PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کبیر tm

Alireza
18-02-1389, 08:46 بعد از ظهر
سلام دوستان تو این تاپیک درباره این موتور بحث میکنیم
همونطور که میئونین سروش عزیز این موتور رو داره
از نظر ظاهر که خیلی خشگله
صداش رو هم من بیشتر از روان دوست دارم
ولی سروش میگفت قدرتش از روان کمی کمتره
لاستیک های خیلی خوبی هم داره و پا به پای روان بالا میرفت از کوه ها
قیمتشم حدود 1 و 500 هستش

mili_007
20-02-1389, 08:18 قبل از ظهر
سلام
یه جایی خوندم که انجین این موتور واسه شرکت زانگشن چین هستش.لینک زیر مربوط به انجین های این شرکته.دوستانی این موتور رو دارن یه نگاه بندازن ببینن کدوم انجین شبیه انجین TM هست.
[Only registered and activated users can see links]
هر 6صفحه لینک رو ببینین.
در مورد خدمات پس از فروش با شرکت کبیر موتور کازرون تماس گرفتم،گفتن 25 اردیبهشت توی گمرک یه فروشگاه لوازم یدکی افتتاح می کنن.در ضمن نمایندگی میگفت هر قطعه ای که میخواین به شرکت سفارش میدیم تا بیارن.

لطفا دوستان در مورد صدای انجین،گازخوری و قدرت موتور نظر بدن.
یاحق

soroush adventure
22-02-1389, 09:47 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستداران موتور
در ابتدا به محاسن و معایب این موتور اشاره میکنم سپس چند مقایسه با روان
.
محاسن : قدرت خوب _ زیبا _ صدای اگزوز بلند و باهال _ هندلینگ خیلی خوب تو خاکی _ بازی خوب کمک ها _ لوازم با کیفیت
معایب : کمی سنگین تر از روان _ مصرف بیشتر ( روان صدی 3 و تی ام صدی 4 ) _ فشردگی قطعات در هم _ دنده ها یه مقدار سفت عوض میشه
.
_شتابش به خاطر اضافه وزنش کمی از روان کمتره.
_ دوشاخ عقبش خیلی محکمه از جنس آهن کربن دار
_ پهنای طوقه عقب 1 سانت از روان بیشتره ( 8 سانت )
_ کمک جلو از روان بلندتره
_ حجم باکش 9 و روان 12 هست

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اگه چیز دیگه یادم اومد مینویسم

sirn
27-01-1390, 10:03 بعد از ظهر
1211

:hanghead::29:

Mohammad aghili
27-01-1390, 10:19 بعد از ظهر
از شما دعوت میکنم که تصاویر زیبای آفرودیتون رو (مثل عکس بالا) در تاپیک تصاویر زیبای آفرودی قرار دهید
ممنون

فعلا
یاعلی

sirn
27-01-1390, 10:25 بعد از ظهر
از شما دعوت میکنم که تصاویر زیبای آفرودیتون رو (مثل عکس بالا) در تاپیک تصاویر زیبای آفرودی قرار دهید
ممنون

فعلا
یاعلی

تصویر واسه من نیست واگر نه اونور میزاشتم :29:... البته عکس افرودی داشتم .. که اگه بتونم گیر بیارم از بچه ها میزارم...هاردم به فنا رفت و عکسام پاک شده:wall3::wall3::wall3: