986
22-04-1390, 03:37 قبل از ظهر
سلام
من خودمم خیلی دنبالش بودم که موتور بیارم
تو مقایسه هم واقعا نینجا 250 یکم از سی بی آر 250 بهتره
شتاب بهتر و تاپ اسپید بهتر
ظاهرشم اسپورت تر هستش

راستش پدرم جانباز هستش و تا حالا از هیچیش استفاده نکرده !
حالا بهش گفتم برو یه ماشین وارد کن و بیار بفروشیم ! بلکه یه سودی نسیبمون شد !
میخواستم ببینم میشه در کنار ماشین ، یه موتور هم وارد کرد ؟
مثلا زیر سیبیلی درستش کرد ؟
موتور واسه استفاده خودم میخوام !!

ممنون میشم یکی یه اطلاعات درست بده ، خوب با توجه به اینکه تو ایران مدلای پلاک ملیش هست ، پس فکر کنم با کمی فلوس خرج کردن و پارتی بشه وارد کرد !
فقط از کجا ؟!
دبی یا کیش پیدا میشه ؟!
منکه نمیتونم تا هند برم ، نزدیک ترین جا کجاست ؟!

با تشکر

sirn
22-04-1390, 09:24 قبل از ظهر
میخواستم ببینم میشه در کنار ماشین ، یه موتور هم وارد کرد ؟

همچین حرکتیو یکی از اشنایان دور ما انجام داده البته به نقل از اشنایان نزدیکتره:s (9):

cbr 1000 and sl500:25:

Masoud
22-04-1390, 01:57 بعد از ظهر
خوب دوستان من هم مي خوام اين موتور و در كنار ماشينايي كه خودش داره وارد مي كنه وارد كنم ولي حالا يا دروغ يا راست مي گه بايد يه جانباز معرفي كني ....
يعني اون خودش اين همه ماشين وارد مي كنه نمي تونه يه 250 باس من بياره؟؟؟
راستش و بخوايد چند وقت پيش ها اين طور كه من شنيدم باسه يكي از دوستاش تويه هوافضا يه gsx-r 1000 2008 اوورده ولي اونكه پلاك نداره و نمي شه الان يعني بايد چي كرد قيمت موتور رو هو اونطرف بگيد bmw x6 كه وارد كرد 80.000.000 تومان خريده حالا اينجا ارزشش چقدره نمي دونم....
راستي يه چيز ديگه...
ماشين به اسم خودش نيست به اسم يه جانبازه....

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:37 PM ----------

من حساب كردم تو سايت
يه2011 cbr 250 مي شه

30,000.00 INR
=
7,116,800.47 IRR

يعني 3.900.000 تومان بدون هزينه ي ارسال
و نينجا هم ميشه

303,100.00 INR
=
71,903,667.96 IRR

يعني 7200.000 كه نمي دونم چرا تو ذهن من نمي گنجه يا قيمت ها غلطه يا چيز ديگه....
Honda CBR250R, Review, Price, Honda Bikes India, Comparison, Images, Variants ([Only registered and activated users can see links])
بالايي سايتشه
اينم سايت تغيير ارز..
XE: (INR/IRR) India Rupees to Iran Rials Rate ([Only registered and activated users can see links])

ghost.rider1
22-04-1390, 04:27 بعد از ظهر
داداش بعد برگ سبز اینا چی؟

Masoud
25-04-1390, 10:41 قبل از ظهر
خوب وقتي موتور و وارد كنم برگه سبز مي گيرم ديگه...
من اين اشنامون تا حالا اينطوري موتور براي پلاك وارد نكرده نياز مند راهنمايي هاي گرمتان هستيم.....

soroush adventure
25-04-1390, 12:14 بعد از ظهر
وقتی این همه اتومبیل مجاز وارد میکنن و پلاک میکنن چرا نشه موتور مجاز وارد و پلاک کرد ؟!!

Masoud
25-04-1390, 12:30 بعد از ظهر
وقتی این همه اتومبیل مجاز وارد میکنن و پلاک میکنن چرا نشه موتور مجاز وارد و پلاک کرد ؟!!
آخه اين چند تا بحث داره :
1- اگه قراره باسه يك X6 يه جانباز بياد و باسه موتور هم يه دونه طرف مي ياد يه ماشين با اون يه نفر مي ياره داخل...
2- از طرفي الان چون خودشون رو موتور كلي سود مي كنن نمي زارن كسي حتي يه دونه ام بياره حالا من با تمام اين جريانا جنگيدم و تقريبا حله فقط مي مونه كه چه موتوري بيارم و چه كارهايي بايد بكنم و موتور چه مداركي مي بايستي داشته باشه؟؟؟
يه نفر گفت پولات و رديف كن ماشين بيار و اونو ايران بفروش حالا موندم؟؟؟
:2i8d4ao:

Mohammad
25-04-1390, 02:36 بعد از ظهر
موتور اجازه واردات توسط هیچ آقازاده ای نداره، برگ صورتی هم نمی دن بهتون.
ساده ترین راه خرید موتور مدارک دار از هیئت قم هست که حتی از روی کاغذ در مورد واردات هم اروزن تر در میاد.
منم آدمش رو دارم که ادعا می کنه می تونه بیاره، اما تا وقتی توی انبار گمرک نیومده چیزی هم حقیقت نداره.
من تا ته این قضیه رو رفتم، موتور قاچاق میاد و اینجا تحویل مبارزه با قاچاق میشه و بعد مراحل قانونیش طی میشه. جز این هر کی هر چیزی گفت دروغ محضه.

Masoud
25-04-1390, 02:41 بعد از ظهر
يعني به هيچ عنوان نمي شه پس تكليف اين gsx1000 كه اوورده چيه اونو چه طوري رسونده ؟؟؟
راجع به پلاكش شما ميگي محمد جان..

nOviA
25-04-1390, 02:53 بعد از ظهر
منم تاحالا نشنیدم موتور به صورت شخصی وارد بشه و پلاک شه.

Salman
25-04-1390, 03:03 بعد از ظهر
داداش کی هست که ایکس 6 با جانبازی آورده؟مگه الکی هست ؟جانبازی شرایط داره.حتی وقتی آوردی نمی شه فروختو این حرفا.من همه شرایط رو داشتم.هرکاری کردم دیدم نمیشه.خیلی ها می اومدن دبی که بیارن ولی همه برمی گشتن!ماشین هم الان دسته کیانفره که داره وارد می کنه.ببخشیدا ولی خیلی ها فکره شمارو دارن که وارد کنن و سود کنن.
فقط شما نیستی.خیلی زرنگ تر از من و شما که خدای موتور هستند

Masoud
25-04-1390, 03:12 بعد از ظهر
پس يعني اينكه بحث تمام ولي ماشين و وارد شده يكي از اشناهاي نزديك من هم هست كه تا چند وقت ديگه ماشينش هم مي رسه اگه اشتباه نكنم سلمان جان از منطقه آزاد ايران هم آورده....
بازم ممنون از راهنمايي تمامي دوستان ....

moein.bb
26-04-1390, 03:49 بعد از ظهر
جانباز چه ماشین یا موتوری رو می تونه وارد کنه؟چه شرایطی باید داشته باشه؟
تخفیفی روی گمرکی هم میخوره؟
الان می شه مثلایه zx-10 رو یه جانباز وارد کنه؟
خواهشا با مدرک صحبت کنید نه اینکه من از فلانی شنیدم و غیره

nOviA
26-04-1390, 04:23 بعد از ظهر
در کل واردات هرگونه موتور به صورت شخصی ممنوعه.چه جانباز باشه چه یک آدم معمولی. شرکت ها هم بعد از گرفتن مجوز تا حجم 250 سی سی رو میتونن وارد کنن مثل همین هیوسانگ و دایلیم و مگلی و ...

اگر در گمرک آشنا دارید می تونید هر موتوری رو وارد کنید و براش برگ سبز بگیرید. اما به هیچ عنوان من ندیدم موتور بالای حجم 250 سی سی پلاک ملی بشه.

moein.bb
26-04-1390, 09:10 بعد از ظهر
در کل واردات هرگونه موتور به صورت شخصی ممنوعه.چه جانباز باشه چه یک آدم معمولی. شرکت ها هم بعد از گرفتن مجوز تا حجم 250 سی سی رو میتونن وارد کنن مثل همین هیوسانگ و دایلیم و مگلی و ...

اگر در گمرک آشنا دارید می تونید هر موتوری رو وارد کنید و براش برگ سبز بگیرید. اما به هیچ عنوان من ندیدم موتور بالای حجم 250 سی سی پلاک ملی بشه.
اشنا چیکار می تونه بکنه وقتی ممنوعه؟
در ضمن می شه موتور رو قاچاق اورد؟و معرفی کرد به اگاهی و وقتی دادگاه میری دادستان دستور بده به گمرک تاکارای گرفتن برگ سبزش رو انجام داد؟
منظورم اینه که اگه داد ستان اشناباشه همچین کاری ممکنه؟

Kenji
26-04-1390, 09:16 بعد از ظهر
آره دقیقا همچین کاری می شه کرد اما ریسکش بالاس .

moein.bb
27-04-1390, 12:10 قبل از ظهر
دادستان میتونه موتور رو به هر گمرکی معرفی کنه و اینکه موتور باید سند امارات داشته ؟گمرک بعد از دستور دادستان می تونه سنگ اندازی کنه.؟

alirezamobile
15-08-1390, 08:03 بعد از ظهر
دوستان من چند وقت پيش يه z1000 ديدم پلاك ملي داشت!!!!فكر كنم طرف كاره اي بود.داشتم شاخ در مياوردم.يارو ريش و سبيل داشت مثل يسيجي ها! بگذريم... ميخواستم بپرسم اين قضيه جانباز و اينجور حرفا چيه؟باباي من جانبازه ولي از چيزيش تا حالا زياد استفاده نكرده و قصد داره يه cb400 بگيره مدل جديد با مدارك.ميشه در اين مورد توضيحاتي بديد؟امكان پذيره؟ماشين چطور؟؟؟

Kami
15-08-1390, 08:06 بعد از ظهر
دوستان من چند وقت پيش يه z1000 ديدم پلاك ملي داشت!!!!فكر كنم طرف كاره اي بود.داشتم شاخ در مياوردم.يارو ريش و سبيل داشت مثل يسيجي ها! بگذريم... ميخواستم بپرسم اين قضيه جانباز و اينجور حرفا چيه؟باباي من جانبازه ولي از چيزيش تا حالا زياد استفاده نكرده و قصد داره يه cb400 بگيره مدل جديد با مدارك.ميشه در اين مورد توضيحاتي بديد؟امكان پذيره؟ماشين چطور؟؟؟
موتور بالای 250 پلاک ملی نمیشه حتی اگه نماینده مجلس باشی
لطف کنید با عکس و مدرک بگید

alirezamobile
15-08-1390, 08:34 بعد از ظهر
موتور بالای 250 پلاک ملی نمیشه حتی اگه نماینده مجلس باشی
لطف کنید با عکس و مدرک بگیدببخشيد ولي من شوخي نميكنم كه.گوشي هم نداشتم عكس بگيرم.اين دفعه حتما عكس ميگيرم.حالا ميشه به سوال اصليم جواب بديد؟

Kami
15-08-1390, 08:38 بعد از ظهر
ببخشيد ولي من شوخي نميكنم كه.گوشي هم نداشتم عكس بگيرم.اين دفعه حتما عكس ميگيرم.حالا ميشه به سوال اصليم جواب بديد؟
دوست گلم جانباز و ... برای سربازی و سرکار خوبه اما برای این جیزا هیج راهی نداره

Aka
15-08-1390, 09:19 بعد از ظهر
نیروی مقاومت بسیج و پلیس امنیت ، حتما موتور با شماره شاسی و حکم مدت دار ، از 1 ساعت تا 3 ماه رو من دیدم
در غیر این صورت یه گروهبان هم میتونه موتورشو بخوابونه

