PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش موتورهای مزایده ای در پارکینگ نیروی انتظامی

madadii
14-04-1390, 03:45 بعد از ظهر
سلام دوستان کسی میدونه این موتورهایی که نیروی انتظامی مزایده ای برای فروش میزاره تو پارکینگ ها . چه طوری هست - یعنی این که چه طوری میشه تو مزایده شرکت کرد و این که آیا موتورها را با کارت و سند تحویل آدم میدن یا نه یه برگه میدن میگن این نشون میده که موتور را به شما فروختیم . از دوستانی که این کار را کرده اند خواهش میکنم کمک کنند و توضیح بدهند . ممنون .

Kenji
14-04-1390, 04:30 بعد از ظهر
نیروی انتظامی مزایده ای برگزار نمی کنه.

بلکه ستاد مبارزه با قاچاق کالا برگزار می کنه.

شرایط خاصی نداره. از طریق روزنامه ها معمولا اعلام می شه و پورتال ستاد مبارزه با قاچاق کالا.

اخیرا برگه ای که می دن برگ تملیکی مدت دار هست و چند رقم آخر رو سنگ می زنن.

mosim2m
14-04-1390, 09:09 بعد از ظهر
یه سرمایه گذاریه خوبه . من کسیو میشناسم که با سرمایه ی نه زیاد و پارتی تونست میلیاردر بشه .
یه پارکینگ میخرید میفرستاد روستاها و شهرستان . میگفت هر سی جی 50 تومن در میومد براش

madadii
14-04-1390, 11:52 بعد از ظهر
آقای کنجی منظورم موتورهای قاچاق وارد شده نیست اونا رو میدونم حتی میدونم نحوه ی فروششون چه طوریه که اکثرا موتور سنگین هستن . منظورم موتورهایی هست که نیرو انتظامی از خلق الله گرفته کرده تو پارکینگ .دوستان دیگه کسی اطلاعی نداره ؟؟؟؟؟؟:waiting:

Kenji
14-04-1390, 11:56 بعد از ظهر
آقای کنجی منظورم موتورهای قاچاق وارد شده نیست اونا رو میدونم حتی میدونم نحوه ی فروششون چه طوریه که اکثرا موتور سنگین هستن . منظورم موتورهایی هست که نیرو انتظامی از خلق الله گرفته کرده تو پارکینگ .دوستان دیگه کسی اطلاعی نداره ؟؟؟؟؟؟:waiting:

هیچ فرقی نمی کنه....

M.SH.K
15-04-1390, 11:12 قبل از ظهر
موتورای مزایده ای پارکینگی به اینصورته که یک دفعه کل پارکینگ رو به مزایده میزارن
اینجوری نیست که جزیی بفروشن و شما بری انتخاب کنی
چون اکثر موتورا درب و داغونن و ارزش ندارن
همه رو کیلویی میزنن
یکی از دوستای ما موتورای پارکینگ نیایش که نبش اتوبان و نیایش و ولیعصر بود و جاش باید عوض میشد همه رو به ی مبلغی خرید که یادم نیست
ولی بعد که حساب کردیم هر سی جی میانگین افتاد 3000 تومن
که بهترین راهش هم اینه که از هر 2-3 تا موتور ی موتور سالم در بیاری و بفرستی شهرستان با قیمت 50000 هم راحت فروش میره
لا به لاش هم موتورای خوبی بود که ما رفتیم و انتخاب کردیم یکی 20000 تومن
و البته نیرو انتظامی هم خودش مزایده مستقیم میزاره که گاها موتورای دست 2 و فرسوده خودش رو میفروشه که بصورت تکی و ازاده
مثل آمیکو های 250 گه میرفتی میدیدی و انتخاب میکردی و قیمت میزدی
یکی رو هم دیدم که ی تریل متین 200 طرح روان در حد نو رو از مزایده نیرو انتظامی گرفته بود 800 که راحت میشد 1200 ردش کرد
حالا بعضی موقع ها برا نوسازی اینکارو میکنن گاهی هم فرسودگی
که ادرس مزایده نیرو انتظامی رو هم داد طرفای المپیک ( منطقه 22) که من یر.ز رفتم ولی چون دقیق ادرس نداشتم پیدا نکردم
اگه کسی ادرسی ار محل مزایده نیرو انتظامی داره بده حتما من میخوام برم
البته سپاه هم داره که جاده مخصوصه یا قدیم
خیلی وقته نرفتم
به هر جهت ازین 2 نوع مزایده نیرو انتظامی داره و درامد خوبی هم بدست میاره

madadii
25-05-1390, 09:37 بعد از ظهر
سلام
بالاخره امروز بعد کلی پیگیری رفتیم مزایده شرکت کردیم ولی کاش نمیرفتیم یه عده از دهات و روستا بلند شده بودن اومده بودن تو سالن برای خرید موتور اینقدر قیمتهای فضایی میدادن که آدم نمیتونست بخره .
حتی یکیشون موقعی که یارو مجریه داشت میگفت تو این پارت یه دونه پالس هست یارو میگفت پالس چیه موتوره یا ماشین . مغزم داشت صوت میکشید .
البته روز قبلش رفتیم پارکینگ موتورها رو بررسی کردیم .
مثلا یه پارت 15 تایی که همش 125 سی سی بودن و توش 2 تا اوراقی بود و بقیه هم هر کدوم حداقل 50 خرج داشتن و مدلهای بین 81 تا 86 پایه میگفت 1 تومن بعد آخرش با 1.800 میفروخت یعنی به قول رفیقمون فرو میکرد .

طرف 150 تا موتور رو خرید 14 میلیون بهش گفتم آخه ک.... خول اینا میخوای چند بفروشی خدا تومن هم خرج داره میگفت دونه ای 250 تومن .
هر کی هم که تو مزایده بود همه دهاتی بودن یارو گوسفند ها رو فروخته بود اومده بود مزایده .
در کل از طرف ستاد فرمان امام برای من تاریخ انجام مزایده ها اس میشه خواستید بگید که همین جا تاریخ های مزاید ه و محلشون رو هم بگم .
در ضمن هفته آخر شهریور هم در شهر ری فرهنگ سرای ولا دوباره مزایده موتور هست . آدرسش هم شهر ری - میدان نماز- فرهنگساری ولا .

مزایده موتور سنگینش هم خبرتون میکنم .
در ضمن همه موتور های سبک دارای سند هستند و براشون کارت سوخت و کارت موتور نو صادر میشه و برای سنگین ها هم برگه سبز میدن .
سوالی بود در خدمتتم .
ولی در کل بعضی ها میری... ن تو مزایده با قیمتهای فضایی .

Kenji
26-05-1390, 02:11 قبل از ظهر
تاریخ مزایده های موتور سنگین رو حتما قرار بده شاید دسته جمعی رفتیم
ممنون

reza KTM
26-05-1390, 02:49 بعد از ظهر
با نکنین این موتورای یه سری بدبخت هستش خوردن نداره

Sination
26-05-1390, 02:57 بعد از ظهر
یک دونه بود ولی زمانش گذشت 2 شنبه بود ماله املاک تملیکی بود ..

madadii
27-05-1390, 01:17 قبل از ظهر
تاریخ مزایده های موتور سنگین رو حتما قرار بده شاید دسته جمعی رفتیم
ممنون

باشه کنجی جان همینجا اعلام میکنم .
ولی من تو این مزایده که بودم میگفت ماه قبل یه بار سنگین برگزار شده و لی در کل اگه بخواد برگزار بشه برای من اس ام اسش میاد چون اونجا فرم پر کردم .
الان یه اس مزایده ماشین برام اومده .

در ضمن کلیه این مزایده ها زیر نظر ستاد اجرای فرمان امام هست که موتورها رور میفروشن .

موتورهایی رو هم که یارو قاچاق آورده تو گمرک خفت کردن رو هم همینجا میفروشه .

در کل تاریخ مزایده های چه سنگین چه سبک رو از این به بعد همین جا اعلام میکنم .

