PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Hyosung GT250R & هیوسانگ 250

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

فرشاد
13-06-1391, 12:03 قبل از ظهر
ن***ي بهتره مثل من ميخوره تو زوقت ببين بايد باش كنار بياي من از وقتي اكزوزم درست شد كمتر داغ ميشه سرعت و شتابش خوبه من امروز تو اتوبان هرجقدر كاز دادم بازم جا داشت هنوز نتونستم كامل تا اخرش برم ...كمك فنر وسط سفت مثلا تو يه دست انداز ميوفتي كمك مي جسبونه انكار يكي با ميله ميزنه زير زينت ...لاستيكش افتضاح خيلي مزخرف رو اين رنكا الو ميزنه خيلي ليزه صد رحمت به بالس خودم كه مرد...قدرت مانورش خوبه وقتي سرعت ميري اصلا احساس ترس نداري و موتورتو باد نمي بره ولي بخواي دور بزني دهنت سرويس ميشه اصلا نميشه يهو فرمون داد بس احتمال تصادف بالا ميره...عيب خيلي بدش مصرف فضايش هست من يك روز در ميون بمب بنزينم باكو تا ته بر مي كنم 100 كليومتر بري كازم زياد بدي به فنا ميره ...بقيه اقايون كه اين موتورو دارن ناراحت نشن من خودم دارم و مي خوام بدون تعصب واسه بقيه جيزايي كه.دارم تجربه ميكنم رو بكم ...همه ي مشكلاتشو قيافش بر طرف ميكنه امروز يارو اومده ميكه موتورت تو حلقم...بجه ها مراقب باشين يكي از دوستاي من اومدن بقلش ازش ادرس ببرسن تا اومده جواب بده بيجيده جلوش موتورشو كرفتن خوابوندن حواستون به اينجور قضيه ها باشه هميشه نيم كلاج و يه راه در رو داشته باشين

amir74
13-06-1391, 12:07 قبل از ظهر
سلام
دارم شاخ در میارم
شاید دنده ها رو پر نکردی یا بد دنده دادی و مرده شده

من تنها چیزی که یکبار پا به پاس رفتم fj بود . وگرنه جنسیس و ... زیر 100 من جلو بودم همیشه . پراید که جای خود داره :دی
همینا میان پست می زنن که موتور سنگینو ممنوع می کنن این که 250 هست دیگه چه انتظاری هست

اروین
13-06-1391, 12:11 قبل از ظهر
0 تا 100 جنسیس نزدیک 6.5 هست و هیوسانگ در بهترین شرایط 8.5 .9

Hamid_brg1325
13-06-1391, 12:37 قبل از ظهر
ن***ي بهتره مثل من ميخوره تو زوقت ببين بايد باش كنار بياي من از وقتي اكزوزم درست شد كمتر داغ ميشه سرعت و شتابش خوبه من امروز تو اتوبان هرجقدر كاز دادم بازم جا داشت هنوز نتونستم كامل تا اخرش برم ...كمك فنر وسط سفت مثلا تو يه دست انداز ميوفتي كمك مي جسبونه انكار يكي با ميله ميزنه زير زينت ...لاستيكش افتضاح خيلي مزخرف رو اين رنكا الو ميزنه خيلي ليزه صد رحمت به بالس خودم كه مرد...قدرت مانورش خوبه وقتي سرعت ميري اصلا احساس ترس نداري و موتورتو باد نمي بره ولي بخواي دور بزني دهنت سرويس ميشه اصلا نميشه يهو فرمون داد بس احتمال تصادف بالا ميره...عيب خيلي بدش مصرف فضايش هست من يك روز در ميون بمب بنزينم باكو تا ته بر مي كنم 100 كليومتر بري كازم زياد بدي به فنا ميره ...بقيه اقايون كه اين موتورو دارن ناراحت نشن من خودم دارم و مي خوام بدون تعصب واسه بقيه جيزايي كه.دارم تجربه ميكنم رو بكم ...همه ي مشكلاتشو قيافش بر طرف ميكنه امروز يارو اومده ميكه موتورت تو حلقم...بجه ها مراقب باشين يكي از دوستاي من اومدن بقلش ازش ادرس ببرسن تا اومده جواب بده بيجيده جلوش موتورشو كرفتن خوابوندن حواستون به اينجور قضيه ها باشه هميشه نيم كلاج و يه راه در رو داشته باشين

این حرفایی که میزنم ایشالو جسارت نشه .قبلا 250 یا بالاتر داشتی ؟
منظورت از قدرت مانور پایداری موتوره دیگه ؟چون یه جا گفتی سر پیچها بخوای دور بزنی دهنت سرویس میشه نمیشه یهو فرمون داد بهش .خوب همین راحت فرمون دادن و لایی کشیدن و راحت دور زدن میشه مانور .پس مانور خوبی نداره مثله بقیه ریسها .نمیگم موتور عالیه ولی بد هم نیست .من 15 لیتر میزدم 200 کیلومتر تغریبا راه میرفت .مصرفش به نسبت بالا هست و لی اینجور که شما میگید یعنی صدی هفده میسوزونه .البته روندن هم مهمه .
من احتمال میدم شما خیلی حساس هستید و چون روز اول یکم اذیتتون کرده حسابی حالتون گرفته شده و پول بالایی هم براش دادین بنابراین مایوس شدید .
خدمت رفیقمون که شک داره موتورو بخره بگم واقعا 11 میلیون نمیارزه این موتور ولی با وضعیت الان ایران به نظرم بهترین موتوره .چون دیگه گیر بازاری تو کار نیست و حس ریس رو بهت میده هر چند شاید کیفیتش کمی از موتورای ژاپنی پایینتر باشه .
این چند روزه شاید به اندازه تمام صفحه های این انجمن از موتور بد گفتی .مزایاش خیلی بیشتر از بدیاش هست .

اروین
13-06-1391, 12:43 قبل از ظهر
هیو دست 2 بگیر 89 اینا با 7 تومن

soroush
13-06-1391, 02:25 قبل از ظهر
صفر خريدي?بردي دياك بزنه ؟اكه تهراني برو كمرك خيابان مولوي كوجه خجسته بلاك 10 اقا ايمان واست رديف كنه اكه نبرديا اونجا نمايندكي كوير بجه هاش با ادب و كار بلدن اكزوزتم درست ميكنه دياك هم ميزنه روغنم عوض ميكنه 45 تومن البته من روغنو خودم يه جا ديكه خريدم اين عوض كرد ...مشكلات كليومتر بيشتر از سيم كليومتر هست كه به جرخ جلو وصل زياد نكران نشو فعلا كاراي ديكشو بكن يه زحمتي بكش تو فلاباتو نكاه كن ببين راديات روغنت ازش روغن نشت نكرده رو 2 تا سيماش نريخته يا توي فلابا نريخته قطره قطره بايد خيلي دقت كني

بله صفر خریدم...هنوز نه...اون روغن رو که گفتین نگاه کردم هنوز که....
فرشاد جان تو پست ها خوندم نظرت رو....دیگه موتور کره ای هیچ تازه تو ایران جمع شده...ولی خوب با دلار ۲ تومن بهتر از این تو ایران نمیشه....شما اگه موتورت صفر گرفتی نباید دریچه گازت رو بیشتر از نصف باز کنی تا ۸۰۰ تا و ۸۰۰ تا ۱۵۰۰ اینا هم تقریبا باید دو سوم باز کنی وگر نه بعدا شتاب خوبی بهت نمیده...البته دیده شده که بعضی ها هم نکردن و این جوری هم نشده...این تجربه شخصی من از چند سال کار تو پیست هست...باز موتور مال شماست صاحب اختیار خودتی...ولی هیوسانگ بخار ۲۵۰ بودنش تو مهندسی مدرن به اندازه سنگین ها بهش بها نمیدن...البته تمام کمپانی ها این جورین(خودم هم هیوسانگ دارم به داستان بی طرف نگاه کردم)
--------------------------
اون دوستمون هم که مونده هیوسانگ بخره باید بگم که از موتورت چی میخوای و چه انتظاری داری...بودجه ات چقدره و این جور معیار ها...خواسته هاتونو بگین بهتر میتونن دوستان راه نماییتون کنن...

فرشاد
13-06-1391, 03:27 قبل از ظهر
اقا حميد تو سرعت بالا ميشه راحت اينور اونورش كرد لاغر من راحتم ولي تو سرعت بايين مي خواي دور بزني يا تو ترافيك شما از كتو كول ميوفتي اكه هيو داري ميفهمي جي ميكم اكه.نه كه هيج در مورد كاز ندادن و از اين قبيل اب بندي ها من اعتقاد ندارم الان موتور به نظرم راه افتاده فقط زياد تو رد لاين نميرم اين اشكالاتي كفتم واقا هست حالا شما .بكو نيست دعوا نداريم كه شما بيا خوبي هاشو بكو .من به عنوان كسي كه بالس داشت رفت هيو خريد هيج جيزه شاخ و برتري تو اين موتور نديدم ابهت كه نشد مزايا 11 تومن بدي فلاب بخري يعني من.خودم از 14 سالكي دنبال اين موتور بودم .الانم بدم نمياد لاغر ميريم بيرون 2نفر نكامون ميكنه حالشو مي بريم 10نفرم تيكه.ميندازن ماشين مي خريدي بهتر نبود ...من كفتم شتاب و قدرتش قابل تحسين صداي كلفت قابل تحسين تازه وقتي 2 ترك سوار مي شي اصلا احساس نمي شه كسي نشسته بخاطر كلفتي جرخ عقب اينم يه مزيت ...مصرفشم كفتم اكه يكم بيشتر كاز بدي من بالسو يه بار مي زدم هر روز 3 الي 4 ساعت بيرون بودم كل هفته مي كشيد تازه مي رسيد به3 تا خط اخر اين لامصب 2ساعت روشن باشه بنرينو نصف ميكنه بعد به اون خط اخري كلفته برسه به ريب زدن مي افته ...جراغ خطر عقبش وقتي ترمز مي كني نوره خوبي داره جلو هم خوب .صداي لنت ترمز خوابيد خودش درست شد فقط اين قسمت باك هست نزديك شيكمو ايناس خيلي برامدس اون امكان داره مردم فضولو بي فرهنك كه وقتي ادم موتورو بارك ميكنه يه جا يكي بياد بشينه روش امتحان كنه عكس بندازه بعد كمربندش باكو خط خطي كنه واس همين من از اين بلاستيك محكما هست مشكيا قلوه قلوس برسيدم قيمت داد اصليشو 60 شاخ در اورديم....فعلا سلفون كذاشتم خيلي خز شده ...

اروین
13-06-1391, 06:56 قبل از ظهر
واسه هیو یه پد باک بگیرین.

soroush
13-06-1391, 09:41 بعد از ظهر
یه سوال......اون درجه که روی ترمز جلو هست چیه؟؟؟چه جوری باید تنظیم بشه؟؟؟

02109002
13-06-1391, 10:28 بعد از ظهر
یه سوال......اون درجه که روی ترمز جلو هست چیه؟؟؟چه جوری باید تنظیم بشه؟؟؟
اون درجه مربوط به سرعت واکنش ترمز نسبت به فشار وارده

با پیچوندش میتونین سرعت واکنش رو تنظیم کنید

معمولا بسته به علاقه راکب روی درجات مختلف تنظیم میشه

فرشاد
14-06-1391, 11:13 بعد از ظهر
فلاب هارو اندفه جفتشو باهم باز كردم خيلي راحت باز شد موتورش جه ابهتي داره انجين ها بشت سر هم قرار نكرفته يكم كجه كه به اون يكي هم هوا بخوره بازم راديات روغن يه جند قطره روغن داده بود اومدم سفت كنم بيجشو اجار در رفت يه تيكش هرز شد يكم تميز كاري كردم متوجه شدم زير فلاب ها به اسفالت كرفته و رنكش رفته بعضي جاهاش... شتاب و دنده هاش روز به روز بهتر ميشه فقط بو سوختني ميده ...تو ترافيك اشكالش اينه اولا كه دست دردو مي ***ي حتمي..بعد به خاطر اينكهبهش هوا نمي خوره خيلي داغ ميشه زين داغ ميشه باك داغ ميشه خدا نكنه كاز بدي كي ديكه باد بساط تخم مرغ املت بهن كني امروز كردستان شلوغ بود من كه خاموش كردم با باهام مثله اين سي جي ها هست هول مي دن اونجوري مي رفتم خيلي بي شخصيتي شد...مردم كلا ديوونه شدن؟واسم ادا اطفار در ميارن دلقك بازي در ميارن يعني جي اخه ؟ يكي زبون در مياره يكي جيغ ميزنه يكي فحش ميده بقيه هم خر كازشون ميكره يهو فرمون مي دن يهو كاز مي دن ...اين بخوره زمين بايد كريه كرد براش...:waiting:

farzad_sh_2020
14-06-1391, 11:45 بعد از ظهر
هیو همینه آقا فرشاد

وقتی رفتن تو جوب به ابهتش پی میبری :دی

یکم سلو ببر بالا خاموش شد بیا بگو . من همین کارو کردم دیگه خاموش نشد

فرشاد
15-06-1391, 07:39 قبل از ظهر
برا.من تا حالا خدارو شكر با اينكه خيلي هم داغ شده ولي خودش خاموش نكرده من كفتم خودم خاموش كردم سر باييني بود...والا...ديكه مايه نداريم بنزين بزنيم خاموش ميريم اينور اونور ...

A M I R
16-06-1391, 11:37 قبل از ظهر
سلام خدمت همه دوستان
امروز واسه خرید هیوسانگ رفتم کویر(دفتر مرکزی)قیمت دادن10/500 الی 11/000:wow:
در صورتی که هفته قبل تماس گرفتم گفته بودن 9/845 با اگزوز به قول خودشون قهرمانی
کسی جای دیگه ای سراغ داره که ارزونتر بشه صفر 91 گیر آورد؟
راستی گفتن مشکل داغ کردنشم حل کردن چجوریشم دیگه نپرسیدم

mehran
16-06-1391, 11:55 قبل از ظهر
برید گمرک قیمتهای خیلی بهتری پیدا میکنید

Garbaz
16-06-1391, 12:27 بعد از ظهر
سلام خدمت همه دوستان
امروز واسه خرید هیوسانگ رفتم کویر(دفتر مرکزی)قیمت دادن10/500 الی 11/000:wow:
در صورتی که هفته قبل تماس گرفتم گفته بودن 9/845 با اگزوز به قول خودشون قهرمانی
کسی جای دیگه ای سراغ داره که ارزونتر بشه صفر 91 گیر آورد؟
راستی گفتن مشکل داغ کردنشم حل کردن چجوریشم دیگه نپرسیدم
اگه واقعا مشکل داغ کردن حل کردند که خیلی خوبه ، به نظرم از همین نمایندگی بگیرید خیلی بهتره.

A M I R
16-06-1391, 12:43 بعد از ظهر
فکر می کنین گمرک قیمتش چقدر پایین تر باشه؟

ARSH
16-06-1391, 12:49 بعد از ظهر
به زودی هیوسانگ250 با قیمت cbr600rr همراه با برگ سبز به دست عموم مردم عزیز کشورمون عرضه میگردد !

farzad_sh_2020
16-06-1391, 01:01 بعد از ظهر
عزیز صبر کن الان وقت موتور خریدن نیست

یکی دو ماه دیگه برو گمرک التماس میکنن بخری ازشون خیلی ارزون تر

A M I R
16-06-1391, 02:37 بعد از ظهر
آخه الانم که دیگه تابستون رو به اتمامه همه توقع داشتن قیمت بیاد پایین اما 1دفعه انقدر کشید بالا....
نمیدونم چیکار کنم:confused:

farzad_sh_2020
16-06-1391, 02:48 بعد از ظهر
نه هنوز هوا خوب هست برای موتور سواری
شما صبر کن دو ماه دیگه ببین چند میدن .
یادمه هیو شده بود 8 چند ماه بعدش گمرک پولنقد 7.3 میدادن

فرشاد
16-06-1391, 02:53 بعد از ظهر
كمرك از اينم بدتر شما اكه وقت داري برو يه سر بزن قيمتا دستت بياد مواظب باش مدل 91 همه اكزوز arrow روشونه بيشتر كمركي ها باز مي كنن اكزوزو از ادم درست بخردر هر صورت فكراتو بكن اين فروم رو بخون مشكلاتشو ببين بد نياي خوشت نيادا

A M I R
16-06-1391, 04:25 بعد از ظهر
كمرك از اينم بدتر شما اكه وقت داري برو يه سر بزن قيمتا دستت بياد مواظب باش مدل 91 همه اكزوز arrow روشونه بيشتر كمركي ها باز مي كنن اكزوزو از ادم درست بخردر هر صورت فكراتو بكن اين فروم رو بخون مشكلاتشو ببين بد نياي خوشت نياداآره باید وقت بزارم 1سر برم گمرک ببینم چی به چی؟مرسی از راهنماییتهمرو خوندم فکر کنم واسه روزی 1ساعت چرخیدن خوب باشه!!!نمیدونم راست گفتن که مشکل داغ کردنشو حل کردن یا نه....

فرشاد
16-06-1391, 08:37 بعد از ظهر
امروز يه زنه احمق ك..دست از بشت زد بهم تو ترافيك ...بلاك موتور رفت تو جرخ جراغ بلاك شيكست اون قنبلي هم شيكست خدا لعنت كنه اين جور راننده هارو...

A M I R
18-06-1391, 12:44 بعد از ظهر
رفیق شما که تازه هیو خریدی 1راهنمایی کن که موقع خرید به چه چیزایی باید دقت کرد؟؟؟؟؟؟؟
یا بهتر بگم ممکنه چییارو با وسایل fake عوض کنند؟؟
گفتی اگزوزشم arrow باید باشه؟

Babak
18-06-1391, 01:51 بعد از ظهر
گلا چیز خاصی نداره؛فقط همون اگزوز و اینکه خط نداشته باشه

جانسون
19-06-1391, 12:33 قبل از ظهر
هیو تا ساله دیگه رو 12 تومان میاد.....

soroush
19-06-1391, 01:02 قبل از ظهر
دوستان روغن موتوری برای هیو به جز متورکس که خودش معرفی کرده هست؟که دمای تحمل هوای سرد و گرمش اندازه موترکس یا بیشتر و بهتر باشه..
این روغن موتور ها که برای سانتافه و جنسیس میریزن خوبه برای موتور؟؟؟

راهنمایی کنید ممنون میشم

MM110F
19-06-1391, 01:04 قبل از ظهر
دوستان روغن موتوری برای هیو به جز متورکس که خودش معرفی کرده هست؟که دمای تحمل هوای سرد و گرمش اندازه موترکس یا بیشتر و بهتر باشه..
این روغن موتور ها که برای سانتافه و جنسیس میریزن خوبه برای موتور؟؟؟

راهنمایی کنید ممنون میشم
بهترین روغن که هم تست شده و هم قیمتش به نسبه مناسبه کاسترول مگنتیکه که رو هیو خوب جواب داده

جانسون
19-06-1391, 01:07 قبل از ظهر
روغن که من دیدم رو هیو جواب داده اترود اس ام 15 40 بوده 4 لیترش هولوهش 40 تومان یا کاسترول 10 40 سنتیتک اس ال مگنتیک 4 لیترش 40 تومان

شایسته فر
19-06-1391, 01:54 قبل از ظهر
هیو تا ساله دیگه رو 12 تومان میاد.....
سلام داداشی
نمی دونم چرا قسمت پ خ ت. غیر فعاله و گزینه ای برای پ خ برات نیست!!!!
داداش قیمت هیو رو می تونی بدی؟

جانسون
19-06-1391, 02:04 قبل از ظهر
سلام داداشی
نمی دونم چرا قسمت پ خ ت. غیر فعاله و گزینه ای برای پ خ برات نیست!!!!
داداش قیمت هیو رو می تونی بدی؟

سلام محمد جان الان درست کرم قسمته پ خ هیو 91 صفر رو 00 97 تا 9900 ولی میشه 9100 تا 9200 بگیری 91 با اگزوز

شایسته فر
23-06-1391, 10:19 بعد از ظهر
سلام محمد جان الان درست کرم قسمته پ خ هیو 91 صفر رو 00 97 تا 9900 ولی میشه 9100 تا 9200 بگیری 91 با اگزوز
آره دیروز قیمت کردم 9.600 **91 با اگزوز که شرایطی هم میده به همین قیمت پس نقدی باید قاعدتا ارزون تر باشه

فرشاد
27-06-1391, 06:30 قبل از ظهر
اكزوز مدل 91 حتمي arrow خط خش كه داره يكم به لطف منتاز قوي كوير .اينه هاش مهمه 180 تومن بولشه سعي كن بكي موتورتو از تو انبار بيارن بهتره...دوستان با اين قيمتا كه ميكين نمي دن فقط قيمتو مي ندازن تهش بهم ميزنن ...از ما كفتن...اقايون من جنتا سيم موتورم جزقاله شده يكم ...جه موتوره خوبي هست اين موتور واقا....

شایسته فر
27-06-1391, 07:35 قبل از ظهر
به خاطر اسید باطری؟"

فرشاد
27-06-1391, 08:46 قبل از ظهر
نه داداش رو باطريو كه جسب كاري كرديم يه دستمالم كذاشتيم ... به خاطر خنكي موتور از بس خنك ميشه اون سيلندر دومي كه تمام سيم ها كم كم داره جزقاله ميشه بد جالبه وقتي اب ميشه ميريزه(مثلا سيمي كه برقو به شمع سيلندر دوم ميرسونه الان يه تيكش اب شده سما حواست نباشه يا تو ترافيك گير كني ...موتور ميزارتت ديكه اين كه نشد اين همه مايه بدي كه...) رو انجين شما ميتوني بدن كوجولو كوجولو ها شو ببيني مثل سيب زميتي هست حواست نباشه اون كوجولوهاش ميسوزه ديدي...موتور من هنو به 1000 نرسيده لرزشا شرو شده ماشالا مونتاز عالي ...لاستيك عقب رو ديرو داشتم تميز مي كردم يه ترك داشت :3ztzsjm:

Ali
27-06-1391, 03:55 بعد از ظهر
سلام دوستان

الان قیمت دقیقش چقدره؟

yamaha yzf r6
27-06-1391, 09:12 بعد از ظهر
من 89 جهانرویی داشتم حدود یکسال ازش استفاده کردم اصلا" این داستانها رو نداشت کیفیتش خیلی بهتر از این مونتاژ کویرها بود الان دارم افسوس میخورم که چرا فروختمش .:icon_pf _99_:

hyo savar
28-06-1391, 04:41 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان بنده خيلي وقته نيومدم سايت ... بالاخره ما هم twobrothers سوار شديم البته تازه گرفتم و در شرف بستن هستم

گفتم چند تا عكس ازش بزارم تا دوستان بويژه دوستان هيو سواران عكسهايي از اين اگزوز را ببينند.

خودم نظرم روي مدل استيل بود چون بيشتراحساس ميكنم به موتور مياد نظر شما دوستان چيه؟؟؟

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اين نوار هاي شفافي كه روي اگزوز هست در زمان نصب باز ميشه

dariush
28-06-1391, 08:48 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان بنده خيلي وقته نيومدم سايت ... بالاخره ما هم twobrothers سوار شديم البته تازه گرفتم و در شرف بستن هستم گفتم چند تا عكس ازش بزارم تا دوستان بويژه دوستان هيو سواران عكسهايي از اين اگزوز را ببينند. فقط نميدونم چرا اپلود عكس مشكل داره؟؟؟
داداش توی یک سایت دیگه اپلود کن و این اگزوزه رو چند گرفتی ؟؟؟

Hamid_brg1325
29-06-1391, 04:55 قبل از ظهر
درود به بروبچ من هیو جهانرو مدل 89 دارم .تا قبل از تصادف هیچ کدام از مشکلاتی مثله جزقاله شدن سیم و این چیزا رو نداشتم .به قدری هم ازش راضی بودم که حاضر شدم چند میلیون خرجش کنم و دوباره سرپاش کنم . به نظرم مشکل از سری کویر و مونتاژشون باشه . چیزی که توش دست ببرن و بخوان با قطعات برادران چینی راهش بندازن بهتز این هم نمیشه .

- - - Updated - - -

راستی یه سوال ؟ تو سند موتورم رنگ قرمز زده . اگه موتور قرمز و مشکی بشه گیر میدن ؟ کسی تا حالا با همچین مشکلی مواجه شده ؟

dariush
29-06-1391, 10:26 قبل از ظهر
درود به بروبچ من هیو جهانرو مدل 89 دارم .تا قبل از تصادف هیچ کدام از مشکلاتی مثله جزقاله شدن سیم و این چیزا رو نداشتم .به قدری هم ازش راضی بودم که حاضر شدم چند میلیون خرجش کنم و دوباره سرپاش کنم . به نظرم مشکل از سری کویر و مونتاژشون باشه . چیزی که توش دست ببرن و بخوان با قطعات برادران چینی راهش بندازن بهتز این هم نمیشه . - - - Updated - - - راستی یه سوال ؟ تو سند موتورم رنگ قرمز زده . اگه موتور قرمز و مشکی بشه گیر میدن ؟ کسی تا حالا با همچین مشکلی مواجه شده ؟ من تا اونجای که میدونم میکن رنگ باک نباید عوض بشه حالا دوستان بهتر میتونن راهنمای کنن

فرشاد
30-06-1391, 02:53 قبل از ظهر
من وقتي بردم دياك بزنه تعمير كاره كفت سيم كلاجتو اشتباه رد كردن باز كرد از اول سر جاش بست خيلي بهتر شد ... برادران هيو سوار اين ترمزاش احسنت داره يجا رفتم امتحان كردم يهو ترمز ميكرفتم خيلي خوب عمل ميكنه مخصوصا جلوش...ولي توي دور زدن تروز ب***ين جرخ جلوش در ميره .عجرخ عقب هم همينجوري رو رنكا الو ميزنه...من از همه بيشتر از سرعت و شتابش راضيم تو يادكار امام 4 بار ازم اين دوربينا عكس انداخته هرجقدر كاز دادم بازم جا داشت تا حالا به اخر سرعتش نرسيدم .زنجيرم بالا بايين وايميستاد هم روغن زدم هم ***يس خيلي خوب شد صداش خوابيد ... دوستان اون روز تو خيابون يه برايدي از قسط فرمون داد جندتا جوون لاش...بودن دور زدم رفتم دنبالش كفتم جرا فرمون مي دي كفت همينجوري منم از ترس فلاب ها و موتور نتونستم جيزي بكم ...مردم از حسودي ميميرن

شایسته فر
30-06-1391, 06:02 قبل از ظهر
دادا میشه بگی چند گرفتی؟
کل هدرزو منبعو گرفتی یا فقط منبع؟

pouya_yz
30-06-1391, 06:12 قبل از ظهر
من وقتي بردم دياك بزنه تعمير كاره كفت سيم كلاجتو اشتباه رد كردن باز كرد از اول سر جاش بست خيلي بهتر شد ... برادران هيو سوار اين ترمزاش احسنت داره يجا رفتم امتحان كردم يهو ترمز ميكرفتم خيلي خوب عمل ميكنه مخصوصا جلوش...ولي توي دور زدن تروز ب***ين جرخ جلوش در ميره .عجرخ عقب هم همينجوري رو رنكا الو ميزنه...من از همه بيشتر از سرعت و شتابش راضيم تو يادكار امام 4 بار ازم اين دوربينا عكس انداخته هرجقدر كاز دادم بازم جا داشت تا حالا به اخر سرعتش نرسيدم .زنجيرم بالا بايين وايميستاد هم روغن زدم هم ***يس خيلي خوب شد صداش خوابيد ... دوستان اون روز تو خيابون يه برايدي از قسط فرمون داد جندتا جوون لاش...بودن دور زدم رفتم دنبالش كفتم جرا فرمون مي دي كفت همينجوري منم از ترس فلاب ها و موتور نتونستم جيزي بكم ...مردم از حسودي ميميرن

مبارکت باشه حالشو ببری . حسودی خوبه حسود میگه چرا اون داره من ندارم منم باید داشته باشم ! از بخیل بترس که میگه چرا اون داره من ندارم پس اونم نباید داشته باشه !!

ای وای بر این ملت .

Hamid_brg1325
30-06-1391, 08:26 قبل از ظهر
خودم نظرم روي مدل استيل بود چون بيشتراحساس ميكنم به موتور مياد نظر شما دوستان چيه؟؟؟ [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) اين نوار هاي شفافي كه روي اگزوز هست در زمان نصب باز ميشه مبارکت باشه . به نظر من هم خیلی قشنگه اگزوز .البته رنگ مشکی هم خیلی خوشکله .به رنگ موتور بستگی داره به سفید استیل خیلی میاد به قرمز مشکی . چنده قیمتش .صداش تو چه مایه هاست ؟

imported_hyo savar
30-06-1391, 07:33 بعد از ظهر
اينم چند تا عكس از اگزوز موتورم

اون نوار هاي پلاستيكي شكل هم از اگزوز بازميشه بعداز بستن اگزوز

amir.cdi
30-06-1391, 07:35 بعد از ظهر
ممنون خیلی عالی بود
شما رو موتور خودت بستی دادا؟

imported_hyo savar
30-06-1391, 07:48 بعد از ظهر
ممنون خیلی عالی بود
شما رو موتور خودت بستی دادا؟

نه دوست من هنوز وقت نكردم ولي به همين زوديا ميبندم

imported_hyo savar
30-06-1391, 07:53 بعد از ظهر
تصاويري از هيوسانگ وطبيعت در استامبول

Ali
30-06-1391, 11:52 بعد از ظهر
مبارک باشه علی اقا بهترین اگزوز برای هیو همینه خیلی صدای عالی میده نفس موتورتونم کلی باز میشه اگر ممکنه بگین قیمتش حدودا چقدر در اومد؟

فرشاد
31-06-1391, 01:53 قبل از ظهر
اقا من كل كمرك رو كشتم واسه برجسب كربن ولي نداشتن واسه طلق جلو و يه جند جا ديكه ....يه نينجا زده بود خيلي قشنك شده بود...دوستان هيو سوار كسي ديده جايي بفروشن ؟ بعد كسي مي دونه اكه بخوام كل موتورو طرح ربسول بزنم بيش كي و كجا بايد برم جقدر خرج داره؟يدونه تو كمرك ديدم اينكارو كرده بود خيلي خيلي زيبا شده بود

RED-LINE
31-06-1391, 02:02 قبل از ظهر
گمركي جماعت چه ميفهمه كربن چيه بگي برچسب كربن ميگه بيار دياگ بزنم برات :دي
شما از خيابون فردوسي نرسيه به چهار راه استانبول خريد كن مغازه زياده در انواع طول و عرض و كيفيت و قيمت

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

shahram_sis
31-06-1391, 06:24 بعد از ظهر
سلام دوستان.به نظرتون هیو مشکی 91 کم کارکرد با بیمه با اگزوز ارو 8500 خوبه یا قیمتش همینه

جانسون
31-06-1391, 06:33 بعد از ظهر
700 تا تا 500 بالا میگه هیو 88 تمیز و گمروک 4800 ورمیداره هیو 11/90 با کرکارده 11هزازتا 6500 با اگزوز یوشی قیمته گمروک بود ک وردارن حالا 300 تا 700 (بستگی به موتورداره) تومان بالا تر

خریدو فروش تو دسته منظورمو متوجه شدی؟؟؟

shahram_sis
31-06-1391, 07:35 بعد از ظهر
الان صفر 91 مگه 10500 نشده.اینم 91 ها

جانسون
31-06-1391, 07:37 بعد از ظهر
قیمته دقیفو ندارم ولی 1 تومان تا 1500 سود معازه دارو حساب نکن تو دست خریدو فروش بشه.. گمروکم قیمته خریده خودش خیلی پایین تر مخره

soroush
31-06-1391, 08:55 بعد از ظهر
دوستان من میخواستم که شتاب صفر تا صد هیوسانگ رو تا جایی که میشه زیاد کنم.
راه کار چیه اساتید؟؟؟؟؟؟؟؟

sorush
31-06-1391, 09:13 بعد از ظهر
خب برای هرموتوری بهترین کاراینه که راه هواکشوتغییرات بدی بعدباشمع غیرازاین بخوای انجام بدی اگزوزومیل تایپیت وسوپاپ هاروبایدبانمونه های استاندارداسپرت عوض کنی برای اطلاعات بیشترازاقاکامی بپرس چون ایشون هیوسانگ داره شایدتغییراتی داخلش داده باشه

فرشاد
01-07-1391, 07:10 قبل از ظهر
اقا قيمت مناسب هست اكه سالم بخر...صفر تا صدش كه خوبه؟!! دنده يك 60 تا ميره ديكه مي خواي جيكا بيخود دستكاري نكن خودتم تو خرج ننداز ...رفتم بيش قادري ميكه اجار كشي 100 تومن !!! فكر كنم به خاطر دلار اينام كرون كردن :s (9):

Milad
01-07-1391, 07:22 قبل از ظهر
دوستان من میخواستم که شتاب صفر تا صد هیوسانگ رو تا جایی که میشه زیاد کنم.
میتونی تقویتش کنی.محک پارسال یه تومن میگرفت انجام میداد.

صفر تا صدش كه خوبه؟!!
یکی از بزرگترین مشکلات هیوسانگ همین شتابشه!

BKING
01-07-1391, 08:20 قبل از ظهر
نه دوست من هنوز وقت نكردم ولي به همين زوديا ميبندم

سلام

مبارکه بستی یه فیلم از صداش هم بزار

mehran
01-07-1391, 06:49 بعد از ظهر
خب با سفر انجام شده هیو نشون داد که میشه بهش تو مسافتهای بالا حساب کرد.من رفت و برگشتم از ارمنستان کلا 2730 کیلومتر شد
تو راه برگشتم از تبریز تا تهران مسافتی حدود 700 کیلومترو تو 10 ساعت اومدم که تمام راه موتور رو دور بالا بود
این تست نشون داد که هم موتور و راکبش به صورت قابل قبولی سگ جونون و این مسافتا براشون دیگه معمولی شده :4chsmu1::afro::29:

dariush
01-07-1391, 11:25 بعد از ظهر
خب با سفر انجام شده هیو نشون داد که میشه بهش تو مسافتهای بالا حساب کرد.من رفت و برگشتم از ارمنستان کلا 2730 کیلومتر شد
تو راه برگشتم از تبریز تا تهران مسافتی حدود 700 کیلومترو تو 10 ساعت اومدم که تمام راه موتور رو دور بالا بود
این تست نشون داد که هم موتور و راکبش به صورت قابل قبولی سگ جونون و این مسافتا براشون دیگه معمولی شده :4chsmu1::afro::29:
موتورتون درراه داغ نمیکرد؟؟
و کلا مشکلی براش پیش نیومد ؟؟

mehran
01-07-1391, 11:44 بعد از ظهر
تنها مشكلي كه پيش اومد شل شدن زنجير بود كه اونم طبيعيه.

hyo savar
02-07-1391, 03:33 قبل از ظهر
دوستان چند تا سوال

1... این اگزوزبرادرز که چنین دهنه ای بزرگ داره و این مقدار گاز خروجی که داره که شاید تا 3 برابر اگزوز فابریکش بیشتر باشه مشکلی برای موتور نداره؟؟؟؟

2... و ابن که موتور را درجا هر طوری گاز بدم خیلی هم نه در دور بالا تا 6 و 7 یه شعله ابی رنگ مثل شعله گاز با یه صدای بم از اگزوز میزنه بیرون؟؟؟؟؟

3... کسی سایلنسر (خفه کن ) برای این مدل اگزوز جایی سراغ داره من خریدارم ؟؟؟ مدلشم تو برادرز مدل m2 هستش؟؟؟؟

در مورد داغ کردن موتورم بگم که حالا با اگزوز هایی حرفه ای دیگه هم شاید همین طور باشه ولی من 35 دقیقه رانندگی کردم 20 دقیقه در جاده و 15 دقیقه دیگه هم در شهر رانندگی کردم اگروز را که تا چند ثانیه ای راحت میشد دست روش بزاری و شاسی موتور که همیشه داغ داغ میشد دمای خیلی کم و ملایمی داشت و برام خیلی نکته خوشحال کننده ای بود. البته گفتم شاید اگزوز های دیگه هم همی طور باشن. منتظر جواب سوالاتم هستم با تشکر

mehran
02-07-1391, 04:01 قبل از ظهر
منم اگزوزم دهنه بزرگی داشت که صداش واقعا ناز بود ولی چون خروجی گازش نا مرتب و تحت فشار بود مجبور شدم یه سایلنسر بندازم:wall3::hanghead::sad:
صداش خیلی بد و کم شده ولی خب شتاب گیریش بهتر شده:28:

Babak
02-07-1391, 05:26 قبل از ظهر
دوستان چند تا سوال

1... این اگزوزبرادرز که چنین دهنه ای بزرگ داره و این مقدار گاز خروجی که داره که شاید تا 3 برابر اگزوز فابریکش بیشتر باشه مشکلی برای موتور نداره؟؟؟؟

2... و ابن که موتور را درجا هر طوری گاز بدم خیلی هم نه در دور بالا تا 6 و 7 یه شعله ابی رنگ مثل شعله گاز با یه صدای بم از اگزوز میزنه بیرون؟؟؟؟؟

3... کسی سایلنسر (خفه کن ) برای این مدل اگزوز جایی سراغ داره من خریدارم ؟؟؟ مدلشم تو برادرز مدل m2 هستش؟؟؟؟

در مورد داغ کردن موتورم بگم که حالا با اگزوز هایی حرفه ای دیگه هم شاید همین طور باشه ولی من 35 دقیقه رانندگی کردم 20 دقیقه در جاده و 15 دقیقه دیگه هم در شهر رانندگی کردم اگروز را که تا چند ثانیه ای راحت میشد دست روش بزاری و شاسی موتور که همیشه داغ داغ میشد دمای خیلی کم و ملایمی داشت و برام خیلی نکته خوشحال کننده ای بود. البته گفتم شاید اگزوز های دیگه هم همی طور باشن. منتظر جواب سوالاتم هستم با تشکر

2داداش فابریک روش داره سایلنسر که می تونی درش بیاری یا جاش بندازی که صداش مقداری کم و زیاد میشه:12:
اون آتیش هم بک فایره چون که اگزوز خفه کن(انباری) نداره دیگه آتیش از تو منیفلد میرسه به ته اگزوز بس حالشو ببر:14:
علت کم بودن گرما هم اینکه تخلیه ات راحت شده یعنی هوای داغ بدونه محدودیت به راحتی بیرون میاد و دوم اینکه جنسه اگزوز از فیبر کربن هست و فیبر کربن هم به هیچ وجه گرم نمیشه و عایقه
موتور رو هم در هیچ شرایطی نزار بیشتر از 1 دقیقه درجا کار کنه مخصوصا این که موتور هوا خنکه به طوره وحشتناکی انجین گرم میشه(بخاطره درجا بودن و نرسید هوای خنک به دوره سیلند)و امکانه سوختن واشر سر سیلندر و آسیب دیدن انجین بسیار بالاست

soroush
02-07-1391, 06:28 قبل از ظهر
دوستان این اگزوز ارو مشکی که فابریکی شرکت میندازه رو هیو خیلی از اگزوز دوبرادر کم داره؟؟؟منظورم تو قدرت موتور مخصوصا شتاب اولیه....
یعنی می ارزه که برم دوبرادر بگیرم بندازم؟؟؟؟
و شرمنده همه یک سوال دیگه این که لاستیک جلو رو میشه ۱۲۰ انداخت و چرخ عقت تا چقدر جا داره که پهن تر شه چون باهاش پیست هم میرم میخوام بتون موتور رو بخوابونم و این پهن تر شدن از استاندارد خارج نشه که لاستیک خراب نصب شه.....

ممنون از همه....

فرشاد
02-07-1391, 06:50 قبل از ظهر
اكزوز ارو خودش جيز شاخي هست بدنه تيتانيوم سايلندرم در بياري هم بك فاير ميزنه همم صدا خفن هم كمتر داغ ميكنه ...ببنين با لاستيكاي خودش اصلا موتورو نخوابون ليز ميخ ري در مي رها...

soroush
02-07-1391, 06:56 قبل از ظهر
لاستیک ها میشه پهن کرد فرشاد جان یا همون مال خودش رو جنس خوب بزارم؟؟؟

و راستی این اگزوز که روش هست فابریک تیتانیومه درست میگم؟؟کربنش تو ایران هم هست؟؟؟

فرشاد
02-07-1391, 07:52 قبل از ظهر
كربنشو نديدم ولي اين تيتانيوم ...ميشه بزرك تر انداخت ولي اونجوري كه ابهت موتور سنكين ب***ه بايد تغييراتي تو دو شاخ داد كه كار هر كسي نيست ادمشم باشه خرجش زياد ميشه سعي كن رفتي تو بيست جو ن***ه مثل موتور سنكين ها كه تو دور زدن ميرن كنار موتور مي خوابونن موتورو كه ساق باشون بكشه به زمين ديدي؟ هيوسانك انقدر ليزه كه اكه اين كارو كني جون وزنتو از رو جرخ عقب ورداشتي براحتي جرخ در ميره و به فنا ميري اقا اصلا فلابارو در بيار 10 بيج كه بيشتر نداره

mehran
02-07-1391, 06:06 بعد از ظهر
...ببنين با لاستيكاي خودش اصلا موتورو نخوابون ليز ميخ ري در مي رها...
فرشاد جان با این حرفت مخالفم، لاستیکای هیو تو پیچ برای من جوابشو پس داده.از نظر سر خوردن توی بارون و رو خط کشی خیلی وحشتناکه که اونم یه چیزه طبیعیه.
عکس زیرو ببین از موتور خودمه. قسمت وسط لاستیک که خاکیه جاییه که لاستیک همیشه درگیره و موتور تو پیچای معمولی کم میخوابه.اما بعد از اون یه ردی میبینی که جا انداخته و فقط حدود 2 سانت تا انتهای لاستیک مونده،اون ردیه که من تو پیچ با سرعت 140 کیلومتر موتورو تا جایی که مهارت و توانائیم اجازه میداد خوابوندم و هیچ گونه در رفتنی تو لاستیک و عقب موتور نبود

Ali
03-07-1391, 12:24 قبل از ظهر
چیزی که برام خیلی سوال شده اینه که این همه از لاستیکهای هیو بد میگن یعنی نسبت به پالس و اپاچی هم چسبندگی کمتری داره؟

BKING
03-07-1391, 12:38 قبل از ظهر
چیزی که برام خیلی سوال شده اینه که این همه از لاستیکهای هیو بد میگن یعنی نسبت به پالس و اپاچی هم چسبندگی کمتری داره؟

هر موتوری تو کلاس خودش مقایسه می شه

hyo savar
03-07-1391, 04:36 قبل از ظهر
2داداش فابریک روش داره سایلنسر که می تونی درش بیاری یا جاش بندازی که صداش مقداری کم و زیاد میشه:12:

بابك جان ايني كه من گرفتم سايلنسر نداره ولي سر اگزوز را كه باز ميكنم دقيقا جاي اون سايلنسر هستش كه هر وقت بخوام بزارمش و بلعكس.. ولي خود قطعه نيست شما يا دوستان كسي يا جايي را سراغ نداريد؟؟؟؟

اصلا جايي درست ميكنن يااز اگزوزي ديگه بهش ميخوره چون واقعا براي تو شهر صداش خيلي زياده و پليسم از خدا خواسته دنبال يه همچين چيزايي ميگرده و براي الودگي صوتي و............دگه اخرشم كه ميدونيد. ميخوام كار به اونجا ها نكشه؟؟؟

شایسته فر
03-07-1391, 09:59 قبل از ظهر
دادا میشه بگی چند گرفتی؟
کل هدرزو منبعو گرفتی یا فقط منبع؟
دوست عزیز hyo savar ([Only registered and activated users can see links])
لطفا جواب سوال بنده را بدهید
فکر می کنم سوال چندتا از دوستان دیگر نیز بود

imported_Hooman Hi kips
03-07-1391, 11:11 قبل از ظهر
تو کلاس خودش و مقایسه با هم رده های خودش شاید به پای نینجا 250 نرسه ولی از لاستیک مگلی و دایلیم خیلی بهتره.

hyo savar
04-07-1391, 03:27 قبل از ظهر
دوست عزیز hyo savar ([Only registered and activated users can see links])
لطفا جواب سوال بنده را بدهید
فکر می کنم سوال چندتا از دوستان دیگر نیز بود

شرمنده دادا ياد رفته بود 1.500.000 فقط منبع هدزري در كار نيست چون من به فكرش بودم ولي براي بستن پيچ هاي ته اگزوزبه هدزر با مشكل روبرو ميشدم چون هدزر 2 برادرز براي هيو 250 نيست

- - - Updated - - -

دوستان يه سوال امروز يه بنده خدايي بهم گفت اگزوز حرفه بسته ولي در دراز مدت موتورت به روغن سوزي ميفته چون بيش از حد استاندارد و تعريف شده براي اين موتور 250 از اگزوز با اين دهنه گاز خارج ميشه اين حرف صحت داره يا همش شعر و... بوده؟؟؟

soroush
04-07-1391, 05:04 قبل از ظهر
بچه ها چرخ ۱۵۰ با ۱۹۰ چند سانت وقتی نصب بشه فرق میکنه؟؟؟؟فکر کنم در عمل ۳ سانت نه؟؟؟!!!

Babak
04-07-1391, 05:10 قبل از ظهر
دوستان يه سوال امروز يه بنده خدايي بهم گفت اگزوز حرفه بسته ولي در دراز مدت موتورت به روغن سوزي ميفته چون بيش از حد استاندارد و تعريف شده براي اين موتور 250 از اگزوز با اين دهنه گاز خارج ميشه اين حرف صحت داره يا همش شعر و... بوده؟؟؟خیالت راحت چیزی نمی شه
فقط کاتالیزورو در نیار

اروین
04-07-1391, 06:10 قبل از ظهر
من شنیدم کاتالیزور رو در بیاری موتور خروج دود راحت تر میشه.!!یا مشکلی پیش میاد؟کلن کار درستیه؟

soroush
04-07-1391, 06:47 قبل از ظهر
بچه ها چرخ ۱۵۰ با ۱۹۰ چند سانت وقتی نصب بشه فرق میکنه؟؟؟؟فکر کنم در عمل ۳ سانت نه؟؟؟!!!

اساتید که سنگین دارن که چرخ عقبش ۱۹۰ یه چیزی بگن...
دارم موتور رو اسپرت میکنم لنگ این لاستیکم...

RED-LINE
04-07-1391, 06:49 قبل از ظهر
سلام
امروز گمرک بودم
رنگ سفید قرمز جدید اومده
فوقالعاده قشنگ و زیباست حرف نداره
10.500

Kami
04-07-1391, 08:04 قبل از ظهر
گویا امروز هیوسانگ سری 2012 وارد بازار شده با قیمت 10 میلیون و 400
من شخصا 2 رنگشو بیشتر ندیدم
مشکی قرمز ، سفید قرمز
اما یه رنگ دیگه هم میگن هست سفید ابی
[Only registered and activated users can see links]

reza KTM
04-07-1391, 08:17 قبل از ظهر
دایی من اگزوز سازه و کاتالیزور همه ماشین ها رو در میاره به گفته اون مصرف کمتر میشه نفس ماشین باز میشه و بهتر گاز میخوره فقط مشکل آلودگی هوا رو شاید داشته باشه
شاید برا موتورم همین باشه و کاتالیزور کار خاصی نکنه

dariush
04-07-1391, 10:49 قبل از ظهر
گویا امروز هیوسانگ سری 2012 وارد بازار شده با قیمت 10 میلیون و 400
من شخصا 2 رنگشو بیشتر ندیدم
مشکی قرمز ، سفید قرمز
اما یه رنگ دیگه هم میگن هست سفید ابی

مدل 2012 فقط رنگ هاش فرق داره ؟ یا تفاوت دیگه ای هم داره ؟

Kami
04-07-1391, 06:30 بعد از ظهر
مدل 2012 فقط رنگ هاش فرق داره ؟ یا تفاوت دیگه ای هم داره ؟

بنده که هرچی گشتم در مورد اطلاعات موتور دقیقا مشخصات مدل 2011 رو دیدم و فرقی نداشت با مدل 2012

Kami
04-07-1391, 09:02 بعد از ظهر
اینم یه کلیپ زیبا از مدل 2012
x8gjf

فرشاد
05-07-1391, 06:40 قبل از ظهر
امروز بعد مدتي نشستيم رو هيولامون شتابش احساس كردم بيشتر شده بود خيلي صفا داد ...

hyo savar
06-07-1391, 08:16 قبل از ظهر
بالاخره براي اگزوز سايلنسر درست كردم كمي سختي داشت ولي عمري شد سايلنسر از جنس برنج لعاب ديده با فسفر كه مايل به رنگ سرخ و سفيد هست .ولي به شكل قابل توجهي مصرف كم شد و صدا هم تا حدودي كمتر شد ولي همون صداي بم قبلي را داره. وجالب تر از همه اين كه ضخامت سايلنسر را كمي بيشتر گرفتم كه اگر نياز شد قطر خروجي سايلنسر را بيشتر كنم و در نتيجه صدا رفته رفته روبه حالت بدون سايلنسر ميرود.

اينم تصويري ار سيلندر موتور البته بعداز نظافت كردن ازش عكس گرفتم اصلا نميزارم كار به اونجا ها بكشه كه ديگه نشه زير موتور را نگاه كرد...!!!

ZirCgari
06-07-1391, 08:22 قبل از ظهر
به نظر من تک هست این هیو.........:happy4:دادا کلیپ از صدای اگزوز کی آپ میکنی؟:gigglesmile:

hyo savar
06-07-1391, 08:31 قبل از ظهر
به نظر من تک هست این هیو.........:happy4:دادا کلیپ از صدای اگزوز کی آپ میکنی؟:gigglesmile:

بروي چشم وقت نشده حتما ازش فيلم ميگيرم .

ZirCgari
06-07-1391, 08:43 قبل از ظهر
قربونت اگه نتونستی فیلم بگیری بیا محل ما رد شو من صداشو بشنوم بره بچه های سایت توصیف کنم:gigglesmile:

شایسته فر
07-07-1391, 01:08 قبل از ظهر
دادا چرا احساس می کنم شاسی موتورت یکم غوره!!!!!:297:
23460

Sination
07-07-1391, 04:58 قبل از ظهر
تبریک به ****** 5 امین هیوسانگش رو خرید 2012 با اگزوز ارو :999:
امروز گویا قرارملاقاتی نا خواسته انجام شد در گمرک که ****** و علی رضا نینجا و سلمان رو به صورت اتفاقی دیدم

شایسته فر
07-07-1391, 05:43 قبل از ظهر
دادا قیمت و چه رنگی؟
عکس نگرفتی؟

hyo savar
07-07-1391, 06:06 قبل از ظهر
دادا چرا احساس می کنم شاسی موتورت یکم غوره!!!!!:297:
23460

بله درسته از اول كه خريدم اينطوري بود علتشم اينه كه موقع بارگيري براي تهران اين طوري شد.

- - - Updated - - -

هيو تنها ي تنها

Kami
07-07-1391, 07:02 قبل از ظهر
اینم هیو من
از رنگش خوشم اومد خریدمش
نسبت به سری 2011 فرقی نکرده

شایسته فر
07-07-1391, 07:10 قبل از ظهر
اینم هیو من
از رنگش خوشم اومد خریدمش
نسبت به سری 2011 فرقی نکرده
دادا مبارکه:bunnyearsmiley:
شنیدیم 10.200 خریدی ، درسته؟
شما رو ول کنن می ری کل کارخونه هیوسانگو می خریا!!!!!:gigglesmile:

Kami
07-07-1391, 07:12 قبل از ظهر
دادا مبارکه
شنیدیم 10.200 خریدی ، درسته؟
شما رو ول کنن می ری کل کارخونه هیوسانگو می خریا!!!!!
مرسی
1.200 خود موتور
100 بیمه میشه 10.300
چیکار کنیم که نمیشه از هیو گذشت!!

شایسته فر
07-07-1391, 07:14 قبل از ظهر
فردا با هیو میای؟
یکم باهاش بچرخ، بعدا بگو چه فرقی با مدلای قبلش داره
داداش شما خودت بزرگترین منبع و مرجع مشاوره برای خرید هیوسانگی:999::happy4:

Kami
07-07-1391, 07:17 قبل از ظهر
فردا با هیو میای؟
یکم باهاش بچرخ، بعدا بگو چه فرقی با مدلای قبلش داره
داداش شما خودت بزرگترین منبع و مرجع مشاوره برای خرید هیوسانگی:999::happy4:
فردا خیر
موتور صفر باید اب بندی شه
نسبت به قیمتش موتور مناسبیه و منو تقریبا راضی میکنه
اما همانطور که قبلا گفتم معایب خودشو داره
سر فرصت چک میکنم ببینم چه فرقی کرده

فرشاد
07-07-1391, 08:34 قبل از ظهر
مبارك باشه رنكش قشنكه ...اقا شاسي منم همين شكليه خودتو ناراحت نكون كلا اينجوريه ...من به مشكل بر خوردم طلق رو باز كردم ولي يدونه از مهره هاش كم شد بعد موندم جه جوري جا بزنم .. برجسب كربن زدم بد نشد...ولي استنبول نمي فروختن جمهوري سر كاركر مي فروختن اخه يكي بجه ها كفت برو استنبول الكي الاف شديم روغن موتور بهران رانا جرا نيست؟ زنجيرم صدا ميده

Kami
07-07-1391, 08:42 قبل از ظهر
خب یه تست کوچولو کردم موتورو
دنده ها واقعا نرم شده در حد کره
هیچ لرزشی نداره
نکته جالب که متوجه شدم این بود که اگزوز ارو سایلنرسی که توش هستش باعث میشه موتور گاز نخوره و نتونه شتاب بگیره
حالا نمیدونم دوستانی که اگزوز ارو دارن این مشکل رو دارن یا نه !
اما وقتی گاز رو تا ته میگیرم موتور خفه میکنه

dariush
07-07-1391, 08:46 قبل از ظهر
خب یه تست کوچولو کردم موتورو
دنده ها واقعا نرم شده در حد کره
هیچ لرزشی نداره
نکته جالب که متوجه شدم این بود که اگزوز ارو سایلنرسی که توش هستش باعث میشه موتور گاز نخوره و نتونه شتاب بگیره
حالا نمیدونم دوستانی که اگزوز ارو دارن این مشکل رو دارن یا نه !
اما وقتی گاز رو تا ته میگیرم موتور خفه میکنه
مگه مدل قبلی ها لرزش داشته ؟!
دربارهی گرما موتور هم تست تغییری ایجاد شده ؟

فرشاد
07-07-1391, 08:47 قبل از ظهر
كاميار اون خارو بايد در بياري اول يه تيكه اهن هست كوجولو زده بيرون اونو با امبر دست بايد بشكوني بعد خارو در بيار سايلندرم راحت در مياد هم موتور افتضاح داغ ميكنه هم نفس نداره هم بيشتر انجين صدا ميده تا اكزوز ...سايلندرو در بيار از صداش لذت ببر بابا

Kami
07-07-1391, 08:50 قبل از ظهر
مگه مدل قبلی ها لرزش داشته ؟!
دربارهی گرما موتور هم تست تغییری ایجاد شده ؟
سری کویر که مدل 90 بود زیاد جالب منتاژ نشده بود اما این سری خیلی بهتر شده
درمورد گرما من گرمایی حس نکردم ، شاید به خاطر خنک بودن هوا بود

- - - Updated - - -

كاميار اون خارو بايد در بياري اول يه تيكه اهن هست كوجولو زده بيرون اونو با امبر دست بايد بشكوني بعد خارو در بيار سايلندرم راحت در مياد هم موتور افتضاح داغ ميكنه هم نفس نداره هم بيشتر انجين صدا ميده تا اكزوز ...سايلندرو در بيار از صداش لذت ببر بابا
فرشاد جان وقتی با سایلنسر گاز میدادی موتور کم نمیورد و خفه کنه؟

فرشاد
07-07-1391, 09:08 قبل از ظهر
اصلا وقتي در اوردم شتابش دوبرابر شد مهم تر اينه مونور جون كرفت انكار قبلش يه جيزي جولوشو كرفته بود ولي مصرفشم زياد شد در هر صورت اكه مي خواي به انجين فشار نياد سايلندرو در بيار صداش خيلي قشنك ميشه ميتركونه ...در اوردنش يه دقيقه بيشتر نيست...ديكه خودت استادي ديكه

شایسته فر
07-07-1391, 09:32 قبل از ظهر
داداش **** خبر داری این رنگاشم اومده یا نه؟
یا اصلا میاد؟
234682346923470

Kami
07-07-1391, 09:34 قبل از ظهر
مشخص نیست
اما نقره ای قرمز میاد

شایسته فر
07-07-1391, 09:37 قبل از ظهر
این دو رنگ اولی که گزاشتم واقعا محشره، هر جوری بهش نگا می کنم می بینم رو دستش چیزی ندیدم،
نخ سوزن اون مشکی خاکستریه

Kami
07-07-1391, 09:39 قبل از ظهر
این دو رنگ اولی که گزاشتم واقعا محشره، هر جوری بهش نگا می کنم می بینم رو دستش چیزی ندیدم،
نخ سوزن اون مشکی خاکستریه
سلیقه ای هستش
الان کل این رنگ ها تو ایران بود بازم من مشکی قرمز میگرفتم

شایسته فر
07-07-1391, 09:49 قبل از ظهر
سلیقه ای هستش
الان کل این رنگ ها تو ایران بود بازم من مشکی قرمز میگرفتم
اینم تقدیم می کنم به شما دوست عزیز:bunnyearsmiley:
2347623477234782347923480

shahriar
07-07-1391, 07:02 بعد از ظهر
اقا كامي مباركه چقدر بالايي موتورت دادي اينو گرفتي؟
رنگش واقعا عاليه.

hosseinpalang
08-07-1391, 04:26 قبل از ظهر
سلام دوستان یه سوال دارمسری اولیا 88 جهانرو چه فرقی با کویرش داره ؟ قیمتش 88 تقریبا چنده ؟

فرشاد
08-07-1391, 04:33 قبل از ظهر
از نظر ظاهري فرق داره رنك انجينش كرم طلايي هست و طراحي روي فلاب هاش فرق داره قيمتم 5 تا 7 بسته به تميزيش

hyo savar
08-07-1391, 05:30 قبل از ظهر
يكي ار دوستان لطف ميكنه از اگزوز اروو با و بي سايلنسر فيلم بگيره اگر هر 2 را نميتونه فقط با سايلنسر يه فيلم بگيره تا با 2برادر ببينم فرقي داره يا نه؟؟؟؟ كه به نظر من گمون نميكنم با هم فرقي داشته باشند. البته بايد ديد؟؟؟؟

Hamid_brg1325
08-07-1391, 11:29 قبل از ظهر
مبارکت باشه کاکو **** .ایشالو به خیر و خوشی . واقعا سخته هیو رو ترک کردن .باید یه مدت ازش دور باشی تا بفهمی چقدر بهش وابسته هستی . فقط **** جان لطفا اول سایلنسر اگزوز را بردار و بعد ببرش برای رفع عیب تا بدونیم که عیب از خروجی زیاد از حد اگزوز هست یا چیز دیگه ایه . منم همچین مشکلی رو داشتم و وقتی گرم میشد برطرف میشد و ...

!NAVID!
09-07-1391, 03:29 قبل از ظهر
مبارک باشه اقا ****
شنیدم میخوای اگزوز رو بفروشی؟
اگه میخوای بفروشی قیمت رو برام پ.خ کن

دوستان قیمت فلاپ هیو چنده مدل 2011؟؟؟

hosein_dig
09-07-1391, 05:24 قبل از ظهر
من هیو میخاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااام:i con_pf _99_:

امشب یکی دیدیم عین چی میرف چه صدای !!!!!!!!!:17:

کسی با دایلیم طاق نمیزنه :D

فرشاد
10-07-1391, 08:48 قبل از ظهر
23719
23720

شایسته فر
11-07-1391, 02:34 بعد از ظهر
سلام خدمت بچه های هیو سوار... دیشب من یه هیو نیکد دست دوم گرفتم.
430 تا کار کرده رنگشم سفیده 7.800 می گفت 7500 تو گمرک خریدم.
قیمت صفرش 9.200 الی 9.800 بود.
دادا مبارکه
این تاپیک مال ریسه
بیا اینجا:
ضمنا عکس یادت نره
چراغ گرد یا از این مدل جدیدا؟

شایسته فر
13-07-1391, 04:56 قبل از ظهر
داداش **** چه خبر از موتورت؟
با هیو قبلیا فرقی احساس کردی؟
اگزوز یوشی انداختی روش؟
قرار بود چندتا عکسم ازش بزاری روحمون شاد بشه ها:26:

soroush
13-07-1391, 06:02 قبل از ظهر
يكي ار دوستان لطف ميكنه از اگزوز اروو با و بي سايلنسر فيلم بگيره اگر هر 2 را نميتونه فقط با سايلنسر يه فيلم بگيره تا با 2برادر ببينم فرقي داره يا نه؟؟؟؟ كه به نظر من گمون نميكنم با هم فرقي داشته باشند. البته بايد ديد؟؟؟؟

فیلم با سایلنسر رو امشب برات میذارم....فقط تفاوتی که بین دو برادر و اررو احساس کردی رو بگو چون میخوام دو برادر با سایلنسر بخرم...
----------------------------------------------------

دوستان کسی میدونه که از کجا میشه بادگیر دودی برای هیوسانگ پیدا کرد؟؟؟اگر تلفن مغازه رو هم دارین بدین که خیلی عالی میشه....

MM110F
13-07-1391, 06:06 قبل از ظهر
رفقا سلام..... چند تا مشکل برخوردم که گفتم باهاتون مطرح کنم....ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
1- زمانی که دور موتور میره بالا وقتی بوق میزنم یا چراغ جلو رو روشن می کنم بعضی وقتا موتور ریپ میزنه....انگار برق کم میاره....
2- شارژرش زمانی که اروم میرم فقط شارژ میکنه و زمانی که با دور بالا حرکت میکنم و بعد میخوام استارت بزنم استارت نمیخوره....
3- بعضی وقتا مخصوصا تو ترافیک موتور f1 روشن میشه و دیگه گاز نمیخوره(خفه کار میکنه...) بعد از چند ثانیه یه دفه ول میکنه و f1خاموش میشه و دوباره وحشی میشه.....
به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟
دینام؟
باطری؟ شارژر؟
سیم کشی؟...........

hyo savar
13-07-1391, 06:27 قبل از ظهر
فیلم با سایلنسر رو امشب برات میذارم....فقط تفاوتی که بین دو برادر و اررو احساس کردی رو بگو چون میخوام دو برادر با سایلنسر بخرم...

دوستان کسی میدونه که از کجا میشه بادگیر دودی برای هیوسانگ پیدا کرد؟؟؟اگر تلفن مغازه رو هم دارین بدین که خیلی عالی میشه....

دوست عزيز طلق دودي را محك داره ولي خيلي بالا هست من 2 3 ماه پيش رفتم پرسيدم نزديك 200 هزار پولشبود ولي در كل صرف نميكنه و گرنه ميخريدمش به نظر من يا كامل مشكي كن يا ميتوني از اين طلق هاي دودي با هر درصدي كه دوست داري بزني زمين تا اسمون كلي فرق قيمت ميشه !!!!! بازم اختيار با خودته ولي به نظر من پولا اگرم ميخواي خرج كني براي يه چيزي خرج كن كه ارزش داشته باشه.......

فرشاد
13-07-1391, 06:30 قبل از ظهر

شما اكه مي خواي دودي كني بايد برجسبشو بزني ... نظر من مي خواي برجسب كربن بزن تشيف مي بري جمهوري تقاطع كاركر اونجا يه سري وسايل ماشين فروش و موتور فروش قديمي هست واست شيشه جلورو كارشو انجام مي دن

شایسته فر
13-07-1391, 06:54 قبل از ظهر
دادا اگه طرح کربن بزنی قشنگ می شه ولی دیگه نمی تونی وقتی روی باک می خوابی جلو رو ببینی ولی اگه دودیش کنی هم زیباست(ولی نه به اندازه کربن) هم می تونی جلو رو هم مشاهده بفرمایی!!!

soroush
13-07-1391, 07:54 قبل از ظهر
Link For Download Video The Sound of ARROW Exhaust White Silencer :

جانسون
13-07-1391, 09:31 قبل از ظهر
**** مبارکه دادا قیمته 2011 با 2012 فرقی نداشت یا 2011 پاین تر بود ؟؟

فرشاد
13-07-1391, 03:56 بعد از ظهر
داداش شايسته شما هر كاري كني اصلا بخواب رو موتور بازم به طلق كاري نداري راحت مي شه جلورو ديد كلتو بجسبون به باك بازم جشمات بالاي طلقه بعدشم با هيو تو سرعتاي بالا مي شه خوابيد معمولي ميري بخوابي يكم ضايس  

- - - Updated - - -

23836

فرشاد
13-07-1391, 04:01 بعد از ظهر
2383723836

فرشاد
14-07-1391, 02:07 قبل از ظهر
هيوسانك بدون دندون
23855

هيوسانك با ارتوبدي دندون
23858

hosein_dig
14-07-1391, 03:51 قبل از ظهر
آقا این برچسب کربن رو از کجا بگیرم
برا باکم میخام

Kami
14-07-1391, 06:38 بعد از ظهر
**** مبارکه دادا قیمته 2011 با 2012 فرقی نداشت یا 2011 پاین تر بود ؟؟
چرا فرق داره
2011 میشه همون مدل 90 که حدود 700 تومن ارزون تره

MM110F
14-07-1391, 07:45 بعد از ظهر
رفقا سلام..... چند تا مشکل برخوردم که گفتم باهاتون مطرح کنم....ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
1- زمانی که دور موتور میره بالا وقتی بوق میزنم یا چراغ جلو رو روشن می کنم بعضی وقتا موتور ریپ میزنه....انگار برق کم میاره....
2- شارژرش زمانی که اروم میرم فقط شارژ میکنه و زمانی که با دور بالا حرکت میکنم و بعد میخوام استارت بزنم استارت نمیخوره....
3- بعضی وقتا مخصوصا تو ترافیک موتور f1 روشن میشه و دیگه گاز نمیخوره(خفه کار میکنه...) بعد از چند ثانیه یه دفه ول میکنه و f1خاموش میشه و دوباره وحشی میشه.....
به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟
دینام؟
باطری؟ شارژر؟
سیم کشی؟...........
رفقا لطفا پاسخ بدین..

mohammadazari
15-07-1391, 05:10 بعد از ظهر
دوست عزيز
موتورمنم همين مشكل رو داشت البته به اين شكل كه تو دور بالا كم مياورد بخصوص موقعه اي كه ازموتور چراغ ميگرفتم اين حالت بيشتر ميشد .مدتي گذشت فكر كردم ازباطري هست باطري رو عوض كردم تادوروز خوب بود اما بعدش موتور بدتر شد چراغF1هم روشن ميشد وباطري شارژش تموم شد .بردم پيش تعمير كار با سيم چك كرد گفت دينامش سوخته براي اينكه مطمئن بشم بردم پيش باطري ساز اونم تاييد كرد (برقي كه درحالت روشن بودن موتور به باطري ميرسيد عدد 12.5رو نشون ميداد كه بايد بين 13تا 14باشه )
حالا سوالي كه ازدوستان دارم قيمت دينام چنده وايا ميشه سيم پيچ دينام رو عوض كرد :confused:

mohammadazari
15-07-1391, 07:11 بعد از ظهر
البته من بااقاي عمراني هم صحبت كردم ايشون ايرادرو مربوط به شارژر دونستن قيمت دينام ومتعلقاتش 640هزار تومان وقيمت شارژر130هزار تومان

MM110F
15-07-1391, 09:59 بعد از ظهر
ممنون رفیق از جوابت .....
منم رفتمو پیگیر شدم اولش رفتم پیش اقای عمرانی که خوب جوابمو نداد بعدشم رفتم پیش متخصص موتور سنگین (گاراژ مرادی....)البته قبل از رفتم به گاراژ مرادی خودم صندلی رو باز کردمو دیدم که سر باطری سولفاده کرده و شل شده...اونو سفت کردم تو این 2 3 روزم مشکلی نداشتم و مشکل ریپ زدن تو سرعت برطرف شده.... ولی f1 رو بعضی وقتا میزنه مخصوصا تو ترافیک .. انگار موتور تک سیلنر کار میکنه...که با یه بار خاموش روشن کردن حل میشه......
رفتم گاراژ بهم گفتن که دینامته... و اینکه گفتن برات میدیم سیمپیچشو عوض کنه...... و هزینشم حدود 100 گفتن...
اینم بگم هم منصفا و هم واقعا کارشون درسته.....

abolfazls
16-07-1391, 01:30 قبل از ظهر
بالاخره من هم تونستم يه هيو بخرم.البته تقريبا دو هفته اي هست خريدم مدل ٩٠ با ٢٠٠٠ تا كاركرد تحويل برج ٢ سال٩١ بيمه تا برج ٢ سال ٩٢ با يه اگزوز چينى(البته صداش بد نيست) چون من با گوشى كانكت شدم اولين فرصتى كه بشه عكسشم ميزارم.و اينكه با روغن خوب واقعا گيرباكسش واقعا نرم تر كار ميكنه.راستى خريدم ٧٨٠٠ .قيمتش چجورياست بالا كه نخريدم. ولى واقعا موتور خوبيه نسبت به قيمت موتواى ديگه پلاكدار تو ايران.

mohsen46
16-07-1391, 01:35 قبل از ظهر
با قیمتای فضایی الان مناسب خریدی

شایسته فر
16-07-1391, 01:40 قبل از ظهر
مبارکت باشه
عکس یادت نره
چه رنگی؟
ضمنا خوب خریدی الان خشکش 10.800 شده

MM110F
16-07-1391, 02:53 قبل از ظهر
اگه کارکردش واقعی باشه و تصادف نداشته باشه خوب خریدی داداش مبارکههههههههه....

abolfazls
16-07-1391, 03:11 قبل از ظهر
مبارکت باشه
عکس یادت نره
چه رنگی؟
ضمنا خوب خریدی الان خشکش 10.800 شده

قرمز هستش واينكه كاركردش واقعى هست (البته به گفته كارشناس)

hyo savar
16-07-1391, 03:19 قبل از ظهر
اينم تصويري از از اگزوز فابريك و اسپورت هيو

وليواقعا ازنظر كيفيت + صدا + بوي‍ژه وزن به شكل خيلي چشم گير با فابريكش فرق داره!!!!!!!

abolfazls
16-07-1391, 03:23 قبل از ظهر
البته كل مطالبتون رو از اول كاملا خوندم ميخاستم بدونم اين اگزوزهايي كه توسط دوستان معرفى شده (يوشى تايگر تو برادرز) كدومشون رو الان پيشنهاد ميكنيد؟؟؟

MM110F
16-07-1391, 05:09 قبل از ظهر
رفقا شنیدم اگزوز یوشی شده 1 تومن....البته من این اگزوز رو موتورم بود از دوسال پیش واقعا صداش محشره ...هر جا میرم محاله نپرسن اگزوزت چیه....
من بهت یوشیو پیشنهاد میکنم البته بیشتر سلسقه ای هست رفیق

شایسته فر
16-07-1391, 05:22 قبل از ظهر
برابچز میشه به جای زین ترک از اینا درست کرد برای هیو ، یا میفروشن همچین چیزیو؟
240152401624017
البته میدونم اینا یکسره هستن و برای مسابقه ساخته شدن، منظورم شبیه ایناست

Alireza
16-07-1391, 05:36 قبل از ظهر
اره عزیزم میشه بهترین راه اینه سفارش بدی از اون ور واست بیارن سرچ بزنی هست راه دوم اینه بدی واست بسازن

شایسته فر
16-07-1391, 06:35 قبل از ظهر
به نظرم قشنگ اومد گفتم بزارم شما هم لذت ببرین
2401924020

کاوه
16-07-1391, 07:26 قبل از ظهر
مدلش زیر 2010هست

اروین
16-07-1391, 08:29 قبل از ظهر
اگزوز سلیقه ایه ولی یوشی خیلی باحاله صداش

hyo savar
17-07-1391, 04:55 قبل از ظهر
حالا هي بگين مرگ بر هيوسانگ اخه اگر بد بود كه اينقدر طرف دار نداشت؟؟؟ اونا هم موتوراشون راديات روغنه و....

شایسته فر
17-07-1391, 06:00 قبل از ظهر
دادا فقط عکسهای فایل ضمیمه قابل رویت هستن!!!!

شایسته فر
17-07-1391, 08:21 قبل از ظهر
برابچز
هیو رو میشه با 10.200-300 خرید
گرون تر نخرید که بهتون فرو کردن اگه گرون تر بخرین
امروز رفتم گمرک طرف فکر کرده با خر طرفه
می گه 11.5
می گم من 10.600 قیمت دارم
می گه بیا من بهت 10.300 می دم:wow::9:

hyo savar
18-07-1391, 05:59 قبل از ظهر
عكس ها درست شد

sorryweakmotor
18-07-1391, 06:12 قبل از ظهر
چرا به صندلی همه هیو های مسابقه ای چسب نواری زدن؟

کاوه
18-07-1391, 06:40 بعد از ظهر

چسب نواری؟؟؟:s (9):
اونا یجور فلاپ هست که دمی عقب موتور رو شامل میشه
کسی میدونه کاربردشون چیه؟؟؟

شایسته فر
18-07-1391, 10:26 بعد از ظهر
فکر می کنم برای حالت آیرودینامیکی موتور میزارنشون و در راستای محافظ پشت کمر راکب قرار می گیره

abolfazls
19-07-1391, 04:08 قبل از ظهر
من فكر ميكنم اين صندلىها به صورت موقتى رو اين موتورهاى مسابقه هست و موقع مسابقه صندليها برداشته ميشه(براى كم شدن وزن) مثل موتورهاى مسابقه(مثل همين ميگ ميگ كه عكسش تو سايت هست)

فرشاد
20-07-1391, 08:15 قبل از ظهر
روغن gtx معمولي ريختم هيج فرقي با gtx magnetit نداشت همش شر بود روغن روغنه ديكه ...تنها فرقش 20تومن اختلاف قيمت.موتور روز به روز هار تر ميشه :2i8d4ao:

شایسته فر
20-07-1391, 08:20 قبل از ظهر
داداش فرشاد فلاپارو دوباره بستی؟
اون گلگیر جلو رو که گفته بودم درستش کردی؟
عکس جدیدی از پسرت نداری؟

sorryweakmotor
20-07-1391, 11:23 قبل از ظهر
چسب نواری؟؟؟:s (9):
اونا یجور فلاپ هست که دمی عقب موتور رو شامل میشه
کسی میدونه کاربردشون چیه؟؟؟

نه اونو که میدونم دوست عزیز
من چسب ÷هن نواری نقره ای رنگ رو میگم که روی زین راننده هست
همشون بلا استثنا چسبوندن انگار که میخوان چیزی رو سفت نگه دارن یا یه همچین چیزی

MM110F
20-07-1391, 07:05 بعد از ظهر
رفقا این پروتکشنایی که روی موتورای پست 3602 هست رو میدونید کجا داره؟
کسی از شما نصب کرده؟
ایا فلاپ باید سوراخ بشه؟...

شایسته فر
20-07-1391, 07:41 بعد از ظهر
میدان رازی به شمت مولوی اولین خیابون شمت راست 100 متر پایین تر یه مغازه هست که کارش لوازم موتور سنگینه و تو مغازشم 7-8 تا موتور سنگین از جمله ار 1 و zx14 داره
اونجا انواع پروتکشن ها و لوازم رنتال برای موتور های 250 به بالا رو داره

abolfazls
21-07-1391, 01:56 قبل از ظهر
اول از دوستانی که تبریک گفته بودند تشکر میکنم و این هم عکس موتور بنده :24:

فرشاد
21-07-1391, 05:38 قبل از ظهر
ديدم جلوشو زياد معلوم نيست فلابارو نبستم حوصله ندارم البته بماند كه تو قرار مارو دزد و قاجاقجي و قاتل و جاني و خفت***و اينا فرض كردين:2i8d4ao::27:

بدبختي من اينه كه سره كوجمون كلانتري هست ديرو داداشه مارو كرفتن با يه موتور ديكه اينم با يارو نشسته درد و دل كردن كفته من هيوسانك دارم يارو بش كفته ببينمش تو يوسف اباد موتورو مي **** نمي دم ....زندكي ما داريم...

شایسته فر
21-07-1391, 05:47 قبل از ظهر
ديدم جلوشو زياد معلوم نيست فلابارو نبستم حوصله ندارم البته بماند كه تو قرار مارو دزد و قاجاقجي و قاتل و جاني و خفت***و اينا فرض كردين:2i8d4ao::27:

بدبختي من اينه كه سره كوجمون كلانتري هست ديرو داداشه مارو كرفتن با يه موتور ديكه اينم با يارو نشسته درد و دل كردن كفته من هيوسانك دارم يارو بش كفته ببينمش تو يوسف اباد موتورو مي **** نمي دم ....زندكي ما داريم...
برای چی بگیره؟
مگه کاری میکنی با موتور!!!!!!!(شوخی)
داداش وقتی مدارکت کامل باشه و خودتم مشکلی نداشته باشی ... می خوره بگیره
انقدراهم شهر هرت نیست
میشه اسم طرفو از رو اتیکت لباسش خوند و باباشو در آورد

فرشاد
21-07-1391, 06:39 قبل از ظهر
بله ولي وقتي نه كواهي نامهداري ن بيمه نه سند فقط قانامه داري .؟؟؟من اكه مداركم كامل بود تو خونه بند نمي شدم... اقا كسي قيمت فيلتر روغنو نداره؟اصلا نمايندكي هيوسانك كه قطعاطشو بفروشه كجاس؟اجار كشي يه جا سراغ دارم در حد بنز 40 تومن

شایسته فر
22-07-1391, 09:35 قبل از ظهر
داداش hyo savar ([Only registered and activated users can see links]) قرار بود یه کلیپی چیزی از صدای اگزوزت بزاریا!!!!!!!
مثل اینکه یادت رفته!!!!!

shahriar
22-07-1391, 04:59 بعد از ظهر
نمیشه اگزوز موتور سنگین رویه هیو انداخت؟.وقتی که گاز بدی زوزه بکشه.
هر چی ما اگزوز دیدم سره هیو همه قار قار میکنن

شایسته فر
22-07-1391, 05:44 بعد از ظهر
اون صدای قار قار و زوزه که می گی با حجم و تعداد سیلندرها ارتباط مستقیم داره

shahriar
22-07-1391, 06:25 بعد از ظهر
اون صدای قار قار و زوزه که می گی با حجم و تعداد سیلندرها ارتباط مستقیم داره

اره درسته.
ولی اینجا یه نینجا هس اگزوز رو عوض کرده.
صداش یه کوچولو با صدای قهرمان فرق داره خیلی شبیه.
ولی هیو نع

اروین
22-07-1391, 11:09 بعد از ظهر
اره درسته.
ولی اینجا یه نینجا هس اگزوز رو عوض کرده.
صداش یه کوچولو با صدای قهرمان فرق داره خیلی شبیه.
ولی هیو نع

هیو 2 سیلندر V هست کلن سیلندر V شکل صدای قار قار میده ولی نینجا inline یا همون خطی هست صداش متفاوته ولی کلن 2 سیلندر صدای 4 سیلندر سنگین نمیده حالا اگزوز هر چی میخواد باشه.

arashpeyman
22-07-1391, 11:27 بعد از ظهر
نصبت به قیمتش موتور خوبیه ولی به پای سری نینجا نمیرسه ...

شایسته فر
23-07-1391, 03:28 قبل از ظهر
24414

MM110F
23-07-1391, 04:06 قبل از ظهر
رفقا یه چندتا سوال فنی پیش اومد که گفتم باهاتون مطرح کنم....موتور کماکان ریچ کار میکنه و مصرفش بالاست و بعضی وقتا f1 میزنه بعد از دیاگ متوجه شدیم دور موتور از حالت نرمال پایینتره.....ایرادو از استپر دونستن.....حالا
1- استپر موتور کجای موتوره؟ نوش چنده؟ ایا قابل تعمیر هست؟
2- شارژرم گفتن مشکل داره... میخوام بدونم شارژرم قابل تعمیر هست یا باید عوض بشه؟ قیمتش چنده....
ممنون اگر رفقای اهل فن راهنماییم کنن...

- - - Updated - - -

رفقا یه چندتا سوال فنی پیش اومد که گفتم باهاتون مطرح کنم....موتور کماکان ریچ کار میکنه و مصرفش بالاست و بعضی وقتا F1 میزنه بعد از دیاگ متوجه شدیم دور موتور از حالت نرمال پایینتره.....ایرادو از استپر دونستن.....حالا
1- استپر موتور کجای موتوره؟ نوش چنده؟ ایا قابل تعمیر هست؟
2- شارژرم گفتن مشکل داره... میخوام بدونم شارژرم قابل تعمیر هست یا باید عوض بشه؟ قیمتش چنده....
ممنون اگر رفقای اهل فن راهنماییم کنن...

شایسته فر
23-07-1391, 04:56 قبل از ظهر
24426

- - - Updated - - -

برابچز حالشو ببرین

شایسته فر
23-07-1391, 05:16 بعد از ظهر
24474
برابچز اگه بازم از این عکسا خواستین بگین بزارم:flower4:

Babak
23-07-1391, 09:45 بعد از ظهر
- استپر موتور کجای موتوره؟ نوش چنده؟ ایا قابل تعمیر هست؟قبله قسمته انِژکتور هست قیمتشو نمی دونم ولی چیزی نیست که بشه تعمیر بشه و باید عوض بشه

شارژرم گفتن مشکل داره... میخوام بدونم شارژرم قابل تعمیر هست یا باید عوض بشه؟ قیمتش چنده....شارژر چیزه خاصی نداره آگر تعمیرکار با انصاف باشه می تونه با 100 تومان سیم پیچیش کنه ولی اگر بخای عوضش کنی یکی از بچه ها چند صفحه قبل قیمت داده بود 450[Only registered and activated users can see links](531).gif

Kenji
23-07-1391, 10:54 بعد از ظهر
آپدیت جدید سایت کویرموتور در مورد هیوسانگ 250 آر

موتورسیکلت HYOSUNG GT249R (هیوسانگ جی. تی. 249 آر) که در بازارهای جهانی آن را با نام GT250R Commet R می شناسند، به عنوان یکی از پرطرفدارترین محصولات هیوسانگ در سال 2005 وارد بازار شد و با ظاهری مدرن، قدرت یک موتورسیکلت اسپورت کلاس 250 سی سی را به نمایش گذاشت. فریم این موتورسیکلت از نظر اندازه، شبیه محصول حرفه ای تر هیوسانگ یعنی GT 650 طراحی شده است....[Only registered and activated users can see links]

در کلاس 250 سی سی، موتورسیکلت های گوناگونی در بازار وجود دارد اما اکثر آنها سایز و قدرت کمتری نسبت به آنچه ادعا می شود دارند. اما GT249R اینگونه نیست و با داشتن اندازه و ابعادی در حد موتورسیکلت های 650 سی سی و با داشتن فلاپ های حرفه ای، نمای یک موتورسیکلت سنگین کلاس حرفه ای را به نمایش می گذارد....[Only registered and activated users can see links]

انجین GT249R، با داشتن دو سیلندر نوع (V-twin) با داشتن 8 سوپاپ با چیدمان DOHC، بر اساس انجین های سوزوکی طراحی شده است. این موتورسیکلت از سیستم سوخت رسانی انژکتوری با کنترل الکترونیک (EFI) استفاده می کند....[Only registered and activated users can see links]با داشتن استاندارد EURO 3 ، میزان پراکندگی مواد آلاینده در این موتورسیکلت از بسیاری از محصولات این کلاس پائینتر است. در صفحه سنجشگرهای GT249R نیز از سرعت سنج دیجیتال و دورسنج آنالوگ استفاده شده است..

در GT249R ، اصلاحاتی در خصوص موقعیت و حالت سواری، کاهش وزن نهایی، اصلاح کرپی، ایجاد طوقه های پهن تر و طراحی ظریف و صیقلی تشکیلات قسمت عقب انجام شده و چراغک های LED در این قسمت به کار گرفته شده است و در مجموع، قدرت بیشتر و ظاهری شیک تر به موتورسیکلت داده است..گلگیر عقب نیز به سادگی قابل تعویض است. در مورد طراحی زین نیز تغییراتی حاصل شده و وضعیت استقرار آن بهبود یافته است.

اگزوز GT249R با پوشش کاملاً صیقلی از جنس استیل، قابلیت تعویض و تقویت با اگزوزهای حرفه ای تر را دارا است....[Only registered and activated users can see links]
در سیستم تعلیق این موتورسیکلت، از کمک های جلو با قطر 51 میلیمتر به صورت وارونه و غیرقابل تنظیم استفاده شده که با فریم های فولادی از نوع کلافی (گهواره ای) ترکیب شده اند و راهبری و کنترل بهتری را فراهم می کنند. GT249R با برتری نسبت به بسیاری از موتورسیکلت های SPORT در کلاس 250 سی سی، از دو دیسک در سیستم ترمز جلو با اندازه های 300 میلیمتر با سیلندرهای دوپیستونی استفاده می کند...این نوع سیستم ترمز که در GT249R به کارگرفته شده معمولاً در موتورسیکلت های سنگین تر استفاده می شود. در سیستم ترمز عقب نیز یک دیسک 230 میلیمتری به کار گرفته شده است...[Only registered and activated users can see links]

این موتورسیکلت در مجموع با این ویژگی ها در کلاس 250 سی سی، یک سر و گردن از بسیاری از رقبا بالاتر قرار می گیرد.

HYOSUNG GT249R از سوی یکتاز سیکلت کویر به عنوان نماینده رسمی هیوسانگ کره جنوبی در ایران عرضه می شود.

شایسته فر
24-07-1391, 01:30 قبل از ظهر
24510

hyo savar
24-07-1391, 03:29 قبل از ظهر
دوستان لطفا راهنمايي كنيد؟؟؟؟ موتورم را چند روزي بود روشن نكرده بودم و الانم باطريش خوابيده استارت نميزنه ؟؟ چند وقت پيش همچين موردي پيش اومد وموتور را تو دنده روشن كردم ولي ديگه نميخوام موتور را تو دنده روشن كنم اگر بخوام باباطري ديگه مثل ماشين كه باطري به باطري وصل ميكنن ؟؟؟موتور را روشن كنم بايد چكار كنم؟؟؟ درضمن نميخوام مشكل برقي هم براي موتور پيش بياد؟؟؟؟

abolfazls
24-07-1391, 03:41 قبل از ظهر
دوست عزيز هيو سوار سعى كن با باطرى ماشين باطرى به باطرى نكنى چون آمپر باطرى ماشين ٤٠ آمپر به بالاست و احتمال داره به موتور صدمه بزنه به نظر من با يه موتور ديگه مثل پالس يا ... كه باطرى بيش از ٥ آمپر دارند باطرى به باطرى كن (قطب مثبت رو به قطب مثبت و قطب منفى رو به قطب منفى) حالا اگه دوستان واردتر نظرى دارند نظر اونهارو هم ببين.

Babak
24-07-1391, 03:45 قبل از ظهر
باطری به باطری مشکل نداره + رو به + بزن و - را به بدنه استارت بزن تا روشن شد اتصال را قطع کن.:27:
فقط بعداین که یه دوری با موتور زدی تست کن ببین شاید باطریت شارژ نمیشه
تستشم این طوری که وقتی موتور داره کار می کنه یکی از سر باطری ها رو جدا کن اگر موتور خاموش نشه همه چی درسته اگر خاموش بشه شارژر یا دینامت مشکل داره که این مورد احتمالش خیلی کمه.
احتمال زیاد اینه که باطریت خراب شده آب باطری ها رو چک کن اگر کم بود آب باطری بخر از باطری سازی بریز توش.[Only registered and activated users can see links]

hyo savar
24-07-1391, 03:47 قبل از ظهر
دوست عزيز هيو سوار سعى كن با باطرى ماشين باطرى به باطرى نكنى چون آمپر باطرى ماشين ٤٠ آمپر به بالاست و احتمال داره به موتور صدمه بزنه به نظر من با يه موتور ديگه مثل پالس يا ... كه باطرى بيش از ٥ آمپر دارند باطرى به باطرى كن (قطب مثبت رو به قطب مثبت و قطب منفى رو به قطب منفى) حالا اگه دوستان واردتر نظرى دارند نظر اونهارو هم ببين.

دوست عزيز منظور من از ماشين مثال بوده و تا حالا با ماشين يا وسيله اي ديگر موتور را روشن نكردم ولي اگرم تو دنده موتور روشن بشه خيلي ستمه براي موتور؟؟؟؟ و من دنبال چاره اي براي روشن كردن موتور ار طريق باطري به باطري هستم دوستان علاوه بر ولت و امپر چيز ديگه اي هم هست ؟؟؟ و اينكه اگر با باطري 12 ولت مثل خودش و امپر پايين تر از باطري هيو تهيه كنم موقع استارت به موتور من يا موتور مقابلم صدمه ميزنه؟؟؟ مثلا 125 سي سي

Babak
24-07-1391, 03:48 قبل از ظهر
دوسته عزیز مهم ولتاژ که هم ماشین و هم موتور 12 ولت هست که باید یکی باشند که یکی هستند.
آمپر مهم نیست توی این مورد

abolfazls
24-07-1391, 04:20 قبل از ظهر
تشكر آقا بابك(تجربه دوستان=يادگيرى ما) هيو سوار عزيز من فكر كنم باطرى cg زورش به استارت هيو نميرسه(آمپرش پايينه)

hyo savar
24-07-1391, 04:22 قبل از ظهر
باطری به باطری مشکل نداره + رو به + بزن و - را به بدنه استارت بزن تا روشن شد اتصال را قطع کن.:27:
فقط بعداین که یه دوری با موتور زدی تست کن ببین شاید باطریت شارژ نمیشه
تستشم این طوری که وقتی موتور داره کار می کنه یکی از سر باطری ها رو جدا کن اگر موتور خاموش نشه همه چی درسته اگر خاموش بشه شارژر یا دینامت مشکل داره که این مورد احتمالش خیلی کمه.
احتمال زیاد اینه که باطریت خراب شده آب باطری ها رو چک کن اگر کم بود آب باطری بخر از باطری سازی بریز توش.[Only registered and activated users can see links]

منفي يا مثبت فرقي نداره بابك جان براي تست؟؟؟ و در مورد باطري هم بگم روزي كه موتور را خريدم همون نمايندگي برام اب باطري كه تو كارتنش بود را داخلش ريخت و يه برچسبي داخل كارتن باطري بود كه بعد ريختن اب باطري روي اود زد و يه حالت پلمپ پيدا كرد و گفت اين تا زماني كه باطري خراب ميشه نيازي به اب باطري نداره و اصلانم كنده نميشه انگار برچسبه را روش اب كردي همون روز شد نه در اثر چيز ديگه اي؟؟؟؟

- - - Updated - - -

اخه جالب اينجاست كه موتور را اگر 4 روزيه بار روشن كنم روشن ميشه ولي 1 هفته بيشتر بشه 100% روشن نميشه؟؟؟؟ دليل كجا ميتونه باشه؟؟؟

فرشاد
24-07-1391, 04:24 قبل از ظهر
تو دنده روشن كن هيجي نميشه برو يه دور طولاني بزن تا باطريت شارز شه

hyo savar
24-07-1391, 04:44 قبل از ظهر
تو دنده روشن كن هيجي نميشه برو يه دور طولاني بزن تا باطريت شارز شه

فرشاد جان شارژ ميشه ولي ميگم جالب اينه كه هرچيم باهاش دور بزني پر پرش 1 هفته بيشتر بشه موتور روشن نميشه مشكل از كجا ميتونه باشه؟؟؟

- - - Updated - - -

يادمرفته بود از گردشي كه رفتم عكس بزارم جمعه رفتيم نراق- مشهد اردهال ساعت 6 رفتيم براي صبحانه اونجا باشيم و ناهارمجاتون خالي بوديم و براي ساعت 5 برگشتيم خيلي خوب بود ولي حيف كه صبح براي روشن شدن موتور با اين مشكل روبرو شدم براي همينم هست كه ميخوام ازتون راهنمايي بگيرم كه دوباره از 1 يه سوراخ 2 بار گزيده نشم!!!!!!!!

moshii
24-07-1391, 04:52 قبل از ظهر
سلام
دوستان محترم لطفا نظر دهید.
بنده قصد خرید هیوسانگ دارم.
مدل 12/90 اون البته خارج از شهر ما گیرم آمده با کلاه و چادر و 1700 کیلومتر کارکرد میگوید 8 تومان رنگ قرمز که میگویید پول لازم هست اما شخصا دوست دارم خشک و از همین مدل های 2012 که رنگ بندی جدید داره بگیرم اما از اون طرف هم زنگ زدم شهریاری میگه 10.800 ولی گفت بلندشو بیا جای تخفیف بیشتری هم داره! حالا 8 کجا و 10.800 تومان کجا!
لطفا راهنمایی کنید دوستان چه کار کنم ایا میارزد که تقریبا 2 و نیم میلیون پول بیشتری برای مدل 2012 بدهم؟

farzad_sh_2020
24-07-1391, 05:27 قبل از ظهر
سلام
مدل 12/90 اون البته خارج از شهر ما گیرم آمده با کلاه و چادر و 1700 کیلومتر کارکرد میگوید 8 تومان رنگ قرمز که میگویید پول لازم هست اما شخصا دوست دارم خشک و از همین مدل های 2012 که رنگ بندی جدید داره بگیرم اما از اون طرف هم زنگ زدم شهریاری میگه 10.800 ولی گفت بلندشو بیا جای تخفیف بیشتری هم داره! حالا 8 کجا و 10.800 تومان کجا!
لطفا راهنمایی کنید دوستان چه کار کنم ایا میارزد که تقریبا 2 و نیم میلیون پول بیشتری برای مدل 2012 بدهم؟

شما با پول نقد برو خیلی فرق داره :smilies(113):

hosein_dig
24-07-1391, 06:15 قبل از ظهر
سلام

1700 تا اگه واقعی باشه خوبه منم موتورم همین حدود ها کارکرده بود
حتمی چند جا ببر نشون بده نقطه به نقطشو نگاه کن سانت به سانت . ترک خط . چیزی نداشت میارزه همه پولم نده یهو ببر نشون بده یا کسی رو ببر ببینه

فرشاد
24-07-1391, 06:33 قبل از ظهر
24524

معاوضه با انواع 70cc و سي جي :2i8d4ao:

MM110F
24-07-1391, 06:53 قبل از ظهر
هیو سوار عزیز منم مشکل شمارو دارم...پیگیر شدم 2 تا دلیل براش پیدا کردم....
با زدن دیاگ متوجه شدم شارژرش خرابه و تعمیر کار گفت شاید بتونم تعمیرش کنم و یه دستی به سر روش بکشم ولی من اعتماد نکردم.......
و با استفاده از تجربه یه ادم خبره به این نتیجه رسیدم که دینامش ضعیف شده و دوباره باید سیم پیچی بشه این بنده خدا میگفت اکثر هیوسانگها مشکل دینام و شارژر دارن.......
جالب اینجاس که بعضی وقتا خوب شارژ میشه و مشکلی نداره...بعضی وقتام اصلان شارژ نمیکنه و استارت نمیخوره.....
و اون نکته که دوستمون گفت وقتی سر باطریو برمیدارم خاموش میشه...گاهیم خاموش نمیشه..... کلا حالی به حالی شده....موندم چیکار کنم....

- - - Updated - - -

اقا بابک عزیز در مورد استپر موتورم تحقیقاتمو دارم کامل میکنم...تا الان مکان دقیقشو پیدا کردم و وضیفشم اینه که در شرایط مختلف گاز موتور رو تنطیم میکنه... یه جورایی به ریچ یا لیم بودن موتورم ربط داره...البته برای موتورای انژکتور عملکرد ساسات اتوماتو داره....
این قطعه روی دریچه گاز نصبه و به صورت مکانیکی و با جلو و عقب بردن یه سوزن این نصبتا رو اکی میکنه....تو ماشین معمولا این قطعه رو با روشهایی تمیز میکنن و با بنزین یا اسپری مخصوص میشورن و گیریس کاری میکنن و دوباره جا میزنن...
حالا باید سر فرصت قطعه رو باز کنم و ببینم شبیه ماشین قابلیت تمیز کاریو داره...اگه بشه که خیلی عالیه...
حتما شما دوستان عزیزو از نتایج کارام با خبر میکنم ....

Babak
24-07-1391, 07:13 قبل از ظهر
حالا باید سر فرصت قطعه رو باز کنم و ببینم شبیه ماشین قابلیت تمیز کاریو داره...اگه بشه که خیلی عالیه..دقیقا مثله ماشین هست اسپری مخصوص داره برای تمیز کردنش ولی بعدش کریس نزن چون باید تمیز باشه کریس که بزنی میشه مثله همونی که بود

- - - Updated - - -

و اون نکته که دوستمون گفت وقتی سر باطریو برمیدارم خاموش میشه...گاهیم خاموش نمیشه..... کلا حالی به حالی شده....موندم چیکار کنم....
همون احتمالا دینامه

- - - Updated - - -

منفي يا مثبت فرقي نداره بابك جان براي تست؟؟؟ و در مورد باطري هم بگم روزي كه موتور را خريدم همون نمايندگي برام اب باطري كه تو كارتنش بود را داخلش ريخت و يه برچسبي داخل كارتن باطري بود كه بعد ريختن اب باطري روي اود زد و يه حالت پلمپ پيدا كرد و گفت اين تا زماني كه باطري خراب ميشه نيازي به اب باطري نداره و اصلانم كنده نميشه انگار برچسبه را روش اب كردي همون روز شد نه در اثر چيز ديگه اي؟؟؟؟

- - - Updated - - -

اخه جالب اينجاست كه موتور را اگر 4 روزيه بار روشن كنم روشن ميشه ولي 1 هفته بيشتر بشه 100% روشن نميشه؟؟؟؟ دليل كجا ميتونه باشه؟؟؟مثبت منفیش فرقی نداره.
شما همون آب باطری رو یه بار چک کن مهم نیست اون بر چسب رو بکن

MM110F
24-07-1391, 07:18 قبل از ظهر
اقا بابک از یکی پرسیدم گفت اسپری به تنهایی مفید نیست و باید کامل دمونتاژ بشه و و تک تک با بنزین یا اسپری تمیز بشه....بعد مجدد مونتاژ بشه زمان جا زدن سوزنم حتما از گیریس به مقدار خیلی کم استفاده کن .....البته یه سری لم خاص داره که بهم گفت دوست دارم بعد از اینکه نتیجه گرفتم موضوع رو باز کنم...

شایسته فر
24-07-1391, 04:21 بعد از ظهر
24545

شایسته فر
24-07-1391, 06:00 بعد از ظهر
سلام
داداش نقدی زیر 10.5 می تونی بگیری
اون هیو رو هم اگه مشکلی نداره و ترتمیزه هم ظاهری و هم فنی بزن تو گوشش قیمتش مناسبه
صفر نود می تونی حدود 1 تومن پایین تر از مدل 91 بگیری
من به شخصه مدل 2012(91) رو بیشتر دوست دارم و اینکه موتور صفر بیگیری چون از اول دست خودت بوده خیالت جمع تره از طرفی موتورو اگه زود به زود عوض میکنی همون دست دوم بگیر که زیاد سرش ضرر نکنی

moshii
24-07-1391, 06:06 بعد از ظهر
هیوسانگ 2012

شایسته فر
25-07-1391, 03:35 قبل از ظهر
داداش عکسات خیلی توپه دمت گرم
2457224573

abolfazls
25-07-1391, 03:52 قبل از ظهر
سلام من فردا ميخواهم برم گمرك يه سوال داشتم .لوازم هيو مثل روكش زين پد باك استند كجا ميتونم گير بيارم. ممنون ميشم راهنمايى كنيد (با تشكر از دوستان)

فرشاد
25-07-1391, 06:28 قبل از ظهر
ميدون رازي خيابون قلمستان يه همجين ايمي داره تقريبا روكش مخصوص هيو نيست بزركترين سايزشو از نوع شمعي ب*** خوبه قيمتشم 10تومن.

soroush
25-07-1391, 08:41 قبل از ظهر
دوستان یک سوال اگر کسی موتور رو اب بندی نکنه و از همون اول تا دور موتور ۷ یا ۸ برسونه بهدا موتور چی میشه?
از قدرت کم میشه یا فقط عمر موتور کم میشه?

behnamdarbandi
25-07-1391, 04:43 بعد از ظهر
با سلام خدمت شما دوستان گرامی...دو سه روزه من موتورمو از محک گرفتم برای آچارکشی وسرویس و تعویض اگزوزه { یه اگزوزه تایگر خریدم } ... الان تو این چند روزه تو دنده یک و دو و سه که تو حرکت گازو شل می کنم.یعنی گاز نمی دم.... از خروجی اگزوز صدای انفجار در می یاد... تا گاز میدم ودور موتور با لا میره صدا قطع میشه... تو خلاص صدا نمی ده فقط موقعی که تو دنده هست و گاز نمی دم شروع به ترکاندن صدای انفجار میده...در ضمن دور موتور هم روی 1.1 هست و اصلان f1 هم نمی زنه حتی تو ترافیک سنگین...از محمد تو محک که پرسیدم می گه بزار 2 الی 3 هزارتایی کار کنه بیار دوروست کنم. باید انژکتورت یه کمی کار کنه اگه الان بیاری دو باره بعد از دو سه هزارتا باید دوباره بیاری و هزینه اضافه بدی...در ضمن موتورم 470 کیلومتر کار کرده... پیش رضا عمرانی بردم میگه از استوپیته یا نداره باید بسازیم براش یا خرابه که بازم باید ساخته شه و دیاگ هم بخوره و صدو خورده ای هم خرج داره....اطفا دوستان گرامی راهنمایی کنید. با تشکر

mehran
25-07-1391, 06:22 بعد از ظهر
با سلام خدمت شما دوستان گرامی...دو سه روزه من موتورمو از محک گرفتم برای آچارکشی وسرویس و تعویض اگزوزه { یه اگزوزه تایگر خریدم } ... الان تو این چند روزه تو دنده یک و دو و سه که تو حرکت گازو شل می کنم.یعنی گاز نمی دم.... از خروجی اگزوز صدای انفجار در می یاد... تا گاز میدم ودور موتور با لا میره صدا قطع میشه... تو خلاص صدا نمی ده فقط موقعی که تو دنده هست و گاز نمی دم شروع به ترکاندن صدای انفجار میده...در ضمن دور موتور هم روی 1.1 هست و اصلان f1 هم نمی زنه حتی تو ترافیک سنگین...از محمد تو محک که پرسیدم می گه بزار 2 الی 3 هزارتایی کار کنه بیار دوروست کنم. باید انژکتورت یه کمی کار کنه اگه الان بیاری دو باره بعد از دو سه هزارتا باید دوباره بیاری و هزینه اضافه بدی...در ضمن موتورم 470 کیلومتر کار کرده... پیش رضا عمرانی بردم میگه از استوپیته یا نداره باید بسازیم براش یا خرابه که بازم باید ساخته شه و دیاگ هم بخوره و صدو خورده ای هم خرج داره....اطفا دوستان گرامی راهنمایی کنید. با تشکر
دوست عزیز منظورت چه جور صدایه؟؟؟آیا همیشه میده یا گاهی اوقات؟؟؟ اگه دوست داشتی خونمون نزدیکه یه برنامه بزار ببینم موتورت چه مشکلی داره؟؟؟

behnamdarbandi
25-07-1391, 07:31 بعد از ظهر
مثل صدای تیرندازی یا شبیح انفجار اونقدر زیاده که مردم بر میگردن و نگاه میکنن یا می ترسن...پشت سر هم....موقع ای که تو دنده 1 هستم و گاز نمیدم یا تو 2 هستم وگاز نمیدم یا تو سه هستم و گاز نمیدم....در حالت گاز دادن تو دنده ها صدا نمی ده...تا گازو ول میدم شروع میشه...تو حالت خلاص هم صدا نمی ده

moshii
25-07-1391, 08:38 بعد از ظهر
سلام
دوست عزیز به نوعی بک فایر میگوییند بدون آتش که با تعویض اگزوز این صدا نمایان میوشد که نشان از کارکرد صحیح سیستم سوخت رسانی موتور میباشد.
حتی ممکن است بعضی مواقع اللخصوص الان که تازه تعویض کردید اگزوز را به همراه صدای انفجار آتش نسبتا کوچکی هم از اگزوز خارج شود
شخصا این صدا رو دوست دارم که زمانی که دور موتور بالا میرود و به ناگهان گاز را ول میکنید این صدای انفجار رخ میدهد.
نگران نباشید و چیز مهمی نیست و فقط به خاطر تعویض اگزوز میباشد که قدرت موتور بیشتر شده است.

مثل صدای تیرندازی یا شبیح انفجار اونقدر زیاده که مردم بر میگردن و نگاه میکنن یا می ترسن...پشت سر هم....موقع ای که تو دنده 1 هستم و گاز نمیدم یا تو 2 هستم وگاز نمیدم یا تو سه هستم و گاز نمیدم....در حالت گاز دادن تو دنده ها صدا نمی ده...تا گازو ول میدم شروع میشه...تو حالت خلاص هم صدا نمی ده

- - - Updated - - -

سلام
دوستان بنده فردا عازم تهران هستم برای خرید هیوسانگ و به احتمال زیاد قرمز مشکی مدل 2012 را بگیرم یا مسی مشکی مانند مدل اقا مهران...
اگر دوستان کسی مایل و البته کاری نداشته باشد با هم هماهنگ کنیم تا فردا با ایشان در تهران ملاقات داشته باشم و در صورتی که مزاحم ایشان نباشم با هم برای خرید برویم.
ممنون

behnamdarbandi
26-07-1391, 01:46 قبل از ظهر
با تشکر از شما کاربر moshii عزیز از راهنمائی تان....

فرشاد
26-07-1391, 05:24 قبل از ظهر
مشكلي نيست برا منم صدا انفجار مياد بي خود هزينه نكن صداش قشنكه كه

- - - Updated - - -

مشكلي نيست برا منم صدا انفجار مياد بي خود هزينه نكن صداش قشنكه كه

behnamdarbandi
26-07-1391, 07:49 قبل از ظهر
با با خیلی تابلوهست... محمد تو محک بهم گفته درستش می که بعد از 3-4 هزارتا....خود صدای اگزوزه تارگر قشنگه ولی این صدای انفجاره خدایی...!? البطه دوره موتورم کمه رو 1.1 هست باید رو 1.45 الی 1.55 باشه برای همین محمد بهم گفته بعد از این مودت بیار درست کنم. فکر کنم به دور موتورم ربط داشته باشه....در ضمن یه سئوال داشتم { رله معکوس } از کجا می تونم گیر بیارم.برای دزدگیرم. خود محک نداشت گفت برات پیدا میکنم. الان دوزگیرم موقع آلارم زدن موتورو خاموش نمی کنه یا میشه روشنش کرد.محمد میگه باید سر راه دزدگیر { رله معکوس باشه }...

- - - Updated - - -

در کل موتوره خیلی خوبیه... چه ریسش چه شهریش...من همش از f1 زدن و گرم کردنش می ترسیدم... بچه های سایتم خیلی بد می گفتن...ولی امروز تو ترافیک خیلی بودم نزدیک دو ساعتی ولی یه بارم f1 نزد و دنده ها نرم خوب جا می رفت...البطه من روغن بهران رانا 5-50 ریختم...محمد تو محک گفت تو که تو کار ردلاین زدن یا سرعتهای 160-170 نیستی پول زیادی نده برای روغن موتورکس...از خیابون مهناز هم از یه تعویض روغنی یه چهارلیتری خریدم 49 هزار گزاشتم خونه برا بعد...تعویض روغنی هم خیلی تعریف می کرد می گفت همچین روغن موتوری اگه خارجی باشه 120 قیمتشه خودش چهار مدل خارجی داشت می گفت من به بهران رانا اعتقاد دارم و به دوستای خودمم پیشنهاد دادم پولشونو دور نریزن ... روغن قبلیش نمی دونم چی بود ولی دنده ها خوب جا نمی رفت و موتور صدای بدی می داد...من که تو این یه هفته ای خیلی راضیم.

soroush
26-07-1391, 09:04 بعد از ظهر
دوستان روغن موتورکس بهتره یا ادینول یا فرقی باهم ندارن?

kourosh_bandit2
26-07-1391, 10:18 بعد از ظهر
قیمت صفر در اصفهان
مدل ریس با اگزوز ارو: 11 میلیون خوردشو یادم نیس
مدل نیکد اگزوز معمولی: 10 میلیون

شایسته فر
27-07-1391, 01:37 قبل از ظهر
24620

Garbaz
27-07-1391, 02:09 قبل از ظهر
این صدای انفجار یه مشکلی هست ، دوستان با انفجاری که در موتورهای ریس مخصوص پیست مشاهده می کنند نباید اشتباه بگیرید. اون انفجاری که در موتورهای ریس دیده میشه به دلیل کوتاهی انباره و اگزوز هست که برای جلوگیری از کاهش شتاب از این جور اگزوزها استفاده میشه.
این مشکلی هم که دوستمون داره علتش این هستش که نسبت بنزین با هوای ورودی میزان نیست ، یعنی مقدار بنزینی که وارد انجین میشه اکسیژن لازم برای انفجار پیدا نمی کنه و بنزین خام تو انجین می مونه و بر اثر جمع شدن بیش از حد بنزین ناگهان یک انفجاری رخ میده که دهن انجین سرویس می کنه. البته این نظر بنده بود. تا نظر اساتید چی باشه.

Ali_Zare
27-07-1391, 03:08 قبل از ظهر
با بستن یکی شیلنگا مشکل حل میشه

hosein_dig
27-07-1391, 03:19 قبل از ظهر
آقا شده 10.5 تا 12 اگه پول ردیفه بخرید سریع که هرروز داره گرون تر میشه اصلا بازار ثبات نداره اصلا !!
جو منو گرفته بود امروز رفتم بخرم خیلی دوسش دارم این اسپرت هیو رو نشتسم (نکه حرکت کنم ) احساس کردم نمیتونم تو شهر ازش استفاده کنم چون استیلش اذیت کنه اگه میتونستم یه موتور دیگه بزار کنارش 200 درصد همین امروز میخریدم :flower4:

عاشق این موتور یعنی نمیتونید تصور کنید:wall3:

abolfazls
27-07-1391, 04:05 قبل از ظهر
ميشه همچين فلاپى براى هيو درست كرد(ببخشيد كيفيتش خوب نيست)24623

شایسته فر
27-07-1391, 04:19 قبل از ظهر
دادا کار نشد نداره
با فایبر هر چیزی خواستی می تونی سفارش بدی برات بسازن
اگه خواستی یکی کار درست میشناسم تو پ خ بگو برات شماره و آدرسشو بگم

abolfazls
27-07-1391, 04:26 قبل از ظهر
دادا کار نشد نداره
با فایبر هر چیزی خواستی می تونی سفارش بدی برات بسازن
اگه خواستی یکی کار درست میشناسم تو پ خ بگو برات شماره و آدرسشو بگم

حالا به نظر شما قشنگ ميشه (ضرر نداره اگه آدرسو بفرستى يه سر ميزنم ببينم چى به چيه)

شایسته فر
27-07-1391, 04:29 قبل از ظهر
حالا به نظر شما قشنگ ميشه (ضرر نداره اگه آدرسو بفرستى يه سر ميزنم ببينم چى به چيه)
دادا من خوشم نیومد راستش
با همه متفاوت میشه ولی انگار رو کلگی خود هیو یه ماله گرفتی کشیدی!!!!!!!!
طرح اصلی همون طرحه

hosein_dig
27-07-1391, 04:30 قبل از ظهر
به این تمیزی نمیتونن دربیارن

شایسته فر
27-07-1391, 04:45 قبل از ظهر
به این تمیزی نمیتونن دربیارن
داداش اگه تونست مثل این ترتمیز دربیاره چی؟
اینی که میگم کارش حرف نداره
طرف همه قطعات کیانفرو میزنه
کارش یکه یکه

hyo savar
01-08-1391, 04:36 قبل از ظهر

دوست عزيز امكان داره ولي اين طرح براي 650 طراحي شده و در واقع هيو 650 مدل 2012 به اين شكل شركت زده

hyo savar
01-08-1391, 05:23 قبل از ظهر
تصاويري از هيوسانگ به همراه كيليپ صداي اگزوز توبرادرز البته هرچند صدايي كه مستقيم شنيده بشه خيلي با فيلمبرداري فرق داره!!!!!

([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اينم كيليپ اگزوز توبرادرز فرمتشا 3GP كردم خيلي كيفيتش پايين شد!!!!!

dVpGX

- - - Updated - - -

دوستان لطف كنيد بگيد كه 7 تا عكس با كيليپ اگزوز اپلود شده يا نه من كه هر كاري ميكنم با سايت نميدونم عكس بزارم همش بايد برمتو سايت هاي اپلود رايگان عكس واقعا نميدونم درد كار از كجاست؟؟؟؟

شایسته فر
01-08-1391, 01:49 بعد از ظهر
تصاويري از هيوسانگ به همراه كيليپ صداي اگزوز توبرادرز البته هرچند صدايي كه مستقيم شنيده بشه خيلي با فيلمبرداري فرق داره!!!!!

([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

dVpGX

- - - Updated - - -

دوستان لطف كنيد بگيد كه 7 تا عكس با كيليپ اگزوز اپلود شده يا نه من كه هر كاري ميكنم با سايت نميدونم عكس بزارم همش بايد برمتو سايت هاي اپلود رايگان عكس واقعا نميدونم درد كار از كجاست؟؟؟؟
داداش هم عکسات خیلی زیباست
هم فیلمت
بک فایرت تو حلقم!!!!!!!!
دادا با سایلنسر این صدارو میده بدون اون دیگه شیشه میشکونه نه؟؟!!!!!!!!
اگه تونستی یه فیلم هم از بدون سایلنسر بزار

mohsen46
01-08-1391, 03:26 بعد از ظهر
بک فایر برای موتور ضرر نداره؟
چجوری میشه که اینجوری میشه؟حتما اگزوز خاصی میخواد؟

dariush
01-08-1391, 10:29 بعد از ظهر

([Only registered and activated users can see links])

dVpGX

- - - Updated - - -

داداش عکسات زیباست
فقط چرا برعکس فیلم برداری کردی ؟

Babak
02-08-1391, 01:36 قبل از ظهر
چرا سر تا *** فیلم برداری کردی؟:mypersianforum (531

شایسته فر
02-08-1391, 01:43 قبل از ظهر
داداش عکسات زیباست
فقط چرا برعکس فیلم برداری کردی ؟
چون با یه دست داشته فیلم برداری می کرده و با یک دست دیگه گاز می داده!!!!!!!!!!!

Kami
02-08-1391, 01:45 قبل از ظهر
یعنی مشکل هیوسانگ سواران ما و مملکت ما الان سر بر عکس گرفتن دوربینه؟:2i8d4ao:
ادامه نده دیگه کسی

soroush
02-08-1391, 02:00 قبل از ظهر
عزیزان چطوری باید سایلنسر اگزوز اررو رو باز کرد و بعدا دوباره بست؟
میخوام موقتا باز کنم و بعددوباره به بندم...

hyo savar
02-08-1391, 02:06 قبل از ظهر
اقا شرمنده 2 دست كه بيشترندارم جواب شما بابك و داريوش عزيزم كه اقاي شايسته فر گفتن!!!!

اقا خيلي باحاله حالا فهميدم موقع تبديل اينطوري شده من فكركردم ميگيد چرا يكسره تصوير تكون ميخوره!!!!!:bargh:

Kami
02-08-1391, 02:06 قبل از ظهر
عزیزان چطوری باید سایلنسر اگزوز اررو رو باز کرد و بعدا دوباره بست؟
میخوام موقتا باز کنم و بعددوباره به بندم...
2 تا اهن کوچیک داره که با یدونه انبرک نزدیکشون میکنی به هم اون 2 تا سوراخ رو بعدش در میاد

soroush
02-08-1391, 02:22 قبل از ظهر
اق **** ممنون و چطوری بایددوبارهنصبش کنم؟
دوباره بزارم سر جاش و دو تیکه اهم رو از هم دور کنم یا جوره دیگه ای؟

Kami
02-08-1391, 02:27 قبل از ظهر
اق **** ممنون و چطوری بایددوبارهنصبش کنم؟
دوباره بزارم سر جاش و دو تیکه اهم رو از هم دور کنم یا جوره دیگه ای؟
میزاری سر جاش میره تو
مثل در کنترل تلویزیون میمونه

hyo savar
02-08-1391, 03:06 قبل از ظهر
گمونم درست شد فقط يكمي كيفيتش رفت بالا

mhQnx

soroush
02-08-1391, 06:48 قبل از ظهر
**** جان من اون تیکه اهن مشکی که شبیه واشر بود رو در اوردم ولی باز هم صداش همونه
چیز دیگه ای هم باید در بیارم یا صداش کلن اینجوری؟

Kami
02-08-1391, 06:55 قبل از ظهر
**** جان من اون تیکه اهن مشکی که شبیه واشر بود رو در اوردم ولی باز هم صداش همونه
چیز دیگه ای هم باید در بیارم یا صداش کلن اینجوری؟
یه تیکه 20 سانتی اهن هستش که در میاد
یکم صداش بیشتر میشه

ZirCgari
02-08-1391, 07:04 قبل از ظهر
هیو زرد نداره؟ نمیشه زردش کرد؟

شایسته فر
02-08-1391, 07:08 قبل از ظهر
هیو زرد نداره؟ نمیشه زردش کرد؟
چرا نداره، داره ولی نه تو سری جدیدا
سریایه اول هیو زرد داشت
عکساشو خودم گزاشته بودم چندین صفحه قبل

soroush
02-08-1391, 08:51 قبل از ظهر
اقا **** شرمنده این قدر سوال می پرسم
قطعه ۲۰ سانتی بعد از در اوردن اون فلز شبیه واشر باید در بیاد یا یک کار اضافه هست برای بهتر شدن صدا؟یعنی واشر رو باز کردم که به تونم اون فلز ۲۰ سانتی رو در بیارم؟
اون وقت اون ۲۰ سانتی رو چه جوری در بیارم؟
ممنون میشم که یه راهنمایی کنی

Kami
02-08-1391, 05:33 بعد از ظهر
اقا **** شرمنده این قدر سوال می پرسم
قطعه ۲۰ سانتی بعد از در اوردن اون فلز شبیه واشر باید در بیاد یا یک کار اضافه هست برای بهتر شدن صدا؟یعنی واشر رو باز کردم که به تونم اون فلز ۲۰ سانتی رو در بیارم؟
اون وقت اون ۲۰ سانتی رو چه جوری در بیارم؟
ممنون میشم که یه راهنمایی کنی
اصلا واشر نباید در بیاد
اون 2 تا اهن کوچیک که وسطشون سوراخ هستش رو باید به هم نزدیک کنی بعدش یه اهن 20 سانتی رو میتونی بکشی بیرون از اگزوز

soroush
03-08-1391, 02:25 قبل از ظهر
اقایون یه تیکه اهن به اندازه یک نخود(شبیه ورقه) رفت تو اگزوز موتور رو هم تکون میدم صدا نمیده..جنسش هم المینیوم هست و با اهن ربا بیرون نمیاد..
کل سیستم اگزوز رو باز کنم و تکون بدم ازش بیرون میاید؟

Kami
03-08-1391, 02:31 قبل از ظهر
اقایون یه تیکه اهن به اندازه یک نخود(شبیه ورقه) رفت تو اگزوز موتور رو هم تکون میدم صدا نمیده..جنسش هم المینیوم هست و با اهن ربا بیرون نمیاد..
کل سیستم اگزوز رو باز کنم و تکون بدم ازش بیرون میاید؟
هدرز رو باید باز کنی
کلا بازش کن در میاد

soroush
03-08-1391, 02:50 قبل از ظهر
**** جان ممنون از راهنماییت.
هدرز همون اول اگزوزه که به موتور وصل شده دیگه؟نه؟

Kami
03-08-1391, 02:53 قبل از ظهر
**** جان ممنون از راهنماییت.
هدرز همون اول اگزوزه که به موتور وصل شده دیگه؟نه؟
اره
یه پیچ زیر انجین هم داره ، اونم باید باز کنی

hyo savar
03-08-1391, 05:22 قبل از ظهر
دوستان خيلي زود راهنمايي كنيد من اون كاريرا كه اقا بابك گفتن انجام بدم براي سالم بودن باطري انجام دادم ولي بعد اين كه سر باطري را براداشتم يه كمي دور موتور را با گاز دادن بردم بالا و موتور كمكم حالت خاموش به خود گرفت و دوباره كه سر باطري ذرا بستم موتور را كه روشن كردم دور موتور روي 3.5 وايستاده ولي موتور خيلي اوروم كار ميكنه كه در واقع دور موتور روي 1.5 هست (( اينطوري بگم كه دور موتور ظاهرا روي 3.5 هست ولي در اصل صدا و كار كردن موتور 1.5 هست فقط زود تر بگيد چيكار كنم كه خيلي حالم را گرفته )) :wall3::wall3::wall3: