PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Kawasaki Ninja 250R & کاوازاکی نینجا 250

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

high-speed
16-02-1389, 06:08 بعد از ظهر
سلام

بین لیست موتوراتون جای خالی این اسم قدرتمندو احساس کردم

و جسارت کردم و یه پست درباره اش گذاشته ام

zx250r کوچکترین فرزند خانواده نینجا کاوازاکی استکه به تازگی با آزاد شدن تردد موتور های

250 چهار زمانه تعدادی وارد کشور شدن.

مشخصات فنی Kawasaki Ninja ZX 250
نوع موتور : DOHC , چهار زمانه , آب خنک , 8 سوپاپه
تعداد سیلندرها : 2
حجم موتور ( سی سی ) : 249
حداکثر قدرت ( اسب بخار / دور در دقیقه ) : 32 / 10500
حداکثر گشتاور ( نیوتن متر / دور در دقیقه ) : 22 / 9500
نسبت تراکم : 6/11 به 1
قطر سیلندر و کورس پیستون : 41.2 × 62
تعداد دنده ها : 6
حجم باک ( لیتر ) : 18
وزن ( کیلوگرم ) : 170
طول ( میلی متر ) : 2085
عرض ( میلی متر ) : 715
ارتفاع ( میلی متر ) : 1115
سایز تایر جلو : 17 - 70 / 110
[COLOR=Black]سایز تایر عقب : 17 - 70 / 130
قطر دیسک ترمز جلو ( میلی متر ) : 290
قطر دیسک ترمز عقب ( میلی متر ) : 220
[B]$ قیمت $ : 3 هزار و 999 دلار

"البته به علت گل و بلبل بودن وضعیت ایران قیمتش 15 میلیون هست:20:"
[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید...

m3hiran
17-02-1389, 08:43 قبل از ظهر
ممنون عزیز
راستش این موتور اگه تا 10 بود من میگرفتم ولی 15-16 زیادی غیر منطقی هستش البته من تو گمرک کسی رو میشناسم که 14 هم بده
درضمن شتاب 0-100 دقیقا 7 هست
تاپ اسپید 175
و تو سال 2008 بهترین موتور ریس اماتوری شناخته شد:29:
دوستم یه ابی کربنیش رو داشت انصافا میاورد بیرون همه تو کف بودند مخصوصا اینکه هنوز هیوسانگ و دربی و ... نیومده بود ولی اونجوری که فکر کنین راه نمیره تو سربالایی کردستان 2 ترک بیشتر از 90-100 نمیرفت ولی تو سرپایینی کردستان راحت 180 رو میرفت:25:صداشم که ماشالا تعطیل تعطیل

ovE
17-02-1389, 10:33 قبل از ظهر
15 تومن نمیارزه.آدم میده یه پرشیا میگیره چرا بره اینو بگیره.به درد کسی میخوره که پول واسش هیچی باشه بزاره واسه عشقو حالش.چون دخی خورش 1 ه انصافآ
مشکی و آبیش خوشگلن
قرمزشم تو 17 شهریور دیدم که دیگه نگو نپرس.با یه نیش بوق همه سوار میشن چش بسته:دی

Alireza
17-02-1389, 10:49 قبل از ظهر
ادم به جا پرشیا 2 تومن میزاره روش جنتو میگیره دخی خورشم از نینجا بیشتره

m3hiran
17-02-1389, 01:04 بعد از ظهر
وقتی zx باشه 10-12 معلومه اینم 15....درضمن من حاضرم جای پرشیا همین نینجا رو بگیرم اخه ماشین ایرانی هم شد ماشین ادم هیچ لذتی از سوار شدن توش نمیبره ماشالا شتابم که در حد cg

BKING
17-02-1389, 05:40 بعد از ظهر

موتورو با ماشین مقایسه نکنید در ضمن مگه چنتا دخی می خوایم

وقتی zx باشه 10-12 معلومه اینم 15....درضمن من حاضرم جای پرشیا همین نینجا رو بگیرم اخه ماشین ایرانی هم شد ماشین ادم هیچ لذتی از سوار شدن توش نمیبره ماشالا شتابم که در حد cg

موافقم

Sination
17-02-1389, 08:24 بعد از ظهر

واقعا که ...
خجالت داره ..
موتور شده یه وسیله پز دادن واسه یک عده ..

من که پالس رو با پرشیا عوض نمی کنم چه برسه نینجا ..

high-speed
17-02-1389, 08:30 بعد از ظهر
من خودم اگه پولشو داشتم میدادم و میخریدم

موتور فوق العاده خوش استیل و خوش رخیه

کیفیتش هم انصافا عالیه و جزو انتخابای اول کلاسای 250 سی سی هست

اتفاقا چند وقت پیش یدونه پیدا کردم 10 تومن میداد کم کارکردم بود اما فعلا پولشو ندارم

در ضمن وقتی تو اینترنت سرچ کردم مدلهای 2009 رو با قیمت 2000 دلار پیدا کردم که فکر کنم بشه 2 میلیون تومن

در ضمن طبق تعرفه مصوبی که توی اداره گمرگ در حال اجراست هزینه وارد کردنش 65 درصد قیمتش میشه

که حدودا روی هم 3.5 میشه مالیات و عوارض و .... مابقی هزینه ها هم میشه 1 تومن

اما نمیدونم چرا اینقدر قیمتش بالاست ، البته میشه گفت چونکه دست شرکت های ایرانیه

و اونام در امر گوش بری خبره هستن

من حساب کردم کلا مبلغی کمتر از 5 تومن میشه قیمت کل این موتور

راستی یه سوال

مگلی بهتره با قیمت 3900 دلار یا این موتور با قیمت حدودا 4000 دلار.....؟

راستی یه سوال دیگه هم پیش میاد

چرا مگلی با همون قیمت 3900 دلار فروخته شد که میشه همون 3.900.000 تومن

اما این موتور 3 برابر ؟

m3hiran
18-02-1389, 07:09 قبل از ظهر
دوست عزیز واردات این موتور اگه دست شرکت بود که کمی بهتر بود به دلیل اینکه دلال ها میارنش میشه 15 تومن موتور 4 تومنی
در مورد سوالت هم معلموه نینجا یه عمر برات موتور و از هر لحاظ بجز ظاهر از مگلی سرتره ولی تو ایران مگلی میصرفه
درمورد اینکه مگلی چرا همون 3900 باید بری کویر بپرسی ولی مطمئن باش کویر کلی سود رو این موتور کرده نینجا هم مشخصه 4 تومن خود موتور 4 تومن به خاطر پلاکش 7 تومن هم پول اسمشه:25:

Alireza
18-02-1389, 02:27 بعد از ظهر
واقعا که ...
خجالت داره ..
موتور شده یه وسیله پز دادن واسه یک عده ..

من که پالس رو با پرشیا عوض نمی کنم چه برسه نینجا ..
4 تومن موتور نخریدم که برم تو بیابون بچرخم معلومه که واسه پز دادن هم هست تازه به این نتیجه رسیدی؟ : ))

Sination
18-02-1389, 11:24 بعد از ظهر
پس موتور سوار نیستی
lol

high-speed
19-02-1389, 08:36 قبل از ظهر
والا بنظر منم کسی که میده موتور cbr repsol 1000 میخره یه ذره هم میخواد پز بده وگرنه

میتونه بده یه موتور ارزون تر بخره

اصلا یکی از اصول پیشرفت صنعت خودرو این بود که همه میخوان با داشتن ماشین یا موتور بهتر قشنگ تر خودشونو بهتر نشون بدن

مخصوصا توی ایران....

اما از حق نگذریم پشت همچین موتورایی .....تجربه سرعت خودش یه بعد از زندگی واسه خود من

Amir
19-02-1389, 12:50 بعد از ظهر
اگه پز دادن و خودنمایی موضوع مهمی نبود پس این شرکتا واسه چی طراح استخدام می کنن همه رو سرهم می کردن میدادن بیرون دیگه

ali faghfouri
19-02-1389, 01:23 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
شما موتور میخرید که دختر باهاش بلند کنید!
موتور میخرید که باهاش پز بدید!
(خوبه ۱۵-۲۰ پول موتور ندادید اون موقع فک کنم ....................................)
نمیدونم شاید افکار من ماله عهده قاجاره.
ولی سر جم حیفه موتور(هرچی میخواد باشه مارک ومدلش هم اصلا مهم نیس)که به خاطر این کارا استفاده بشه

Alireza
19-02-1389, 01:48 بعد از ظهر
دوست عزیز افکار شما که مطمئنا واسه عهد قاجاره اگه فقط بخوای بری بیای با موتور
نصف اینایی هم که میان پیست و به قول شما 15 20 تومن پول موتور دادن کافیه ببینی چه ژست هایی میگیرنو چه کلاسایی میزارن
هر کی هم هر وسیله ای رو واسه یه چی میخواد امثال من جدا از لذت و چیزهای دیگش واسه این موضوع هم میخوان
منم به نظرم کسی که کلی پول نقلیه میده ولی کاری باهاش نمیکنه....

m3hiran
20-02-1389, 10:59 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
شما موتور میخرید که دختر باهاش بلند کنید!
موتور میخرید که باهاش پز بدید!
(خوبه ۱۵-۲۰ پول موتور ندادید اون موقع فک کنم ....................................)
نمیدونم شاید افکار من ماله عهده قاجاره.
ولی سر جم حیفه موتور(هرچی میخواد باشه مارک ومدلش هم اصلا مهم نیس)که به خاطر این کارا استفاده بشه
کاملا موافقم کلا منم اصلا از این کارا خوشم نمیاد درست دوست دارم با موتورم وقتی میرم کسی نگاه کنه خوشش بیاد ولی نه دیگه/./................//...................../.././.

high-speed
20-02-1389, 01:13 بعد از ظهر
منم نگفتم واسه دختر بازی موتور بخرم

من رشته ام طراحی صنعتی و اولین چیزی که باعث پیشرفت رشته طراحی صنعتی و بخصوص شاخه طراحی وسایل نقلیه شد میل انسان به زیبا گرایی بود

زیبا گرایی هم برای این خوبه که اون حس بهتر بودن رو در انسان ارضاء کنه ........که خدارو شکر ارضاء نشده وگرنه امثال جیوجیارو و زاگاتو و .... تا حالا از گشنگی میمردن

اصلا طبیعت انسان توجه به تجملاته........حالا هرچی هست

وگرنه دلیلی نداشت انهمه طرحهای مختلف میومد و هر سال فیس موتورای مختلف و حتی جیپی که برای مسابقه هست عوض بشه

چرا سریع پای دختر و وسط میکشین.....ما گفتیم که اگر یکی 20 میلیون میده یه موتور خوب میگیره 50 درصدش برای پز دادنه

منم با علیرضا موافقم که میگه بچه های پیست ژست میگیرن ، خونه ما نزدیک پیست و اکثرشون رو میبینم که تو خیابون واسه ملت کلاس میزارن

البته من به همشون ارادت دارم و خودمم مطمئنا همینجوری هستم .......چون ذاتیه

m3hiran
20-02-1389, 05:33 بعد از ظهر
منم باشم کلاس میزارم طرف 20 تومن پول میده هفته ای یه بار بیاره بیرون بعد اروم اروم از اوتوبان بره و بیاد معلوم طرف میخواد ملت ببیننش کف کنند خود منم اگه موتورسنگین بگیرم که میگرم صاف صاف پانمیشم برم و بیام

Amir
20-02-1389, 05:38 بعد از ظهر
منم باشم کلاس میزارم طرف 20 تومن پول میده هفته ای یه بار بیاره بیرون بعد اروم اروم از اوتوبان بره و بیاد معلوم طرف میخواد ملت ببیننش کف کنند خود منم اگه موتورسنگین بگیرم که میگرم صاف صاف پانمیشم برم و بیام

خوب رسیدیم سر حرف اولمون که

m3hiran
20-02-1389, 05:54 بعد از ظهر
خوب رسیدیم سر حرف اولمون که

مگه دروغ میگم امیر طرف سوار پراید 8 تومنی لگن میشه فکر میکنه لامبورگینی سوار شده بعد یکی 20 پول موتور بده نه گاز بده نه استیل بگیره خوب چیکار کنه :دی

Amir
20-02-1389, 07:17 بعد از ظهر
منم دارم همینو میگم

اگه فقط بخواد بره بیاد دیگه دیونه نیست که بره 20 تومن پول موتور بده میره یه پالس میخره

Alireza
20-02-1389, 08:26 بعد از ظهر
منم همینو گفتم دیگه

ovE
20-02-1389, 11:10 بعد از ظهر
بابا چی میگید.علیرضا درست میگه.وگرنه سیجی موتوره هایابوسام موتوره.حالا منو علی با 2 تا داف اسمی اومدیم تو میتینگ کلی بهتون خندیدیم میفهمین چی میگیم:دی
داف اسمی میگما!

Alireza
20-02-1389, 11:21 بعد از ظهر
ایول جواد خوب اومدی کلی خندیدم : ))

ali_usef
21-02-1389, 01:33 قبل از ظهر
ولی من عقیده ام اینه که موتورت اینقدر باید باحال باشه و باحاش حال کنی که حاضر نباشی حتی ابر داف در حد هیلاریم سوارش کنی.... حس بدی بهت دست بده یعنی با خود موتوره حال کنی...

بچه های حرفه ای اگه میتونین یه جدول مقایسه ای بین هیو، کاوا و مگلی بزارن یه نتیجه گیریم بکنن یه چیزی مثله مجله ماشین و نمره بدن؟

Red Hat
21-02-1389, 09:30 قبل از ظهر
بابا چی میگید.علیرضا درست میگه.وگرنه سیجی موتوره هایابوسام موتوره.حالا منو علی با 2 تا داف اسمی اومدیم تو میتینگ کلی بهتون خندیدیم میفهمین چی میگیم:دی
داف اسمی میگما!

ایول جواد خوب اومدی کلی خندیدم : ))

ولی من عقیده ام اینه که موتورت اینقدر باید باحال باشه و باحاش حال کنی که حاضر نباشی حتی ابر داف در حد هیلاریم سوارش کنی.... حس بدی بهت دست بده یعنی با خود موتوره حال کنی...

:27::27::27::27:

m3hiran
21-02-1389, 03:42 بعد از ظهر
بقیه اش هم خودت ببین

sirn
21-02-1389, 03:57 بعد از ظهر
سلام
البته با مشخصات انجین قبلی مگلی اصلا با نینجا قابل قیاس نیست ....اگه مشخصه انجین جدید مگلی درست باشه و با توجه به وزن پایین میشه انتظار خوبی از شتابش داشت ..22.5nm ---27hp--- البته جعبه دنده انجین جدید 6 سزعته است .همچنین Compression Ratio 11.5:1 است..ولی اینا همش عدد هست تا نیاد نمیشه قطعی نظر داد..:11:

Alireza
21-02-1389, 08:26 بعد از ظهر
مهران این مقایسه ای که گداشتی واسه این انجین جدیده نی با این انجین جدیده مشخصاتشون تقریبا یکیه

ovE
21-02-1389, 09:58 بعد از ظهر

منم اولا همین فکرو میکردم.هر کی نگام میکرد قیافه میگرفتم.اما با این کار چی نصیبت میشه؟طرف که نمیاد بگه آقا تورو خدا...
نظر من اینه آدم باید با همه چی حال کنه.از کمترین منابع بیشترین استفادرو بکنی یعنی

ovE
21-02-1389, 10:06 بعد از ظهر
ولی یه چیزی میگم اشتباه نکنید اگه یه روز پول این موتورو داشتین دنبالش نرین.چون بعد 2 3 روز پشیمون میشین.هیچی ماشین نمیشه.موتور 1000 هم داشته باشین نمیتونین نیم ساعت زیر بارون باهاش برید.
موتور جز خطر هیچی نداره و 16 تومن پول این موتورو دادن پول دور ریختنه

high-speed
22-02-1389, 08:54 قبل از ظهر
دوست عزیز واردات این موتور اگه دست شرکت بود که کمی بهتر بود به دلیل اینکه دلال ها میارنش میشه 15 تومن موتور 4 تومنی
در مورد سوالت هم معلموه نینجا یه عمر برات موتور و از هر لحاظ بجز ظاهر از مگلی سرتره ولی تو ایران مگلی میصرفه
درمورد اینکه مگلی چرا همون 3900 باید بری کویر بپرسی ولی مطمئن باش کویر کلی سود رو این موتور کرده نینجا هم مشخصه 4 تومن خود موتور 4 تومن به خاطر پلاکش 7 تومن هم پول اسمشه:25:

m3hiran عزیز در مورد واردات موتور من پرس و جو کردم و به این جواب رسیدم که این موتور توسط شرکت باجاج به ایران فروخته میشه

که برای اثباتش میتونی به سایت باجاج مراجعه کنی ببینی که یکی از محصولاتشه

و فکر کنم جهانرو تو ایران وارد کرده . دقیق نمیدونم اما نماینده باجاج تو ایران این موتور هم وارد کرده

راستی به پلاک موتور قیمت نمیدن ، این پولا پول حمل و نقل و هزینه گمرکی و ثبت اسناد و مالیت و عوارضشه

خودمونیم m3hiran جان ، خوبه شما وارد کننده نشدی وگرنه بابت گل روی لاستیک موتور هم پول میگرفتی:6:

m3hiran
22-02-1389, 08:50 بعد از ظهر
بله کویر دوکاتی هم جز نمایدنگی هاش زده ولی .......:11:
جهانرو خودش رو نمایندگی رسمی کاوازاکی میدونه
ایران دوچرخ خودش رو نماینده یاماها میدونه(تبلیغ روی اوتوبس ها رو دیدی حتما)
فارس هم که اولش یه نینجا 250 مشکی تو نمایدنگیش گذاشت دید خیلی 3 شد ورش داشت
نینجا 250 رو همونایی وارد میکنن که zx رو میارن و 10 تومن میفروشن
دوست من پارسال یه نینجا 250 وارد کرد از ترکیه براش 9 تموم شد حالا شما بگو 5-6 تومن بقیه اش چیه؟؟؟ تازه این رفیق مارو کلی هم تو گمرک چاپیده بودن
اگه من وارد کننده بودم حاضر بودم روی هر موتور فقط هزار تومن سود کنم تا چهره ی نحس این cg رو کمتر ببینم تو خیابون

m3hiran
22-02-1389, 08:53 بعد از ظهر
ولی یه چیزی میگم اشتباه نکنید اگه یه روز پول این موتورو داشتین دنبالش نرین.چون بعد 2 3 روز پشیمون میشین.هیچی ماشین نمیشه.موتور 1000 هم داشته باشین نمیتونین نیم ساعت زیر بارون باهاش برید.
موتور جز خطر هیچی نداره و 16 تومن پول این موتورو دادن پول دور ریختنه
معلوم عاشق موتورسواری نیستی که این حرف رو میزنی
با یه لباس ریس کامل و کلاه زیر بارون و برف راحت میتونی بری

high-speed
22-02-1389, 09:04 بعد از ظهر
m3hiran عزیز

حرفتو قبول دارمو میگم که من پرس و جو کردم

اما یه چیزی در مورد رفیقت ، چون تک وارد کرده و ناآشنا بوده مطمئنا بیشتر براش افتاده و منم میدونم که چجوری اونجا میچاپن

اما منظور من کسایی بود که به تعدادد وارد میکنن ، چون اونا کارت بازرگانی میگیرن و هزینه حمل و نقل براشون خیلی ارزون تر میافته

راستی دوستت از قانون مالکیت استفاده کرد واسه وارد کردن ، یعنی به عنوان وسیله نقلیه برای استفاده شخصی موتور رو وارد کرد یا وارد کننده است؟

در ضمن واقعا با اینکه نسل cg کنده بشه موافقم ، منم حالم بهم میخوره از ریخت cg اما چه کنیم که همه اش زیر سر همین دلالاست

هر چی بد بختی داریم از سر همین دلالاست

ali_usef
23-02-1389, 11:45 قبل از ظهر
بقیه اش هم خودت ببین
فکر کنم مقایسه بالا صحیح نباشه.
شاید این جدول کمی درستر باشه با کانفیگی که تو ایران قراره داده بشه.

ovE
23-02-1389, 01:55 بعد از ظهر
معلوم عاشق موتورسواری نیستی که این حرف رو میزنی
با یه لباس ریس کامل و کلاه زیر بارون و برف راحت میتونی بری
عاشق موتورم نه عاشق مردن!
من با موتور خیلی جاها رفتم اومدم
پارسال روز اول عید که بارون میومد تو اون سرما وبارون با سیجی رفتم فیروزکوه.اونم همش تخته گاز
الان که فکر میکنم تنم میلرزه.واقعآ خیلی خر بودم

ali_usef
23-02-1389, 02:10 بعد از ظهر
هیچ لذتی از روندن بالاتر از موتور سواری توی هوای آفتابی و خنک توی یه جاده سرسبز جنگلی نیست. ولی با بارون من که اصلاً موافق نیستم حتی با لباس ضد گلوله و کلاهخود...

البته من تازه موتور سوارم ولی اصلاً موتور سواری زیر بارون و برف فکر نکنم لذت بخش باشه.... مخصوصاً وقتی که از سرما مجبور می شی بری کنار اگزوز اتوبوس و کامیون

BKING
23-02-1389, 02:13 بعد از ظهر
عاشق موتورم نه عاشق مردن!
من با موتور خیلی جاها رفتم اومدم
پارسال روز اول عید که بارون میومد تو اون سرما وبارون با سیجی رفتم فیروزکوه.اونم همش تخته گاز
الان که فکر میکنم تنم میلرزه.واقعآ خیلی خر بودم

منم رفتم تا لواسان و فشم و ..و وقتی برگشتم چوب بودم

ali faghfouri
24-02-1389, 02:24 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
آقا علیرضا شما یه جوری میگی که انگار من پیست آزادی نرفتم. دوسته عزیز اون موقع که ما پیست آزادی میرفتیم شما................(چون نمیدونستم چی کار میکردید خالی گذاشتم تعبیره بد نکنید) . پیسته آزادی ۵-۴ سال پیش معنی داشت اون موقعه باید بودید و میدید که برا پزدادن میومدن یا برا موتوربازی.الان پیست آزادی شده جای یه مش بچه پولدار که میخوان نشون بدن که باباشون اونجاشم نیس که ۱۵-۲۰ بده فقط یه روز تو هفته آقازادش بیاد قان قان کنه ، آقازاده ام که باید استایله بچه مایه داری و پز دادنش باشه و گرنه میمیره. برا همینه کسایی مثل احمد سه تا موتور درجه یکشو خونه خوابونده ۳ ساله پیست نمیاد.
دوسته عزیزی که گفته بودید چرا طراح استخدام میکنن بخاطره اینه که ((...کارخانه داران با استفاده از تبلیغات و فرافکنی های مردمی و طراحی های نو به نو نیازهای کاذب در مردم به وجود آوردند و آنان را به مصرف گرایی و تنوع طلبی کشاندند و روز به روز ملتهایی که تحته تاثیر این تبلیغات و طراحی ها بودند ضعیف تر و پست تر شدند. برای همین هست که در خانه یک آمریکایی توستر تکنولوژی بیست ساله پیش وجود داره ولی در خانه ملت های جهان سوم هر روز یک توستر وجود دارد.)) [برای مطالعه بیشتر میتونید به کتاب ویژگی قرون جدید از دکتر علی شریعتی مراجعه کنید] (امیدوارم تونسته باشم قانعتون کنم اگه نکردم لطفا دیگه موضوع نینجارو خراب نکنید و برام پیامه خصوصی بفرستید) .

jim-kx2
24-02-1389, 02:53 قبل از ظهر
سلام
تو اینکه نینجا مثلا 10 تومن نمیارزه شکی نیست اما آیا !!!! 9.500 می ارزه 8 تومن یا 7.500 یا 7 تومن ؟؟ مسلمه که این قیمتها نمی ارزه !!! توجه کنید حتی اگه 500 تومن نا قابل هم گرونتر از قیمت شرکت اصلیش باشه نمیارزه!!! این به صورت کلی !!!!
اما نمیدونم این مطلب چه ربطی به زیر بارون و موتورسوار بودن و نبودن داره !!!!! دوستان این جور مطالب نظر شخصیه وعیبی نداره عنوان بشه اما پرداختن به نظر شخصی دیگران عیب داره و یه نوع پز دادنه (یعنی که ما هم هستیم) وفقط تاپیک رو الکی پر میکنه
سعی کنید تجربیات شنیده ها و مستندات رو اینجا بگذارید تا من که نمیدونم دو کلمه در این مورد یاد بگیرم !!!
با تشکر از همه موتور سوار های بامرام

high-speed
24-02-1389, 09:27 قبل از ظهر
jim-kx2 عزیز

دقیقا در مورد قیمتش درست میگی

اما اگه دقت کنی تو صفحه قبل من و m3hiran در موردش صحبت کردیم و قیمت واردات و عوارض و ..... محاسبه میشه تا به جایی میرسه که البته از مبلغ تو بازار کمتره

خوب اینجا ایرانه و اگه توش همدیگرو دودره نکنن و نچاپن باید تعجب کرد

eshgh_namordeh
19-03-1389, 02:00 قبل از ظهر
بچه ها سلام - من علیرضا هستم 32 سالمه خیلی ساله موتور دارم و کلا ماشین را دوست ندارم آدم توش خفه میشه یک جوریه هیچ وقت موتور بالای 125 نداشتم اما واقعا عاشق موتورم جالبه اولین موتوری که سوار شدم اول دبیرستان بودم یاماها 80 بود بعدش پسر عموم یک دونه یاماها 400 بهم انداخت که نه کارت داشت نه هیچی بعد هم براوو خریدیم بعدش هم هوندا xl 125 بعد هم هیوسنگ rx 125 حالا هم که پیرمرد شدیم همین شبه cg های چینی همه جای ایران هم با موتور رفتم بیشتر با هیوسانگ میرفتم اینقدر رفته بودم که پلیس راه میگفت بازم تو اومدی حداقل شبها تو جاده نیا .. یادش بخیر واقعا - بعدش خراب شد دادمش یک cg گرفتم خونه نشین شدیم موتور تنها دلخوشی من بود مثل یک عشق فقط کسی میفهمه که خودش هم عاشق موتور باشه عاشق هیجان عاشق خطرهاش از حادثه ها فرار کردنها عاشق سرعت ، هنوزم که هنوزه خسته که میشم موتور را سوار میشم و تخت گاز تو خیابونها لائی کشیدنها کورس گذاشتن با موتورها ی دیگه و واقعا چقدر اعصاب آدم خورد میشه وقتی توی کورس از یکی ببازی :) هر وقت بارون میاد بیشتر دوست دارم سوار بشم چون احتمال خوردن زمین بیشتره هم تند میری هم مواظبی یک هیجان قشنگی داره جالبه میدونی اگه بخوری زمین هیچیت نمیشه ، آر ه منم یکبار از یزد میخواستم برم اصفهان زمستون بود هوا خیلی خوب بود آفتاب بود رسیدم نائین برف گرفت ، نائین هم دقیقا وسط اصفهان و یزد هستش نه راه رفت داشتم نه برگشت جالب اینجا پولم فقط اندازه بنزینم بود و یک ذره خوردنی خلاصه اومم تا اصفهان وقتی یک ماشین از جلو میومد برف و گل بود که میپاشید تو صورت آدم هیچی نمیدیدم با دستم شیشه کلاه را تمیز میکردم تارجلوم را میدیدم جالب اینجا بود راننده هی تریلی خیلی هوای موتور را توی جاده داشتند . توی راه میگفتم خدایا مردم غلط کنم دیگه بیام وقتی رسیدم اصفهان کمی گرمم شد گفتم چقدر حال داد بازم میرم :) ... زیاد حرف زدم ببخشید اما دیدم مثل خودم اینجا زیاده و این حرفها را فقط به کسی میشه گفت که بفهمه مرسی گوش دادین .

---------- Post added at 03:00 AM ---------- Previous post was at 02:53 AM ----------

منم میخواهم یک نینجا 250 وارد کنم اما سرعتش برام مهمه آخه فقط 170 بره خیلی کمه ، توی جاده واقعا بیشتر نیازه و اینکه حداکثرش 170 باشه یعنی باید 130 تا بریم یا به موتور توی فواصل زیاد فشار نیاد ، خوبیش اینه واقعا از جنسش مطمئنی من که هیوسانگ rx125 داشتم اصلا حالم بهم میخوره طرف هیوسانگ برم فقط تا یک ذره نو هستند راه میره واقعهاغ میکه جونش هم به باطری بستگی داره کافیه باطری توی راه بخوابه همه چیش از دم میسوزه ، حتما 250 هم مینجوری درست کرده ، اصلا گیر افتادم چه کار کنم میخوام 250 باشه که بتونم پلاک کنم سرعتش هم دیگه 200 تا برسه چه کار کنم ؟ بدون موتور پر و بال خودم را بستم حتما باید بگیرم مثل قدیما آواره جاده ها بشم لطفا راهنمائی کنید میخوام موتور با کیفیت باشه مثل شرکتهای معروف kawasaki honda .. پلاک هم بشه سرعتش هم خوب باشه لطفا یک راهنمائی کنید ممنونم .

jim-kx2
19-03-1389, 02:08 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز
اگه نینجا رو پسندیدی و پولش رو داری بسم الله !!!! نینجا کاملا نیازتو برآورده میکنه
170 تا کم سر عتی نیست !! کدوم پرایدی راحت 170 تا میره ؟؟

Kenji
19-03-1389, 10:11 قبل از ظهر
فکر می کنم تنها گزینه مناسب شما همون نینجا 250 باشه که نیاز به وارد کردن هم ندارید.

-----

اون تیکه زمین خوردن و حال کردن و هیجان و اینا رو خوب اومدی. من هر چقدر این چیز ها رو به همکارام تو شرکت می گم هیچی نمی فهمن. اما یکی مثل خودم باید باشه تا بفهمه چی می گم و از چی حرف می زنم.

high-speed
19-03-1389, 03:24 بعد از ظهر
kenji عزیز ، خوشبحالت که فقط همکارات نمیفهمن

اما من مادرم هم این عشقو درک نمیکنه و میگه عقلم کمه

نینجا موتور خوبیه و نورم سرعتش 155 کیلومتر در ساعته و این یعنی تو دور بالا باید بالای 170 بره.....(فکر کنم 180 یا 85)

و به قول دوستان 170 سرعت عالیییه

panik
19-03-1389, 08:14 بعد از ظهر
بابا دمت گرم
170 تا کمه ؟
توی ریس شهری نهایت اسپید 130-140 هست
اونوقت می خوای با 200 تا کجا بری ؟
من 140 تا که با یه موتور رفتم تا یه هفته شاد بودم (البته تخصص من افروده)
200 تا ؟
در زمینه درک موتور سواری من هم با اقای high-speed ([Only registered and activated users can see links]) وجه مشترک دارم.

ovE
19-03-1389, 09:29 بعد از ظهر
اگه پول این موتورم داری و عشق موتوری کلآ بازم اشتباهه محضه این کار! با این پول(16 تومن) میتونی یه موتور ریس اونم با برگ سبز(600 cc و بالاتر) ورداری و حالشو ببری البته به این نکته خودتم اشاره کردی که 250 میخوای و با پلاک اما خرید این موتور 100 % 100 % اشتباهه.مطمن باش یه هفته بعد کاملآ از خریدش پشیمون میشی و وقتیم بخوای بفروشی باید 5 6 تومن ضرر بدی روش!من نمیگم موتور بدیه فوقالعاده خوشگله و خوبم راه میره اما کلآ 16 تومن پول این موتورو دادن از همه چی بدتره(شاید اگه 6 تومن بود میارزید)میتونی یه پالس 220 بگیری هم ساپورتش خوبه هم لوازمش راحت گیر میاد 160 تا هم پر میکنه برات!یا یه های کیپس خیلی تمیز بگیر میشه 4 تومن هم شتاب داره هم سرعت من 175 رفتم باهاش ولی دیگه جرات نداشتم گاز بدم.
بازم میگم نگیر آقا نگیر به خدا پشیمون میشی!

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

دوستان این جور مطالب نظر شخصیه وعیبی نداره عنوان بشه اما پرداختن به نظر شخصی دیگران عیب داره و یه نوع پز دادنه (یعنی که ما هم هستیم)

منظورتو واقعآ نفهمیدم دوست من!

Red Hat
19-03-1389, 10:18 بعد از ظهر
یه پالس 220 بگیری هم ساپورتش خوبه هم لوازمش راحت گیر میاد 160 تا هم پر میکنه برات

سلام جواد جان

اگه با این موتور 20 دقیقه 160 تا بری وقتی رسیدی مقصد باید موتو رو دور بندازی.

high-speed
20-03-1389, 08:00 قبل از ظهر
البته من هم با اینکه این قیمت واقعا زیاد موافقم

اما اگه میخوای نینجا250 بگیری مدل پایینش هست با پلاک ملی حدود 6 تومن تمیز ( فکر کنم مدل 2000)

و اگه همین سری 2009 به بعدش رو بخوای یه دست دوم ترو تمیزشو بگیز که حدودا 10 تومن بعضی وقتا رو 9 - 9.5 افت قیمتشو کرده

و موقع فروش اگه موتورتو سلامت نگه داری رو همون قیمت میتونی بفروشی

راستی zx پلاک ملی نمیشه و هنوز هم 7 تومنه (یعنی افت قیمت نکرده)

Kenji
20-03-1389, 10:59 قبل از ظهر
zx صاحاباش نمی دونم چی فکر می کنن؟ وقتی نذاشتن موتوراشون 5 دقیقه تو خیابون بممونه فکر می کنم راضی بشن به فروش به قیمت 6 میلیون!!!! البته شاید.