داریم گر.... مزایده بازا میشیم ها :25r30wi::icon_pf (95):

madadii
02-06-1390, 08:37 بعد از ظهر
سلام
آخرین اس ام اس مزایده ای که برام اومده رو میزارم .

حراج وسائط نقلیه اوراقی و لوازم خودرو و کانتینر .
بازدید 90/06/5 و 90/06/6 ساعت 9:30 الی 12 و 15 الی 17 انبار فتح و انبار آزادی .
محل بازدید کانتینر روبروی کتابخانه ملی ورزشگاه کشوری .زمان حراج

90/06/7 ساعت 10 خ شهید بهشتی میدان تختی پلاک 224 . تلفن 02166781223 الی 4

Masoud
02-06-1390, 08:43 بعد از ظهر
کسی میاد با هم بریم؟؟

معین
21-11-1390, 10:19 بعد از ظهر
:sad:
موتورای مزایده ای پارکینگی به اینصورته که یک دفعه کل پارکینگ رو به مزایده میزارن
اینجوری نیست که جزیی بفروشن و شما بری انتخاب کنی
چون اکثر موتورا درب و داغونن و ارزش ندارن
همه رو کیلویی میزنن
یکی از دوستای ما موتورای پارکینگ نیایش که نبش اتوبان و نیایش و ولیعصر بود و جاش باید عوض میشد همه رو به ی مبلغی خرید که یادم نیست
ولی بعد که حساب کردیم هر سی جی میانگین افتاد 3000 تومن
که بهترین راهش هم اینه که از هر 2-3 تا موتور ی موتور سالم در بیاری و بفرستی شهرستان با قیمت 50000 هم راحت فروش میره
لا به لاش هم موتورای خوبی بود که ما رفتیم و انتخاب کردیم یکی 20000 تومن
و البته نیرو انتظامی هم خودش مزایده مستقیم میزاره که گاها موتورای دست 2 و فرسوده خودش رو میفروشه که بصورت تکی و ازاده
مثل آمیکو های 250 گه میرفتی میدیدی و انتخاب میکردی و قیمت میزدی
یکی رو هم دیدم که ی تریل متین 200 طرح روان در حد نو رو از مزایده نیرو انتظامی گرفته بود 800 که راحت میشد 1200 ردش کرد
حالا بعضی موقع ها برا نوسازی اینکارو میکنن گاهی هم فرسودگی
که ادرس مزایده نیرو انتظامی رو هم داد طرفای المپیک ( منطقه 22) که من یر.ز رفتم ولی چون دقیق ادرس نداشتم پیدا نکردم
اگه کسی ادرسی ار محل مزایده نیرو انتظامی داره بده حتما من میخوام برم
البته سپاه هم داره که جاده مخصوصه یا قدیم
خیلی وقته نرفتم
به هر جهت ازین 2 نوع مزایده نیرو انتظامی داره و درامد خوبی هم بدست میاره

mohamad-m2
21-11-1390, 11:11 بعد از ظهر
اقا اگه من بخوام یدونه موتور پالس بگیرم چند در میاد؟اصلا به من میدن؟؟سند و کارت سوخت داره؟؟؟

K.I.A
21-11-1390, 11:16 بعد از ظهر
اینجور مزایده ها فقط باید توش موتور سنگین سالم پیدا کنی/پالس ارزش نداره/ بعدم اینا با برگه ی فرمان امام هستن معمولا و خیلی خیلی معتبر هست... فقط تو این مزایده ها نصف موتورا ایرادای وحشتناک داره و اگرم نداشته باشه خیلی خستس موتور/پس بای توشون موتورای فقط مدل بالا و در حد گیر اورد که معمولا خوباش همون اول به فروش میرسه!

mohamad-m2
21-11-1390, 11:25 بعد از ظهر
یکی از بچه ها پول پالس نداره به من گفت:میخوام ازین موتورا بخرم چون ارزونتر هستش با این حال بهش بگم نخر؟ بعد شما میگی پالس ارزش نداره منظورتون چی بود گرون میدن یا خراب؟؟

ap_peiki
21-11-1390, 11:36 بعد از ظهر
قبلا فرامین امام بود حال شده فرمان امام:sad:

mohamad-m2
21-11-1390, 11:47 بعد از ظهر
یکی از بچه ها پول پالس نداره به من گفت:میخوام ازین موتورا بخرم چون ارزونتر هستش با این حال بهش بگم نخر؟ بعد شما میگی پالس ارزش نداره منظورتون چی بود گرون میدن یا خراب؟؟ کسی نبود جواب مارو بده!!!یه جواب دندون شکن بدین خلاص.

---------- Post added at 11:47 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

یه سوال دیگه:قیمت پالس چند در میاد؟؟؟

کوروش
21-11-1390, 11:57 بعد از ظهر
پالس الان فیمت کاذب داره بالای 2/6 هستش !!!
توی این مزایده ای ها هم کسای هستش که کارشون همینه قبل اینکه بفهمی چی شد موتور رو میخرن !!!
موتور پالس هم تو این مزایده ای ها نیستش اون پولساره که چند سالی اونجا مونده که بر اساس فانون اموال پلیسه و فروخته میشه // البته پالس هم 2/3 سال هم بمونه همین بلا سرش میاد !!!!

Milad
22-11-1390, 12:04 قبل از ظهر
کسی نبود جواب مارو بده!!!یه جواب دندون شکن بدین خلاص.
اگه تونستي يه دونه پيدا كني كه فني سالم باشه بگير.

sezar
18-03-1391, 04:18 بعد از ظهر
فکر نکنم موتورایی مثل 125 و پالس و ... که تو پارکینگ مونده رو تکی بدن که شما بخوای مستقیم از مزایده بخری. آخه تو شیراز یکماه پیش مزایده پارکینگی بود پارت میزاشتن با مثلا 100 تا موتور که 76 تاش پلاک میشد و همه رو یکجا میفروختن. من و رفیقم رفته بودیم و یه موتورو نشون کرده بودیم بعدش رفتیم از اوراقی خری که تو مزایده اون موتور رو برده بخریم ولی چشمت روز بد نبینه !! طرف هر موتور پاش حداکثر 85 در اومده بود و به قیمت خون پدرش میفروخت. به نظر من برا کسایی مثل من و شما که فقط 1 موتور میخوایم فقط مزایده موتورهای خود نیرو انتظامی بدرد میخوره ( البته اگه اونجا تکی بفروشن آخه من تاحالا اون مزایده ها رو نرفتم)

دوستان آیا همه مزایده های موتورهایی که زیر پای خود نیروانتظامی بوده تک فروشی هست ؟؟ یا اونجا هم 100 تایی هست ؟؟

قاصد
18-03-1391, 04:36 بعد از ظهر
فکر نکنم موتورایی مثل 125 و پالس و ... که تو پارکینگ مونده رو تکی بدن که شما بخوای مستقیم از مزایده بخری. آخه تو شیراز یکماه پیش مزایده پارکینگی بود پارت میزاشتن با مثلا 100 تا موتور که 76 تاش پلاک میشد و همه رو یکجا میفروختن. من و رفیقم رفته بودیم و یه موتورو نشون کرده بودیم بعدش رفتیم از اوراقی خری که تو مزایده اون موتور رو برده بخریم ولی چشمت روز بد نبینه !! طرف هر موتور پاش حداکثر 85 در اومده بود و به قیمت خون پدرش میفروخت. به نظر من برا کسایی مثل من و شما که فقط 1 موتور میخوایم فقط مزایده موتورهای خود نیرو انتظامی بدرد میخوره ( البته اگه اونجا تکی بفروشن آخه من تاحالا اون مزایده ها رو نرفتم)

دوستان آیا همه مزایده های موتورهایی که زیر پای خود نیروانتظامی بوده تک فروشی هست ؟؟ یا اونجا هم 100 تایی هست ؟؟
سلام داداش
کلا موتورهایی که مال ارگان باشه دونه ای میفروشن و موتور سنگین ها رو به غیر از این موتور هایی که مال خلق الله هست و خوابوندنو مالکاش نیامدن دنبالش رو پارتی میفروشن

naserb74
18-03-1391, 04:58 بعد از ظهر
دمتون گرم .عجب تايپيكي ..اقا اگ مزايده شود بگيد همه با هم بريم... خدارو چ ديدي يه دونه روان اونجا گرفتيم:icon_pf (95):

kamangir
19-03-1391, 09:54 قبل از ظهر
دوستان من زیاد اینا رو که گفتید نمیدونم

ولی اصفهان دو مدل فروش داره

1. حراج حضوری : شما روز بازدید موتورو میبینید و مشخصات مینویسی و روز خود حراج نوبت اون موتوور که شد قیمت میدی . فروش

به صورت تکی هستش

2. مزایده فروش : معمولا به صورت گروهی فروخته میشه . شما باید پروانه کسب موتوری داشته باشی ، یک مقدار از پولو اول میگیرند

پاکت مزایده و اسنادش رو باید بخری و ...

روز 91/3/10 در اصفهان حراج حضوری توسط ناجا برگزار شده محل بازدید پارکینگ انجمن (خاتون آباد ) بوده و محل برگزاری جنب

شهرک آزمایش

علی یزدانی
19-03-1391, 05:56 بعد از ظهر
دوستان من زیاد اینا رو که گفتید نمیدونم

ولی اصفهان دو مدل فروش داره

1. حراج حضوری : شما روز بازدید موتورو میبینید و مشخصات مینویسی و روز خود حراج نوبت اون موتوور که شد قیمت میدی . فروش

به صورت تکی هستش

2. مزایده فروش : معمولا به صورت گروهی فروخته میشه . شما باید پروانه کسب موتوری داشته باشی ، یک مقدار از پولو اول میگیرند

پاکت مزایده و اسنادش رو باید بخری و ...

روز 91/3/10 در اصفهان حراج حضوری توسط ناجا برگزار شده محل بازدید پارکینگ انجمن (خاتون آباد ) بوده و محل برگزاری جنب

شهرک آزمایش

اتفاقا من 10/3 شهرک آزمایش بودم
رفته بودم برا ترخیص موتور ، ولی چیزی ندیدم:mad_majidonline:

mamrez
19-03-1391, 06:53 بعد از ظهر
داداشه گلم اصفهان رو گفته و نه تهران.تهران هم مزایده داره.برو تو سایت سازمان اموال تملیکی میبینی

kamangir
19-03-1391, 07:18 بعد از ظهر

دقت کن جنب شهرک آزمایش . کجا میری برای فک پلاک درب فک پلاکو رد کن برو آخر خیابان بغل پمپ بنزین شهرک میبینی . یادت باشه برای سریای بعدی نیازت میشه

علی یزدانی
19-03-1391, 07:25 بعد از ظهر
دقت کن جنب شهرک آزمایش . کجا میری برای فک پلاک درب فک پلاکو رد کن برو آخر خیابان بغل پمپ بنزین شهرک میبینی . یادت باشه برای سریای بعدی نیازت میشه

آهان
حالا فهمیدم کجارو میگی!
نه اونجا نرفتم فقط تو خوده شهرک آزمایش بودم:sad:

M@hy@r
19-03-1391, 09:52 بعد از ظهر
داداشه گلم اصفهان رو گفته و نه تهران.تهران هم مزایده داره.برو تو سایت سازمان اموال تملیکی میبینی
آقا میشه بگید توی تهران کجا مزایده ای ارزون میفروشن؟ یکی میخوام از هم بپاشم اجزای موتورو یاد بگیریم دوباره سر هم کنم یکی هم میخوام برای تیونینگ
راستی به نظرتون سی جی ال 200 با چه قیمتی میتونم پیدا کنم؟ من تکی میخوام از کجا بگیرم ؟ سی جی ال یا سی دی آی یا طرح ویو چه قیمت در میاد؟

amir74
19-03-1391, 11:44 بعد از ظهر
دوستان ما از این سوزوکی امیکو 250 ها می خوایم چی کار کنیم کی هست مزایدش؟چطوری باید گرفت ؟چطوری باید ازشون خرید؟همون جا باید پول نقدشون داد یا غرفه غرفه هست یا کلی باید پیدا کنی؟

amir74
21-03-1391, 11:50 قبل از ظهر
دوستان حتما تویه تهران مزایده بود که بشه یدونه سوزوکی 250 برداشت(از این مزایده های مشتی)به ما بگید که بیایم

amir74
02-04-1391, 01:23 بعد از ظهر
دوستان خبری نشد؟

AK400
02-04-1391, 03:33 بعد از ظهر
مزایده موتور سنگین بود بیاید تو همین تاپیک اعلام کنید

این موتور سنگین هایی که از مزایده خریداری میشه مدارک چی میدن ؟

Kenji
25-06-1391, 09:41 بعد از ظهر
هفته پیش یه مزایده بود من دیر مطلع شدم...

matink
26-06-1391, 12:21 قبل از ظهر
توی سایت اموال تملیکی یه جدول هست واسه مزایده ها که من خودم چیزی ازش نفهمیدم اگه کسی فهمید به ماهم بگه.
[Only registered and activated users can see links]

سید امیر
26-06-1391, 12:30 قبل از ظهر
حدود دوسه هقتهس پیشسنت وزرا مزایده یود.موتورای خوبی اورده بودند .برگه اوراق میزارند روش و تعهد میگیرنذ که تا 24 ساعت اینده سنگ بگیری ششماره شاسی رو.

ariannemati
22-08-1391, 05:12 قبل از ظهر
آقا مثلا پالس 180 مزایده ای چند میدن حدودا؟با 200 هزار یا 300 هزار تومن چیزی میدن به ما؟

F.Shahgol
22-08-1391, 05:46 قبل از ظهر
آقا مثلا پالس 180 مزایده ای چند میدن حدودا؟با 200 هزار یا 300 هزار تومن چیزی میدن به ما؟
داداش فک نکنم پالس 180 مزایده ای داشته باشن
اکثر موتور ها مدل پایین هست
مثل سوزوکی 250 وتریل های یگان

Rafizadeh
22-08-1391, 05:51 قبل از ظهر
چطوری میشه شرکت کرد؟؟؟ کمک کنید.

javadhajiloo
07-09-1391, 06:48 بعد از ظهر
من 2ساله مزایده میرم موتور زیاد خریدم از ستاد...

m_2k2
29-12-1391, 12:54 قبل از ظهر
سلام
دوستان کسی امار مزایده رو نداره که قراره کجا برگزار بشه ...
شنیدم تو بازار اهن منطقه 18 هم زیاد مزاده میزارن اگه کسی میدونه کجا هستش بگه ممنون می شم

رضا افرود
29-12-1391, 11:17 قبل از ظهر
سلام
دوستان کسی امار مزایده رو نداره که قراره کجا برگزار بشه ...
شنیدم تو بازار اهن منطقه 18 هم زیاد مزاده میزارن اگه کسی میدونه کجا هستش بگه ممنون می شم

اونجا مزایده نداره چون خودشون موتور ها رو از مزایده خریدن

matink
24-05-1392, 09:47 بعد از ظهر
آقا مزایده جدید چیزی نیست؟

xranjbar
03-05-1393, 10:39 بعد از ظهر
آقا چرا اینجوری میکنید شما ؟
سوال اصلی این تاپیک اینه که : من یه آدر تو تهران زندگی میکنم ، دنبال یه آدرس پارکینگی تو تهران یا اطراف تهرانم که موتور دونه ای بخرم.
یه آدرس میخوام
میخوام بدونم چه مدارکی میخواد اونجا

vahidps
03-05-1393, 11:45 بعد از ظهر
تا اونجا که میدونم مزایده تکی نمیفروشن باید تعداد بخری

hamed510
03-05-1393, 11:50 بعد از ظهر
تاپیک قدیمی

قفل. . . .