PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا وقتی موتور سیکلت رو تو دنده میزنی خاموش میکنه

hasan47
18-01-1393, 09:43 بعد از ظهر
اقا این موتور دهن ما رو سرویس کرده وقتی کلاچ میگیرم و موتور رو تو دنده میزنم خاموش میشه اما وقتی موتور رو از رو دنده خارج میکنی مثل ساعت کار میکنه هر کی دلیل رو میدونه خواهش میکنم جواب بدید خیلی ضروری نوکر همتونم

02109002
18-01-1393, 09:53 بعد از ظهر
درود ...

ضمن خوش آمد گویی به شما

مشکل مربوط به سنسور جک بغل است

بررسی و مشکل رو رفع کنید

hasan47
18-01-1393, 10:24 بعد از ظهر
سالار هیچ ربطی به سنسور جک نداره موتور من cg مدل ۸۰ موتور من صفحه کلاچ نداشت من داشتم با ۶۰ تا میرفتم یک دفعه موتور خالی کرد با هزار زحمت رسیدیم به خونه

Amir R1
18-01-1393, 10:33 بعد از ظهر
داداش من سی جی داشتم همینجوری میشدم وقتی موتور بعد یه روز روشن میکرم همین بود ولی گرم میشد رفع میشد وقتی داغ میکرد هم همینطوری میشد احتمال زیاد از کلاچ هست یا صفحه کلاچ یا سیم کلاجت شل شده که نیم کلاج میگیره سیم کلاچو صفت کن ببین چی میشه.

hasan47
18-01-1393, 11:02 بعد از ظهر
داداش من سی جی داشتم همینجوری میشدم وقتی موتور بعد یه روز روشن میکرم همین بود ولی گرم میشد رفع میشد وقتی داغ میکرد هم همینطوری میشد احتمال زیاد از کلاچ هست یا صفحه کلاچ یا سیم کلاجت شل شده که نیم کلاج میگیره سیم کلاچو صفت کن ببین چی میشه.

داداش میخاستم بدونم دلیل اصلی چیه که بتونم یه کاری براش بکنم موتور ساز ماهر سراغ داری بی زحمت اگه سراغ داری یه سوالی میکنی

honda1000
18-01-1393, 11:03 بعد از ظهر
اگه موتورت داره درجا کار میکنه و میزنی تو دنده و مو تور یک تکون میخوره(میپره) وخاموش میشه - یا وقتی که موتورو مثلا با ده تا سرعت از خلاص تو دنده میزنی و موتورت خاموش نمیشه از کلاجت هست باید لیگراج بشه به همین راحتی و واضحی در غیر این صورت جای دیگه مشکل داره

Amir R1
18-01-1393, 11:07 بعد از ظهر
وقتی موتورت گرمه هم همینجوریه یا برطرف میشه؟

hasan47
18-01-1393, 11:11 بعد از ظهر
اگه موتورت داره درجا کار میکنه و میزنی تو دنده و مو تور یک تکون میخوره(میپره) وخاموش میشه - یا وقتی که موتورو مثلا با ده تا سرعت از خلاص تو دنده میزنی و موتورت خاموش نمیشه از کلاجت هست باید لیگراج بشه به همین راحتی و واضحی در غیر این صورت جای دیگه مشکل داره[/QU

موتور صفحه نداشته احتمال داره صفه ها سوخته باشه و دیسک ها به هم چسبیده باشه

- - - Updated - - -

[QUOTE=Amir R1;229409]وقتی موتورت گرمه هم همینجوریه یا برطرف میشه؟

وقتی هم گرم باشه همین مشکل هست به نظرت مشکل از چی میتونه باشه

Amir R1
18-01-1393, 11:18 بعد از ظهر
احتمال خیلی زیاد سیم کلاجت شل شده و نیم کلاج میگیره فردا برو سفتش کن فک کنم خوب شه:crazy:

- - - Updated - - -

با حول دادن قشنگ راه میفته؟

honda1000
18-01-1393, 11:25 بعد از ظهر
[QUOTE=honda1000;229408]اگه موتورت داره درجا کار میکنه و میزنی تو دنده و مو تور یک تکون میخوره(میپره) وخاموش میشه - یا وقتی که موتورو مثلا با ده تا سرعت از خلاص تو دنده میزنی و موتورت خاموش نمیشه از کلاجت هست باید لیگراج بشه به همین راحتی و واضحی در غیر این صورت جای دیگه مشکل داره[/QU

موتور صفحه نداشته احتمال داره صفه ها سوخته باشه و دیسک ها به هم چسبیده باشه

- - - Updated - - -

وقتی هم گرم باشه همین مشکل هست به نظرت مشکل از چی میتونه باشه
مگه وقتی موتور حرکت میکنه باز م همین مشکلو داری؟؟؟؟؟؟

hasan47
18-01-1393, 11:25 بعد از ظهر
احتمال خیلی زیاد سیم کلاجت شل شده و نیم کلاج میگیره فردا برو سفتش کن فک کنم خوب شه:crazy:

- - - Updated - - -

با حول دادن قشنگ راه میفته؟

داش گلم میگم وقتی میزنی تو دنده به هیچ وجه روشن نمیشه

stoncold
19-01-1393, 06:59 قبل از ظهر
اگه میزنی تو دنده روشن نمیشه پس کلاچم بگیری موتور نباید حرکت کنه در نتیجه مشکل از کلاچه
یا سیم کلاچت خورده شده و ول کرده خودشو که سفتش باید کنی یا احتمال کم از صفحته که احتمالش کمتره چون صفحه قبل از اینکه به این مراحل برسه جونتو میگیره و مجبوری عوضش کنی

02109002
19-01-1393, 07:36 قبل از ظهر
موتور من که سنسور جک نداره سی جی مدل ۸۰ هست

سلام

آهان من اشتباه کردم

مشکل مربوط به سیستم کلاج میشه که دوستان موارد رو مطرح کردند