Kami
15-08-1390, 09:22 بعد از ظهر
حکم میشه گرفت اما پلاک ملی نمیشه کرد
حکم اگه مال بسیج باشه نیروانتظامی قبول نداره و بلعکس
کلا نمیشه اعتماد کرد به حکم

Aka
16-08-1390, 01:31 قبل از ظهر
حکم رسمی شما ندیدی ، وگرنه بیت رهبری هم قبول داره
به هر بچه ای که از ننش قهر کنه بره بسیجی شه یه 400 هم بخره که نمیدن ،
اینطوری هم نیست که بگن امشب بچه ها بریم سنگین سواری ، همه واسه هم حکم بزنن
اینایی رو که شما میبینی به قولت بسیجی هستن (ریش دارن) و سوار سنگین مخصوصا 400 هستن ، خودجوشه ، حکمی جیبشون نیست

مهدی مریدا
16-08-1390, 10:13 قبل از ظهر
1- دلیل این که نمیشه موتور رو مثل ماشین وارد کرد اینه که شرایط واردات می گه ، برای ورود هر وسسیله نقلیبه می بایست نمایندگی و خدمات پس از فروش اون شرکت در ایران موجود باشه ، و استانداردهای زیست محیطی و ایمنی رو هم پاس کنه ، واسه همینه که شما در تهران خیلی کم ماشین فاقد نمایندگی نمره شده می بینید ، مثل محصولات ( فولکس واگن ، اشکودا ، فیات ، الفا رومئو ، جنرال موتورز ، کرایسلر و و و و و ..................)
2- محاله کسی بتونه موتور بالای 250 سی سی رو نمره کنه ، حتی اگه خیلی خیلی خرش بره ، اگر هم سوار شه بدون پلاک سوار می شه ، به راحتی و هیچ احتیاجی هم به پلاک نداره ، فقط تردد این موتورها تحت شرایط خاص فدراسیون و نیروی انتظامی با پلاک مشروط ناجا امکان پذیره .
3- حکم برای موتور سنگین به این راحتی ها نیست ، بچه هایی که منو می شناسن می دونن که من خودم دست اندر کارم ............. محاله شما بسیجی باشی و یا هر ارگانی بری واسه موتورت حکم بگیری و به راحتی تو خیابون بگردی ، اگه حکمی هم وجود داشته باشه حکمی هست یک نفر به عنوان سرپرست یه تیم عملیاتی منصوب می شه و جهت اجرای کارهای عملیاتی مجاز به استفاده از یک موتور و یا چند موتور سنگین در اون عملیات می شه ، شما ها شنیدین چیزایی ولی من از نزدیک این قصضیه ها رو لمس کردم . ولی مطمئن باشین یه روزی ( در همین چند سال آینده ) موتور سنگین آزاد خواهد شد ، چون من زمزمه هاشو دارم می شنوم ، کی قبلا باور می کرد 250 آزاد بشه ؟!!! تو خواب هم کسی نمی دید ، ولی حالا می بینین که به راحتی پلاک می کنن و سوار می شن ، حتی من یادم میاد یه موقع هایی می خواستن تردد پوالسار رو هم ممنوع کنن .
4- مطمئن باشید شما اگه بخواین یه موتور رو شخصی وارد کنین اینقدر بهتون سختگیری می کنن که از وارد کردن اون پشیمون می شید ، کسانی هم که ماشین رو تحت شرایط خاص وارد می کنن ، از طریق شرکت هایی که در این کار خبره هستند این کارو می کنن ، وارد کردن موتور و بالطبع نمره کردن اون به کار بسیار پر هزینه و طاقت فرساست ، فکر می کنین چرا اینقدر موتورو قاچاقی وارد می کنن ؟ به خاطر همین سخت گیری ها مخصوصا گمرک .

Kami
16-08-1390, 10:38 قبل از ظهر
مهدی درست میگه
حکم واسه ماموریت هستش و برای انجامش
شما نمیتونی موتورو ورداری بری باهاش پارک و ...
البته من سال پیش دیدم یکی زنشو هم سوار کرده بود ساعت 1 شب موتور سنگین بود
اما همونم اگه بگیرنش موتورش میره پارکینگ حالا میخواد هر چی باشه
و در پایان حکم مال رهبری باشه مال بانک ملی باشه مال هرجا باشه نمیتونه با خیال راحت سوار شه

Masoud
17-08-1390, 12:44 قبل از ظهر
نظرتون راجع به این موتور چیه چه جوری می شه پلاکش کرد؟

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Kami
17-08-1390, 12:47 قبل از ظهر
نظرتون راجع به این موتور چیه چه جوری می شه پلاکش کرد؟

خوب این یعنی پلاک ملی میشه؟:3:

Masoud
17-08-1390, 01:04 قبل از ظهر
خوب این یعنی پلاک ملی میشه؟
داداش منم دقیقا همین سوال و کردم تو اون یکی تایپیک خودم

---------- Post added at 01:04 AM ---------- Previous post was at 01:02 AM ----------

4-5 تا برگه دیگه هم داشت از همه ی ارگان ها یه قرمز هم پشتش بود نوشته بود شماره گذاری در هشتگرد.....
ما خودمون تو هشتگرد در حال ساخت چندین پروژه هستیم اگه بشه اونجا یه کازایی کرد شاید منم بتونم یه همچین حرکتی بزنم مثلا یکی از دوستام gto پلاک کرده تو هشتگرد اونم ملی :خ

Kami
17-08-1390, 01:05 قبل از ظهر
داداش منم دقیقا همین سوال و کردم تو اون یکی تایپیک خودم
نه داداش موتور 2 سیلندر رو تو کارت میزنن تک سیلندر
حالا میخوای 4 سیلندر رو پلاک ملی کنی؟
اینا همش کشکه . خالی بندیه

K.I.A
17-08-1390, 01:07 قبل از ظهر
نه این یاماها zeal 250 واین موتور 4 سیلندر و از بندیت یه سرو گردن بالاتره به هیچ وجه پلاک نمیشه مگه امثال بندیت میشه که این بشه...

Masoud
17-08-1390, 01:09 قبل از ظهر
FZX250 Zeal 1999
[Only registered and activated users can see links]

Engine

Configuration
4-stroke, Liquid-cooled, DOHC Inline 4
Lubrication
Wet sump

Bore & Stroke
48.0 x 34.5 mm
Ignition
T.C.I

Capacity
249cc
Charging system

Compression Ratio
12.0 : 1
Starter

Maximum Power

Transmission

Maximum Torque

Gearbox
6-speed

Fuel
Mikuni BDST26 * 4
Clutch

Chassis

Frame

Wheels
Hollow three-spoke alloy

Dimensions
Weight

Wheelbase

Length

Seat Height

Ground Clearance

145kg dry
1370mm
1990mm
735mm
135mm
Tyres
110/70-17
140/70-17

Front Suspension
38mm telescopic forks, 140mm travel
Brakes
Single Disc Front 320mm
Rear disc

Rear suspension
Dual shocks, 100mm travel
Fuel Capacity
15 litres

Performance

Top Speed
140 kph
Fuel Economy

Acceleration

Additional Information
Colours: Frost silver, Maple red

این مشخصاتشه یعنی امکان پذیره پلاک در ضمن این برگه ها تاریخ صدور اش 22/7/89 بود اعتبار داره یعنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

K.I.A
17-08-1390, 01:14 قبل از ظهر
نهههههههههههههههههههههههه هههههههه من امیدوارم موفق بشی اما محاله مثل سفر به کره ی ماه میمونه.!

Alireza
17-08-1390, 01:18 قبل از ظهر
مسعود خودتو الاف چیزی که نمیشه نکن پلاک نمیشه الکی هم دنبالش نرو و فکرشم نکن هر وقت کسیو پیدا کردی که قانونی امثال اینا رو پلاک کنن اونوقت میتونی روش فکر کنی این موتور هایی هم که میبینی بعضی ها پلاک میکنن یا اسنادش جعلیه یا پلاک وگرنه هیچ قانونی الان همچین اجازه ای رو نمیده

Masoud
17-08-1390, 09:35 بعد از ظهر
عزیران و برادر های من وقتی یه زنگ بزنی اداره تعویض پلاک هشتگرد و مشخصات موتور و بگی متوجه می شی که می شه یا نه حالا بد بختی موتور و فروخته یارو.......................................... .............
رفتم بازار آهن فروخته بود با کلی چونه شماره صاحب جدیدش و پیدا کردم جواب نمی ده...........
زنگ زدم تعویض پلاک گفت شماره فتح و تاریخ و رسید و بگو منم گفتم گفت می شه ولی سوالی راجع به سیلندرو اینا نکرد فقط گفت 249 ؟ گفتم آره.....................

مهدی مریدا
17-08-1390, 10:19 بعد از ظهر
این داستان هم مثل داستان زد ایکس هایی هست که به صورت قطعه وارد کردن ، بعد تو میدان گمرک سرهم و مونتاژ کردن و با زدو بند با یک نفر در اداره ( ............ ) به صورت غیر قانونی پلاک کردن و فروختن 11 میلیون ، بعد گندش تو آگاهی در اومد ، دستور توقیف همه اون موتورا رو دادن .............

فکر کردی توی اداره ( ....... ) کار غیر قانونی نمی شه کرد ؟ بالاخره ماه پشت ابر نمی مونه ، یه روز گندش در میاد .
خودتو اسیر این برنامه ها نکن ، منم بندیت نمره شده دیدم ، ولی وقتی خواستم برم پای معاومله با یارو ، گفت قولنامه می کنم بعدا سند می زنم ، گفتم تو مهظر سند بزن پولتو بگیر ، آخر سر هم زیر بار نرفت ، منم می دونستم خالی بندیه ، حقه بازیه ، اصلا هم قصد خرید این موتور رو نداشتم ، فقط می خواستم ببینم این پلاک واقعیت داره ، که با رفتار فروشنده متوجه شدم نداره .......

Masoud
17-08-1390, 10:21 بعد از ظهر
این داستان هم مثل داستان زد ایکس هایی هست که به صورت قطعه وارد کردن ، بعد تو میدان گمرک سرهم و مونتاژ کردن و با زدو بند با یک نفر در اداره ( ............ ) به صورت غیر قانونی پلاک کردن و فروختن 11 میلیون ، بعد گندش تو آگاهی در اومد ، دستور توقیف همه اون موتورا رو دادن .............

فکر کردی توی اداره ( ....... ) کار غیر قانونی نمی شه کرد ؟ بالاخره ماه پشت ابر نمی مونه ، یه روز گندش در میاد .
خودتو اسیر این برنامه ها نکن ، منم بندیت نمره شده دیدم ، ولی وقتی خواستم برم پای معاومله با یارو ، گفت قولنامه می کنم بعدا سند می زنم ، گفتم تو مهظر سند بزن پولتو بگیر ، آخر سر هم زیر بار نرفت ، منم می دونستم خالی بندیه ، حقه بازیه ، اصلا هم قصد خرید این موتور رو نداشتم ، فقط می خواستم ببینم این پلاک واقعیت داره ، که با رفتار فروشنده متوجه شدم نداره .......
ممنون از راهنمایی هات پس چطور دوستم gto kawa رو پلاک کرده و تو شهر دور می زنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Kami
17-08-1390, 10:23 بعد از ظهر
ممنون از راهنمایی هات پس چطور دوستم gto 150 kawa رو پلاک کرده و تو شهر دور می زنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر موقعه کارت موتور + کارت سوخت رو دیدی باور کن که پلاک ملیش واقعیه

Masoud
17-08-1390, 10:25 بعد از ظهر
هر موقعه کارت موتور + کارت سوخت رو دیدی باور کن که پلاک ملیش واقعیه
این سری برم 100٪ می بینم و عکس می گیرم و می زارم.......

alcatel
30-09-1390, 01:38 قبل از ظهر
سلام،راستش چندتا شرکت هستش که کارش اینه که لوازم(همچی‌، از موتور بگیر تا لوازم خونه) از دوبی‌ بیاره.
خواستم بدونم اگه برام موتور بیارن مثل کاوازکی نینجا که اینجا ۱۵.۱۶ میلیون تومنه اونجا قیمت اون ۵ میلیون حدوداً تحویلشم هم تو بوشهر که تو پالت(جعبه)میده بهت!شرایط پلاک کردنش چطوره اینرو می‌دونم که باید سند آمارت داشته باشه و زیر ۲۵۰ سی‌سی یا ۲۴۹ باشه،می‌شه در مورد برگ سبزم توضیح بدین؟؟؟؟از کجا باید تهیه کنم؟ممنون میشم کمکم کنین

Masoud
30-09-1390, 08:38 قبل از ظهر
سلام،راستش چندتا شرکت هستش که کارش اینه که لوازم(همچی‌، از موتور بگیر تا لوازم خونه) از دوبی‌ بیاره.
خواستم بدونم اگه برام موتور بیارن مثل کاوازکی نینجا که اینجا ۱۵.۱۶ میلیون تومنه اونجا قیمت اون ۵ میلیون حدوداً تحویلشم هم تو بوشهر که تو پالت(جعبه)میده بهت!شرایط پلاک کردنش چطوره اینرو می‌دونم که باید سند آمارت داشته باشه و زیر ۲۵۰ سی‌سی یا ۲۴۹ باشه،می‌شه در مورد برگ سبزم توضیح بدین؟؟؟؟از کجا باید تهیه کنم؟ممنون میشم کمکم کنین

من خودم خیلی دنبال این قضیه ام ولی نه باسه نینجا 250 ... بیشتر باسه سی بی آر 250 یکی از دوستای من gto رو پلاک ملی کرده و تمام مدارک اش کامله و همه چی داره ولی دوستان قبول نمی کنن که میشه این باسه قضیه پلاک کردن.........
از طرفی دیگه من می تونم این موتور و خیلی راحت خریداری کنم و تا گمرک بیارم ولی از اینجا به بعدش و دوستان باید راهنمایی کنن (که کسی پیدا نشد)
همین آشنا من که اگر گمرکی موتور ردیف شه موتور و برام میاره چند ماه یه بار برای خودش هم ماشین میاره عشق و حال می کنه و می فروشه ....
توی گمرک به مشکل خورد چون می گفتن گلگیر جلو ماشین راهنما نداره و باید راهنما کنار گلگیر داشته باشه....
و به ماشین المانی گیر داده بودند و می گفتند با استاندارد ایران نمی خونه ....
اونجا اون بنده خدا اومد و یکم $$$$$$$$$$$$$ به مسؤول اونجا و یه راهنمای چسبوندن کنارش با چسب و وقتی کاراش تموم شد به راحتی ماشین و در اوورد برای 247 یا 249 سی سی کردن موتور هم باید یه ذره ول خرجی کنیاما باید پارتی بازی کنی ...
پس کار نشد نداره ولی پایه می خواد من اگر کسی از دوستان بتونه 7-8 میلیون پول برسونه قصد وارد کردن cbr 250 تمام جاهایی هم که قرار پول بدیم نصف به نصف می کنیم می دیم ...

Kami
30-09-1390, 10:45 قبل از ظهر
من خودم خیلی دنبال این قضیه ام ولی نه باسه نینجا 250 ... بیشتر باسه سی بی آر 250 یکی از دوستای من gto رو پلاک ملی کرده و تمام مدارک اش کامله و همه چی داره ولی دوستان قبول نمی کنن که میشه این باسه قضیه پلاک کردن.........
از طرفی دیگه من می تونم این موتور و خیلی راحت خریداری کنم و تا گمرک بیارم ولی از اینجا به بعدش و دوستان باید راهنمایی کنن (که کسی پیدا نشد)
همین آشنا من که اگر گمرکی موتور ردیف شه موتور و برام میاره چند ماه یه بار برای خودش هم ماشین میاره عشق و حال می کنه و می فروشه ....
توی گمرک به مشکل خورد چون می گفتن گلگیر جلو ماشین راهنما نداره و باید راهنما کنار گلگیر داشته باشه....
و به ماشین المانی گیر داده بودند و می گفتند با استاندارد ایران نمی خونه ....
اونجا اون بنده خدا اومد و یکم $$$$$$$$$$$$$ به مسؤول اونجا و یه راهنمای چسبوندن کنارش با چسب و وقتی کاراش تموم شد به راحتی ماشین و در اوورد برای 247 یا 249 سی سی کردن موتور هم باید یه ذره ول خرجی کنیاما باید پارتی بازی کنی ...
پس کار نشد نداره ولی پایه می خواد من اگر کسی از دوستان بتونه 7-8 میلیون پول برسونه قصد وارد کردن cbr 250 تمام جاهایی هم که قرار پول بدیم نصف به نصف می کنیم می دیم ...
اونقدر از ما کله گنده تر هست که نمیشه خود ادم وارد کنه
اگه میشد با 7 میلیون نینجا 250 وارد کرد که هی میوردیم و بعد میفروختیم
حتی کویر موتور هیوسانگ هاش 1 سال خوابیده بود و بهشون مجوز نمیدادن که پلاکش کنن

Masoud
30-09-1390, 10:52 قبل از ظهر
اونقدر از ما کله گنده تر هست که نمیشه خود ادم وارد کنه
اگه میشد با 7 میلیون نینجا 250 وارد کرد که هی میوردیم و بعد میفروختیم
حتی کویر موتور هیوسانگ هاش 1 سال خوابیده بود و بهشون مجوز نمیدادن که پلاکش کنن

برای این کار و سند زدن و گرفتن برگه سبز موتور باید به اسم یک نفر بگیری که یا آزاده باشه یا جانباز و اگر برای وارد کردن یک موتور بخوای اقدام کنی فکر نمی کنم به مشکل بخوره ..... اگر هم بخوره ردیف می شه .................
کویر موتور هم اولین سری هیوسانگ هاش بود که به دلیل سیستم 2 سیلندر بودن و 250 سی سی بودن برای اولین بار بخصوص تعداد زیادی که وارد کرده بود 4 ماه موتور هاش خوابید ولی الان قانون تصویب شده داداش ...

Alireza
30-09-1390, 11:37 قبل از ظهر
مسعود چرا همه چیو با هم قاطی میکنی؟ فکر کردی جانباز باشی میتونی موتور بیاری راحت پلاک بگیری؟

Masoud
30-09-1390, 11:42 قبل از ظهر
مسعود چرا همه چیو با هم قاطی میکنی؟ فکر کردی جانباز باشی میتونی موتور بیاری راحت پلاک بگیری؟

این قانون گمرکه برای کسایی که تاجر نیستن باید یه آزاده یا جانباز معرفی کنی.... چیزی رو هم قاطی نکردم من خیلی وقته دنبالش ام به خاطر همینه که موتور و عوض نمی کنم فعلا .....
ولی قانون پلاک همینه داداش

Alireza
30-09-1390, 11:46 قبل از ظهر
نمیتونی پلاک کنی مطمئن باش

Masoud
30-09-1390, 12:27 بعد از ظهر
نمیتونی پلاک کنی مطمئن باش

داداش چرا انقدر نه میاری یه بار بگو شاید بشه .....
چرا انقدر فاز منفی می دی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا مدیر تایپیک هستیا.............

Babak
30-09-1390, 04:17 بعد از ظهر
بابا برای ورود باید از همه واجب تر​باید ثبت سفارش کنی اگر تونستی بقیه اش حله:2gwb921:

Alireza
30-09-1390, 08:38 بعد از ظهر
فاز الکی دوست داری؟ اره میشه کاری هم نداره خوبه؟
خب عزیز من حتما دیدم که میگم نمیشه بشه هم یه قیمتی واست در میاد که با بازار فرقی نداره رفیق مهران یوزر قدیمی سایت یه نینجا 250 اورد قیمتی که واسش افتاد دور و بر قیمت گمرک بود تازه با 4 5 ماه دوندگی

Masoud
30-09-1390, 08:53 بعد از ظهر
فاز الکی دوست داری؟ اره میشه کاری هم نداره خوبه؟
خب عزیز من حتما دیدم که میگم نمیشه بشه هم یه قیمتی واست در میاد که با بازار فرقی نداره رفیق مهران یوزر قدیمی سایت یه نینجا 250 اورد قیمتی که واسش افتاد دور و بر قیمت گمرک بود تازه با 4 5 ماه دوندگی

اگه یه Cbr 250 رو بشه 15 هم اوورد میصرفه.....

---------- Post added at 08:53 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

بابا برای ورود باید از همه واجب تر​باید ثبت سفارش کنی اگر تونستی بقیه اش حله:2gwb921:
این یعنی چی؟؟
خرید از اونور و می گی؟؟

Babak
30-09-1390, 10:03 بعد از ظهر
این یعنی چی؟؟
خرید از اونور و می گی؟؟آره دیگه بخای بیار اول از همه باید ثبت سفار کنی.لباس نیست که بگی یکی می برم برای مصرف خودم:afro:

Masoud
01-10-1390, 01:14 قبل از ظهر
آره دیگه بخای بیار اول از همه باید ثبت سفار کنی.لباس نیست که بگی یکی می برم برای مصرف خودم:afro:
نه بابک جان اونا مشکلی نیست lمشکل اصلی پلاک کردنه که من به آقای شریعتی سپردم تا یکم برام اطلاعات جمع کنه ...
مشکل باسه تعداد سیلندر و از این حرفا نداریم چون تک سیلندر هست
بحث 249 سی سی بودن هم اوکی چون طبق :

Engine specifications :

It has sporty silver coated instrument panel design with cool blue LCD backlight. Sporty cowl adds to its stunning looks. It has both front and rear tubeless tyres enabling good grip. By launching Honda CBR 250 R, Honda has begun competition for 250 cc bike segment.

پس نباید مشکلی باشه برای پلاک کردن هم.......
ولی من یه مقدار مشکل مالی دارم بابت وکیلی که باید از اونطرف (هند) موتور و بخره ......
که هیچ کس جز کسایی که من و می شناسن اطمینان نمی کنن پول بزارند وسط هزار هم من تضمین بدم بهش .........
ولی سعی می کنم خودم مشکل مالی و بر طرف کنم و بیارمش.....:bargh:

K.I.A
01-10-1390, 06:53 بعد از ظهر
مسعود جان عکسشم اگه داری بزار بچه ها ببینن من این موتورو دیدم رخش تو 250 عالیه اما قدرتش به نظر کم میاد / اگه عکسشو بزاری بیشتر معلوم میشه که این انتخاب به غیراز قیمتش که میارزه به مشخصاتشم میارزه یا نه اما اگه بحث سر سودش باشه که تا حدودی خوبه

Masoud
01-10-1390, 07:43 بعد از ظهر
مسعود جان عکسشم اگه داری بزار بچه ها ببینن من این موتورو دیدم رخش تو 250 عالیه اما قدرتش به نظر کم میاد / اگه عکسشو بزاری بیشتر معلوم میشه که این انتخاب به غیراز قیمتش که میارزه به مشخصاتشم میارزه یا نه اما اگه بحث سر سودش باشه که تا حدودی خوبه
به روی چشم ...
الان میزارم ...

soheilspeedart
27-10-1390, 01:47 بعد از ظهر
کاری به این موتورهای خفن و وحشتناک ندارم، اما حالا که بحث پلاک هست، می خواستم ببینم می شه یه موتور تریل 250 سی سی مایع خنک رو به طور قانونی پلاک کرد؟ و اجازه تردد توی شهر داشته باشه یا نه؟ (آخه شما دارین بحث چهار سیلندر و اینا می کنید) (ضمن اینکه توی یه سایتی خونده بودم می خوان که اجازه بدن ولی دقیقشو نمی دونم البته خبر مال سال 88 بود)

