PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 30 سال دیگه در پرشین موتور

حسـن
13-04-1390, 11:07 بعد از ظهر
به نظرتون 30 سال دیگه هر کدوم از ما چی کار میکنیم و کجاییم ؟ یا اصلا هستیم یا رفتیم اونور پیش حوریا :happy4:
و باشگاه تو چه وضیعته ؟
من اول از خودم شروع کنم اگه بر اثر حادثه تا اون وقت فوت نکرده باشم حتما بر اثر اضافه وزن فوت کردم
اگرم زنده باشم یه روز در میون به باشگاه سر میزنم و از خاطرات جاهلی خودم با موتور های 50 سال پیش برا
جوونا میگم و اونا هم میگن این پیر خرفت تپل فقط بلده بگه اون روزا موتور سنگین غیر مجاز بود و ما کلی مشقت کشیدیم

کنجی = هم چنان به سیگار کشیدن ادامه میده و متقده که سیگار چیز بدیه در ضمن چند بار عمل قلب باز انجام داده

novia = او بالاخره سایت usa motorcyle میخره و هر هفته از موتور سیکلت های جدید برامون نتایج تست هاش را میزاره

نیما نادری = او کتاب نبرد من را به چاپ میرسونه و در اون از حقایقی در مورد شرکت کویر پرده بر میداره
هم اکنون سهام دار بزرگ شرکت ktm هم است

تعداد عضو های باشگاه هم به 100 هزار نفر رسیده
قرار ملاقات ها در سطح بین المللیه مثلامسول قرار ها که احتمالا نوه ی eror باشه میگه اونا که پایه هستن فردا میخایم بریم
آنتالیا کنار دریا !!!

بچه ها فقط احترام را رعایت کنید کسی ناراحت نشه و ادامه بدید

Kenji
13-04-1390, 11:16 بعد از ظهر
کنجی = هم چنان به سیگار کشیدن ادامه میده و متفده که سیگار چیز بدیه در ضمن چند بار عمل قلب باز انجام داده

گلم من خیلی وقته گذاشتم کنار :happy4:

====

علیرضا: از دزدی لفظ ها و جملات من، یه کتاب چاپ کرده و برنده ی نوبل ادبیات شده

عشق نمرده و بابک: تو گینس به عنوان مسافران هر هفته ثابت شمال اسمشون ثبت شده و همچنان تو راهن.

ردهت: بعد از افتضاح مالی و .... تو سیسکو در زندان به سر می بره :gigglesmile:

سروش: یه جهانگرد معروف شده که تو پیج فیسبوکش! 100 میلیون نفر هوادار داره

کیا: بعد از 6 دوره قهرمانی موتوجی پی تو پیست قطر دار فانی رو ودا گفت.

حسـن
13-04-1390, 11:26 بعد از ظهر
علی فغفوری = بزرگترین تعمیرگاه موتور سنگین در خاور میانه را افتتاح میکنه
گفتنی است وی بزرگترین کلکسیونر موتور nsr هم هست از مدل های 30-40 سال پیش تا آخرین مدلش در پارکینگ ایشون یافت میشه

amir = اون هم چنان به کاربران اکیدا تاکید میکنه که اسپم نکنند و هرهفته یه کلیپ از موتور سنگین برامون آپ میکنه
هفته پیش ترک موتور novia در یکی از بزرگراه های آلمان در حال تست و تهیه کلیپ دیده شد
شایان ذکر است وی در کنکور 90 قبول شد و هم اکنون استاد دانشگاه موتور سواری در تهران میباشد

ali faghfouri
14-04-1390, 01:12 بعد از ظهر
علی فغفوری = بزرگترین تعمیرگاه موتور سنگین در خاور میانه را افتتاح میکنه
گفتنی است وی بزرگترین کلکسیونر موتور nsr هم هست از مدل های 30-40 سال پیش تا آخرین مدلش در پارکینگ ایشون یافت میشه
اگه زنده بودم از این کارا میکردم ولی فکر کنم 30 سال دیگه نباشم.
علیرضا: انقدر تف به زندگی و عشق انداخته که غدد بزاقیش دیگه کار نمیکنه.کبدش به دلیل مشروبات الکلی تقریبا نابود شده.
امیر: از بزرگترین فلاسفه آزاد اندیش دنیا شده و نظریاتش داره تو دنیا قل قله میکنه.
کنجی: با rc212v که من واسه تست براش خریدم داره پلیس رو سرکار میذاره و حالش رو میبره.
حسن: با حرفایی که کنجی راجع به ازدواج بهش زده هنوز دو دله که ازدواج کنه یا نه.
رد هت: یه لیست از تذکراتش درس کرده و دیگه فقط شماره تذکر رو میگه.
منوچهر: یه جت اسکی خریده منم بسته بهش داره تو خلیج فارس کوسه ها رو بازی میده.چن تا پروژه ساخت برج تو شارجه و دبی و شیخ نشین گرفته. پولاشم جمع شده بنتلیه منو رفته تحویل گرفته.
نیما نادری: مدیر کارخونه ایران کی تی ام شده و باعث برشکستگی کویر شده.
لاکی: هنوز داره فکر میکنه من کجای تاج الدین میشینم این در حالیه که من بخاطر بدهی مجبور شدم خونمو بفروشم و تو خانی آباد خونه گرفتم.
سروش: تو یه غار پر پیچ و خم گیر افتاده و داره با مشعل دستش خفاشای تو غار رو کز میده.

AMIR MOHAMMAD n
14-04-1390, 01:23 بعد از ظهر
ایول بابا خیلی با حالین.ادامه:24: بدید.

حسـن
14-04-1390, 01:38 بعد از ظهر
ایول بابا خیلی با حالین.ادامه:24: بدید.
ببخشید اینجا مطرح میکنم پی ام دادم مثل اینکه :mad_majidonline:
اگه از اصفهان هستین و موتور سنگین دارین ظاهرا دوکاتی1198 بیاین شبا بریم بیرون [Only registered and activated users can see links]

Red Hat
14-04-1390, 01:46 بعد از ظهر
کنجی : از آمریکا برگشته و فوق دکتری طراحی بازی گرفته و بهترین مرکز بازی دنیا رو تو ایران بر پا کرده .
امیر : قاضی شده ولی تو تیم برنامه نویسی ماکروسافت کار میکنه.

علی فغفوری : یه شرکت زده و لایسنس تولید NSR 250 رو گرفته و فقط nsr تولید میکنه.

danial-sdt
14-04-1390, 01:48 بعد از ظهر
من = بعد از اینکه تونستم به سرعت 220 کیلومتر با مگلی برسم دار فانی را ودا گفتم
error = هنوز چرخ عقب موتورش کم باده و وقت نکرده باد بزنه
بابک = هنوز داره راه های شمالو تست میکنه
علی رضا = به دنبال بابک در حالی که تمام مردم در حال خوش رفتاری با انها هستند
نویا = از تست موتور به تست هواپیماهای جت رسیده
کنجی = کارتهای سایت تموم شده و در حال برنامه ریزیه که شاید تو 30 سال دیگه کارت چاپ کنه
جانسون = یکی از استوره های بدن سازی شده و جای النردو گرفته
بابک66 = بیش از دو ملیون موتور خریده و فروخته و با این باوره که پالس پره ای بهترینه
سلمان = در حال بستن قرارداد برای اجاره استادیم منچستر برای مسابقات سایت هست

از اینکه با یک سری از دوستان شوخی کردم و باعث رنجش خاطر شما شدم به بزرگی خود ببخشید:flower4:

Kami
14-04-1390, 02:34 بعد از ظهر
خودم : 30 تا موتور عوض کردم و هنوز دارم مقایسه بین موتور هارو برای بچه ها میگم و کل کل میکنم
سرورش : به عنوان بهترین عکاس برگزیده شده و برای خودش تشکیلاتی راه انداخته
بابک و علیرضا : همچنان در حال رفتن به مناطق شمالی کشور هستن و دارن یه شهر جدید رو بین راه کشف میکنن
امیر و رد هت : هنوز دارن تک تک پست ها رو چک میکنن که بحث های متفرقه پیش نیاد
سلمان : یه فروشگاه بزرگ موبایل فروشی به شعبه های مختلف زده و چندین موتور سنگین داره
محمد novia : بعد از کلی مقاله نوشتن بالاخره موتور سنگین ازاد میشه و بچه هامون حال میکنن :22:
کیا : دیگه باز نشسته شده و داره اموزش موتور سواری حرفه ای میده
دانیال : همچنان در تلاش که بعد از 30 سال بچه هارو دور هم جمع کنه
کنجی : به خاطر شباهتش به بازی god of war بعد از 30 سال کشف میشه و برنده یک دستگاه پلی استیشن 3 میشه
علیرضا : دیگه پیر شده و مدیریت سایت رو به پسرش میده
ham ham : هنوز نتونسته با بابک و علیرضا به مسافرت بره
error : هنوز در حال برچسب زدن به موتور هاشه
سینا : از banned در اومده و باز داره حرف از یاماها ار 1 میزنه
ارش : بعد از 30 سال برمیگرده با نوه و بچه های گوگولی مگولی :biggrin:

ap_peiki
14-04-1390, 02:59 بعد از ظهر
با خ.....یه مالی هایی که من از صاحب پیجای دیگه تو فیس بوک یا گوگل پلاس میکنم گوشه پیج زده (1.200.000 people like this)
خودم = بلاخره بعد از خرید یه موتور توپ در سن جوانی از بالا یه کوه های اصفهان پرت شده و به دلیل نداشتن وسایل ایمنی به فنا میرم. البته امکانش هم هست در حین قایقرانی یا مغزم بپکه یا قرق شم:minzdr:
علیرضا = بلاخره تونست توسن 53 سالگی از تو موتور کشید بیرون ویه کارخونه تولید سیگار تو تهران زده
کنجی = درحالی که ریشاش کف زمین کشیده میشه داره تو یکی از مقر های القاعده براشون بازی میسازه
امیر = لطفا قوانین سایت رو مطالعه کنید بعد پست بزارید
سروش = وسط بیابونای توگاس بنزین تموم کرده الان داره سوخاری میشه
مصطفی = هنوزقطعه برا روانش پیدا نکرده
نیما نادری = یه بیس پنج شیش سالی هست که یه چیزی تو مایه های مینارلی ساخته و داره انجین وتنه بهترین موتورای جهانو تو ایران تولید میکنه
علی خرمیان = یکی از بزرگترین مافیای طلا و جواهر تو جهانه
حسن = هنوز یه موتوره 1 لیتری نخریده طبیعتا ازدواجم نکرده
دانیال = بزرگترین خط تولید مگلی خاور میانه رو تو افقانستان زده:mypersianforum (531
بابک و عشق نمرده = یه جزیره کشف کردن این هفته میخان برن هرکی میاد تو تاپیکش اعلام کنه
ممد عقیلی = امروز یه روان تپل خرید

ببخشید اگه شوخی هام کسی رو ناراحت کرد:wall3:

Mohammad aghili
14-04-1390, 03:27 بعد از ظهر
سلام

حودم: راهنمايي و رانندگي اعلام ميكنه واسه گواهينامه موتور بايد 48 سال تمام باشي ، 1 ماه ديگه روان طرح **zV ميگيرم.... هفتادمو هم اينقدر تيونينگش كردم كه نيما نادري بعنوان طراح ارشد تو كارخونش منو استخدام ميكنه

جانسون: يه كاديلاك كشتي گرفته از اينا كه چهار طرفش پرچم داره

ردهت: رئيس ارشدCisCo

سروش: كلاسهاي عكاسي در آفرود رو واسه دانشگاه اميركبير تدريس ميكنه

ap_peiki: مقيم مشهد شده و هر جمعه پايه آفروده با ممد عقيلي و هفتاد خسته

در ضمن مجله ماشين در بدر دنبال اينه كه براش يه تبليغ چاپ كنيم

فعلا
ياعلي

manouchehr
14-04-1390, 06:01 بعد از ظهر
علی فغفوری:دیگه خسته شده ازین موتورای بی کیفیت و یه موتور جدید ساخته و تو مرحله ی تست جاده ای مونده آخه به قول خودش 50% قضیه حله اونم اینه که میدونم راه میره ولی 50% باقیش:happy4:

حسـن
14-04-1390, 07:02 بعد از ظهر
باشگاه تو تمام شهرا نمایندگی و دفتر داره و به دلیل همکاری نکردن فدارسیون ایران تو قطر داره پیست اختصاصی میسازه:29dz8zk:
تو مسابقات موتو جی پی سال 2041 باشگاه اسپانسر تیم هوندا میشه

RIDER
14-04-1390, 07:55 بعد از ظهر
من در کنکور 90 قبول شدم و بعد گرفتن گواهینامه یه هیوسانگ گرفتمو تا خرخره تیون کردم وبعد به کلاس های بالاتر نقل مکان کردم.الان در سن 48 سالگی که به سر میبرم یاد کارای بچگانم و پست هام میفتم خندم میگیره و با بچه های پرشین موتور باهم جمع شدیم و جوونای آیندرو آموزش میدیم. این روزا زندگی خیلی خوبه و همه خوشحالن دیگه دوران سختی و جنگ در جهان تمام شده و همه در آرامش و صلح زندگی میکنن و زندان و قتلو و جنگ و زشتی ها به افسانه تبدیل شده و خدا نشسته با ما چای میخورد و من در سن 50 سالگی میمیرم آیا کسی به سر قبر من میاید.آه ه ه ه ه ه ه ه که روز های خوش چه زود گذشت و زندگی من به پایان رسید اگر در آن زمان هرچی داشته باشم میبخشم به همه مردم جهان اونایی که نیاز مندن البته در اون زمان فقیری دیگر نخواهد بود دلیلش هم وجود عدالت در جهان است
کنجی:بعد از ترک سیگار در 30 سال بعد خانواده ی موفقی دارد و خانوادش بهش افتخار میکنن
علی رضا:متوجه میشه که یه پک به نابودی زندگی نمیارزه
حسن:به مدل های جدید نیکد نقل مکان کرده و صاحب خانواده شده
همه حالمون خوبه.یروز خوب میاد که ما همو نکشیم با هم دوست باشیمو دست بندازیم رو شونه های هم مثل بچگیا تو دبستان هیچکدوممونم نیستیم بیکار در حال ساختو ساز ایران واسه اینکه خسته نشی اینبار من خشت میزارم تو سیمان بعد این همه بارونه خون بالاخره پیداش میشه رنگین کمون دیگه از سنگ ابر نمیشه آسمون به سرخی لاله نمیشه آب جوب موذن اذان بگو خدا بزرگه بلا بدور مامان امشب واسمون دعا بخون.راستی وقتی یروز خوب میاد شاید از چیزی نمونه جز خوبیا نا امنو خراب نیست همچی امنو امان کرماهم قلقلکمون میدنو میشیم شادروان آسمون به چه قشنگه کنار قبر سبزه چمنه هیچ مغزی نمیخواد در ره فقط اگه صبر داشته باشی حله دسته اجنبی کوتاست از خاک نگو او کو تا فردا اگه نباشم میخوام میخوام یه قول بدی بهم که هر سربازی دیدی گل بدی بهش دیگه هیچ مرغی پشت میله نیست هیچ زنه آزاده ای بیوه نیست دخترم بابات داره میاد خونه برو برا شام میز بچین

حسـن
14-04-1390, 08:05 بعد از ظهر
چه دل خجسته ایی داری رایدر :i'm ok:

Kenji
14-04-1390, 09:55 بعد از ظهر
من در کنکور 90 قبول شدم و بعد گرفتن گواهینامه یه هیوسانگ گرفتمو تا خرخره تیون کردم وبعد به کلاس های بالاتر نقل مکان کردم.الان در سن 48 سالگی که به سر میبرم یاد کارای بچگانم و پست هام میفتم خندم میگیره و با بچه های پرشین موتور باهم جمع شدیم و جوونای آیندرو آموزش میدیم. این روزا زندگی خیلی خوبه و همه خوشحالن دیگه دوران سختی و جنگ در جهان تمام شده و همه در آرامش و صلح زندگی میکنن و زندان و قتلو و جنگ و زشتی ها به افسانه تبدیل شده و خدا نشسته با ما چای میخورد و من در سن 50 سالگی میمیرم آیا کسی به سر قبر من میاید.آه ه ه ه ه ه ه ه که روز های خوش چه زود گذشت و زندگی من به پایان رسید اگر در آن زمان هرچی داشته باشم میبخشم به همه مردم جهان اونایی که نیاز مندن البته در اون زمان فقیری دیگر نخواهد بود دلیلش هم وجود عدالت در جهان است
کنجی:بعد از ترک سیگار در 30 سال بعد خانواده ی موفقی دارد و خانوادش بهش افتخار میکنن
علی رضا:متوجه میشه که یه پک به نابودی زندگی نمیارزه
حسن:به مدل های جدید نیکد نقل مکان کرده و صاحب خانواده شده
همه حالمون خوبه.یروز خوب میاد که ما همو نکشیم با هم دوست باشیمو دست بندازیم رو شونه های هم مثل بچگیا تو دبستان هیچکدوممونم نیستیم بیکار در حال ساختو ساز ایران واسه اینکه خسته نشی اینبار من خشت میزارم تو سیمان بعد این همه بارونه خون بالاخره پیداش میشه رنگین کمون دیگه از سنگ ابر نمیشه آسمون به سرخی لاله نمیشه آب جوب موذن اذان بگو خدا بزرگه بلا بدور مامان امشب واسمون دعا بخون.راستی وقتی یروز خوب میاد شاید از چیزی نمونه جز خوبیا نا امنو خراب نیست همچی امنو امان کرماهم قلقلکمون میدنو میشیم شادروان آسمون به چه قشنگه کنار قبر سبزه چمنه هیچ مغزی نمیخواد در ره فقط اگه صبر داشته باشی حله دسته اجنبی کوتاست از خاک نگو او کو تا فردا اگه نباشم میخوام میخوام یه قول بدی بهم که هر سربازی دیدی گل بدی بهش دیگه هیچ مرغی پشت میله نیست هیچ زنه آزاده ای بیوه نیست دخترم بابات داره میاد خونه برو برا شام میز بچین

آرزوی تک تک جملاتت

dkmos
14-04-1390, 10:35 بعد از ظهر
خودم: بالاخره شرکت روان برام ایمیل داده که بیا این قطعه را بگیر، کچلمون کردی، آبرومون رو بردی! همه جا میگن روان خدمات پس از فروش نداره!
علی پیکانپور: تو آخرین پرش از بالای آبشار نیاگارا با موتور پرید!یه قیاق کایک هم با خودش برده، هنوز داره پارو میزنه تا برسه به ساحل!
علی خرمیان: ریس کل بانک سویس شده!
حسن: با اینکه موتور یک لیتری خریده، بازم منتظره یه اتفاق خیلی خاص بیفته تا بره زن بگیره!
امیر: بعد از سی سال هنوز یه تاپیک بیشترقفل نکرده!
کنجی:...
با این بزرگوار شوخی ندارم! اما فکر کنم سیگار ترک کرده باشن، رفته باشن سراغ ماری جوانا!!!
رد هت: ...
اوه، با ایشون هم شوخی ندارم.
اصلا با کی شوخی دارم؟:26:

خیلی حال داد

حسـن
14-04-1390, 11:48 بعد از ظهر
حسن: با اینکه موتور یک لیتری خریده، بازم منتظره یه اتفاق خیلی خاص بیفته تا بره زن بگیره!
به امضا و اوتار توجه کن
اون ا لیتری هم به زودی کاراش میشه
تا 30 سال دیگه میخام دو سه تا زن بگیرم و طلاق بدم :29dz8zk:

AMIR MOHAMMAD n
15-04-1390, 11:24 قبل از ظهر
همیشه منتظر بودیم تا سی سال بگذره ببینیم در پرشین موتور چه خبره و آیا لحظات خوب خواهیم داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اکنون که سی سال گذشته متوجه شدیم که این همه سال پر از لحظات خوش بوده و ما غافل بودیم!!!!!!!!!!!!!!!!

حسـن
15-04-1390, 01:14 بعد از ظهر
کنجی این تاپیک را قفلش کن !
دقیقا 30 سال دیگه 15 تیر بازش کن ببینیم کیا مردن کیا زنده ان :au:

Kenji
15-04-1390, 01:25 بعد از ظهر
بذار همه بگن آخرش می بندیم زیر خاکی بشه

RIDER
15-04-1390, 01:37 بعد از ظهر
مثل تایم کپسول تو فیلم knowing:3:

reza KTM
16-04-1390, 09:09 قبل از ظهر
30 سال دیگه سی و یکمین سالگرد سایت رو جشن گرفتیم
کشور به جایی رسیده که مسابقات موتو جی پی در اون برگزار میشه و از پرشین موتور به عنوان اولین و قدیمیترین سایت موتور سواری تجلیل به عمل میاد و در فینال مسابقات مدیران رو دعوت میکنند و از من به عنوان یکی از کاربران قدیمی که تا اون موقع هنوز نتونسته یه موتور بخره تشکر میکنن و یه موتور با طراحی خارق العاده هدیه میدن
اون موقع من دکترای مهندسی صنایعم رو گرفتم و در بسیاری از کمپانی های معتبر کار میکنم و مدیریت و برنامه ریزی کارهاشون رو انجام میدم
من اونموقع ازدواج کردم و تمام دنیا رو گشتم و به اکثر مناطق دنیا سفر کردم یه بچه هم دارم که از کوچیکی براش موتور خریدم و قهرمان مسابقات موتور سواری و تمام کارایی که پدرش آرزو داشت انجام بده و نتونسته رو اون داره انجام میده و بسیار موفقه
دیگه وقتی تو شهر راه میریم صدای های اگزوز این موتور چینی ها گوش رو اذیت نمیکنه و فقط صدای زوزه موتور های سنگین میاد
اون موقع سایت نزدیک 100 ملیون کاربر داره و بهترین موتور سوار ها رو انتخاب میکنیم و با هزینه من یه مسابقه بین بهترین موتور سوارهای کالیفرنیا و تهران برگزار میکنیم و جایزه نفر اول 1000000 دلاره

یه چیزایی گفتم ولی فقط میدونم و مطمئنم 30 سال دیگه خیلی حال میده

بهتون قول میدم این اتفاق ها میوفته مدرک(مستند راز)

soroush adventure
16-04-1390, 10:38 قبل از ظهر
30 سال دیگه من 60 سالمه اگه شانس بیارم الزایمر نگیرم از این روزا برای هم تختی هام تو خانه سالمندان تعریف میکنم :16:

nOviA
16-04-1390, 11:12 قبل از ظهر
کنجی این تاپیک را قفلش کن !
دقیقا 30 سال دیگه 15 تیر بازش کن ببینیم کیا مردن کیا زنده ان :au:
کنجی مگه تا 30 سال دیگه زنده میمونه؟؟ :laie_14:

اگه هم بمونه به عنوان بهترین دروازه بان از آخر و لایی خور معروف محله معروف میشه:999: خودمم همچنان دارم بهش گل میزنم:riz481:

Kenji
16-04-1390, 11:42 قبل از ظهر
کنجی مگه تا 30 سال دیگه زنده میمونه؟؟ :laie_14:

اگه هم بمونه به عنوان بهترین دروازه بان از آخر و لایی خور معروف محله معروف میشه:999: خودمم همچنان دارم بهش گل میزنم:riz481:

خوشحالم تو تا 30 سال دیگه رفتی تو کوه و دشت و دریا تمرین می کنی تا به من گل بزنی. آخرش هم نمی تونی ولی می ری برای بارسا بازی می کنی

حسـن
16-06-1390, 12:32 بعد از ظهر
کاربر نازم با وجود داشتن 10 تا بچه و 20 تا نوه و 30 تا نتیجه هنوز عنوان کاربر فعال گفتگوی آزاد را با خودش یدک میکشه
البته مدیریت سایت در نظر داره عنوان ایشون را با مادر بزرگ یا بی بی خاتون عوض کنه:gigglesmile:

RIDER
16-06-1390, 02:06 بعد از ظهر
ای خدا عقلم خوب چیزیه 30 سال گزشته این دست قشنگ آدم نشده بازم اسپم میده الان اف بی آی دنبالشه چون همه کافی نتای جهان بن شدن به خاطر اسپماش:4chsmu1::25r30wi:

شفیع
16-06-1390, 02:08 بعد از ظهر
انشالله آینده ی همه مون به این زیبایی باشه :flower4:

nopo
16-06-1390, 03:57 بعد از ظهر
کاربر نازم با وجود داشتن 10 تا بچه و 20 تا نوه و 30 تا نتیجه هنوز عنوان کاربر فعال گفتگوی آزاد را با خودش یدک میکشه
البته مدیریت سایت در نظر داره عنوان ایشون را با مادر بزرگ یا بی بی خاتون عوض کنه:gigglesmile:

:5::5:
محمد عقیلی هنوز یک قدم با روان فاصله داره!!!:15:

سروش با موتور رفته آفریقا از شانس بدش اونجا عاشق شده!!

به نظرتون من بعد30سال چی میشم؟:hanghead:

ap_peiki
16-06-1390, 05:11 بعد از ظهر
:5::5:
محمد عقیلی هنوز یک قدم با روان فاصله داره!!!:15:

سروش با موتور رفته آفریقا از شانس بدش اونجا عاشق شده!!

به نظرتون من بعد30سال چی میشم؟:hanghead:
فدای ولایت :crazy:

RIDER
16-06-1390, 05:31 بعد از ظهر
تا ۳۰سال دیگه علی و بابک دوتا هندا گلد وینگ خریدن دارن دور دنیا تو۸۰روز میزنن

Kami
16-06-1390, 06:58 بعد از ظهر
ham ham : هنوز نتونسته با بابک و علیرضا به مسافرت بره
سینا : از banned در اومده و باز داره حرف از یاماها ار 1 میزنه

بله شاهد هستیم سینا از banned در اومده و ham ham خدا بیامرزتش واقعا دیگه نمیتونه

RIDER
16-06-1390, 08:05 بعد از ظهر
**** اگه پیش گوییت درست در اومده پس مال نسترا داموس هم درسته ما 2012 میمیریم دست منم به هیو نمیرسه:retarded:

حسـن
16-06-1390, 08:34 بعد از ظهر
به نظرتون من بعد30سال چی میشم؟
نوپوجان احتمالا رییس یگان امداد مشهد میشی:image111:

nopo
16-06-1390, 10:20 بعد از ظهر
یگان ویژه دادا
یگان امداد حال نمیده

حالا چرا امداد

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

راستی کسی از مردن موتور سوارا حرفی نزد!!!:crazy::25r30wi::25r30wi:

ap_peiki
17-06-1390, 12:45 بعد از ظهر
اگه سروانی داری بیا اصفان میزارمد فرمونده نوپو

nopo
18-06-1390, 12:27 قبل از ظهر
چطوری میزاری فرمانده نوپو؟نظامی هستی یا شوخی میکنی:25r30wi:

ap_peiki
18-06-1390, 11:02 قبل از ظهر
حالا تو بیا من خودم به سرهنگ عرب سرخی میگم سروان نوری رو ورداره تو را بهجاش بذارم

Kami
18-06-1390, 11:03 قبل از ظهر
دوستان بحث منحرف نشه

Kenji
18-06-1390, 11:31 قبل از ظهر
سروان ****** احمدی هم که همچنان 24 ساعته گشت ارشاد فرومه:retarded:

reza KTM
18-06-1390, 02:05 بعد از ظهر
چطوری میزاری فرمانده نوپو؟نظامی هستی یا شوخی میکنی:25r30wi:فکر کردی ما با نوپو آشناییت نداریم؟

nopo
19-06-1390, 09:42 قبل از ظهر
خب ندارید دیگه!!
:4chsmu1:

nopo
19-06-1390, 10:46 قبل از ظهر
سردار کنجی هم هی پست ها روقفل میکنه!!!:25r30wi:

Mohammad aghili
20-06-1390, 08:52 قبل از ظهر
سردار کنجی هم هی پست ها روقفل میکنه!!!:25r30wi:j

سوتی نده دیگه دادا
..
.

تاپیک رو قفل میکنن نه پست رو
اشتباه لپی بود
وگرنه
بروبچز مشهد ؟؟؟؟

nopo
20-06-1390, 09:05 قبل از ظهر
آخه مال منو پاک کردن!!!:fingersmiley:
سوتی ندادم

Kami
20-06-1390, 09:29 قبل از ظهر
دوستان صبحت های شخصی تو پ.خ
با تشکر

Masoud
20-06-1390, 12:11 بعد از ظهر
علیرضا همچنان دنبال مارک های مختلف سیگار .......
کنجی با NSR هندا رپسول مقام اول رو تو مسابقات NSR روسیه کسب کرده و در راه استرالیاست......
MosiM2m این سیگار اسی ول نمی کنه و بلاخره CBR 250 رو خریده و دور دور می کنه ..........
[Only registered and activated users can see links]
**** هم این هیوسانگ که تو سال 2011 با هزار بد بختی خیده و نگه داشته مثل روز اول و قاب کرده رو دیوار اتاقش .....
siavash brazil هم بزرگترین فروشگاه لوازم تیونینگ ایران و بنا می کنه .....
suroosh advanture هم با KTM اش یه سره تو این سخره مخره هاست........
خودمم که این لیفان 200 و ول نکردم و یه سره بهش می رسم و ..............

امیدخفن
13-07-1390, 11:38 قبل از ظهر
بروبکسو که خوب نمیشناسم ولی فکر کنم من 30 سال دیگه هم نتونم اون رکردی که مد نظرمه با هیو بزنم . :24:

BKING
13-07-1390, 04:05 بعد از ظهر
من که دلم گرفت هیچی نمی تونم بگم:sad:

مهدی مریدا
13-07-1390, 05:01 بعد از ظهر
30 سال دیگه در پرشین موتور :
تاپیک ها :
مقایسه پالس 600 با آپاچی 600 .
مگلی 250 ، صفحه 1،250،355 .
موتورهای ساخت ایران صنعت موتورسازی چین رو داغون کردن و همشونو ورشکست کردن .
سیصد و چهل و پنج هزارمین شرکت ساخت سی جی 125 در ایران با نام ذلخیا 125 افتتاح شد . از جمله تغییرات انجام گرفته بر روی این موتور سفبد شدن رنگ راهنماها و تغییر خط کشی باک می باشد !
راهنمایی و رانندگی اعلام کرد بعد از این موتورهای بالای 2000 سی سی را پلاک نمی کند .
مدارک لازم جهت به نام زدن موتور صفر : ( بیمه ، قبض آب ، قبض تلفن ، قبض برق ، فیش 50 میلیون تومانی جهت واریز به ناجا ، گواهی محضر جهت اثبات سکونت در تهران ، استشهاد محلی جهت اثبات سکونت در تهران ، حضور پدر و مادر موتور سوار در راهنمایی و رانندگی و ازائه شناسنامه صادره از تهران و ..... )
شرکت های موتورسازی در ایران اعلام کردند به یاد قیدیما که ژاپن موتور تولید می کرد ، حقوق یک ماه کارگرانشان را به کارگران سابق موتورسازی کشور قحطی و بحران زده ژاپن اهدا خواهند کرد !
یک دستگاه هیوسانگ 250 در حد صفر به فروش می رسد ( باب دل کلکسیون دارها ) ، قیمت : 500 میلیون تومان .
بیمه موتورسیکلت ها با توجه به افزایش دیه به 15 میلیارد تومان ، افزایش می یابد .
و .....................................

nightwolf_suzuki
13-07-1390, 06:28 بعد از ظهر
30 دیگه تاپیک بحث ازاد : پسر کنجی و علیرضا در مسابقه ریس کلاس آ باهم دعواشون شد و پسر علی رضا به نشانه اعتراض پیست رو ترک گفت...
30 سال دیگه فروشگاه سایت : کنجی هنوز شولدر و زانوبندهاشو نتونسته بفروشه ... و در صفحه 3504584 بازم میگه بیایید بخرید ضرر نمیکنید....:25r30wi:
30 سال دیگه ممکنه خیلی اتفاقات بیوفته... نمیدونم...

nazamm
13-07-1390, 10:31 بعد از ظهر
30 سال دیگه اینجا تهران به وقت پایتخت کهن

دیگه کافی با نگاهت پیج های پورتال و باز کنی

دو تا تقه انگشت و زدن پست جدید

قطعا 30 سال اینده با شیوع بیماری الزایمر ما هیچ کدوممون یادمون نمیاد اینجا فعالیت میکردیم فقط وقتی نوه هامون میان میگن

"نمیدونی اخه زمان شما که این حرفا نبود ما الن یه عالمه دوست موتوری تو سایت داریم"

بعد ما فقط یادمون میاد سایییییت ..... موتور ..... nazamm.....:au:

:acigar:به سلامتیه جوونی که تا چشم باز کنیم دیگه نیست

eshgh_namordeh
13-07-1390, 11:16 بعد از ظهر
30 سال دیگه تصمیم به ازدواج میگیرم میام خاستگاری دخترهاتون گفته باشم :thanks:

حسـن
14-07-1390, 05:54 بعد از ظهر
به آدم خوش گذرون و اینکه هر ساعت ول کنه بره شمال دختر نمی دیم:gigglesmile:

nightwolf_suzuki
21-07-1390, 09:41 قبل از ظهر
30 سال دیگه تصمیم به ازدواج میگیرم میام خاستگاری دخترهاتون گفته باشم :thanks:
تازه منم دخترمو بهت نمیددددددددددددددددددم...
پسر بد سی سال میخوای هی بری شمال بیای بعد بیایی خواستگاری دخترامون؟؟؟؟!!!!:bitarbiat:

RIDER
21-07-1390, 10:32 قبل از ظهر
حاج آقا شما دیگه چرا برادر زن گرفتن وقتو بیوقت نداره تا سالی دوتا مجازه دیگه بیشترش با جوازم میگن میدن جدیدن:gigglesmile:بستگی به جنم طرف داره:gigglesmile:.میگن یه تبسره صیغه هم داره راسته یا شایعست:11:

nightwolf_suzuki
21-07-1390, 11:29 قبل از ظهر
حاج آقا شما دیگه چرا برادر زن گرفتن وقتو بیوقت نداره تا سالی دوتا مجازه دیگه بیشترش با جوازم میگن میدن جدیدن:gigglesmile:بستگی به جنم طرف داره:gigglesmile:.میگن یه تبسره صیغه هم داره راسته یا شایعست:11:
من که در حال حاضر 20-30 تا برادر زن دارم:25r30wi:
اما تا سی سال دیگه بیشتر میشه احتمالا... چون از تمام تبصره ها استفداه میکنم...:thanks:

RIDER
21-07-1390, 01:26 بعد از ظهر
به به همینجوری ادامه بدی گلد کراس پرستیج 10 میشی(یه لول خیلی بالا توmw2هستش):20:

eshgh_namordeh
21-07-1390, 02:21 بعد از ظهر
ای داد بیداد رو این حساب همش مجرد میمونیم ما

حالا یکی دخترش را بده به من شاید پیرمد پولدار شده باشم خدا را چه دیدی

RIDER
21-07-1390, 02:38 بعد از ظهر
ای ای چه آرزو های درخشانی داری علی جان اگه تا اون موقع یکی پیدا کردی فامیلشو برا ما در نظر بگیر بیوه هم باشه مساله ای نیست:gigglesmile:.30 سال دیگه جدا از شوخی پرشین موتور واسه خودش غولی میشه ها کاملا قابل پیش بینیه ما ها هم میشیم یار قدیمی یا اساتید:grouphugg::grouphug::bunnyearsmiley:

Kenji
21-07-1390, 02:43 بعد از ظهر
علیرضا من مطمئنم تو بابی مالک عظیم املاک شمال کشور میشید:sarma:

RIDER
21-07-1390, 02:46 بعد از ظهر
آره موافقم یمقدار دیگه گسترده کنن سفرارو وال استریتم بهشون میدن:29dz8zk:

---------- Post added at 04:46 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

30 سال دیگه کنجی برای بار 999999 تو آفرود کل موتورو شکوند این دفه هندا سی ار ام سری جدید شرکت هندا در صدد تحقیقاته چطور شاستی تیتانیوم رو شکوند:25r30wi:

Kenji
21-07-1390, 02:47 بعد از ظهر
30 سال دیگه کنجی برای بار 999999 تو آفرود کل موتورو شکوند این دفه هندا سی ار ام سری جدید شرکت هندا در صدد تحقیقاته چطور شاستی تیتانیوم رو شکوند:25r30wi:

فک کنم به عنوان تستر تو هوندا استخدام بشم در نقش اون آدمک تو تست های سرعت و ...:25r30wi:

RIDER
21-07-1390, 03:33 بعد از ظهر
منظورت همونیه که واسه تست هندا گلد وینگ گزاشتن :crazy::25r30wi::25r30wi:.30 سال دیگه عجب اتفاقایی میخواد بیفته:crazy:

مهدی مریدا
21-07-1390, 04:44 بعد از ظهر
عنوان تاپیک :
بالاخره موتورسیکلت بدون چرخ کاوازاکی وارد بازار شد . این موتور با نیروی سد گرانشی زمین کار می کند و هیچ اصطکاکی با زمین ندارد ، کل انرژی خود را از زباله های بازیافت شده می گیرد . یعنی شما زباله منزل خود را در سطل بازیافت انرژی جلوی منزل ریخته و پس از چند دقیقه انرزی برق ذخیره شده را به موتور وصل و آن را شارژ می نمایید . سپس موتور خود را استارت می زنید ، موتور با صدای بسیار آرامی از زمین بلند شده و ال ای دی های سر تا سر آن روشن و شما را به یک سواری جذاب دعوت می کند . با یک بار شارژ می توانید مسافتی حدود 20000 کیلومتر را با آن طی کنید .
سایر مشخصات :
قدرت : 2150 اسب بخار
گشتاور : 3000 نیوتن متر
شتاب صفر تا 500 : 6 ثانیه
حداکثر سرعت : 1/2 ماخ
تجهیزات ایمنی استاندارد : لباس ایمنی ( ضد جی ) ، محفظه اکسیژن به همراه کلاه مخصوص .
گارانتی : 20 سال بدون در نظر گرفتن کارکرد
قیمت : 800 میلیون تومان

nightwolf_suzuki
21-07-1390, 07:54 بعد از ظهر
عنوان تاپیک :
بالاخره موتورسیکلت بدون چرخ کاوازاکی وارد بازار شد . این....
سایر مشخصات :
قدرت : 2150 اسب بخار
گشتاور : 3000 نیوتن متر
شتاب صفر تا 500 : 6 ثانیه
حداکثر سرعت : 1/2 ماخ
تجهیزات ایمنی استاندارد : لباس ایمنی ( ضد جی ) ، محفظه اکسیژن به همراه کلاه مخصوص .
گارانتی : 20 سال بدون در نظر گرفتن کارکرد
قیمت : 800 میلیون تومان
داداش موتور سیکلتی که چرخ نداره چطوری گشتاور داره...:297:

مهدی مریدا
21-07-1390, 09:20 بعد از ظهر
گشتاور ربطی به چرخ نداره ! گشتاور یعنی نیرویی که یک جسم حول محور خود تولید می کند و واحد محاسبه اش نیوتن بر متر است . سعی کن اطلاعاتت رو کامل کنی ...........

corvette z06
09-08-1390, 01:22 قبل از ظهر
این سایت تا قیام قیامتم تو تسخیر مگلی هیو و دایلیم دار ها میمونه...
واسه عضویت باید مدارک معتبر ارائه بدی که حتما یکی از این 250 سی سی هارو داری که یوقت تو بحثها مخالفی پیدا نشه!
و هر روزم از ایرادهای جدید که واسه موتوراشون پیش میاد عکس و مقاله تهیه میکنن میزارن تو سایت، تا 30 سال دیگه هر روز یه ایراد جدییییییییییییید...:25r30wi::25r30 wi::25r30wi::25r30wi:

nightwolf_suzuki
09-08-1390, 01:27 قبل از ظهر
گشتاور ربطی به چرخ نداره ! گشتاور یعنی نیرویی که یک جسم حول محور خود تولید می کند و واحد محاسبه اش نیوتن بر متر است . سعی کن اطلاعاتت رو کامل کنی ...........
گشتاور وقتی تولید میشه باید به یه چیزی انتقال پیدا کنه...
اصولا توی میل لنگ گشتاور ایجاد میشه...
که نیروی میل لنگ به چرخ ها انتقال پیدا میکنه...
پس وقتی چرخ نباشه گشتاور نیست...

K.I.A
09-08-1390, 01:30 قبل از ظهر
موتور شماهم زیر خاکی میشه...