PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاع رسانی قرار ها در فیسبوک

Masoud
18-04-1390, 11:18 قبل از ظهر
كيا پايه اند اطلاع رساني قرار ملاقات ها از طريق في..سبوك انجام بشه؟؟
هر كي پايه است بگه من كه خودم گيج شدم انقدر صفحه ها رو خوندم و هيچي نفهميدم.........
:crazy:

danial-sdt
18-04-1390, 12:47 بعد از ظهر
میتونیم هر وقت قرار جدیدی میزاریم ادرس تاپیکشو تو فیس بوک بزاریم
به نظر من خیلی عالیه:5:

farzadprogram
18-04-1390, 12:52 بعد از ظهر
به نظر من قرارها واسه بچه های انجمن هستش و هر کسی که اینجا عضو هست باید در جریان این قرار ملاقات ها قرار بگیره .
به نظرم اگه فقط تو انجمن اطلاع رسانی بشه خیلی قشنگتره .

danial-sdt
18-04-1390, 01:03 بعد از ظهر
به نظر من قرارها واسه بچه های انجمن هستش و هر کسی که اینجا عضو هست باید در جریان این قرار ملاقات ها قرار بگیره .
خوبه اینجوری باید عضو بشه یا اینکه با یکی از بچه های عضو بیاد تو قرار
ما هیچوقت کسیرو که نمیشناسیم با خودمون جایی نمیبریم
یک قسمتم اضافه میکنیم تو فیس بوک که برای شرکت کردن در این قرارها باید عضو شوید خود را در قسمت معرفی اعضا معرفی کنید و قوانین قرار ها رو رعایت کنید

Salman
18-04-1390, 01:17 بعد از ظهر
راستی گفتین فیسبوک!
چرا 2تا پیچ داره پرشین موتور تو فیس بوک؟یکی بود بهتر نبود ؟

Kenji
18-04-1390, 01:21 بعد از ظهر
مطمئن ابدا خوب نیست. فقط می تونیم بعد از گذاشتن این قرار ها، تو فیسبوک "هم" اطلاع رسانی کنیم. اما فقط زمان و مکان حدودیش رو

danial-sdt
18-04-1390, 01:25 بعد از ظهر
اقا حد اقل بگبد جرا خوب نیست مگه چه مشکلی ممکنه پیش بیاد ؟؟
میریزن میگیرن مارو ؟؟
تازه شاید چند تا ترک نشین اومدن با ما :2khtar:

Amir
18-04-1390, 01:29 بعد از ظهر
راستی گفتین فیسبوک!
چرا 2تا پیچ داره پرشین موتور تو فیس بوک؟یکی بود بهتر نبود ؟

پیج اصلی اینی هست که بالای سایت لینک شده دوستان لطفا این پیج رو لایک کنند

Masoud
18-04-1390, 03:11 بعد از ظهر
اقا حد اقل بگبد جرا خوب نیست مگه چه مشکلی ممکنه پیش بیاد ؟؟
میریزن میگیرن مارو ؟؟
تازه شاید چند تا ترک نشین اومدن با ما :2khtar:
من هم با دانيال جان موافقم اگه هركسي بخواد كاري كنه مي تونه با يه ايميل تقلبي هم وارد شه و همه هم كلي تحويلش بگيرن به نظر من اونجا هم اطلاع رساني كنيد ولي هر كسي و دعوت نكنيد تازه مخاطب هاي سايت هم زياد تر مي شه اگه هر كس يه شير بزنه؟؟؟؟

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:07 PM ----------

دوستان گلم الان يه گروهي تو فيس بوك هست كه اسمش اي.....ويج هست و من با اون ها قراره ايشالاه جمعه 1 روزه برم نمك آبرود(با اتوبوس و هزينه كم) خيلي هم اطلاع رسانيشون قويه بيشتر به خاطر اينكه تو فيس بوك بچه ها بهتر متوجه مي شن

Mohammad
18-04-1390, 03:27 بعد از ظهر
فیسبوک ابزار بسیار قوی و قدرتمندی هست، اما به نظر من فقط لینک قرار ملاقات باشه کفایت می کنه.
اونجا فقط یک جا برای تبلیغ این سایت هست. اگر کسی می خواد قرار ملاقات شرکت کنه باید بیاد به سایت سر بزنه.

Masoud
18-04-1390, 03:43 بعد از ظهر
فیسبوک ابزار بسیار قوی و قدرتمندی هست، اما به نظر من فقط لینک قرار ملاقات باشه کفایت می کنه.
اونجا فقط یک جا برای تبلیغ این سایت هست. اگر کسی می خواد قرار ملاقات شرکت کنه باید بیاد به سایت سر بزنه.
محمد جان داداش آخه هركي مي ياد تو اون قرار ملاقاتا:retarded::wall3: ديونه مي شه آخر معلوم نيست قرار برقرار هست يا نه من خودم مي خواستم با موتور امازاده دلوود و بيام ولي آخر هم جور نشد (البته تقصيره خودمه) بعدش پا شدم رفتم ساوه باغ :sleep::24:

Mohammad
18-04-1390, 03:50 بعد از ظهر
فرقش توی چیه؟ انوجوری پیج فیسبوک هم شلوغ میشه. قرار ملاقات رو در حد اطلاع رسانی با آدرس تاپیک توی فیسبوک می ذارم.

Alireza
18-04-1390, 03:53 بعد از ظهر
دیوونگی نداره تاپیکش زده میشه افراد اعلام امادگی میکنن به حد نصاب رسید قرار برگزار میشه و دوستان میرن نرسید تو تاپیک اعلام میشه
فکر نمیکنم کار سختی باشه که به دیوونگی منجر بشه
قرار ها هم تا حالا همگی برگزار شده به جز چند مورد

danial-sdt
18-04-1390, 03:57 بعد از ظهر
اگر کسی می خواد قرار ملاقات شرکت کنه باید بیاد به سایت سر بزنه.
خب باید اونجا هم تبلیغ کنیم که با قرار ملاقاتهای ما اشنا بشن

nOviA
18-04-1390, 05:07 بعد از ظهر
یکی از ادمین ها عکس ها رو کمی بیشتر کنه و فیلم های قرار ملاقات های قبل رو بزاره فکر میکنم بهتر بشه. الان فقط چنتا عکس از آفرود تو پیجه.
میتونید اونجا فقط از قرار ملاقات های سایت تبلیغ کنید و هردفعه که لینک قرار ملاقات جدید گذاشته میشه حتما بعدش عنوان بشه که شرکت در قرار فقط در صورت عضویت و آشنایی با افراد سایت امکان پذیره.

Amir
18-04-1390, 05:14 بعد از ظهر
خب دقیقا اون گزینه Share on facebook که تو ابزار های موضوع هست واسه همینه دیگه

هرکسی اگه خواست تاپیک قرار رو شیر کنه خیلی خوب میشه

Masoud
18-04-1390, 09:07 بعد از ظهر
پس لااقل نوشتن رو وال فیس رو آزاد کنید

Salman
19-04-1390, 06:28 قبل از ظهر
امیر جان من که جفتشو لایک زدم.ولی می خواستم بدونم.بنظرم اگه یکی میشد و همه یه پیچ رو لایک می زدن بهتر بود.
بنظره من میشه یه اطلاع رسانی تو فیس بوک کرد که مثلا این ساعت این تاریخ فلانجا هست و برای اطلاعاته بیشتر به سایت مراجعه کنید.نه اینکه کله داستانو تو فیست بوک بزنید

Kenji
19-04-1390, 11:04 قبل از ظهر
یکیش رو حذف می کنم