PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Hyosung GT250R & هیوسانگ 250

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29

hamed510
26-06-1394, 04:52 بعد از ظهر
من حتی یه برنامه هایی هم برای کم کردن ارتفاع جلوی موتور دارم ولی یه مشکلی که داره فرمون این موتور نمیذاره کمک هارو بیاری بالا که جلوی موتور ارتفاعش کم بشه

موتور جدید مبارک فرشاد جان!!:thanks:

خبر نمیدیااا عکس بزار

ahks121
26-06-1394, 05:27 بعد از ظهر
48861748862488634886448865اقافرشادهرکج اشونامشکل داشتیدبگیدتاتوضیح بدم

sylvester
01-07-1394, 11:30 قبل از ظهر
سلام خدمت همه دوستان
یه سوال داشتم

دوستان نظرتون درباره یه هیوسانگ دسته دو چیه

حدودا میشه تو رنج نه تا 12 پیداکرد
مشکلاتش چی می تونه باشه ؟ :sad:
خرجش چقده اگه بی افته تو خرج؟
:hanghead:

kia51
01-07-1394, 04:47 بعد از ظهر
سلام ، افت قیمت هیو رو چه جور میشه حساب کرد منظورم اینه که به صورت عرفی مثلا برا هر سال چقدر از قیمتش کم میشه یعنی قاعده خاصی مثل ماشین داره یا نه ؟ چون رنج قیمت هایی که میبینم خیلی متفاوته . بطور کلی به نظرتون بهترین راه خرید و فروش یا معاوضه این موتور چیه ؟ البته منظورم از مطرح کردن این سوالات بالا رفتن اطلاعات عمومی مون در این زمینه است نه این که خرید و فروش خاصی مد نظرم باشه ، چون خیلی از دوستان رو میبینم که ضرر های زیادی از فروش موتورشون به دلال ها میکنند ، بخش بازارچه سایت هم که بعد از تغییرات در سایت ، متاسفانه کاملا به هم ریخته و خیلی کارایی به نظرم نداره .

sylvester
04-07-1394, 11:17 قبل از ظهر
دوستان کسی نبود بگه هیوسانگ دسته دو چطوره؟
خرجش چه جوریه ؟
:297:

Ali
04-07-1394, 02:52 بعد از ظهر
دوستان کسی نبود بگه هیوسانگ دسته دو چطوره؟
خرجش چه جوریه ؟
:297:
اگر سالم باشه خرج خاصی نداره

sylvester
04-07-1394, 03:45 بعد از ظهر
مرسی فقط آدرس مکانیک خوب میشناسید که نشونش بدم ببینم سالم یا نه؟
خودم می تونم تشخیص بدم ؟

Gladiator
05-07-1394, 03:18 بعد از ظهر
سلام ، افت قیمت هیو رو چه جور میشه حساب کرد منظورم اینه که به صورت عرفی مثلا برا هر سال چقدر از قیمتش کم میشه یعنی قاعده خاصی مثل ماشین داره یا نه ؟ چون رنج قیمت هایی که میبینم خیلی متفاوته . بطور کلی به نظرتون بهترین راه خرید و فروش یا معاوضه این موتور چیه ؟ البته منظورم از مطرح کردن این سوالات بالا رفتن اطلاعات عمومی مون در این زمینه است نه این که خرید و فروش خاصی مد نظرم باشه ، چون خیلی از دوستان رو میبینم که ضرر های زیادی از فروش موتورشون به دلال ها میکنند ، بخش بازارچه سایت هم که بعد از تغییرات در سایت ، متاسفانه کاملا به هم ریخته و خیلی کارایی به نظرم نداره .

حدودا سالی 1.5 تا 2 میلیون افت قیمت داره

m_2k2
05-07-1394, 11:25 بعد از ظهر
سلام به همه ی دوستان
تفاوت مدل ۸۸ تا مدل ۹۴ چیه ؟
همشون به دستگاه دیاگ وصل میشن؟

hussain
06-07-1394, 11:38 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان ديروز به مشكلي برخوردم لطفا راهنمايي بفرماييد . موتور با تك استارت روشن شد اما به محض دنده دادن موتور خاموش شد بعد از بررسي هاي مختلف متوجه شدم كه به محض دنده دادن برق رله اصلي قطع ميشود كه مجبور شدم برق تحريك رله را از لامپ عقب بگيرم مشكل خاموش شدن بر طرف شد اما شات اف روي دسته كه برق رله را قطع ميكرد از كار افتاده ضمنا كيلومتر شمار نيز كار نميكند دوستان اگر تجربه اي در اين خصوص دارند لطفا راهنمايي كنند و اگر محل سنسور كيلومتر شمار را ميدانيد لطفا پاسخ دهيد .

flower
06-07-1394, 02:50 بعد از ظهر
بیشتر سنسور جک خرابه تو هیو این مشکل زیاد بوده بخصوص تو کارکرد بالا

m_2k2
07-07-1394, 03:36 بعد از ظهر
سلام به همه ی دوستان
موتور من مدل ۸۸ سرعت رو به مایل نشون میده میشه به کیلومتر کرد یا نه ؟
m_2k2
08-07-1394, 06:00 قبل از ظهر
سلااااام تایپیک چرااا خوابیده...
دوستان ادرس یه تعمیر کار خوب و کاربلد رو لطفا بدین
موتورم موقع دنده دادن تق صدا میده دنده هم کم می کنم همین صدا رو میده مشکل از چیه بنظرتون؟
ahks121
08-07-1394, 10:12 قبل از ظهر
سلااااام تایپیک چرااا خوابیده...
دوستان ادرس یه تعمیر کار خوب و کاربلد رو لطفا بدین
موتورم موقع دنده دادن تق صدا میده دنده هم کم می کنم همین صدا رو میده مشکل از چیه بنظرتون؟
تشکرتوتهران امیرسلیمانی کارشون خیلی خوبه چندتاازاشکالاتماازتهران تلفنی حل کردند

ahks121
08-07-1394, 01:52 بعد از ظهر
ممنون شماره تلفن و ادرسش رو میدی

تووب سایت کویرتوبخش تعمیرگاه هایه مجاز شماره وادرسشون هست

m_2k2
11-07-1394, 09:31 قبل از ظهر
سلااام
بجای هواکش خودش میشه از این فیلتر هواهای اسپرت استفاده کرد؟

Gladiator
11-07-1394, 04:07 بعد از ظهر
سلااام
بجای هواکش خودش میشه از این فیلتر هواهای اسپرت استفاده کرد؟

فایدش چیه؟ فیلتر هوای خودش عالیه

m_2k2
11-07-1394, 05:28 بعد از ظهر
فایدش چیه؟ فیلتر هوای خودش عالیه

نفس موتور بهتر نمیشه؟

- - - Updated - - -

یه سوال دیگه
زین راننده رو چجوری باید باز کنم ؟

Gladiator
11-07-1394, 08:25 بعد از ظهر
نفس موتور بهتر نمیشه؟

- - - Updated - - -

یه سوال دیگه
زین راننده رو چجوری باید باز کنم ؟

نه دیگه نفسش ازین بهتر نمیشه ، شما بنزین سوپر بزن شمع هاتم سوزنی بنداز
برای باز کردن زین راننده هم باید ابتدا سوییچ بندازی زین ترک نشینو باز کنی بعد زیر قسمتهای بالایی زین راننده دوتا پیچ هست ، باید بازشون کنی ، بکس 10 میخوره فکر
پیچارو که دراوردی همون دوقسمت انتهایی رو بکش سمت جلوی موتور تا از جای خودش در بیاد بعد زینو بکش سمت عقب تا در بیاد

ahks121
12-07-1394, 10:42 بعد از ظهر
48888طبیعت گردی اطراف نایین بااقایه رییسی جاتون خالی بود

- - - Updated - - -

48889

farshad 54
12-07-1394, 11:27 بعد از ظهر
دوست عزیز

اولا ممنون بابت عکسها

دوما قبلا هم عرض کردم خدمتتون حجم عکسها یی که قرار میدین خیلی بالاست حداکثر حجم عکس هاتون رو به 300 کیلو بایت کاهش بدین تا همه بتونن از عکسها لذت ببرن

ممنون

MR.Halakoohi
13-07-1394, 12:26 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[IMG][Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

ahks121
13-07-1394, 09:02 بعد از ظهر
48895488964889748898ادامه ی عکسهای سفردیروزباحجم کمتر

Mehdi Afkari
16-07-1394, 09:51 بعد از ظهر
دوستان عزیز خسته نباشید
تفاوت مدل RC و GTR چیه؟
این معایب و مزایای سیستم سوخت رسانی EFI یا انژکتور الکترونیک است که در مدل RC به کار رفته است :
* مزایای تزریق سوخت
توزیع یکنواخت سوخت بین سلیندرها، کاهش خام سوزی و تولید گازهای خطرناک ، راندمان حجمی بالاتر موتور به علت حذف ونتوری، کاهش ارتفاع موتور، عدم نیاز به گرمکن، شتاب گیری زیادتر موتور، کاهش مصرف سوخت و اندازه گیری دقیق سوخت از مزایای روش تزریق سوخت می‌باشد.
* معایب تزریق سوخت
وجود قطعات حساس، دقیق و گران قیمت، نیاز به تخصص فراوان در امر تولید و تعمیر قطعات و پیچیدگی سیستم از معایب روش تزریق سوخت می‌باشد.
درباره سیستم سوخت رسانی انژکتور محصول JIEUM TECH متاسفانه اطلاعاتی یافت نشد.
و طبق پرس و جوهای مکرر انگار در نوع فلاپ هم فرق هایی وجود داره و خواهش میکنم دوستانی که اطلاع کامل دارند راهنمایی کنند.

Gladiator
16-07-1394, 11:48 بعد از ظهر
فرم کلی فلاپها خیلی تفاوت نداره
طی بررسی که از نزدیک رو فلاپهاش انجام دادم یه مقدار جمعتر از اتاق قدیمشه و بخش بالایی فلاپ یا همون کنسول در اتاق جدید دو تکه هست که روی هم سوار شدن
دو شکاف چپو راست چراغ جلو هم تو اتاق جدید حذف شده
تست رانندگی هم که باهاش داشتم : شتاب تغییر خاصی نکرده بود ، کمک وسط خیلی نرم بود و بازی زیادی داشت که برای من آزار دهنده بود ( موتور تازه هزار کیلومتر راه رفته )
هنگام دور زدن با چرخش کامل فرمون مچهای دستم با باک برخورد نداشت ( مشکلی که خودم با موتورم دارم ) البته نمیدونم آیا زاویه دوطرف فرمون هیوسانگ قابل تنظیمه یا نه
تفاوت چندانی تو سواریش حس نکردم

M E H D I
17-07-1394, 09:59 بعد از ظهر
به نظر من قیمت این موتور نسبت به موتورهای دیگه خیلی بالاست ... کسی که بخواد 21500 پول هیو بده 1500 بذاره روش یه CBR250 بخره که خیلی بهتره

هونداست ... خوشدست تر و سبک تر و جمع و جورتره .. ABS داره ... آب خنکه ... هم واسه جاده خوبه هم تردد داخل شهر ... به نظر من 15 تومن باشه خوبه

نظر دوستان چیه؟ اشتباه می کنم بگید

VAHID
18-07-1394, 10:49 قبل از ظهر
به نظر من قیمت این موتور نسبت به موتورهای دیگه خیلی بالاست ... کسی که بخواد 21500 پول هیو بده 1500 بذاره روش یه CBR250 بخره که خیلی بهتره

هونداست ... خوشدست تر و سبک تر و جمع و جورتره .. ABS داره ... آب خنکه ... هم واسه جاده خوبه هم تردد داخل شهر ... به نظر من 15 تومن باشه خوبه

نظر دوستان چیه؟ اشتباه می کنم بگید

هوندا موتور خوبی هست اما هیو ریس هست و تاپ اسپید بالاتری داره و صداش هم به نسبت هوندا قشنگ تره.و استایل ریس داره این موتور

اتفاقا به نسبت قیمتش موتور خوبی هست.کلا هوندا و هیو تقریبا تو دو کلاس سواری متفاوتن.یکی کیفیت و نرمی و راحتی.یکی شتاب و رخ و صدا

Ali.351
20-07-1394, 06:52 بعد از ظهر
سلام دوستان امسال كوير شرايط اقساط رو براي gtr فقط گذاشت كه اونم فك كنم براي رد كردن بيشتر طرح قديما بود!
آيا خبري از شرايط براي gtrc يا همون فلاپ جديدا هست براي پاييزو زمستون؟
مورد بعد اينكه تويه فصل سرما قيمت موتور كاهش پيدا ميكنه اين قضيه براي نمايندگي هاي كوير هم صدق ميكنه؟ ميصرفه صبر كنم تا زمستون؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehdi Afkari
20-07-1394, 10:55 بعد از ظهر
سلام دوستان امسال كوير شرايط اقساط رو براي gtr فقط گذاشت كه اونم فك كنم براي رد كردن بيشتر طرح قديما بود!
آيا خبري از شرايط براي gtrc يا همون فلاپ جديدا هست براي پاييزو زمستون؟
مورد بعد اينكه تويه فصل سرما قيمت موتور كاهش پيدا ميكنه اين قضيه براي نمايندگي هاي كوير هم صدق ميكنه؟ ميصرفه صبر كنم تا زمستون؟
سلام دوست عزیز
شرایط اقساطیش برپا هستش به امید خدا اگر پولم جور شه میخرم و هم RC هم GT شامل طرحش هست.
من که یه عمر هست صبر کردم برای خرید هیو تا امروز ندیدم به خاطر شرایط هوا افت قیمت داشته باشه.

Ali.351
20-07-1394, 11:00 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
شرایط اقساطیش برپا هستش به امید خدا اگر پولم جور شه میخرم و هم RC هم GT شامل طرحش هست.
من که یه عمر هست صبر کردم برای خرید هیو تا امروز ندیدم به خاطر شرایط هوا افت قیمت داشته باشه.

والا زمستون نرخ موتور پايين ميومد! شرايط هيو تا حالا پايين نيومده قيمتش تويه نمايندگي كوير؟

Ali.351
20-07-1394, 11:14 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز

والا زمستون نرخ موتور پايين ميومد! شرايط هيو تا حالا پايين نيومده قيمتش تويه نمايندگي كوير؟

Gladiator
21-07-1394, 02:06 قبل از ظهر
تا اونجایی که یادمه کویر قیمتارو پایین نمیاره

Mehdi Afkari
22-07-1394, 03:58 بعد از ظهر
حرف دوستمون رو تایید میکنم و تا حالا که امروز باشه یه هزار تومنی قیمت هیو پایین نیومده و تا دلت بخواد اکثرا بالا رفته

dr.hosseyn
27-07-1394, 01:34 قبل از ظهر
سلام دوستان
چرا ميگن هيوسانگ كات اف نميزنه؟مگه ecu نداره?
شتاب هيوسانگ از cbr 300كمتر؟ از cbr250 چي؟
به نظرتون ارزش داره كه هيو بخرم؟ اخه بعضي از دوستان گفتن هيو واسه عشقو حاله نبايد هميشه سوار شد
من عشق ميكنم هميشه موتور سوار بشم با اين شرايط هيو به دردم ميخوره يا خرج ميذاره رو دستم؟

Gladiator
27-07-1394, 01:54 قبل از ظهر
سلام دوستان
چرا ميگن هيوسانگ كات اف نميزنه؟مگه ecu نداره?
شتاب هيوسانگ از cbr 300كمتر؟ از cbr250 چي؟
به نظرتون ارزش داره كه هيو بخرم؟ اخه بعضي از دوستان گفتن هيو واسه عشقو حاله نبايد هميشه سوار شد
من عشق ميكنم هميشه موتور سوار بشم با اين شرايط هيو به دردم ميخوره يا خرج ميذاره رو دستم؟
کات آف میزنه ، موتور انژکتوری بدون ecu که نمیشه
شتابش فکر نکنم از cbr بیشتر باشه ، احتمالا تو یه سطحن
هیو تو کلاس ریسه ، موتور زیر پا نیست
درست ازش استفاده کنی و بهش برسی خرج رو دستت نمیذاره و ارزش خرید هم داره

در کل هیوسانگ موتوریه که توی سرعت بالا بسیار قدرت مانور خوبی داره و تو سرعت پایین و ترافیک فقط خستت میکنه

Hamid_brg1325
27-07-1394, 11:15 بعد از ظهر
سلام دوستان
یه هیو Rc گرفتم مدل 94
لاستیکاش فاق کوتاه شده و جنسش آدامسی تر
شتابش به نظرم بهتر شده کمی البته به نسبت مدل 89 ک داشتم میگم و زودتر هم کاتاف میزنه
دنده 1 سرعت 48
دنده 2 سرعت 89
دنده 3 سرعت 119
دنده 4 سرعت 148
تعادلش خیلی بتهر شده ب نسبت قدیمیها و دوپشته سرپیچ راحت میشه خوابوندش
کیفیت کمک عقبش هم بهتر شده
اگزوز مثلثیش هم که فداش شم چ صدای رو مخی بهت میده
راستی یه تفاوت بین Rc مدل 93 و 94 : لنتای عقب و کپه لنت مدل 94 فرق داره و مربعی شکل شده
فعلا همینا به ذهنم اومد

Ali.351
27-07-1394, 11:21 بعد از ظهر
سلام دوستان
یه هیو Rc گرفتم مدل 94
لاستیکاش فاق کوتاه شده و جنسش آدامسی تر
شتابش به نظرم بهتر شده کمی البته به نسبت مدل 89 ک داشتم میگم و زودتر هم کاتاف میزنه
دنده 1 سرعت 48
دنده 2 سرعت 89
دنده 3 سرعت 119
دنده 4 سرعت 148
تعادلش خیلی بتهر شده ب نسبت قدیمیها و دوپشته سرپیچ راحت میشه خوابوندش
کیفیت کمک عقبش هم بهتر شده
اگزوز مثلثیش هم که فداش شم چ صدای رو مخی بهت میده
راستی یه تفاوت بین Rc مدل 93 و 94 : لنتای عقب و کپه لنت مدل 94 فرق داره و مربعی شکل شده
فعلا همینا به ذهنم اومد

اين اگزوز مثلثيا رو ميشه دست ساز صدا خوبي ازش دراورد؟ يا مشكل ساز ميشه و بايد اگزوز اصلي برندايه مختلف انداخت؟

Saman Hatami
01-08-1394, 07:07 بعد از ظهر
سلام دوستان يه هيو رنگ مشکى مدل 88 جهانرو 11 تا رفته موتور پلمپ از لحاظ فنى مشکل نداره اينجورى که مگه کلگى جلوش پيش چراغ رنگ داره ....مگه اخر قيمت 7200 به نظر شما مشکلى داره چپ نشده که انقد ميده يا قيمتش همينه؟؟؟؟ ممنون ميشم راهنماى کنيد ..اگر هم بخوام بخرم به چه چيزاى توجه کنم سرم کلاه نره.

Hamid_brg1325
03-08-1394, 12:41 قبل از ظهر
اینکه بخوای تو توری اگزوز و ایناش دست ببری اصلا کار صحیحی نیست و برندای مختلفو امتحان کنی بهتره
دیروز تو جاده تاپ اسپید 173 زدم .موتور rc یکی از بروبچ ک مدلش 93 هست 184 پر کرد تو شیب
ولی ماله من رو 173 ک رسید کاتاف زد و قفل کرد .لعنتی شتابش بهتر از قبلیا پر میکرد و پیش خودم گفتم تو شیب 190 شاید بتونم بزنم باهاش ک بی پدر گوه زد ب حالمون
باید بگردم ببینم کجا میتونه دیاگ بزنه ک این قفل کن سرعتش مثه قبلیا برداشته شه
ولی خداییش هندلینگش حتی تک پشته هم خوب و مطمین بود .

Meth
04-08-1394, 08:59 بعد از ظهر
سلام دوستان يكي به من گفت ميشه لاستيك ١٨٠ بندازيم زير هيو.ميشه انداخت يا نه؟؟؟؟ميشه لطفا راهنمايي كنيد؟؟؟؟

Gladiator
04-08-1394, 09:06 بعد از ظهر
سلام دوستان يكي به من گفت ميشه لاستيك ١٨٠ بندازيم زير هيو.ميشه انداخت يا نه؟؟؟؟ميشه لطفا راهنمايي كنيد؟؟؟؟

بله میشه ، ولی پیشنهاد میکنم از 160 پهنتر نندازی ، لاستیک 180 برای رینگ هیوسانگ پهنه و قوس افقی لاستیک زیادی گرد میشه و لاستیک عقبت به راحتی سر میخوره

amirkhafan68
29-08-1394, 07:28 بعد از ظهر
با سلامم خدمت همه دوستان هیوسانگ سوار[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
این ها عکسای یک هیوسانگ داخل مشهد هست مدل 93 ارسی
یه چند تا شوال داشتم خدمت اساتید
اول اینکه یکی از عکسا میبینید فلاپ سمت راست کمی ترک خورده مسخواشتم بدونم ترمیم میشه یا نه؟
دوم اینکه جای ترانزیستورش دیدم چرب و عکس گزاشتم دقیقا جای اون سه تا سیم پر روغن بود این روغن از کجا اوومده؟
و یکی دیگه لوله جای هواکش هست که عکس گزاشتم پیچ خورده میخوام بدونم مشکل پیش نمیاره؟
و عکس آخر مال سیم هست بالای اگزوز که کمی سوخته اون مال چی هست؟
کلا به چه موارد دیگه دقت کنم؟موتور 3500 راه رفته و رسیدگی بهش کلا نشده و نو هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

amirkhafan68
29-08-1394, 07:59 بعد از ظهر
راستی چرا دنده یک و دو یک صدای تق میده و اینکه اولش راه میفته خیلی بد راه میره ولی یک دفعه دور میگیره.کلاجشم خیلی سفته آیا همشوون اینجوریه یا راه حلی داره؟

BKING
02-09-1394, 08:22 قبل از ظهر
راستی چرا دنده یک و دو یک صدای تق میده و اینکه اولش راه میفته خیلی بد راه میره ولی یک دفعه دور میگیره.کلاجشم خیلی سفته آیا همشوون اینجوریه یا راه حلی داره؟
موقع تعویض دنده صدا می ده یا کلا بعد از تعویض دنده ؟

pooriapo
02-09-1394, 09:52 بعد از ظهر
سلام ی سوال داشتم.میخواستم ببینم بره هیوسانگ با برگه اوراقی میشه سند گرفت؟یا مثلا از راه یک موتور فروش بیاد براش ی سند بگیره جدید؟!!!هر راهی باشه

hakr
09-09-1394, 03:11 بعد از ظهر
دوستان با سلام
دوتا سوال در مورد این موتور داشتم با توجه به انزکتور بودن این موتور تنظیم آن مثل خودرو باید با دستگاه باشد؟ اگر بله پس امکان استفاده اش در همه شهر ها وجود ندارد
من یکی از مشکلاتم با این مدل موتورهای تک کمک بلند بودن جایگاه نشستن همراه میباشد .آیا امکانش هست پشت موتور پایینتر بیاید؟
ممنون از شما

farshad 54
09-09-1394, 04:01 بعد از ظهر
موتور های انژکتوری نیاز به دیاگ دارند

موتور های اسپرت طرز نشستن ترک نشینش همینه و این فقط مختص هیو سانگ نیست و راهی هم نداره که ترک نشین پائینتر قرار بگیره با نرم کردن کمک عقب هم فقط فشار روی کمک بیشتر میشه و هندلینگ موتور خراب میشه

Gladiator
09-09-1394, 05:32 بعد از ظهر
سلام ی سوال داشتم.میخواستم ببینم بره هیوسانگ با برگه اوراقی میشه سند گرفت؟یا مثلا از راه یک موتور فروش بیاد براش ی سند بگیره جدید؟!!!هر راهی باشه

برگه اوراق اسمش روشه دیگه ، موتورو باید اوراق کنی سند نمیشه گرفت

- - - Updated - - -

دوستان کسی از قیمت comet صفر اطلاع داره؟

hakr
09-09-1394, 10:04 بعد از ظهر
موتور های انژکتوری نیاز به دیاگ دارند

موتور های اسپرت طرز نشستن ترک نشینش همینه و این فقط مختص هیو سانگ نیست و راهی هم نداره که ترک نشین پائینتر قرار بگیره با نرم کردن کمک عقب هم فقط فشار روی کمک بیشتر میشه و هندلینگ موتور خراب میشه
آقا امیر پس غیر پالس 220 سر وشکل اسپورت داره .برند بهتری از پالس تو بازار نیست توحجم 220-250 که سیستم نشیمنش مثل 220 پالس باشد؟

Arash-The-Rider
10-09-1394, 12:15 قبل از ظهر
دوستان با سلام
من یکی از مشکلاتم با این مدل موتورهای تک کمک بلند بودن جایگاه نشستن همراه میباشد .آیا امکانش هست پشت موتور پایینتر بیاید؟
ممنون از شما

بله دوست من این کار امکانپذیر هستش. به این قسمت کمک میگن preload adjuster و در قسمت پایین کمک عقب هیو وجود داره. مشکل اینه که اگر بخوای تنظیم کنی باید با ابزاری به نام spanner ابتدا فنر رو بالا بدی و بعد این کار رو انجام بدی. اصولا تعمیرکارای ما مال این حرفا نیستن که بتونن این کارا رو انجام بدن و فک نکنم یه تعمیرکار تو کل کشور باشه که تا بحال دست به adjuster زده باشه. در کل این کار بسیار حساسیه و ممکنه که میزان load روی فنر رو از حالت استاندارد به هم بزنی و اولین نتیجش رو هم سر پیچ خواهی دید که می زنندت زمین.

- - - Updated - - -

[/QUOTE] این ها عکسای یک هیوسانگ داخل مشهد هست مدل 93 ارسی
یه چند تا شوال داشتم خدمت اساتید
اول اینکه یکی از عکسا میبینید فلاپ سمت راست کمی ترک خورده مسخواشتم بدونم ترمیم میشه یا نه؟
دوم اینکه جای ترانزیستورش دیدم چرب و عکس گزاشتم دقیقا جای اون سه تا سیم پر روغن بود این روغن از کجا اوومده؟
و یکی دیگه لوله جای هواکش هست که عکس گزاشتم پیچ خورده میخوام بدونم مشکل پیش نمیاره؟
و عکس آخر مال سیم هست بالای اگزوز که کمی سوخته اون مال چی هست؟
کلا به چه موارد دیگه دقت کنم؟موتور 3500 راه رفته و رسیدگی بهش کلا نشده و نو هست
ممنون میشم راهنمایی کنید[/QUOTE]

والا ما که ترکی ندیدیم ولی اگه قسمتی از فلاپه که نزدیک جاپایی هست مشکل خیلی از هیوسانگ سواراس که با پا می شکوننش. چون کوچیکه نمی تونین جوش پلاستیک بدی . می تونی چسبای پایه اپوکسی که خورندگی پلاستیک هم ندارن بگیری بزن از داخل.
ترانزیستور نه شارژر رکتیفایر. من گمونم اون چرب نباشه و باطری سولفاته شده ریخته رو سیمها. در غیر اینصورت معمولا تعمیر کارا روی اتصالات رو کمی گریس می زنن تا از خال زدن یا سولفاته شدن جلوگیری کنن

هواکش نیس. ماله اینه که بخارات روغن کمی وارد ایر باکس بشه تا غبارگیری بهتر بشه. جنتشو عوض کن.
سیمای سنسور اکسیژنه. والا این هیو انقد داغ کار می کنه که اموات همه ی سیما رو جلو چشاش میاره. کاریش نمی تونی بکنی. می خوای چسب برق بپیچون.

Gladiator
10-09-1394, 07:35 قبل از ظهر

blackwhite
14-09-1394, 04:41 بعد از ظهر

تو دیوار یا شیپور سرچ کن قیمتا دستت میاد ...

Gladiator
14-09-1394, 05:11 بعد از ظهر
تو دیوار یا شیپور سرچ کن قیمتا دستت میاد ...

داداش comet خشک مدل 92 منظورمه

farshad 54
14-09-1394, 05:21 بعد از ظهر
کامت و کویر میده 18 تومن

blackwhite
14-09-1394, 10:08 بعد از ظهر
دوستان با بوجه 8 یا 9 تومن میخوام یه هیو کارکرده بخرم به نظرتون به صرفه هست یا نه

Gladiator
14-09-1394, 10:42 بعد از ظهر
دوستان با بوجه 8 یا 9 تومن میخوام یه هیو کارکرده بخرم به نظرتون به صرفه هست یا نه

مدل 88 یا 89 میتونی بگیری با این بودجه ، دو تومن به بودجت اضافه کن مدل 90 به بالا بگیر

blackwhite
14-09-1394, 10:51 بعد از ظهر
مدل 88 یا 89 میتونی بگیری با این بودجه ، دو تومن به بودجت اضافه کن مدل 90 به بالا بگیر

داداش حتی مدل 91 هم پیدا میشه با این پول
تو دیوار یه سرچ بزن
حالا نمیدونم موتوراشون واقعا درسته با نه ایراد داره البته نوشتن که موتور پلمه

amirkhafan68
15-09-1394, 08:50 بعد از ظهر
سلام مجدد
هرکاری کردم اف 1 خامووش نشد.
هم استپرو تمیز کردیم هم سیماش وصله موتور هم خوب گاز میخووره.
فقط یک چیزی در دمبی عقب موتور سمت راست 4 تا رله هست که به فیش وصل میشه.اونا یکیش انگار فیشش قطعه ولی موتور خوب گاز میخوره
حالا هم باید دست سیمو فکز کنم باید باز شه که به نظرم صلاح نیست
حالا از دوستان کسی میاد مشهد که دستگاه دیاگشو بیاره واسه ما دیاگ بزنه؟هزینشم میدیم.هم اینکه مسافرتم میااد

BKING
16-09-1394, 08:01 قبل از ظهر
سلام مجدد
هرکاری کردم اف 1 خامووش نشد.
هم استپرو تمیز کردیم هم سیماش وصله موتور هم خوب گاز میخووره.
فقط یک چیزی در دمبی عقب موتور سمت راست 4 تا رله هست که به فیش وصل میشه.اونا یکیش انگار فیشش قطعه ولی موتور خوب گاز میخوره
حالا هم باید دست سیمو فکز کنم باید باز شه که به نظرم صلاح نیست
حالا از دوستان کسی میاد مشهد که دستگاه دیاگشو بیاره واسه ما دیاگ بزنه؟هزینشم میدیم.هم اینکه مسافرتم میااد
سلام

دستگاه دیاگ رو همه ندارن فقط تعدادی از تعمیر کارا دارن.
کویر تو مشهد نمایندگی نداره ؟

Arash-The-Rider
16-09-1394, 11:30 بعد از ظهر
داداش حتی مدل 91 هم پیدا میشه با این پول
تو دیوار یه سرچ بزن
حالا نمیدونم موتوراشون واقعا درسته با نه ایراد داره البته نوشتن که موتور پلمه

پیدا کردی داداش یه 2 تاشم بذار کنار برا من. 8 تومن 91؟!!

Alireza.BMW
17-09-1394, 11:27 قبل از ظهر
سلام

دستگاه دیاگ رو همه ندارن فقط تعدادی از تعمیر کارا دارن.
کویر تو مشهد نمایندگی نداره ؟

به به امیرجان رفت هیو خرید شیرنی به ما نداد :3ztzsjm: چند خریدی موتور رو؟؟؟
مشهد هیچ چیزی نداره جناب bking باس امیر جان بره پیت استاب پیشه مهدی عزیزی کارش کلا موتور سنگینه... معمولا وقت رو این موتورا نمیزاره ولی بزاره کار بلده البته امیرجان باس سرکیسه رو خوب شل کنه :4chsmu1:

amirkhafan68
17-09-1394, 03:11 بعد از ظهر
چرا داره داداش دوست عزیزموون الله بیگی هست که خیلی منصفن خیلیی:25r30wi:
چاکر داش علیرضا خوبی؟هنووز مگولتوو داری؟
برای این اف یکش یکی رو معرفی کنید ببریم

Alireza.BMW
17-09-1394, 07:07 بعد از ظهر
چرا داره داداش دوست عزیزموون الله بیگی هست که خیلی منصفن خیلیی:25r30wi:
چاکر داش علیرضا خوبی؟هنووز مگولتوو داری؟
برای این اف یکش یکی رو معرفی کنید ببریم
.
مگول خدا بیامرزتش... فک کنم برج 5 بود فروختم... الله بیگی:acigar: پس اونم داره پیشرفت میکنه... ببر پیش همون خب... مشهد کسی دیاگ نداره تا جایی که میدونم سنگین کارا دارن معمولا اونم که من یکیشونو میشناسم معرفی کردمت نمیری که... توی مشهد فقط آپاچی و این موردا بقیه موتورا بخری گریت در میاد... هیو رو چند برداشتی 17؟؟؟ 18؟؟؟ 20؟؟؟

amirkhafan68
17-09-1394, 10:07 بعد از ظهر
نهوبابا 11 دیدااش.ولی تمیزه.دیگه زمستون موقع خریده

Afshin007
18-09-1394, 07:36 قبل از ظهر
دوستان هیوسوار تا حالا با پالس۲۰۰ان اس درگ انداختن؟؟
شتاب اولیه کدومشون بیشتره؟؟

eshgh_namordeh
08-10-1394, 12:41 بعد از ظهر
مطمِئن باشید شتاب هیو خیلی خیلی بیشتر هست

shaahinah
09-10-1394, 02:39 قبل از ظهر
دوستان هیوسوار تا حالا با پالس۲۰۰ان اس درگ انداختن؟؟
شتاب اولیه کدومشون بیشتره؟؟
بنده با ان اس کل انداختم هیو بیشتره البته بنده سوار ان اس بودم و تو حرکت باهاش کل انداختم خیلی تو چش نیست اما جلو میفته البته فکر کنم تو درگ و شتاب اولیه ان اس تا جلو بیوفته هم به خاطر سبکتر بودنش هم سه شمع بودنش اما فکر نکنم بیش از سرعت 80 دوام داشته باشه این جلو افتادن

10000hp
10-10-1394, 12:05 قبل از ظهر
سلام به هیو دوستان وهیو سواران
اگه خدا بخواد قراره به جمعتون بپیوندم :pm1:
امروز با فروشگاه مرکزی کویر تو جردن تماس گرفتم مثل اینکه طرح فروش زمستانشون شروع شده و به خاطر رفع تحریم ها کلی قیمت موتورا رو پائین آورده (محمد جواد جان خیلی میخوامت :bighug:)
تو یه جمع بندیه کلی و بررسیه مدلهای مختلفش مخصوصا مدلهای اکسیو به این نتیجه رسیدم GTN 250 استریتش خیلی به کارم میاد چون خیلی سبک تر از GTR ایناست و اون اگزوز مسخره اکسیو رو هم نداره (کافیه از رو یه جوب کوچیک رد شی تا اگزوزو جا بزاری)
نظرتون چیه دوستان؟

Gladiator
23-10-1394, 02:50 قبل از ظهر
سلام به هیو دوستان وهیو سواران
اگه خدا بخواد قراره به جمعتون بپیوندم :pm1:
امروز با فروشگاه مرکزی کویر تو جردن تماس گرفتم مثل اینکه طرح فروش زمستانشون شروع شده و به خاطر رفع تحریم ها کلی قیمت موتورا رو پائین آورده (محمد جواد جان خیلی میخوامت :bighug:)
تو یه جمع بندیه کلی و بررسیه مدلهای مختلفش مخصوصا مدلهای اکسیو به این نتیجه رسیدم GTN 250 استریتش خیلی به کارم میاد چون خیلی سبک تر از GTR ایناست و اون اگزوز مسخره اکسیو رو هم نداره (کافیه از رو یه جوب کوچیک رد شی تا اگزوزو جا بزاری)
نظرتون چیه دوستان؟

برای مسافرت و سواری گرفتن راحت از یه موتور استریت GTN مناسبتره ، GTR کلاس خاص خودشو داره ، ولی خب سواریش خسته کنندست مخصوصا تو شهر ، من شخصا ظاهر و کلاس GTR رو بیشتر میپسندم
شرایط فروش زمستانه کویر چیه؟

m_2k2
25-10-1394, 03:09 بعد از ظهر
سلاام به همه ی دوستان
کیلومتر موتورم به مایل هستش چجوری باید به کیلومتر میشه؟
جهانرو مدل ۸۸

10000hp
28-10-1394, 12:51 قبل از ظهر
برای مسافرت و سواری گرفتن راحت از یه موتور استریت GTN مناسبتره ، GTR کلاس خاص خودشو داره ، ولی خب سواریش خسته کنندست مخصوصا تو شهر ، من شخصا ظاهر و کلاس GTR رو بیشتر میپسندم
شرایط فروش زمستانه کویر چیه؟
بالاخره یکی جواب داد!
من واقعا با این موضوع که تو gtr آدم مجبور میشه انقدر خم شه که بعد نیم ساعت کمر درد بگیره نمیتونم کنار بیام به خاطر همین gtn بهتره به نظرم.ضمن اینکه آدم تو ترافیک که وای میسته دیگه سونا خشک نمیره!! مخصوصا که همیشه پشت چراغ قرمزا وایمیستم.
شرایط فروشش هم یک سوم قیمت موتور نقد و بقیش طی 10 یا 12 تا چکه

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

m_2k2
29-10-1394, 03:36 بعد از ظهر
سلاام به همه ی دوستان
کیلومتر موتورم به مایل هستش چجوری باید به کیلومتر میشه؟
جهانرو مدل ۸۸

دوستااااان لطفا راهنمایی کنید

Gladiator
30-10-1394, 04:37 بعد از ظهر
سوییچتو باز کن ، برو رو حالت ODO
سوییچو ببند دوتا دکمه Reset و Select رو باهم فشار بده و نگه دار ، تو همین حالت سوییچو باز کن و چند ثانیه صبر کن تا عمل تعویض انجام بشه

10000hp
01-11-1394, 05:52 بعد از ظهر
سلام به همگی
امروز نمایشگاه موتور مصلی بودم.جای همه موتور سواران خالی ☺
خداوکیلی غرفه کویر از همه بزرگتر و شلوغ تر بود و دقیقا جلوی ورودی اصلی بود.واقعا کویر مایه گذاشته بود تو نمایشگاه 👏👏
منم فرصتو از دست ندادمو از تخفیف نمایشگاهی استفاده کردم و یک دستگاه 250 gtn ثبت نام کردم 😉
ایشالا تا هفت هشت روز دیگه تحویل میگیرم .راستی قرعه کشی هم شرکت کردم 😊

Gladiator
02-11-1394, 12:06 قبل از ظهر
مبارکه ، چند خریدی؟شرایط فروش کویر چی بود؟چند درصد تخفیف دادن؟

10000hp
02-11-1394, 01:24 قبل از ظهر
مبارکه ، چند خریدی؟شرایط فروش کویر چی بود؟چند درصد تخفیف دادن؟
ممنون
قیمت خود موتور 14 تومن بود
10 درصد تخفیف برای خرید نقد= 12.6
5 درصد تخفیف برای خرید قسطی= 13.3
این شرایط به گفته خودشون فقط برای ایام نمایشگاه بود.

