PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Hyosung GT250R & هیوسانگ 250

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

K.I.A
22-03-1391, 10:54 بعد از ظهر
عزیز دلم
عقب تک دیسکه
جلو 2 دیسکه
که با هزینه تعویض جلو میشه 22
عقب میشه 12
گلم چه ربطی داره ! کلا هیو 3 تا دیسک داره با 3 تا کالیپر ترمز/ ک
ه هر 3 تا کالیپر ترمزا یکی هستن فقط دیسک عقب کوچیک تر هست/
و لنتاش هم یک مدل بیشتر نداره و نصبشم فقط 2 تا پیچه نیازی نیست بدید بیرون براتون عوض کنن کاری نداره/
و قیمت هر دست لنت برای یک کالیپر ترمز 19500 تومن هست که 3 تاش میشه 58500تومن/
دیسک نیازی به تعویض نداره مگر صفحه روش ایجاد خراش کرده باشه و یا موقعه نیم کلاچ موتور حالت ریپ زدن بگیره و تکون زیاد بخوره/
صفحه رو امار ذقیق ندارم اما اصلیش دونه ای 30 تومن بود قبلنا/

امیر r1
23-03-1391, 01:15 قبل از ظهر
سلام دوستان
امروز دوباره ما هیو خریدیم قدیم داشتم اینقدر داغ نمیکرد
بعد تو اتوبان امام علی داشتم میرفتم موتور افتاد با 60 سرعت تو چاله خیلی بعد ولی زمین نخوردم بعد 2 ثانیه موتور خاموش شد کسی میدونه چرا؟

Aka
23-03-1391, 01:51 قبل از ظهر
هدرز 700

bike
23-03-1391, 02:04 قبل از ظهر
ديسك عقب من خط افتاده تو گارانتي بايد عوض كنن برام يانه؟
لنت عقبم يه لنت طلايي رنگ كه نميدونم اسمش چي بود برام عوض كردن ٤٥
مگه لنت جور ديگه اي هم به هيو ميخوره كه بيشتر پول گرفتن!!! ته لنت رو هم قبل از نصب سنگ گرفت بريد،ميگفت اين لنت ريسه،. خدا داند!
طلق راهنمام هم شكسته قيمت كامل ٤٥ ميدادن كه من فعلا با ١٢٣ چسبوندم معلوم نيست ولي لامپش سوخته
قيمت روغن موتوركس رو هم اگه كسي داره بگه لطفأ
يه مورد ديگه امروز از نارمك رفتم شهباز و گمرك و بر گشتم تو ساعت ترافيك و گرما ولي به موتور گاز ندادم داغ نكرد بر عكس قبلا كه خيلي داغ ميكرد چون باهاش پر گاز ميرفتم!
تو برگشتمم يه cg سه ترك مسخره اومدن كنارم گفتن 1000 نه 2000 منم گذاشتم برن و در يه موقعيت كه مسير اماده باز شدن بود با يك نيش لگد به اسفالت ضميمشون كردم
يه 1000 نيوتوني بهشون نيرو وارد شد طفلكان خدا:27:

K.I.A
23-03-1391, 09:04 قبل از ظهر
سلام دوستان
امروز دوباره ما هیو خریدیم قدیم داشتم اینقدر داغ نمیکرد
بعد تو اتوبان امام علی داشتم میرفتم موتور افتاد با 60 سرعت تو چاله خیلی بعد ولی زمین نخوردم بعد 2 ثانیه موتور خاموش شد کسی میدونه چرا؟
دوباره روشن شد؟ احتمالا پیام سنسور سوخت به ای سی یو بوده /در این حالت که ضربه به موتور بخوره برق سوخت قطع میشه که جلوگیری از اتش سوزی/پیش فرض ای سی یو تصادف هست.

Mohamad65
23-03-1391, 09:09 قبل از ظهر
سلام
دیروز روغن موتورکس از خود کویر خریدم لیتری 40 هزار تومن

K.I.A
23-03-1391, 09:11 قبل از ظهر
مگه لنت جور ديگه اي هم به هيو ميخوره كه بيشتر پول گرفتن!!! ته لنت رو هم قبل از نصب سنگ گرفت بريد،ميگفت اين لنت ريسه،. خدا داند!
طلق راهنمام هم شكسته قيمت كامل ٤٥ ميدادن كه من فعلا با ١٢٣ چسبوندم معلوم نيست ولي لامپش سوخته
يه مورد ديگه امروز از نارمك رفتم شهباز و گمرك و بر گشتم تو ساعت ترافيك و گرما ولي به موتور گاز ندادم داغ نكرد بر عكس قبلا كه خيلي داغ ميكرد چون باهاش پر گاز ميرفتم!
تو برگشتمم يه cg سه ترك مسخره اومدن كنارم گفتن 1000 نه 2000 منم گذاشتم برن و در يه موقعيت كه مسير اماده باز شدن بود با يك نيش لگد به اسفالت ضميمشون كردم
خیر دیسک عقب تا جایی که میدونم مربوط به گارانتی نمیشه مگر در موردای خاص...
لنت فابریک مشکی هست با همون قیمت 19500 تومن که اون لنت ماله موتور سنگین بوده بهش خورونده / دفعه ی دیگه ماله خودشو بنداز مناسبتره.
راهنماش 45 تومن دونه ای قیمتش هست /میتونید با راهنمای دیگه جایگزین کنید مثال راهنمای روان 2هزار تومن هست!!! یا یچی خوشگل تر
موتور رکس لیتری 25 و 35 و 45 تومن هست/اگه با دور بالا نرید و گاز هرز ندید خاموش کردنش به 0 میرسه.

hyo savar
23-03-1391, 12:24 بعد از ظهر

دیدی عزیز جان با این که موتور داغ میکنه خودت هم گفتی که زیاد گاز بازی نکردی موتور به اون شدت داغ نکرد >>>>>!!!!!!>>>>> به نظر من اگر با همین هیو که اینقدر تو سرش میزنن درست استفاده کنیم نه زیاد دنده ها را به ردلاین برسونیم - کسی میخواد کرم بریزه کنارمون یا میگه داداش یه گاز میدی برامون و.... خونسردی خودمون را کاملا حفظ کنیم - و به موقع سرویس های دوره ای موتور را انجام بدیم مطمئن باش همیو هیو که اینقدر ازش بد میگن بهترین موتوره الیته تو ایران و هم کلاسی های خودش با این کیفیت و قیمت ( الان سریع دوستان با نینجا نزنن تو کار مقایسه )

Kami
23-03-1391, 12:49 بعد از ظهر
دیدی عزیز جان با این که موتور داغ میکنه خودت هم گفتی که زیاد گاز بازی نکردی موتور به اون شدت داغ نکرد >>>>>!!!!!!>>>>> به نظر من اگر با همین هیو که اینقدر تو سرش میزنن درست استفاده کنیم نه زیاد دنده ها را به ردلاین برسونیم - کسی میخواد کرم بریزه کنارمون یا میگه داداش یه گاز میدی برامون و.... خونسردی خودمون را کاملا حفظ کنیم - و به موقع سرویس های دوره ای موتور را انجام بدیم مطمئن باش همیو هیو که اینقدر ازش بد میگن بهترین موتوره الیته تو ایران و هم کلاسی های خودش با این کیفیت و قیمت ( الان سریع دوستان با نینجا نزنن تو کار مقایسه )
عزیز دل
9 میلیون پول موتور میدی که موتور های پایین تر میان دستت میندازن 4 تا گاز بدی ، نخریدی که پز بدی و بشینی رخ موتورو نگاه کنی
بله هیوسانگ کاملترین موتور تا این قیمت هستش اما واقعا من خودم از میدان پاستور تا سرسبیل میرفتم موتور داغ میکرد خاموش میشد ، مگه چقدر راه بود؟ 5 دقیقه !
سرویس هیشکی اندازه من موتورو نمیبرد ، از امیر r1 بپرسید همیشه محک بودم اما با این وضع اندازه 9 میلیون ارزش نداره ، باید هم قیمت دایلیم بشه

Mehdi Afkari
23-03-1391, 01:11 بعد از ظهر
دوستان عکس هایی ازمدل 2012 این موتورهست که می بینیدالبته فکرنمیکنم بعضی ازاین مدل ها درایران بیاد
16490164921649316494164951649916501164961649716498
1650016491

hyo savar
23-03-1391, 04:49 بعد از ظهر
عزیز دل
9 میلیون پول موتور میدی که موتور های پایین تر میان دستت میندازن 4 تا گاز بدی ، نخریدی که پز بدی و بشینی رخ موتورو نگاه کنی
بله هیوسانگ کاملترین موتور تا این قیمت هستش اما واقعا من خودم از میدان پاستور تا سرسبیل میرفتم موتور داغ میکرد خاموش میشد ، مگه چقدر راه بود؟ 5 دقیقه !
سرویس هیشکی اندازه من موتورو نمیبرد ، از امیر r1 بپرسید همیشه محک بودم اما با این وضع اندازه 9 میلیون ارزش نداره ، باید هم قیمت دایلیم بشه

****** عزیز شما درست میگی قبول ......

من 9 میلیون دادم که توی 250 های موجود در ایران تو همین کلاس ریس هم پز بدم هم رخشا نگاه کنم و هم ازش لذت ببرم البته به شکل صحیح .

شما از میدان پاستور تا سرسبیل رفتی موتور داغ کرده و خاموش میشده من که نبودم ولی خدایی اگر ترافیکم به فرض نبوده با چه دنده هایی و چه دور موتور هایی رفتی؟؟؟

من اگر با موتور تو ظهر برم بیرون که خلوت باشه خیابونا حداقل 40 تا 50 دقیقه باید با 1 و 2 برم تا همچین اتفاقی بیفته اونم با دور موتور های 4 تا 7 هزار منم نمیگم نمیشه ولی اگر همون مسیر را با 3 یا 4 سر گاز بری چه اشکال داره مسابقه یا درگ که ننداختی. :25r30wi:

از نظر سرویسم که دمت گرم که به موقع به موتور حال دادی ولی سرویسم به این معنا نیست که من بگم موتور را ماه به ماه مثلا میبرم فلان نمایندگی ما نمیگیم بده و ادم هست که تو خونه با یه زمان بیشتر و با سلیقه فردی خودش به جرات میتونم بگم بهتر از خیلی از نمایندگی ها به موتور رسیدگی میکنه.

والا من با راهنمایی های خوب . خیلی از دوستان و شما به موتورم رسیدگی کردم تا الان و حتی من مثل شما نه به نمایندگی هیو نه اگزوز فروشی و نه دیاگ و نه خیلی چیزای دیگه ار این موتور دسترسی کمتره ولی با این همه حرف و حدیث بازم ازش راضیم البته تو ایرا را میگم چون چاره ای دیگه و بهتر از این فعلا نمیشه؟؟؟؟!!!!

زنده بگور
23-03-1391, 05:07 بعد از ظهر
سی جی 125- 800 هزار تومانی بچه ها از تهران تا شمال بکوب رفتند اونم جاده کندوان موتور آخ نگفته ولی هیو با این قیمت به قول دوستمون مسافت پنج دقیقه داغ کنه، دیگه آدم می مونه چی بگه....
من تا یک ماهه پیش قصد خرید این موتور داشتم ولی از وقتی شروع کردم خوندن این تایپیک صرف نظر کردم.

mohsen46
23-03-1391, 06:11 بعد از ظهر
رفته بودم محک پیش بچه ها داشتن تعریف میکردن دونه دونه موتورایی مثل r1, gsx,......که توراه موندن پس این موتورا بد هستن؟؟؟
دلیل نمیشه موتور خاموش بشه یا برای کسی مشکل پیش بیاد موتور بد باشه هر وسیله ای رسیدگی میخواد همه ما دوست داریم فقط سواری بگیریم

Kami
23-03-1391, 06:33 بعد از ظهر
والا من با راهنمایی های خوب . خیلی از دوستان و شما به موتورم رسیدگی کردم تا الان و حتی من مثل شما نه به نمایندگی هیو نه اگزوز فروشی و نه دیاگ و نه خیلی چیزای دیگه ار این موتور دسترسی کمتره ولی با این همه حرف و حدیث بازم ازش راضیم البته تو ایرا را میگم چون چاره ای دیگه و بهتر از این فعلا نمیشه؟؟؟؟!!!!
دوست من
من یادمه شما موتورو بعد 2 ماه خریدن 50 کیلومتر باهاش راه رفته بودی و مشخصه موتوری که راه نره معایبشم معلوم نمیشه ، چاره دیگه ای نداریم اما میتونیم با پخش کردن این معایب قیمت هیوسانگ در ایران رو به 6 الی 7 میلیون برسونیم
در جواب دوستمون m46 باید بگم فکر نکنم کسی مثل من به موتور میرسید و چه خودم چه محک چه مرادی سرویس میکردیم موتورو
معایبی داره که قبلا هم گفتم و با قیمت 9 میلیون فعلی اصلا ارزش نداره
خواهشا الکی تعصب نشون ندین ،
راحتی که نداره ، شتابش که مگلی میگیرتش ، سرعتش که کیلومترش زیاد نشون میده ، وزنش که سنگینه واسه شهر ، داغ که میکنه ، فلاپ هاش به صدا که میوفته ، رنگش که مات میشه ، سیم گاز سری جدید که پاره میشه ، تو دنده مرده بر عکس مگلی و نینجا که اصلا راه نمیره ، لاستیک عقبش که لیز میخوره ، شارژر که میسوزونه و ...
کلا موتور خوبیه اما باید هم قیمت دایلیم بشه
و در ضمن اینو بگم که تقریبا هم قیمت نینجا 250 هست در خارج از ایران و تفاوت بسیار زیادی دارن و باید از نظر کیفیت هیوسانگ در مقابل نینجا حرفی برای گفتن داشته باشه که نداره

Kami
23-03-1391, 06:41 بعد از ظهر
و این رو یادم رفت بگم دوستان گلم
در کل جهان وقتی محصولی با مشکل رو به رو میشه مردم شاکی میشن و سریع شرکت سازنده راه حلی برای مشکلات پیدا میکنه
متاسفانه مردم ما هر جنس اشغالی رو بهشون بفروشن الکی ازش تعریف میکنن ، نمیدونم چرا اما همه مردم ما اینجورین بیشتریا
تا زمانی که بگید اره خوبه ، مشکل نداره ، و 9 میلیون پول این موتور رو بدین نه قیمتش میاد پایین نه فکری برای بهتر شدنش میکنن
پس یک صدا باشید و مشکلات رو جوری مطرح کنید که وفتی کویر موتور این تاپیک رو میخونه متوجه ناراضی بودن مردم عزیزمون بشه

mohsen46
23-03-1391, 06:42 بعد از ظهر
**** جان چه من هر هیوسوار دیگه ای حرفای شمارو تایید میکنه ولی این آخریا که از موتورت اعصابت خورد بود خیلی دیگه پیاز داغشو زیاد کردی!!!!!!
برای پایین آوردن قیمت هیو چارش نخریدن و بد گفتنه تا بازارش راکد بشه نه خریدنو بد گفتن !!!!!!!
پیکان با این همه بدیاش تو ایران میپرستیدنش!!!!!!!

Kami
23-03-1391, 06:44 بعد از ظهر
**** جان چه من هر هیوسوار دیگه ای حرفای شمارو تایید میکنه ولی این آخریا که از موتورت اعصابت خورد بود خیلی دیگه پیاز داغشو زیاد کردی!!!!!!
برای پایین آوردن قیمت هیو چارش نخریدن و بد گفتنه تا بازارش راکد بشه نه خریدنو بد گفتن !!!!!!!
پیکان با این همه بدیاش تو ایران میپرستیدنش!!!!!!!
بنده که فروختم رفت موتورو به همین دلایل که گفتم ، اما حاضرم نینجای 16 میلیونی بخرم که با کیفیت باشه
اگه با این قیمت نخریم مجبور میشن قیمت رو بیار پایین تا شاید 4 تا جوان دیگه که 9 میلیون پول ندارن بتونن با قیمت 7 میلیون بخرن و لذت ببرن
هیوسانگ جهانرو که 7 میلیون خریدم یه سری ایراد داشت این سری جدید هم که 7800 یه سری ایراد
اما در کل همون 7 میلیون 6 میلیون براش کافیه

امیر r1
23-03-1391, 11:36 بعد از ظهر
سلام دوستان **** راست میگه بنده خدا زیاد به موتور میرسید ولی **** تو هم من یادمه که خیلی حساسی رو موتورت بعدش اینجا ایرانه ماشیناشونم یکی خوب در میاد دوتا بد من یکی
رو میشناختم پراید خرید دید دنده عقب نداره هههههههه یکی دیگه از دوستانم 405 خرید صفر داشت دور میزد چرخ ماشینش در رفت ههههههههه

K.I.A
23-03-1391, 11:41 بعد از ظهر
جالبه که قدرتاشون هم باهم فرق میکنه! تو نمایندگی سایپا چنتا پراید بقل هم بودن که قدرتاشونو برحسبه کیلو وات رو شیشه جلو نصب بود /برچسب انرزی/
جالبه که هیچ کدوم قدرتاشون باهم یکی نبود یکی 59 اسب بخار و یکی 62 اسب بخار حساب شد!!!
تو انجینا این شرایط هم دخیله که چه جوری و تو چه شیفت و تایم کاری جم شده باشه/مثل همین موتورا....

K.I.A
24-03-1391, 12:37 قبل از ظهر
دوستان عکس هایی ازمدل 2012 این موتورهست که می بینیدالبته فکرنمیکنم بعضی ازاین مدل ها درایران بیاد
16490164921649316494164951649916501164961649716498
1650016491

رنگه نوک مدادی( یا همون:دلفینی- سربی-فیلی-طوسی-خاکستری!!!) نداره ؟

Aka
24-03-1391, 01:22 قبل از ظهر
4000$ که قیمت جهانیشه ، با این دلار میشه 7 تومن ، باید خیر دوستان وارد کننده رو هم در نظر بگیری دیگه !
این همین 7-8 نومن معقوله تو ایران البته ، نینجا چی که 2 برابر میشه ! اونم 4 هزار تاس !
تو خارج از کشور کسی واقعا احمقه که وقتی این 2 تا تقریبا هم قیمتن بره هیوسانگ بخره !!!

RIDER
24-03-1391, 01:55 قبل از ظهر
آکا جان آخه گمرکیه موتورایی که قطعه وارد میشنو مونتاژ میشن نصف موتورایی که یه سره وارد میشن مثل نینجا.حتی فلاپاشم اونجا بسته میشه چون شرکت وارد کنندش بی پدر و مادره فکر کنم یه دفتر زیر پله این نداشته باشه فقط ثبت شده که شرکت باشه.ولی بازم نینجارو ۴تومن سرش بیشک سود میکنن.خودشون فکر کنم از شرکت وارد کننده ۱۰تومن میگیرن واسه همین شهرای مختلف جاهای مختلف قیمتای مختلف داره .بسته به شرف مغازه دار داره میتونه ۱۱تومن بفروشه میتونه ۱۷تومن بفروشه.هیچ وقتم فکر نکنین این موتورا با دلار روز خریده میشه .موتورا اکثرا از کشورایی وارد میشن که واسه نفت و صادرات چون ایران تحریمه نمیتونن پول نفتو بهشون بدن در عوض به تاجراشون سرویس میدن.تاجر به دولت پول میده به قیمت دولتی پول اون کشور محاصبه میشه در عوض ال سی میگیره همون نامه اعتباری میره باهاش خرید میکنه شرکتم پولو از دولتش میگیره مثل چک میمونه دولتم از بدهیش به ایران کم میکنه .این شرکتای وارد کننده ام با هزار دوز و کلک وپارتی و به دلیل این که مثلا یمقدار از پول کشورو از این راه زنده کردن گمرکرم کمی تا بی شی یا کاملا میپیچونن.پس نتیجه میگیری پول گمرکیو تاحدی محدود و دلار آزاد همش کشکه

Mehdi Afkari
24-03-1391, 02:23 قبل از ظهر
رنگه نوک مدادی( یا همون:دلفینی- سربی-فیلی-طوسی-خاکستری!!!) نداره ؟

طوسی داره آقاکیاباقرمزفقط قاطیه.

فردا احتمال زیادمیرم گمرک کسی سوالی نداره بپرسم؟میخوام ببینم مدل 91 هیو اومده.رنگهای جدیدچی داره؟

K.I.A
24-03-1391, 07:19 قبل از ظهر
امار لاستیک برای هیو رو بگیر هم فابریکی هم غیره/

bike
24-03-1391, 07:08 بعد از ظهر
کسی از دوستان با هیو عضو فدراسیون تهران هست؟
اگه کسی هست یا اطلاعاتی در مورد عملکرد موتور تو پیست داره در سطح اموزشی (مبتدی) در مورد داغ شدن یا نشدن نسبت به اندازه تمرینات ممنون میشم اطلاعات بده

hyo savar
24-03-1391, 07:42 بعد از ظهر
اقا 2 روز پیش از تهران زنگ زده بودن گوشی را مغازه دوستم جا مونده بود دوستم گفت از کویر تماس گرفته بودند و پرسیده بودن که اقا شما هیوسانگتون مشکلی نداره ؟؟؟ اونم گفته بود خودش نیستش بعدظهر تماس بگیرید که من با خانوم طبیبی تماس گرفتم و گفت من حتما موضوع را پیگیری میکنم ببینم کدوم یک از همکارامون با من تماس گرفته؟؟؟ خودم شاخم در اومده بود که برای اولین بار از کویر برای سالم بودن موتور و کارکردش سوال کرده بودن

K.I.A
24-03-1391, 10:03 بعد از ظهر
کسی از دوستان با هیو عضو فدراسیون تهران هست؟
اگه کسی هست یا اطلاعاتی در مورد عملکرد موتور تو پیست داره در سطح اموزشی (مبتدی) در مورد داغ شدن یا نشدن نسبت به اندازه تمرینات ممنون میشم اطلاعات بده
یه هیو بود میومد با ما تمرین میکرد افتضاح بود تو پیست تازه به قوله خودش تقویت کرده بود راه نمیرفت!
عملکردش تو پیچ و ترمز گیری خوب بود اما نه شتاب داشت نه سرعت/
تو پیست در حاله حرکت به هیچ وجه خاموش نمیکنه چون دور همش بالاست اما با داغ کردن انجین راندمانش کاهش پیدا میکرد و دیگه اصلا راه نمیرفت!

K.I.A
24-03-1391, 10:05 بعد از ظهر
اقا 2 روز پیش از تهران زنگ زده بودن گوشی را مغازه دوستم جا مونده بود دوستم گفت از کویر تماس گرفته بودند و پرسیده بودن که اقا شما هیوسانگتون مشکلی نداره ؟؟؟ اونم گفته بود خودش نیستش بعدظهر تماس بگیرید که من با خانوم طبیبی تماس گرفتم و گفت من حتما موضوع را پیگیری میکنم ببینم کدوم یک از همکارامون با من تماس گرفته؟؟؟ خودم شاخم در اومده بود که برای اولین بار از کویر برای سالم بودن موتور و کارکردش سوال کرده بودن
بله تماس میگیرن و درصد رضایت و محله تعمییر گاه و قطعه فروشی هارو یاد اوری میکنن و اگه قطعه ای بخواید براتون سفارش میدن بیاد.

bike
24-03-1391, 11:18 بعد از ظهر
یه هیو بود میومد با ما تمرین میکرد افتضاح بود تو پیست تازه به قوله خودش تقویت کرده بود راه نمیرفت!
عملکردش تو پیچ و ترمز گیری خوب بود اما نه شتاب داشت نه سرعت/
تو پیست در حاله حرکت به هیچ وجه خاموش نمیکنه چون دور همش بالاست اما با داغ کردن انجین راندمانش کاهش پیدا میکرد و دیگه اصلا راه نمیرفت!
مرسي كيا جان از جوابتون
ولي در حال حاضر چون موتورو صفر گرفتم و تجربه سنگين سواري ندارم پرسيدم
چون با اقاي توميك صحبت كردم گفت براي اموزش ، سواري با حجم پايينتر براي دوره مبتدي بهتره
گفتم الان هزينه كنم ده ميليون اضافه برا ٦٠٠ ، اينو كه ضررشو دادم لا اقل يه اموزش با خطر پايينتر ازش بگيرم
نظر شما رو هم در اين مورد تجربه دارين بفرمايين ممنون ميشم
البته تا 2ماه فدراسيون انگار ثبتنام نميكنه
راستي كاسكتم قشنگه ؟ لورنزو تو ٢٠١١ قهرمان شده سرش بوده موتورو هم ميخام با عكس ستاره زرد و... ديزاينش كنم طرحشو تو gp ديدم ، بعد اجرا براتون ميذارم

dariush
24-03-1391, 11:20 بعد از ظهر
بله تماس میگیرن و درصد رضایت و محله تعمییر گاه و قطعه فروشی هارو یاد اوری میکنن و اگه قطعه ای بخواید براتون سفارش میدن بیاد.
تو شیرازم نمایندگی و تعمیرگاه داره؟

K.I.A
24-03-1391, 11:26 بعد از ظهر
مرسي كيا جان از جوابتون
ولي در حال حاضر چون موتورو صفر گرفتم و تجربه سنگين سواري ندارم پرسيدم
چون با اقاي توميك صحبت كردم گفت براي اموزش ، سواري با حجم پايينتر براي دوره مبتدي بهتره
گفتم الان هزينه كنم ده ميليون اضافه برا ٦٠٠ ، اينو كه ضررشو دادم لا اقل يه اموزش با خطر پايينتر ازش بگيرم
نظر شما رو هم در اين مورد تجربه دارين بفرمايين ممنون ميشم
البته تا 2ماه فدراسيون انگار ثبتنام نميكنه
راستي كاسكتم قشنگه ؟ لورنزو تو ٢٠١١ قهرمان شده سرش بوده موتورو هم ميخام با عكس ستاره زرد و... ديزاينش كنم طرحشو تو gp ديدم ، بعد اجرا براتون ميذارم
اقا تومیک در جریانه این موتورا هست به من خیلی تاکید کرد که با هیو هم میشه اما من با مگللی بهتر میرفتم/
کلاهتون عالیه. تمرین زیاد میرفتیم اما با هیو یه بار بیشتر نرفتم به نظرم خوب بود اما زمین بخوره راحت 1 تومن خرج داره اما مگللی مفده لوازمش

K.I.A
24-03-1391, 11:29 بعد از ظهر
تو شهرای بزرگ مثله اصفهان /مشهد/شیراز /شمال....داره اما دقیقشو از کویر بپرس

bike
24-03-1391, 11:40 بعد از ظهر
اقا تومیک در جریانه این موتورا هست به من خیلی تاکید کرد که با هیو هم میشه اما من با مگللی بهتر میرفتم/
کلاهتون عالیه. تمرین زیاد میرفتیم اما با هیو یه بار بیشتر نرفتم به نظرم خوب بود اما زمین بخوره راحت 1 تومن خرج داره اما مگللی مفده لوازمش
بله كيا جان اگه زمين بخوره كلا يه طرفش ميتركه!
اين لاستيكام كه بدرد اسكي ميخوره تا پيچ:icon_pf _97_:
شما از نظر اموزشي موافق هستين؟
بعدش يه چيزي؟ضايع نباشه با هيو و پيست ولباس موتورسواري و...تو مسيرو...؟!!!

K.I.A
24-03-1391, 11:46 بعد از ظهر
بله كيا جان اگه زمين بخوره كلا يه طرفش ميتركه!
اين لاستيكام كه بدرد اسكي ميخوره تا پيچ:icon_pf _97_:
شما از نظر اموزشي موافق هستين؟
بعدش يه چيزي؟ضايع نباشه با هيو و پيست ولباس موتورسواري و...تو مسيرو...؟!!!
لاستیکاشون تا گرم نشه چسبندگی نداره به نظره خودم مگللی تو پیچ خیلی بهتر از هیو هست از هر نظر /لاستیکاشون نسبت به قدرتشون خوبه برای ایستایی و پیچ/
برای اموزش چیزه دیگه ای جز این 2تا خوب نیستن .... تو پیست با براوو هم بیای باید با لباسه کامل باشی.

bike
24-03-1391, 11:57 بعد از ظهر
لاستیکاشون تا گرم نشه چسبندگی نداره به نظره خودم مگللی تو پیچ خیلی بهتر از هیو هست از هر نظر /لاستیکاشون نسبت به قدرتشون خوبه برای ایستایی و پیچ/
برای اموزش چیزه دیگه ای جز این 2تا خوب نیستن .... تو پیست با براوو هم بیای باید با لباسه کامل باشی.
كيا جان ميتونم برا جلو و عقبش پروتكشن نصب كنم؟
البته لاستيك عقبم ميتونم عوض كنم و يه لاستيكي بگيرم كه موتورو عوض كردم باز بدرد بخوره و جابجاش كنم
يه نيمه ريس 180/60/17 فقط خيلي از راندمان شتابش كم ميشه يا نه؟

K.I.A
25-03-1391, 12:03 قبل از ظهر
كيا جان ميتونم برا جلو و عقبش پروتكشن نصب كنم؟
البته لاستيك عقبم ميتونم عوض كنم و يه لاستيكي بگيرم كه موتورو عوض كردم باز بدرد بخوره و جابجاش كنم
يه نيمه ريس 180/60/17 فقط خيلي از راندمان شتابش كم ميشه يا نه؟
بله پروتکشن میتونید اما اگه دست ساز باشه به نظرم از هر نظر معقول تره/
لاستیک زاپنی و یا اروپایی بگیر مثله میشلن یا یوکوهاما یا دانلوپ .....
رو هیو نهایت 160 برای عقب بتونی بندازی /160 به بالا نیاز به تغییر تو دوشاخ داره و مقرون به صرفه نیست....
لاستیک اگه برای پیچ زدن خواستید بگیرید حتما به جنس /نوعه شرایط/ فاق لاستیک و گلش توجه کنید

Mehdi Afkari
25-03-1391, 02:14 بعد از ظهر

بله هست دوست عزیز.

Kami
25-03-1391, 06:31 بعد از ظهر
امروز نوید عزیز یه هیوسانگ مشکی خرید که مبارکش باشه
مرسی از مهران که همراهش رفته بود برای خرید ، منم اخر سر بهشون پیوستم

bike
25-03-1391, 07:52 بعد از ظهر
سلام **** جان
مبارک اقا نوید باشه
چندخریدین؟

Kami
25-03-1391, 07:54 بعد از ظهر
سلام **** جان
مبارک اقا نوید باشه
چندخریدین؟
سلام عزیز دل
800 تا کارکرده بود و سند سفید 8 میلیون

Mehdi Afkari
25-03-1391, 11:52 بعد از ظهر
مبارک باشه آقا نوید

انشاالله چرخش برات بچرخه دوست عزیز

bike
26-03-1391, 06:04 بعد از ظهر
سلام عزیز دل
800 تا کارکرده بود و سند سفید 8 میلیون
90 یا 91؟

Kami
26-03-1391, 06:05 بعد از ظهر
90 یا 91؟
مدل 90 بود گویا

bike
26-03-1391, 06:10 بعد از ظهر
امروز تو اوج گرما 2 ترک 60 کیلومتر رفتم
از نارمک تا پیست کارتینگ و برگشت و یکم هم تو محل چرخیدم
زیاد گازو به موتور نبستم دور موتور متوسط 5 تا 8و9 میانگین سرعت اتوبان 90 و 100 و تو محل 60 و70
خداییش اصلا داغ نکرد:19:

matrixaidin
26-03-1391, 08:37 بعد از ظهر
امروز نوید عزیز یه هیوسانگ مشکی خرید که مبارکش باشه
مرسی از مهران که همراهش رفته بود برای خرید ، منم اخر سر بهشون پیوستم
چی!؟!؟؟؟!!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟ !؟!؟
نوید جون مبارکه
چزخش برات بچرخه
مواظب باش مثل دایلیمت نشه
راستی دایلیم و چند دادی رفت!؟!؟!!
**** خودش کو /مهران کو/یکیشون بیان دیگه

jesse
26-03-1391, 09:21 بعد از ظهر
سلام بچه ها از همتون ممنونم واقعا قابل شما رو نداره(فقط اینکه این یارو مهرانه هم هیو داره اذیتم میکنه:42kmoig:) البته با مهران جان یه سری برچسب که طراحیش از خودمه روش جسبوندیم به نظر خودم قشنگ شد نظر شما چیه16618

02109002
26-03-1391, 09:25 بعد از ظهر
سلام بچه ها از همتون ممنونم واقعا قابل شما رو نداره(فقط اینکه این یارو مهرانه هم هیو داره اذیتم میکنه:42kmoig:) البته با مهران جان یه سری برچسب که طراحیش از خودمه روش جسبوندیم به نظر خودم قشنگ شد نظر شما چیه
سلام نوید جان

آقا مبارک باشه ، ایشاا... چرخش بچرخه برات و آنرود های بسیار بری باهاش
طرح های هم که رو موتور زدی جالب شده دادا .
:thanks:

jesse
26-03-1391, 09:27 بعد از ظهر
قربونت مرسی من ماله همتونم:999::999:

K.I.A
26-03-1391, 09:28 بعد از ظهر
مبارکت باشه/
رنگه طرحت قشنگه اما طرحه چیه؟
برو سریع برای موتورت یه هدرز با یه اگزوزه اروو یا توبرادرز بنداز.

ARSH
26-03-1391, 09:29 بعد از ظهر
رنگ فوق العاده پسر . مبارک باشه
طرح ها به نظرم بی هدفه . زیباست خیلی هم زیباست به خصوص رنگش اما هدفی رو دنبال نمیکنه براقه خیلی قشنگه
یه طرحی بزن که از جلو شروع شه و تا دم عقب موتور ختم شه ( نشد هم رو فلاپ ها خودشو خوب نشون بده ) و منظوری رو برسونه میتونه لوگو باشه یا یه طرح مفهومی و همچین چیزی
مثلا مانستر رو این رنگ بدجووووووووووووووووور جواب میده مانستر بزرگ که از بالای فلاپ بیاد پایین
خلاصه که رنگش فوق العادست ایشالا ردیف سوار شی و همین دیگه

ARSH
26-03-1391, 09:29 بعد از ظهر
راستی دوستان اگزوز فابریک هیوسانگ مارک خاصی هست ؟ مارک معروف ؟ اصلا اسم خاصی داره ؟

jesse
26-03-1391, 09:33 بعد از ظهر
طرح یه صلیبه مفهوم خاصی نداره از روی یه هیوسانگ دیگه که خارج بود کپی کردم البته عکسشو مهران بهم داد برای اگزوزم باید بگم دستم خالیه ولی میخام سفارش بدم ترکیه یه two brothers بیارن برام یه ماه دیگه

mohammad-h
26-03-1391, 09:44 بعد از ظهر
نوید جان مبارکه داداش . چرخش به شادی برات بچرخه
به نظرمنم طرح قشنگیه . چندخریدی موتورو؟

K.I.A
26-03-1391, 09:50 بعد از ظهر
دوستان لاستیک برای هیو میخوام؟
فابریکی در حد و نو کسی اماره قیمت مناسب داره؟
غیر فابریک چی؟

jesse
26-03-1391, 09:51 بعد از ظهر
راستشو بخام بگم 7.950 با بیمش برام 8.100 تموم شد

amir74
26-03-1391, 10:25 بعد از ظهر
فقط یه سوال اون برچسب دور لاستیکو از کجا خریدی؟چند خریدی؟اسمش چیه؟

K.I.A
26-03-1391, 10:40 بعد از ظهر
دوستان لاستیک برای هیو میخوام؟
فابریکی در حد و نو کسی اماره قیمت مناسب داره؟
غیر فابریک چی؟
کسی امار نداره!

فرشاد
26-03-1391, 11:34 بعد از ظهر
از کجا خریدین با این قیمت؟خوب خریدین...میشه ادرس بدین؟

matrixaidin
26-03-1391, 11:53 بعد از ظهر
نوید جان مبارکه
:crazy:

jesse
27-03-1391, 08:48 قبل از ظهر
از شهریاری خریدم برچسبای دور رینگم خودم درست میکنم با دستگاه برش به اصطلاح همون کاتر پلاتر

Hamid_brg1325
27-03-1391, 11:23 بعد از ظهر
رفیق اگزوز توبردارز یا اروو واقعا جوب میده .اون صدای بم خوشکلی که میخایم رو میده .کاری به خیلی بلند بودن صداش ندارم .فقط مثه تراکتور نباشه .
راستی منظور از هدرز چیه ؟
ممنون

Hamid_brg1325
27-03-1391, 11:28 بعد از ظهر
مبارکت باشه/
رنگه طرحت قشنگه اما طرحه چیه؟
برو سریع برای موتورت یه هدرز با یه اگزوزه اروو یا توبرادرز بنداز.

رفیق اگزوز توبردارز یا اروو واقعا جوب میده .اون صدای بم خوشکلی که میخایم رو میده .کاری به خیلی بلند بودن صداش ندارم .فقط مثه تراکتور نباشه .
ممنون

02109002
27-03-1391, 11:32 بعد از ظهر

برای کسب اطلاعات بیشتر به این تاپیک مراجعه کنید :

بااجازه از دوستان فنی،/ اگزوز و هدرز: ([Only registered and activated users can see links])

Hamid_brg1325
28-03-1391, 02:06 بعد از ظهر
لطفا آقا کیا جوابمو بدید که آیا این دو اگزوزی که اشاره کردی روی هیوسانگ سوار کردید خودتون و جواب هم داده یا نه ؟
ممنون

hyo savar
28-03-1391, 07:09 بعد از ظهر
امروز تو اوج گرما 2 ترک 60 کیلومتر رفتم
از نارمک تا پیست کارتینگ و برگشت و یکم هم تو محل چرخیدم
زیاد گازو به موتور نبستم دور موتور متوسط 5 تا 8و9 میانگین سرعت اتوبان 90 و 100 و تو محل 60 و70
خداییش اصلا داغ نکرد:19:

عزیز جان حالا حرف منا قبول دارید که گفتم اگر با همین اوضایی که هیو داره و رادیات اب نداره به شکل صحیح برونی مشکلی نداره هر چند بازم موتور داغ میکنه ولی نه دیگه در اون حد که میگفتن فقط بهترین روش موتور سواری با هیو اونم تو این گرما فقط رانندگی صحیحه و خیلیم باید اعتماد به نفسمون را زیاد کنیم که تحت تاثیر افرادی که در زمان حرکت ادما تحریک میکنن برای موتور سواری و گاز وویراژ جلوگیری کنیم. (جالب اینجاست که من هرچی میگم نمیدونم اقا ****** چرا میگه موتور را که نگرفتی که فقط باهاش پز بدی و بشینی نگاش کنی دوست عزیز اینطوریم که میگی نیست ؟؟؟؟؟

K.I.A
28-03-1391, 11:18 بعد از ظهر
1-به روغن هم خیلی مربوطه داغ کردنه هیو
2-به گاز هرز دادن
3-درگیری و بازی زیاد با کلاچ
4-ردلاین
5-نامناسب بودن دنده
6-تنظیم نبودن موتور و باد لاستیک
7-فشار زیاد و ترک داشتن
8- شرایط محیط مثله فصل تابستان
اینا تا حدودی تو داغ کردنه هیو دخیله

red behzad
29-03-1391, 12:02 قبل از ظهر
اینم از هیوسانگ ما
16694

Kami
29-03-1391, 12:07 قبل از ظهر
اینم از هیوسانگ ما
16694
مبارکه داش بهزاد ( پسر خاله مهران )
خوش اومدی

حاج محسن خط خطی
30-03-1391, 11:47 قبل از ظهر
سلام
دوستان چند روزه یه هیو اومده دستم (مال رفیقمه گذاشته خونه ی ما )
چند بار باهاش رفتم دور بزنم اما خیلی دنده هاش اذییتم کرد
دوستان تمامی موتور های raceهمینطوری هست؟؟؟؟
دنده ها بسیار خشک جا میره؟؟صدای تق دنده کاملا حس میشه
همشون اینجوری هستن یا این مشکل داره؟؟
خودم 220دارم دنده هاش بسیار نرمه

K.I.A
30-03-1391, 11:49 قبل از ظهر
موتور شما مشکل داره/

K.I.A
30-03-1391, 11:50 قبل از ظهر
احتمالا ماهک دنده و یا پدال دنده تنظیم نیست/ ویا روغن مشکل داره.

yamaha yzf r6
30-03-1391, 02:17 بعد از ظهر
بچه ها دوباره بدجوری رفتم تو فکر خرید هیو صفر یا در حد (منتها فعلا"مایه جور نیست قراره برسه )فقط هم مشکی .مزیت مونتاژ های کویر نسبت به جهانرویی چیه؟

Kami
30-03-1391, 02:20 بعد از ظهر
بچه ها دوباره بدجوری رفتم تو فکر خرید هیو صفر یا در حد (منتها فعلا"مایه جور نیست قراره برسه )فقط هم مشکی .مزیت مونتاژ های کویر نسبت به جهانرویی چیه؟
بد نیست خوبه
منتها الان قیمت کشیده بالا
در حد 1000 کیلومتر رو باید 8 پول بدی اونم مدل 90

yamaha yzf r6
30-03-1391, 02:29 بعد از ظهر
فکر کنم تا آخر پاییز و اوایل زمستون دست نگه دارم و اون موقع بخرم بهتر باشه چون قیمتها پایینه نظرتون چیه ؟

Kami
30-03-1391, 02:38 بعد از ظهر
فکر کنم تا آخر پاییز و اوایل زمستون دست نگه دارم و اون موقع بخرم بهتر باشه چون قیمتها پایینه نظرتون چیه ؟
مشخص نیست
فعلا که داره روز به روز گرون میشه
هیچی معلوم نیست
ریسک باید کرد

mehran
30-03-1391, 02:48 بعد از ظهر
کارت منطقیه منم همین کارو کردم.
الان بری گمرک محل نمیزارن بهت چون مشتری زیاد ولی من که زمستون رفتم فقط میخواستم قیمت بگیرم برای اینکه رنگ مسیو بهم نشون بده برد تو انبار اصلیشون:mypersianforum (531

mehran
30-03-1391, 03:24 بعد از ظهر
وقتی ساعت 7 صبح تو جاده با سرعت 100 تا مورد حمله قرار میگیری
[Only registered and activated users can see links]

dariush
30-03-1391, 03:45 بعد از ظهر
امروز اولین هیوسانگ رو توشیراز کشف کردم طرف حتی روی انجینشم برچسب سوزوکی نوشته بود من که از دور میدیدم (برای چند هفته)فکر می کردم سوزوکی هستش:4chsmu1:اخر وقت کردم برم چنتا عکس ازش بگیرم (طرف 4 چشمی موتورشو زیر نظر داره همیشه)167481674916750

[Only registered and activated users can see links]تنمم

bike
30-03-1391, 06:33 بعد از ظهر
16745
16746
16747

عزیز چه اتفاقی افتاده!!!؟
اخه فایل ها هم باز نمیشه!!!

farzad_sh_2020
30-03-1391, 09:33 بعد از ظهر
امروز اولین هیوسانگ رو توشیراز کشف کردم طرف حتی روی انجینشم برچسب سوزوکی نوشته بود من که از دور میدیدم (برای چند هفته)فکر می کردم سوزوکی هستش:4chsmu1:اخر وقت کردم برم چنتا عکس ازش بگیرم (طرف 4 چشمی موتورشو زیر نظر داره همیشه)167481674916750

[Only registered and activated users can see links]تنمم

آقا داریوش شیراز حداقل 10-15 هیوسانگ هست
یکی از علت هایی که فروختم همین هست
وقتی ما داشتیم تک بود

dariush
30-03-1391, 10:59 بعد از ظهر
آقا داریوش شیراز حداقل 10-15 هیوسانگ هست
یکی از علت هایی که فروختم همین هست
وقتی ما داشتیم تک بود
کاکو من تو شیراز این اولیش بود که دیدم ولی تا دلت بخواد پیشرو پارس هستش عجیبه که میگی 10--15 تا هستش ولی بازم خیلی نیستش هرکی میبینه کف میکنه

Alireza
31-03-1391, 02:27 قبل از ظهر
اقایون بحث رو به بیراهه نکشیم!!!

s1s1
31-03-1391, 07:06 قبل از ظهر
سلام ببخشید هیوسانگ رنگ سبز داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرشاد
31-03-1391, 07:57 قبل از ظهر
خیر...من ندیدم

s1s1
31-03-1391, 08:15 قبل از ظهر
ممنون عزیزم منم ندیدم ولی من الان میخوام یه هیوسانگ بخرم زنگ زدم دوستم خیلی وارد آشنا هم داره گفتم برام یه دونه جور کن گفت سبزش خیلی قشنگه کف کردم گفتم سبز نداره گفت داره قراره سه شنبه برم ببینم

Hamid_brg1325
31-03-1391, 11:26 قبل از ظهر
ایشالو که موفق باشید مدیران وب .
من که نفهمیدم اون بحث کجاش به بیراهه کشیده شده بود .
البته شاید بعد از نظر من یه کسی دری وری گفته باشه که فقط اون جوری میشه بگی بیراهه .
وبی که نظرات کاربرش را به این راحتی پاک کنه(که نشانه بی احترامیه) توش نظر نگذاریم بهتره .
البته از منابعش اگر سودی برسه بهره میبریم کماکان .

kourosh_bandit2
31-03-1391, 11:28 قبل از ظهر
اینم هیو های جدید که با اگزوز رنتال arrow توضیع میشه. مدل نیکد هم چراغ جلو با نیکد های قبلی فرق کرده باکش هم فرق داشت با مدل ریسش. 167891680016801

mohammad-h
31-03-1391, 11:30 قبل از ظهر
خیرسبز نداره .

kourosh_bandit2
31-03-1391, 11:33 قبل از ظهر
تاپیک هیو aquila 250 کجاس پیداش نکردم چندتا عکس دارم و ی نکته ای دیدم که دوستان شاید بتونن راهنمایی کنن.

ali khoramian
31-03-1391, 11:40 قبل از ظهر
هیوسانگ سبز نداره

Kami
31-03-1391, 11:40 قبل از ظهر
تاپیک هیو aquila 250 کجاس پیداش نکردم چندتا عکس دارم و ی نکته ای دیدم که دوستان شاید بتونن راهنمایی کنن.

Kami
31-03-1391, 11:59 قبل از ظهر

عکس ها روی سایت نرفته بود مهران ، حجم عکس هارو کم کردم بعدش اپلود کردم

amir74
31-03-1391, 12:32 بعد از ظهر
وووواااووو چقدر بد این حشره ها کجا بودن ادم تو این صحنه باید چکار کنه؟
اگه کلاه نداشته باشی این موقه ها باید چکار کنی؟ (مخصوصا اونایی که از کلاه بدشون میاد)می فهمن کلاه به چه درد می خوره

Alireza
31-03-1391, 01:07 بعد از ظهر
ایشالو که موفق باشید مدیران وب .
من که نفهمیدم اون بحث کجاش به بیراهه کشیده شده بود .
البته شاید بعد از نظر من یه کسی دری وری گفته باشه که فقط اون جوری میشه بگی بیراهه .
وبی که نظرات کاربرش را به این راحتی پاک کنه(که نشانه بی احترامیه) توش نظر نگذاریم بهتره .
البته از منابعش اگر سودی برسه بهره میبریم کماکان .

این که تو شیراز چه کسی هیو داره یا نداره یا اسمش چیه نه مطلب مفیدیه نه اطلاع رسانیه
هیچ پستی بیخودی پاک نمیشه اگه قرار بود اینطور باشه سایت به اینجا نمیرسید
پست های اسپم همیشه پاک میشن

hossein_cbr
31-03-1391, 05:15 بعد از ظهر
ببخشید یه سوال داشتم
اگزوزی که روی موتور آقا مهران هست اسمش چیه؟

dariush
31-03-1391, 06:32 بعد از ظهر
اینم یدونه دیگه بخاطر اگزوزش ازش عکس گرفتم اگزوز جالبی داره البته اگه مدیر عزیز نگه اسپم شده
168301683116832

mehran
31-03-1391, 06:36 بعد از ظهر
ببخشید یه سوال داشتم
اگزوزی که روی موتور آقا مهران هست اسمش چیه؟
با سلام اسم خاصی نداره ساخت چین هستش
ولی من با کوچیک بودنش و صداش خیلی حال میکنم

alizebel
31-03-1391, 06:43 بعد از ظهر
هیو مو می خوام بفروشمش 10 روز خریدم خسته شدم هرکی میبینه می خواد سوار شه
مدل 91 رنگشم قرمزه 1000 تا رفته فقط

mehran
31-03-1391, 06:54 بعد از ظهر
اینم یدونه دیگه بخاطر اگزوزش ازش عکس گرفتم اگزوز جالبی داره البته اگه مدیر عزیز نگه اسپم شده
168301683116832
اگزوز سمت چپیه فکر کنم الکی باشه آخه هیچی دوده نداره
کسی میدونه این لاستیک مارکش چیه؟؟تو تهران کسی دیده؟؟؟

dariush
31-03-1391, 07:01 بعد از ظهر
اگزوز سمت چپیه فکر کنم الکی باشه آخه هیچی دوده نداره
کسی میدونه این لاستیک مارکش چیه؟؟تو تهران کسی دیده؟؟؟
اگزوزش از پایین 2 شاخه شده بود رفته بود سمت انجین فکر نکنم الکی باشه

02109002
31-03-1391, 07:15 بعد از ظهر
هیو مو می خوام بفروشمش 10 روز خریدم خسته شدم هرکی میبینه می خواد سوار شه
مدل 91 رنگشم قرمزه 1000 تا رفته فقط

با سلام

برای فروش موتور سیکلت خود با رعایت قوانین خرید و فروش ([Only registered and activated users can see links]) در بخش مربوطه تاپیک بزنید :

بازارچه ([Only registered and activated users can see links])

ali khoramian
31-03-1391, 07:24 بعد از ظهر
اما دمش گرم با اینکه جوات شده ولی قشنگه

RIDER
31-03-1391, 09:40 بعد از ظهر
من تو کفم شیرازی های عزیز چه اسراری دارن هالا هیوسانگ سوزوکی جی اس ایکس باشه حداقل برچسب کاواساکی میزد که با اون یکی متفاوت باشه.این اگزوز دوتایی ها بیشک برا موتورمشکل ایجاد میکنه فکر نکنم جالب بشه صداشم حتما خفه میشه

dariush
31-03-1391, 10:11 بعد از ظهر
من تو کفم شیرازی های عزیز چه اسراری دارن هالا هیوسانگ سوزوکی جی اس ایکس باشه حداقل برچسب کاواساکی میزد که با اون یکی متفاوت باشه.این اگزوز دوتایی ها بیشک برا موتورمشکل ایجاد میکنه فکر نکنم جالب بشه صداشم حتما خفه میشه
صداش طوری بود که کل دروازه اصفهان ( یه چی تو مایه گمرک تهران هستش) فقط صدای این بودش

amir74
31-03-1391, 10:21 بعد از ظهر
حالا صداش قشنگ بود یا نه؟
لاستیکش خیلی خوشگله چه لاستیکی هست؟
تازه یه اینه هم نداره اون ارم سوزوکیشم خیلی تابلو زده

Mehdi Afkari
01-04-1391, 03:07 بعد از ظهر
دیروزگمرک بودم قیمت هیوسانگ گرفتم.

مدل

قیمت

91

9/800/000

90

8/900/000

Ali
02-04-1391, 09:40 قبل از ظهر

hyo savar
02-04-1391, 03:01 بعد از ظهر
هیوسانگ 250 ابی - سفید

781b438dd9999c81a05f7ba292ccc30c235609

اگزوز 2برادرز بر روی هیو

7e606ce4f38ce4afd3b8aa1387613475235633

جابجایی هوایی هیو 250

نمایی از علاقه زیاد زیاد یک فرد به هیو (ازن ممنونم!!!!!:25r30wi::14: ) دادا لاعقل صبر کن بیام پایین بعد بوسم کن....

alizebel
02-04-1391, 03:16 بعد از ظهر
دیروزگمرک بودم قیمت هیوسانگ گرفتم.

مدل

قیمت

91

9/800/000

90

8/900/000

\فداتشم من یه مدل 91 قرمز دارم 2تا کار کرده میدم8300000

s1s1
02-04-1391, 07:11 بعد از ظهر
سلام یه سوال این که میگن هیو خاموش میکنه چجوریه یعنی دیگه روشن نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:4chsmu1:

bike
02-04-1391, 07:19 بعد از ظهر
اقا تو سرعت بالا تو اتوبان یه ذره ترمز عقبو فشار بدم تایر عقب قفل میکنه
خیلی خطرناکه
البته دیسک عقب خط افتاده و لنتشم موتور سنگین بهش انداختم
کلا این حالت طبیعی یا به خاطر خطای دیسک
اقا **** قبلا در مورد ترمزای سری کویر که قویتره نظراتی دادن وممنون میشم در این مورد راهنمایی بفرمایند

bike
02-04-1391, 07:24 بعد از ظهر
سلام یه سوال این که میگن هیو خاموش میکنه چجوریه یعنی دیگه روشن نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:4chsmu1:

نه عزیز وقتی خیلی داغ کنه و در جا کار کنه خاموش میشه
دوباره روشنش کنی گاز بدی روشن میمونه مگه خیلی داغ شده باشه که تا حالا برا من اتفاق نیوفتاده که بدونم
ولی فکر نکنم به این سادگیا همچین بلایی سرش بیاد. برای من که تا حالا پیش نیومده

Kami
02-04-1391, 07:26 بعد از ظهر
اقا **** قبلا در مورد ترمزای سری کویر که قویتره نظراتی دادن وممنون میشم در این مورد راهنمایی بفرمایند

سلام دوست من
ترمز های موتور حساسه تو سرپایینی مخصوصا
اما عادی نیستش که با کوچکترین فشاری روی پدال ترمز عقب قفل بشه
پیشنهاد میکنم اگه دیسک خط افتاده عوض کنی چون اگه قفل بشه تو سرعت بالا حتی واسه 1 ثانیه میتونه با لاستیک خشکی که داره سریع شمارو زمین بزنه و ... :minzdr:

bike
02-04-1391, 07:50 بعد از ظهر
سلام دوست من
ترمز های موتور حساسه تو سرپایینی مخصوصا
اما عادی نیستش که با کوچکترین فشاری روی پدال ترمز عقب قفل بشه
پیشنهاد میکنم اگه دیسک خط افتاده عوض کنی چون اگه قفل بشه تو سرعت بالا حتی واسه 1 ثانیه میتونه با لاستیک خشکی که داره سریع شمارو زمین بزنه و ... :minzdr:

سلام **** جان
قیمت دیسک عقب چقدره؟
قبلا هم فرموده بودید لنت رو وقتی تموم شد فابریک بندازم
حالا دیسکو عوض کردم همین لنت موتور سنگین که روش بندازم یا فابریکیشو؟ چون میترسم فابرکیه دوباره دیسکو خط بندازه
ماشاا.. خطای عمیقیم داره
روزای اول که خریده بودم تازه بیشتر به عقب فشار مایوردم الان خیلی تو ترمزا درصد فشار به جلو رو بیشتر کردم
ولی اولاش فک میکنم اینجوری نمیشد
یه راهنمایی در مورد تعویض لاستیک و سایزو قیمتش میتونی بکنی
اقای قادر احمدی تعمیر کار محک میگفت تا 180 زیرش جا میشه بی دردسر!!!