Masoud
27-10-1390, 03:28 بعد از ظهر
کاری به این موتورهای خفن و وحشتناک ندارم، اما حالا که بحث پلاک هست، می خواستم ببینم می شه یه موتور تریل 250 سی سی مایع خنک رو به طور قانونی پلاک کرد؟ و اجازه تردد توی شهر داشته باشه یا نه؟ (آخه شما دارین بحث چهار سیلندر و اینا می کنید) (ضمن اینکه توی یه سایتی خونده بودم می خوان که اجازه بدن ولی دقیقشو نمی دونم البته خبر مال سال 88 بود)
شما موتور تك سيلندر هم اگه بخواي بياري يا 2 سيلندر هيچ فرقي نمي كنه و قانون تقريبا يكيه و همون زحمت و بايد بكشيد حالا چرا اين همه وقت و سرمايه رو بزاري باسه يه موتور معمولي لا اقل يه سي بي آر 250 مياري ديگه ... :pm1:

soheilspeedart
27-10-1390, 11:41 بعد از ظهر
شما موتور تك سيلندر هم اگه بخواي بياري يا 2 سيلندر هيچ فرقي نمي كنه و قانون تقريبا يكيه و همون زحمت و بايد بكشيد حالا چرا اين همه وقت و سرمايه رو بزاري باسه يه موتور معمولي لا اقل يه سي بي آر 250 مياري ديگه ... :pm1:

من از نکات فنی و این چیزا سر در نمیارم، خیلی سال پیش (دوران راهنمایی) یه هندا ایکس ال 125 سوار می شدم، استیل خیلی باحالی داشت، البته طفلی ترکش خورده بود 60 تا بیشتر نمی رفت، منم خلاف سنگینم باهاش پریدن از روی کانال فاضلاب جلو خونه بود :d
الان هم که دوباره فیل م یاد هندستون کرده، به خاطر ظاهر قشنگ یه موتور از شاینری (همون شوکا 250 مایع خنک) بوده، وگرنه الان یه کاب جوجو دارم که اونم به خاطر خوشگلی ش خریدم! البته بگم من کلا از کاب ها خوشم میاد (شوکا 125)

شوکا 250 مایع خنک رو توی ایران می گن نیست و 6-7 تا وارد شده و از این حرفا، منم با این شاینری ایمیل زدم، گفتن می فرستن، فقط می خوام ببینم اگه خریدم، بیاد ایران می تونم باهاش تردد کنم یا نه باید تقدیم کنم به برادران زحمت کش نیرو انتظامی که باهاش تک بزنن :d (خودم هم واسه تردد معمولی می خوام ازش استفاده کنم، اصلا برام مهم نیست 250 باشه یا 200 یا حتی 125 ولی خوب شانس من این مدل 250 س دیگه! حجم موتور برام مهم نیست، چون نه قراره باهاش کورس بزارم، نه قله فتح کنم، نه کار دیگه، فقط تردد عادی، مگه اینکه چی بشه گاهی یه چشمه بیام! ولی این مدل قشنگه چشمم رو گرفته)

اصولا به طراحی خیلی احترام می زارم، معتقدم طراحی زیبا، احترام به سلیقه مشتریه، مثلا یه بنز قدیمی w123 رو هزار بار ترجیح می دم به یه خودرو صفر طراحی داخلی! (البته این نظر منه)

6012

Masoud
28-10-1390, 09:53 قبل از ظهر
من از نکات فنی و این چیزا سر در نمیارم، خیلی سال پیش (دوران راهنمایی) یه هندا ایکس ال 125 سوار می شدم، استیل خیلی باحالی داشت، البته طفلی ترکش خورده بود 60 تا بیشتر نمی رفت، منم خلاف سنگینم باهاش پریدن از روی کانال فاضلاب جلو خونه بود :d
الان هم که دوباره فیل م یاد هندستون کرده، به خاطر ظاهر قشنگ یه موتور از شاینری (همون شوکا 250 مایع خنک) بوده، وگرنه الان یه کاب جوجو دارم که اونم به خاطر خوشگلی ش خریدم! البته بگم من کلا از کاب ها خوشم میاد (شوکا 125)

شوکا 250 مایع خنک رو توی ایران می گن نیست و 6-7 تا وارد شده و از این حرفا، منم با این شاینری ایمیل زدم، گفتن می فرستن، فقط می خوام ببینم اگه خریدم، بیاد ایران می تونم باهاش تردد کنم یا نه باید تقدیم کنم به برادران زحمت کش نیرو انتظامی که باهاش تک بزنن :d (خودم هم واسه تردد معمولی می خوام ازش استفاده کنم، اصلا برام مهم نیست 250 باشه یا 200 یا حتی 125 ولی خوب شانس من این مدل 250 س دیگه! حجم موتور برام مهم نیست، چون نه قراره باهاش کورس بزارم، نه قله فتح کنم، نه کار دیگه، فقط تردد عادی، مگه اینکه چی بشه گاهی یه چشمه بیام! ولی این مدل قشنگه چشمم رو گرفته)

اصولا به طراحی خیلی احترام می زارم، معتقدم طراحی زیبا، احترام به سلیقه مشتریه، مثلا یه بنز قدیمی w123 رو هزار بار ترجیح می دم به یه خودرو صفر طراحی داخلی! (البته این نظر منه)

6012
موتور و خوب و قشنگي و انتخاب كردي ولي بهتره داخل ايران بگيري چون شاينري تاييد نمي كنه كه موتور داخل شهرت بهت برسه (بعد اين همه هزينه باس ktm بهتر نيست)
1= ارسال مستقيم به ايران و به هيچ وجه ندارند بايد موتور و خودت بخري اونجا و بياري
2= من خودم يه 200 سي سي اوردم و دردسر هاش و مي دونم (البته به واسطه آقاي شريعتي)
3- بايد يك نفر و بفرستي كشوري كه مي خواي موتور و بخري يك سري هزينه هاي زياد و پرداخت كني حالا يا با كشتي يا با هواپيما بياد كه 90% با كشتي مياد.
بعد برسه به گمرك بندر هزينه ي انبار گمرك و بدي اگر مجوز داشته باشي كه عمرا نمي دن بايد مجوز و بدي پروندت و كامل كنن.
هزينه هاي صدور كارت و پلاك جداست و بايد اونا رو بدي بعد بياري ....
البته من موتور خودمو به خاطر اين كه يه تاجر موتور ( يكي از مسوولين شركت كثير ) وارد كرد به اين مشكلات نخوردم منم قرار بود يه 250 بيارم ولي چون اون موقع به اين راحتي پلاك نمي دادن پشيمون شدم و 200 گرفتم.
منم الان مشكل ام 7.000.000 تومان پول و يسري شرايط جديد و قوانين جديده براي سي بي آر 250
بازم سوالي بود در خدمت ام
ايران يه سري قوانين خاص داره براي مثال اگر بخواي يه ماشين bmw وازد كني در بسياري از مدل ها بخاطر نداشتن راهنما روي گلگير ها به ماشين ايراد مي گيرن و اونجا يه مقدار شيتيل مي دي و از اين راهنما مگنتي ها مي چسبونن بهش و ديگه تمام ماشين مياد بيرون ولي بايد باس هموت راهنما 500.000 تومان پياده شي حالا مسايل ديگه اش بماند

7thRING
28-10-1390, 09:58 قبل از ظهر
موتوری که انتخاب کردی خوشکله .
ولی موتوره لاستیک جلوش عجیب کم باده!:25r30wi:

ali khoramian
28-10-1390, 11:15 قبل از ظهر
شوکا 250 اب خنک اصفهان هست2800

soheilspeedart
28-10-1390, 12:23 بعد از ظهر
مرسی بچه ها

...ايران يه سري قوانين خاص داره براي مثال اگر بخواي يه ماشين bmw وازد كني در بسياري از مدل ها بخاطر نداشتن راهنما روي گلگير ها به ماشين ايراد مي گيرن و اونجا يه مقدار شيتيل مي دي و از اين راهنما مگنتي ها مي چسبونن بهش و ديگه تمام ماشين مياد بيرون ولي بايد باس هموت راهنما 500.000 تومان پياده شي حالا مسايل ديگه اش بماند

اره راست می گی منم واسه همیناش می ترسم دیگه،
راستی ماشین های ایرانی که خودشون راهنمای گلگیر ندارن (به جز پیکان :d )

یکی از بچه ها گفته اصفهان هست، ببینم چی می شه

موتوری که انتخاب کردی خوشکله .
ولی موتوره لاستیک جلوش عجیب کم باده!:25r30wi:

آره دیگه، احتمالا جنس باد توی لاستیک هم چینی بوده، جنس چینی همینه دیگه :D حالا جالبه این عکس روی سایت رسمی خودشون هم هست، یکی نیست بگه حداقل بادش می کردین :D جکش هم کوتاست فکر کنم، زیرش آجر گذاشتن، ولی آجرش خارجیههههههه :29:

شوکا 250 اب خنک اصفهان هست2800

جدی می گی؟ صفر؟ کجا؟ کو؟

7thRING
28-10-1390, 12:54 بعد از ظهر
سهیل جان اونا پیش خوشون فکر کردن عکسو می گیریمو میریم کسی کاری نداره که دیگه نگفتن این عکس اگه دست ایرانی ها بیاد چه معضلاتی مثلا همین باد لاستیکش و جکش:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

ali khoramian
28-10-1390, 04:13 بعد از ظهر
[QUOTE=soheilspeedart;56444]مرسی بچه ها

آره دیگه، احتمالا جنس باد توی لاستیک هم چینی بوده، جنس چینی همینه دیگه :D حالا جالبه این عکس روی سایت رسمی خودشون هم هست، یکی نیست بگه حداقل بادش می کردین :D جکش هم کوتاست فکر کنم، زیرش آجر گذاشتن، ولی آجرش خارجیههههههه :29:

جدی می گی؟ صفر؟ کجا؟ کو؟[/QUOTE
اصفهان نبش فلکه احمد اباد . اگه خاستین یکی از کاربرها بنام اقای بیکانبور ریزشو میدونه میتونین با ایشون هماهنگ بشین.

Masoud
28-10-1390, 06:04 بعد از ظهر
مرسی بچه ها

جدی می گی؟ صفر؟ کجا؟ کو؟

داداش درباره موتور چینی درست صحبت کن چینی داریم تا چین شما الان کامپیوتری که استفاده می کنی چینیه.......
70% لوازم خونتون بلا استشنا چینیه

soheilspeedart
29-10-1390, 12:02 بعد از ظهر
علی جون با کی باید هماهنگ بشم؟!!!

داش سعید من داشتم شوخی می کردم، وگرنه من به شخصه خیلی چین رو قبول دارم، می دونی چرا؟ چون قدرت این رو داره که بهترین و بدترین جنس رو تولید کنه، فقط باید فقط لب تر کنی، اگه می بینی توی ایران جنس چینی آشغال ریخته باید یقه تجار ایرانی رو بگیری چون سفارش اوناست، یه نمونه ش رو یادمه، یکی از برندهای خیلی خیلی معروف و بزرگ چرخ خیاطی توی ایران، واسه قاب چرخ گلدوزی ش، از چین قاب سفارش می داد، ولی واسه اینکه هزینه ش بیاد پایین، گرم رو کم کرده بود، در نتیجه وقتی می خواستی چرخ رو با قابش بلند کنی، قاب تا می خورد یا می شکست یا قفل هاش باز می شد چرخ می افتاد!!! نمونه ی اصلی چین خیلی چیز باحالی بود، ولی خود شرکت ایرانی سفارش داد که ازش بزن!

راستی به عکس هم دقت کردم، اون که آجر نیست، باتری موتوره زیر جک :d شاید هم جعبه سیاهش باشه :d

kheyri
29-10-1390, 12:06 بعد از ظهر
دیروز یه cbr250 پلاک ملی دیدم عجله داشتم وگر نه پیدا میشدم از طرف سوال میکردم .مدل 2011 اینا بود