10000hp
16-11-1394, 01:33 قبل از ظهر
سلام به همگی
دوستان امروز به این نتیجه رسیدم این شرکت اسمش کویر موتور نیست ک...ر موتوره 😒😒😝...
بعد از 16 روز سنگ قلاب کردن و جواب تلفن ندادنو برخورد های بی ادبانه و قول های دروغکی دادن امروز برای بار سوم رفتم نمایندگی اصلیشون تو آفریقا خیلی پر رو پر رو برگشتن میگن اصلا دیگه از این مدل استریتشو نداریم.همون یدونه سبزه هم مرجوع کردیم انبار !!!!!!!
میگم چرا خوب تازه بعد از 16 روز الاف کردن من دارید این حرفو میزنید؟!
خوب همون دو هفته پیش میگفتید. میگه ایراد فنی داشته ما نمیخواستیم بعدا شرمندتون شیم !!!(یعنی چشاش داد میزد میگفت من مثل سگ دروغ میگم)
بعدش برگشته میگه خوب از همین exiv بگیر خیلی خوشگل تره !!
منم گفتم نمیخوام ...پولمو پس بدید
هی گفت gtrc بگیر gtr گفتم :ننننننتچ!!
برگشته میگه بعد از اینکه فرم رو پر کردی دو باره وسط هفته بیا تا بفرستمت بری از واحد مالیمون تو یه جای دیگه پولتو پس بگیری!!!
منم دیگه تشتکم پرید شروع هرچی حرف تو دلم بودو به خود رضایی (مدیر حسابداریشون بود مثل اینکه ) داد بیداد کردم!!
خلاصه بعد از کلی بالا پایینو نه به خدا و من بمیرم تو بمیری اونا گفتن بهشون گفتم الحقققق که هرچی تو این سایتا و شبکه های اجتماعی ازتون بد میگن کمتون هم هست!!!

یهو اون یکی رییسشون (یه کچله بود) گفت اشکال نداره هماهنگ میکنم پولتو بریزن کارتت 😆
ولی خدا میدونه که به چه حالی دوباره مدرسو رفتم پایین به امید اینکه شاید بتونم یه gtn صفر تو گمرک گیر بیارم 😐😕
خدا میدونه که 300 کیلومتر مسافت رو رفتم تا به گمرک برسم!!!
ولی همون خدا جای حق نشسته چون دمش گرم همین دو ساعت پیش بهترین رنگشو نصیبم کرد !!!!!😊😊😊😊 ...
ادامه داستان فردا صبح...چون چشام داره میسوزه از بیخوابی !!
شب خوش 😴

10000hp
16-11-1394, 11:13 بعد از ظهر
سلام مجدد
نه به اینکه تو چهار سال 680 صفحه اومدیم جلو نه به اینکه 20 روزه هیچکی پست نذاشته 😬
البته حق هم دارید چون
کامپیوتر مدیر سایت فکر کنم پنتیوم 2 هستش درست سه دقیقه طول میکشه یه صفحه باز شه 😒...بگذریم...
دوستان بعد از هفته ها جست جو و وبگردیو جمع آوری اطلاعات (همین تاپیکو فعلا تا صفحه سیصدشو خوندم 😊)
دیروز تونستم یک دستگاه GT250N قرمز رنگ خریداری کنم.موتور صفر کیلومتر و مدل 94 هست.دیروز رفتم فروشگاه تاپ سیکلت شهریاری و فرم و چک هاشو پر کردم و تنها استریت صفر کیلومتر قرمز رنگو که مونده بود بالاخره به نامم شد 😆.بعد قرار شد موتورو تحویل بگیرم و شنبه صبح بیام بیمش کنم و بقیه مدارکشو بگیرم.خلاصه بعد از دو ساعت چک امضا کردن اومدم نشتم پشتش گازو که دادم....سیم گاز پاره شد 😂😂😂😂😂
نمیدونم چرا اون لحظه یاد اوم سنجابه افتادم تو کارتون عصر یخبندان همون که هی به اون بلوط گندهه نمیرسید...
خلاصه همون در مغازه دوباره برگشت تو تا سیم گازشو عوض کنه که شنبه بیام ببرمش.
فعلا تنها چیزی که از هیوسانگ دو سیلندر دستم هست دفترچه راهنماشه!!
خدایی از حق نگذریم چه دفترچه کاملی داره

10000hp
16-11-1394, 11:15 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

10000hp
16-11-1394, 11:16 بعد از ظهر

AMIR TEHRANPARS
17-11-1394, 03:13 بعد از ظهر
هیوسانگ 250 استریت دیگه قرار نیست تولید بشه؟
شنیدم دایلیم هم قرار نیست تولید شه!
پس کویر تو سال 95 چی میخواد بفروشه؟

10000hp
17-11-1394, 09:06 بعد از ظهر
بالاخره لمسش کردم 😊👇

10000hp
17-11-1394, 09:21 بعد از ظهر
دوستان طبق گفته های خودتون تا 100 کیلومتر اول دور موتورو از پنج هزار بالاتر نمیارم ولی همینشم خییلی قویه!!
سربالایی یادگار امامو با دنده 4 همچین دور میگرفت فکر میگرفت فکر میکردی دنده دویی یکی چیزیه!!تو دور های زیر پنج هزار گشتاورش فوق العادست.
همون لحظه اول که تحویل گرفتم دندهاش خیلی بد جا میرفت جوری که تو ذوقم خورد ولی تا برسم خونه خیلی نرم شد!!!جوری که به اشاره ایی خلاص میکرد دنده رو.
کلاژش هم خیلی قوی و نوئه جوری که موتور استارت میزنی یه ذره میپره جلو!
لاستیکا چسبندگیش خوبه جوری که تو کل مسیرم اصلا به ترمز جلو احتیاج نشد یعنی ترمز عقبو میگرفتم قشنگ دوشاخ های جلو جمع میشه.
یکی دو مرتبه تو همو دقایق اولیه چراغ f1 روشن شد ولی طبق تجربه دوستان اهمیت ندادم و بعد دو دقیقه درجا کار کردن خاموش شد و دیگه هم روشن نشد 😊
فعلا تا این 19 کیلومتر اولیه که همه چیش راضی کننده بود .خدا کنه تا آخرش همینجوری باشه...

farshad 54
18-11-1394, 05:18 بعد از ظهر
مبارکتون باشه

هیوسانگ رو سعی کنید بیشتر با ترمز جلو کارکنید چون ترمز عقب اگر زیاد استفاده کنید سریع داغ میشه و عملکردش ضعیف میشه ضمن اینکه مصرف لنت عقب خیلی بالا میره و هر 1000 تا باید لنت عوض کنید

بعد 100 کیلو متر کارکرد اول حتما روغنشو عوض کنید حتما از کارتل تخلیه کنید روغنو و با ساکشن روغن رو خالی نکنید

farshad 54
18-11-1394, 05:24 بعد از ظهر
شلنگ ترمز عقب رو هم با یه بست کمربندی از لاستیک عقب دور نگه دارید چون احتمال ساییدگی و پاره شدن داره

10000hp
18-11-1394, 10:05 بعد از ظهر
مبارکتون باشه

هیوسانگ رو سعی کنید بیشتر با ترمز جلو کارکنید چون ترمز عقب اگر زیاد استفاده کنید سریع داغ میشه و عملکردش ضعیف میشه ضمن اینکه مصرف لنت عقب خیلی بالا میره و هر 1000 تا باید لنت عوض کنید

بعد 100 کیلو متر کارکرد اول حتما روغنشو عوض کنید حتما از کارتل تخلیه کنید روغنو و با ساکشن روغن رو خالی نکنید
آره همیشه باید از جفت ترمزا همزمان استفاده کرد.

دوستان امروز اولین آسیب رو به موتورم زدم...هورااااا 🙌🙌🙌😆
موتورو با دستمال تمیز کردمش ولی چون خیلی وقت بود تو انباری بوده تو بعضی جاهای باریک خاک نشسته بود که نمیشد تمیزش کرد.
هنوز خیلی گرم نشده بود که بردمش کارواش شلنگو از یارو گرفتم نمه نمه خاکاشو شستم.بعد موتورو با نیش استارت روشن کردم راه افتادم
تو راه یه زنه پیچید جولوم اومدم بوق بزنم دیدم کار نمیکنه...😆
دوستان رفتم کارت گارانتی رو تحویل بگیرم 80 تومن ازم کند!!! یعنی از کوپن گارانتیمم کند!!
داشت میرسید به شلوارم که سریع متواری شدم 😉
تو مغازش که بودم پرسیدم روغنش چنده میخوام عوض کنم میگه این مخخخخصوص هیوسانگه 90 تومن !!دو لیتر روغنو!!
خلاصه اومدم از یه جای دیگه یه روغن 4 لیتری elf نمره 10w40 مخصوص رنو مگانو خریدم 60 تومن کلی به ریش یارو گارانتیه خندیدم😊
حالا نمیدونم چون نوئه اینجوریه ولی
چسبندگیه لاستیکا فقط میخوام بگم فوووق العادست!!ترمز عقب همچین جیغ میکشه انگار ماشین داره ترمز میزنه.
دوستانی که موتور نو خریده بودن هی ایراد از سفتیه دنده ها گرفته بودن ...این که کیلومتر به کیلومتر داره نرمتر میشه !!!من یادمه 3 سال پیش تریلمم نو خریده بود تا هفته اولش دنده هاش همینجوری صفت بود.
اصلا دلیل اصلی اینکه میگن روغن موتور سیکلتو همون صد تای اول عوض کنید هم همینه!!بیشتر به خاطر گیربکسه.

amiroww
21-11-1394, 02:30 بعد از ظهر
سلام
من 2 سال پیش در خدمت شما بودم با GTR که بعد از کلی اذیت کردن بعد از 3 ماه فروختمش

الان مدل GTR RC دیدم که اورده کویر با قیمت 20 تومن

خودشون میگن مشکلات Fi حل شده و دیگه برای داغ کردن ارور نمیده ECU . در کل کسی از دوستان تجربه داره از این موتور ، ایشالا از اول اسفند که پلاک 95 میده یکی بردارم .

10000hp
22-11-1394, 01:16 قبل از ظهر
سلام
من 2 سال پیش در خدمت شما بودم با GTR که بعد از کلی اذیت کردن بعد از 3 ماه فروختمش

الان مدل GTR RC دیدم که اورده کویر با قیمت 20 تومن

خودشون میگن مشکلات Fi حل شده و دیگه برای داغ کردن ارور نمیده ECU . در کل کسی از دوستان تجربه داره از این موتور ، ایشالا از اول اسفند که پلاک 95 میده یکی بردارم .
سلام.اگه استفاده روزانه ات بالای یک ساعته حتما حتما GTN بگیر
7 میلیون بیشتر برای فلاپ و سنگین تر شدن واقعا ارزششو نداره !!!!!
غیر از مشکلاتی که تو GTRC حل شده
برای تمام مدل های دیگه هم کلی آپدیت ECU اومده که علاوه بر اینکه مشکل داغ شدن و خاموش شدن رو حل کرده یه عالمه هم تو شتاب و کارکرد بهتر انجین تاثیر میزاره.
من که خدا رو شکر تا الان مشکل f1 اینا ندارم ولی در اسرع وقت میبرم ای سی یومو آپدیت میکنم

10000hp
22-11-1394, 01:24 قبل از ظهر
دوستان میخوام یه گروه تلگرام راه بندازم با اسم "Hyo riders of Persia"
نظرتون چیه؟!
اگه موافقید شمارهاتونو اینجا بزارید یا بهم PM بدید تا اددتون کنم.مطمئن باشید گروه خیلی باحالی میشه😉
اینم یه عکس برا خالی نبودن عریضه.
اسب آبی در حال خمیازه 😊 :

keyvanj
22-11-1394, 02:40 قبل از ظهر
هیوسانگ 250 استریت دیگه قرار نیست تولید بشه؟
شنیدم دایلیم هم قرار نیست تولید شه!
پس کویر تو سال 95 چی میخواد بفروشه؟

همش سیاست شرکته برای بالا بردن فروش توسط حریص کردن مشتری
اصولا تو ایران هرچیو میگن میخواد کم بشه یا تموم بشه همه حمله میکنن سمتش
دایلیم رو خود شرکت از تابستون شایعه کرد که دیگه نمیخواد تولید بشه
کلی فروشش رفت بالا
حالا برو ببین چندتا دایلیم صفر کیلومتر چیده تو نمایندگی ها . زنگ هم بزنی نمایندگی هر رنگی بخوای داره واست .....

هیو هم همینه ....
سیاستشونه .... اتفاقا" از سال دیگه که موتوراب کاربراتور تولید نمیشه کویر باید دو دستی بچسبه به موتورای انژکتور....

Alireza.BMW
22-11-1394, 09:02 قبل از ظهر
مبارکه دوست عزیز10000hp ([Only registered and activated users can see links]) چند خریدید موتور رو؟؟؟ برای بحث آب بندی هم این موتورا چون حجمشون بالاست باید تا 2000کیلومتر مراعاتشون کرد و آب بندیش روی 2000تاست... نمیگم از این حد دور موتور فراتر نره یا بره یا تا دنده چند برید و نرید میتونید از همه دنده ها استفاده کنید موردیم نداره کلا جوری دنده عوض کنید که هیچ فشاره اضافه روی انجین احساس نشه.:29:
در آخر هم حداکثر قدرت هیو در دور موتور 10000هستش...هیچوقت بیشتر از این گاز ندید یه عمر موتور هستش...یک نکته ای هم بگم برای درگ انداختن یا 0 تا 100 گرفتن هم برای ماشین هم موتور اونایی که حرفه ای هستن وقتی دور موتور میرسه به حداکثر قدرت موتور دنده میدن و اونایی که نمیدونن تا رد لاین گاز میدن پس اون که گاز رو تا حداکثر قدرت موتور توی درگ میده برندست:smilies(113):

10000hp
22-11-1394, 04:09 بعد از ظهر
مبارکه دوست عزیز10000hp ([Only registered and activated users can see links]) چند خریدید موتور رو؟؟؟ برای بحث آب بندی هم این موتورا چون حجمشون بالاست باید تا 2000کیلومتر مراعاتشون کرد و آب بندیش روی 2000تاست... نمیگم از این حد دور موتور فراتر نره یا بره یا تا دنده چند برید و نرید میتونید از همه دنده ها استفاده کنید موردیم نداره کلا جوری دنده عوض کنید که هیچ فشاره اضافه روی انجین احساس نشه.:29:
در آخر هم حداکثر قدرت هیو در دور موتور 10000هستش...هیچوقت بیشتر از این گاز ندید یه عمر موتور هستش...یک نکته ای هم بگم برای درگ انداختن یا 0 تا 100 گرفتن هم برای ماشین هم موتور اونایی که حرفه ای هستن وقتی دور موتور میرسه به حداکثر قدرت موتور دنده میدن و اونایی که نمیدونن تا رد لاین گاز میدن پس اون که گاز رو تا حداکثر قدرت موتور توی درگ میده برندست:smilies(113):
آب بندی رو واقعا باید رعایت کرد.چون دقیقا مثل همون قضیه دیوار کجه.اگه همون روز اول خوب باهاش رفتار کنی تا ثریا موتور راه میره!!
اصلا ضریب این دنده هاش بالاست چه به خوای نخوای به دور بیشتر از 6000 RPM احتیاج پیدا نمیکنی!! ولی دوستان به نظرم دیگه زیادی دورش بالاست.دنده 1 قشنگ 60 تا پر کرد! دنده 2 راحت اومد رو 97 تا! یعنی اگه کیلومترت به مایل باشه برای صفر تا صد زدن احتیاج به نده سه پیدا نمیکنی چون 60 مایل مساوی همون 97 خودمونه!(تو کشور هایی که یونیتشون به مایله 0 تا 60 رو در نظر میگیرن)
تا الان هم باور کنید فقط دو سه مرتبه تا کات آف رفتم اونم محض کنجکاوی وگرنه اصلا احتیاجی نیست.
دوستان چند تا کار جالب رو موتور انجام دادم حالا بعدا عکسو توضیحاتشو میزارم

ride your life...love your ride...unconditionally

ابوالفضل88
22-11-1394, 07:05 بعد از ظهر
هیوسانگه ها سی جی نیسا

کیلومترشو با جی پی اس تست کنین خیلی هم از بنزین معمولی استفاده نکنین

شب ها هم مسواک بزنین:acigar:

Alireza.BMW
22-11-1394, 10:49 بعد از ظهر
هیوسانگه ها سی جی نیسا

کیلومترشو با جی پی اس تست کنین خیلی هم از بنزین معمولی استفاده نکنین

شب ها هم مسواک بزنین:acigar:

...خطی کیلومترش با جی پی اس 17تاست... در مورد تاپ اسپید دنده ها هم که دوستمون گفت بعله موتور 250ست باید اینطوری باشه آپاچی با دنده 1خودش 45تا اگه درست گفته باشم رو کات آف میره

M@hdi
23-11-1394, 07:24 قبل از ظهر
تا 4 ماه دیگه معرفی میشه

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

MahkooM-m2m
23-11-1394, 05:02 بعد از ظهر
تا 4 ماه دیگه معرفی میشه

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

دادا مطمئنی 300 چون پایین فللپ زده V25

mv agosta
23-11-1394, 05:26 بعد از ظهر
رو دمی عقب زده 300

MahkooM-m2m
23-11-1394, 09:34 بعد از ظهر
درس ولی اون V25 چیه .

roma
23-11-1394, 09:59 بعد از ظهر
درس ولی اون V25 چیه .

اون احتمالا. v2 s یعنی دوسیلندر اسپرت
جالبیش اینه که abs هم داره به نظر هم اسپورت تورینگ فرمونش خیلی بالاس

10000hp
23-11-1394, 10:51 بعد از ظهر
وای چقدر خوشگل شده !
دمشون گرم همه چیزشو تغیر دادن
1.رینگها
2.دیسک جلو و عقب
3.چراغ جلو
4.طرح کلی فلاپ ها
5.باک
6.زین ها
7.دمبی عقب
8.اگزوز
9.جاچایی راکب و مرکب
10.راهنما ها چراغ عقب دستگیره عقب...
واقعا دمشون گرم 👍👏
خوب دارن پا به پای کویر و جهانرو میان همین روزاست که برسن به ما ...

کبیر
24-11-1394, 11:02 قبل از ظهر
بنده در حال نوشتن یک کتاب بسیار دقیق برای انژکتور و سنسورهای هیوسانگ 250 می باشم . به گونه ای که دیگر خود فرد مشکلات ناشی از سنسورها و برق موتورسیکلت را می تواند رفع کند.
انشاال... امسال نوشتن کتاب تمام می شود.

farshad 54
24-11-1394, 02:00 بعد از ظهر
ترمز جلو چرا جفت دیسک نیست ؟

دمبی عقب چرا اینقدر درازه ؟

اگه تونستن یه چیزی بسازن که چند تا ایراد مسخره نداشته باشه :waiting:

10000hp
24-11-1394, 07:52 بعد از ظهر
بنده در حال نوشتن یک کتاب بسیار دقیق برای انژکتور و سنسورهای هیوسانگ 250 می باشم . به گونه ای که دیگر خود فرد مشکلات ناشی از سنسورها و برق موتورسیکلت را می تواند رفع کند.
انشاال... امسال نوشتن کتاب تمام می شود.
خیلی خیلی هم عالی 👍👏
منتظریم

10000hp
24-11-1394, 07:57 بعد از ظهر

دارم یه کارایی میکنم 😈😈😈😈

mogrem
26-11-1394, 01:24 بعد از ظهر
توسایت دیوار یه هیوسانگ یاتاقان زده بود مدل 89 قیمت زده بود 2 نیم با چقدر خرج میشه درست اش کرد ظاهر تمیزی داشت [Only registered and activated users can see links]

farshad 54
26-11-1394, 01:36 بعد از ظهر
هیوسانگ یاتاقانی نیست احتمالا موتور شاتون زده و انجین به فنا رفتس

هیو مدل 89 سالمش قیمتش حدود 8 تومنه ضمن اینکه تا انجین وا نشه هیچیش مشخص نمیشه به نظرم ارزش خرید نداره مگه اینکه بخوای جمش کنی و خودت استفاده کنی موقع فروشم ضررشو قبول کنی

همین الان هیو سانگ مدل 91 کم کار رو گمرکیا از ملت میخرن 8/5

حالا خودت حساب کن دیگه ببین واست میصرفه یا نه

10000hp
28-11-1394, 04:20 بعد از ظهر

دارم یه کارایی میکنم 😈😈😈😈

یه کارایی کردم !!!!😈😈😈

نتیجه : !!!!!!😲😲😲

نینجا میطلبیییییم 😤😤😤

s.mm
28-11-1394, 06:13 بعد از ظهر
وحشتناک شده!

سرعت نهایی رو چقدر کاهش داده؟
چقدر شتاب رو زیاد کرده؟

10000hp
29-11-1394, 01:29 قبل از ظهر
وحشتناک شده!

سرعت نهایی رو چقدر کاهش داده؟
چقدر شتاب رو زیاد کرده؟
وحشتش دیگه کجا بود؟!
15 درصد از سرعت نهایی همه دنده ها کم شده
ولی رسما شتابم اومده زیره 8 ثانیه
دنده 1 جوری پر میشه که موتور میخواد از دستم در ره :mypersianforum (531

farshad 54
29-11-1394, 12:17 بعد از ظهر
این اندازه برای خورشیدی عقب فقط به درد موتوری میخوره که میخوای باهاش حرکات نمایشی انجام بدی

واسه موتوری که شما میخوای ازش زیاد استفاده کنی و باهاش مسافتای طولانی بری اصلا مناسب نیست و چند وقت دیگه موتورو به فنا میده اینکار

پیشنهاد میدم اگر موتور رو واسه حرکت زدن میخوای جمع کنی که خوبه ولی اگر استفاده روزانه داری حتما خورشیدی فابریکشو نداز چون این خورشیدی موتورو به فاک میده از ما گفتن بود

Mohsen_14
29-11-1394, 04:25 بعد از ظهر
دوست عزیز این انجین ها توان این کارها رو نداره ، من رو نینجا در حد 3..4 تا دنده خورشیدی عقبو میخواستم زیاد کنم ترسیدم ، کلا کسی زیاد موافقش نبود . حالا شما حیفه موتور نو تو ذوقت بخوره ، اونم هیو با اون ای سی یو حساسش ، کلا برای حرکت نمایشی به چیزی زیر 600 نباید فکر کرد . برای شتاب هم این موتورهای پلاک ملی و 250 خیلی مناسب این کارها نیستن و توان ندارن . البته تو نت زیادن کسایی که با همین موتور ها این کارها رو انجام میدن ولی وقتی انجین رو خواست عوض کنه میره نمایندگی یکی میخره میاد بیرون اما اینجا راهنما هم گیر نمیاد !! نه اینکه همین فردا خدای نکرده اتفاقی بیوفته ولی به هر حال احتمالش هست .

دنده رو از چه جنسی ساختید ؟ مراحل ساختش ؟
سر موتور میاد بالا ؟

.

s.mm
30-11-1394, 12:11 قبل از ظهر
وحشتش دیگه کجا بود؟!
15 درصد از سرعت نهایی همه دنده ها کم شده
ولی رسما شتابم اومده زیره 8 ثانیه
دنده 1 جوری پر میشه که موتور میخواد از دستم در ره :mypersianforum (531

وحشتش هم تو سایزشه و هم اینکه می دونستم شتاب وحشتناکی خواهد داد!
مبارک باشه

10000hp
30-11-1394, 12:23 قبل از ظهر
وحشتش هم تو سایزشه و هم اینکه می دونستم شتاب وحشتناکی خواهد داد!
مبارک باشه
راستی اگه خودتون خواستید شمع عوض کنید یا فیلتر هوا رو عوض کنید یا هر کاری که نیاز به بلند کردن باک داشته باشه حتما حتما با باک خالی این کار رو انجام بدید.البته اگه میخواهید مثل من آرتوروز نگیرید!!
از شانسمم عییین 17 لیتر پر بود 😓

y.sohbati
30-11-1394, 09:41 قبل از ظهر
آخه چرا ضرری داشته باشه برا موتور؟!همه چی دست خود آدمه به خدا!
الان موتور همون موتوره فقط تاپ اسپید دنده هاش کمتر شده همین.
ضمن اینکه من به راحتی با دنده 2 شروع به حرکت میکنم.حتی 2 ترک !
دنده های فابریک
یک:60
دو:97
سه:120
چهار :155
پنج:185

دنده های جدید:

یک:45
دو:75
سه:100
چهار:125
پنج:155

البته پنجو تخمینی گفتم چون هنوز تست نکردم.
به هر حال همه ما هیو سوارای تو ایران
95 درصد از کل تایم موتور سواریمون تو سرعت های  زیر 100 تاست پس چه خوبه که همینطور 95 درصد از قدرت موتور رو هم تو همین سرعت ها حس کنیم!! الان واااقعا پر کردن دنده ها لذت بخش شده چون حتی با وجودی که تا کات آف نمیرم ولی دنده بعدی رو دور بالاتر از 7000 RPM شروع میشه.دوری که حداکثر گشتاور این موتور بدست میاد...همون لحظه که گردن آدم کشیده میشه عقب  
من واقعا با این مسئله که دنده یکش 60 تا میرفت نمیتونستم کنار بیام چون وووواقعا تو ترافیک اذیتم میکرد.مخصوصا که استفاده روزانه اونم تو نقاط پر ترافیک ازش دارم.
چی بود بابا هرچی گاز میدادی همینجوری کیلومتر بالا میرفت تمومی نداشت!
وقتی به موتور حتی گاز هم نمیدادی 9 رو کیلومتر مینوشت 9 ! یعنی مساوی با سرعت تند راه رفتن آدم! اونوقت مجبور بودم تو یه ترافیک معمولی بار ها و بار ها کلاژو بگیرمو ول کنم که هم دیسکو صفحه رو مستهلک میکرد هم مچمو!
الان با شرایط جدیدش واقعا معرکه شده و وقتی گاز نمیدی رو کیلومتر مینویسه 5 که واقعا واقعا رام شده دیگه! همش کرمم گرفته باهاش نمه نمه هی میرم تو ترافیک 😁
راستیتش اصلا موتورو خریدم که همچین کاری باهاش کنم!!
چون از سه سال پیش تجربه این کار رو رو تریلمم داشتم...یادش بخیر اون موقع هم هی میگفتن خراب میشه فلان میشه...
خودشیدی هم 60 دنده هست و همون سایز 520 و فکر میکنم از جنس فولاد باشه چون دو ساعت طول کشید تراشش!!

سلام داداشام
ببخشید ک تو تایپیکتون نظر میدم
هیو باز نیسیم ولی هیوییارو دوست داریم
خواستم بگم که شما هر چقد خورشیدی عقب رو بزرگتر و همینطور خورشیدی جلو رو کوچیکتر بگیرین یجورایی به انجین حال دادین . چون این فرصت به انجین داده میشه که با گشتاور کمتری نیاز راکب و فراهم کنه .
توی صنعت هم اگه دیده باشین این روش خیلی استفاده شده که نتیجش عمر طولانی و مفید موتور میشه .
البته به غیر از تخت گاز حداکثریه طولانی ..
این تغییرو کراس بازا خوب میدونن چیه ..[emoji12]

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Gladiator
30-11-1394, 12:40 بعد از ظهر
سلام داداشام
ببخشید ک تو تایپیکتون نظر میدم
هیو باز نیسیم ولی هیوییارو دوست داریم
خواستم بگم که شما هر چقد خورشیدی عقب رو بزرگتر و همینطور خورشیدی جلو رو کوچیکتر بگیرین یجورایی به انجین حال دادین . چون این فرصت به انجین داده میشه که با گشتاور کمتری نیاز راکب و فراهم کنه .
توی صنعت هم اگه دیده باشین این روش خیلی استفاده شده که نتیجش عمر طولانی و مفید موتور میشه .
البته به غیر از تخت گاز حداکثریه طولانی ..
این تغییرو کراس بازا خوب میدونن چیه ..[emoji12]

تایید میشه که فشار رو انجین کم میشه ، منتهی با اضافه شدن شتاب از سرعت نهایی کاسته میشه ، در صورتی که تو دنده های یک و دو نده هارو کامل پر نکنی مشکلی پیش نمیاد ، در غیر اینصورت چون موتور تو دور بالا کار میکنه اصطکاک و دمای بالا ناشی از احتراق بیشتر باعث میشه انجین حسابی داغ کنه

B-MAX
30-11-1394, 12:50 بعد از ظهر
10000HP عزیز با این تغییری که شما دادی موتورتون اسیبی نمیبینه
ولی شرط داره

با کاری که کری باعث میشی دنده ها زود تر و با قدرت بیشتری پر بشه پس خیلی سریع میرسی به رد لاین
اگه واقعا موتور سوار باشی و سعی کنی خیلی زودتر از رد لایت دنده بدی خوب تبریک میگم انجین موتور حالا حالاها نیاز به تعمیر پیدا نمیکنه!
اما اگه فقط در حال شتاب گیری باشی و تا جایی که جا داره گاز بدی به موتور فشار وحشتناکی میاد چون خورشیدی عقب رو بزرگ کردی توی هر دنده موتور بیشتر از حالت فابریک میتونه گاز بخوره و این یعنی ... !
خصوصا اینکه بخوای با دنده 5 تاپ اسپید بزنی و چند دقیقه با حداکثر سرعت برونی
در این دو حالت موتورت قطعا فشار زیادی بهش میاد و انجینت زود مستهلک میشه

این مورد روی موتورهای کراس و تریل بیشتر به چشم میاد چون گیربکس این موتورها زاتا ضریب دنده هاشون به هم نزدیکه و دنده ها خیلی زود پر میشه و باید دنده بدی
من با تعویض خورشیدی نیازمو تو افرود تامین کردم اما تاپ اسپیدم به 70 کیلومتر رسیده
خیلی سخته آدم خودشو کنترل کنه و با دنده 5 حدود 50 تا 60 تا سرعت بره تا روی آسفال به موتورش فشار نیاد:i'm ok:

amiroww
01-12-1394, 08:24 بعد از ظهر
دوستان عزیز کسی در مورد GTR RC خبر داره در مورد مشکلات قبلی هیوسانگ که بود ؟ مانند ECU و ضعیف بودن کمک وسط ، داغ کردن ، fi
لطفا اگه کسی اطلاعی در مورد مسائل داره اطلاع بده چون این هفته ب امید خدا می خوام بگیرم

farshad 54
02-12-1394, 02:20 بعد از ظهر
دوستان عزیز کسی در مورد GTR RC خبر داره در مورد مشکلات قبلی هیوسانگ که بود ؟ مانند ECU و ضعیف بودن کمک وسط ، داغ کردن ، fi
لطفا اگه کسی اطلاعی در مورد مسائل داره اطلاع بده چون این هفته ب امید خدا می خوام بگیرم

همه این مشکلات برطرف شده نگران نباشید

حمیدپرند
02-12-1394, 09:17 بعد از ظهر
سلام بنظرم باتوجه به فرم وترکیب فرمان ودمبی عقب و
زین راکب وتک دیسک بودن چرخ جلوNew Hyosung GT300Rبرعکس GTR250تمام ریس نیست وبیشتر یه موتورخیابانی هست درحالی کهGTR250یه موتورریس کامل وبرای پیست طراحی شده . البته توکلاس250CCبرای افرادمبتدی .

معمار
04-12-1394, 10:18 قبل از ظهر

old wolf
07-12-1394, 12:44 بعد از ظهر
سلام از سایت همسایه نقل مکان کردم به اینجا امیدوارم بتونم از اطلاعات دوستان استفاده کنم
موتورم بعد تقریبا 21 ماه که فک کنم 18 19 ماهش کامل خواب بود به علت سربازی حالا میخوام یه سرویس کنم و سواری بگیرم ازش
ولی وقتی باطری گذاشتم روش یک لحظه برق پشت امپر اومد و قتی دورسنج رو 5000 رسید یهو برق قطع و دور سنج هم همونجا موند
الان هر کاری میکنم برق پشت امپر نمیاد کسی از دوستان راهنمایی میتونه بکنه کجا هارو باید چک کنم اطلاعات فنیم بد نیست اما برقی چیزی سرم نمیشه متاسفانه :s (9):
موتورم هم جهان رویی هستش

Gladiator
07-12-1394, 08:48 بعد از ظهر
سلام از سایت همسایه نقل مکان کردم به اینجا امیدوارم بتونم از اطلاعات دوستان استفاده کنم
موتورم بعد تقریبا 21 ماه که فک کنم 18 19 ماهش کامل خواب بود به علت سربازی حالا میخوام یه سرویس کنم و سواری بگیرم ازش
ولی وقتی باطری گذاشتم روش یک لحظه برق پشت امپر اومد و قتی دورسنج رو 5000 رسید یهو برق قطع و دور سنج هم همونجا موند
الان هر کاری میکنم برق پشت امپر نمیاد کسی از دوستان راهنمایی میتونه بکنه کجا هارو باید چک کنم اطلاعات فنیم بد نیست اما برقی چیزی سرم نمیشه متاسفانه :s (9):
موتورم هم جهان رویی هستش
باطریتو عوض کن ، خراب شده

old wolf
09-12-1394, 12:34 قبل از ظهر
باطریم نو هستش. فیوز سوخته بود تعویض شد
چطوری باید از سلامت بوبین مطمعن شد ؟؟؟

Gladiator
09-12-1394, 10:23 قبل از ظهر
باطریم نو هستش. فیوز سوخته بود تعویض شد
چطوری باید از سلامت بوبین مطمعن شد ؟؟؟

مگه شارژ نمیکنه باطری رو؟هیوسانگ معمولا شارژرش مشکل پیدا میکنه نه بوبین ، باید ببری جایی که از برق موتور سر در میارن ، ببر پیش آقای جعفری

old wolf
10-12-1394, 11:17 قبل از ظهر
مگه شارژ نمیکنه باطری رو؟هیوسانگ معمولا شارژرش مشکل پیدا میکنه نه بوبین ، باید ببری جایی که از برق موتور سر در میارن ، ببر پیش آقای جعفری
ممنون رفیق
تهران نیستم شهرستانم اینجا هم میبینن اینو میترسن دست بزنن وگرنه تهران بودم که مشکلی نبود
2 تا شارژر دارم هر دو یه ولتاژ برق میرسونن سر باطری به این خاطر مشکوک شدم که شادید از طرف بوبین مشکل باشه

moshii
15-12-1394, 12:11 بعد از ظهر
سلام
یادش بخیر فکر میکنم اخرین ورودم به انجمن حدود 3 سال پیش بود! و اون زمان تعداد صفحات این تاپیک حدود 180 صفحه بود حالا شده 688
اخی یادش بخیر روزی دو سه بار میومدم به این تاپیک سر میزدم

من که خیلی وقته موتورو گذاشتم کنار امیدوارم دیگر دوستان از هیوسانگ لذت ببرند از نوع پلاک دارها بهترینش خودشه با یه اگزوز خوب البته

- - - Updated - - -

آقای کیا **** بابک میلاد و ... هنوزم هستند این عزیزان؟

old wolf
16-01-1395, 11:07 بعد از ظهر
سلام
دوستان هیو نیاز به فیلر گیری داره ؟؟
یا از نوع اتوماته فیلرش

sajjadme
20-01-1395, 02:14 بعد از ظهر
سلام به هیو سوارای خوشتیپ ...

