PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Hyosung GT250R & هیوسانگ 250

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

farzad_sh_2020
07-12-1391, 10:50 بعد از ظهر
سوراخ شدن با خمره خالی جا زدن خیلی فرق داره.اره شما هم کناره اگزوزتو بده سوراخ بزنن یه پیچم ببند جاش.هروقت دلت برا صداش تنگ شد پیچه روباز کن.اون موقع منظورمنومیگیری

خدمت شومو کاکو
[Only registered and activated users can see links]

u know me or saw me
07-12-1391, 11:05 بعد از ظهر
نتونستم ببینم چون..n ندارم.اما اینو خوب میدونم که شما وقتی میتونی صدارو عوض کنی که مسیر حرکت هوارو عوض کنی یا convergent وdivergentدرون خمرت ایجاد کنی.وگرنه اگه مسیر حرکت هوا همون باشه و خمره هم همون صدا تغییری نمیکنه.

<KAEN>
08-12-1391, 12:50 قبل از ظهر
2914029141
دوستان ارتفاش چطوره؟؟؟!!
علی و عرفان زحمت کشیدن اومدن ارتفاع موتورو تنظیم کردیم...
تو این عکس هم ارتفاع موتور پایین ترین حدش قرار داره!

Kami
08-12-1391, 12:53 قبل از ظهر
2914029141
دوستان ارتفاش چطوره؟؟؟!!
خوب شده
طراحی هم که کردی از سفید یه دست قشنگ ترش کرده
تو قرار ها بیا ببینیمت خیلی وقته نیومدی

soroush
08-12-1391, 03:34 قبل از ظهر
دوستان امشب يك دونه هيو خياباني افتاد جلوم و من هم سمند ef7 lx بنزيني داشتم كمي كل كل كرديم ولي در اخر گرفتمش!!!!!!!خودم هم هيو دارم ولي طرح ريس.....
چجوري شد يعني هيو ايقدر ضعبفه خودم ميشينم روش نمي فهمم يا نه اون بنده خدا خوب راه نبرد؟؟؟به سختي ولي با ماشين گرفتمش،،،،سرعت هم زير ١٣٠ كيلومتر در ساعت بود،
دوستان كسي ميدونه؟؟؟اون موتوري خوب نرفت ديگه نه؟؟؟!!!!يعني ايران خودرو اين قدر قوي ميزنه؟؟؟

Gladiator
08-12-1391, 04:15 قبل از ظهر
دوستان امشب يك دونه هيو خياباني افتاد جلوم و من هم سمند ef7 lx بنزيني داشتم كمي كل كل كرديم ولي در اخر گرفتمش!!!!!!!خودم هم هيو دارم ولي طرح ريس.....چجوري شد يعني هيو ايقدر ضعبفه خودم ميشينم روش نمي فهمم يا نه اون بنده خدا خوب راه نبرد؟؟؟به سختي ولي با ماشين گرفتمش،،،،سرعت هم زير ١٣٠ كيلومتر در ساعت بود،دوستان كسي ميدونه؟؟؟اون موتوري خوب نرفت ديگه نه؟؟؟!!!!يعني ايران خودرو اين قدر قوي ميزنه؟؟؟نه داداش ، بستگی داره خب ، به راننده ها و خیلی چیزای دیگه ، ولی هیو دیگه کم کم 150 تارو میره ، احتمالا اون آقای موتور سوار موتورش تو آب بندی بوده یا سرما یا هر چیز دیگه ای نخواسته موتورو ***زونه وگرنه شمارو سوسک میکرد دوست من

mehran
08-12-1391, 09:36 قبل از ظهر
حامد جان مبارك باشه.
علي يه سوال دارم.الان همونطور كه تو عكسا ميبينيم ادامه كمكا خيلي بالاست و نزديك صورته.تو سرعت بالا خواي بخوابي رو موتور اذيت نميكنه؟؟؟
يكم خطرناك نيست؟؟؟خدايي نكرده از پشت بري تو يه ماشين.....:hanghead:

farzad_sh_2020
08-12-1391, 10:40 قبل از ظهر
حامد جان مبارك باشه.
علي يه سوال دارم.الان همونطور كه تو عكسا ميبينيم ادامه كمكا خيلي بالاست و نزديك صورته.تو سرعت بالا خواي بخوابي رو موتور اذيت نميكنه؟؟؟

موتور خیلی خوش تیپ شده ولی به نظر من فقط بدرد پیست میخوره اینجوری
با این جاده های ما و چاله چوله ها این ارتفاع فکر کنم خطر ساز بشه اگر خدای نکرده توی چاله بیوفتی یا دست اندازهایی که مثل تپیه هستن و اصلاً دیده نمیشن

داشتم تو اتوبان میرفتم شانس آوردم روی 130 اینا بوده یه تیکه حدود نیم متری از آسفالت کنده شده بود فکر کنم حداقل 10-15 سانت عمق داشت . بدون اینکه حواسم به اطراف باشه زود فرمون دادم نزدیک بود یه پراید عزیز موتور ما را ببوسد :دی

<KAEN>
08-12-1391, 11:22 قبل از ظهر
خوب شده
طراحی هم که کردی از سفید یه دست قشنگ ترش کرده
تو قرار ها بیا ببینیمت خیلی وقته نیومدی
lمرسی ****** جان خیلی دوست دارم شرکت کنم

داش علی خیلی مرده
به همه دوستان ساید لطف داره
دستش درد نکنه
خیلی خوشگل شده
مبارکه
فقط تو این حالت که نبستی؟:26:
تو این حالت فرمون موتور نمیچرخید گیر میکرد به فلاپ ها! الان ارتفاش 2سانت از فابریکش پایین تره!

حامد جان مبارك باشه.
مرسی مهران جان. با این حالت که خیلی خطرنک میشه چون کمکا یه بند جلو صورته! اما تو این ارتفاع اصلی کمکا نهایت 2سانت بیرون زدن...
اما یه بدی که داره بادگیره موتور رفته پایین ولی باک به نسبت بادگیر پایین نرفته واسه همین وقتی تو سرعت بالا کاملا رو باک بخوابی بازم باد بهت میخوره چون بادگیر خیلی پایین تره!!

abolfazls
08-12-1391, 11:23 قبل از ظهر
حامد جان مبارك باشه.

آقا مهران جان فقط براى عكس اين ارتفاعو زده !!!
چون اينجورى اصلاً نميشه راه رفت!!!
بعد از عكس گرفتن ارتفاع تنظيم شده .
ببخشيد....

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

abolfazls
08-12-1391, 11:27 قبل از ظهر
حامد جان مبارك باشه، زيباس ، حله،،،
حامد جان مطمئنى كه بادگير پايين تر از باكه.....
چون بادگير و باك رو يه مجموعه هستند و موقع بالا يا پايين رفتن باهم بالا پايين ميشن

بعد من ميگم على جانسون ميخواهد عنوان مدير فنى رو از آقا كيا بگيره ، هيچ كس باور نميكنه...
دوره افتاده موتور همه بچه هارو رديف ميكنه
(ولى واقعاً دستش درد نكنه ، با معرفت ، با مرام، زحمت كش، گل )

mehran
08-12-1391, 12:25 بعد از ظهر
دوستان يه سوال ديگه الان ارتفاع ميزنيد فاصله گلگير كم ميشه.درسته؟؟؟
هوا خوريه راديات چطوره؟؟؟خوب هوا بهش ميرسه؟؟؟چون تو تابستون اوضاع با الان فرق ميكنه.

abolfazls
08-12-1391, 12:37 بعد از ظهر
هوا خوريه راديات چطوره؟؟؟خوب هوا بهش ميرسه؟؟؟چون تو تابستون اوضاع با الان فرق ميكنه.

من كه مشكلى ندارم ، آقا مهران امتحان كن اگه حال نكردى دوباره به حالت اول برگردون داداش، كلاً ده دقيقه كار داره ،هچ دووشوارى نداره!!!
من برج ٦ اين كارى كردم مشكلى پيش نيومد...

<KAEN>
08-12-1391, 01:05 بعد از ظهر
حامد جان مبارك باشه، زيباس ، حله،،،
حامد جان مطمئنى كه بادگير پايين تر از باكه.....
چون بادگير و باك رو يه مجموعه هستند و موقع بالا يا پايين رفتن باهم بالا پايين ميشن

بعد من ميگم على جانسون ميخواهد عنوان مدير فنى رو از آقا كيا بگيره ، هيچ كس باور نميكنه...
دوره افتاده موتور همه بچه هارو رديف ميكنه
(ولى واقعاً دستش درد نكنه ، با معرفت ، با مرام، زحمت كش، گل )
آخه وقتی فقط ارتفاع جلوی موتورو میاری پایین طبیعتا سر موتور بیشتر میخوابه تا عقب موتور. در هر صورت بادگیر بالا تر از باک هست اما باز باد اذیت میکنه! البته یکم!!
علی جانسون یدونه باشه دیروز با عرفان خیلی کمکم کرد

جانسون
08-12-1391, 11:44 بعد از ظهر
2914029141
دوستان ارتفاش چطوره؟؟؟!!

وای اون شب چقد خندیدم اول فرموت شتک شد بیرون تا خشتک خوابید.... خراب کاری شود ولی بعدش اکی کردیم...

سره 206 چقدر با عرفان خندیدم.... راستی حامد داداش عکس 206 تو تاپیکه جامه ماشین بزار بکس حال کنن... کلا یدونس...

یه سری تیونینگ دیگه رو موتوره حامد و خودم انداجام دادیم تا همایشه 25 صداش در میاد....=))

- - - Updated - - -

مهران جان داداش فکر کنم حدود 10% کمتر باد میخوره ویکم من گرماشو حس میکنم....تر ترافیک قشنگ گرما حس میشود البه روغنو من این سری یکم دیر عوض کردم رو 1300 تاس ولی تا 50 کیلو متره دیکه یه مگنته اس ام میکنم تو حلقش....راستی حامد تو از موتو رکس استفاده کردی تو هیو چجوری بود قبلش چی استفاده میکردی بیا تو ضیح بده جیگری...

جانسون
09-12-1391, 04:13 قبل از ظهر
یه اطلاعاته مشت بدیم حال کنید ... بعده چن ماه تحقیقاتی که انجام دادم رو هیوسانگ ها هیو مدل 90 نیمه اول یعنی 6 ماه اول تولید شدن ای سی یو شون اس اند تی موتوره خوده کره س ... که موتور بدونه گرفتن کلاج استار بزنی روشن میشه... اما نیمه دوم یعنی 6 ماه دوم 90 ای سی یوش دلپی (دلفی) سنگاپوره... که بهتر موتور راه میره و باید کلاج بگیری تا استارت بخورره.... نمونه هیو که دیدیم مدل داداش ابولفضل و مهران که بدون گرفتنه کلاجه استارت میخوره 6 ماه اول 90 هستند و هیو داش حامد که مدلش اخرایه 90 و ای سی یوش دلپی بود که باید کلاجو بگیره فکر کنم برا نوید هم اینجوریه....اگه مدل 90 باشه بزن لایک قشنگرو =)) بکس بیان حرفمو تایید کنید :دی داداش حامد کان سره این ای سی یو هیوش دوم کشوری شد =)) (در اصل ای سی یو موتورش قهرمانی بود=)) شوخی

شایسته فر
09-12-1391, 09:55 قبل از ظهر
خب الان اس اند تی بهتره یا دلپی؟

abolfazls
09-12-1391, 11:47 قبل از ظهر
kave & hyosung GT250R
29172
حالا على جون به قول داداش شايسته فر كدوم بهتره ، اگه شانس منه دلپى!!!

FrANTiC
09-12-1391, 03:15 بعد از ظهر
اقا تا 10 میلیون یعنی یه هیوسانگ تروتمیز گیرم نمیاد ؟ :|

کاوه
09-12-1391, 03:59 بعد از ظهر
اقا تا 10 میلیون یعنی یه هیوسانگ تروتمیز گیرم نمیاد ؟ :|
89تر تمییز میشه گیر آورد
تا 11تومن مدل90هم گیرت میاد

yasharazary
09-12-1391, 04:11 بعد از ظهر
شنیدم شاسی این موتور با شاسی 600 سی سی یکی هست!به نظرتون میشه روش انجین cb1 یا cb400 یا یه انجین 4 سیلندر بندازیم ؟؟

راستی هیوسانگ rr با gtr چه فرقی دارن؟

abolfazls
09-12-1391, 04:15 بعد از ظهر
شنیدم شاسی این موتور با شاسی 600 سی سی یکی هست!به نظرتون میشه روش انجین cb1 یا cb400 یا یه انجین 4 سیلندر بندازیم ؟؟

راستی هیوسانگ rr با gtr چه فرقی دارن؟

خوبى داداش ياشار فعال.
نه داداش شاسيشون يكى نيست فلاپاشون يكيه !!!
بعد اصلاً rr نداره اين موتور ، اين اصطلاح على جانسونِ!!!

Mohamad65
09-12-1391, 05:53 بعد از ظهر
سلام
بچه ها چند وقت پیش باطری موتورم تموم شد، عوض کردم اونم خالی شد، برا همین شارژرش رو عوض کردم، موتور راحت روشن شد یه دور هم باهاش زدم تا باطری شارژ شه، بعد موتور رو خوابونده بودم، الان بعد یکی دو ماه خواستم روشنش کنم نشد، فکر کردم باطری خوابیده بردم شارژش کردم، بازم استارت نمی زنه، کلید رو که می پرخونم پمپ روغن کار میکنه، دور موتور که بالا می ره تا 4 پایین میاد، وسط راه میمونه، ولی استارت نمی خوره، کسی می تونه راهنمایی کنه

Gladiator
09-12-1391, 06:14 بعد از ظهر
سلام
بچه ها چند وقت پیش باطری موتورم تموم شد، عوض کردم اونم خالی شد، برا همین شارژرش رو عوض کردم، موتور راحت روشن شد یه دور هم باهاش زدم تا باطری شارژ شه، بعد موتور رو خوابونده بودم، الان بعد یکی دو ماه خواستم روشنش کنم نشد، فکر کردم باطری خوابیده بردم شارژش کردم، بازم استارت نمی زنه، کلید رو که می پرخونم پمپ روغن کار میکنه، دور موتور که بالا می ره تا 4 پایین میاد، وسط راه میمونه، ولی استارت نمی خوره، کسی می تونه راهنمایی کنه

مشکل از باطریه داداش ، پس از یکی دو ماه معلومه که موتورت باطریش خالی کرده ، اونم تو هوای سرد زمستون ، سرما قاتل باطریه ، سوییچو باز کن ، بذار دنده 2 با هل موتورتو روشن کن ، یه نیم ساعتی باهاش بچرخ تا شارژ بشه ، موتورت مشکلی نداره الکی نری باز شارژر عوض کنی ، تو زمستون حداقل هر 3 روز یه بار موتورو استارت بزن بذار 5 دقیقه درجا کار کنه تا باطریت نخوابه ، الان احتمال داره باطریت خراب هم شده باشه ، چون یک ماهه شارژ نشده ممکنه خوابیده باشه و خراب شده باشه

Hamid_brg1325
09-12-1391, 08:25 بعد از ظهر
موتور بالاخره روشن شد . طراحی رو فلاپ هم شده . به امید خدا شاسی کیلومتر رو اگه بشه و درست حسابی صاف کنیم میرم تو کار جمع و جور کردن موتور . کسی نظری در مورد کاور دور سوئیچ نداره ؟ ماله موتور دیگه ای بهش نمیخوره ؟

- - - Updated - - -

راستی بروبچ غیر تهرانی توجه داشته باشید که در خارج از پایتخت نه قطعات موتور گیر میاد و نه نمایندگی تعمیرات درست و حسابی هست .

mehran
09-12-1391, 10:41 بعد از ظهر
حالا على جون به قول داداش شايسته فر كدوم بهتره ، اگه شانس منه دلپى!!!
دوستان به صورت 100 % مطمئن باشید که دلفی بهتره.:icon_pf _99_:
من به نسبتی که هیو نوید و حامد بیشتر از من شتاب میگیرن میتونم بگم که حداقل 30 درصد بهتره:sad:

جانسون
10-12-1391, 03:19 قبل از ظهر
بلا خره امشب پروزه ز 3 تا نقطش نمیدنم رو کیبورد کجاس =)) تموم شد هدرز منبع کوچیکخ زیره +کاتالیزورش در اومد ویه لوله جا گزاشتمو .... مثل هدر اروو.... کی گفت هیو کاتالیز نداره؟؟؟ محمد ام ار ای عکسشو تو همین تاپیک در اپ کن لطفا... ممنون از محمد داداش و پدر گرامیشون بابته کارایه که انجام دادان رو هدز من محمد عکس گزاشت من تاثیره .....توضیح میدم که چی بود چی شود درگ با کلاس 400 میندازم من یا 250 4 سیلندر نبود؟؟؟؟؟

amo hosein
10-12-1391, 04:14 قبل از ظهر
هیوسانگ مدل 2012 چه ماهی امد امسال؟کسی دقیق میدونه؟میخوام بدونم 2013 چه برجی میاد حدودا؟

شایسته فر
10-12-1391, 09:41 قبل از ظهر
هیوسانگ مدل 2012 چه ماهی امد امسال؟کسی دقیق میدونه؟میخوام بدونم 2013 چه برجی میاد حدودا؟
شهریور مدلای جدید میاد

farzad_sh_2020
10-12-1391, 10:14 قبل از ظهر

فکر کنم اواخر تابستون بود

mra680
10-12-1391, 11:34 قبل از ظهر
بلا خره امشب پروزه ز 3 تا نقطش نمیدنم رو کیبورد کجاس =)) تموم شد هدرز منبع کوچیکخ زیره +کاتالیزورش در اومد ویه لوله جا گزاشتمو .... مثل هدر اروو.... کی گفت هیو کاتالیز نداره؟؟؟ محمد ام ار ای عکسشو تو همین تاپیک در اپ کن لطفا... ممنون از محمد داداش و پدر گرامیشون بابته کارایه که انجام دادان رو هدز من محمد عکس گزاشت من تاثیره .....توضیح میدم که چی بود چی شود درگ با کلاس 400 میندازم من یا 250 4 سیلندر نبود؟؟؟؟؟

درود . . .ای خدا از دست تو علی جانسون با عشق
آره خوب بلاخره پروژه علی جان هم به پایان رسید البته با حساسیت بالای این پسر و سر رسیدن پدر گرامی من که کار رو از دستمون گرفت و نشست به مهندسی خودش(ناگفته نماند من کار با هوابرش یا پیک رو بلد نبودم و نیازمند دستان توانمند پدرم بودیم. . .من فقط جوش کاری(برق) رو بلدم که دیشب هوابرش هم اموختیم و به قل بعضی ها از دوستان از رو دست اوستا کش رفتیم:2i8d4ao:)
این هم عکس ها . . .امیدوارم نیاز به توضیح نداشته باشه . . .ولی داره که توضیح میدم:wall3:
29200292022920429205
خوب ما اول هدرز رو ریختیم پایین . . .
هدرز سیلندر 1 رو از منبع برش دادیم با سنگ فرز(خبری از کاتالیزور نبود)
هدرز سیلندر دوم هم که بستی هستش و بازش کردیم
منبع رابط دوسیلندر موند با هدرز بهش
با فرز افتادم به جونش که فهمیدم خیل سخت جدا میشه نگو کاتالیزور بین منبع و هدرز قرار داره:hanghead:
خلاصه بعد از کلی بریدن، جدا شد و به سختی هم در اومد(علی نگی که آبرو ریزی میشه ها):2i8d4ao:
جای منبع (رابط دو هدرز)یه لوله یه تیکه بریدیم جو ش دادیم
هدرز دوم هم خم پایین رو برش دادیم و 180 درجه چرخوندیمش با کلی برش و اندازه گیری(هوابرش یا پیک) جوشش دادیم به هدرز اگزوز(میدونم تجسمش سخته . . .اخه عکس هم ننداختیم:hippie7:)
موند مهندسی باز کردن سیستم اگزوز از روی موتور که باید یکی از سیلندر ها حتما رابطی باشه(مثل هدرز سیلندر دو)
به ناچار هدرز سیلندر یک رو برش دادیم و رابط زدیم موقت تا برای علی به همین اندازه هدرز حرفه ای بسازیم . . .
علی فعلا یه رنگ نپاچی بهش . . .بیا اینجا بازش کنیم بعد رنگش کن که موتور رو رنگ نکنی:mypersianforum (531
شاید زدم تو خط اگزوز سازی و تیونینگ ظاهری
موفق باشید

yasharazary
10-12-1391, 11:49 قبل از ظهر
بعضی از هیو ها دوتا اگزوز در طرفین دارن ولی بعضیا فقط یکی!! فرقشون چیه ؟

Kami
10-12-1391, 11:55 قبل از ظهر
بعضی از هیو ها دوتا اگزوز در طرفین دارن ولی بعضیا فقط یکی!! فرقشون چیه ؟
فابریکی همه هیوسانگ ها 2 سیلندر و تک اگزوز هستش
حالا میشه 2 تا اگزوز وصل کرد ، به صورت دل به خواهی

جانسون
10-12-1391, 03:08 بعد از ظهر
خوب حالا بریم سره توضیحات جانی جانسونی=))
1. موتور هدرز شده مثل جزایره هاوای با بیکینی پوش.....بازه بازه باز...=)))

2. نفسش وحشی باز شد دیشب دنده 1 2 3 4 160 نفهمدیم چجوری پر شد... تا دادم 5 جلو مو دیدم خلوته سرمو اوردم پایین تا کیلو مترو دیدیم سرعت رو 174 تا بود ترسیدم و گاز دادنو قطح کردم و جاده کفی بود....

3. صدا قبلیش بکس دیده بودن 50 % دور پایین بم و سبک تایگر بود و 50% دوربالا تیز و سبکه یوشیمورا بود ... الان صدا انقدر زیاد شده که تو جاده جرعت نمیکنم بیشتر از 9 8 ببرم دور موتور و دنده میدم تو شهر هم همش دنده مرده میرم زیره دور موتور 5..... این صدا گیر رو اگزوزه دست ساز خودم بود... والان صدا ترکتور میده که باید دوباره تری بزارم تو منبعه... یعینی انقد شلاقی شد

4.وقعا نفس باز شد پرفومنسش 1 تا 2 اسب بیشتر شد تو شتاب گیری.... (انگار 40 وزنه موتوره) و صدایه پر شلاقی گرفتیم که الان اکزوزه مثل اروو تایگر و یوشی باید تست کنم رو این هدز صدا مردی میگیریه....

5.محمد جیگرتو برم من انقد تو ماهی پسر.... باز تشکر از خودتو پدر گرامیت 6

بازم توضیح بدم ؟؟؟ 7

. با کی کا داری ؟؟

8 من کجام انجا کجاس کی زد هدز منو ترکوند؟؟؟؟

9 جیگرتونو

10 از ساعته 6 شروع به کار شدیم تا 12.30 اخر شب ولی جوابشو دیدیم خشتگی از تنمون در اومد 11 دیشب یه سی جی اومد بقل دستم سره چراق قرمز میگه 450 عه؟؟؟ میگم نه 650 عهههه تا فلاپ پاینشو باز کرده بودم و استیریت بود موتور....

---------- Post added at ۱۱:۳۸ بعد از ظهر ---------- Previous post was at ۱۰:۴۳ بعد از ظهر ----------

دیروز از دکتور تو محک یه لنته عقب گرتم 20 میگفت 35 دارم مسی حرارتش خیلی بالاس... 75 دارم از همش بالا تره ....کفتم فعالا یه 20 ت بده تا بعدن...

من برم هایا بو تانک و روشن اتیش کنک شلیک شم به سمته داداش ابولفضل یه تیونیگه دیگه کوچولو برا هیوتانک داریم :دی

Hamid_brg1325
10-12-1391, 03:12 بعد از ظهر
جانسون این چیزی که میگی پس واقعا موتور روندن داره . یه کلیپ از شتاب گرفتنش بتونی بذاری خیلی مشتی میشه . حالا این بیش از حد قدرتمند شدن موتور ضرری براش نداره که ایشالو ؟

FrANTiC
10-12-1391, 03:13 بعد از ظهر
در این حد ؟ :| ببین میتونی به تاپ اسپید موتورت برسی یا نه :hippie7:

Hamid_brg1325
10-12-1391, 03:13 بعد از ظهر
راستی واقعا آلیاژ قطعات هیوسانگ خیلی عالیه . هر چی شاسی کیلومتر رو گرم کردیم ولی بازم حالتش عوض نشد و خیلی سفت بود .

جانسون
10-12-1391, 03:16 بعد از ظهر
فردا یه قرار خوصوصی هست همه چی معلوم میشه.... درگ هم رو شاخشه....

FrANTiC
10-12-1391, 03:19 بعد از ظهر
میشه باهاش take-off کرد ؟ یعنی سر موتور بلند نشه و چرخ درجا بچرخه و حرکت کنه ؟!

جانسون
10-12-1391, 03:24 بعد از ظهر
بعله همینجوریش میخوای یچره بزنی تیکاف مینه ولی بلند نمیشه انقد سنگینه تاپ اسپیدم قبلا 183 بوده ولی نه اب این شتابه هیو موستانگی :دی

FrANTiC
10-12-1391, 03:26 بعد از ظهر
فک کنم حالا بتونی به 200 برسونیش :دی

abolfazls
10-12-1391, 03:52 بعد از ظهر
منم امروز زين ترك نشين رو دادام روكش قرمز كشيدن

لطفاً نظر بدين
29218
به نظر خودم كه قشنگ شده...

کاوه
10-12-1391, 03:55 بعد از ظهر
کار خوبی کردی خیلی قشنگ شده
احسنت

abolfazls
10-12-1391, 04:13 بعد از ظهر
کار خوبی کردی خیلی قشنگ شده
احسنت

يه استاد پيشكسوت به من اين نظر رو داد!!!
دوستان هزينه اش هم شد ٥ تومان و ١٠ دقيقه زمان برد

abolfazls
10-12-1391, 08:13 بعد از ظهر
دوستان امروز يه دور با موتور على جانسون زدم
... ريخت !!!
واقعاً رقيب ٤ سيلندر ميطلبه !!!
موتورش تازه شده hayabosung !!!
حالا بقيه تيونينگش مونده ...
حيف كه نميتونم بگم چيا برا موتور گرفته !!!

اروین
10-12-1391, 10:47 بعد از ظهر
شتاب 0 تا 100 موتورت چقدر شده با ابن کار هایی که روش انجام دادی؟

abolfazls
10-12-1391, 11:53 بعد از ظهر
شتاب 0 تا 100 موتورت چقدر شده با ابن کار هایی که روش انجام دادی؟

هنوز كار موتور تمام نشده و نيمه كاره هست...
انشاالله بعد از تموم شدن كاراى فنى و ظاهرى همه چى به اطلاع دوستان ميرسه...
از جمله عكس ، تاپ اسپيد، شتاب 0-100، فيلم،صداى اگزوز
ببخشيد ، اين حرفهارو از طرف جانسون عزيز زدم.
تا قرار آخر سال ١٢/٢٥انشاالله تموم ميشه.....

جانسون
11-12-1391, 12:39 قبل از ظهر
منم امروز زين ترك نشين رو دادام روكش قرمز كشيدن لطفاً نظر بدين 29218 به نظر خودم كه قشنگ شده... Sent from my iPhone 5 using Tapatalk به به میشه برم تو زین عقش عایاا با کله در نیام یعینی ببین راضیم ازت که هستم تا باشم اوموراتم بگزاره چی گفتم خودم نفهمیدیم فکری بود بل بله همون طور که داداش ابولفضل عزیز گفتن همه این حریکتا بعده میتینگه 25 صداش در میاد... عکسو 0تا 100 ولی فردا خبره درگ تو همین تاپیک علام میشه هیو که هوچی نینجا با اگزوز تو برادز و شمع سوزنی... درگ دارم...

جانسون
12-12-1391, 02:57 قبل از ظهر
نتیجه درگ کیا اول شد و هیو موستانگه من از نظر خودم اول شد..=)) با کاری که روش انجام دادم اگه کیا با موتوره من بود نینجارم قورت میداد...

Garbaz
12-12-1391, 07:54 قبل از ظهر
جانسون جان ، اقای کیا به چه موتوری با شما درگ انجام داد. یکم کاملتر توضیح میدین اتفاقات دیروز.

شایسته فر
12-12-1391, 08:37 قبل از ظهر
آقا کیا با موتور **** بود

Hamid_brg1325
12-12-1391, 11:52 قبل از ظهر
امروز دیاق کیلومتر رو باز کردم و فلاپا رو هم که قبلش باز کرده بودم و وقتی روندم موتورو با اینکه بعد از 7 ماه خوابیدن موتور هیچ سرویسی هم نشده متوجه شدم که کره خر مثه اسب راه میره . حالا نمیدونم وزن فلاپها و دیاق کیلومتر اینقدر تاثیر داشته یا اینکه چون من فقط تو تابستون موتورو رونده بودم و تجربه روندن تو هوای سرد رو نداشتم گرما قدرت موتور رو میاورده پایین .

جانسون
12-12-1391, 01:17 بعد از ظهر
حمید یجوریای همش دست به دسته هم میده... گرباز عزیز این تاپیکو بخونی همهچی دستت میاد.... [Only registered and activated users can see links]

جانسون
12-12-1391, 08:37 بعد از ظهر
دیروز قبله درگ روغنه موتورو عوض کردم و کاسترول مگنته اس ام ریختم.... خوبه موتور نرمیه خواستی پیدا میکنه ولی خیلی رقیق بود باید کنارش مکمل هم میکس کنم باهاش... دندهام باا مگوین اصلا حس نمیشد که عوض میکنی اما این یکم زیره پات حس میشه ..... مگیوین میریختم صدا اگزوزم بم تر بود ولی این یکم زیر تره... در کل نسبه مگوین قیمته خوبی داره .... باها 100 کیلو متر راه رفتم باید ببینم بعده 1200 تا چجوریه.. مگوین تا 1200 تا عالی بود و از 1300 تا شروع میکرد به تقه زدنه دنده....

جانسون
13-12-1391, 04:55 بعد از ظهر
ابولفضل داداش بیا عکسایه دیششبو اپ کن جیگرتو برم عجب عکسای شده بود.... عکس خودمون که 3تا وایسادم شبیه این موتو جی پی بودیم همرو اصلا همه عکسرو اپ کن تو این تاپیک ....:دی انتی اسپم...: دیشب با کاسترول مگنت تا جاده چالوس رفتمو برگشتم تو او سرما احساس مینم موتور با این روغن بیشتر داغ میکنه نسبت به مگیون..... تابستون باید موتول 20 دبلیو 50 یا 15 40 بگیرم .....

abolfazls
13-12-1391, 05:10 بعد از ظهر
عمو حسينو بايد مينداختيم بيرون تا بشه اين عكسو اينجا گذاشت ولى نميشه ، چون دوسش داريم
29456

abolfazls
13-12-1391, 05:40 بعد از ظهر
آخه من از صبح تا حالا تركيدم ،،،
نميدونستم اين عكساى قشنگو كجا آپ كنم،،،
29457
29458
29459
29460
29461
29462
29463
29463
29464
29465
29466
29467
اين عكساى منو (ابولفضل) على جانسون و عمو حسين ، شب ساعت ٢ جاده چالوس هست(شب زنده داران واقعى) تا ٣/٥ بيرون بوديم.
از مديران هم معذرت ميخواهم كه جاى ديگه اى پيدا نكردم آپشون كنم ....
آنتى اسپم: من هميشه از روغن كاسترول ١٠-٤٠ استفاده ميكردم ، ايندفعه گفتم اِلف امتحان كنم كه اصلاً سازگار نيست با هيو ، همون كاسترول بهتره ، على برا تابستونم ايراد نداره

جانسون
13-12-1391, 06:53 بعد از ظهر
داداش ابولفضل راضیم ازت تا باشم اموراتم بگزره :دی من یکی دیگه کاست رول مگنتک نمیریزم این 4 لیتریه تموم شه مهران گل از مکمل استفاده میکنی بهتر میشه بنظرت؟؟؟ این روغن بیشتر رو اب خونکا مثل مگلی دایلیم خوبه نه برا هیو.... حرارتش وقعانی زیاده :دی

Hamid_brg1325
13-12-1391, 08:06 بعد از ظهر
امروز همونطور بدون فلاپ موتورو روندم . یادتونه گفتم مثه اسب راه میرفت . امروز دوباره نفسش ضعیف و تو دور موتور بالا ریپ میزد و البته مثه سری قبل اتسه هم زیاد میکنه . نمیدونم چرا از روز اول یه وقت خوب کار میکنه و یه موقع هم بد .انگار خو داره .کسی همچین تجربه ای داشته ؟ البته هنوز گرفتار درست شدن شاسی کیلومترم .

amo hosein
13-12-1391, 08:18 بعد از ظهر
هیوسانگ ابولفضل بهتر از هیوسانگ علی جانسون بود:25r30wi:

جانسون
13-12-1391, 08:33 بعد از ظهر
حمید جان همه هیو سانگا اتسه دارن البته اتسه نیس بک فایره.... اونم بخطره اینه سنسور اکسیزن گاز رو سیم گاز دسته چپه ... دسته راست گاز خالی بدی ریپ میزنه... وقتی باهم گاز بدی میزون میشه یا با دسته گاز میده اکیه طبیعیه....

farzad_sh_2020
13-12-1391, 09:30 بعد از ظهر
حمید جان همه هیو سانگا اتسه دارن البته اتسه نیس بک فایره.... اونم بخطره اینه سنسور اکسیزن گاز رو سیم گاز دسته چپه ... دسته راست گاز خالی بدی ریپ میزنه... وقتی باهم گاز بدی میزون میشه یا با دسته گاز میده اکیه طبیعیه....

من هیوسانگ قبلیم زاید بک میزد
ولی این نمیزنه
فقط وقتی مثلاض دارم گاز میدم و گاز ول میکنم و یکم بعدش گاز رو میگیرم همون اولین لحظه گرفتن گاز یه بک کوچیک میزنه . اینم شاید روزی 2-3 بار :دی

آرزو به دل موندیم مثل قبلی بک بزنه ملت بترسن :)))
نمیدونم داداشم بود ، پسر عموم بود یا دوستم یبار بک زد گفت وای ی ی ی ی آتیش گرفتم :))))

abolfazls
13-12-1391, 11:58 بعد از ظهر
امروز همونطور بدون فلاپ موتورو روندم . یادتونه گفتم مثه اسب راه میرفت . امروز دوباره نفسش ضعیف و تو دور موتور بالا ریپ میزد و البته مثه سری قبل اتسه هم زیاد میکنه . نمیدونم چرا از روز اول یه وقت خوب کار میکنه و یه موقع هم بد .انگار خو داره .کسی همچین تجربه ای داشته ؟ البته هنوز گرفتار درست شدن شاسی کیلومترم .

موتور من هم ميزد، ولى از وقتى كه شمع هارو عوض كردم خيلى بهتر شده...
شمعهارو چك كن...

جانسون
14-12-1391, 02:43 قبل از ظهر
دادا ابولفضل شاید بخاطره اینه انجکتورتو تازه تمیز کردی بک فایر کمتر میده چون شمع سوزی نوع جرقه زنیش بیشتره و قانون باید بیشتر بک فایر کنه تو جاده چه اتیشای از اگزوزت میومد

تازه اونم شمعه ان جی کا ایریدیوم سوزنی سی ار 9 ای ایکس نو گرمه شمع که برا 600 به بالا استفاده میشه بخاطره تحمل و تمرکز تو حرارته خیلی بالایه انجین...

قبلا بیشتر بود یا کمتر؟؟؟

برا من با این شمع تقو توق بک فایر میزنه گاز بدم ول کنم گازو بگیرم.....

shahriar
14-12-1391, 08:31 بعد از ظهر
اقا ما که روغن 10 40 کاسترول زدیم اشکال نداره؟

جانسون
14-12-1391, 09:20 بعد از ظهر
شهریار تو یه چنتا صفعه از تاپیک هیو رو بخون ی همچی دستت میاد.. 10 40 کاسترول اکیه..... ولی برا تابستون جواب نمیده...

albaloo
14-12-1391, 10:55 بعد از ظهر
برا تابستون چه روغنی خوبه ؟

Kami
14-12-1391, 11:00 بعد از ظهر
هیوسانگ کلا هرکاری کنی تابستون داغ میکنه
مخصوصا تو ترافیک باشی
گرماش جوری میشه فشنگ حس میکنی

shahriar
14-12-1391, 11:16 بعد از ظهر
هیوسانگ کلا هرکاری کنی تابستون داغ میکنه
مخصوصا تو ترافیک باشی
گرماش جوری میشه فشنگ حس میکنی
حرف شما درست ولی اینجا ترافیک نداره روزی شاید 30 دقیقه سوار شم اونم یه گاز میدم حله

hosein_dig
15-12-1391, 12:25 قبل از ظهر
سلام
آقا کمک معکوس با غیر معکوس از لحاظ جذبه ضربه چه تفاوتی داره؟
کدوم بهتره؟
ممنون

جانسون
15-12-1391, 01:19 قبل از ظهر
کمک معمولی حسین جان ضربه ای که میزنه تو فرمونه . و دسته موتور بیشتر بالا پاین میشه...

ولی معکوس ضربه بیشتر میزه به دو شاخ فرمون بالا پایین میشه و کمتر و بیشترین ضربرو دو شاخه معکوس میگیره..

البته ضربه کرفته به نو ع کمک هم بستگی داره که یه کمک خوشکهو یه کمک نرم...

انتی اسپم: هیو کمک دوشاخ جلو معکوس و ولی نینجا معمولی با این حال فکر کنم نینجا نرم تر باشه :دی

جانسون
15-12-1391, 02:26 بعد از ظهر
برا تابستون چه روغنی خوبه ؟

حمید من برا تابستون از مکمل روغن گانک می خوام استفاده کنم اگه مگوین 10w60 گیریم بیاد 1 لیتری 3 تا 35 ت از اون میگیریم واقعا مگوین عالی بود تازه کیفیت جاسو ام ای داشت...

یا میام رو روغن موتول 20 50 با کیفیت ای جی برا تابستون رو اپاچی جواب میداده باید رو این جواب بده.... هیلی غلظته خوبی داره مثل عسله...

کاسترول مگنتک اس ام خیلی رقیق بود....تو گرمایه زیاد هیو مثل اب میشه......

roma
15-12-1391, 09:12 بعد از ظهر
یعنی یه روز هم از اینا میتونم بخرم

جانسون
15-12-1391, 11:29 بعد از ظهر
رما جان خواستن توانسته....اشلا هرچه زود تر هیو بگیری....انتی اسپم: مهران جان داداش رو هیو روغن کاسترول مگنته اس ام اسفاده کردی با مکمل چجوری بود راضی هستی؟؟ مکمل چه مارکی گرفتی و چند؟؟؟ اونوقت یه قوطی مکملو تو 4 لیترش میکس میکنی دیگه درسته؟؟؟

کاوه
15-12-1391, 11:43 بعد از ظهر
چندتا عکس خوشگل داشتم از هیوسانگ گفتم بذارم براتون لذت ببرید
ببخشید اگر تکراری هست

mehran
16-12-1391, 12:08 قبل از ظهر
مهران جان داداش رو هیو روغن کاسترول مگنته اس ام اسفاده کردی با مکمل چجوری بود راضی هستی؟؟ مکمل چه مارکی گرفتی و چند؟؟؟ اونوقت یه قوطی مکملو تو 4 لیترش میکس میکنی دیگه درسته؟؟؟
من با مکمل بیشتر خوشم میاد ازش.مکمل کازیته.همشو میریزم تو 4 لیتری بعد میریزم تو هیو:afro:

کاوه
16-12-1391, 12:20 قبل از ظهر
علی این طرح به نظرم خیلی خوشگل میشه
البته با کمی تغییرات
خط های روی فلاپ نباید سبز باشه باید نارنجی باشه
رینگاتو هم میدی نارنجی میکنن
طلق جلو هم مشکی میکنی
بازم هرجور که خودت صلاح میدونی
به نظر من طرح هایی مثل سوزوکی و رپسول یکمی خز هستش از طرفی اصالت موتور رو نباید عوض کرد
با برند هیوسانگ یه طرح زیبا با کمی سلیقه واقعا محشر میشه

جانسون
16-12-1391, 12:52 قبل از ظهر
مهران جون مگه چلو کبابه میکس حال میکنی؟؟ =)) راضی ازت... منم این دفعه 3 لیتر یه مکمل گانک خالی میکنم....

کاوه اره ولی چه طرحی من با رپسول بخاطره نارنجی بودنش حال میکنم.... اونم سفید نارجی تک میشه البته مارکه هیو نمیکنم هیو با طرحه رپسول نه اینکه همشو هندا کنم...

farzad_sh_2020
16-12-1391, 12:16 بعد از ظهر
سلام
دوستان عزیز اگزوز ixil کربن گذاشتم روی موتور
ایشالا عکس و فیلم ها اضافه میشه به تاپیک
فقط چند مورد :
1 - پیچ های اگزوز فابریک خیلی افتضاح هست و برای من 2تاش داخلش گرد شد و آچار دیگه نمیگرفت . هرکارش کردم نشد و آخر بردم در مغازه بهش پیچ جوش داد و باز شد به سختی
پیچش انقدر بد هست جنسش که جوش میداد پیچه داشت میپاشید از هم
2 - بدون اگزوز هیچ وقت رانندگی نکنید :دی چون هم فحش میخورید در حد لالیگا :دی هم سر خودتون مثل الان من درد میگیره . خوبه فقط 1 دقیقه بود :دی

اگزوز در بسته بندی و لوازم ها :

اگزوز :

نصب واشر زیر تبدیل :

نصب تبدیل با 4 پیچ فابریکی :

dani24
16-12-1391, 01:11 بعد از ظهر
کسی میدونه چراغ هیوسانک دقیقا یا حدودا (فرقی نداره) چند لومن نور ساتع میکنه ؟

farzad_sh_2020
16-12-1391, 01:19 بعد از ظهر
فیلم شیطنت :

هنوزم سرم درد میکنه

Gladiator
16-12-1391, 01:52 بعد از ظهر
فیلم شیطنت :

هنوزم سرم درد میکنه

کلیپتو پیدا نمیکنه file not found

farzad_sh_2020
16-12-1391, 02:49 بعد از ظهر
کلیپتو پیدا نمیکنه file not found

خیلی عجیب هست من میزنم میاره
به چند نفر هم دادم مشکلی نداشت
دوستان کس دیگه ای این مشکل داره ؟

بازدید
۱۱

شایسته فر
16-12-1391, 07:07 بعد از ظهر
من مشکلی با کلیپت ندارم
داداش عکس اگزوز رو موتورتم بزار ببینیم چجوری میشه
خیلی خیلی خوشگله اگزوز
مبارکت باشه

paria
16-12-1391, 08:08 بعد از ظهر
سلام خدمت همه . من امشب عضو این سایت شدم که کاش زود تر سایتتونو پیدا میکردم چون خیلی سوالها داشتم .
موتور قبلی من اپاچی 160 بود که خیلی باهاش راحت بودم الان که حرفه ای تر شدم هیوسانگ 250 خریدم . تنها مشکلش اینه که خیلی صدای زیادی داره . اولاش کر میکردم صداش به مرور کم میشه ولی کم نشد . شاید صداش 3 برابر اپاچی باشه . حالا چه راه حلی داره

abolfazls
16-12-1391, 08:13 بعد از ظهر
سلام خدمت همه . من امشب عضو این سایت شدم که کاش زود تر سایتتونو پیدا میکردم چون خیلی سوالها داشتم .
موتور قبلی من اپاچی 160 بود که خیلی باهاش راحت بودم الان که حرفه ای تر شدم هیوسانگ 250 خریدم . تنها مشکلش اینه که خیلی صدای زیادی داره . اولاش کر میکردم صداش به مرور کم میشه ولی کم نشد . شاید صداش 3 برابر اپاچی باشه . حالا چه راه حلی داره

خوش اومدى دوست عزيز...
بچه كرجى؟؟؟
اگزوز موتورت فابريكه؟؟؟
كلاً انجين هيو چون دوسيلندر هست صداش از آپاچى بيشتره!

اِ اِ اِ معذرت ميخواهم الان تاپيك همايش رو ديدم معذرت ميخواهم ،،،
خيلى راحت پستم رو نوشتم ،،،
بازم معذرت آبجى ،،،
(چون من چند روز پيش با يك نفر تو كرج آشنا شدم كه آپاچى ١٦٠ رو فروخته بود و دنبال هيو ميگشت و منم آدرس سايتو بهش دادم)

Gladiator
16-12-1391, 08:36 بعد از ظهر

راه حلی نداره جز استفاده از اگزوز فابریک و استاندارد خود موتور

paria
16-12-1391, 08:40 بعد از ظهر
یعنی چی ؟ موتوری که قیمتش 3 برابر اپاچیه صداش باید بیشتر باشه ؟ همچین موتوری با این قیمت نباید کوچک ترین صدایی بده ؟

hosein_dig
16-12-1391, 09:00 بعد از ظهر
نه داداش من صداش عادیه سردرد نیست ولی بشرطی که اگزوز فابریک یا اینکه از اگزوز های پیشنهادی معتبر استفاده بشه البته اگزوز های دست ساز صدای تراکتور میده

شما چند خریدی ؟ صفر خیردی؟

Gladiator
16-12-1391, 09:03 بعد از ظهر
یعنی چی ؟ موتوری که قیمتش 3 برابر اپاچیه صداش باید بیشتر باشه ؟ همچین موتوری با این قیمت نباید کوچک ترین صدایی بده ؟

اگه منظور شما صدای انجینه که خیر راهی نداره ، چون این موتور سیکلت حجمش بالاتره ، دو سیلندره و 8 سوپاپ ( آپاچی تک سیلندر و دو سوپاپه ) ، خود تعداد سوپاپها و زنجیر تایم توی صدای اضافی انجین نقش دارن ، اگه اگزوزتون صداش ناهنجاره یا دستکاری شده یا تعویض شده ، اگه دستکاری شده ببرین بدین سوراخای اضافی انتهاشو جوش آرگون بدین مثل فابریک بشه ، اگرم اگزوزش قهرمانیه باید اگزوز فابریک تهیه کنید و ببندید روش

u know me or saw me
16-12-1391, 09:07 بعد از ظهر
من که میگردم هرکاری کنم که صدای موتورم بیشتر شه بعد شما میخواید کمش کنید؟:bargh:

farzad_sh_2020
16-12-1391, 09:50 بعد از ظهر
من مشکلی با کلیپت ندارم
داداش عکس اگزوز رو موتورتم بزار ببینیم چجوری میشه
خیلی خیلی خوشگله اگزوز
مبارکت باشه

سلام
چشم کاکو
باورت میشه خودم فقط تونستم توی پارکینگ صداشو گوش کنم از بس کار داشتم
الان میخوام برم سایلنسرش باز کنم عکس میذارم

Hamid_brg1325
17-12-1391, 12:02 قبل از ظهر
فیلم شیطنت : [Only registered and activated users can see links] هنوزم سرم درد میکنه مباررررررررررررررکه فرزاد . اول که سردرده حقته چون بهت گفته بودم که چه صدای نکره ای میده . بعدشم خیلللللللللی اگزوزت قشنگه . چند گرفتی این جیگرو ؟ یادمه تو ارزونی ها موقعی که از مسعود یوشیمورا گرفتم اون بهم این اگزوز پیشنهاد داد ولی قیمتش همون موقع هم بالا بود . رفقا میشه اگزوز استیل رو داد تا رنگ مشکیش کنند ؟ اصلا رنگ به خودش میگیره ؟ راستی دیاق کیلومتر بس که محکم بود نشد کاریش کنیم و یه نو از موتوشو گرفتم 350 تومن و تازه نقاط جوشش با فابریکی اصلا میزون نیست و نمایندگی هم نداشت .خییییییییلی گرونه ها !!!! البته به نمایندگی هم که زنگ زنگ زدم گفت 312 تومن بود که الان نداریم .

K.I.A
17-12-1391, 12:06 قبل از ظهر
موتور شو خیلی الکی گرونه.

abolfazls
17-12-1391, 12:15 قبل از ظهر
موتور شو خیلی الکی گرونه.

موافقم ، يه اسپرى زنجير رو به من قيمت داد ١٢٠ تومن !!!!!

abolfazls
17-12-1391, 12:22 قبل از ظهر
ابوالفضل این اسپری زنجییره حک شده تو ذهنت همییشه میگی :25r30wi:

آخه فرقش ده يا بيست تومن با جاى ديگه نبود كه داداش ....
٨٠ ، ٩٠ تومن گرون تر از جاى ديگه !!!!

farzad_sh_2020
17-12-1391, 09:14 قبل از ظهر
مباررررررررررررررکه فرزاد . اول که سردرده حقته چون بهت گفته بودم که چه صدای نکره ای میده . بعدشم خیلللللللللی اگزوزت قشنگه . چند گرفتی این جیگرو ؟ یادمه تو ارزونی ها موقعی که از مسعود یوشیمورا گرفتم اون بهم این اگزوز پیشنهاد داد ولی قیمتش همون موقع هم بالا بود . رفقا میشه اگزوز استیل رو داد تا رنگ مشکیش کنند ؟ اصلا رنگ به خودش میگیره ؟ راستی دیاق کیلومتر بس که محکم بود نشد کاریش کنیم و یه نو از موتوشو گرفتم 350 تومن و تازه نقاط جوشش با فابریکی اصلا میزون نیست و نمایندگی هم نداشت .خییییییییلی گرونه ها !!!! البته به نمایندگی هم که زنگ زنگ زدم گفت 312 تومن بود که الان نداریم .

مرسی کاکو
اتفاقاً اگزوز من با همون پیک موتوری ارسال شد که مال تو هم ارسال شد به انبار مرکزی کاراندیش :دی
دست رو دلم نذار که خیلی گرونه :دی

- - - Updated - - -

آخه فرقش ده يا بيست تومن با جاى ديگه نبود كه داداش ....
٨٠ ، ٩٠ تومن گرون تر از جاى ديگه !!!!

لبوالفضل جان اگر دقیق یک برند بوده و یک مدل شما حق داری چون واقعاً اختلاف زیادی هست
ولی خب من توی کار خودم که واردات لوازم جانبی اصلی گوشی هست یک بک کاور اصلی قیمتش مثلاً 30$ هست . بعدش همون بک کاور ولی چینیش توی بازار دارن میفروشن 20.000 تومن که خیلی ها با ما این مشکل داشتن که فکر میکردن ما گرون فروشیم
من اگزوز از موتو شو گرفتم و قیمتش مناسب بود نسبت به جاهای دیگه

shahriar
17-12-1391, 10:35 قبل از ظهر
آقا فرزاد تلفظ فارسی اسم اگزوزت رو مینویسی صداش خوب بود.
این ارو اصلا صدا نداره

farzad_sh_2020
17-12-1391, 10:50 قبل از ظهر
آقا فرزاد تلفظ فارسی اسم اگزوزت رو مینویسی صداش خوب بود.
این ارو اصلا صدا نداره

آی ایکس آی ال

راستی صدا اگزوز منو از کجا شنیدی ؟ اگر اوون کلیپ رو میگی اوون بدون اگزوز بود موتور
کلیپ جدید میذارم الان

این از اگزوز روی موتور :

اینم تهش رو باز کردم که سایلنسر رو در بیارم گفتم عکس بگیرم از داخلش :

farzad_sh_2020
17-12-1391, 11:08 قبل از ظهر
اگزوزت از ارو خیلی خوشگلتره.
صداشو پس اشتباه کردم.
بابا یه دستی به موتورت بکش

قربونت برم من الان چند روز هست موتور گذاشتم تو پارکینگ چون وقت ندارم روغنش رو عوض کنم . حتی با این اگزوز فقط امروز صبح تو کوچه یک بالا و پایین کردم همین . واعاً این روزها سرم شلوغ هست
وگرنه موتورم همیشه تمیز تمیز هست . اینم آخرین بار یکم جاده خاکی بود و اینجوری زیر خاک شد . وگرنه بخوام ببرمش بیرون اول روغن عوض میکنم و بعدش هم میشورمش

اینم کلیپ از اگزوز :

shahriar
17-12-1391, 11:11 قبل از ظهر
چرا اگزوز بعضی جاهاش پیچ نداره؟

farzad_sh_2020
17-12-1391, 11:13 قبل از ظهر
فرزاد جان تو انقدر زحمت رو موتور میکشی نیاییم فردا روزی تاپیک فوششو بزنیا.زیاد دیدم میگما.حواستو جمع کن یه دفه شیطون گولت نزنه.

کاکو ایشالا تا رسیدن مدل 2013 دارمش . بعدش میفروشم و با 2013 عوض میکنم

- - - Updated - - -

چرا اگزوز بعضی جاهاش پیچ نداره؟

عزیز اوون عکس از حالتی هست که ته اگزوز رو باز کردم که سایلنسر در بیارم .
2تا پیچی که میبینی به بدنه اگزوز هست و اوون 4تا جای پیچ برای اوون ته اگزوز هست که پیچ میشه بهش .
فقط مشکلی که دارم الان موتور دود میکنه :((((
وقتی پیچ اگزوز فابریک باز نمیشد اسپری روغن زدم رفته توی هدرز روغن . به نظرتون چقدر طول میکشه کامل بسوزه ؟

amo hosein
17-12-1391, 11:22 قبل از ظهر
میدونی 2013 کی میاد حدودا؟برج 6 میاد یا زودتر؟

amo hosein
17-12-1391, 11:32 قبل از ظهر
چه اطلاعاتی ازش داری؟
من شنیدم فقط کنسول جلوش عوض شده و رنگش.میدونی چه تغیرات دیگه ای داشته فرزاد جان؟

farzad_sh_2020
17-12-1391, 01:04 بعد از ظهر
چه اطلاعاتی ازش داری؟
من شنیدم فقط کنسول جلوش عوض شده و رنگش.میدونی چه تغیرات دیگه ای داشته فرزاد جان؟

هنوز اطلاعاتش بیرون نیومده ولی کی گفته فقط ظاهر هست ؟
سایت خود هیوسانگ رو چک کن . این عکس صفحه اول سایتش هست

هرکار کردم جلوی خودم رو بگیرم که بدون تعویض روغن نرم بیرون نشد
10 کیلومتر رفتم :(( . میدونم خیلی ها بیشتر از اینا میرن ولی من تا رسید 1000 باید عوض میکردم و الان 10 تا بیشتر شده :(((

تا امروز مثل هیو قبلی بهم حال نمیداد . فکر میکردم چون تکراری هست برام . ولی الان فهمیدم مشکل از اگزوز بوده .
تا امروز گیر بی گیر . ولی اولین پا بلندی که دیدم زوم کرد که فقط من رو بگیره :))) منم سرعت 20 تا دادم دنده 2 که مثلاً صداش کم بشه یواش گگاز دادم یک صدای بمی داد که نگو :)))
تا اوومد جلوم ببنده از تو کوچه انداختم در رفتم :))))
گیر بازار شروع شد :دی

جانسون
17-12-1391, 02:52 بعد از ظهر
فرزاد داداش خیلی مراقب باش امارتو پچ کنن تو شبکه هر جا بری بیرو ببینتت میپیچنم بهت مخصوصا این موتور که تابلو هست....انتی اسپم : موتشو یه سری از قطاعاتش واقعا گرونه چون مارک و برندهه.... فرزاد اون بوشه بهت گفتم برا اینه اگزوزت زیاد نزدیکه تنه نشه و دشاخه عقبو خط نندازه...برا منم هدرزو دست کاری کردم اینجوری بست نداره الان باید براش پیچه بلند +بوش اکی کنم خیلی مراقب دوشاختو خش نندازه برا من یکم سابیده شده اگزوزم گرفته به تنه...

moshii
17-12-1391, 03:39 بعد از ظهر
امروز فرزاد خان اومد در مغازه یه سر پیشم فوق العاده بود صدای اگزوز! احساس کردم موتور وحشی تر شده! البته توی ویدیو اصلا اون ابهت صدا مشخص نیست!
ضمن اینکه هم رخ موتور رو زیباتر کرده بود و البته به اگزوز هم دست زدم هیچ گرمایی حس نشد!

farzad_sh_2020
17-12-1391, 03:53 بعد از ظهر
امروز فرزاد خان اومد در مغازه یه سر پیشم فوق العاده بود صدای اگزوز! احساس کردم موتور وحشی تر شده! البته توی ویدیو اصلا اون ابهت صدا مشخص نیست!
ضمن اینکه هم رخ موتور رو زیباتر کرده بود و البته به اگزوز هم دست زدم هیچ گرمایی حس نشد!

مرسی کاکو
ولی بار دومی صداش فکر کنم بهتر شده بود چون تازه موتور گرم شده بود :دی

دوستان برای دیدن 3کلیپ به این پست مراجعه کنید :

کاوه
20-12-1391, 10:08 بعد از ظهر

Ali
20-12-1391, 10:36 بعد از ظهر
مدل 2013:

جانسون
21-12-1391, 01:23 قبل از ظهر
اره فرزاد جان موتور هیو جوریه که وقتی قشنگ گرمه صداش پرترو پر بیس تر میشه....

50% تیونینگ هیوالا انجام تا 2 3 روز دیگه 505 اکی میکنم فقط هر کید دید تشتکاش نپره....

Ali
21-12-1391, 10:56 قبل از ظهر
دوستان کسی تابحال مدل بی فلاپ و فلاپدار رو از نظر شتاب و سرعت مقایسه کرده؟ اخه مدل بی فلاپش حدودا 20 کیلو سبکتر هست

imported_shahram
21-12-1391, 08:29 بعد از ظهر
2013مدلش باحال تره.
نه داداش خوبه که گفتی
حتما فردا اگه وقت کردم یه تصتی میکنم.

BKING
21-12-1391, 08:31 بعد از ظهر
دوستان کسی تابحال مدل بی فلاپ و فلاپدار رو از نظر شتاب و سرعت مقایسه کرده؟ اخه مدل بی فلاپش حدودا 20 کیلو سبکتر هست

20 کیلو نباید تفاوت محسوسی ایجاد کنه

imported_shahram
21-12-1391, 08:35 بعد از ظهر
چرا داداش سعید تفاوت ایجاد میکنه.

BKING
21-12-1391, 11:52 بعد از ظهر
چرا داداش سعید تفاوت ایجاد میکنه.

​تو شتاب بیشتر از یک ثانیه و تو سرعت ده کیلومتر بیشتر نیست

aliiiz
22-12-1391, 10:07 قبل از ظهر
سلام
ایم مدل تو ایران هست ؟؟؟؟ منظورم طرحشه ها ، 250 هش
قیمت ؟ کجا میفروشن ؟
تو بازار اومده یعنی دقیقا کجا میفروشنش ؟
[Only registered and activated users can see links][/QUOTE]

Kami
22-12-1391, 10:08 قبل از ظهر
سلام
ایم مدل تو ایران هست ؟؟؟؟ منظورم طرحشه ها ، 250 هش
قیمت ؟ کجا میفروشن ؟
تو بازار اومده یعنی دقیقا کجا میفروشنش ؟
[/quote]
نیومده هنوز
یه 6 ماه دیگه میاد

شایسته فر
22-12-1391, 11:15 قبل از ظهر
البته اینی که عکسشو گزاشتی 650 هست
250 هم همینطوره مدل 2013
ایشالا تو شهریور میاد

abolfazls
22-12-1391, 07:29 بعد از ظهر
امروز دمبى رو باز كردم و پلاك و راهنماهارو كشيدم بالا

کاوه
22-12-1391, 07:31 بعد از ظهر
چرا رو عدد ها پرچ زدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

abolfazls
22-12-1391, 07:39 بعد از ظهر
چرا رو عدد ها پرچ زدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

سر فرصت اونارو رنگ مشكى ميزنم ،
از زير يه ورق خم انداختم و پرچش كردم ،،،

شایسته فر
22-12-1391, 08:08 بعد از ظهر
اون رینگات+اگزوز یوشیت تو حلقم!!!!!
خیلی خوشگل شده
چرا ورق اضافه کردی؟
زیر همون جاپلاکی مگه یه تیکه اهن از شاسی نیومده بیرون؟
امیر خوسرو هم همونجا پلاکو نصبیده!!

abolfazls
22-12-1391, 08:23 بعد از ظهر
خیلی خوشگل شده
چرا ورق اضافه کردی؟

قابل شمارو نداره داداش محمد حسين،،،
بدون ورق ميلرزه و با باد تكون ميخوره، ولى ورق زيرش اضافه ميكنى محكم ميشه، بدون دوشوارى !!!

abolfazls
22-12-1391, 11:05 بعد از ظهر
دوستان يه سوال ،،،
به نظر شما اون دستگيره هاى ترك نشين رو باز كنم قشنگ ميشه ؟؟؟

K.I.A
22-12-1391, 11:09 بعد از ظهر
بله دمبیش کشیده تر نشون میده و زیبا تر میشه

Kami
22-12-1391, 11:11 بعد از ظهر
زیبا میشه اما دیگه واسه بلند کردن عقب موتور و جا به جا کردنش ، جای دست نداره

شایسته فر
23-12-1391, 10:10 قبل از ظهر
من به شخصه خوشم نمیاد
میشه مثل این!!!
زیر زین ترکت یه فضای خالی به وجود میاد که مال همون دستگیره ها هست
بی ریختش می کنه
3001330014

Hamid_brg1325
23-12-1391, 01:20 بعد از ظهر
آره بدون دمبی و دوشاخه قشنگ میشه .فقط فکر کنم دیگه نشه 2 ترک سوار شد .چون احتمال داره هر لحظه نفر عقب سر بخوره رو به عقب و چراغ خطری که بی حفاظ مونده رو بشکنه .مگر اینکه بشه یه چیز محکمی رو خطر بخورونی که به جای دوشاخ پیچ بشه .
__________________________________________________ _______________________
کسی میدونه که لنت موتور دیگه ای هم به هیو میخوره یا نه ؟ مثه فیلتر روغن که با روان یکیه .

جانسون
23-12-1391, 02:32 بعد از ظهر
حمید لنته یه مدل دیگه هست میگن شاخ داره بایید بشکونی مثل فابریکه از 30 شروع میشه ولی من از محک 20 میگفت 18 گرفتم مدل فابرکشو ....

hosin suzuki
23-12-1391, 02:37 بعد از ظهر
سلام علی اقا جانسون خوبی؟داداش شما از محک خرید میکنی به نظرت گرون باز نیستن؟

farzad_sh_2020
23-12-1391, 02:40 بعد از ظهر
حمید لنته یه مدل دیگه هست میگن شاخ داره بایید بشکونی مثل فابریکه از 30 شروع میشه ولی من از محک 20 میگفت 18 گرفتم مدل فابرکشو ....

من از محک برای هیو قبلی لنت گرفتم پشمون شدم
خیلی جنسش بد بود . کلی هم پول داده بودم
پیشنهاد میکنم ازش نخرید لنت یا اگر میخرید ضمانت کنه که صدا نده
لنت من سر 100 کیلومتر جیغ کشیدنش شروع شد

بچه ها بک فایر چجوری ازش بگیرم ؟ هیو قبلیم زیاد بک فایر میزد . ولی این نه
نظرتون چی هست ؟ راهی داره ؟

amir74
23-12-1391, 02:46 بعد از ظهر
بدون دستگیره خیلی قشنگتره با دستگیره مثل این موتور چینیا هست.

hosin suzuki
23-12-1391, 02:47 بعد از ظهر
به نظر من هم محک هم داریوش هر دو شون اسم در کردن ما از هردوشون هم وسایل گرفتم هم موتور سنگین خوب میشناسمشون.گنجشک رو رنگ میکنن جای قناری میدن به ملت بدبخت!!!

erfan.557
23-12-1391, 03:36 بعد از ظهر
خیلی خوشگل شده
چرا ورق اضافه کردی؟

اگه رو اون اهنه خودش نصب میکرد وقتی دو ترک باشی احتمال اینکه پلاک گیر کنه به لاستیک زیاده اون ورقو اضافه میکنی کی بتونی از زیر یکم تاش کنی.
و اینکه راهنما ها نصب نمیشن دیگه میرن پشت پلاک.

شایسته فر
23-12-1391, 03:42 بعد از ظهر
اگه رو اون اهنه خودش نصب میکرد وقتی دو ترک باشی احتمال اینکه پلاک گیر کنه به لاستیک زیاده اون ورقو اضافه میکنی کی بتونی از زیر یکم تاش کنی.
و اینکه راهنما ها نصب نمیشن دیگه میرن پشت پلاک.
البته مسئله اولی که گفتی امکان نداره اتفاق بی افته
امیر خسرو و یکی دو نفر دیگه همچین کاری رو کردن
پلاک به هیچ وجه به لاستیک نمی خوره

farzad_sh_2020
23-12-1391, 04:02 بعد از ظهر
البته مسئله اولی که گفتی امکان نداره اتفاق بی افته
امیر خسرو و یکی دو نفر دیگه همچین کاری رو کردن
پلاک به هیچ وجه به لاستیک نمی خوره

شایسته جان من شیراز تا الان 3 تا هیو دیدم اینکارو کردن
هر 3تا هم وسط پلاکشون به شدت صدمه دیده بخاطر همین که با لاستیک وقتی دو ترک هستن برخورد میکنه و به نظر من حتی امکان داره به ته موتور هم ضربه وارد کنه از پلاک

-----------------

یکی کمک کنه من بک فایر میخوام

K.I.A
23-12-1391, 09:56 بعد از ظهر
شما بک فایر میخوای یه دست هدرز یوشی یا تو برادرز بنداز..
لنت هیو با اپاچی یکیه...لنت فابریکش 20 تومنه.

farzad_sh_2020
23-12-1391, 11:40 بعد از ظهر
شما بک فایر میخوای یه دست هدرز یوشی یا تو برادرز بنداز..
لنت هیو با اپاچی یکیه...لنت فابریکش 20 تومنه.

کیا جان هزینه چقدر میشه حدوداً ؟
بعدش دائم بک میزنه یا میشه کنترلش کرد ؟
امروز یکم باهاش کار کردم . بک فایر ازش گرفتم ولی اصلاً قابل قبول نیست برام .
با هیو قبلیم نمیدونم تنظیم نبود یا چیز دیگه بود بک فایر میزد که ترک نشینم میترسید یا ماشین ها بهم میگفتن
راه دیگه ای هم داره ؟

K.I.A
23-12-1391, 11:47 بعد از ظهر
اکتان سوخت مناسب باشه و و خروجی ازاد با هر قطعو وصل گاز یه شعله کوچیک میزنه
خروجی شامل هدرز و اگزوز و تنفس مثل فیلتر هوا و شمع مناسب و ارتفاع از سطح دریا. واکتان و مکمل های سوختی هست.

farzad_sh_2020
23-12-1391, 11:50 بعد از ظهر
اکتان سوخت مناسب باشه و و خروجی ازاد با هر قطعو وصل گاز یه شعله کوچیک میزنه
خروجی شامل هدرز و اگزوز و تنفس مثل فیلتر هوا و شمع مناسب و ارتفاع از سطح دریا. واکتان و مکمل های سوختی هست.

الان بنزین سوپر داخل موتور هست
بنظرت اکتان بریزم مشکلی پیش نمیاره ؟
چون معمولاً اکتان رو با بنزین معمولی میریزن .

K.I.A
23-12-1391, 11:55 بعد از ظهر
نه طوریش نمیشه . مهم تنفس و سوخته

amir74
23-12-1391, 11:57 بعد از ظهر
کیا جان اگه فیلترهواشم با مدل فیلتر اسپورت ماشین عوض کنیم فشار زیاد به موتور نمیاد؟
اکانت چه مارکی خوبه چطوری باید ریخت؟تاثیر داره؟

farzad_sh_2020
24-12-1391, 12:13 قبل از ظهر
کیا جان اگه فیلترهواشم با مدل فیلتر اسپورت ماشین عوض کنیم فشار زیاد به موتور نمیاد؟
اکانت چه مارکی خوبه چطوری باید ریخت؟تاثیر داره؟

من wynns میریزم
واقعاً عالی هست
این آشغالایی که تو پمپ بنزینا و مغازه ها هست نریزید
الکی میرید 10 15 تومن میدین نریزید بهتر هست
من واقعاً از این راضی هستم

قیمتش هم 30-35 هست . البته یکم کمیاب شده بعضی جاها تا 45 هم قیمت میدن

K.I.A
24-12-1391, 12:16 قبل از ظهر
گانگ هم خوبه و فیلتر اسپرت کمی صداشم تغییر میده

Hamid_brg1325
24-12-1391, 01:07 قبل از ظهر
مگه فیلتر هوا ماشین هم به هیو میخوره ؟؟؟

imported_vahid repsol
24-12-1391, 06:48 قبل از ظهر
ياد اون روزا سبز...

BKING
24-12-1391, 10:17 قبل از ظهر
دلم گرفت :uncomfortableness:

imported_danial-sdt
24-12-1391, 11:58 قبل از ظهر
:-> :-> :-> :->

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
:d:ff

Ali
24-12-1391, 12:10 بعد از ظهر
دوستان تعویض اگزوز روی مصرف سوخت هیو چه تاثیری داره؟ دوستانی که اگزوز موتورو عوض کردن بگن مصرفشون قبل و بعد از تعویض چقدر بوده

vandad
24-12-1391, 02:52 بعد از ظهر
سلام به همه
من تازه یه هیوسانگ خریدم
ممنون میشم نکات مهم قبل از استفاده یا 1000 کیلومتر اول رو خلاصه برام بگید
در ضمن دنده هاش خیلی بد جا میرن مشکل کجاست ؟

amir74
24-12-1391, 03:04 بعد از ظهر
مرسی دوستان این اکانتو چطوری باید ریخت چقدر در چند لیتر بنزین؟تو سرعت و شتاب تاثیر داره؟
کیا جان نگفتی فیلتر اسپورت بندازیم مشکلی که واسش پیش نمیاد؟

hosein_dig
24-12-1391, 03:17 بعد از ظهر
سلام به همه
من تازه یه هیوسانگ خریدم

سلام مبارک باشع
تا 1000 کیلوتر اول دور موتور بالا نبر
روغن رو دوبار عوض کن هر 500 تا. مسیر رو با سرعت ثابت حرکت نکن :)
احتیاط.و جو زدگی پریز شود

آب بندی شه دنده ها درست میشه

Sent from my XPERIA P using Tapatalk 2

شایسته فر
24-12-1391, 03:33 بعد از ظهر
دنده ها با تعویض روغن یکمقداری بهتر میشه
با گریس کاری و تنظیم شیفتر دنده؛ کاملا مشکلتون حل میشه
یوهو تخته نکن دادا
همونطور که دوستان گفتن دور موتورم بالا نبر

abolfazls
24-12-1391, 05:04 بعد از ظهر
سلام به همه
من تازه یه هیوسانگ خریدم

مباركه ، دوستان كه گفتن در مورد روغن ، يه راه ديگش هم چند صفحه قبل با عكس توضيح داده شده ،،.

K.I.A
24-12-1391, 05:14 بعد از ظهر
کسی نگفت فیلتر ماشین بهش میخوره نمونه های اسپرت هم هست که برای هیوسانگه و 10 دلار هست تا 60 دلار
یه قوطی اکتان بستگی به نوعش بین 40 تا 60 لیتر بنزین استفاده میشه و به همون نسبت داخل باک موتورتون بریزید.

Ali.K
24-12-1391, 06:42 بعد از ظهر
آقایون یکی از دوستام هیوش خاموش میکنه کسی میدونه ایرادش چیه؟ از چه چیزی میتونه باشه؟ خودش احتمال میده از سنترش باشه که درست دستور نمیده درسته حدسش؟

abolfazls
24-12-1391, 06:44 بعد از ظهر
آقایون یکی از دوستام هیوش خاموش میکنه کسی میدونه ایرادش چیه؟ از چه چیزی میتونه باشه؟ خودش احتمال میده از سنترش باشه که درست دستور نمیده درسته حدسش؟

سنسور جكشو تست كنيد ببينيد سالمه

Ali.K
24-12-1391, 06:49 بعد از ظهر
مرسی آقا ابوالفضل به احتمال زیاد از همینه چون وقتی جکشو میزنه بالا خاموش میکنه سنسورش درست فرمان نمیده
باید چطوری چکش بکنه سنسورشو؟

abolfazls
24-12-1391, 06:51 بعد از ظهر
مرسی آقا ابوالفضل به احتمال زیاد از همینه چون وقتی جکشو میزنه بالا خاموش میکنه سنسورش درست فرمان نمیده
باید چطوری چکش بکنه سنسورشو؟

قانوناً بايد وقتى سيماشو يكسره كنيد، ديگه خاموش نكنه

Ali.K
24-12-1391, 06:54 بعد از ظهر
قانوناً بايد وقتى سيماشو يكسره كنيد، ديگه خاموش نكنه

یه دنیا تشکر داداش من الان بهش میگم امتحان کنه ببینه چطوره
راستی داداش اصلا میشه این سنسورشو قطع کرد اگه مشکلی داشت؟

abolfazls
24-12-1391, 06:57 بعد از ظهر
یه دنیا تشکر داداش من الان بهش میگم امتحان کنه ببینه چطوره
راستی داداش اصلا میشه این سنسورشو قطع کرد اگه مشکلی داشت؟

نه على آقا مشكلى نداره ، يكسره اش كن بره ،،،

imported_shahram
24-12-1391, 11:55 بعد از ظهر
من تا حالا ماله هیوراعوض نکردم.
ولی تو سنگین زیاد فرق نداره.

Hamid_brg1325
25-12-1391, 01:51 قبل از ظهر
امیر74 نوشته که فیلتر اسپرت ماشین میخوره . امیر جان برادر اگه میخوره اسم اون ماشین رو هم بیار .

amir74
25-12-1391, 02:09 قبل از ظهر
من اینجا سوال می کردم شما فکر می کردین واسه هیو می خوام.نه واسه موتور خودم می خوام که بهش می خوره.

vandad
25-12-1391, 10:01 قبل از ظهر
سلام به همه
با سپاس از دوستانی که راهنمایی کردند
دور موتور بالا نره یعنی تا چند ؟
تعمیر گاه کجا برم برای انجام کاراش ؟

hosein_dig
25-12-1391, 12:37 بعد از ظهر
سلام
از سایتش دفترچ الکترونیکیشو بگیر یا برو از دفترشون دفترچشو بگیر
اینو فعلا داشته باش
30125
30126

mehran
26-12-1391, 11:53 قبل از ظهر
ديروز كه داشتم بر ميگشتم خونه توي همت حدود 150 تا داشتم ميومدم كه ناگهان دور موتور تا كات آف رفت بالا.سريع گازو ول كردم.دوباره يه نيمچه گاز دادم كه ديدم دور موتور بالا مياد ولي موتور دور نميگيره.اول گفتم خوب چيزي نيست زنجير پاره كردم.زدم بغل ديدم از سمت چپ موتور همينطور روغنه كه داره ميريزه.مونده بودم چشه.زنگ زدم به كامرو با ماشينش اومد و زحمت كشيد برديم تعمير گاه و كاشف به عمل اومد كه مهره سر شفت خورشيديه جلو دراومده و باعث تخليه روغن شده.دوستان حتما قاب خورشيديه جلوتونو در بياريد و اگه واشر روي مهره 1 خم خورده بود 2 سرشو خم كنيد تا خيالتون راحت باشه

K.I.A
26-12-1391, 12:02 بعد از ظهر
بله من هم دقیقا با همین سرعت ساعت 2 شب کنار استادیوم همینطور شدم که .....!
بله یه مهره داره که اونو حتما باید کنترل کنید و پشتش یه کاسه نمد داره که باید حتما تعویض بشه عمر اون کاسه نمد حدود 2سال هست .

farzad_sh_2020
27-12-1391, 05:19 بعد از ظهر
کیا جان به نظرت دستکاری همین هدرز هم کنم میشه ازش بک فایر گرفت ؟

من نمیدونم کی گفته مصرف این موتور 100/3 هست :دی
برای بار 1000000000 میگم مصرفش خیلی بالا هست :retarded: البته وقتی حسابی برونیش
امروز توی 110 کیلومتر با اجازتون 10 لیتر خورد یه اکتان هم روش :))))

K.I.A
27-12-1391, 11:29 بعد از ظهر
بله هدرز اصل کاملا خروجی رو بهتر میکنه و اگر ااگزوز حرفه ای هم داشته باشید کمی رو صدای اگزوز تاثییر داره و اندازه دبی خروجی هوا از هدرز و اندازش و پیچ و خمش کاملا تاثییر گزار هست.

من 100 کیلومتر 7 لیترو کاملا تجربه کردم و مصرفش اگه گاز بدید خیلی زیاد میخوره.

erfan.557
27-12-1391, 11:40 بعد از ظهر

ینی حودودا صدی 10 تا بیخیال بابا..:wow:

farzad_sh_2020
28-12-1391, 12:12 قبل از ظهر
ینی حودودا صدی 10 تا بیخیال بابا..:wow:

وقتی گازش ندی خوب هست ولی وقتی پر گاز بری هیچی دیگه :دی

aliiiz
28-12-1391, 08:52 قبل از ظهر
شهریاری که چیزی نمیدونه
من قطعه رو از کویر گرفتم تو میدان قزوین
محک نداشته 4 ماه پیش
حالا الان رو نمیدونم برو ببین دارن یا نه

سلام
استپ چیه؟
یادته جمعه تو شهریار گفتم چراغ f1 موتورم روشن میشه بعد موتور منو چک کردی گفتی چیزیش نیست
استپ بهش ربط داره ؟

Kami
28-12-1391, 11:37 قبل از ظهر
سلام
استپ چیه؟
یادته جمعه تو شهریار گفتم چراغ f1 موتورم روشن میشه بعد موتور منو چک کردی گفتی چیزیش نیست
استپ بهش ربط داره ؟
استپ میتونه از اون باشه اره
یه قطعه اهن کوچیک سری مدل 90 نداشتم سری اولش که موتور ساسات نمیکشید
باید باز کنی ببینی داره یا نه

جانسون
28-12-1391, 03:00 بعد از ظهر
فرزاد جان اون هیو جهانروی بود زیاد بک فایر میداد برا منم با دست کاری هدز زیاد نمیده... حتا یادمه جهانرویا مشکل خام سوزی داشت..... بعد اونا تو هدرزشون کتالیزور نبود و فقط منبع کوچیکه بود بجاش کاتالیزوش تو منبع اگزوز فابریکه بود که **** میگفت کاتالیزرو داره تو منبشه من میگفتم تو هدزره جفتمونم درست میگفتیم جهانروی تو منبع بود کویر تو هدرز بعده منبع کوچیکه زیاد دنبال بک فایر نباش عمره اگزوزتو مخصوصا توریشو میاره پایین..... تا امشب منتظره عکسهایه تینونگ باشید دنی اپ میکنه.... هیو رپسول ار ار.....

جانسون
29-12-1391, 12:13 بعد از ظهر
من هر بار که باکمو پر پر تا خشتک پر میکنم یعنی 16لیترو 800سیسی با نصفه یه مکمل اکتان بوستر اس تی پی قوطی نارنجیا.... حودو 400 تا 420 کیلومتر میرم حالا یه 10 تا بالا پایین چون هم تو شهرم هم تو جاده البته خیلی گاز خلاسی میدم بکس دیدین اگه ندم که کرمه نمیشه گاز وسط نداد.... فکر کنم حدو450 کیلو مترو بره اینم بگم با بزینه معمولی یبار تست نزدیکه 380 خورده ای کیلو متر رفت یعنی با سوپر و اکتان مصرفت کمتر میشه.... . مصافت بیشتریو میتونی بره یه نکته دیگه بگم بزینه معمولی میزنم دور موتور از 10 به بعد که میهواد بیاد رو رد لین موتور میخواد پاره بشه و جون میکنه.... ولی با بنزین سوپر خیلی راحت دور میگیره و ردلین همچین میاد بالا حواست نباشه کات اف میده مخصوصا اگه اکتانم تو باک باشه.... موتور نرم تر کار میکنه فرزاد صدی 10 لیتر؟؟؟؟؟ مگه ترکتوره>؟؟>؟

albaloo
29-12-1391, 02:12 بعد از ظهر
اقا مصرف موتور منم بالا تر این حرفاس جانشون حد اقل میتونم بگم 100 کیلومتر راحت 6 تا میسوزونه

kourosh_bandit2
29-12-1391, 02:24 بعد از ظهر
خب به جاش هنرشو دره اگه قورت مییده:3:. مصرف زیادش مال د و سیلندر بودنو 8 سوپاپ بودنشه وزنشم زیاده ولی جدی دنده 2 و 3 گازو بگیری بازم موتور شروع میکنه بازی کردن تهش. تازه انزکتوره فکر کن کارب بود چه مصرفی دااااااشت:3:
:[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

خب به جاش هنرشو دره اگه قورت مییده:3:. مصرف زیادش مال د و سیلندر بودنو 8 سوپاپ بودنشه وزنشم زیاده ولی جدی دنده 2 و 3 گازو بگیری بازم موتور شروع میکنه بازی کردن تهش. تازه انزکتوره فکر کن کارب بود چه مصرفی دااااااشت:3:
:[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

اما صد 10 نیستا نهایت باشه صدی 4 یا 4.5 یابد باشه من زیر پام بود از صبح تا شب همین حدود 4 سوزوند منم خیلی گاز خلصی بهش دادم عین داش جانسون:icon_pf _96_: دو سه بارم اوتوبانی تخته رفتم دو ترکه هم بودم. بیش از این 4 و 4.5 باشه فاجعه اس. نیست؟:297::icon_pf _96_:

جانسون
29-12-1391, 02:41 بعد از ظهر
حمید جان ولا موتور شما جهانروی داداش..... بک فیرم تقو پوق خوراکشه..... دوم اینکه بنزین سوپر با معمولی فرق داره مگم برا منم با معمولی بیشتر می سوزوند.

Hamid_brg1325
29-12-1391, 02:57 بعد از ظهر
جانسون چی شد پس آپ عکسای تیونینگ ؟
من پلاکو زدم تو گودی بالای چرخ جوری که نه درگیر میشه و دیدشم بد نیست .در ضمن از بغل معلوم نیست پلاک داره و دو شاخ پلاستیکی برداشتم و به قول یه بنده خدایی که قدیما باهاش میپریدیم دم گنجیشکی شده .حالا نمیدونم از بغل پلاک معلوم نیست گیر نمیدن ؟!
البته فعلا لخته لخته .یه عکسم از لختیش میذارم به زودی میذارم .

جانسون
29-12-1391, 03:50 بعد از ظهر
حمید عکس بزار ببینم چیکار کردی با پلاکت.....

عکس هیو رپسول دنی امشب میزار قرار بود دیشب بزاره که خودم تو سایت نبودم چه برسه به اون عکسا دسته اونه....

منم پلاکو اوردم بالا مثل فابریکش با همون سوراخه پرچش پیچ کردیم مثل داداش ابولفضل که کزاشت عکسشو .....

Ali
29-12-1391, 09:31 بعد از ظهر
قیمت دیروز:18 میلیون حدودا

جانسون
30-12-1391, 12:17 قبل از ظهر
الان داشتم با دنی می حرفیدم 2 3 روز میشه دست رسی به نت نداشته سره همین طول کشیده عکسارو اپ کنه..... تا فردا پس فردا اکی میکنه بازم شرمنده دوستان....انتای اسپم:: روغن کاسترول مکنت اس ام تا 1500 اکیه بعدش واغا تقه بدی میزنه زیره پات مخصوصا 1 به 2 یا 2 به 1 انگار گیریبکسمیخواد بیاد پایین تازه اونم گیریبکس هیو من....

siavash brazil
01-01-1392, 12:00 بعد از ظهر
سلام سال نو همه برو بچ مبارك باشه انشالا سال خوبي داشته باشين.

دوستان يه سوال..

هيو هنوز هم توو ترافيك سنگين خاموش ميكنه؟

من هيو مدل 89 داشتم.. توو ترافيك كه ميموند لاي ماشينا موتور كم كم ضعيف ميشد تا اينكه بعد چند دقيقه خاموش ميكرد و بايد 15-20 مين صبر ميكردي خنك شه دوباره استارت

D@Ni
01-01-1392, 12:26 بعد از ظهر
اینم چند تا عکس از موتور علی ...

اصن یه وضیه :)

3061530616306173061830619

جانسون
01-01-1392, 12:52 بعد از ظهر
مرسی از دنی عزیز بابته عکسا اینم تیونیگ من به قول بکس هیوپسول.....=) البته این تیونینگ رپسول به روشه علی جانسونیه=)))

با تشکر از دوستانه گلم که منو همراهی و کمک کردن: عرفان

شاهین

محمد رضا ام ار ای

کاوه

ابولفضل

و پدر گرامیم پا به پام بیشتر از خودم پایه بود برا این کار=)) خیلی بهشون زحمت دادم اشالا بتونم جبران کنیم....

نه سیاوش جان هیو 4 ساعت تو ترافیک بمونه تو تابستونشم خاموش نمیکنه من یه مدت قفل بودم رو هیو حامد کان که چرا این همه رد لین دنده میده تو ترافیک میمونه خاموش نمیشه ....

بدن فهمیدیم ای سی یو هیو سری دومو 90 یعنی برجه 6 به این ور ای سی یو ش دلفی شده که موتور بهتر گاز میخوره..... و اصلا خاموش کردن تو کارش نیس....

.شاید یکم صفحت ضعیف بشه ولی با حذفه کاتالیزور تو هدرز و اگزوز خوب اصلا انگار نه انگار من 2 ترک سنگین سوار میکنم مثل خر گاز میخوره.....

amir74
01-01-1392, 01:30 بعد از ظهر
خیلی خوشگل شده هزینه برچسب کاریش چقدر شد؟

Gladiator
01-01-1392, 01:37 بعد از ظهر
اینم چند تا عکس از موتور علی ...

اصن یه وضیه :)

جالب شده ولی شما که تصمیم گرفتی ظاهرشو تیون کنی میتونستی خیلی بهتر از این درش بیاری داداش ، البته این فقط نظر شخصی منه

جانسون
01-01-1392, 01:59 بعد از ظهر
گلادیاتور جان ما طراهیه 3تا هیو رو این موتورپیاده کردیم ....از طرحه جهانروی بگیرا تا کویر برچسب فابریکاش.....گفتم که به روشه علی جانسونیه تزه خودمو پیاده کردم...نمیخواستم کپی رپسول هندا باشه...

نمونش اون چسب نارنجیه که بعدش 3تا پر رپسول کشیده شده.. مدل فابریکه جانرویه.... و زیر نوشتیه رپسولش نوشته فابریکشو نکندم و با بر چسبه سفید مدل فابریکش پوشندیم....

این طرحو خودم تز و کمک گرفتم از مهدی رخشا و تشکر ویزه ای از ایشون دارم چون اقا مهدی کاراشو انجام داده.... نمیخواستم دقیقا خوده رپسول هندا بشه....

بیشترش مدل گرافیکیه و سایه ای داره یکمی رپسوله یکمی هیوسانگ....

حتا من میخواستم نوشته هندا نخوره روش و هیو سانگ بزنه برام گفت تر میشه تو کل کاریه انجام دادیم دیدم راست میگه....

هزینش حدود 300 ت چسبا شد و 2روز کار برد.... ریگا هم از 150 ت بهم قیمت دادن تا 320...خودم رنگشو روغنی گرفتم و ساختم دادم با پیسولت رنگ زدنه 3 4 لایه شد این عروسک....

کله رینگو با رنگو خوشکن 50 ت برام در اومد.... در اصل رپسول مشکی نارنجیه ولی این سفید نارنجی ...شد هرجا میریم میگن چند هزاره......

راستی به براکت جا پای ترکه دوم اینه ا لاستیکه دسته گاز و کتیا ها دقت کنید همش از دم قهرمانیه =))

موتور کثیف بود عکس همینجوری گرفتم سره فرست تمیزش کنم عکس میگیریم اونوقت رینگاش تو چشم میزه...

رنگه رینگا بیشتر به نارجیه میخوره ولی من یچیز بینی رنگه قرمز روشن و نارنجی روشن میخواستم که خدا رو شکر درامد بینه 2تا برچبا شد...
4 لایه شد این عروسک....کوله رینگو با رنگو خوشکن 50 ت برام در اومد....

در اصل رپسول مشکی نارنجیه ولی این سفید نارنجی ...شد هرجا میریم میگن چند هزاره......

albaloo
01-01-1392, 02:52 بعد از ظهر
دمت گرم جانسون
ایشالله تو فکر یه طرح ت.وپول برا من باش میخوام هیو جدید بخر میخوام یه طرح تاپ بع قول خودت جانسون به قول من آلبالو در بیارم
میتونی کمکم کنی چنتا طرح پیشنهاد بدی
اینشالله از چند وقت دیگه تاپیکشو میزنم و از تمام دوستان کمک میگیرم بخصوص شما

جانسون
01-01-1392, 03:11 بعد از ظهر
هستم حمید جان در خدمتت......

به به اینم 2تا عکس توپ از همایش....خدایش چه جوابی میده ارتفاع میزنی جلو هیوووووووو

ای جان راضیم ازت علی جانسون.....=)) طیریپو دستکشو به به چه میکنه این جانی =))

پیست تورا میخواند جانی جانسون=))

Kami
01-01-1392, 06:31 بعد از ظهر
ecu هیوسانگ 2012

!NAVID!
01-01-1392, 06:37 بعد از ظهر
اسم ecu هیوسانگ های قبلی چی بود؟

Kami
01-01-1392, 07:09 بعد از ظهر
اسم ecu هیوسانگ های قبلی چی بود؟

این ecu مدل 2010 هیوسانگه( daewoo ) فکر کنم 2011 که میشه مدل نیمه اول سال 90 هم این شکلی بود

جانسون
01-01-1392, 08:19 بعد از ظهر
مرسی از **** جون داداش ای سی یو موتور تو کجاش بود ؟؟؟ برا من زیره باک پشته فیلتر هوا زیرش جا داره ..... یعنی زیره صندلی راکب..

من تو هیو محسن شهریای مدل 2012 هرچی گشتم اونجا ای سی یو ندیدیم.....

در اصل مدل 90 که کویر هیو وارد کرد و منتاز شد 6 ماه اول اس اند تی موتورز بود یا همون دوو.....

بعده 6 ماه دوم ساله 90 ای سی یو شد دلفی.....(حالا شاید تکو توک اند تی موتورز همباشه تو 6 ماه دوم سال تو منتازون)

ای سی یو دلفی تو گرمایه زیاد خاموش نمیشه نمیکنه .....

و گاز خوردنه موتور خیلی بهتر شده.....

Kami
01-01-1392, 08:22 بعد از ظهر
مرسی از **** جون داداش ای سی یو موتور تو کجاش بود ؟؟؟ برا من زیره باک پشته فیلتر هوا زیرش جا داره ..... یعنی زیره صندلی راکب..

من تو هیو محسن شهریای مدل 2012 هرچی گشتم اونجا ای سی یو ندیدیم.....

در اصل مدل 90 که کویر هیو وارد کرد و منتاز شد 6 ماه اول اس اند تی موتورز بود یا همون دوو.....

بعده 6 ماه دوم ساله 90 ای سی یو شد دلفی.....(حالا شاید تکو توک اند تی موتورز همباشه تو 6 ماه دوم سال تو منتازون)

ای سی یو دلفی تو گرمایه زیاد خاموش نمیشه نمیکنه .....

و گاز خوردنه موتور خیلی بهتر شده.....
مال بنده هم زیر صندلی راکب بغل دسته باتریه
همشون همون جاس
---------
در مورد اینکه خاموش نمیکنه درسته
این سری که من دارم دور موتور منظم تر کار میکنه

جانسون
01-01-1392, 08:40 بعد از ظهر
اره موافقم باهت دور موتور چیز گیج نمیزنه با نیش گار میاد بالا...... و دقیق میزنه...

برا من **** زیره باکه پیچه باک هست باز میشه بعد باک میره بالا و کشیده میشه بیرون اونجاس حالا بهت نشونمیدم..... برا کان هم اونجاس....

ولی برا داش ابلوفضل که اس اند تی ه رو باطره یا کناره باطریه....

اینجوری خیلی راحتر میتونن ای سی یو بدوزدند ..... درسته ما موتورو از جلو چشمم تکون نمیدیم در کل گفتم....

از وقتی دلفی شد گفتند زیره باک بزاریم.... بعد دیدن تو منتاز سخته سری 2012 مثل سری اس ان تی گزاشتن بقل باطری

K.I.A
02-01-1392, 02:29 قبل از ظهر
دلیل عوض شدن ای سی یو میدونید چی بود؟
چندین وقت پیش چنتا جلسه که از طرف پرشین موتور /من و علیرضا و **** /برای گفتگو با شرکت کویر و رفع عیب محصولات و کلی مسائل دیگه با هیئت مدیره و و مدیرعامل کویر در شرکتشون داشتیم که از همه محصولات گلایه خاص داشتیم
و قول رفع عیب به ما دادن و گفتن با گذاشتن فن از داغ کردن جلوگیری میکنن که گفتم فن هم گذاشتیم فایده نداشت و
نتیجه این شد چنتا ایمیل به شرکتای مربوطه مثل مگللی و هیوسانگ و...... زدن و سفارش جدید و رفع عیب و کارشناسی کردن ماجرا رو خواستار شدن ...
که نتیجه رو مشاهده میکنید....

D@Ni
03-01-1392, 11:01 قبل از ظهر
اینم چندتا عکس خوشگل بهله :)

3070130702307033070430705

Garbaz
03-01-1392, 11:34 قبل از ظهر
یک سوال : این برچسب ها می فروشند یا باید بدین تابلو سازها برامون کات کنند. (ببخشیندا یکم نامربوط بود به تایپیک)

جانسون
03-01-1392, 11:56 بعد از ظهر
برچسب فروشا میفروشن ولی بایید بدید برا توت شابلون بزنیه با هر اندازهای خواستت با دستگاه کاتر پلاتر در بیار بعد بچسبود.... انتی اسپم: جمعه بعده قرار سرخه موتور صداش کم شده بود و تک سیلندر کار میکرد سرعت 130 140 تا باک زیره صندلیم بعد میلرزید....(با شایسته حسین عرفان گازو گرفتم )(محمد دو ترک دیدی چجوری موتورم گاز میخورد باروت میشه تک سینلدر کار میکرد؟؟؟ صداش خیلی کم شده بود و صدا دره قبلمه گرفته بود...) امدیو با داداشم عرفان موتور باکو ریختیم پایین من احتمال میدادم یا شمعه سیلندر عقبه شعل شده یا سوزن انجکتورو استپرش کثیف شده./...خلاصه شمعش اکی بود موتور از فیلتر هوا استپر ششیلنگه و سوزن انجکتور دریچه و مخزن هوا که با گاز باز میشه..... همشو بااسپریه اجکتور شور تمیز کردم.... وقتی موتور استارت زدیم صداش 3 برابر تک سیلندریش شده بود بمه بم نرمه نرم شده بود خودمو عرفان هنگ کرده بودیم..... این هیو خودشه عاایااا؟؟=)) حتا تو جاده برگشتنه میگفتم دنی موتور تک میزنه.... عرفان میگفت دهنو سرویس هیو گاز نخره میفهمی چشه.... حالا اینا کنار بردی بدی بیرو نماییندگی تمیرکارش کمه کم 50 ت تا 100 پات میندازه...میگه تک سیلندرو درست کردیم 2 سیلندر شد اگه تازه نگه بایید انجین باز بشه 3 4 روز بخوابه.... تو شتاب گیریش 1 به 2 لاستیکه عقب پر گاز بری برن اوت میگیریه و لیز میخوره انقد وحشی شد یهدفه گاز و میپیچونی سره موتور میاد بالا دور میگیره.... از این رو به اون رو شد فکر کن موتور تک سینلدرو 2 سیلندر کنی قدرتو شتابش 2 برابر شد.....رسما هیو موستانگ...

farzad_sh_2020
05-01-1392, 06:47 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
سال نو همگی مبارک ایشالا که سال خوبی داشته باشید

چند روز پیش با هیو تاپ اسپید 179 زدم . البته شیب موافق داشتم و بنزین سوپر + اکتان . هنوزم جا داشت ولی ترسیدم برم تو پیچ با این سرعت

دوستان عزیز از وقتی اگزوز رو عوض کردم وقتی موتور روشن میکنم سرد که هست از زیر منبع چند قطره آب میچکه . شاید هم بزنین نمیدونم چی هست ولی آب هست فکر کنم
به نظر شما از چی میتونه باشه ؟
توی دهنه خروجی منبع هم مثل قطره قطره پاشیده آب . دست کشیدم سیاه نیست و بی رنگ بی رنگ هست

K.I.A
05-01-1392, 07:05 بعد از ظهر
جنس اگزوز و بیشتر بخاطر نو بودنش هست الیاف و به اصطلاح پوشال زیر ورق رطوبت هوارو در زمان خنک بودن اگزوز جذب میکنه و با روشن شدنش موتور اب و پس میده

farzad_sh_2020
05-01-1392, 07:44 بعد از ظهر
جنس اگزوز و بیشتر بخاطر نو بودنش هست الیاف و به اصطلاح پوشال زیر ورق رطوبت هوارو در زمان خنک بودن اگزوز جذب میکنه و با روشن شدنش موتور اب و پس میده

مرسی کیا جان
راستی برای بک فایر دو دل هستم کیا جان
الان اکتان که ریختم با هربار قطع و وصل صداش رو میده قوی هم هست ولی فکر کنم بخاطر کتالیزور چیزی بیرون نمیزنه از شعله .
میترسم توری اگزوزم بریزه .
چقدر وقت بک فایر بزنه اگزوز به مشکل میخوره ؟

K.I.A
05-01-1392, 10:51 بعد از ظهر
بستگی به جنس اگزوز داره معلوم نمیکنه ماله من یوشی اصل بود با بک فایر هیچیش نمیشه تازه ضربه هم خورد بازم هیچی نشد.

amiroww
05-01-1392, 11:41 بعد از ظهر
سلام خدمت تمام دوستان

هفته ی پیش هیوسانگ صفر خشک خریداری کردم به رنگ کامل مشکی

واقعا موتور خوبیه چون قبلا مگلی داشتم سریع فروختم و 2 سالی بود که پالس سواری می کردم !

تا الان که این پست می زنم 740 تا موتور کارکرده
رو 130 کیلومتر روغن و فیلتر تعویض شد

منتظرم تا 8 فروردین که ببرم نمایندگی برای سرویس اولیه

خوب f1 روشنه و روی lcd هم هر چند ثانیه نشون داده میشه که از کامیاز عزیز پرسیدم فرمودند مربوط به استپ میشه
حالا این قطعه رو گارانتی تعویض می کنه چطوریه ؟ !

ممنون

Kami
05-01-1392, 11:46 بعد از ظهر
سلام خدمت تمام دوستان

هفته ی پیش هیوسانگ صفر خشک خریداری کردم به رنگ کامل مشکی

واقعا موتور خوبیه چون قبلا مگلی داشتم سریع فروختم و 2 سالی بود که پالس سواری می کردم !

تا الان که این پست می زنم 740 تا موتور کارکرده
رو 130 کیلومتر روغن و فیلتر تعویض شد

منتظرم تا 8 فروردین که ببرم نمایندگی برای سرویس اولیه

خوب f1 روشنه و روی lcd هم هر چند ثانیه نشون داده میشه که از کامیاز عزیز پرسیدم فرمودند مربوط به استپ میشه
حالا این قطعه رو گارانتی تعویض می کنه چطوریه ؟ !

ممنون

اوا از هرچيز خوش اومدي به اين انجمن
هيوسانگ مدل ٩٠ اگه باشه قطعه استپ رو نداره ، اگه ٩١ باشه عاديه قبل از روشن شدن fI بزنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

amiroww
05-01-1392, 11:58 بعد از ظهر
اوا از هرچيز خوش اومدي به اين انجمن
هيوسانگ مدل ٩٠ اگه باشه قطعه استپ رو نداره ، اگه ٩١ باشه عاديه قبل از روشن شدن fI بزنه

ممنونم از شما امید وارم از راهنمایی هاتون بخوبی استفاده کنم
بله مدل 90 هستش

حالا جزء گارانتیه ؟

Kami
06-01-1392, 12:06 قبل از ظهر
ممنونم از شما امید وارم از راهنمایی هاتون بخوبی استفاده کنم
بله مدل 90 هستش

حالا جزء گارانتیه ؟
چیز خاصی نیست که اگه شرکت کویر قبول نکنه هزینه خاصی براش بدی
یه قطعه کوچیکه که فکر نکنم بیشتر از 2 هزار تومن کلا هزینش باشه
مساله مهمی هم نیست اگه نباشه رو موتور فقط ساسات نمیکشه و اتوماتیک دور موتور بالا پایین نمیره که البته داغ شه خاموش میکنه

A M I R
06-01-1392, 12:47 قبل از ظهر
سلام
خدمت همه دوستان گرامي
سال نو مبارك
دوتا سؤال داشتم
١-قيمت هيو صفر دقيق
٢-آفت قيمت صفري
ممنون اگه زود جوابمو بدين

- - - Updated - - -

مدل ٩٢ مدنظرم هست

جانسون
06-01-1392, 01:01 قبل از ظهر
مدل 92 هنوز تو بازار نیمده قیمته چیشو میخوای بدونی ؟؟؟ وقتی نیس ؟؟؟

معمولا از کمه کم افته قیمته از 1 ت تا 2 ت ....

****** اگه استوپر نداشته باشه هیچی اون قطعه ای که کنار سمته راست فیلتر هوا هست استپره

**** جون داداش استوپر مطمعنی2 هزار تومنه ؟؟؟ اگه 2 هزار تومنه من بازش نکنم تمیز کنم هر دفعه یدونه نو بخرم.....من استوپر هیو داش ابولفضل تمیز کردیم موقع سرویسش عکسشو گزاشته **** اونو میگی؟؟؟

Kami
06-01-1392, 01:05 قبل از ظهر
**** جون داداش استوپر مطمعنی2 هزار تومنه ؟؟؟ اگه 2 هزار تومنه من بازش نکنم تمیز کنم هر دفعه یدونه نو بخرم.....من استوپر هیو داش ابولفضل تمیز کردیم موقع سرویسش عکسشو گزاشته **** اونو میگی؟؟؟

اون چیزی که من میگن احتمالا ندیدی
یه قطعه فلزی 4 سانتیه

amiroww
06-01-1392, 01:36 قبل از ظهر
چیز خاصی نیست که اگه شرکت کویر قبول نکنه هزینه خاصی براش بدی
یه قطعه کوچیکه که فکر نکنم بیشتر از 2 هزار تومن کلا هزینش باشه
مساله مهمی هم نیست اگه نباشه رو موتور فقط ساسات نمیکشه و اتوماتیک دور موتور بالا پایین نمیره که البته داغ شه خاموش میکنه

ممنون از راهنمایی
یعنی ecu من دلفی نیستش ؟
چون داشتم چند صفحه قبل می خوندم نوشته بودن...
الان موتور گرم که میشه خوب کار نمی کنه ریپ میزنه رو دور موتور پایین
این دو باک هم که زدم بهش سوپر بوده
امکان داره این ریپ زدن واسه ی صفر بودن باشه ؟
ممنون

جانسون
06-01-1392, 01:38 قبل از ظهر
**** من نفهمیدیو تو به چی میگی استوپر این استوپر عکسو ببین... این کاره ساساتو انجام میده که ساساست برقیه.....____________.jpg - 69 KB ([Only registered and activated users can see links])

قادر احمدی به این میگه استوپر همه هم به این قطحه میگیم استوپر برا پراید انجکتور هم بهش میخوره ولی 2 هزار تومن قیمیتو درست دادی کامی؟؟؟

من پارسال برا هیو 88 دوستم گرفتم 32 ت برا پراید هم بود

Kami
06-01-1392, 02:06 قبل از ظهر
ممنون از راهنمایی
یعنی ecu من دلفی نیستش ؟
چون داشتم چند صفحه قبل می خوندم نوشته بودن...
الان موتور گرم که میشه خوب کار نمی کنه ریپ میزنه رو دور موتور پایین
این دو باک هم که زدم بهش سوپر بوده
امکان داره این ریپ زدن واسه ی صفر بودن باشه ؟
ممنون

بايد ديد از نزديك كه ecu چه ماركيه ، ريپ عادي نيست

---------- Post added at ۰۳:۰۶ قبل از ظهر ---------- Previous post was at ۰۲:۵۰ قبل از ظهر ----------

**** من نفهمیدیو تو به چی میگی استوپر این استوپر عکسو ببین... این کاره ساساتو انجام میده که ساساست برقیه.....____________.jpg - 69 KB ([Only registered and activated users can see links])

قادر احمدی به این میگه استوپر همه هم به این قطحه میگیم استوپر برا پراید انجکتور هم بهش میخوره ولی 2 هزار تومن قیمیتو درست دادی کامی؟؟؟

من پارسال برا هیو 88 دوستم گرفتم 32 ت برا پراید هم بود

نه خود استوپر و نگفتم نداره ، فرصت شد با عكس نشون ميدم

- - - Updated - - -

توی همین یه کوچولو اهنه که یادشون رفته بزارن
اگه قرار بود خود استوپر کامل نباشه که نمیشد عزیز من

- - - Updated - - -

توی همین یه کوچولو اهنه که یادشون رفته بزارن
اگه قرار بود خود استوپر کامل نباشه که نمیشد عزیز من

جانسون
06-01-1392, 02:27 بعد از ظهر
خوب از همون اول بگو **** اون قطعه نقره ای که مثل انگوشتی سوپاپ میمونه اونو نداره .... هی میگی استوپر نداره با 2 هزار تومن حله ..ادم ...میکنه..=)) داداش اگه هیوسانگات مدل 90 بعده 6 ماه اول هست ای سی یو ت دلفیه اگه 6 ماه اول ساله 90 هست اس اند تی زیره صندلی راکبو باز کن یا اونجاس یا زیره باک جایکه پیچه باک بسته میشه به تنه دقیقا زیره اونه...

albaloo
06-01-1392, 09:55 بعد از ظهر
دوستان موتورم یکم بد کار میکنه میخوام شمع هارو تمیز کنم چجور باید باز کنم یکی لطف میکنه عکسی چیزی بزاره

amiroww
06-01-1392, 10:24 بعد از ظهر
امروز به ****** عزیز زحمت دادم رفتم موتورمو دیدن
استپ داره موتور و دلفی هم هستش ecu
باد موتور کم بود لاستیک عقب 14 بود جلو 15 ... :|
حالا با وجود اینکه استپر داره و F1 روشنه
از چی میتونه باشه بنظرتون؟
موتورم هفته ی گذشته صفر خشک گرفتم که البته مدل 90 هستش
ممنون

جانسون
06-01-1392, 11:01 بعد از ظهر
داش حمید تنها از شمعت نیس باکتو باز کن استوپر شیلنگه هوا فیلتر هوا ورودی هوا با اسپرهی انجکتور شور تمیز کن موتورت مثل اولش انقد نرمو وحشی گاز میخوره خودت تعجب میکنی....

تو چنا صفحه عقب تر داش ابولفضل عکساشو گزاشته .... من موتورشو سرویس کردم..... فقط مراقب باش شیلنگه که به زیره باک وسله خیلی ترد و شکنندس دوتا خار داره ابی داره اونو فشار بده شینگو بکش بیرون بعد 2تا سوکته اول سوکتو باز کن که کنار شیلنگه بنزینه...

چون اگه اون باز نشه و شیلنگه بنزین در بیاد بنزینت میره تا سوکتشو در بیار....

تلفنم برات پهخ میکنم تک تک مراحلو بحت توضیح میدم اینجوری تو 3 4 تا پست میشه ......

امیر جان شما هم موتوره بده یه دیاگ بزنن اکی میشه پیشه قادر میتونی ببریتو گمروکه امیر شاه میری هم هست برا دیگ ....

amiroww
07-01-1392, 12:55 بعد از ظهر
ممنون از راهنماییتون !
به شاهمیری زنگ زدم گفت موتور 3 روز باید بیاد اینجا بخوابه :|
جای دیگه ای هستش برای دیاگ زدن ؟ "ادرس لطف می کنید" ممنون

Kami
07-01-1392, 12:58 بعد از ظهر
ممنون از راهنماییتون !
به شاهمیری زنگ زدم گفت موتور 3 روز باید بیاد اینجا بخوابه :|
جای دیگه ای هستش برای دیاگ زدن ؟ "ادرس لطف می کنید" ممنون

ببر پيش عمراني ، ادرسش تو سايت كوير هست

جانسون
07-01-1392, 01:11 بعد از ظهر
عمرانی مگه دستگاه دیاگ داره ؟؟
ببر پیشه قادر احمدی بگو از طرف جانسون اومدم از کرج میایم راهم دوره 30 دیقیه بیشتر کار ندار زود تر برات دیاگ میزنه....

45 ت باید باشه الان هزینه دیاگ....

kourosh_bandit2
07-01-1392, 05:31 بعد از ظهر
امروز با یک هیو نیکد پشت چراغ خطر بودم زدم دنده 1 پر کردم رفتم 2 یک صدایی داد که گفتم گیربکس اومد پایین:riz481: زدم بغل دیدم زنجیر پاره شده چرخیده دور خورشیدی لبه ها خورشیدی هم داغون کرده بود.:i'm ok: من نمیدونم موتور با این ابهت این زنجیر به این بی کیفتی چرا روشه از ناحیه قفل و بستش پاره شده بود وقتی زنجیرو گرفتم تو دستم دیدم از زنجیر اپاچی خودم که براش گرفتم سبک تره جنسشم کاملا چشمی معلومه خوب نیست. جدی چرا موتور با این قیمیت و ابهت باید اینطوری باشه:s (9)::mad_majidonline::waiting:؟ کسی تا حالا زنجیر پاره کرده؟؟ :wall3:من یکی از دوستا دیگمم هیو سفید داره میگن اونم 2 3 بار عوض کرده زنجیرشو. خلاصه که دوستان توجه کنن مخصوصا اونایی که میخوان برن گردش بیرون شهری حتما زنجیرو همیشه با بنزین بشورید و بعدم روغن کاریش کنید همیشم مراقب شل و سفت بودنش باشید فک کنم این شل هم بوده که اینطوری پاره شده.

farzad_sh_2020
07-01-1392, 06:48 بعد از ظهر
امروز با یک هیو نیکد پشت چراغ خطر بودم زدم دنده 1 پر کردم رفتم 2 یک صدایی داد که گفتم گیربکس اومد پایین:riz481: زدم بغل دیدم زنجیر پاره شده چرخیده دور خورشیدی لبه ها خورشیدی هم داغون کرده بود.:i'm ok: من نمیدونم موتور با این ابهت این زنجیر به این بی کیفتی چرا روشه از ناحیه قفل و بستش پاره شده بود وقتی زنجیرو گرفتم تو دستم دیدم از زنجیر اپاچی خودم که براش گرفتم سبک تره جنسشم کاملا چشمی معلومه خوب نیست. جدی چرا موتور با این قیمیت و ابهت باید اینطوری باشه:s (9)::mad_majidonline::waiting:؟ کسی تا حالا زنجیر پاره کرده؟؟ :wall3:من یکی از دوستا دیگمم هیو سفید داره میگن اونم 2 3 بار عوض کرده زنجیرشو. خلاصه که دوستان توجه کنن مخصوصا اونایی که میخوان برن گردش بیرون شهری حتما زنجیرو همیشه با بنزین بشورید و بعدم روغن کاریش کنید همیشم مراقب شل و سفت بودنش باشید فک کنم این شل هم بوده که اینطوری پاره شده.

من چه با هیو قبلی چه با این تا حالا که خداروشکر مشکلی نداشتم
دوستام هم مشکلی نداشتن
حالا مال شما میگیم فابریکی مشکل داشته . ولی دوستتون که دیگه 3 بار عوض کرده مشکل از خودش هست . چون یکبار که عوض بشه با جنس خوب دیگه نباید مشکلی داشته باشه

جانسون
07-01-1392, 07:35 بعد از ظهر
زنجیره هیو اورینگی هست و تو حرکت کنهر یه هیو برید صدایه شید شیده زنجیرو میشنودید ولی راکب حس نیمیکنه.... زنجیرش خیلیم هم کتو کلفته ولی چون صدا میده بعضی فکر میکن عمره خودشو کرده دوستام رنجیرو رو 9 هراز تا عوض کرد در صوریتی که کار کردش بالا تر از این حرفاس.. یکم رسیدی بیشتر میخواد زنجیرو با اسپره روانکننده ضنگ برو ها بشورید خود و چرک و سیاهیشو در بیار رو موتور لازیم نیس باز کنید.... یکم گیریس بزنید بهش خوب اقشته بشه ... یکم روغن 50 یا واسکازین کم بزنید انقری که گیروسو پخش کنه دیگه هیچ صدای از زنجیر نمیاد فقط هر 2000تا اینکارو انجام بدید سعی کنید موتورو بزارید رو استند از اینن جک میزان زیره دوشاخ عقب... اگه ندارید بدید موتور یکی راه بببره یکیهم دنباشه بره و روغن و گیرسو بزنه=)) (تو یه ظرف مقداری گیرس با روغن با یه فرچه مخلوط کنید با همون فرچه بزنید به زنجیر.) برا سفت کردنش باید بشیند رو موترو چون زنجیرش سفتر میشه بعد سفتش کنید... سفتش کنید بعد بشینید روش زیادی سفت میشه که احتمال پاره شدنش هست

K.I.A
07-01-1392, 10:01 بعد از ظهر
برا سفت کردنش باید بشیند رو موترو چون زنجیرش سفتر میشه بعد سفتش کنید... سفتش کنید بعد بشینید روش زیادی سفت میشه که احتمال پاره شدنش هست
علی جانسون عزیز بین تایپت یه اینتر هم بزن نوشته ها نچسبه به هم ادم گیج میشه و بعد تایپ نوشتتو بخون ببین کاربر هم میتونه بخونه/مرسی

مگه نشستن یا نشستن رو موتور تاثییر تو سفتی زنجیر داره؟! فاصله محور و دو خورشیدی ثابته.

جانسون
07-01-1392, 10:12 بعد از ظهر
کیا جان من اینتر میزنیم نمیدونم چرا اینجوری میشه با فاصله مینویسم ولی یه موقه ای میچسبه به هم..... کیا تو دیگه چرا این حرفو میزنی؟؟؟ وقتی رو هیو میشینی زنجیرش یکم سفتر میشه و بالا تر وای میسته... وقتی رو جکه شلتر تر هست یسری بهت نشون میدیو وقتی میشینی رو هیو زنجیش سفتر میشه تست کن متوجه منظورم میشه.... اکثر موتور تک کمک اینجوریه

K.I.A
07-01-1392, 10:27 بعد از ظهر
یه سوال مگه فاصله دوتا خورشیدی تغییر میکنه؟

farzad_sh_2020
07-01-1392, 10:38 بعد از ظهر
من کوچکتر از این چیزا هستم که نظر بدم در مورد مسائل فنی ولی کیا جان من چه برای پالس چه هیو و چه روان هر 3 وقتی مینشستم روی موتور که زنجیر رو سفت کنه زنجیر کشیده میشد
کلاً بار اول خود مغازه دار گفت بشین روش تا سفت کنم ( منحرفا روی موتور :retarded: )
وقتی میشینی فکر کنم بدنه موتور یکم باز میشه

K.I.A
07-01-1392, 10:42 بعد از ظهر
خیر تکون خوردن خورشیدی باعث میشه /بازم بستگی به محور داره هرچی طویل تر بازی زنجیر بیشتر
با این نوع تنظیمی که میگید با شتاب گیری یا معکوس یا فشار زنجیر براحتی 2 پهن میشه همین الانشم ممکنه شده باشه.

Hamid_brg1325
07-01-1392, 11:35 بعد از ظهر
هیچ موتوری فاصله خورشیدی هاش کم و زیاد نمیشه ولی حتی 125 هم وقتی روش میشینی زنجیرش سفت میشه . با علم و منطق هم جور در نمیاد .ولی اینطور میشه .کاری به تک کمک و جفت کمک هم نداره . شاید یه وقت به خاطر بوشهای تنه که خورده شده باشه یا مثلا لاستیک بوش که تحت فشار بازی میکنه موقعی که سنگین میشه زنجیز کشیده میشه .

Garbaz
07-01-1392, 11:54 بعد از ظهر
دوستان یک سوال دو منظوره (هم هیو و هم پالس) :

تا حالا کسی از دوستان خورشیدی جلو تغییر داده که سرعت بیشتر بشود؟؟؟

amiroww
08-01-1392, 12:18 قبل از ظهر
سلام

امروز خود شاهمیری زنگ زد بهم گفت صبح ساعت 10 بیا سعی می کنم سریع تموم کنم کار هاشو ! !!!

کارهایی که باید انجام بدن :
1-دسته گاز مقداری خلاصی داره
2-چراغ f1 روشنه
3-ترمز عقب پایین میگیره
4-آچارکشی
5-دنده ها مقداری سفت هستش
6-کلاج سفته
7-زین عقب مقداری شله
8-تنظیم موتور
9-ریپ زدن موقع گرم شدن

همین دیگه ...

جانسون
08-01-1392, 12:24 قبل از ظهر
یکی از بچها رواپاچی 180 خورشیدی جلو بزرگتر کرده بود میگفت انگار یه دنده به موتور اضافه شده تاپ اسپیده هر دنده بالا تر رفته ولی تاپ اسپیده نهایی طول میکشه و پر کنه شتابش کم میشه میگفت ارزش نداره این کارو انجام بدی چون قدرته این موتور اونقدری نیس که جواب بگیری کیا جان وقتی رو هیو میشینی زنجیرش میاد بالا تر وایمسیته و سفتر تر میشه کاری به خورشیدی نداریم ما.... حالا هیو خوبه درجه و خط اندازه داره ... یبار تست کن سره همین گفتم بشینید رو موترو بعد سفت کنید که بیش حد اندازه سفت نشه و پاره بشه....

Gladiator
08-01-1392, 02:15 قبل از ظهر
با جمع شدن کمک عقب زنجیر کشیده میشه ، ربطی به جفت کمک یا تک کمک بودن نداره ، موتورای کراسو دیدین چقدر زنجیرشون شله؟ دلیلش اینکه وقتی رو زمین فرود میان و کمک عقب تا ته جمع میشه زنجیر پاره نشه ، برای سفت کردن زنجیر هم بهتره رو موتور بشینین ، اگرم رو جک بود خیلی سفتش نکنین ، برای سفت کردن دقت کنین چپ و راستش به یه اندازه سفت بشه ، از رو درجه ها میشه راحت تشخیص داد

albaloo
08-01-1392, 07:19 قبل از ظهر
یه سوال دقیقا از کدوم قسمت باید زنجیر رو تنظیم کرد ؟

Kami
08-01-1392, 08:41 قبل از ظهر
سلام

امروز خود شاهمیری زنگ زد بهم گفت صبح ساعت 10 بیا سعی می کنم سریع تموم کنم کار هاشو ! !!!

کارهایی که باید انجام بدن :
1-دسته گاز مقداری خلاصی داره
2-چراغ f1 روشنه
3-ترمز عقب پایین میگیره
4-آچارکشی
5-دنده ها مقداری سفت هستش
6-کلاج سفته
7-زین عقب مقداری شله
8-تنظیم موتور
9-ریپ زدن موقع گرم شدن

همین دیگه ...
دسته گازت خلاصی داره درسته
چراغ fI هم که درسته
ترمزت رو دقت نکردم
اچار کشی از نظر من نمیخواد
دنده ها یکم سفتن
کلاچ اره سفته
زیر عقب شله؟ ندیدم
تنظیم موتور اره میخواد چون 1 سال و نیم موتور خوابیده بوده
کلا شاهمیری کارش درسته هرچند گرون میگیره

Gladiator
08-01-1392, 09:21 قبل از ظهر
یه سوال دقیقا از کدوم قسمت باید زنجیر رو تنظیم کرد ؟

پیچ چرخ عقبو شل کن ، ته دوشاخ عقب دوتا پیچ هست که مال تنظیم زنجیره ، ساعتگرد اون پیچارو بپیچونی زنجیرت سفت میشه ، وقتی زنجیرتو تنظیم کردی ، پیچ اصلی چرخ عقبو خوب سفت کن ، سپس دوباره پیچای تنظیم زنجیرو سفت کن که تو حرکت نیفتن

30849

Garbaz
08-01-1392, 12:28 بعد از ظهر
دوستان مهربون ، باید خدمتون عرض کنم که راکب روی موتور باشه و چه نباشه هیچ فرقی در شلی و سفتی زنجیر نیست!!!!

حالا چرا ؟؟؟

چون خورشیدی اول و دوم هر دو بر روی یک فاصله ثابت از هم قرار دارند. با ، بالا و پایین رفتن کمک ، میله اصلی که لاستیک و خورشیدی عقب بر روی آن سوار است بالا و پایین می رود ، ولی از آنجایی که طول میله ثابت است تحت زاویه های مختلف ولی با شعاع یکسان حرکت می کند ، در نتیجه زنجیر ثابت است.

شعاع یکسان : همون جفت میله ای که چرخ عقب بر روی ان سوار می شود.

این نظر بنده بود ، شک دارید بروید از میکانیک بپرسید.

02109002
08-01-1392, 01:16 بعد از ظهر
دوستان مهربون ، باید خدمتون عرض کنم که راکب روی موتور باشه و چه نباشه هیچ فرقی در شلی و سفتی زنجیر نیست!!!!

حالا چرا ؟؟؟

چون خورشیدی اول و دوم هر دو بر روی یک فاصله ثابت از هم قرار دارند. با ، بالا و پایین رفتن کمک ، میله اصلی که لاستیک و خورشیدی عقب بر روی آن سوار است بالا و پایین می رود ، ولی از آنجایی که طول میله ثابت است تحت زاویه های مختلف ولی با شعاع یکسان حرکت می کند ، در نتیجه زنجیر ثابت است.

با سلام ...

خیر ، مخالفم

در صورتی نظریه شما صحت داره که دنده زنجیر جلو دقیقا" در مرکز چرحش ( محل اتصال دوشاخ عقب به شاسی ) قرار گرفته باشه

jupiter_zeus
08-01-1392, 01:29 بعد از ظهر
شک ندارم
مطمئنم شما و مکانیکتون در اشتباه هستید
اگر از نظر علم ریازی میخوایی اینجوریکه:

مزکز محور ما با مرکز دنده زنجیر جلو و دنده زنجیر عقب(خورشیدی) در یک راستا قرار ندارن

اینجا ما 3 تا فاصله داریم(یعنی یک مثلث)
1-از خورشیدی جلو تا محور
2-از محور تا خورشیدی عقب
3- از خورشیدی عقب تا خورشیدی جلو

طبق قانون مثلثات هرچی زاویه 2 ظلع همجوار محور ما بیشتر بشه طول وتر(فاصله خورشیدی عقب و جلو)بیشتر میشه
بیشتری طولش هم وقتی بدست میاره که زاویه ما 180 درجه بشه که در این حالت عملا طول وتر ما با مجموع 2 ضلع دیگه یکسان میشه
(اینجا از مثلثمون فقط 2 خط صاف منطبق بر هم داریم)
توی موتور کفی معمولا ای زاویه 180 درجه وقتی هستش که اکسل عقب کاملا افقی میشه
اما تو موتورهای اسپرت و تریل و....اینطوری نیست

K.I.A
08-01-1392, 01:49 بعد از ظهر

حالا چرا ؟؟؟

بله کاملا درسته تا حدودی
اینی که تو ذهنه بعضی از دوستان دررابطه با رفتار با موتور هست به اشتباه جا افتاده مثل همین زنجیر سفت کردن اخه چیزه عجیبی نیست که برای خودتون مسئله ی فیساغورث درست میکنید..
برای سفت کردن زنجیر باید بزارید رو جک وسط و موتورایی که مثل هیو ندارن حدالامکان بزارید رو استند و با توجه به خط چین رو دوشاخ عقب و سفت و شلی زنجیر تنظیم کنید
پس بدونید برای تنظیم زنجیر حتی تو مسابقات نمیان به راکب بگن بیا رو موتور بشین میخوایم برات زنجیر تنظیم کنیم!
بلکه باید چرخ عقب برای تنظیم دقیق از زمین جدا باشه احتمالا مسابقات موتور سواری دید و قبل مسابقه چه جور تنظیم میکنن /حتی کراس
بهتره که زنجیرتون قبلش تمیز و روان کاری کرده باشید .

با توضیحات دوستان یعنی زنجیر شل و سفت میشه پس تو حرکت چرخ عقب کلی بالا و پایین میشه و تو چاله میافته پس زنجیر هی شلو سفت میشه!!!؟ اگه اینطور باشه به اولین سرعت گیر برسید یا خورشیدیتون میشکنه و کج میشه وهمینطور زنجیر!!
دوستانی که این رفتار غلط رو با موتورشون داشتن احتمال پارگی زنجیر و 2 پهن شدن زنجیر و خمیدگی و تاب برداشتن خورشیدی و ترک توپی عقب وجود داره...
پس علمی اصولی انجام بدید....

- - - Updated - - -

شک ندارم
مطمئنم شما و مکانیکتون در اشتباه هستید
اگر از نظر علم ریازی میخوایی اینجوریکه:

مزکز محور ما با مرکز دنده زنجیر جلو و دنده زنجیر عقب(خورشیدی) در یک راستا قرار ندارن

اینجا ما 3 تا فاصله داریم(یعنی یک مثلث)
1-از خورشیدی جلو تا محور
2-از محور تا خورشیدی عقب
3- از خورشیدی عقب تا خورشیدی جلو

طبق قانون مثلثات هرچی زاویه 2 ظلع همجوار محور ما بیشتر بشه طول وتر(فاصله خورشیدی عقب و جلو)بیشتر میشه
بیشتری طولش هم وقتی بدست میاره که زاویه ما 180 درجه بشه که در این حالت عملا طول وتر ما با مجموع 2 ضلع دیگه یکسان میشه
(اینجا از مثلثمون فقط 2 خط صاف منطبق بر هم داریم)
توی موتور کفی معمولا ای زاویه 180 درجه وقتی هستش که اکسل عقب کاملا افقی میشه
اما تو موتورهای اسپرت و تریل و....اینطوری نیست

بله نظریه شما هم درسته /البته رابطه مثلثاتیش تغییر چشم گیری زیاد نداره امادرسته

amiroww
08-01-1392, 02:26 بعد از ظهر
سلام ! :|
بردم پیش شاهمیری واسه کارهاش که گفت باید بخوابه فقط گفت کلاج تنظیم می کنه با f1 خاموش می کنه!

30 دقیقه بعد زنگ گفت بیا ...گفت سنسور اکسیژن ها خرابه ! گفتم اوکی درست کنید دیگه !
3 ساعت موتور اونجا بود !
برگشتم بیارمش f1 درست شده بود کلاج هم خوب 260 تومن قیمت داد که تازه سنسور هارو تعویض نکرده بود نمی دونم گفت برنامه ریختمو این داستانا ! که من 140 بهش دادم !
رسیدم 4راه ولیعصر f1 روشن شد دوباره !
رفتم پیشش موتور خاموش کرد دوباره روشن کرد f1 دوباره درست شد !
الان که برگشتم دوباره f1 روشن شد و خودم اومدم تو پارکینگ خاموش کردم سوییچ بستم دوباره باز کردم رفته بود !
گارانتی هم که کلا هیچی معنا نداره ./..
دوستان از چیه بنظرتون ؟

جانسون
08-01-1392, 02:43 بعد از ظهر
شاهمیری واقعا وحشتناک قیمیتو بالا میگیره ......

دنده نرم شده
کلاجت نرمتر شد ؟؟؟

260 ت بهش 140 دادی یعنی چی این ؟؟ پول زور ازت میخواسته بگیریه ؟؟

**** داداش هزاریم که کارش تمیز باشه گوله جاشو میخوره یا تیمز بودنه کارش انقد بالا میگیه ؟؟؟؟ وظیفشه نمایدندگی بایید درست کار کنن تا مشتریشون راضی باشه.....و قیمت درست حساب کنن...

امیر جان موتوره شما یه دیاگ میخواست فقط 45 ت پول برا همون بایید میدادی ....

نرم کردن کلاج دنده جو گارنتیه و هیج اجراتی نداره...

تازه سنسورتم کار کردش زیره 1000 تا و 2 ماه گرانتی بود که بایید از شرکت رایگان برات میگرفته....

من لاستیکه جلو باد کم میکرد خوده قادر چسب ابندی گرفت ریخت توش پولشم نگرفت گفت با شرکت حساب میکنیم فاکتور میکنیم که 2 ت ارزش نداره.....

- - - Updated - - -

امیر من جایه تو دارم میسوزم خدایش معلوم نیس چجوری دیاگ زده هی اف ای رو شنو خاموش میشه موتوره حامد کان که پیار سال برجه 11 90 گرفت از اون موقه قادر یبار دیگ زده دیگه اف ای نداده.....

قادریم یه جایهای یه چیزای و بالا حساب میکنه ولی شاهمیری اخرشه دیگه....

amiroww
08-01-1392, 02:44 بعد از ظهر
من 15 دقیقه فقط داشتم بحث می کردم باهاش سر گارانتی !
اولین دلیلش این بود که مدل 90 چون هستش نمیشه ! میگم موتور صفر هستشا یعنی چی ... میگه گارانتی فقط قطعات و ...!
حالا کاری که انجام شده و پول دادم بهش شنبه گفت دوباره بیار!
از چی میتونه باشه این وضعیت f1 >>> ??? خیلی عصبی کرده منو
15 تومن پول موتور دادم تازه از خشک دستم بوده این بدبختی ها رو هم داره !

جانسون
08-01-1392, 02:57 بعد از ظهر
تازه اینم بگم پار سال کویر لیسته تمامه موتور داده بود که دیاگ بخوره هیو سانگ 25 ت بود و کی تی ام 45 بود امسال 20 ت رفته رو قیمتا تازه قادر از من 45 بود 35 گرفت ....اون موقه شامیری 60 ت دیاگ میزد =)) ارواحتو

- - - Updated - - -

امیر شنبه بزار ببینم کارام چجوری هماهنگ کنم با هم بریم پیشه شاه میری ببنیم دلیل چی بوده این قیمت باهات حساب کرده درسته گارانتی فقط شامل قطاعات میشه....

اگه سنسورت مشکل داشته پس نباید هزینه میدادی که شامل گارانتی بوده....

اتفاقا مدل 90 اچار کشی و دیاگش رایگانه ....... مدل 90 مثل مدل 91 پات حساب کرده....

مدل 91 دیاگش و اچار کشیش پایه مشتری شده و یه بگه بهت میدو به اسمه پی دی ای که 2 تا کوپن داره برا قطاعاتکه مشکل داشته باشه عوض کنه... و کوپن بکنه که تا 2 ماه اول و زیره 2000تا کارکرده....

فدا سرت پول دادی رفته ولی شنبه میام ببینیم چرا اینجوری حساب کرده ....پره پره زیره بار نره 3 سوت نسخشو میپیچم و به تعضیرات و وزارت کار شکایت میکنم و تو کویر میترکونمش.... تا بدونه یمایندگی یعنی چی...

amiroww
08-01-1392, 03:33 بعد از ظهر
ممنون دوست عزیز !
اگه بیان دوستان که عالی میشه ! این منو جیگر فرض کرده ! :||| !

واقعا حس بدی داره ها ... از مگلی سر این چیزا ترسیدم که سریع 3 سال پیش دادمش رفت سر هیو اینطور شد !
البته به نظر خودم که البته زیاد سر در نمیارم ازش
یک وسیله ای تو انجین هستش که از موقعی که شاهمیر امروز دست زد به موتور 10 دقیقه مار می کنه f1 میزنه ! خودش می گه مربوط به سوکت ها میشه! ولی سوکت اگه شل باشه که موقع که سوییچ باز و بسته می کنم باید باز هم f1 بزنه ولی قطع میشه دوباره بعد از 10 دقیقه می زنه !

Kami
08-01-1392, 03:37 بعد از ظهر
هیچیش نیست موتور
همانطور که گفتم با اسپره انژکتور شور 4 تا میزنی تمیز میشه دریچه گاز
زیر باکه ، دریچه داره وفتی گاز میدی باز میشه راحت تمیز میشه
سنسور اکسیژن هیوسانگ قبلی منم درست کار نمیکرد fi میزد که با این روش درست شد

جانسون
08-01-1392, 04:07 بعد از ظهر
**** یعنی اینو شاهمیری نفهمیده ؟؟؟ موتور 90 یه سال خوابیده؟؟؟

منم موتورم تک سیلندر کار میکرد با اسپریه انجکتور شور تمیز کردیو جفت شد ولی اف ای نداد نیمیدوم چرا :دی

امیر پ خ چک کن داداش