----

در مورد نامناسب بودن قیمت Kaw 250 یقینا همه درست می گن. اما در این سرای هستی، قیمت همینه و واقعا فعلا هیــــــچ کاریش نمی شه کرد.

به دوست عزیزمون هم توصیه می کنم یه 600 با برگ سبز ورداره. 100 البته رو 1000 هم می تونه فکر بکنه.

high-speed
20-03-1389, 12:34 بعد از ظهر
من با kenji موافقم و اگه واقعا پلاک شدن موتور و تردد هر روز جزو اهدافت نیست با کمتر از این پول (حدود 8) میتونی

یه هوندای cbr600 و zx6 و gsx 600 مدل بالا....بخری

که تو کلاس خودشون قابل پرستش هستن و 270-80 تا پر میکنن (آقا دیگه 270 تا واقعا زیاده ، فکر نکنم از این بیشتر بخوای) و اگه بازم با سرعتشون

نتونستی کنار بیای میتونی حدودا 15-20 تومن بدی یه هایابوسا بگیری که 310-20 تا میره و دیگه از این سرعت بالا تر نداریم

بازم تصمیم با خودته....

ovE
20-03-1389, 01:16 بعد از ظهر
سلام جواد جان

اگه با این موتور 20 دقیقه 160 تا بری وقتی رسیدی مقصد باید موتو رو دور بندازی.
حرفت کاملآ درسته!اما تو کدوم جاده یا اتوبان ایران میتونی 20 دقیقه 160 تا بری؟خیلی هنر کنی 30 ثانیست اونم کلش خطره
همون 120 تاشم به نظر من واسه موتور زیاده

Red Hat
20-03-1389, 01:32 بعد از ظهر
حق با شماست نمیشه رفت ولی من بطور کل گفتم.

high-speed
20-03-1389, 01:48 بعد از ظهر
ولی خودمونیم بچه ها 140-50 تا سرعت کمی نیست

درسته همیشه عشق سرعت بالا ، عاشقای رانندگی رو دیوونه خودش کرده. اما حتی با ماشین هم 150 کیلومتر سرعت رفتن واقعا هیجان انگیز به همون اندازه خطرناکه

برای اولین بار گفتم که خطرناکه ، خانواده ام عاشق این شدن که این حرفو ازم بشنون

بگم به تاپیک سر بزنن تا عقده ای نشن

Kenji
20-03-1389, 02:03 بعد از ظهر
اما حقیقت اینه که سرعت 120 با 180 چندان تفاوتی نداره. یقینا در یک تصادف خطرناک نتیجه هر دو یکیه.

هر چند تفاوت لذت از سواری در این دو سرعت بینهایت با هم تفاوت داره.

eshgh_namordeh
20-03-1389, 03:28 بعد از ظهر
مرسی دوستان عزیز از اینکه راهنمائی کردید ، یکی میگفت اگه بخواهی بری خارج واسه چی میری ؟ گفتم اگه برم فقط واسه این میرم که یک موتور cc بالا بگیرم و راحت برم ، بعدش چیزی که هست موتوری که 250 تا بره یعنی 200 تا براش خیلی راحته و اصلا سرعت را نشون نمیده و راحت کنترل میشه مثل موتورهای معمولی که 100 تا بیشتر نمیرند و 50 تا راحت کنترل میشه ، درسته جاده خیلی مهمه اما ایران خوراکه سرعته فکر کنم اگه 10 ثانیه تو خارج لائی بکشیم تا آخر عمرمون نمیزارند سوار موتور بشیم ، منم تصمیم دارم خودم برم بیارم فکر نکنم وارداتش سخت باشه ، کارت بازگانی گرفتن هم خیلی آسونه من خواهرم مغازه اسباب بازی فروشی داشت راحت کارت بازرگانی گرفت جنس وارد کنه که مغازه را هم آخرش بست :) !!! فقط نمیدونم از کجا باید وارد کنیم خوب اگه صفرش توی یک کشور همسایه باشه مثلا مالزی یا ترکیه خوب میریم میاریم گمرک هم که 65درصد شده نباید زیاد گرون در بیاد درسته ؟ ظاهرا هم پلاک میشه طبق قوانین راهنمائی رانندگیه ، من خودم 10 تا بیشتر ندارم میخوام حداکثر رو همین قیمت تمام بشه .
دوستمون گفت موتور 270 تا میره اون مدل هم 310 تا چشمهام 4 تا شد گفتم آاآآآآآ این یعنی زندگی :)
اما خوب من آدمی نیستم که تو خونه باشم 1 ساعت برم بگردم یک جوری موتور مثل زن آدم میمونه همیشه باهاشم ، خوشحالم بین کسانی هستم که حرف هم را میفهمم ، اسی کاش پلیسی که میخواد موتور بگیره بدونه واسه خیلیها این موتور همه چیزشونه

Kenji
20-03-1389, 04:12 بعد از ظهر
در مورد وارداتش اگر وقت صرف شدن تو جاهای دولتی و سره کله زدن رو داشته باشی مطمئن باش به نفعته.

اگر خواستی ترخیص کار آشنا دارم. پی ام بده.

فقط اگر موفق به واردات شدی حتما اینجا بگو.

ovE
20-03-1389, 04:54 بعد از ظهر
اگه بخوای وارد کنی باید از امارات بیاری بعدشم خیلی دردسر داره ! تازه اگه میخوای پلاک کنی فقط 250 اونم 2 سیلندر به 4 سیلندر پلاک نمیدن!
ولی اگه حرف گوش کنی نتیجه بهتری میگیری!این سرعتا که میگی جاش توی اتوبانای ایران نیست و سرعت 120 تاشم واسه موتور مرگ 100 % چه برسه از اون بالاتر که دیگه به هیچ عنوان نمیشه کنترل کرد! یه مورچه بره زیر لاستیک باید غزلو بخونی دور از جون!

high-speed
20-03-1389, 05:36 بعد از ظهر
آقا اتفاقا من هم همین کارو میخوام بکنم

و میدونم که گمرکیش طبق پستهای قبلیم 65 درصد قیمت موتوره (برای هر جور موتوری که بخوای بیاری)

عوارضو مالیتش میمونه که اونم فکر نکنم بیشتر از 100 هزار تومن بشه

امیدوارم به راحتی وارد کنی و سالهای سال سوارش بشی و لذت ببری

موفق باشی...

Kenji
20-03-1389, 06:04 بعد از ظهر
عزیزان آخه مسئله اینه که فکر نمی کنم شخص بتونه این نوع کالاها رو وارد کنه و حتما باید شرکت ثبتی باشه + بقیه ماجرا های نمایندگی و ... که الان برای واردات خیلی اجناس داره بامبول می شه

high-speed
20-03-1389, 09:36 بعد از ظهر
آخه وقتی کارت بازرگانی بگیری میتونی هر جنسی رو اجازه داری وارد کنی

که جوازت هم همون کارت بازرگانیته ( مثلا تو زمینه اوتوموبیل سواری)

اما مسئله گرفتن کارت بازرگانیه و خودش عالمی داره....

البته ترخیص کار خوب میتونه واست کلی امتیاز باشه و با احتساب هزینه (چه مالی و چه دوندگی) حمل و نقل و غیره ......خیلی زحمت داره

اما شدنیه...

eshgh_namordeh
20-03-1389, 11:06 بعد از ظهر
باشه اگه موفق شدم وارد کنم حتما بهتون میگم - اما این قانون هست که بدون کارت بازرگانی هر کسی میتونه یک وسیله نقلیه برای خودش وارد کنه که متاسفانه به اطلاع عموم نمیرسونند ، باشه برای ترخیصش هم به وقتش مزاحم دوستان میشم اما واقعا باید بشه ، فقط نمیدونم کدام کشور صفرش را داره یکی از دوستان گفتند امارات که اگه اونجا باشه بهتر هزینه سفرش هم کمتره ، قبل از اینکه 250 آزاد بشه یک نامه نوشتم به رئیس جمهور گفتم همه زندگی من موتوره بیا 250 را آزاد کن اجازه بده ما هم زندگی کنیم شاید نامه ما واقعا تاثیر داشت کاش گفته بودیم 600 :)
باشه حتما بهتون اطلاع میدم امیدوارم بتونم آرزومه :):22:

high-speed
21-03-1389, 08:04 قبل از ظهر
دوست گلم

شرکت باجاج هند جزو محصولاتش کاوازاکی نینجا 250 رو داره

اگه خواستی به سایتش یه سر بزن....

چه رئیس جمهور حرف گوش کنی.....:11:

ovE
21-03-1389, 09:02 قبل از ظهر
کلآ امارات الان مرکز خریدو فروش موتور و ماشینه و همه ماشینایی که میان میرن از اونجا میارن! به دلیل قیمت پایین تر و همچنین رونق صادرات واردات با اون کشور! هر موتوری که بخوای با هر مدلی تو امارات هستش.

king2002
21-03-1389, 12:10 بعد از ظهر
اگه کسی بخواد چیزی وارد کنه باید اول کارت بازرگانی بگیره و سپس ثبت سفارش کنه
الان هم به هیچ وجه ثبت سفارش برای واردات موتور انجام نمیشه
قانونی هم هست که هر فرد میتونه یکبار وسیله نقلیه ای رو برای خودش با تعرفه کمتر وارد کنه که فعلا فقط برای اتومبیل صدق میکنه و اون هم اتومبیل های مشخص شده

m3hiran
21-03-1389, 12:53 بعد از ظهر
دوستان خودشون رو درگیر واردات موتور نکنن...دوست ما یه نینجا اورد به .... کردن افتاد

eshgh_namordeh
22-03-1389, 01:11 قبل از ظهر
واسه چی به چه مشکلی برخورد کرد دوستتون ؟ لطفا کامل توضیح بدین

m3hiran
22-03-1389, 05:46 بعد از ظهر
دوستم با 1000 تا اشنا بعد 1-2 ماه تونست موتور رو 3 تیکه از ترکیه بیاره تازه نزاشتن انژکتورش رو بیاره..خودش اون اوایل که هیوندا کوپه اومده بود از دبی اورده بود میگفت نصف این سختی نداشت سر این به غلط کردن افتادم واسش نزدیک 8-9 تموم شده بود با پلاک گرگان یا بابل بود دقیق یادم نیست

eshgh_namordeh
22-03-1389, 11:44 بعد از ظهر
ممنون از راهمائی دوستان ، باید رفت ببینیم چی میشه من 2 ماه دیگه میرم فقط قبلش تحقیق کن ببینم دقیقا باید چه کار کنم اگه نیاز داشت کارت بازرگانی میگیرم .
حتما خبرش را میدم . مرسی از همه دوستان عزیز.

eshgh_namordeh
03-06-1389, 10:11 بعد از ظهر
بچه ها م شنیدم 250 دوباره ممنوع شده پلاک مل نمیکنند ؟ این واقعا صحت داره ؟
کسی اطلاع داره ؟

high-speed
03-06-1389, 10:43 بعد از ظهر
دوست گلم 250 از اول هم پلاک نمیشد

و تمام موتورهای پلاک شده تا 249 سی سی هستن

در ضمن در مورد بحث پلاک توی تاپیک پلاک ملی موتور سیکلت اطلاعات جامع هست

موفق باشید

eshgh_namordeh
28-09-1389, 10:40 قبل از ظهر
سلام - من بالاخره موفق شدم 12 میلیون وام از صندوق مهر رضا بگیرم - میخوام برم نینجا یکی وارد کنم خودم و گمرک و همه چیزش را بدم پلاکش کنم - به نظر شما دبی برم نینجا صفر هست که بخرم وارد کنم ؟ یا برم مالزی ؟ برگ سبز وهمه چیز گمرک را پرداخت کنم سندش را اگه 249.5 بزنند برام پلاک میشه مشکل تردد نداره ؟ اگه دوستان اطلاعات دارند ممنون میشم راهنمائی کنند .

Mohammad
28-09-1389, 11:09 قبل از ظهر
نینجا توی هند تولید میشه...

eshgh_namordeh
28-09-1389, 12:09 بعد از ظهر
پس باید برم هند . کدوم شهرش ؟ اطلاعات دقیق دارید؟ دوستان ممنون میشم اطلاعات بدین

Alireza
28-09-1389, 12:55 بعد از ظهر
من فکر نکنم به این راحتی ها بتونی وارد کنی و پلاک کنی
قبلش یه اماری بگیر از یه جای معتبر مثل تعویض پلاک یا ... بعد اقدام به این کار کن

eshgh_namordeh
28-09-1389, 04:28 بعد از ظهر
دوستم کارمند گمرک هست زنگ زدم بهش گفتم برام آمار بگیر چه کار کنم - گفت اول باید بری وزارت بازرگانی پیش فاکتور ببری مجوز وارد کردن موتور بگیری حتی برای یک دونه - بعدش کارت بازارگانی داشته باشی بهتر مجوز میدند - اما گفت نه ماشین نه موتور به هیچ کس مجوز نمیدند چون دست آقا زاده ها و باند های خودشونه - گمرک گفت کاری نداره نامه را وزارت بازرگانی بده یک استعلام قیمت میکنه که فاکتور الکی نداده باشی بعدش 70 درصد گمرکی را به علاوه 1 میلیون هزینه اضافی میگیره - ظاهرا باید قیدش را بزنم - امروز رفتم گمرک دیدم هنوز میده 16 میلیون بهش گفتم 12 میدی گفت نه کارکرده اون را این قیمت هم نمیدیم اما 12 بده بقیش هم 4 تا 1 تومن بده - گفتم ای خدا چه کار کنم اگه همه پولم را بدم دیگه با چی کار کنم قسط وام را بدم - اگه هم نگیرم حسرتش به دلم میمونه از بچگی آرزوم بود . رو این حساب تصمیم گرفتم از گمرک بخرم البته 10 روزه دیگه . فقط توی سایت که دیدم 2010 اون کیلیومتر دیجیتال بود و خیلی خوشگل بود بهشون بگم از اونها برام بیارند . نشد هم یک صفرش را میگیرم یکبار که بیشتر زنده نیستم جهنم و ضرر خیلی حال میده مگیرم .
سبز داشت و مشکی و آبی - مشکیش قشنگ بود .

Alireza
28-09-1389, 04:39 بعد از ظهر
من تو 17 شهریور یه رنگ قرمز با 3 4 هزار کارکرد 1 2 ماه پیش 10 و نیم میگفت دیدم
17 شهریور رو هم یه نگاه بنداز ولی به نظر من 16 میلیون نده موتوری که ارزشش 7 8 تومنه

mamal9620
28-09-1389, 04:44 بعد از ظهر
نینجا توی هند تولید میشه...

پولسار و اپاچی توی هند تولید میشه

نینجا 250 تولید مالزی هست

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

دوستم کارمند گمرک هست زنگ زدم بهش گفتم برام آمار بگیر چه کار کنم - گفت اول باید بری وزارت بازرگانی پیش فاکتور ببری مجوز وارد کردن موتور بگیری حتی برای یک دونه - بعدش کارت بازارگانی داشته باشی بهتر مجوز میدند - اما گفت نه ماشین نه موتور به هیچ کس مجوز نمیدند چون دست آقا زاده ها و باند های خودشونه - گمرک گفت کاری نداره نامه را وزارت بازرگانی بده یک استعلام قیمت میکنه که فاکتور الکی نداده باشی بعدش 70 درصد گمرکی را به علاوه 1 میلیون هزینه اضافی میگیره - ظاهرا باید قیدش را بزنم - امروز رفتم گمرک دیدم هنوز میده 16 میلیون بهش گفتم 12 میدی گفت نه کارکرده اون را این قیمت هم نمیدیم اما 12 بده بقیش هم 4 تا 1 تومن بده - گفتم ای خدا چه کار کنم اگه همه پولم را بدم دیگه با چی کار کنم قسط وام را بدم - اگه هم نگیرم حسرتش به دلم میمونه از بچگی آرزوم بود . رو این حساب تصمیم گرفتم از گمرک بخرم البته 10 روزه دیگه . فقط توی سایت که دیدم 2010 اون کیلیومتر دیجیتال بود و خیلی خوشگل بود بهشون بگم از اونها برام بیارند . نشد هم یک صفرش را میگیرم یکبار که بیشتر زنده نیستم جهنم و ضرر خیلی حال میده مگیرم .
سبز داشت و مشکی و آبی - مشکیش قشنگ بود .

بیخیال وارد کردنش بشو پسر جون اگه هر کی میرفت وارد میکرد شرکتها باید درشونو گل میگرفتند
کارت بازرگانی به این اسونی بهت نمیدن کلی هزینه و دوندگی داره برو یه دست دوم بگیر بهتر توی روزنامه دنبالش بگردی یه قیمت مناسب پیدا کنی از همه بهتره

eshgh_namordeh
28-09-1389, 05:07 بعد از ظهر
کارت بازرگانی خواهرم داره مساله مجوز هست که نمیدند . بله واردات را فقط برای خودشون گذاشتند با اینکه قانونی هر کسی میتونه یکی برای خودش بیاره .
17 شهریور هم راست میگین یادم نبود یک سری اونجا میزنم روزنامه چند روزه میبینم خبری نیست در هر حال مرسی
یکبار بیشتر زنده نیستیم پیر شدیم رفت فرض میکنم کاوازاکی خودش 15 میلیون میداد مهم نیست به آرزوم برسم چقدر با حسرت موتور مردم را نگاه کنم یک عمره

eshgh_namordeh
28-09-1389, 08:36 بعد از ظهر
مبارک باشه . از کجا وارد کردید ؟ توضیح میدی کجا رفتی مراحلش تا وارد شد چطوری بود؟
اره فعلا با این قوانین یا پارتی میخواد یا هم بهتر از بازار بخریم
12 میلیون هم زیاده اما باز خوبه خیلی بهتر از بازاره

Babak
28-09-1389, 08:38 بعد از ظهر
اونور قیمتش ذقیقا چند بود؟

wave
28-09-1389, 09:21 بعد از ظهر
بنده با پدرم رفتم امارات بابام کارت بازرگانی داره من فقط نشتم تو هتل خوش گزروندم مفت خوردم جفت انداختم همه کاراشو بابام کرد :gigglesmile:قیمت دقیقشم تو امارات اسم فروشگاه منطقشو یادم نیست ولی قیمتش ۴ملیون ۴۰۰باتکس بود چون لیمیتد ادیتش بود البته دیگه نیست چون پریشب یه تصاذف کردم فلاپ چپ و راست با اگزوز ترکید اگزوز فابریکو الان بستم با فلاپایی که به دوستم سفارش دادم برام آورد تا اینجا با هزینه حمل که شد یک ملیون با گمرک کاری دیگشو اینا شد ۱۳۸۰۰۰۰۰که با اعمال پارتی ۲تومن از هزینه ها کم شد پارتیم خودشو جر داد تا کارم درست شه آخرشم انداختم موتورو پشت وانت شرکت آوردم تا شهرمون:999:

eshgh_namordeh
28-09-1389, 11:32 بعد از ظهر
بسیار خوب ممنون از جوابت موفق و سلامت باشی همیشه . همچنین بقیه دوستان که جواب میدند همیشه میان فروم من به نوبه خودم خیلی خوشحال میشم که شما ها همه دوستان هستید .

Liliom
29-09-1389, 09:40 بعد از ظهر
چشم فردا یه چندتا عکس میزارم میگیرم فعلا فلاپاشو دارم میبندم

منتظــــــــــــریم
با همون فلاپ باز عکس بزار:hanghead:

wave
29-09-1389, 09:51 بعد از ظهر
چشم حتما یه مقدار زیاد کار سرم هوار شده به موقش میزارم زیاد طول نمیکشه بالاخره باید بزارم که

ghost.rider1
29-09-1389, 11:37 بعد از ظهر
نینجا در بازار جهانی تنها 4900دلار و این واقعا فاجعست.یعنی کلاه برداری تو روز روشن ...

mamal9620
30-09-1389, 11:48 قبل از ظهر
نینجا در بازار جهانی تنها 4900دلار و این واقعا فاجعست.یعنی کلاه برداری تو روز روشن ...

اگه ممکنه منبع خبر رو که این قیمت رو داده بدهید
2011 Ninja® 250R Sport - Kawasaki.com ([Only registered and activated users can see links])

Alireza
30-09-1389, 12:12 بعد از ظهر
بفرما
The Ninja 250R has a suggested price of $3,999 ($4,299 for the Special Edition tested).

منبع
2010 Kawasaki Ninja 250R Review - Motorcycle.com ([Only registered and activated users can see links])

eshgh_namordeh
30-09-1389, 12:50 بعد از ظهر
نینجا دو مدل داره یکی همین معمولیه یکی دیگه هم به اسم Kawasaki Ninja 250R Special Edition که قیمتش 400 دلار بیشتر از مدلهای قبل هست
سری جدیدش کیلومتر دیجیتال زده سایزش کمی کوچکتر شده و خیلی زیبا تر که قیمت special edition اون بازم بیشتر هست از مدلهای قدیمی
توی سایتها میدیدم سرعتش هم بیشتر شده بود اما قیافش واقعا قشنگترهمخصوصا مشکیش حیف که فکر کنم 1 ساله دیگه وارد ایران بشه
این چیزی بود که توی سایتهای مختلف خارجی منم دیدم

Kawasaki Newcastle - Ninja 250R Special Edition | 2010 ([Only registered and activated users can see links])

wave
30-09-1389, 01:58 بعد از ظهر
2011 نینجا رو تو سایت کاواساکی دیدم دیگه اسپشیال ادیت نداره همه بدنشون طراحی داره ولی کیلومتر هیچ کدوم دیجیتال نیست فقط یه کیلومتر دیجیتال هست که جدا باید بخریش به قیمت 500تومن

eshgh_namordeh
01-10-1389, 04:43 قبل از ظهر
راستی یکی میگفت این نینجا را با اینکه سندش 248 cc خورده پلاک نمیکنند چون شرکتی نیست من که نپرسیدم از شماره گذاری حالا این گمرکیها چطوری پلاک ملی کردند بماند ، حالا این موتور را از اونها بخریم با برگ سبز و پلاک و.... فردا نیرو انتظامی نگیره گیر بده ؟ کسی اطالاعات داره در این مورد ؟ در نیاد بگه قبلا آزاد بوده حالا ممنوعه و .....؟
دوستان که 250 مدلهای مختلفی دارند نیرو انتظامی کار نداره ؟
هیوسانگ rx 125 سری اول که اومد تعداد کمی بود هنوز زیاد ندیده بودند من خریدم پدرم را در اوردند هر چی میگم بابا سند جهانرو خورده پلاک و... میگفت ببریمش پارکینگ بعدا بیا مدارک را بیار هر چی میگفتم پدرت خوب مادرت خوب فایده نداشت واقعا اذیت کردند . حالا این موتورهای 250 که شما دارید پلیس گیر نمیده ؟ میشه با خیال راحت سوار شد ؟
این هندا cbr 1100 را ببیید 310 تا میره :) خوش بهالش

Amir
01-10-1389, 02:15 بعد از ظهر
این بحث عکس کاربر wave داره تبدیل به اسپم میشه لطفا کاربران تاپیک رو شلوغ نکن تا ایشون عکس رو بذارن

RIDER
01-10-1389, 10:08 بعد از ظهر
سلام به همه من تازه واردم تازه ثبتنام :12:کردم میشه دوستان قیمت این موتورو بدن من خیلی وقت دنبال یه موتور خوبم:29:

Amir
01-10-1389, 10:57 بعد از ظهر
آقا به سیکماخ نگیرید دیگه انجمنو

کاربر wave تکرار نکنید این مسخره بازیارو

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

سلام به همه من تازه واردم تازه ثبتنام :12:کردم میشه دوستان قیمت این موتورو بدن من خیلی وقت دنبال یه موتور خوبم:29:

دوست عزیز تو صفحه اول همین تاپیک هست

قیمت $ : 3 هزار و 999 دلار

"البته به علت گل و بلبل بودن وضعیت ایران قیمتش 15 میلیون هست

Liliom
01-10-1389, 11:01 بعد از ظهر
583
این هم عکس نینجا در مزرعه پشت خانه مادر بزرگت:2gwb921:
مسخره:2i8d4ao:

RIDER
02-10-1389, 10:32 قبل از ظهر
واو چه خبره 15 ملیون اگه اینجور باشه میرم زد ایکس 6 با مدارک کامل خشکشو میگیرم اصلا نمیرازه بخاطر پلاک داشتن 10 ملیون بیشتر بدی
از مگلی هم خوشم اومده فقط اون کیلومتر شمار کوچولو مسخرش بدم اومده وگرنه همچیش از نینجا سره

ham ham
03-10-1389, 03:01 قبل از ظهر
من یه ۲روزی مگلی دوستم دستم بود موتور خوبیه و کیلومتر شمار کوچولو و کامپیوتریش و هیکل نسبتن کوچیکش و اگزوزش که منو یاده ماشین چمن زن مینداز اینارو کنار بزاریم خیلی بهتر از نینجا هست هیو هم خوبه ولی فعلا صفرش برای کویر تو بازار نیست قیمت نینجا هم اصلا مناسب نیست اگه۹میلیون صفرش بود میگرفتم ولی۱۵زیاده .یعنی تو این دوسالی که تو ایرانه نینجا قیمتش پایین نیومده:hanghead:

شركت ايران كاوازاكئ متعلق به يك اقا زاده است
پس در اينجور موارد قيمت را بازار تعيين نميكند

Red Hat
04-10-1389, 06:53 بعد از ظهر
پست های spam پاک شد.

RIDER
04-10-1389, 07:36 بعد از ظهر
من که خودم تا به حال سمت گمرک نرفتم ولی یکی از دوستان میگفت که نینجا 250 مدل 2010 قیمتش 15 ملیون نیست اون برای اوایل بود چون واقعا مردم دیگه اینقدرم خنگ نیستن برن پول زد ایکس6 با مدارک کامل خشکشو بدن پای نینجا 250 گفت قیمت 11800000 هستش والا ما نفهمیدیم چی شد چون من تازه کار هستم یه سوال دارم سرعت موتور یا کیفیتش تو مدل انژکتور بیشتر از کاربراته که گرونتره بعد تو تهران دیاگ نینجا هست این موتور بدجوری ازش خوشم اومده یعنی طوری شدم که صبح تا شب دارم نقشه میکشم که خریدمش اول چی کار کنم :297:

Alireza
04-10-1389, 08:00 بعد از ظهر
تو سرعت که فکر کنم کاربرات بهتر باشه در ثانی دیاگ هیوسانگ تو ایران نیست اگه هم باشه که تک و توکه دیگه چه برسه نینجا

nOviA
04-10-1389, 08:31 بعد از ظهر
12 داری بده یه CBR1000RR بگیر من بهت میگم باهاش چی کار کنی:2gwb921:

Babak
04-10-1389, 08:54 بعد از ظهر
یه دایلیم بگیر راحت مثله قاتر هم برات کار می کنه:14:

RIDER
04-10-1389, 09:58 بعد از ظهر
از سی بی آر خوشم نمیاد جلو خوشگله عقبش زشت مثل هایابوسا ولی تو سایت ایستگاه یه یاماها آر1 کم کارکرد با اگزوز فول فیبر کربن دو برادرو زین ریسینگ منظورم تک نفرست مدل 2008 سفید قرمززده 12 ملیون میتونم اینو بخرم مشگل رفت آمدم تو رشت نداریم چون تو هر 8 تا چهار راه یدونه سرباز هست اونم با پول مشکلش تمام میشه میمونه مهارت که من قبلا یه پالس 220برای 1 ماه داشتم و ردش کردم فقط میخواستم تجربمو بیشتر کنم یه بارم شانسی با هاش استاپی زدم :297:من مشگلم با موتور سنگین سر مهارته که هنوز به اندازه کافی ندارم چون میدونم بی تجربه بخوام از 220 برم رو یاماها1000خودتون میدونین چی میشه حتما زمین میخورم و موتور داقون میشه بعد بیا و درستش کن یه دستمونم که پلا تینیه دایلیمم خوشگلو خوبه ولی چراغ عقب کلان از عقب نگاهش کنی خیلی زشته صدا هم که نداره الان بین نینجا هیو سانگ دایلیم هنگ کردم پولمم تا 12 میرسه

nOviA
04-10-1389, 10:18 بعد از ظهر
منم تو خرید سنگین مشکل شمارو داشتم. ببین مهارت تو مانور با موتور بیشتر خودشو نشون میده تا گاز دادن. با یکی از بچهای سنگین سوار که صحبت میکردم میگفت برای شروع cbr600(مدل 2007 به بعد)(118 اسب) گزینه ی خوبیه. هیچ وقت هم یه دفعه نپر رو 1000 سی سی.
اگر میخوای بعدا سنگین بخری یه موتور دست دوم بخر که موقع فروش زیاد ضرر نکنی. به نظرم یه مگلی دست 2 بگیر. هم ارزون تره هم بازارش بهتره. ولی حتما لاستیکاشو pirelli بنداز.

nOviA
04-10-1389, 10:41 بعد از ظهر
ببین سرعت سعی کن برات زیاد مهم نباشه چون مثلا 160 با 180 زیاد فرق نمیکنه(ولی شتاب مهمه). سعی کن اگه میخوای سنگین بگیری بعدا مهارتتو زیاد کنی نه اینکه فقط گاز بدی. حالا بعدا که گرفتی و موتورو خوابوندی و لایی بازی رفتی میفهمی چی میگم(تو این کار فقط گاز دادن مهم نیست. ست بودن هیکل موتور با هیکل شما مهمه،راحتی موتور مهمه،ترمز مهمه،کمک ها مهمه، از همه مهم تر لاستیکه و .... چیزایی که با تجربه به دست میاد). اینارو بهت گفتم بعدا که برای شروع یه چیزی میگیری پشیمون نشی.

Alireza
04-10-1389, 11:46 بعد از ظهر
دوست عزیز بحث هایی که مربوط به نینجا نیست رو در این تاپیک ادامه ندین هر ایده ای هم که داشتین تاپیکشو تو جای مناسب بزنین
ممنون

amn
06-10-1389, 11:01 بعد از ظهر
برید تو سایت koso انواع کیلومتر موتور نینجا ومگلی و.............

eshgh_namordeh
07-10-1389, 01:14 قبل از ظهر
به نظر شما نینجا کار کرده بخرم یا صفر؟ مثلا 2000 تا کار کده بود میداد 12-13 صفر هم میگفت 16 اما فکر کنم 14 بده شاید پای معامله بریم کمتر هم بده الانم نزدیک عید یک مدلش میفته -
میترسم کارکرده ها را داغون کرده باشند کیلومتر واقعی نباشه بیشتر کار کرده باشه
بعدش از کجا بفهمیم صفر هست یا کارکرده ؟ اگه کیلومتر را باز کرده باشه معلوم نمیشه اینقدر تمیزش میکنند من که هر چی نگاه کردم نفهمیدم
خوبی کارکرده ینه افت قیمتش را کرده اما اگه داغونش کرده باشه که هیچی
نمیدونم چه کار کنم ؟
به جز گمرک و خ خراسان جای دیگه میشناسید نینجا بفروشه ؟
بعدش مال این گمرکیها اسم نینجا روش ننوشته فقط مارک kawasaki هست توی همه سایتها هم نگاه میکنم همشون مارک نینجا را داره مشکوک میزنه
خودش فلپها یکیش را باز کرده بود اگزوز همه چیز - زشت شده بود گفتم اینها که همه چیز این را باز کردن از کجا معلوم صفر بدند کارکرده را جای صفر قالب نکنند یا وسایل عوض کرده باشند
20 روز دیگه میرم بخرم که میخوام یکی از شما دوستان که تجربه دارید با من بیاد شیرینش هم میدم من که از این گمرکیها میترسم خدائیش
بعدش شنیدم برگ سبز هم باید به اسم خریدار انتقال بدند درسته ؟

Sination
07-10-1389, 01:15 قبل از ظهر
لینکش رو میزاری؟!

Kenji
07-10-1389, 01:50 قبل از ظهر
به نظر شما نینجا کار کرده بخرم یا صفر؟ مثلا 2000 تا کار کده بود میداد 12-13 صفر هم میگفت 16 اما فکر کنم 14 بده شاید پای معامله بریم کمتر هم بده الانم نزدیک عید یک مدلش میفته -
میترسم کارکرده ها را داغون کرده باشند کیلومتر واقعی نباشه بیشتر کار کرده باشه
بعدش از کجا بفهمیم صفر هست یا کارکرده ؟ اگه کیلومتر را باز کرده باشه معلوم نمیشه اینقدر تمیزش میکنند من که هر چی نگاه کردم نفهمیدم
خوبی کارکرده ینه افت قیمتش را کرده اما اگه داغونش کرده باشه که هیچی
نمیدونم چه کار کنم ؟
به جز گمرک و خ خراسان جای دیگه میشناسید نینجا بفروشه ؟
بعدش مال این گمرکیها اسم نینجا روش ننوشته فقط مارک kawasaki هست توی همه سایتها هم نگاه میکنم همشون مارک نینجا را داره مشکوک میزنه
خودش فلپها یکیش را باز کرده بود اگزوز همه چیز - زشت شده بود گفتم اینها که همه چیز این را باز کردن از کجا معلوم صفر بدند کارکرده را جای صفر قالب نکنند یا وسایل عوض کرده باشند
20 روز دیگه میرم بخرم که میخوام یکی از شما دوستان که تجربه دارید با من بیاد شیرینش هم میدم من که از این گمرکیها میترسم خدائیش
بعدش شنیدم برگ سبز هم باید به اسم خریدار انتقال بدند درسته ؟
برگ سبز و که شک نکن باید به اسم بخوره.
پلاک رو هم استعلام کن که ماله خود این موتور باشه.
من خودم ضربه خودم از جنس دست دو گرفتن. برعکسش بینهایت راضی بودم از جنسی که از اول دست خودم بوده و خودم می دونستم کجاش می لنگه.
نو یه چیز دیگس
تنها راه فهمیدنش هم نشون دادن موتور به یه اوستا کاره. اگه می تونی یه تعمیرکار این کاره ببری پا جنس که دیگه هیچی.

RIDER
07-10-1389, 11:58 قبل از ظهر
تعمیر کار از محک ببر ببین چقدر میگیره بره بالا سر موتور ولی راه های زیادی داره اولیش اینکه موتور باید خشک باشه پلاستیکاش روش اینا که زیاد بهکارت نمیاد یه راه هاییم هست به خود فروشنده بگو به قسمتای مختلف فلاپ ضربه آروم بزنه تا اینکه یه موقع فلاپ شکسته نباشه موتورو برات روشن کنه سرتو ببر نزدیک انجین ببین موقع صدا خوردن صدای عجیبیی مثل تق توق به گوش نمیخوره از خود صاحب موتور بخا دنده ها رو یه ور پر کنه.ولی بهتره یهتعمیر کار حرفه ای با خودت ببری به نظر من محک خوبه پسرخالم تهرانه مگلی داره هر وقت برده اونجا راضی بوده

eshgh_namordeh
07-10-1389, 12:47 بعد از ظهر
مرسی از راهنمائیتون - باشه پس نو میخرم - استعلامم میکنم فکر کنم همین فروشگاه پشت شهرداری معتبر تر باشه خیلی ساله اونجاست. تعمیرکار محک را با خودم مبیرم بلد نیستم کجاست حدودا 3 هفته دیگه پولم جور میشه آدرس محک را مگیرم از شما دوستان میبرمش با خودم درست میگین
مرسی که راهنمائی کردید .

RIDER
07-10-1389, 01:11 بعد از ظهر
محک هرچی بخوای داره بیشتر لوازم جانبی های نینجا اگزو اینا داره اینم آدرسش
خیابان ولیعصر-بالاتر از مختاری جنب بیمارستان پارسا پ 202

eshgh_namordeh
07-10-1389, 01:22 بعد از ظهر
مرسی داداش لطف کردید.

Amir
07-10-1389, 01:39 بعد از ظهر
لطفا فقط از دکمه تشکر استفاده کنید که اسپم زیاد نشه

ممنون

Mohammad
07-10-1389, 04:11 بعد از ظهر
بهترین و عالی ترین راه فهمیدن صفر بودن یک موتور حتی در شب اینه که با دستاتون قسمت داخلی فلاپی که از زیر موتور رد میشه رو دست بکشید. اگر چرب یا سیاه بود شک نکنید موتور صفر نیست.
مورد بعدی، لوله خروجی اگزوز در قسمت اتصال سیلندر هست. اگه رنگش عوض شده بود، پس صفر نیست.
مورد سوم هم قسمت های دیسک و ترمزه، خیلی ساده میشه فهمید، کافیه به شیر تخلیه روغن ترمز دقت کنید، اگر اطرافش چرب بود، حتما موتور صفر نیست.

ali faghfouri
08-10-1389, 06:19 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
آقای rider نمیدونم چرا هرچی فکر میکنم . میبینم این پستی که راجع به تست موتور زمان خرید زدی واسم حرفای توش آشناس.:retarded: :4chsmu1:

RIDER
08-10-1389, 06:40 بعد از ظهر
معذرت یادم رفت بگم از طرف شما یادم رفت:2i8d4ao:

Amir
08-10-1389, 08:15 بعد از ظهر
جناب rider عجیب آی پی تون شبیه یه کاربر دیگه تو سایت هست اگر هم می خواید مطمئن شید میتونم بهتون پ.خ کنم

لطفا از این زرنگ بازیا در نیارید

eshgh_namordeh
08-10-1389, 10:08 بعد از ظهر
دیدین که کنار چراغ راهنما نینجا اسمش را روی فلاپها نوشته ninja این نینجا که گمرک داره مغازه پشت شهرداری هیچ کدومش نداره هر چی هم عکس توی اینترنت دیدم همشمون داشتند برچسب هم نبودند - نمایندگی جهانرو هم رفتم دیدم مال اون داره واسه چی اینها نداره ؟ معمولا وقتی یدکی میخریم بعضی فلاپها نداره اما این برچسب هم نیست که بگیم نچسبونده نوشته شده ، دوستان اطلاعی دارند در این مورد ؟

eshgh_namordeh
09-10-1389, 11:19 قبل از ظهر
در مورد سوالی که کردم کسی اطلاع نداره ؟

RIDER
09-10-1389, 12:16 بعد از ظهر
ببین چون کاواساکی موترای سبکشو که شامل همین 250 هست نمیسرفه تو ژاپن تولید کنه تولید میکنه ولی فقط برای کشور خودش ولیبرای کشورای دیگه ساختش با مالزیو و هنده احتمال داره اونی که دیدی ورژنیه که شرکت باجاج زده ولی کیفیت همه یکیه چون قطاعت تو اونجا تولید میشه ولی زیر نظر مهندسان ژاپنی
ببین الان پلاک نینجا هیو رو هواست یعنی برات دردسر میشه من جای تو بودم یه زد ایکس6 میگرفتم
الان من یه یاماها آر 1 با اگزوز 2برادر کربن فول مدل 2008 با کاکرد کم رنگ سفید قرمز سراغ دارم 12ملیون 200 بعد اون سرعتش 300تاست الان با این پول میتونی یه زد ایکس 6 با تمام مدارم مدل 2008 با کاکرد کم پیدا کنی

eshgh_namordeh
09-10-1389, 01:14 بعد از ظهر
خوب اینها که برگ سبز گمرکی دارند سندشم که 248 سی سی خورده پلاک ملی هم دارند - با اینکه واقعا هیچ قانونی تو مملکت نیست هر لحظه ممکن بگن اینها ممنوع هستند - به قول شما تو هوا هستند
میخوام راحت باشم من همش با موتور تو جاده م از این شهر به اون شهر میرم میخوام ممنوع نباشه :(
چاره ایی دیگه نیست باید بخرم و امیدوار باشم یک آب خوش بزارند از گلو آدم بره پائین
مرسی داداش از جوابت
راستی میخوام ضبط بندازم رو موتور به نظرتون آسیبی به موتور نمیزنه برق باطری را زیاد مصرف میکنه ؟ نینجا نیاز به باطری داره ؟ بدون باطری میتونه اصلا کار کنه یا نه ؟

kheyri
09-10-1389, 01:37 بعد از ظهر
يه وينگ بخر خودتو راحت كن

eshgh_namordeh
09-10-1389, 01:51 بعد از ظهر
وینگ چیه دیگه؟

nOviA
09-10-1389, 03:03 بعد از ظهر
چرا دایلم نمیگیری؟
نینجا موتور خوبیه ولی به 3 4 برابر قیمت اصلیش داره فروخته میشه که اصلا نمیارزه.
تو usa دوکاتی به 2 برابر قیمت موتور های هم رده ی خودش فروخته میشه ولی از نظر performance هم سطح و حتی پایین تر قرار داره واسه همین کسی زیاد طرف این موتور نمیره. نینجا هم همین طوره.

برای جاده دایلم خیلی موتور خوبیه و اصلا اذیتت نمیکنه.

eshgh_namordeh
09-10-1389, 03:29 بعد از ظهر
اره از همه لحاظ درست میگین حتی پول نینجا را وام گرفتم واقعا مفت نیست که بگم بیخیالش .
میترسم دایلیم بگیرم باز چشمم به نینجا باشه . نمیدونم شما عشق موتوریدیا نه اما من واقعا عاشق موتورم همه زندگیمه - باید این کار را کنم به یکی از آرزوهام برسم وگرنه تا آخر عمر حسرتش به دلم میمونه
فرمایش شما دوستان کاملا درسته

Babak
09-10-1389, 03:39 بعد از ظهر
داداش امید وارم بعد از خرید که عتشت خوابید پشیمون نشی با توجه به این که وام گرفتی.خیلی سخته

feri
09-10-1389, 04:05 بعد از ظهر
منم بهت پیشنهاد میکنم این اشتباه رو مرتکب نشی بهتره از یه موتور فروش حرفه ای بپرسی از مثل علیرضا صاحب سایت
بیخودی پولتو نریز دور تفاوت زیادی با 250 های دیگه نداره

Kenji
09-10-1389, 04:07 بعد از ظهر
بعضی وقتا آدم باید کاری رو که می خواد بکنه
به هر قیمتی.
بگیر نوش جونت

morteza-63
09-10-1389, 09:41 بعد از ظهر
امروز تو خ هلال اهمر یه مغازه کاوزکی 248 گلاک شده داشت ولی نینجا نخورده بود فکر کنم zxr نوشته بود قیمتشم 16 میلیون

eshgh_namordeh
09-10-1389, 10:49 بعد از ظهر
اونها هم همینطور هستند نینجا روش ننوشته ، میگن 16 اما حتما کمتر میدن

Ali_Zare
10-11-1389, 12:29 قبل از ظهر
با اینکه بهترین 250 پلاک داره ولی این قیمت اصلا نمی ارزه ...............

high-speed
10-11-1389, 09:32 بعد از ظهر
آقا از گمرک موتور نخرید

باعث گرونی موتور و عقب افتادگی فرهنگ موتور سواری همین فروشنده های گمرکن

الان نینجا 250 رو میشه راحت زیر 10 تومن خرید

توی نیازمندیهای همشهری یا سایت ایستگاه و .... بگرد اما از گمرکی جماعت چیزی نخر.....

موفق باشید

ghost.rider1
10-11-1389, 09:43 بعد از ظهر
یکی چند وقت پیش تو همین ایستگاه گذاشته بود 7 تومن ولی فرداش غیب شد اگهیش بکر کنم الکی زده بود

RIDER
10-11-1389, 09:58 بعد از ظهر
از گمرکیا نگیریم از کی بگیریم.این سوالی بود که برای من مدت ها تو فکرم بود.یه روز رفتم مغازه موتور فروشی تو شهرمون قیمت نینجارو گرفتم گفت ۱۱۸۰۰برات میاریم تا اینجا۱۲۱۰۰برام عجیب بود گفت صفر با همه چی ولی وقتی میخونم تو گمرک میگن۱۷تومن به گفته این همشهریمون شک میکنم

Liliom
10-11-1389, 11:27 بعد از ظهر
شما که یه دونه داشتی ؟؟؟:27:
گفتی از امارات اوردم؟؟؟:hanghead:

RIDER
11-11-1389, 12:52 قبل از ظهر
اون که یه شوخی بود ما فقیر فقرارو چه به موتور ۱۲تومنی بایدو خابشو ببینیم اگرم پولشو داشته باشیم مرم یه سنگین با مدارک میخرم با۱۲ملیون:(خدایا این گمرک مسخررو از سر راه ما بردار تا همه جوونا بتون چیزی دوست دارن با قیمت واقعی بخرن والا هیچ جای جهان مثل اینجا نیست کشور ما همه چیش برعکس جهانه

Ali_Zare
12-11-1389, 10:21 بعد از ظهر
خدا رو چه دیدی شاید وضع من و تو هم یه روزی خوب شه . ..................
درسته می گن دنده 1 نینجا 70 تا رو پر می کنه ؟

sirn
12-11-1389, 11:12 بعد از ظهر
اون که یه شوخی بود ما فقیر فقرارو چه به موتور ۱۲تومنی بایدو خابشو ببینیم اگرم پولشو داشته باشیم مرم یه سنگین با مدارک میخرم با۱۲ملیون:(خدایا این گمرک مسخررو از سر راه ما بردار تا همه جوونا بتون چیزی دوست دارن با قیمت واقعی بخرن والا هیچ جای جهان مثل اینجا نیست کشور ما همه چیش برعکس جهانه
برای رسیدن به همچین شرایطی فقط تغییر اساسی باید اتفاق بیفته.امیدوارم همه به ارزوهای خوبشون برسند:laie_14:

RIDER
12-11-1389, 11:50 بعد از ظهر
منم باهات موافقم. این وضعیت زید طول نمیکشه تا 1 تا3 سال دیگه کارشون تمومه بذار یارانه ها رو مردم فشار بیاره متوجه گمرک خیلی چیزا دیگه هم میشن

eshgh_namordeh
18-11-1389, 05:40 بعد از ظهر
رفتم گمرک هوندا یونیکورن را با پالس 220 عوض کنم چشمم افتاد به دایلیم بعد مغازه داره گفت هیو بگیر بعد گفتم خوب نینجا میگیرم ببین از کجا به کجا رسید آرزوهای بزرگ - خلاصه رفتم مغازه پشت شهرداری گفت موتور را 1900 برمیدارم 5 تا هم پول بده بقیش هم چک 1 ساله بدی قبول میکنم سندم به نامت میزانم اما قول نامه مینویسم که اگه پول نشد تملیکش میکنیم
نو که همون 16 میداد کارکرده 3000 تا 13 میداد گفتم کارکرده بردارم شایدم اگه نو را 14 بده نو بر دارم ما که داریم چک میدیم اینم 3 ماه بیشتر .
صحبت از سند و پلاک که شد گفت برگ سبز اینها ندارند سند شرکتی هستند گفتم چه شرکتی گفت تندر سیکلت
گفتم بابا پلیس میگیره گفت نه مثل همین هوندا که سند کویر داره اینها هم سند تندر سیکلت دارن به نامت میشه با پلاک و کارت سوخت خودم هم 18 ماه گارانتی بهت میدم . به نظر شما معتبره ؟ من که تا حالا اسمش را نشنیدم تندر سیکلت میگفت شرکت خودمونه برای قبل عید هم پیش فروش میکنیم نینجا را . هر چی میگم پلیس گیر میده میگفت نه به نظر شما درست میگه ؟

Alireza
18-11-1389, 08:28 بعد از ظهر
شرکتشونو یه استعلام بگیر
برو زنجان هم بپرس
همینجوری نگیر خوب تحقیق کن دربارش

sirn
18-11-1389, 08:37 بعد از ظهر
نو که همون 16 میداد کارکرده 3000 تا 13 میداد گفتم کارکرده بردارم شایدم اگه نو را 14 بده نو بر دارم ما که داریم چک میدیم اینم 3 ماه بیشتر .

قیمت 3000 تا کار کرد حدود 9 هست

RIDER
18-11-1389, 09:03 بعد از ظهر
خیلی گرون میگه پلاک شدش با همه چیم اینقدر نمی ارزه الان با ۱۶ملیون میتونی یه یاماها ار۶ کاواساکی وزد ایککس ۶ مدلای امسالشونو با برگ سبز بخری

eshgh_namordeh
18-11-1389, 10:09 بعد از ظهر
زنجان چی رو استعلام بگیرم؟ ادرسش کجاست؟

من زیاد نگشتم اما یعنی کارکرده اینقدر قیمتش کمه ؟

Alireza
18-11-1389, 10:12 بعد از ظهر
خیابون زنجان برو یه امار بگیر ببین نینجا رو پلاک میکنن

Sination
18-11-1389, 10:32 بعد از ظهر
بلوار یادگار امام خ زنجان شمالی جنب ستاد ترخیص

ghost.rider1
18-11-1389, 10:33 بعد از ظهر
توی سایت ایستگاه r6مدارک کامل 8600میگه بعد میهوای 16 میلیون بدی نینجا 250؟چک 1 ساله می گیره چقدر سود پولش میشه؟فکر کنم حدود 20 تومن میشه برات موتوره.پول یه زانتیا رو باید بدی نینجا250 خوب فکراتو بکن .من هیچ وقت این کارو نمی کنم.اگه هم پیشه خودت فکر می کنی موتورو سر یه سال موعد چک می فروشم پول یارورو میدم باید بگم که اشتباه چون حداقل 4 میلیون باید ضرر بدی.دایلیم هم موتور خوبیه اگه اگزوزشو عوض کنی کیفیتشم بالا در حد نینجا بازم فکراتو بکن.

eshgh_namordeh
18-11-1389, 11:21 بعد از ظهر
میخوام ترددش مشکل نداشته باشه واسه همین میگیرم من که تا حالا تو عمرم پیست نرفتم نمیدونم حال میده یا نه جبران اینکه تو شهر نمیتونم برم را میکنه یا نه اما خوب آزادی در کل یک چیز دیگست
اول گفت 2 میلیون میشه سود این پوله که چک میدی من گفتم چقدر زیاد گفت خوب باشه سود نمیگیرم - کلا از خداشونه بفروشند معلوم بود هر چی میگفتم قبول میکرد فکر کنم خیلی براش سود داره گفتم سند را کی به نامم میزنی گفت وقتی پول را کامل دادی گفتم اینطوری بهونه دست پلیسه گفت باشه به نامت میزنم دستم خالیه فعلا بهت میدم !!!
دلیلیم هم خیلی قشنگه دیدمش امروز واقعا خوشم اومد ازش سبزش خیلی قشنگه اما میترسم 2 سال بیشتر موتور نباشه توی سایتهای خارجی اصلا اسمش نیست
فردا اگه یک وسیلش خراب شد فقط باید برم کره بگیرم باز این یک مارک معروفه هر کی مسافرتی دبی هم بره میتونم بهش بگم برام بگیره بیاره بعد من که پول نقدم 7 تا بیشتر نیست عمرا یکجا 15 میلیون داشته باشم فقط 1 سال باید ماهی 600 بدم برای شرایط من بد نیست . زانتیا هم بخرم آخرش چشمم دنبال موتوره یک 2 سالی سوارش بشم . فقط برم بپرسم پلاک میشه توی قولنامه هم میگه بنویسه در صورت پلاک نشدن و به نام نشدن موتور معامله فسخ میشه و پول را بهم برگردونه . جالبه به خودشون میبینند که چک را پول میکنند میگفتم چک کارمندی کیتونم بدم چک خودمم هست میگفت ماله خودت بده فکر کنم شر خرن زیاد دارن :gigglesmile: اما دایلیم هم قشنگه اما جاده ها معمولا کفی هستن همیشه هم باد میاد توی جاده میترسم 130 تا بیشتر نره کفرم در بیاد . حالا فردا میرم میپرسم پس فردا هم میرم میخرم . یونیکورن هم بچه هائی که 250 دارن توی شهر خیلی به دردشون میخوره 1800 این بر میداره اگه خواستن میدم بهشون قیمتش مناسبه اما ظاهرا مشتریش کمه برای فروشش خوب نمیخرند . باید یک نژاد هندا دست دوم بخرم واسه کارهام . هیوسانگ 3000 تا کرکرده بود میداد 6300 البته 6 هم میداد 1000 تا کرکرده را 6500 میداد .

RIDER
19-11-1389, 12:35 قبل از ظهر
نینجا پلاک نمیشه نمایندگیشم فارس خودرو یا موتورش یچیزیش هست یا یه کلکی تو کارشه اگه برگ سبز نداره نخر خطریه وقتی داره همه شرایط قبول میکنه یعنی کاسه ای زیر نیم کاسس

Kenji
19-11-1389, 12:47 قبل از ظهر
خیلی بو میده

eshgh_namordeh
19-11-1389, 01:00 قبل از ظهر
این کارکرده هاش پلاک داشت همه البته نو میگیرم
ای بابا ترسیدم پس چه کار کنم ، فکر کنم تو بازار همشون همینجوری باشند این مغازه پشت شهرداری بود کلی نینجا داره یعنی همه حرفاش الکیه ، اگه تو قولنامه بنویسم در صورت پلاک نشدن و عدم انتقال سند معامله فسخ میباشد بازم مشکلی داره ؟

Kenji
19-11-1389, 01:05 قبل از ظهر
بهترین راحت با یه وکیل صحبت کن. قرار دادو سفت ببند

Alireza
19-11-1389, 01:07 قبل از ظهر
اره تو که داری این همه پول میدی یه پولی هم بده به یه وکیل بیفته دنبال کاراش خیالتم راحت میشه

RIDER
19-11-1389, 01:12 قبل از ظهر
ببین چندتا چیز تو ایران زیاده .۱.سند برگ سبز استعلام دفتر خونه جعلی.۲.رشفه خار درحد تیم ملی امکان داره اونجایی که استعلام میکنی پورساند از اینا بگیره سربدونتت .۳.آدم بی وژدان که پولتو میخورن یه آبم روش
در کل خرید این موتور با این شرایطی که داره اشتباه اگه خیلی وست داری این موتور دو حالت داره یا باید ریسکو بپذیری و از اینا بخری و کارت درست باشه پارتی داشته باشه درکل از آدم حسابی بخری.۲.خودت وارد کنی که فعلان ممکن نیست.من جات بودم یه ۶۰۰میخریدم نینجا پلاکش غیر ممکنه اونییم که دیدی داشت حتما مال سی جی چسبونده

eshgh_namordeh
19-11-1389, 02:24 قبل از ظهر
این مغازه پشت شهرداری خیلی ساله میفروشه یعنی همش دروغه ؟ 10 تا نینجا داره همش پلاک شده
اما اگه پلاک نکنند چی راست میگین
من کلا تو عمرم همیشه همینجوریه کارهام نمیدونم موتور نو هم هیچی نداره استعلام کنم مگه سندش را استعلام کن
چه دردسری داره کجا گیر افتادیم به خدا

Kenji
19-11-1389, 02:26 قبل از ظهر
خلی ها. داری این همه ریسک می کنی.

یه هیو یا دایلیم یا مگلی بگیر. یه سنگین با برگه سبز.

RIDER
19-11-1389, 08:42 قبل از ظهر
بی خیال نینجاشو

eshgh_namordeh
19-11-1389, 08:53 قبل از ظهر
اره قبول دارم خلم :) امروز هم بدشانسی سر کارم فردا برم تحقیقات ببینم چی میشه
کاش بی دردسر باشه اما راست میگین مشکوکه

mohamad javad
19-11-1389, 09:37 قبل از ظهر
هیو با نینجا چقدر مگه فرقشه؟
اصلا نمی ارزه تو ایران ؛

RIDER
19-11-1389, 01:14 بعد از ظهر
هیو بخر صفرش هست مثل این که مشکل پلاکشم حل شده با پولتم میخونه فقط یه اگزوز میخوادو ۲تا فن

eshgh_namordeh
19-11-1389, 03:54 بعد از ظهر
از هیو میترسم باز دایلیم قبلا هیو داشتم البته 125 به نظر من که اصلا خوب نیست ما که قسطی برداشتیم حالا این 6 ماه بیشتر ، قبلا هم کیپس داشتم میترسم هیو دایلیم راضیم نکنه با اینکه هنوز کیپس سرعتش از نینجا بیشتره
رفتم شماره گذاری گفت اگه خودش پلاک داشته باشه سند سفید به نامت میکنیم در غیر این صورت پلاک نمیشه
نیرو انتظامی گفت مشکل تردد نداره نیازی به برگ سبز نیست به شرطی که پلاک شده باشه
از بقیه مغازه ها گمرک پرسیدم گفتند شرکت فارس وارد کرده همه را پلاک کرده با کد 166 مشکلی ندارند اما گرونه نخر و...
یکی هم میگفت تا 1 ماه دیگه گمرک وسایل نقلیه برداشته میشه قیمت اینها خیلی میاد پائین نمیدونم معتبره یا نه دوستم تو گمرک کار میکنه حالا ازش میپرسم .
بهش گفتم نو را 14 بده گفت تحت هیچ شرایطی از 16 پائین نمیام دست دوم را 13 میدم آخرش حالا با این تفاسیر فردا صبح میرم ساعت 11 یکی بخرم دیگه ریسکه سعی میکنم نو بخرم اگه 14 بده .
از راهنمائی همه دوستان هم ممنونم .

RIDER
19-11-1389, 07:56 بعد از ظهر
داری بزرگترین اشتباهو میکنی پلاکشم معتبر نیست دوما تا الان فارس هیچ نینجایی وارد نکرده چرت میگه باورت نمیشه زنگ بزن ازشون بپرس من که زنگ زدم گفت خیلی وقته اومدنش لغو شده فقط یکی دوتا واسه نمایش آورده بودن

eshgh_namordeh
19-11-1389, 11:19 بعد از ظهر
اگه اینطور باشه که شما میگین واقعا بزرگترین اشتباهه

این خودش میگه سند سفیده پلاک به نامت میشه ، اگه به نامم شد واقعا مشکلی نداره اما اگه نشد بدبخت شدم رفته - فردا صبح زنگ میزنم شمارش را اگه داری لطف میکنی؟

RIDER
19-11-1389, 11:34 بعد از ظهر
اینم سایتش توش نینجا ثبت شده ولی زنگ بزن میگن وارد نکردیم
.: Fars Auto Company :. ([Only registered and activated users can see links])
تواین لینکم شماره ارتباطات هست
.: Fars Auto - About Us :. ([Only registered and activated users can see links])

Babak
20-11-1389, 01:33 قبل از ظهر
آقا فک می کنی نینجا تو سرعت قیامت می کنه نه بابا همه 250 ممکنه از نظره شتاب یه کم با هم فرق کننن اونم در حدوده 2 ثانیه ولی تو سرعت یکی هستن....این همه پول می دی آخه والا نینجا موتوره خوبیخ ولی نه دیگه به این قیمتو اما اگرحرفو حدیث:wall3::mad_majidonline:
در مورده دایلیمم خیالت راحت به قوله نیما نادری تا 150 کیلومترش با من.......:14:

RIDER
20-11-1389, 01:40 قبل از ظهر
اگر سرعت میخوای برو سمت هیوسانگ ولی سمت مگلی نرو چون معلومه حوصله ناز کشیدن موتورو نداری در غیر این صورت موتوریم بنام دایلیم هست که مثل خر ازش کار بکشی آخم نمیگه که راست کار شماست ولی میخوای بگیری سفیدشو بگیر چون از همه تک تره تو رنگاش

Sination
20-11-1389, 01:46 قبل از ظهر
2 ثانیه برای احالیه سرعت خیلی زمان زیادیه ..

ولی به نظر من 16 تومن اصلا ارزش نداره

eshgh_namordeh
20-11-1389, 09:18 قبل از ظهر
شما درست میگفتین
فارس موتور میگه ما نمونه وارد کردیم اصلا تو بازار ندادیم این مغازه کیه یک کپی از سندش بگیر بیا و کارت مغازه را بگیر
wo[Only registered and activated users can see links]
صدا مکالمه را با شرکت ضبط کردم ببرم فروشگاهش ببینم چی میگه
آدم وحشت میکنه یعنی این همه کلک
عجب دردسری شده

Kenji
20-11-1389, 12:39 بعد از ظهر
داداش صحبت سر 16 تومنه. منم بودم خودم و به آب و آتیش مینداختم که بفروشم

Farzad
20-11-1389, 04:10 بعد از ظهر
من دارم شک میکنم نینجا باشه کلا :دی
یکی از بچه ها میگفت مارکای روش با اصل نینجا فرق داره . چی بود داستان ؟

RIDER
20-11-1389, 04:28 بعد از ظهر
اینم هست شاید فلاپای نینجارو رو سی جی یا آمیکو 250 نصب کردن از این گمرکیا همه چی برمیاد:25r30wi:

eshgh_namordeh
20-11-1389, 06:05 بعد از ظهر
خوب آخرش خریتم گل کرد رفتم خریدم دیدم نمیشه راهی نداره
7 میلیون دادم بقیه هم چکی ماهی 500 تومان - کلا 16.5 میلیون صفر برداشتم
گفت سندش را تا 5 تا قسط بدی بعدش به نامت میزنم - بردمش پلیس محله گفت مشکلی نداره کارت و پلاک داشته باشه الان پلاک ملی داره اما سند سفیده
گفتم بزن به نامت خودت فعلا کارت دست من باشه بعد قسط ها را که دادم بزن به نام خودم
آرمان سیکلت فارس وارد کرده دیگه یا کلاه رفته سرم یا نه میتونم راحت تردد کنم که فعلا معلوم نیست رفتم امروز بیمه کردمش شماره پلاک را اشتباه نوشته دختره گیج فردا برم ببینم میشه درستش کنه یا نه
جالبه هندل نداره اصلا فقط با استارت روشن میشه
مارک هم به اسم جهان تند زدند که متاسفانه مال من نداره همش کاوازکی خورده باید برم بچسبونم روش
خلاصه اینم از کار ما تا دسته رفتم زیر قرض
یک اگزوز داشت گفت دستکاریش کردیم صداش بیشتر بشه گفتم خوب بنداز روش انداختم روش حالا صدا هیلیکوپتر میده گفت اگه خوشت نیامد بیا برات عوض میکنم
موتور صفره حالا بچه ها دیگه آمار میدم اگه سرم کلاه رفت دیگه هیچ وقت نخرید اگه هم خوب بود که بهتون میگم
فقط من نمیدونم چقدر روغن بریزم رادیاتور آبش تا کجا باید پرباشه
وقتی سوئیچ را باز میکنم چراغ آب و روغن روشن میشه تا روشن میکنم خاموش میشه
خلاصه باحاله فعلا جرات ندارم برم تو خیابون تا فردا بیمه ش را درست کنم شب البته میرم
سبز رنگ گرفتم اصلا بهش تسلط ندارم خیلی با کیپس فرق داره یک جوریه
چطوری آب بندی کنم ؟

Alireza
20-11-1389, 06:40 بعد از ظهر
مبارکت باشه حتما چند تا عکس ازش بزار واسه سوالتون هم دوستای فنی باید بیان جواب بدن

RIDER
20-11-1389, 09:54 بعد از ظهر
عزیز هر موتوری وقتی رو حالت نیمه روشن و استارت نخورده برا صحت از سلامت بودن علامتا همه روشن میشن مثل ماشین . جک سال گفتی یعنی بگو موتور سوار نشدم هندل دیگه چیه الان خدا ساله موتورا بی هندلن:4chsmu1:
مبارکت باشه امیدوارم همه قست هارو بدی بی دردسر سوارش شی دعا کن بانک لعنتی این صود مارو زودتر بده ماهم یچیز میزان بگیریم
یچندتا عکس ازش بگذارید راستی ایکاش صبر میکردی مدل 2011 شو میگرفتی باهال تر بود بخاطر اینکه هرد ترمزاش 2دیسکه بود رو همه مدلاش طراحی رو بدنه داشت رنگ سفیدم داشت تازه بجای نشانگر آب برا بنزین داره
راستی چه مدلی گرفتی
اگزوزم خواستی عوض کنی از زیر قرض یکم شونه خالی کردی یه یوشیمورا فولل فیبر کربن بگیر صداش خداست صداش روانی میشه رو نینجا

eshgh_namordeh
21-11-1389, 10:45 قبل از ظهر
مرسی داداش - امیدوارم پول شما هم جور بشه یکیش را بخری
دیشب رفتم بیرون دیدم گشت بسیجه پیچیدم تو یک کوچه بن بست یود دیدم راهی نیست دیگه رفتم جلو گفت بزن کنار - پسره گفت مدارک داری گفتم اره گفت برو خلاصه تو خیابونا تاب میخوردیم دیدم یک گشت دیگه هست ما را گرفت گفت موتور باید بخوابه - گفتم پدرت خوب مادرت خوب مدارک داره پلاک ملی گفت آقا احمدی مقدم نمیدونم کیه گفته بالا 150 سی سی ممنوعه چشمات 4 تا شد گفت برو ببرش پس حالا هم میره پارکینگ گفتم بیا و درستش کن - یک بسیجی اونجا بود ادعا موتور سواریش میشد گفتم بابا روی شاسی زده آرمان موتور سندش هم به همین اسمه پلاک ملیه استعلام کردم از نیرو انتظامی و ... پس از 2 ساعت الاف کردنم جاجیشون اومد گفت این پسره شفاعتت کرده هه هه (یاد امام حسین افتادم) گفت برو این چند شب را بیرون نیا فعلا - نزدیک بود روز لول موتور بره پارکینگ جالب نیرو انتظامی میگه کارت داشته باشی کارت نداریم راهنمائی رانندگی تا حالا به این کفیها برنخوردم ببینم چی میشه باید از یکیشون بپرسم . من نفهمیدم این نشانگر بنزینه یا آب ماله من در هر صورت کار نمیکنه همش روی e هست شنبه ببرم پیشش بگم درستش کن با این موتورت -
صدا همین خیلی بلنده فکر کنم سوراخ کرده اگزوزش را میخواستم ببرم بگم بیا اگزوز خودش را بندازش روش صدا بلند خیلی تابلو جلب توجه میکنه این کرمهای پلیسها هم به صدا حساسند :)
دیگه ببینیم چی میشه میزارن یک آب خوش از گلو آدم بره پائین یا نه
سرد که هست خیلی بد روشن میشه صبح مجبور شدم حلش دادم تا روشن شد ساسات هم گرفتم فایده نداره
راستی میدونید شیر بنزینش کجاست ؟ من که هر چی گشتم هیچی پیدا نکردم

MCP
21-11-1389, 11:14 قبل از ظهر
داستان کمی عجیبه! میشه چند تا عکس از موتورت برامون بذاری ؟

nOviA
21-11-1389, 12:41 بعد از ظهر
خیلی خیلی مبارک باشه........چه مدلی خریدی؟ احتمالا کاربراتش تنظیم نیست که بد روشن میشه

از نشان گرها عکس بذار

RIDER
21-11-1389, 01:11 بعد از ظهر
نمی خوام نا امید شی ولی موتور صفر نباید هیچکدوم از این مشکلارو داشته باشه چه برسه که با حل روشن شه حتما یه موتور دست دو تمیز کرده بهت انداخته باید موقع خرید اینجورچیزای گرون قیمت یه تعمیر کار خبره ببری ۱۰۰درصد دست دوم موتور نو هرگز این مشکلو نداره مگلیشم تا چند روز اول با اون کاربراتش خوبه حالا نینجا که کاربراتش کیهین ۳۷ دیگه چرا اوراغ بهت انداخت عکس بزار

nOviA
21-11-1389, 01:45 بعد از ظهر
من تا حالا نشان گر هاشو از نزدیک ندیدم ولی فکر میکنم e یعنی empty برای بنزینه که یعنی خالی. بنزین زدی؟ پر کن ببین بالا میاد یا نه.

چند بار استارت زدی روشن نشد؟ وقتی استارت میزنی باید کمی هم گاز بدی با استارت واگرنه روشن نمیشه.

Kenji
21-11-1389, 01:53 بعد از ظهر
نمی خوام نا امید شی ولی موتور صفر نباید هیچکدوم از این مشکلارو داشته باشه چه برسه که با حل روشن شه حتما یه موتور دست دو تمیز کرده بهت انداخته باید موقع خرید اینجورچیزای گرون قیمت یه تعمیر کار خبره ببری ۱۰۰درصد دست دوم موتور نو هرگز این مشکلو نداره مگلیشم تا چند روز اول با اون کاربراتش خوبه حالا نینجا که کاربراتش کیهین ۳۷ دیگه چرا اوراغ بهت انداخت عکس بزار
دوست عزیز می شه به جای تو دل خالی کردن و 100% حرف زدن بشینی ببینی دیگران چی می گن؟ و سر هر موضوعی کارشناسی نکنی؟

nOviA
21-11-1389, 01:58 بعد از ظهر
خوبه حالا نینجا که کاربراتش کیهین ۳۷ دیگه چرا اوراغ بهت انداخت عکس بزار

نینجا کاربراتش 30 میلیمتریه دوست من. اینجور که شما گفتی تو دل منم خالی شد !

مهدی مریدا
21-11-1389, 03:33 بعد از ظهر
آقا شاید باور نکنید ولی من اون مغازه رو که تو گمرک چندین دستگاه نینجا داره ، می شناسم . چندین بار دیدم که زین و باکو دل و جیگر نینجاهای صفر رو ریخته بیرون داره باهاشون ور می ره ، نمی دونم چه غلطی می کنه . هر چی هست منظورش خیر نیست . اینا 100% قطعه برداری می کنند از روی موتورها . به اینا اعتماد نکنید آقایان ، فقط از شرکت بخرید .:16:

eshgh_namordeh
21-11-1389, 08:19 بعد از ظهر
این چند روز که بسیجیها ریختند تو خیابون جرات داره بره بیرون شانس ما 22 بهمن و.....
اره دیدم جلوخودم دل و روده یکی را ریخت بیرون اینقدر زشت شد - فکر نکنم دست دوم باشه چون وقتی خواست روشن کنه روغن که 1 لیتر کم داشت آب رادیاتور خالی بود - بعد روغن از این الوند 40 ریخت توش گفتم بابا تو براوو هم این را نمیریزم گفت 3 روز بعد عوض کن وقتی هوا سرده بد روشن میشه فکر کنم از همین روغن 40 هست - ساسات هم میگیرم روشن نمیشه گاز هم دادم - درجه بنزینش خرابه اصلا کار نمیکنه باک را پر کردم اما همش رو e مونده
بعدش همش آنالوگه دیجیتال نیست عکسش را میزارم
789
790

nOviA
21-11-1389, 08:24 بعد از ظهر
درجه بنزینو ببر پیشش خودش برات باید درست کنه. روغنشم زود عوض کن. ایشالا چرخش برات بچرخه

sirn
21-11-1389, 09:31 بعد از ظهر
این چند روز که بسیجیها ریختند تو خیابون جرات داره بره بیرون شانس ما 22 بهمن و.....
اره دیدم جلوخودم دل و روده یکی را ریخت بیرون اینقدر زشت شد - فکر نکنم دست دوم باشه چون وقتی خواست روشن کنه روغن که 1 لیتر کم داشت آب رادیاتور خالی بود - بعد روغن از این الوند 40 ریخت توش گفتم بابا تو براوو هم این را نمیریزم گفت 3 روز بعد عوض کن وقتی هوا سرده بد روشن میشه فکر کنم از همین روغن 40 هست - ساسات هم میگیرم روشن نمیشه گاز هم دادم - درجه بنزینش خرابه اصلا کار نمیکنه باک را پر کردم اما همش رو e مونده
بعدش همش آنالوگه دیجیتال نیست عکسش را میزارم
789
790

مطمئنی موتورو صفر گرفتی؟؟!!
اخه موتور صفر نباید این مشکلاتو داشته باشه روی فلاپش هم نوشته ninja نه zxr ببر به یارو بگو چون فکر نمیکنم صفر باشه

eshgh_namordeh
21-11-1389, 09:52 بعد از ظهر
باشه شنبه میبرم پیش خودش درستش کنه
مرسی از لطف همگی- تا ببینیم موتور را پلیسها میگیرن یا میزارند راحت بگردیم
فعلا این دو سه روز نبرم بیرون بهتره بسیجیها همه جا هستند ، یک جوری ضد حاله گیر میدن انگار موتور غیر قانونی سواری - این اگزوز هم خیلی صدا میده بدم عوضش کنه دردسر میشه - از اینترنت دیتا شیتش را الان گرفتم خوندم کلی دنگ و فنگ داره ما که نفهمیدیم چی نوشته بود :biggrin:
راستی اینم عکس کیلیومترش الان گرفتم :
791

eshgh_namordeh
21-11-1389, 10:06 بعد از ظهر
نینجا برچسبه اینها هم خودشون چسبوندن در این شکی نیست که نینجاست - توی سندش نوشته جهان تند روی شاسی هم که شماره شاسی هست جهان تند نوشته و شرکت آرمان موتور فارس حتی کارت موتور به اسم کاواساکی نینجا نیست به اسم جهان تند پلاک شده با همین پلاک و شماره موتور و شاسی یک جورائی تو هواست به نظرم
حالا ببینم چی میشه اگه پلیس گیر داد شما دیگه نخرید اگه هم کاز نداشت میتونید بخرید ، بد روشن شدنش فکر کنم به خاطره روغنه خیلی غلیظه حالا عوض میکنم ببینم چی میشه چون هوا که گرمه راحت روشن میشه - این درجه بنزینم احتمالا چیز خاصی نیست یک سیمی یا فیوزی چیزیش باشه که بهتره ببرم پیش خودش - فعلا دو روزی نیستم میرم یک سر به بابا اینا بزنم شهرستانند بعدش میام خبرش را میدم بهتون
نمیدونم شاید صفر نباشه اما کیلومترش صفر بود که آب رادیاتور و روغن نداشت بنزینم نداشت ریخت توش باطریش هم کامل خوابیده بود اولم کلی دود از اگزوز اومد فکر نکنم دست دوم بده چون همون اول میخواستم دست دوم بردارم گفتم دست دومهات کدومه 3 تا را نشونم داد گفت بین این 3 تا یکی را انتخاب کن بعدش گفت این نو هست که من نظرم عوض شد نو برداشتم در هر حال صفر صفر فکر نکنم باشند بالاخره خودشون یک 100 تائی باهاش رفتن اما دست دوم ها کاملا معلوم بود کارکرده هستند رنگ فلاپها پریده بود اگزوزش معلوم بود
نمیونم شاید به قول شما دست دوم باشه حالا که ببرم درجه بنزین را درست کنه معلوم میشه البته 1 شنبه میبرم
الانم دست من فقط یک قرارداده هیچی نیست توی قرارداد هم نوشتم که اگر قانون انتقال پلاک برای این موتور به مشکل برخورد موتور سیکلت به فروشگاه عودت داده میشود . اما از چند تا گشت نیرو انتظامی پرسیدم گفتند مشکلی نداره میتونی تردد کنی - راهنمائی رانندگی یکیش میگفت اول پلاک کردن بعدش ممنوع شد اما بقیشون گفتند مشکلی نداره
بسیجی هم میگفت یک نامه از نیرو اننظامی راهنمائی رانندگی فدراسیون چیزی همراهت باشه که این موتور مشکل تردد نداره که نمیدونم چطوری این نامه را بگیرم بگم همین که به زبان میاری را بنویس باید برم کلانتری ببینم راهش چیه

sirn
21-11-1389, 10:15 بعد از ظهر
-اینکه 100% کاوازاکی نینجا 250 هست شکی نیست..

به هر شکل مبارکت باشه.

eshgh_namordeh
21-11-1389, 10:33 بعد از ظهر
ممنون از لطفت فعلا دو روزی نیستم بعدش که برگشتم هر اتفاقی افتاد کامل میگم
موتور را روشن کردم با این اگزوزش صدا هیلیکوپتر میده تا بگم فابریک خودش را بندازه:
20110210009.mp4 ([Only registered and activated users can see links])

Kenji
21-11-1389, 10:59 بعد از ظهر
مبارکت باشه.
موتورت نو هست و شک نکن تو نینجا 250 بودن و خوشرکابیش

بیخیال همه ی حرفا ترددتم مشکلی نداره لذتش و ببر

RIDER
21-11-1389, 11:59 بعد از ظهر
نینجا کاربراتش 30 میلیمتریه دوست من. اینجور که شما گفتی تو دل منم خالی شد !
من تو موتور سر رشته زیادی ندارم چیزیو که میخونم نقل قول میکنم انشا الله موتورت بی موشکل باشه راحت سوار شی کیف کنی به هر حال نهایت کیف و ببری

Sination
22-11-1389, 12:11 قبل از ظهر
مبارک باشه

چند خریدی ؟ بیمه داره یا نه ؟

nOviA
22-11-1389, 01:17 قبل از ظهر
اگزوزش رو حتما عوض کن

Ali_Zare
22-11-1389, 10:04 قبل از ظهر
دوست عزیز خارج از بحث قیمت بهترین موتور مجاز رو گرفتی .
مبارکت باشه برو حالشو ببر ...................

Babak
22-11-1389, 06:53 بعد از ظهر
آقا مبارک باشه مطمن باش اگر کارت موتور و بیمه داشته باشی اصلا نمی تونن به علت غیره قانونی بودن موتور بهت گیر بدن مگر اینکه خلاف کنی...بلانسبت سی جی هم داشته باشی بدونه کارت گیر می دن بهت حتی اگرم قول نامه نشون بدی مثله راحتی کارت ولت نمی کنن:sarma:

eshgh_namordeh
23-11-1389, 07:26 قبل از ظهر
سلامت باشید مرسی از همگی
بیمه نداشت خودم بیمش کردم کارت هم دست من نیست سند سفید بود چون چکی برداشتم گفت برج 5 به نامت میزنم - گفتم پس فعلا بزن به نام خودت کارت بیاد دست من باشه گیر ندن گفت باشه تا قبل عید میاد
کلا 17 میلیون - 7 میلیون نقد دادم بقیه ماهی 500 تومان چکی

RIDER
23-11-1389, 09:52 قبل از ظهر
گرون ترین حالت ممکنو خریدی فکر کنم تا ۱۴تومنم خارج تهران گیرت میومد راستی اون برچسب زد ای کس رو خودت چسبوندی چون من هر نینجایی دیدم اون قسمت نوشته نینجا نه زد ای کس. فکر کنم روغن موتور موتورکس بریزی خیلی عالی میشه موتورت غول میشه

eshgh_namordeh
23-11-1389, 10:43 قبل از ظهر
تمام برچسبها را خودشون چسبوندن

Ali
23-11-1389, 11:37 قبل از ظهر
نینجارو قبلا مگه جهانرو وارد نمیکرد؟ الان چی دقیقا چه جوری وارد میشه؟

eshgh_namordeh
23-11-1389, 02:31 بعد از ظهر
خیلی سال پیش وارد میکرد الان اینها را خودشون وارد کردند
روی شاسی و سند موتور نوشته :
آرمان موتور فارس
اسم موتور را هم نوشته : تندرو سیکلت
و پلاک ملی کردند میفروشند
فردا برم پلیس راهنمائی رانندگی مرکز یک نامه بگیرم که موتور مشکل تردد نداره و درست پلاک شده ببینم بهم میدن یا نه
درجه بنزینش هم درست شد فیشش خوب جا نرفته بود
اگزوز فابریک خودش هم انداختم صداش کم شد عجیب بود واسم توی شتابش خیلی تاثیر داشت خیلی بهتر شد و چی بود صدا هیلیکوپتر میداد .

Ali
24-11-1389, 02:08 بعد از ظهر
مرسی از پاسختون و خوشحالم از این که موتورتون درست شد راستی از کاربراتور فابریک نینجا راضی هستین؟ یعنی مثل مگلی نیست

RIDER
24-11-1389, 02:21 بعد از ظهر
مبارکه الان که درست شد مبارکه ولی من جات بودم برچسب زد ایکس میکندم نینجا میزدم واسه قسمت فلاپ راست و چپ که نزدیکه چرخ جلو یه برچسب مشکی با حاشیه قرمز مانستر انرژی اسپانسر کاوا رو میزدم خیلی خوب میشد:hippie7:

eshgh_namordeh
24-11-1389, 03:33 بعد از ظهر
ممنون داداش
من تا حالا باهاش 300 تا رفتم مشکلی نداره که راحت کار میکنه
صبح هم که هوا سرد بود بد روشن میشد بهش گفتم ، گفت که ساسات گرفتی دیگه گاز نده روشن میشه که اینم درست کار میکنه
اره برچسبهاش را باید درست کنم یکی داشت خودش کارکرده خیلی قشنگش کرده بود گفت داد فلان فروشگاه 30 تومان گرفت همه برچسبها را براش زد
راستی این جمله را اولین بار میشنوم : برچسب مشکی با حاشیه قرمز مانستر انرژی اسپانسر کاوا اصلا چی هست ؟:)

RIDER
24-11-1389, 04:51 بعد از ظهر
مانستر انرژی برچسبیه که رو موتور های جی پی کاواساکی میزنن یه شکل خاصی مثل جای چنگال یه حیونیی هست که چنگ انداخته عکسشو میزارم هاشیه دورشم یچیز شبیه خون خودش سبز خونش قرمز قشنگ میشه

eshgh_namordeh
24-11-1389, 05:56 بعد از ظهر
مرسی داداش
دیدم توی فروشگاهش یک دست دوم بود همین را زده بود خیلی قشنگ شده بود پیش خودم گفتم مثل علامت شیطانه :25r30wi:
باشه منم میزنم روش مرسی :)
فردا که جرات ندارم بیرون ببرم این سبزها میخواهند قیام کنند موتور ما هم سبزه بیا ثابت کن بی طرفیم !!!
پس فردا میبرمش این آرمها را بچسبونه روش میگفت 35 تومان میشه کلا

RIDER
24-11-1389, 06:43 بعد از ظهر
خودتم میتونی بچسبونی اگه خودشون بچسبونن کلی پول بابت چسبوندن میگیرن
قسمتیو که میخوای بچسبونیو اول با اسپری آب بزن تمیزک کن بعد یه مقدار اون قسمتو نمدار کن بعد برچسبو بچسبون نه این که خیس باشه فقط یه مقدار کم مرطوب باشه من خودم خوره برچسبم اگه تهران بودم حتما انجا وظیف میکردم
راستی این رنگ سبزش برات دردسر میشه سای کن این روزا زیاد بیرون نیاری رو موتورتم چادر بکش یهو دیدی اومدن در خونت این شکلی:icon_pf (95): بعد بهت گفتن:jelf:بعدشم اینجور میشی:i'm ok:
با موتورت نری :2khtar::11:(شوخی)

eshgh_namordeh
30-11-1389, 01:42 بعد از ظهر
زنگ زدم 110 استعلام پلاک میگه موتور توقیفی داره از شماره گذاری
باید به فروشنده بگی مشکل توقیفیش را از شماره گذاری بر طرف کنه
فکر کنم بدبخت شدم رفت
روز اول زنگ زدم 110 گفت مورد نداره

نمیدونم اینکه میگه شماه گذاری توقیفی زده روش به خاطر اینه که سندش هنوز به نام نشده سفیده یا واقعا مورد داره
اعصابم ریخته به هم گوشیش هم جواب نمیده

yamaha yzf r6
30-11-1389, 02:43 بعد از ظهر
موتور نو كه مورد نداره.يه چيزي گفته حالا. حالش ببر با نينجات.:2gwb921:

eshgh_namordeh
30-11-1389, 02:55 بعد از ظهر
:) زنگ زدم به مغازه داره گفت چون سند سفیده این را گفته به نامت نشده مورد نداره

اگه گذاشتن یک آب خوش از گلو آدم بره پائین

Kenji
30-11-1389, 03:23 بعد از ظهر
پاش و برو کامل حلش کن بعد سوارش شو.
پاش و برو راهنمایی رانندگی تعویض پلاک پیش خود فروشنده حلش کن خیالت راحت شه دیگه اعصابت خورد نشه

eshgh_namordeh
02-12-1389, 10:10 بعد از ظهر
امروز کلی تو اتوبانها رفتم مخصوصا که راه هم گم کردم یک رسیور هم همراهم بود گفتم اگه بگبرن خودم هم میرم پارکینگ - اما کمرم درد گرفت چیه این خیابونها همش چاله و دست انداز موتور 3 متر میرفت هوا بنده خدا - 400 تا کار کرده دیگه طاقت نیاوردم رقتم رو 140 تا اونم تقصیر یک پراید بود چه حالی میده با ماشین کورس بزاری- من که 250 به جز این تا حالا سوار نشدم اما به نظرم پول زیادی دادنه نه جاده داریم نه آزادی همون هیو دایلیم واقعا خوبه به قول شما بچه ها 160 تا کجا میخواهیم باهاش بریم !!! یک هیو مشکی دو پشته توی نواب بود شما دوستان نبودین؟

yamaha yzf r6
03-12-1389, 08:22 قبل از ظهر
من تو نيايش 166 تا يه بار هم 175 تا پر كردم ولي پيشنهاد ميكنم هيچكس اينكار رو نكنه.:minzdr:

eshgh_namordeh
17-12-1389, 04:12 بعد از ظهر
این فلاپ های زیر موتور با خار پیچ وصلند موقع باز کردن چند تاش شکست کجا خار پیچ میفروشند ؟ همون حسن آباد که پیچ و مهره هست خار پیچ هم دارن یا جای خاصی باید بریم ؟

بعدش کنار رادیاتور یک مخزن هست که توش فکر کنم ضد یخه از رنگش میگم آبیه - به رادیاتور هم وصله این چیه ؟ آب یدکیه؟ :13:

و اینکه باطری موتور ضعیف باشه ممکنه به قطعات برقیش آسیب برسه ؟ چون بدون باطری موتور کار میکنه

هیو مدل rx که باطریش ضعیف میشد همه چیزش از دم میسوخت این 250 ها هم بدون باطری کار نمیکنند ؟

zx هم مشکلی نداشت باطری خراب میشد
میخوام ببینم ضبط بستم رو موتور حتما باطری ضعیف میشه آسیب نرسونه

MoStAfA
17-12-1389, 04:18 بعد از ظهر
سلام
چند تا عكس از موتورتون و متعلقاتش (ظبط )ميذاريد؟؟؟

eshgh_namordeh
17-12-1389, 04:36 بعد از ظهر
همش را بردم زیر فلاپها هیچی رو نیست که عکس نشون بده فقط یک فیش آوردم بالا که به موبایل متصل کنم بلندگوها هم زیر فلاپ گذ اشتم اصلا معلوم نیست که موتور ضبط داره من یک آمپلی فایر دست ساز گذاشتم (توی بازارم هست 7 تومان) دو تا بلندگوی کوچیک از اسپیکر کامپیوتر باز کردم همین
ورودی آمپلی هم به موبایل میدم میشه به mp3 player هم داد فرقی نداره موبایل بهتره هم میفهمیم کی بهمون زنگ زده هم رادیو داریم
بالای کیلومتر یک دونه پایه موبایل وصل کردم که موبایل را بزارم روش چیز خاصی نداره اما باحال شده خیلی خیلی

MoStAfA
17-12-1389, 05:28 بعد از ظهر
حالا اونو ولش از خود موتور دوتا عكس بزار لذت ببريم!

eshgh_namordeh
19-12-1389, 10:01 بعد از ظهر
ببخشید الان دیدم گفتید عکس بزارم باشه چشم فردا عکس میگیرم میزارم قابل شما هم نداره موتور خودته

راستی من موتورم 700 تا کارکرده دیگه آب بندی شده ؟ امشب رفتم چمران سربالائی دنده 5 رفت رو 140 تا اما بیشتر دیگه نمیرفت البته شلوغ بود نمیشد دور بگیره ولی 140 تا راحت میرفت
کفی هم 140 تا بیشتر نرفت با دنده 6 باید خم میشدی باد نیاد تا بیشتر بره
نمیدونم هنوز آب بندی نشده که بیشتر نمیره یا باید گاز را پر میکردم رو دنده 5 که نکردم
اما خیلی حال داد خیلی همت را شرق و غرب میرفتم بر میگشتم باحال بود
خوبیش اینه که اصلا نشون نمیده 140 تا میری اما باید بیشتر بره نمیدونم چرا نرفت به نظر شما زوده هنوز ببندم بهش باید آب بندی بشه بازم ؟

yamaha yzf r6
19-12-1389, 10:15 بعد از ظهر
بزار 1000 تا بشه بعد تو هر دنده سعی کن تا رد لاین برسی و دنده بدی دنده خوب موتور شما 4 که باید خوب پرش کنی بری روی5//

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

راستی من هم شرق به غرب همت رو زیاد میرم خیلی باحاله البته ساعت2شب.

eshgh_namordeh
19-12-1389, 10:24 بعد از ظهر
ممنون از راهنمائی

بچه ها راستی حواستون باشه نیرو انتظامی گفته از 24 هر ماشین و موتوری که ویراژ بره میگیرم تا 15 میخوابونیم بعد بهش میدیم حواستون باشه ضد حال نخورید.

eshgh_namordeh
14-01-1390, 11:35 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان
سال نو هم مبارک باشه
من که از اول عید با موتور رفتم تا دیروز که برگشتم - جای همگی خیلی خالی بود
از تهران رفتم اصفهان ایذه اهواز شوشتر ایلام مهران جوانرود کرمانشاه همدان قزوین و تهران کلا نزدیک 3000 کیلومتر شد جالب اینجا بود که اصلا پلیس توی این مدت حتی ازم گواهی نامه نخواست البته ورود و خروج به تهران را شب رفتم اما بقیه اش همش روز بودم به پاسگاه هم که میرسیدم کمی تند میرفتم اما کلا کاری نداشتند باحال بود
خسارت هم دیدم روز از اول از خونه اومدم بیرون بچه خواهرم گفت گاز بده جوگیر شدم سر پیچ گاز دادم خوردم زمین فلاپ راستم شکست متاسفانه بادگیر هم که پوشیده بودم زیپش روی باک خط انداخت خط خطی شده اما دیگه مشکل خاصی نبود در کل خوب بود . مصرف بنزیش 100/5 بود حداکثر هم 160 تا بیشتر نرفت . ولی خیلی خوب بود مثلا 400 کیلومتر آخر یک ضرب باهاش اومدم تا تهران خیلی خوب و راحت بود جای همگی دوستان خالی .

---------- Post added at 12:35 PM ---------- Previous post was at 11:36 AM ----------

این که روی باک چسبوندبد اسمش چیه ؟ مشکی رنگ بود منم بچسبونم روی این خطها که افتاده از کجا خریدین قیمتش چنده ؟

ghost.rider1
14-01-1390, 01:50 بعد از ظهر
اسمش برچسب هست برو محک اصل کاوارو بگیر از این 5 تومنیا نزن که رنگش میره .تنهایی 3000 کیلومتر رفتی؟خیلی باحالی ایولا:5:اتفاقا امروز یادت افتادم گفتم خبری ازت نیست!فلاپم از میثم بکیر منم میشناسه اگه خواستی خودم بایس بهش بگم

Babak
14-01-1390, 02:02 بعد از ظهر
برچسب رو باک می گن من زدم از همون محک گرفتم 32000 تومان اصلانم کنده نمی شه:121fs725372:

Kenji
14-01-1390, 03:15 بعد از ظهر
آقا فدای سرت. مهم اینه که کلی حال کردی عیدی.

==

رایدر عزیز به خاطر عدم فهم محیط اجتماعی اخراج شد.

eshgh_namordeh
14-01-1390, 03:29 بعد از ظهر
مرسی منم دوست داشتم سر بزنم به شما اما اینترنت در دسترسم نبود اولین کار بعد رسیدنم اومدن اینجا بود . نه تنها نبودم خانوادم با ماشین بودن اما اکثر جاده ها از ترس پلیس اروم میرفتن همیشه جلو بودم تنهائی حوصله آدم سر میره اما جدی تا جوان هستید خوش بگذرونید که دیگه مثل قبل برام لذت نداشت
فلاپش دو تا ترک کوچیک برداشته دو تیکه نشده فعلا استفاده میکنم چیز خاصی نیستی با جوش پلاستیک یک برچسبم درست میشه اگه روزی خواستم بفروشم عوضش میکنم
اما باکش را خط خطی کردم بی دقتی خودم بود باید برچسب بزنم روش
داغونش نکردم که با یک فلاپ درست میشه روغنش هم هر 1000 تا عوض کردم فعلا تا نو هست که خراب نمیشه همه وسایلش هم هر کی میره دبی میتونم بگم بیاره چیز خاصی نیست اما برای من که قسطی گرفتم اره 16 تا زیاد بود اشتباه بود فعلا که تو قسطش موندیم کم اوردم میفروشمش بنده خدا را :) واقعا جوونی آدم توی یک دنیای دیگه هست .

ghost.rider1
14-01-1390, 04:56 بعد از ظهر
قربونت خواستی بفروشی تو سایت بگو مثل بعضیا بی خبر ندش:6:

Sination
14-01-1390, 05:16 بعد از ظهر
اسمش برچسب هست

اسمش Pad هستش

Ali
14-01-1390, 07:03 بعد از ظهر
اقا یدونه از این محافظ های فلاپ بگیر

ghost.rider1
14-01-1390, 08:11 بعد از ظهر
اسمش Pad هستش
احتمالا به فارسی همین میشه سینا

Sination
14-01-1390, 09:32 بعد از ظهر
اقا یدونه از این محافظ های فلاپ بگیر

اسمش فرییم اسلایدر یا پروتکشن هست :bunnyearsmiley:

eshgh_namordeh
14-01-1390, 10:21 بعد از ظهر
فکر کنم پوله این محافظ از خود فلاپ بیشتر باشه :)
راستی یک چیز جالب بگم بخندید:
توی اهوازبا بچه خواهرم 18 سالشه رو چمنها خوابیده بودیم گفت یک مار داره رو کمرم تردد میکنه گفتم بگیر بخواب آخه کلا خیلی چرت و پرت میگه
خلاصه 2 دقیقه گذشت دیدم بلند شد گفت پر رو شده داره میره جاهای خطرناک لباسش را در آورد واقعا یک بچه مار تو کمرش بود اندازش 30 سانتی متر بود خلاصه هر کدوم از یک طرف فرار کردیم عجیب بود نیشش نزد شاید بچه بوده نیش نداشته اومدم با چوب بگیرمش ببرمش یک گوشه دیدم خالم که 75 سالشه 5 تا سنگ تو دستش بود من را زد کنار و اینقدر زدش بنده خدا را که هیچیش نموند گفتم بابا خاله رخصت بده ..... :)

eshgh_namordeh
28-01-1390, 01:15 قبل از ظهر
دوستان من کارت موتور را امروز گرفتم به اسم جهانتند 248 سی سی پلاک شده اما سیلندر را زده تک سیلندر
برای هیو یا موتورهای دیگه کارتش چند سیلندر خورده ؟
سند هم ندارم که ببینم سندش چند زده

Babak
28-01-1390, 07:03 بعد از ظهر
زیره فلاپو نگاه کن ببین چند سیلندره؟
برای منو زده 1 سیلندر چون یک سیلندر داره:retarded:

---------- Post added at 09:03 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

آقا از نینجا کیلومترش می تونی یه عکس بزاری:24:

ham ham
28-01-1390, 07:11 بعد از ظهر
هيوسانگ رو زده 2 سيلندر

eshgh_namordeh
29-01-1390, 11:31 قبل از ظهر
سندش هم زده یک سیلندر میگم بهش مشکل میشه میگه نه همشون تک سیلندر خوردن خود افسره زده مشکلی نداره
عکس کیلومتر خواسته بودین :

1219

MCP
29-01-1390, 02:25 بعد از ظهر
بهتره از یک افسر راهنمایی رانندگی سوال کنی.
مثلا شما ماشین 6 سیلندر داشته باشی ولی تو کارتش بزنه 4 سیلندر ، خوب اشکال قانونی و حقوقی داره .
اگه یکی بخواد گیر بده میتونه بگه شما موتور رو بدون مجوز عوض کردی و 2 سیلندر نصب کردی!

Kami
29-01-1390, 03:49 بعد از ظهر
هیوسانگ که فروختم 1 سیلندر نوشته بود اما به راحتی فروختمش :25:

Red Hat
29-01-1390, 03:51 بعد از ظهر
بهتره تز یک افسر راهنمایی رانندگی سوال کنی.
مثلا شما ماشین 6 سیلنرد داشته باشی ولی تو کارتش بزنه 4 سیلندر ، خوب اشکال قانونی و حقوقی داره .
اگه یکی بخواد گیر بده میتونه بگه شما موتور رو بدون مجوز عوض کردی و 2 سیلندر نصب کردی!

نظر من هم با mcp یکی است .

MoStAfA
30-01-1390, 07:15 بعد از ظهر
سلام
جناب عشق نمرده يه سري برچسب رو فلاپهاي موتورتون زديد اونا رو از كجا تهيه كرديد؟
موتور چقدر براتون اب خورد؟واينكه چه رنگهايي تو ايران موجود هست؟

Alireza
30-01-1390, 09:55 بعد از ظهر
رنگ های ابی سبز قرمز مشکی تو ایران هست
برچسب هم تو گمرک فراوونه

mehrdad.
30-01-1390, 10:37 بعد از ظهر
آقا مصطفی پستای قبلی رو بخونی متوجه میشی که نباید سمت این موتور بری:waiting:

eshgh_namordeh
31-01-1390, 12:40 قبل از ظهر
16 میلیون صفرش بود من قسطی خریدم 7 میلیون دادم بقیه ماهی 500 تومن که کلا 17 میلیون پای من در اومد دست دومش که 5000 تا کارکرده بود 14 میلیون بود
بله برچسبها هم توی گمرک به سمت ولی عصر که برید دومین کوچه سمت چپ یک گاراژه که داخل گاراژ شدین انتهای سمت چپ یک مغازه هست که کارش فقط همینه اونجا پرینتر داره چاپ میکنه میچسبونه برات از من 40 تومن گرفت همه برچسبها را زد .
اگه پولش برات مهم نیست بخر مشکلی نداره خیلی موتور خوبیه عید 3000 کیلومتر باهاش رفتم راحت راحت بود اما اگه میخواهی مثل من با وام بخری به نظر من نگیر که فکر وام اعصاب آدم را خورد میکنه . به نظر من هیو یا دایلیم بگیری از نظر قیمت بهتره مگه اینکه بخواهی زیاد کار بکشی از موتور
با توجه به اینکه نینجا آخرین سرعت کفیش 160 تا هست و هیو هم همین سرعت را میره - فکر نمیکنم اهل توی جاده رفتن و مسافت زیاد باشی
اما در کل خیلی موتور خوبیه هیچیش اذیتت نمیکنه من 400 کیلومتر یک ضرب باهاش اومدم حتی داغم نکرد خیلی راحت اومد .
اگه پولش برات مهم نیست بخر من که دو دل موندم بفروشمش واسه ماهی 500 که میدم دلم نمیاد تلاش میکنم یکجوری پول در بیاد همین باعث میشه آدم لذت نبره .

omidco2003
31-01-1390, 12:07 بعد از ظهر
داداش یه عکس از بالا میگیری
طوری باشه که باک و کیلومتر و زین مشخص باشه
مرسی دستت درد نکنه

من یه قرمز کارکرده اینجا اصفهان پیدا کردم میگه مدل 2011 هستش ولی به نظرم خیلی توپول اومد
بهم 12 قیمت داده

RIDER
31-01-1390, 01:43 بعد از ظهر
قرمز فقط تو مدلای ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ هست قیمتش واسه دست دوم بالاست

eshgh_namordeh
31-01-1390, 03:02 بعد از ظهر
باشه عکس میزارم اما قیمتش بالا نیست اگه مدارک کامل باشه خیلی خوب میده اینجا تهران کارکرده را من کشتمش زیر 14 تا ندادند چند تا مغازه هم رفتم تازه 7 هزار تا کارکرده بود یکی بود 4000 تا کارکرده بود 14:500 میداد .منم گفتم واسه 2 تا خوب صفر میگیرم .
با پلاک ملی بود ؟چند تا کار کرده بود؟
بعدش این مدلها را سبز بگیری بهتره حداقل رنگ معروف کاوازاکیه اما قرمزش قشنگه منم خوشم میاد از قرمز .

eshgh_namordeh
31-01-1390, 04:51 بعد از ظهر
1269
1270

omidco2003
02-02-1390, 01:52 بعد از ظهر
بابت عکس ها دستت درد نکنه
کارکردش رو نمیدونم چقدر بود یعنی نپرسیدم
ولی کارت و پلاک و کارت بنزین داشت
برچسب های روش هم 250 بود
و صفحه کیلومترشم یکمی فرق میکرد درست یادم نیست ولی انگار صفحه سفید با عداد مشکی و قرمز
در ضمن روی زین عقبشم یه سری هوا کش بود که مال شما نداره
من قصد خرید نینجا رو ندارم دنبال مگلی میگشتم که اینو دیدم

RIDER
26-02-1390, 01:03 بعد از ظهر
به این میگن نینجا دو برابر قیمت موتور روش قطعه گذاشته
1496
1495
1497