این کلیپ تقدیم به شما باعشق واقعا عشق کردم با این کلیپ ...البته بببخشید دیگه یوتیوب هست ممکنه بعضی دوستان دسترسی نداشته باشن

میثم ش
08-02-1395, 12:02 بعد از ظهر
سلام به رفقای عزیز
من روزی ۶۰ ۷۰ کیلومتر داخل شهر (بیشتر اتوبانها مثل امام علی) با موتور رفت آمد دارم. الان هم با ۲۲۰ی که دارم به راحتی نیازم برطرف شده. اما محض تفریح و لذت بیشتر بدم نمیاد یه موتور ۲۵۰ بگیرم.
از دایلیم خوشم نیومد. مگلی هم که پر دردسره.
میمونه هیو. که خیلی نازه! فقط چند تا مساله برام سواله.
یک اینکه با این اندام درشتش تو ترافیک و خیابون دچار مشکل نمیشه و برای من با این حجم رفت و آمد روزانه مناسبه؟
دوم اینکه به خاطر خوشگلی زیادی تو چشمه. دزد خورش، خدایی نکرده چطوره؟من موتورو معمولا بیرون میذارم. البته خونه پارکینگ هست.
سوم هم در مورد خرجش. روغن،لنت و موارد مصرفی کلا هم مواردی که خدایی نکرده تو تصادف پیش بیاد. مثل فلاپها.
لوازمش کامل پیدا میشه؟فلاپها؟
فروشش چطوره؟ احتمالا یکسال بیشتر نگهش ندارم. در عرض یکی دو ماه میشه بی ضررفروختش؟
و آخرین سوال:gigglesmile:
مدل ۸۹ ۹۰ که حدود ۲۰ یا ۳۰ هزارتا کارکردش باشه مناسبه؟ دردسر نداره؟
در مجموع یک سوال کلی اینکه برای کسی مثل من که از موتور استفاده مرتب روزانه داره مناسبه؟ چون بعصا اکثر دوستان این تیپ موتور رو تفریحی میخوان.
دم همه عزیزا گرم. که تا الان همیشه کمک کردند.
:4chsmu1:

farshad 54
08-02-1395, 01:03 بعد از ظهر
برای استفاده ای که شما داری این موتور اصلا مناسب نیست

تو ترافیک هم خودت اذیت میشی و هم موتور

در صورت استفاده روزانه استهلاک این موتور بالاس و اصلا صرف نداره بخوای هیوسانگ رو بندازی زیر پات هر روز باش این ور اون ور بری

فروشش هم به راحتی موتورای دیگه نیست و موقع فروش هم صد در صد ضرر داره البته الان این شامل همه موتورها میشه و هر موتوری بخری بعد بخوای بفروشی بالاخره یه ضرری باید بدی و اینکه رو این تیپ موتورها این افت قیمت و ضرر بیشتر از بقیه هست

میثم ش
08-02-1395, 09:57 بعد از ظهر
اول تا دیر نشده. سایت از دسترس خارج میشه گاه گاهی. مسیولیت رسیدگی کنند.:24:
ممنون آقا فرشاد گرامی. البته من عمدتا مسیرم از اتوبان آزادگان و امام علیه. یا چمران.
فروشش هم قاعدتا افت داره و من میدونم اینو. اما نصف که نمیشه؟ میشه؟ مثلا با ده تومن یا کمتر اگه بشه خرید سر سال بعد ۵ تومن که نمیشه میشه؟ زمانی که طول میکشه برای فروش بیشتر از دوماهه؟
لامصب با دل آدم بازی میکنه آخه:wall3: !!
پیشنهاد دیگه ای دارید؟ مثلا دایلیم چطوره؟ یا مگلی؟
از نطر وزنی تفاوتی با ۲۲۰ ندادند به طور اسمی. ۲۲۰ حدود ۱۵۰ کیلو است. هیو هم ۱۸۰ تا. ولی انگار بیشتر به نطر میرسه.

farshad 54
09-02-1395, 07:42 بعد از ظهر
فروشش شاید از دو ماه هم بیشتر طول بکشه یه سر به سایت دیوار بزنید موتورایی هست که نزدیک یک سالههنوز فروش نرفتهو اگر بخوای زودتر پولش کنی باید بدی به گمرکیا که دقیقا نصف قیمت از شما ورمیدارندایلیم نسبتا گزینه بهتری هست ولی هیو اصلا به درد استفاده روزانه نمیخوره چون هزینه نگهداریش بالاس

میثم ش
09-02-1395, 11:11 بعد از ظهر
. بله....مناسب من نیست. درست فرمودی
مطالب قبلی رو نگاه کردم و قانع شدم.
آقا فرشاد گل. واقعا از اینکه سوالات تکراری رو جواب میدی از طرف همه رفقا از شما تشکر میکنم.
من تو این چند سال از راهنماییم دوستان استفاده کردم.
حالا باید در مورد دایلیم بیشتر بپرسم.... در تاپیکش.
:29:

- - - Updated - - -

. بله....مناسب من نیست. درست فرمودی
مطالب قبلی رو نگاه کردم و قانع شدم.
آقا فرشاد گل. واقعا از اینکه سوالات تکراری رو جواب میدی از طرف همه رفقا از شما تشکر میکنم.
من تو این چند سال از راهنماییم دوستان استفاده کردم.
حالا باید در مورد دایلیم بیشتر بپرسم.... در تاپیکش.
:29:

milad16
11-02-1395, 01:38 بعد از ظهر
سلام دوستان کسي در مورد هيوسانگ اکسيو.ريس اطلاع داره که قيمتش چنده؟

amiroww
12-02-1395, 07:51 بعد از ظهر
سلام دوستان کسي در مورد هيوسانگ اکسيو.ريس اطلاع داره که قيمتش چنده؟

قیمت 18 تومنه ! باید صبر کرد ولی طبق مورد هایی که من دیدم روی تمام موتور KR خورده که من از فروشنده پرسیدم گفت سفارشی کویر هستش!
ولی موتور خوشکلیه من حال کردم باهاش

amiroww
12-02-1395, 08:39 بعد از ظهر
این هفته انشالا می خوام یک RC بردارم
دوستان بجز تفاوت در انژکتور و فلاپ ها تغییر دیگه ای داشته نسبت به کامت و GTR ?

ممنون میشم دوستانی که تخصصی با این موتور همراه بودن پاسخ بدن
ممنون

Gladiator
13-02-1395, 10:23 بعد از ظهر
فکر نمیکنم انژکتورش تغییر کرده باشه،فقط همون فلاپ تغییر کرده ، همینطور جاپایی ها ظریفتر شده

amiroww
14-02-1395, 02:15 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان
امروز خوشبختانه رفتم کویر و یک GTRC نوشتم و هفته ی دیگه تحویل میدن !
قیمت های کاوازاکی هم درآمده بود که سر به فلک می کشید !
مینی کراس 90 سی سی 22 میلیون تومان ! ! ! :s (9)::s (9)::s (9):

البته رنگ که من می خواستم نداشتن و گفتن از کارخانه باید بیارن برای همین 7 روز زمان خواستن !

در مورد تغییرات RC ها نسبت به Commet و GTR من چندین تغییر اساسی دیدم که امیدوارم تو ایران واقعا رعایت شده باشه !

1- بهبود سیستم انژکتور و پاشش مستقیم انژکتور به سیلندر ها *سیستم مستقیم دلفی *
2-تغییر در سیستم برنامه نویسی ECU و برق رسانی موتور
3-رفع مشکل Fi زدن موتور
4-تغییر اگزوز و تخلیه بیشتر نسبت به اگزوز های قبلی
5-تغییر ظاهری فلاپ ها
6-تغییرکفشک های ترمز عقب و کوچیکتر شدن آنها برای خنک شدن
7-تغییر جنس لاستیک عقب * البته متوجه برند نشدم *
8-

sajjadme
14-02-1395, 02:24 بعد از ظهر
مبارکت باشه امیر جان انشاالله به سلامتی و با دل خوش استفاده کنی ...
راستی چه رنگی سفارش دادی ...

amiroww
14-02-1395, 03:36 بعد از ظهر
مبارکت باشه امیر جان انشاالله به سلامتی و با دل خوش استفاده کنی ...
راستی چه رنگی سفارش دادی ...

سلامت باشید ، سفید طوسی قرمز

نمایی از اگزوز :

sajjadme
14-02-1395, 03:42 بعد از ظهر
فوق العاده زیبا مثه خودت خوشگل و شیک ...مبارکت باشه ...برو عشق کن باهاش

amiroww
21-02-1395, 11:11 قبل از ظهر
امروز قرار بود کویر موتور تحویل بده موتور رو که افتاد احتمالا برای فردا ...

دوستان اگزوز برای hyo چی پیشنهاد میدید ؟ البته اگزوز سری gtrc تغییر هم کرده و مثلثی شده و خود کویر می گفت بازدهی و صدای بهتری داره

ابوالفضل88
21-02-1395, 12:34 بعد از ظهر
یوشیمارو نوع خوبش ( یکم گرونه )

عکس از خود موتورتم بزار

- - - Updated - - -

تجربه ی سواری ( نرمی - مضرف - کیلومتر - شتاب و .......

amiroww
21-02-1395, 01:39 بعد از ظهر
حتما با تحویل موتور بررسی دقیق می کنم و نسبت به مدل های قبلی که داشتم تفاوت هاش رو می نویسم ! یادش بخیر یک زمان اینجا چقدر فعال بود ! چی به سر این سایت واقعا اومده ؟ سایت دیگه ای هم باز نشده که بگیم همه رفتن اونجا عجیبه واقعا برام

بگذریم ...

این سایت دیدم که فعال هستش و فروش اگزوز انجام میده ، تماس هم گرفتم میگن ضمانت داره اگزوز ها
نظرتون چیه ؟
اگزوز های آکروپونیک چطوره ؟

saeid_fitness
21-02-1395, 02:31 بعد از ظهر
سلام دوستان
قیمت الان هیو چنده؟ gt250r و gt350rc؟
و تفاوتشون تو چیه؟ ممنون

- - - Updated - - -

سلامت باشید ، سفید طوسی قرمز

نمایی از اگزوز :

رنگ خوشکلشو گرفتی مبارکه داداش منم میخام بگیرم چند پات در اومد؟

farshad 54
22-02-1395, 10:56 قبل از ظهر

دوستان اگزوز برای hyo چی پیشنهاد میدید ؟ البته اگزوز سری gtrc تغییر هم کرده و مثلثی شده و خود کویر می گفت بازدهی و صدای بهتری داره

اگزوزای جدیدی که رو هیو انداختن صدای خاصی نداره و کاملا بی صداس برای این موتور
اگزوز اگر بخوای هزینه زیاد بکنی خود کویر چند مدل آرو داره
یوشیمورا هم صدای خوبی میده رو هیو
ولی کلا هیو وقتی اگزوز روش میندازی صداش خوب مبشه نیازی نبست به نظر من هزینه زیادی
برای اگزوز بکنی فرق اگزوز گرون و ارزون رو هیو از نظر صدا زیاد محسوس نبست فقط میمونه
بحث کیفیت و برند که اون برمیگرده به انتخاب خودت

amiroww
22-02-1395, 12:34 بعد از ظهر
اگزوزای جدیدی که رو هیو انداختن صدای خاصی نداره و کاملا بی صداس برای این موتور
اگزوز اگر بخوای هزینه زیاد بکنی خود کویر چند مدل آرو داره
یوشیمورا هم صدای خوبی میده رو هیو
ولی کلا هیو وقتی اگزوز روش میندازی صداش خوب مبشه نیازی نبست به نظر من هزینه زیادی
برای اگزوز بکنی فرق اگزوز گرون و ارزون رو هیو از نظر صدا زیاد محسوس نبست فقط میمونه
بحث کیفیت و برند که اون برمیگرده به انتخاب خودت

ممنون از راهنمایی
این سایت باهاش صحبت کردم میگن از 90 تومن اگزوز دارن تا 300 تومن
[Only registered and activated users can see links] ، کلیپ گذاشتن تو این صفحه از این اگزوز قیمت هم زده 320 تومن ولی صدای خوبی میده البته بنظر من برای محیط بسته و نزدیک درب هستش که این صدا تولید میشه و گرنه فکر نمی کنم هیو چنین صدایی بتونه تولید کنه با سیلندر V شکل

amiroww
22-02-1395, 10:19 بعد از ظهر
کمی عکس :

roma
22-02-1395, 11:02 بعد از ظهر

هیچ اگزوز ی صداش به قشنگی تایگر نیست رو هیو اینو من توی میتینگ پرشین که رفتیم سمت غرب فهمیدم بالای ۲۰تا هیو اونجا بود همشون اگزوز داشتن تایگر صداش خیلی قشنگ و‌ پر بود بینشون

اینم که دیگه اخرشه

amiroww
25-02-1395, 11:31 قبل از ظهر
هنوز کویر ، موتور من رو تحویل نداده و دارن بد قولی می کنن ، گفتن فردا :297:

amiroww
28-02-1395, 08:18 بعد از ظهر
فردا بعد از 12 روز تاخیر گویا می خوان نحویل بدن ، دوستان بنظرتون روغن همون آن عوض کنم یا بزارم 100 تا کار کنه ؟

sajjadme
28-02-1395, 08:46 بعد از ظهر
بنظرم همون لحظه عوض کن تا موتورت از اول با روغن جنس خوب اب بندی بشه ...همونطورکه گریسی که به ساچمه های دایلیم زدن بدرد نخور بوده پس روغن موتوری که میریزن بدرد نخوره ...

Alireza.BMW
28-02-1395, 10:52 بعد از ظهر
فردا بعد از 12 روز تاخیر گویا می خوان نحویل بدن ، دوستان بنظرتون روغن همون آن عوض کنم یا بزارم 100 تا کار کنه ؟
.
بهتره عوض بشه همون اول ولی واجب نیست...فقط نیم لیتر روغن همراتون باشه که ممکنه موتوری که بهتون تحویل میدن روغن کم ریخته باشن توش

farshad 54
29-02-1395, 04:14 بعد از ظهر

بذار 100 تا کار کنه بعد عوضش کن فیلتر روغن رو هم سر 500 تا با روغن عوض کن

amiroww
30-02-1395, 12:06 قبل از ظهر
مرسی از دوستان بابت راهنمایی ، البته امروز با کلی ذوق رفتم بگیرم که دیدم طوسی قرمز دارن ، و گفتن رنگشما هفته ی دیگه میاد رفت برای 16 روز یعنی !!!
البته واقعا ثبت نام هاشون خیلی زیاد شده بود و بازارشون خوب بود ، خوب هم سرویس میدادن به مشتری تعمیرگاه هم داخل پارکینگ جردن گذاشتن که موتور های تا 2000 کیلومتر رو اینجا کار های گارانتی انجام میشه البته برای تهران که بنظرم تجهیز بود !
امروز 2 تا کامیون بار خالی مبکردن که چند دستگاه موتور سنگین آوده بودن ، آپریلیا و هیو آکویلیا 650 که مشتری ها اموده بودن تحویل بگیرن ، بنظرم کویر یک مقداری پیشرفت داره ایجاد می کنه تو صنعت موتور سیکلت کشور که اگر واقعا اینطوری ادامه بده و دوباره به سیر 2 سال پیش خودش برنگرده میشه باز هم بهش اطمینان کرد
فعلاکه من رفتم تا یک شنبه تا موتور از اصفهان بفرستن تهران ...

ابوالفضل88
30-02-1395, 06:47 قبل از ظهر
روغن فابریکیشو بزار توش باشه یه 500 کیلومتری بعدش با فیلتر هوا عوض کن اونم روغنه که توشه از کره هم اومده بدک نی :acigar:

اولین باری که موتور رو روشن کردی یه دو دقیقه بزار رو حالت سلو کار کنه تا روغن به همه جای انجین پخش بشه

بعد از 500 روغن و فیلترشو عوض کن

اگه پمپ بنزین جدید و با امنیت دور برتون هس هر دو سه باک معمولی یه سوپر بزن

Gladiator
30-02-1395, 09:19 قبل از ظهر
روغن فابریکیشو بزار توش باشه یه 500 کیلومتری بعدش با فیلتر هوا عوض کن اونم روغنه که توشه از کره هم اومده بدک نی :acigar:

اولین باری که موتور رو روشن کردی یه دو دقیقه بزار رو حالت سلو کار کنه تا روغن به همه جای انجین پخش بشه

بعد از 500 روغن و فیلترشو عوض کن

اگه پمپ بنزین جدید و با امنیت دور برتون هس هر دو سه باک معمولی یه سوپر بزن

منظورت فیلتر هوا که نیست؟فیلتر هواش اصلا نیاز به تعویض نداره ، فقط فیلتر روغنو عوض کن
بنزینم همیشه سوپر بزن ، معمولی بزنی موتورت بد کار میکنه

ابوالفضل88
30-02-1395, 10:15 قبل از ظهر
سلاام داداش گلادیاتور

فیلتر هوا مقداری که کار کنه خاک و آشغال میگیره هم این هم فیلتر هوای بهتر از فابریکشم موجوده واسه بهتر شدنه نفسش

استفاده ی زیاد از حد بنزین سوپر باعث میشه موتور نرم کار نکنه خودتم بهتر میدونی که پمپ بنزین ها توجه زیادی به بنزین سوپر ندارند و کیفیت بعضی منبع ها پایینه

- - - Updated - - -

بنزین معمولی چون یکم سرب داره میشه موتور نرم تر کار کنه

به نظرم بنزی سوپر خوبه لی همیشه پی در پی نه

Gladiator
30-02-1395, 12:07 بعد از ظهر
سلاام داداش گلادیاتور
فیلتر هوا مقداری که کار کنه خاک و آشغال میگیره هم این هم فیلتر هوای بهتر از فابریکشم موجوده واسه بهتر شدنه نفسش
استفاده ی زیاد از حد بنزین سوپر باعث میشه موتور نرم کار نکنه خودتم بهتر میدونی که پمپ بنزین ها توجه زیادی به بنزین سوپر ندارند و کیفیت بعضی منبع ها پایینه
بنزین معمولی چون یکم سرب داره میشه موتور نرم تر کار کنه
به نظرم بنزی سوپر خوبه لی همیشه پی در پی نه

سلام ابولفضل جان
والا من بعد 10000 کیلومتر روندن فیلتر هواشو درآوردم با نو هیچ فرقی نمیکرد ، حتی بادم که گرفتم هیچ خاکی نداشت
هر 2000 تا استپرشو تمیز کنید تا درجا دور موتور میزون باشه و تو حرکت با کلاچ گرفتن موتور خاموش نشه هر 5000 تا هم یه اسپری به انژکتورش بخوره بد نیست
واسه موتورای انژکتوری با نسبت تراکم بالا بنزین سوپر توصیه میشه ، درسته که بنزین معمولی سرب داره ولی باعث میشه کاتالیزورت خراب شه و بخاطر پدیده خودسوزی موتورت بد کار کنه
من تو ماشینم که یه بار معمولی زده بودم تو سربالایی سوپاپام صدا میداد ( کریچ کریچ میکرد ) فک کردم ممکنه از شمع باشه ، سوپر زدم مشکلم کامل حل شد ، تو سربالایی ماشین صاف گاز میخورد
تو هیوسانگم معمولی زدم احساس کردم یکم موتور بد کار میکنه
بنزین معمولی واسه موتورای کاربراتوری و موتورایی که تکنولوژی ساختشون قدیمیه مناسبه
این تجربه منه

amiroww
04-03-1395, 08:31 بعد از ظهر
متاسفانه شرکت کویر موتور بنده رو تحویل نداد و بالاخره فردا برای فسخ می خوام برم شرکت و پولمو بگیرم ازشون
جالبه که کلا مدل های 95 250 ها به مشکل خورده یا نمی دونم دارن چی کار می کنن !
فعلا که شدیدا دلسرد شدم از این خرید ... !
من فکر می کردم این نیکران موتور الکی وعده میده ... ولی کویر منو 3 هفته امروز و فردا کرد !
امیدوارم دوستان با این اوصاف کمی بیشتر دقت کنند راجع به کویر
تو ظاهر کار و تا موقع کارت کشیدن فوقالعاده برخورد می کنن !
بعدش داستان تازه شروع میشه
مسئول فروشگاه جردن آقای رضایی هستش !
امروز میگم بهشون شما هر دفعه به ما میگی درست میشه ولی بدتر میشه با کمال پرویی به من میگه بزار بدتر بشه !!!! :consoling2:

واقعا کادر این شرکت از فروشنده هاش تا سر پرست سال که این عاقا باشن دارای ضعف هستش ...

Gladiator
04-03-1395, 10:40 بعد از ظهر
متاسفانه شرکت کویر موتور بنده رو تحویل نداد و بالاخره فردا برای فسخ می خوام برم شرکت و پولمو بگیرم ازشون
جالبه که کلا مدل های 95 250 ها به مشکل خورده یا نمی دونم دارن چی کار می کنن !
فعلا که شدیدا دلسرد شدم از این خرید ... !
من فکر می کردم این نیکران موتور الکی وعده میده ... ولی کویر منو 3 هفته امروز و فردا کرد !
امیدوارم دوستان با این اوصاف کمی بیشتر دقت کنند راجع به کویر
تو ظاهر کار و تا موقع کارت کشیدن فوقالعاده برخورد می کنن !
بعدش داستان تازه شروع میشه
مسئول فروشگاه جردن آقای رضایی هستش !
امروز میگم بهشون شما هر دفعه به ما میگی درست میشه ولی بدتر میشه با کمال پرویی به من میگه بزار بدتر بشه !!!! :consoling2:

واقعا کادر این شرکت از فروشنده هاش تا سر پرست سال که این عاقا باشن دارای ضعف هستش ...

چند ماه پیش یکی دیگه از بچه های همین سایت از غرفه کویر توی نمایشگاه موتور هیوسانگ نیکد خرید کرده بود و کل پول رو نقد پرداخت کرده بود ، پس از گذشت
دو هفته از تحویل موتور خبری نبود که با درگیری لفظی پولشو پس گرفته بود و از بازار خرید کرد
سابقه خوبی ندارن متاسفانه

amiroww
05-03-1395, 05:15 بعد از ظهر
امروز با کلی اینور اونور موتور رو تحویل دادن ، جالبه که کارت گارانتی دادن و مدت گارانتی هم افزایش پیدا کرده
6 ماه یا 6000 کیلومتر
حالا رفتم برای سرویس گفت 100 کیلومتر بیارید
سواری نسبت به هیو که سال 90 داشتم خیلی تفاوت داره هم از لحاظ کارکردن انجین هم صدای اگزوزش
باز عکس های می فرستم

amiroww
08-03-1395, 12:05 بعد از ظهر
لحظه تحویل

موقع تحویل دادن موتور روشن میشد سریع خاموش میشد که گاز موتور رو مقداری زیاد کردن
تا الان 70 کیلومتر راه رفتم باهاش ، خداروشکر مشکلی نداشته و همه چی اوکیه
البته من احساسم نسبت به داغ کردن بهتر شده و تغییر رو احساس می کنم تو کارکرد کلیه موتور
فعلا دور موتور فقط رو 6500 میارم بالا و دنده میدم ، دنده 4 هم رفتم رو سراشیبی
حالا خود شرکت گفت 100 کیلومتر اول بیار برای تعویض روغن چکاب سی دی کا ، آچارکشی بیارم
باز دوستان اگه تو تهران نمایندگی بهتر می شناسن معرفی کنن
قبلا که پیش امیر شاهمیری رفتم خیلی دزد بود و الکی پول مفت میگرفت
باز کسی عادل و درست میشناسید معرفی کنید ممنون میشم

sajjadme
08-03-1395, 01:00 بعد از ظهر
داش امیر مبارکه عزیزم:999::thanks: ...خوشحالم که بلاخره به اون چیزی که میخواستی رسیدی ....انشاالله باهاش خوش باشی و خوش بگذرونی و همیشه سلامت باشید هم شما هم موتور خوشگلت
مواظب خودت باش عزیزم

amiroww
08-03-1395, 03:32 بعد از ظهر
داش امیر مبارکه عزیزم:999::thanks: ...خوشحالم که بلاخره به اون چیزی که میخواستی رسیدی ....انشاالله باهاش خوش باشی و خوش بگذرونی و همیشه سلامت باشید هم شما هم موتور خوشگلت
مواظب خودت باش عزیزم

سلامت باشی دوست عزیز ، انشاالله شما هم زودتر بگیری موتور مناسب که می خوای رو

amiroww
10-03-1395, 12:02 بعد از ظهر
برای تعویض اولین روغن فیلتر هم عوض باید بشه ؟> چه روغنی پیشنهاد میدید دوستان

Gladiator
10-03-1395, 07:31 بعد از ظهر
بهران رانا فول سنتتیک api sm 10w40

amiroww
11-03-1395, 07:14 بعد از ظهر
بهران رانا 5 - 50 چطوره ؟

بنظرتون روغن موتول که کویر وارد کرده چطوره ؟

Gladiator
11-03-1395, 07:18 بعد از ظهر
بحران رانا 5 - 50 چطوره ؟

اونم خوبه

farshad 54
11-03-1395, 07:26 بعد از ظهر
برای تعویض اولین روغن فیلتر هم عوض باید بشه ؟> چه روغنی پیشنهاد میدید دوستان

فیلتر بعد 500 تا

sadegh_khan
05-04-1395, 02:20 بعد از ظهر
با نام خدا و سلام

دوستان هیوسانگ سوار، هیوسانگ مدل 89 و 90 (کارکرده) خریدش رو پیشنهاد می کنید!!
بعد حول حوش قیمت مدل 89-90 چند باس باشه ؟؟؟

farshad 54
05-04-1395, 07:14 بعد از ظهر
بستگی به بودجت داره اگر سالمشو پیدا کنی چرا که نه

قیمت 89 از 6 تومن تا 9 تومن معقوله
مدل 90 هم از 8 تومن تا 10/5

که البته این قیمتا بستگی به کارکرد و فابریک بودن قطعات موتور داره حداقل و حداکثرش

amiroww
19-04-1395, 12:02 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان عزیز

همونطور که در چند پست قبل گفتم حدود 45 روز پیش یک دستگاه هیوسانگ GTRC مدل 1395 به رنگ سفید طوسی قرمز از نمایندگی جردن به قیمت 19.500.000 خریداری کردم و توضیحاتی کلی پس از طی کردن 1400 کیلومتر خدمت دوستان عرض می کنم که امیدوارم موثر واقع بشه.

با توجه به سابقه داشتن هیوسانگ مدل 90 که آن موتور هم از ضفر دست خودم بود مقایسه ای بین این 2 موتور ارائه می کنم که بشرح زیر است :

1-هندلینگ :
خوب واقعا می توان گفت مدل های کامت و GTR که طی سال های 88 تا 93 تولید شدند نسبت به GTRC هندلینگ ضعیف تری دارند ، عوض شدن فلاپ ها تعویض کمک وسط که شدیدا در راندمان جابه جایی تاثیر گذاشته ، جمع تر شدن فلاپ های جلو و ظریف تر شدن و خصوصا مهمترین نکته ضریب شکست باد بالا تر رفته که روی سرعت های بالای 150 کیلومتر کامل موتور مسلط روی جاده حرکت می کنه . در کل بنظر من مدل GTRC بهترین هندلینگ بین موتور های سری گذشته هیوسانگ رو دارا می باشد.

2-برق :
مدل فیلی هیوسانگ که داشتم و داخل همین تاپیک هم یادمه دوستان کلی راهنمایی کردن در مورد مسائل و خیلی من رو اذیت کرد و یکی از دلایل اصلی فروش مدل قبلی که داشتم همین مشکلات برقی بود . در هیو GTRC می توان بجرات گفت داخل قسمت برقی کاملا پیشرفت چشمگیری کرده مشکلات از قبیل تک سیلندر کار کردن ، مشکلات Fi ، مشکلات خاموش شدن برای گرما و ارور های الکی سری های گذشته اصلا دیده نمیشه و خدا شکر تاحالا برای موتور بنده هیچ مشکلی از قبیل این توضیحات که گفتم پیش نیامده است . ECU دلفی هستش و ساخت کشور آمریکا و سری ساخت با 2015 شروع شده که خوشحال شدم از اینکه لااقل با آپدیت موتور توسط کمپانی کویر نیومده انبار های خودش رو اول خالی کنه و قطعات قدیمی بزاره روی موتور . در کل اگر تاحالا فکر میکردید هیوسانگ مشکل برقی بر میخوره اگر بخرید این مشکل کاملا برطرف شده .
3-مصرف سوخت :
مصرف سوخت روی سری جدید تقریبا تغییری نداشته و با سری های گذشته یکی می باشد
4-سیستم سوخت رسانی انژکتور:
سری GTRC نسبت به سری های گذشته از پاشش مستقیم روی سیلندر استفاده کرده که خوب باعث شده شتاب بهتر و گازخور بهتری داشته باشه یکنواخت کار کردن موتور حتی بعد از مسافت های بالا و ایستادن بعدش و منظم کار کردن انجین 100% بخاطر تعویض و ارتقاع قطعات انژکتور GTRC می باشد .
5-اگزوز :
در سری GTR اگزوز ها ساده بودند سری Commet بیشتر مدل ها اگزوز aroww داشتند و البته اگزوز GTRC کلا سبک طراحی با موتور تلفیق خوبی داشت استفاده از خطوط شکسته تو اگزوز و ب اصطلاح اگزوز مثلثی شکل باعث شده بود کمی صدا بهبود پیدا کنه و البته خروجی دود بهتر شده نسبت به اگزوز های گرد قبلی ، ولی در کل تعویض اگزوز حتما پیشنهاد میشه.

سرویس ها + وسایل + تجربه :

کویر موتور برای سری مدل های 1395 ، 6 ماه گارانتی یا 6000 کیلومتر در نظر گرفته که دارای 2 عدد کوپن می باشد که می تونید از آن استفاده نمایید .
1-سرویس ها :
100 کیلومتر : تعویض روغن اولیه موتور ( رانا فول 5-50 ) که روغن خیلی خوبیه ولی اصلا پیشنهاد نمی کنم ) روغن هایی که برای موتور طراحی شده بخاطر غوطه ور بودن کلاج و مشتقات آن نرمی خاصی لازم دارند که روغن هایی از قبیل رانا به انجین موتور آسیب میزنند و من اصلا پیشنهاد نمی کنم .
300 کیلومتر : PDI (چکاپ کامل مونتاژ) توسط نمایندگی انجام شد و شامل گرفتن خلاصی سیم گاز ، رگلاژ کلاج و آپدیت ECU بود .
500 کیلومتر : تعویض روغن دومیه موتور ( موتول 10 - 40 ) روغن فوق العاده هستش و پیشنهاد خود کیور موتور محسوب میشه بعد از تعویض روغن موتور شدیدا بهتر کار کرد و دنده خیلی خیلی نرم تر عوض می شد .
1000 کیلومتر : تعویض روغن سومیه ( موتول 10 - 40 ) همراه با تعویض فیلتر روغن فابریکی + اچارکشی کامل و صداگیری فلاپ ها توسط گذاشتن ابر نازک داخل محل های اتصال فلاپ ها به همدیگر + پایین تر آوردن شفت دنده و راحت تر شدن محل جای گیری پا روی جاپایی سمت چپ ، هواگیری روغن های ترمز هم جلو و هم عقب

2-وسایل خریداری شده :
روغن موتور ( رانا 5-50 ) بقیمت 95.000 تومان 4 لیتر ( هر لیتر 24.000 تومان)
روغن موتور (موتول 10-40) بقیمت 43.000 تومان هر لیتر
کلاه کاسکت لیبرو X32 بقیمت 385.000 تومان
کیت بلوتوث برای کلاه کاسکت مارک رپیدو اصلی بقیمت 250.000 تومان
اگزوز یوشیمارو اصلی با 2 سال گارانتی بقیمت 1.450.000 تومان

3-هزینه ها :
فیلتر روغن : 35.000 تومان
ترمیم سیم گاز : 40.000 تومان
تعویض روغن : 10.000 تومان
پی دی آی : 80.000 تومان
اچارکشی : 180.000 تومان
تعویض اگزوز : 75.000 تومان

نظر کلی :

هیوسانگ GTRC بنظر من در مدل جدید یا همون فیس لیفت تغییرات خوبی داشته و واقعا دوست داشتنی شده و مثل قدیم اذیت نمی کنه ، هندلینگ بهتر اطمینان و چسبندگی بهتر شاید برگ برنده جدید کویر موتور برای این مدل الباه باقیمتی حدود 20 میلیون تومان باشه
شاید سرعت هم صحبتی باید بکنیم من چون دوست دارم همیشه موتور خوب بار بیاد ب نحو احسنت آب بندی انجام دادم و تا 1000 کیلومتر موتور اصلا ظهر یا داخل گرما روشن نکردم و بیشتر اوقات شب ها آخر وقت میومدم که انجین خنک کار کنه و فشار گرما حس نکنه.
بعد از آچارکشی قشنگ گاز دادم بهش و تا سرعت 180 کیلومتر خوشبختانه رفت و البته مقداری هم جا داشت که نهایتا اگر باد مخالفی نباشه تا 185 - 190 احتمالا کشش داشته باشه البته تک نفره بودم.
با موتور های زیر یک درگ ساده ای داشتیم که بشرح زیر برای شیطنت خدمتتون میگم :
کی تی ام دوک 250 استریت : اتوبان صیاد شیرازی شمال ، توی دنده 1 جلوتر از من بود روی سرعت 110 تا سبقت گرفتم و تا سرعت 140 2 متر عقب تر بودن و چندین بار این کار رو تکرار کردیم که راکب کی تی ام کمی ناراحت شد و ...
نینجا 300 : شهید همت ، ژاپنیه شوخی نداره ! عملکرد بهتر و سریع تر در تمامی مراحل درگ
بنلی 2 سیلندر : کاوه شمال ، موتوری که فکر می کردم با 31 اسب بخار خیلی خیلی شتاب داشته باشه ولی شدیدا عقب موند و توی سرعت نهایی هم اصلا نتونست بیشتر از 130 تا بره داخل کاوه شمال
CBR300 : یادگار امام جنوب ، شتاب 1 و 2 و 3 خوب ولی توی کفی کم آورد روی سرعت 140 به بالا که بخاطر تک سیلندر بودن طبیعیه .

roma
20-04-1395, 02:58 قبل از ظهر
کویر همه رو نقدی پول گرفته چرا دیگه کوپن میده دست مردوم ؟
گرفتن خلاصی سیم گاز ۴۰هزارتومان
گرفتن عیب های بعد از مونتاژ ۸۰هزار
چیزهایی که خودشون مقصر بودن بابتش !!
نقش کوپن چیه این وسط اجرت تعویض روغن ۱۰هزار تومن !!!
به یورو حساب کرد مفد خورهای عوضی

ابوالفضل88
20-04-1395, 11:48 قبل از ظهر
یه عکس از کیلومترش روشنش بزارین

- - - Updated - - -

یه درگم با مگلی بزارین درگاتون کامل بشه

از 100 درصد چقد از موتورت راضی هسی

amiroww
20-04-1395, 11:53 قبل از ظهر
کویر همه رو نقدی پول گرفته چرا دیگه کوپن میده دست مردوم ؟
گرفتن خلاصی سیم گاز ۴۰هزارتومان
گرفتن عیب های بعد از مونتاژ ۸۰هزار
چیزهایی که خودشون مقصر بودن بابتش !!
نقش کوپن چیه این وسط اجرت تعویض روغن ۱۰هزار تومن !!!
به یورو حساب کرد مفد خورهای عوضی

کوپن ها برای استفاده از قطعات کلی هستش با کارت گارانتی یعنمی فقط میشه 2 بار عی های موتور و بطرف کرد حالا میشه نگه داشت مثلا هم زمان اگر خدای نکرده کمک وسط با دینان خراب شد میشه یه کوپن مصرف کرد ولی خوب مشید همین سیم گاز رو شامل کوپن کنم وی تا 6000 کیلومتر خیلی راه مونده و شاید نقص های جدی تری پیش بیاد
در مورد کاوازاکی ها هم تقریبا قضیه گارانتی همینه ، فقط 24 ماه و بدون محدودیت کیلومتری و دارای 4 کوپن هستند.
باز واقعا جای تشکر داره از مسئولین که گارانتی 1 ماه یا 1000 کیلومتر رو به این عدد رسوندند.

halestorm
20-04-1395, 07:12 بعد از ظهر
سلام(amiroww) عزیز توضیحاتت کامل وعالی بود:clap:

ممنون میشم اگه کمی راجب لاستیکای جدید(چسبندگی و کیفیت),تغییرات ترمز عقب,تغییرات سنسور(oxygen)توضیح بدی:28:

amiroww
03-05-1395, 09:05 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز ....

قیمت های جهانی محصولات هیوسانگ * قطعات * مقایسه با تهران و فروش کویر موتور

راهنما :

نمایندگی : 95.000 تومان
بازار : 75.000 تومان
جهانی : 19$ = 66500 تومان

آینه :

نمایندگی جفتی : 370.000 تومان
بازار : 300.000 تومان
جهانی : هر عدد 42$
اکسل جلو :
نمایندگی : ----
بازار : ----
جهانی : 13.20$
لنت عقب :
نمایندگی : 45.000 تومان
بازار : کمیاب
جهانی : 9$
ست کامل جلو بندی : *اکسل*
نمایندگی : خدا رحم کنه
بازار : نیست
جهانی : 140$

نمایندگی : نیست
جهانی : 83$
براکت
نمایندگی : 125.000 تومان
بازار: نیست
جهانی : 29$
جاپایی

نمایندگی : 95.000 تومان
بازار : افتر مارکت
جهانی : 25$
زین اسپرت * فابریک*
نمایندگی : نیست
جهانی : 190$
دیسک جلو :
نمایندگی : 525.000 تومان هر عدد
بازار : ندیدم
جهانی : 135$
باک رنگ شده فابریک :
نمایندگی : 1.900.000 تومان
بازار : بین 1200 تا 1.500.000 تومان
جهانی : 445$
کمک وسط :
[Only registered and activated users can see links] g
نمایندگی : 950.000 تومان
جهانی : 155$
استارت :
نمایندگی : 850.000 تومان
جهانی : 139$

فعلا همین تا فردا باز یک پست در خدمت شما باشیم

Gladiator
04-05-1395, 02:57 بعد از ظهر
براکت هاش دونه ای 125 تومنه؟

Afshin007
27-07-1395, 04:20 قبل از ظهر
اینجا چرا انقد سوتو کور شده!!!!!!!!!!!!!!!!!:297::297::297:

پروتکشن هیو گیر میاد ؟ چه از طریق کویر چه بیرون؟

قیمتش چنده؟ ////

Afshin007
01-08-1395, 01:24 قبل از ظهر
اینجا چرا انقد سوتو کور شده!!!!!!!!!!!!!!!!!:297::297::297:

پروتکشن هیو گیر میاد ؟ چه از طریق کویر چه بیرون؟

قیمتش چنده؟ ////
​کسی نظری نداره؟

M@hdi
01-08-1395, 06:45 قبل از ظهر
همه رفتن تو گروه تلگرام اینجا دیگه کمتر سر می زنن ... تو گروه سوال کنی زودتر و آنلاین جوابتو می گیری

محمد دولابی
01-08-1395, 05:07 بعد از ظهر
بی زحمت لینک گروه رو بفرستید من چند وقت نبودم اطلاعی نداشتم:297:

M@hdi
01-08-1395, 08:17 بعد از ظهر
بی زحمت لینک گروه رو بفرستید من چند وقت نبودم اطلاعی نداشتم:297:

keyvanj
02-08-1395, 02:25 قبل از ظهر
اقا امروز نمایندگی بودم
یه بنده خدا با هیو تصادف کرده بود اومده بود واسه خرید لوازم
حدود 5/5 میلیون بهش اعلام کردن!!!!
فقط 1 کمک جلو رو گفت 2/450
کلگی جلو 1 تومن...
آقا جنگه مگه...شما چطور جرئت میکنی با این گاز هم بدید!؟

shayant
02-08-1395, 04:06 قبل از ظهر
هرکه برفش بیش بامش بیشتر

Afshin007
03-08-1395, 11:57 قبل از ظهر
اقا امروز نمایندگی بودم
یه بنده خدا با هیو تصادف کرده بود اومده بود واسه خرید لوازم
حدود 5/5 میلیون بهش اعلام کردن!!!!
فقط 1 کمک جلو رو گفت 2/450
کلگی جلو 1 تومن...
آقا جنگه مگه...شما چطور جرئت میکنی با این گاز هم بدید!؟
هیوسانگ همینه لوازماش وارداتیه و در نتیجه گرون قیمت ////

arashmotor
04-08-1395, 08:40 قبل از ظهر
سلام دوستان . این اولین پست من :pm1:. میخوام یه هیوسانگ بخرم ولی خیلیا میگن پشیمون میشی یه بار امتحان کن قبلش . نمایندگی اجازه میده قبل از خرید سوار بشیم ؟!! :297:

BKING
04-08-1395, 09:01 قبل از ظهر
سلام دوستان . این اولین پست من :pm1:. میخوام یه هیوسانگ بخرم ولی خیلیا میگن پشیمون میشی یه بار امتحان کن قبلش . نمایندگی اجازه میده قبل از خرید سوار بشیم ؟!! :297:

سلام

نه نمایندگی اجازه سوار شدن نمی ده.

بهتره از کسی که داره بخوای بزاره سوارشی.

AMIR_NINJA
09-08-1395, 10:27 قبل از ظهر
رو چه حساب اون خیلیا میگن پشیمون میشی از خرید هیوسانگ،
​امتحان موتور خوبه اما اگه دلیل فنی داره حرفشون بهتر بود که دلیل فنیشو مینوشتی،شاید اون خیلیا شاید دنبال ویراژ دادن توی ترافیک هستن و پشت چراغ قرمز،اگه اینطوره دیگه واسه چی موتور اسپرت میخوای بخری،شما موتور کنسول ثابتو با آپاچی مقایسه نکن،بعد اینکه خیلی بازار دارای عدم تنوعه،یعنی چی؟یعنی بازار موتور ایران خسته کننده شده و تابلوست چه موتورهایی میشه خرید که قابل تردد باشه،یا باید پول بدی واسه موتوری که هنوز مونتاژش کیفیت نداره مثل مگلی یا باید کم بیشتر پول بدی برای موتورهای کیفیت متوسط مثل دایلیم و هیوسانگ یا پول بدی برای موتورهایی که بسیار بیشتر از قیمت جهانیشونه مثل کاوازاکی و ktm و cbr,البته چند تایی موتور دیگه داره بازار اما موتورهای پرفروش مشخصه،ببین دنبال چه موتوری هستی،موتورهای بازار محدوده،تردد محدوده،حجم موتور محدوده،حالا با این محدودیت ها و قیمت ها موتورهای زیادی برای خرید نیست و هر موتوری بخری بیفته به خرج باید خرجش کنی چند کیلومتر زودتر یا دیرتر،توی بازار فعلی ایران موتور گاهی زیاد به خرجه میفته هر چه کیفیت موتور بیشتر باشه به خرج افتادنش دیرتره.

Hamid_brg1325
20-08-1395, 12:10 بعد از ظهر
درود ب همگی
ی باک هیوسانگ رنگ مشکی اصلی از رو خود موتور توی نویی موتور باز شده دارم بدون خط و خش و با کارتن .
هر کی لازمش شد زیر قیمت نمایندگی ومغازه دار میفروشمش
برای خرید با شماره زیر تماس بگیرید
09171153727
در ضمن باک شیرازه و ارسال میشه

Arman-GT
21-08-1395, 03:53 بعد از ظهر
دوستان اینم موتور من
گذاشتمش برای فروش کسی دنباله هیوسانگ بسپارید بهش

ابوالفضل88
28-09-1395, 06:56 بعد از ظهر
سلام دوستان

لطف میکنین از موتوراتون عکس بزارین

تاپ اسپیدی که با gps زدید چقد بوده ممنون

ali.motahari
07-10-1395, 01:03 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان
اساتید محترم من میخام یه هیو مدل 90یا 91 کم کار تمیز بخرم
موقع خرید به چه چیزایی توجه کنم و چک کنم؟
کسی نداره برا فروش به قیمت واقعی؟

ابوالفضل88
07-10-1395, 07:01 قبل از ظهر
دهنه ی اگزوز چرب نباشه دود نکنه توسرععا هفتاد یا هشتاد دستو از روفرمون بردار موتور نباید راهشو کج کنه تودرهای بالا پت پت نکنه صدای اضافی نده

VAHID
07-10-1395, 12:58 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
اساتید محترم من میخام یه هیو مدل 90یا 91 کم کار تمیز بخرم
موقع خرید به چه چیزایی توجه کنم و چک کنم؟
کسی نداره برا فروش به قیمت واقعی؟ کارکرد موتور بالا نباشه-زمین خوردگی و ضربه به شاسی نداشته باشه-دستکاری برقی نشده باشه-فلاپ برچسب و رنگ نداشته باشه-ارور و چراغ چک روشن نباشه.بهتره دیاگ هم بزنی تا از گارکردش مطمن باشی-سلامت موتور شامل عدم روغن ریزی و روغن سوزی چه در دور بالا و پایین نداشته باشه و موتور روان و راحت بدون ریپ و... کار کنه.تو سرعت فرمونش نکشه و سر و تهش گیج نزنه.دنده ها هم راحت جا برن و تقه نزنه.

ali.motahari
07-10-1395, 05:17 بعد از ظهر
کارکرد موتور بالا نباشه-زمین خوردگی و ضربه به شاسی نداشته باشه-دستکاری برقی نشده باشه-فلاپ برچسب و رنگ نداشته باشه-ارور و چراغ چک روشن نباشه.بهتره دیاگ هم بزنی تا از گارکردش مطمن باشی-سلامت موتور شامل عدم روغن ریزی و روغن سوزی چه در دور بالا و پایین نداشته باشه و موتور روان و راحت بدون ریپ و... کار کنه.تو سرعت فرمونش نکشه و سر و تهش گیج نزنه.دنده ها هم راحت جا برن و تقه نزنه.
وحید جان کارکردش 29000تاس و مدل 92 و تمیز ولی استریت!کارکردش بالاس یعنی؟لوازم مصرفی تعویض شده
صفحه کلاجش چه قیمته؟من استریت بخرم سر تابستون میخام بفروشم اذیت نمیشم ک.بد فروشتر از ریسشه؟

ali.motahari
07-10-1395, 06:24 بعد از ظهر
کسی قیمت هیو صفر ریس و استریت روداره؟تو چند صفحه قبل خوندم اختلاف قیمتشون 7 میلیونه واقعا درسته؟

Ali
09-10-1395, 10:58 بعد از ظهر
کسی قیمت هیو صفر ریس و استریت روداره؟تو چند صفحه قبل خوندم اختلاف قیمتشون 7 میلیونه واقعا درسته؟

بله اختلافشون زیاده چون مدل بی فلاپ زیاد طرفدار نداره

معمار
23-03-1396, 07:23 بعد از ظهر
49160

از قدیم گفتن اسب تازی و دست چوپون نمیدن
:icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_:

atisoc0936
20-04-1396, 05:52 بعد از ظهر
دوستان من شهرستان هستم
وتا تهران 800 تا راه دام (سبزوار)
چند تا سوال داشتم که لطف کنید ممنون میشم
برای چند مماه آینده قصده خریده موتور تا رنجه 12 تا 13 شاید نهایت 14 هستم
بعضی از دوستان میگن نیکد
ولی بعضی از دوستان نوشتن که تو نسخه rc مشکل داغ شدن و ارور ها رفع شده
اگر من ملاک رو rc بگیرم
-----------------------------
الان پالس 220 دارم
میخام هزینه های ثابته این موتور رو بدونم
سرویسهایی که باید بشه
مثه روغن و هوا (فیلتر)
مصرف سوخت و ....
در کل اگر تصادف رو در نظر نگیریم
این موتور چه هزینه های داره
چون الان 220 دارم و بجز روغن (که بهران سوپر پیشتاز میریزم ) و بنزین و یکی 2 بار تنظیم زنجیر خرجه دیگ نداشته
این موتور چطوره
چند لیتر روغن میگیره
با تشکر

atisoc0936
21-04-1396, 03:47 بعد از ظهر
دوستان التماس دعا

farshad 54
21-04-1396, 05:32 بعد از ظهر
ببین دوست عزیز
این موتور از لحاظ کاربری با ۲۲۰ قابل مقایسه نیست و به همین ترتیب هزینه های نگهداریش هم بیشتر از ۲۲۰ هست
مصرفش حداقل صدی ۵ لیتره
ارزونترین روغنی که میتونی توش بریزی لیتری ۳۰ تومنه
لاستیک بخواد حداقل جفتی ۸۰۰ تومن ولشه
اجرت تعمیرات و آچار کشیش ۳ برابر ۲۲۰ هست
در کل این موتور برای سرگرمی و تفریح مناسبه اگر مصرفت تفریحی هست موتور کم تر کار میکنه و به همون
نصبت هزینه هاش تو طولانی مدت مقرون به صرفه میشه

atisoc0936
22-04-1396, 10:35 قبل از ظهر
ببین دوست عزیز
این موتور از لحاظ کاربری با ۲۲۰ قابل مقایسه نیست و به همین ترتیب هزینه های نگهداریش هم بیشتر از ۲۲۰ هست
مصرفش حداقل صدی ۵ لیتره
ارزونترین روغنی که میتونی توش بریزی لیتری ۳۰ تومنه
لاستیک بخواد حداقل جفتی ۸۰۰ تومن ولشه
اجرت تعمیرات و آچار کشیش ۳ برابر ۲۲۰ هست
در کل این موتور برای سرگرمی و تفریح مناسبه اگر مصرفت تفریحی هست موتور کم تر کار میکنه و به همون
نصبت هزینه هاش تو طولانی مدت مقرون به صرفه میشه
من روزانه 30 کیلومتر ثابت دارم (خونه تا محل کار)
اگه 5 شنبه ها هم برم دور دوری شاید 100 تایی راه برم
میشه گفت ماهیی 1200 تا 1500 تا کارکرد
خوشبختابه اهل کورس نیستم و از هر 30 تا شاید 7 8 تاش رو گا میدم موتور رو
وحشی بازی هم در نمیارم (درست راه میبرم میشه گفت )
هر بار چند لیتر روغن میخاد ؟
مصرف واقعا 5 هست ؟ (تو سایت کویر نوشته 3 ! اگر گاز ندم که 3 هست دیگه ؟
در کل فیلتر روغنش و چیزهایی که باس عوض شه چطوره
من قصد دارم تو رنجه 12 تا 14 نهایت یه موتور تهیه کنم
بعضی دوستان نسخه GT-250N رو پیشنهاد دادن
و با توجه به تنوع تو بازار ایران انتخاب زیادی ندارم
ممنون میشم برای انتخاب بهتر راهنمایی کنید
farshad 54
22-04-1396, 01:25 بعد از ظهر
مدل نیکدش براتون بهتره با توجه به اینکه استفاده روزانه دارید
فیلتر روغن که مال آپاچی بهش میخوره همچنین لنت عقب
روغن هم فک کنم ۱/۷ لیتر
مصرفشم تازه من حداقلشو گفتم
در کل همون طور که این موتور سواریه خوب و شتاب و سرعت مناسبی بهتون ارائه میده هزینه نگه داریش
هم بالاس
اگر با هزینه هاش مشکلی نداشته باشی انتخاب خوبی هست

atisoc0936
22-04-1396, 07:00 بعد از ظهر
مدل نیکدش براتون بهتره با توجه به اینکه استفاده روزانه دارید
فیلتر روغن که مال آپاچی بهش میخوره همچنین لنت عقب
روغن هم فک کنم ۱/۷ لیتر
مصرفشم تازه من حداقلشو گفتم
در کل همون طور که این موتور سواریه خوب و شتاب و سرعت مناسبی بهتون ارائه میده هزینه نگه داریش
هم بالاس
اگر با هزینه هاش مشکلی نداشته باشی انتخاب خوبی هست
gt-249N ؟

tartaros
23-04-1396, 11:53 قبل از ظهر
سلام و عرض ادب
دوستان چندتا سوال داشتم که میخواستم از تجربیاتتون استفاده کنم.
من گواهینامه ندارم! تقریبا 24 ساله هستم
میخواستم بدونم اگر یک موتور 250 بگیرم و باهاش به کارهای عادی روزانه برسم،بدون هیچ قانون شکنی و با کلاه ایمنی چقدر احتمالش هست پلیس بگیره؟
در صورتی که از تهران تا شمال بخوام باهمین موتور (احتمالا هیوسانگ gt250 R) باز هم به صورت عادی و سرعت قانونی برم،احتمال گرفتن توسط پلیس چقدر است؟
و آخرین سوالم اینکه
به هرطریقی اگر پلیس بگیره،چی میشه؟ یعنی چقدر جریمه داره؟ ممکنه توقیف بشه؟ و هر دردسر دیگش؟
از همین الان بابت کمکاتون و نظراتتون تشکر میکنم:flower4:

farshad 54
23-04-1396, 12:16 بعد از ظهر
خلاصه و مفید بگم احتمال به فنا رفتنت ۸۵ درصده پس بیخیال ۲۵۰ شو

- - - Updated - - -

gt-249N ؟

بله gtn یا همون نیکد یا همون استریت

tartaros
23-04-1396, 04:02 بعد از ظهر
قربون دستت، یکم آنالیزش هم میکردی میفهمیدیم چجوریه:297:

farshad 54
23-04-1396, 10:14 بعد از ظهر
اینجا جای مشاوره راجع به سوال شما نیست
خلاصه عرض کردم خدمتتون که احتمال توقیف و جریمه و ........ با شرایطی که شما دارید زیاده
دیگه آنالیز نمیخواد چیزی که مشخصه
اینجا بحث فقط راجع به هیوسانگ جی تی آر ۲۵۰ انجام میشه
موفق باشید

Alireza..78
02-05-1396, 11:20 قبل از ظهر
ای بابا منم ۱۷ سالمه میخوام تا آخر هفته یکی بگیرم :297:پشیمون نشم:wall3::wall3:

Exel
02-05-1396, 11:43 قبل از ظهر
سلام و عرض ادب
دوستان چندتا سوال داشتم که میخواستم از تجربیاتتون استفاده کنم.
من گواهینامه ندارم! تقریبا 24 ساله هستم
میخواستم بدونم اگر یک موتور 250 بگیرم و باهاش به کارهای عادی روزانه برسم،بدون هیچ قانون شکنی و با کلاه ایمنی چقدر احتمالش هست پلیس بگیره؟
در صورتی که از تهران تا شمال بخوام باهمین موتور (احتمالا هیوسانگ gt250 R) باز هم به صورت عادی و سرعت قانونی برم،احتمال گرفتن توسط پلیس چقدر است؟
و آخرین سوالم اینکه
به هرطریقی اگر پلیس بگیره،چی میشه؟ یعنی چقدر جریمه داره؟ ممکنه توقیف بشه؟ و هر دردسر دیگش؟
از همین الان بابت کمکاتون و نظراتتون تشکر میکنم:flower4:

شما ممکنه روزانه چندین بار توسط پلیس مورد بازرسی مدارک قرار بگیری اولین چیزی هم که همیشه میخوان از شما گواهینامه و کارت موتور هست ، نداشته باشی کلا فنا رفتی، مخصوص الان جریمه های میلیونی و حبس داشتن به خاطر نداشتن گواهینامه ، مخصوصا با این سبک موتور که تو چشمه ، واسه خودت دردسر نتراش گواهینامتو بگیر و نزار امثال اینطور ادما بدبختی برات درست کنن

VAHID
06-05-1396, 11:34 بعد از ظهر
ای بابا منم ۱۷ سالمه میخوام تا آخر هفته یکی بگیرم :297:پشیمون نشم:wall3::wall3:کاربر محترم لطفا از ارسال پست های غیر مرتبط با موضوع اصلی تاپیک ها خودداری کنید

Sent from my SM-J200F using Tapatalk

mohsen2001
03-09-1396, 12:09 قبل از ظهر
سلام...

موقع تعویض دنده عادیه اینجوری صدا بده؟(از پالس که داشتم صدای تعویض دندش بیشتره)

موقع روشن کردن موتور نور چراغ جلو و عقب و صفحه کیلومتر روشن میشه.. عادیه؟

قسمت کنسول جلوش صدا میده اصلا نمیدونم صدای چیه. چیزی رو باید سفت کنم؟یا اینم عادبه؟(دور مونور بالا میره قط میشه صدا)

ممنون

BKING
08-09-1396, 07:09 قبل از ظهر
سلام...

موقع تعویض دنده عادیه اینجوری صدا بده؟(از پالس که داشتم صدای تعویض دندش بیشتره)

موقع روشن کردن موتور نور چراغ جلو و عقب و صفحه کیلومتر روشن میشه.. عادیه؟

قسمت کنسول جلوش صدا میده اصلا نمیدونم صدای چیه. چیزی رو باید سفت کنم؟یا اینم عادبه؟(دور مونور بالا میره قط میشه صدا)

ممنون

سلام

صدای دنده ممکنه با نوع روغن یه مقدار تغییر کنه.

چراغ ها روشن و بعد از استارت خاموش می شن ؟

یه چیزی شل هست یکم باید سفت بشه تا صدا نده

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

Ali_hy
18-09-1396, 10:18 قبل از ظهر
سلام.وقتی تو دور موتور های بالا گاز را رها میکنم و موتور تو لرزه میوفته ی صدایی از تو باک میاد انگار که ۲تا فلز باهم درگیر باشن.صدا مال چیه؟:297:

farshad 54
18-09-1396, 01:06 بعد از ظهر
صدای شناور بنزینته

باک و نذار زیاد خالی بشه نصف که یه خورده کمتر شد پرش کن به پمپ بنزینتم فشار نیاد

Ali_hy
19-09-1396, 03:45 بعد از ظهر
ممنون که پاسخگو هستی.ولی وقتی هم که باک پُر پُر هست هم این صدا را میده که واقعا رو اعصابه.میشه ی کاری کرد که صداش کمتر و یا قطع بشه؟
در ضمن راهنماهام نمیزنه خودم میتونم درستش کنم؟

farshad 54
20-09-1396, 08:54 قبل از ظهر
یا صدا شناور بنزینه یا زیر باک یه چیزی شله میخوره به باک صدا میده

راهنما اگر نمیزنه اول فیوزا رو چک کن ببین سالمن یا نه

Ali_hy
22-09-1396, 03:29 بعد از ظهر
فیوزا سالم اند.ولی ی سری فیش هست که به هیچ جایی متصل نیستند.:297:
درسته که میگن هیو سیستم برقش ضعیفه؟من میخواستم ی شارژر فندکی برا موتورم نصب کنم ولی راستش میترسم مشکلی براش پیش بیاد.به نظرتون این کار را بکنم یا نه؟

farshad 54
23-09-1396, 10:23 قبل از ظهر
هیو برقش مشکل نداره

فقط حساسه نباید سیستم برقی موتور و زیاد انگولک کنی

farshad 54
25-09-1396, 10:42 قبل از ظهر
4916849169

دوستانی که هیوسانگ دارن و یا علاقه مند به این موتور هستن میتونن شماره همراهشون رو به pv بنده ارسال کنن تا در گروه تلگرامی هیو داران عضوشون کنم

hamidreza_pahlavan
13-10-1396, 08:00 بعد از ظهر
دوستان مدل RC رو پیشنهاد می دین یا Exiv r مدل ریسش رو!؟

از نظر قطعه ، تعمیرکار ، عمومیتت در بازار

ممنون

farshad 54
14-10-1396, 09:32 قبل از ظهر
مدل GTRC بهتره

مدل EXIV R به نظر من موتور جالبی نیست جثه کوچیکی داره زیادم استقبال نشد ازش خرید و فروششم سخته لوازمشم کمیاب تر از مدل GT RC هست

کلا من پیشنهاد نمیدم EXIV رو چه ریسش چه نیکدش رو

KaMaL313
21-02-1397, 03:58 بعد از ظهر
دوستان بنده تازه عضو شدم ی سوال داشتم
بنظرتون ارزش داره هیو مدل 89 یا 90 بگیرم ؟
یا همون هزینه رو برای بنلی 25TNT بکنم بهتره (کارکرده)
پالس و اپاچی هم باب میلم نیست

aidin tvs
21-02-1397, 08:48 بعد از ظهر
دوستان بنده تازه عضو شدم ی سوال داشتم
بنظرتون ارزش داره هیو مدل 89 یا 90 بگیرم ؟
یا همون هزینه رو برای بنلی 25TNT بکنم بهتره (کارکرده)
پالس و اپاچی هم باب میلم نیست

به نظر من هیو ۸۹ -۹۰ بهت سواری نمیده و اذیتت میکنه قطعاتشم کمه من باشم بی برو برگرپ بنلی تک رو انتخاب میکنم موتور خیابونی ام هست خیلی راحت میتونی کارهای روزمرتو انجام بدی رو بورسم هست راحت خریدو فروش میشه قطعاتشم خیلی بهتر از هیو پیدا میشه به نظرم انتخاب منطقی تر بنلیذتک هست ولی خوب هیو برای کسی که عشقشو داره میتونه انتخاب بهتری باشه دو سیلندره ولی رادیات اب نداره اکثرا هفت هشت سال کار کرده هاش خیلی به مشکلات برقیو ترانزیستورو قطع برق بکی از سیلندرها بر میخورن ولی صدای خوبی داره و ریس هست
ولی در اخر گفتم من نظرم بنلی تک هست بعد پولاتو جمع کن خواستی دو سبلندر بگیری بنلی دو سیلندر بگیر که فعلا بی رقیبه تو دو سیلندرها از لحاظ قیمتو کیفیتو کارایی و قطعات و سواری و اینو فروش بالاش ثابت کرده نسبت به دو سیلندرهای دیگه

KaMaL313
22-02-1397, 06:16 قبل از ظهر
به نظر من هیو ۸۹ -۹۰ بهت سواری نمیده و اذیتت میکنه قطعاتشم کمه من باشم بی برو برگرپ بنلی تک رو انتخاب میکنم موتور خیابونی ام هست خیلی راحت میتونی کارهای روزمرتو انجام بدی رو بورسم هست راحت خریدو فروش میشه قطعاتشم خیلی بهتر از هیو پیدا میشه به نظرم انتخاب منطقی تر بنلیذتک هست ولی خوب هیو برای کسی که عشقشو داره میتونه انتخاب بهتری باشه دو سیلندره ولی رادیات اب نداره اکثرا هفت هشت سال کار کرده هاش خیلی به مشکلات برقیو ترانزیستورو قطع برق بکی از سیلندرها بر میخورن ولی صدای خوبی داره و ریس هست
ولی در اخر گفتم من نظرم بنلی تک هست بعد پولاتو جمع کن خواستی دو سبلندر بگیری بنلی دو سیلندر بگیر که فعلا بی رقیبه تو دو سیلندرها از لحاظ قیمتو کیفیتو کارایی و قطعات و سواری و اینو فروش بالاش ثابت کرده نسبت به دو سیلندرهای دیگه
خیلی وقت بود بنلی رو انتخاب کردم ولی از مشکلاتش زیاد میگن برا همین دودل بودم گفتم شاید مدل هیو 89 بصرفه تر باشه ولی انگار هیو 89 تا حدودی عمرشو کرده اونم معلوم نیست دست کی بوده و چیکار کرده باهاش
ی سوال فنی ایا میشه سیستم ترمز موتور که ABS نیست رو به ABS تغییر داد ؟

- - - Updated - - -

خیلی وقت بود بنلی رو انتخاب کردم ولی از مشکلاتش زیاد میگن برا همین دودل بودم گفتم شاید مدل هیو 89 بصرفه تر باشه ولی انگار هیو 89 تا حدودی عمرشو کرده اونم معلوم نیست دست کی بوده و چیکار کرده باهاش

معمار
25-02-1397, 03:17 بعد از ظهر
4916849169

دوستانی که هیوسانگ دارن و یا علاقه مند به این موتور هستن میتونن شماره همراهشون رو به pv بنده ارسال کنن تا در گروه تلگرامی هیو داران عضوشون کنم

جووون. ماشاءالله به هیو عمو فرشاد ❤

- - - Updated - - -

امروز که گمرک بودم
هیو خشک ندیدم فقط نمایندگی کویر شتر داشت 29700 میگفت
بعد چند تایی هیو rc و کامت به چشمم خورد و قیمت نگرفتم
ولی چندتایی rc دیدم خستگی خاصی تو چشماشون بود

aidin tvs
25-02-1397, 05:45 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

درود بنلی تک هیچگونه مشکلات عجیب غریبی نداره منظورت از مشکلات چیه من الان شش ماهه دارم غیر از باد و بنزین روغن چیزی بهش نزدم ولی از ایرادات که شنیدم مشکلات برقی میخوره اونم چون انژکتوره برقش حساسه روش زنوپ. هدلایتو اینا میندازن باعث ایراد میشن اینم هر موتوری بلاخره به ایرادهای ریرو درشت میخوره
قطعاتشو کمی گرونه که نسبت به هیو و ۲۵۰ های دیگه اصلا قابل مقایسه نیست ولی نسبت به ان اس گرونه لوازمش
فقط یه پیشنهاد میکنم هر چه زودتر بخر این موتور ۱۰.۵ بود شده ۱۲.۵ اگه واقعا میخوای بخری زودتر بخر حتی شده یه ۹۶ کم کار و سالمشو وگرنه گرونتر میشه چون تنها موتوری بود تو ایران با قیمت جهانیش تقریبا نزدیک بود و با گرون شدن دلار ناچارن گرون کنن برعکس ان اس که دو سه برابره قیمت جهانیش بود و هر چه گرون بشه دلار بازم اینها سودشون رو دارن انقدری که از اول گرونتر از بازار جهانی فروختن

KaMaL313
28-02-1397, 05:20 قبل از ظهر
درود بنلی تک هیچگونه مشکلات عجیب غریبی نداره منظورت از مشکلات چیه من الان شش ماهه دارم غیر از باد و بنزین روغن چیزی بهش نزدم ولی از ایرادات که شنیدم مشکلات برقی میخوره اونم چون انژکتوره برقش حساسه روش زنوپ. هدلایتو اینا میندازن باعث ایراد میشن اینم هر موتوری بلاخره به ایرادهای ریرو درشت میخوره
قطعاتشو کمی گرونه که نسبت به هیو و ۲۵۰ های دیگه اصلا قابل مقایسه نیست ولی نسبت به ان اس گرونه لوازمش
فقط یه پیشنهاد میکنم هر چه زودتر بخر این موتور ۱۰.۵ بود شده ۱۲.۵ اگه واقعا میخوای بخری زودتر بخر حتی شده یه ۹۶ کم کار و سالمشو وگرنه گرونتر میشه چون تنها موتوری بود تو ایران با قیمت جهانیش تقریبا نزدیک بود و با گرون شدن دلار ناچارن گرون کنن برعکس ان اس که دو سه برابره قیمت جهانیش بود و هر چه گرون بشه دلار بازم اینها سودشون رو دارن انقدری که از اول گرونتر از بازار جهانی فروختن
با دلار 8.200 که هر روز هم گرون میشه فکر کنم اخر سر فقط بتونیم پیچاشو بخریم :|
فقط ی سوال ایا میشه رو موتور سیستم ترمز ADS-EBD نصب کرد ؟

farshad 54
29-02-1397, 10:07 قبل از ظهر
خیر

alirezakhaki
06-03-1397, 04:32 بعد از ظهر
سلام اساتید و سروران گرامی
هیوسانگ مدل 89 90 سالم رو با چقد میشه خرید الان ؟
با توجه ب 7 8 سال کارکرد موتور توصیه دارید برا خریدش ؟

jayali
25-03-1397, 05:40 قبل از ظهر
اقا من یک موتور صفر و شیک میخوام واسه دوردور روزی یکی دو ساعت برم باهاش چرخ بزنم.
البته پلاک هم بشه که باید 250 سی سی یا کمتر باشه.
ظاهر و اسپرت بودنش برام خیلی مهمه و میخوام کیفیتش هم خوب باشه لذا بنلی و دایلم و کلا موتور بی کیفیت نمیخوام.
بعد از کلی تحقیق به این سه تا گزینه رسیدم.

Hyosung GTR250
KTM 250RC
Kawasaki Ninja 250

میخواستم از شما بپرسم همین سه تا گزینه هستند و موتور دیگه ای با ظاهر شیک و کیفیت خوب نیست تو بازار ایران؟
و اینکه اگه تونستم که نینجا میگیرم اخه قیمتش دوبرابر کی تی ام و هیوسانگ هستش ولی اگه نشد بین کی تی ام و هیوسانگ کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

ممنونم.

رسول2211
26-03-1397, 03:28 قبل از ظهر
از لحاظ کیفیت که معلومه کی تی ام بهتره ولی خب هیو هم امتحان خودشو خوب پس داده و هیچکس ازش ناراضی نبوده
تیپ و قیافه یه چیز سلیقه آیه. کی تی ام یه موتور خاص و خوشگل و تک با ظاهر ویژه ولی هیو تیپش مثل موتور سنگین و قیافه با ابهتی داره

از لحاظ شتاب که فکر نکنم رو دست کی تی ام باشه توی پلاک ملی های ایران ولی از نظر سرعت نمی‌دونم کدوم بهتر
اما فکر کنم وسایل و قطعات کی‌تی ام خوب گیر نیاد و اگه خدایی نکرده چیزیش بشه اذیت میشی تا راست و ریستش کنی ولی هیو چون خیلی وقته تو بازار و استقبال خوبی داشته بهتر میتونی ازش کار بکشی و خرجش کنی

بازم دوستای اهل فن و تجربه دار بهتر میتونن کمکت کنن. اما اگه من بودم و تهران زندگی میکردم و مشکل هزینه نگهداری نداشتم بدون شکrc250 رو انتخاب میکردم

محمد دولابی
15-04-1397, 11:16 بعد از ظهر
اگه پولشو داری بدون شک نینجا یا زد ۲۵۰

E.ariannejad
02-06-1397, 08:27 قبل از ظهر
ممنونم از اطلاعاتی که دادین خیلی خوب و کامل بود جواب خیلی از سوالام رو گرفتم. فقط یه سوال میمونه من میخوام هیوسانگ بگیرم مصرفم هم از موتور هفته یکی دو بار اونم یکی دو ساعت بیشتر نیست ولی خیلیا میگن پشت هیوسانگ کمر درد و دست درد میگیریم این درسته؟؟ و سوال دوم اینکه من تازه گواهینامه گرفتم و کلا تو جاهای خلوت با سی جی و این موتور تریل ها رانندگی کردم ، رانندگی با هیوسانگ خیلی سخت تر از موتور های معمولیه؟؟؟

farshad 54
03-06-1397, 12:42 بعد از ظهر
هیوسانگ برای استفاده یکی دو ساعت در هفته تو جاده و اتوبان مناسبه چون در کلاس ریس قرار میگیره این موتور تو ترافیک و معابر شهری هم موتور اذیت میشه هم راکب

رانندگیش هم مسلما از سی جی و تریل سخت تره چون موتور سنگین تر از اوناس و میزان چرخش فرمونش کمنره و حالت نشستن روی موتور هم فرق میکنه

تو مسافتای طولانی هم کمر درد و مچ درد اگر بدنت آماده نباشه حتما داره

در کل هیوسانگ یه موتور با سواری خاص خودش هست و باید با سواری سبک موتورای ریس آشنا باشی و بتونی با نوع استفادش کنار بیای تا بهت حال بده

arr8000
18-06-1397, 03:04 بعد از ظهر
hi .. pls add me to group 9363942685

farshad 54
21-06-1397, 08:43 قبل از ظهر
hi .. pls add me to group 9363942685

تنظیمات تلگرامتون رو درست کنید نمیشه ادتون کرد

omidco2003
21-06-1397, 01:02 بعد از ظهر
سلام دوستان
هیو های خیابانی از چه مدلی به بعد چراغ شون کشیده شده؟
و اینکه مصرف شون چقدر هست ؟

farshad 54
22-06-1397, 10:50 قبل از ظهر
مدل 91 و به بعد

صدی 3 تا 5 لیتر بسته به استفاده از موتور

farshad 54
24-06-1397, 03:04 بعد از ظهر
49179

- - - Updated - - -

49180
49181
4918249183

- - - Updated - - -

49184

میلاد محمودی
25-06-1397, 08:17 قبل از ظهر
اقا فرشاد خیرشو ببینی.
یادش خیر موتور منم همین رنگ بود مدل 93 خیلی رنگ قشنگ و تکیه.

arr8000
25-06-1397, 10:49 قبل از ظهر
داداش مشکلی نداره شمارم .. لطف کنید به این شماره پیامک بزنین تا من با شماره تلگرامم واسه شما پیام بفرستم تا بتونین منو اد کنید . تشکر فراوان از توجهتون

- - - Updated - - -

داداش مشکلی نداره شمارم .. لطف کنید به این شماره پیامک بزنین تا من با شماره تلگرامم واسه شما پیام بفرستم تا بتونین منو اد کنید . تشکر فراوان از توجهتون 09138008805

nana62
31-06-1397, 07:15 قبل از ظهر
سلام داداش. لطفاً اد کنید. 9376345392 متشکرم

ali3929
30-07-1397, 09:02 بعد از ظهر
سلام دوستان گلم..لطفا منم اد کنید ...09115414652

دانیال توماج
08-09-1397, 02:04 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام اقایون میخواستم بدونم این دو با هم فرق میکنن (قدرت . سرعت و ...)یا نه ؟
دوم اینکه کدوم یکی از نظر شما قشنگتره میشه بگید ؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ممنون میشم اگه پاسخ بدید:grouphug:

farshad 54
10-09-1397, 11:47 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ممنون میشم اگه پاسخ بدید:grouphug:

از لحاظ فنی هیچ فرقی ندارن

قیافه ظاهریش هم بستگی به سلیقه شما داره که از کدوم خوشت بیاد

hussain
13-09-1397, 07:32 قبل از ظهر
سلام. 09123934599 لطفاً من رو هم در گروه اد کنید

پوویا
14-09-1397, 02:33 قبل از ظهر
دوستان الان هیو مدل شهری دو سیلندر صفرش پیدا میشه؟؟؟ من دنبال یه موتور شهری دوسیلندرم البته بجز بنلی.الان آپاچی دویست دارم که واقعا نرم و کم هزینه و بی آزاره..ولی موتور با قدرت بیشتر میخوام.هیو شهری صفر تولید میشه؟