PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگزوز حرفه اي براي موتورهاي 180-1000 سي سي

Masoud
15-04-1390, 11:36 قبل از ظهر
با سلام خدمت تمامي بروبچه هاي persianmotor قصدم از ايجاد اين مبحث براي خيلي از دوستانيه كه به دنبال اگزوز حرفه اي موتور و افزايش شتاب (يه مقداري ) و مهمتر از همه صداي اگزوز موتورشون هستند ....
مي ريم سر اصل مطلب ::::...::::
شما 3راه پيش رو داريد كه به ترتيب اونها رو با مشخصاتشون بهتون مي گم:
1- دستكاري حرفه اي = صداي متوسط ، قيمت مناسب تر، لرزش متوسط به خاطر Bass اگزوز ، فابرك موندن اگزوز(يكم برش فقط) حدودا 70تومان
2- دستكاري فوق حرفه اي = صداي كمتر و زيباتر لرزش كمتر ،كار كردن بيشتر روي اگزوز حدود 6 ساعت ، برش كامل اگزوز (در بعضي موارد اضافه كردن قطعاتي در مسير اگزوز مثل منبع) حدودا 120
3- نصب اگزوز هاي حرفه اي= صداي خيلي بم تر(مثل هيوسانگ) و خارج شدن اگزوز از فابريكي(در صورت استفاده از اگزوز قبلي يك برش ايجاد و اگزوز قبلي در مي ياد اگر هم خواستيد مي تونيد يه گلويي ديگه بخريد كه فابريك بمونه مال خودتون) و البته هزينه ي بيشتر كه از 150 تومان شروع مي شه.
اينم بهتون بگم كه تو هر 3 موارد در موتور افزايش شتاب و رندر به همراه داريد چون موتور نفسش باز تر ميشه اصلا همون روز اول رو دور موتورتون هم تغيير و مي فهميد ، بالاتر رفتن رندر موتور هم به خاطر خروج آسان تر حرارت از اگزوز است .
(لازم به ذكر است من خودمم اعتقاد دارم صداي موتور نبايد خيلي هم زياد باشه و مردم آزار )
8 - 12 به سرعتتون اضافه مي شه به غير از شتاب بيشتر كه به همين ترتيب فرق مي كنه (دقيقا اندازه گيري نكردم) ولي اگزوز هاي حرفه اي به مرتبه بيشتر هم هستند....
دوستاني كه مي خواهند يه همچين كاري كنند به نظرم بهتره يه اگزوز بگيرند و خيال خودشون رو راحت كنند من براي موتور خودم يه اگزوز KG خريدم و دستكاري حرفهاي روش انجام دادم و اين هم لينك دانلود صداش380kb :
[/URL]
[URL][Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
اگر هم خواستيد بديد جايي اينكار هار و براتون بكنه مطمئن باشيد اينكارست چون خيلي جنس هاي قلابي زياده كه منبع هاش تو سرعت زياد پرده هاش آب ميشه اگر هم خواستيد ما براتون انجام بديم به ID من يا همين سايت pm بديد كار اصلي من هم اگزوز است (بيشتر ماشين) يه ماه رو موتور كار مي كنم ولي چون قبلا كارم اين بوده (تعريف از خود نباشه)از موتور ساز هاش هم (كه ما يه دونشون رو هم نديديم) بهتر كار مي كنم فقط هم به شرط صداي تــــــوپ
كساني هم كه در شهرستان(خارج از تهران) هستند pm بدن ارسال مي كنيم پول رو (كه قابلتون رو نداره) به حسابم مي ريزيد.
الان فعلا يه سري اگزوز خريدم كه مخصوص موتور هاي 180-1000 سي سي است .
به هر حال در خدمتيم......
[Only registered and activated users can see links]

Masoud
18-04-1390, 09:49 قبل از ظهر
دوستان عزيز اين هم صداي اگزوزي كه براي موتور خودم انداختم مدل فيبر كربن درجه 2

Sound clip 33.mp3 ([Only registered and activated users can see links])

Sound clip 32.mp3 ([Only registered and activated users can see links])

Sound clip 31.mp3 ([Only registered and activated users can see links])

احمد
27-09-1390, 02:33 قبل از ظهر
سلام داداش

واسه مگلی هم چیزی داری؟؟
صدای مگلی خیلی زیاده میخوام مثل موتورهای بالای 400 صدا بده

Masoud
27-09-1390, 07:39 قبل از ظهر
سلام داداش

واسه مگلی هم چیزی داری؟؟
صدای مگلی خیلی زیاده میخوام مثل موتورهای بالای 400 صدا بده
مقدار هزینه ای که در نظر گرفتید و بگید تا من بهتون بگم چیکار کنید

احمد
29-09-1390, 01:51 قبل از ظهر
حدود 400 تومن
اگه واقعا صداش عوض بشه ارزش داره که خرجش کنم

ozgur.adam
20-06-1392, 10:44 بعد از ظهر
سلام واسه دایلیم 250 چی پیشنهاد میدین واقعآ اون صدای زوزه رو میشه انتظار داشت چه مارکی پیشنهاد میدین وقیمت لطف کنین ممنون میشم

کوروش
21-06-1392, 12:50 بعد از ظهر
کار اقا مسعود خیلی خوبه و واقعا تو این کارا ید ظولایی داره / اون لیفانشم من سواری گرفتم خیلی تیز شده بود /مسعود جان درباره مگلی چند نمونه کار بزار که خیلی از مگلی سوار ها و دیلیم سوار ها از ضدایه موتورشون راضی نیستن

parto110
13-07-1392, 10:37 بعد از ظهر
داش گلم سلام من عی پالس عاشق صدای بندیت 250 هستم میخواستم بدونم میشه اگزوز بندیت رو از گلویی وسط به اگزوز پاس 180 جابجا کرد اگه میشه صداش خوب در میاد یا نه و چقدر اب میخوره و اگه نمیشه چیز ماشبهی برای پالس هست فی چنده

K.I.A
13-07-1392, 10:42 بعد از ظهر
بندیت 4 سیلندر با تنفس بالاست اما پالس.....! و اصلا دلیلی نیست همون اگزوز رو پالس ج بده/ قیمت اگزوز تایگر 150 خوبش برای پالس هست

pishro.7
29-10-1392, 03:53 بعد از ظهر
داداش سلام.برای پیشرو پارس 250 اگزوز چی داری که صدای بم و خوشگلی بده ؟؟؟؟؟؟
تو چه رنج قیمتی هست برای این موتور؟؟؟

Kami
29-10-1392, 03:55 بعد از ظهر
شروع کننده تاپیک در دسترس نیست
قفل میشه