Kami
02-04-1391, 07:55 بعد از ظهر
سلام **** جان
قیمت دیسک عقب چقدره؟
قبلا هم فرموده بودید لنت رو وقتی تموم شد فابریک بندازم
حالا دیسکو عوض کردم همین لنت موتور سنگین که روش بندازم یا فابریکیشو؟ چون میترسم فابرکیه دوباره دیسکو خط بندازه
ماشاا.. خطای عمیقیم داره
روزای اول که خریده بودم تازه بیشتر به عقب فشار مایوردم الان خیلی تو ترمزا درصد فشار به جلو رو بیشتر کردم
ولی اولاش فک میکنم اینجوری نمیشد
یه راهنمایی در مورد تعویض لاستیک و سایزو قیمتش میتونی بکنی
اقای قادر احمدی تعمیر کار محک میگفت تا 180 زیرش جا میشه بی دردسر!!!
در مورد قیمت دیسک تاحالا عوض نکردم و قیمتشو ندارم
اما اینکه لنت غیر فابریک بندازی رو موتور توصیه نمیکنم
دیسک الکی خط نمیوفته حتما دفعه اول علتی داشته
در مورد لاستیک هم اطلاع دقیق ندارم

K.I.A
02-04-1391, 08:06 بعد از ظهر
لاستیک 180!!! به راحتی هرگز نمیشه نهایت 160 بره زیرش /بیشتر از این باید زنجیر و قاب زنجیر و دوشاخ عقب و....تغییر بکنه/اون وقت مانور موتور بسیار بد میشه.

bike
02-04-1391, 08:26 بعد از ظهر
لاستیک 180!!! به راحتی هرگز نمیشه نهایت 160 بره زیرش /بیشتر از این باید زنجیر و قاب زنجیر و دوشاخ عقب و....تغییر بکنه/اون وقت مانور موتور بسیار بد میشه.
بله کیا جان قبلا هم فرموده بودین بهم
نمیدونم این بنده خدا چی میگه
شما چه برند لاستیکی رو پیشنهاد میکنی که نرمتر باشه؟
راستی بوغشم خیلی ضایعست و با چه بوغی عوض کنم؟
و انگار شمع فابریکش NGK هستشو درسته؟
نظری در مورد تعویض شمع ها دارین؟:acigar:

farzad_sh_2020
02-04-1391, 08:55 بعد از ظهر
صداش طوری بود که کل دروازه اصفهان ( یه چی تو مایه گمرک تهران هستش) فقط صدای این بودش

سلام
داریوش جان این موتور من چندبار از نزدیک دیدم حتی باهم کورس هم گذاشتیم توی ملاصدرا
کم میاورد نسبت به موتور من
صدای اگزوزش وقتی تنها باشه خوبه ولی من با تایگر گاز که دادم روش کم شد
به نظر من که خیلی زشت شده موتور
اگر اگزوز مارک بود آره ولی این اگزوزهای چینی خیلی ضایع هست
روز 4شنبه حتماً دیدیش
چون داشت خودشو میکشت همش دور میزد بدون هیچ تجهیزاتی و سر دروازه هم نزدیک بود بره تو اتوبوس

dariush
02-04-1391, 10:53 بعد از ظهر
سلام
داریوش جان این موتور من چندبار از نزدیک دیدم حتی باهم کورس هم گذاشتیم توی ملاصدرا
کم میاورد نسبت به موتور من
صدای اگزوزش وقتی تنها باشه خوبه ولی من با تایگر گاز که دادم روش کم شد
به نظر من که خیلی زشت شده موتور
اگر اگزوز مارک بود آره ولی این اگزوزهای چینی خیلی ضایع هست
روز 4شنبه حتماً دیدیش
چون داشت خودشو میکشت همش دور میزد بدون هیچ تجهیزاتی و سر دروازه هم نزدیک بود بره تو اتوبوس
سلام اقا فرزاد عزیز
منم خیلی با این اگزوزه حال نکردم ولی خیلی جالب بود برام که اومده بود کل سیستم اگزوزه رو عوض کرده بود و 2 اگزوزه کرده بودش
حالا این اگزوزه وافعا چینی هستش ؟؟؟
راستی داشت موتورشو میفروخت و من که از نزدیک دیدمش به نظرم موتوره تمیزی نبودش

K.I.A
02-04-1391, 11:35 بعد از ظهر
بله کیا جان قبلا هم فرموده بودین بهم
نمیدونم این بنده خدا چی میگه
شما چه برند لاستیکی رو پیشنهاد میکنی که نرمتر باشه؟
راستی بوغشم خیلی ضایعست و با چه بوغی عوض کنم؟
و انگار شمع فابریکش NGK هستشو درسته؟
نظری در مورد تعویض شمع ها دارین؟:acigar:
بله فابریکش ngk هست/ عوض کنید 2 پلاتینه دنزو بندازید .
من بوقه سوناتا بستم روش حرف نداره.

لاستیک خوب فقط میشلن و پیرلی/اما بعد از اون دانلوپ و یوکوهاما و کومهو....

Mehdi Afkari
02-04-1391, 11:37 بعد از ظهر
\فداتشم من یه مدل 91 قرمز دارم 2تا کار کرده میدم8300000
عزیزم لطفا درقسمت بازارچه مطرح کنید.قصدمن فقط دادن قیمت روز بودهمین.

K.I.A
03-04-1391, 12:02 قبل از ظهر
رو هیو این حرکت 2 تا اگزوز کردن جالب میشه/
1- رخش با حال میشه از پشت
2-صدا بیس دار میشه
3-صدا استریو میشنوید از پشت
و بدیش اینه که ولومه صداش کم میشه/

farzad_sh_2020
03-04-1391, 08:35 قبل از ظهر
سلام اقا فرزاد عزیز
منم خیلی با این اگزوزه حال نکردم ولی خیلی جالب بود برام که اومده بود کل سیستم اگزوزه رو عوض کرده بود و 2 اگزوزه کرده بودش
حالا این اگزوزه وافعا چینی هستش ؟؟؟
راستی داشت موتورشو میفروخت و من که از نزدیک دیدمش به نظرم موتوره تمیزی نبودش

موتورش که خیلی داغون هست
فقط باکش و فلاپ هخا رو نگاه کن همش خط های عمقی داره
خوبه مدل 90 هم هست
نه کیا جان این اصلاً صداش جالب نشده و اینجوری که شما تصور کنی
چون فکر کنم فقط خواسته دکور بده و اگزوزهاش خیلی مضخرف هست

K.I.A
03-04-1391, 11:02 قبل از ظهر
یکی از بچه محلامون که عضوه همین فروم هم هست 2 اگزوزه یوشی بسته صداش عالی شده و رخه موتور/
اگر اصولی انجام بشه خوب در میاد //[Only registered and activated users can see links]

mohsen46
03-04-1391, 11:51 قبل از ظهر
بیزحمت ازش عکس میزاری

farzad_sh_2020
03-04-1391, 12:38 بعد از ظهر
یکی از بچه محلامون که عضوه همین فروم هم هست 2 اگزوزه یوشی بسته صداش عالی شده و رخه موتور/
اگر اصولی انجام بشه خوب در میاد //[Only registered and activated users can see links]

کیا جان شما یوشی رو با این اگزوزهای چینی مقایسه میکنی ؟

Alireza
03-04-1391, 02:25 بعد از ظهر
البته این یوشی هم چینیه

bike
05-04-1391, 12:59 قبل از ظهر
2 روز عجب خاکی میخوره این تاپیک
بعد از کلی تحقیقات به یه سری نتایج نظری در مورد لاستیک خدمتتون عرض کنم
اولا که لاستیک 180/55/17 بدون تغییر دوشاخ تو هیو جا میشه حتی بدون دستکاری قاب زنجیر!
ولی اصلا کار جالبی نیست که فکرکنید لاستیک پهن میشه و جنسش بهتر و دیگه سر نمیخوره!
بلکه استادی در این مورد به من گفت اگه با لاستیک خودش با دست زمین بخوری با لاستیک پهنتر با صورت میخوری زمین!
چونکه وقتی لاستیک رو پهن تر میکنیم رینگ که پهن تر نمیشه , در نتیجه لاستیک هم چون استریت نیست و گرد , از دو طرف داخل بیشتر جمع میشه و حتی صطح اصطکاک کمتری با زمین پیدا میکنه و لاستیک یه شکل کله قندی پیدا میکنه!!!

bike
05-04-1391, 11:10 بعد از ظهر
دوستان هيو سوار تو سرعتاي بالا مخصوصأ تو سرپايين ها ي اتوبان روي ترمز عقبشون دقت و حساسيت كامل داشته باشند،مخصوصأ سري مونتاژ كوير ،كه با كمترين فشاري تاير عقب قفل ميكنه !!!
اين اتفاق تو سرپاييني مدرس با سرعت حدود فكر كنم ١٢٠ يا بيشتر كه تو يه ترمزگيري متوسط كه حدود بالاي ٨٠ درصد فشار روي چرخهاي جلو بود حدود ١ ثانيه عقب قفل كرده بود و برعكس سربالايي تاير جيغ هم نميزد كه من سريع متوجه انحراف عقب موتور شدم كه كلا كل ماجرا حدود يكي دو ثانيه بود و اگه ديرتر متوجه ميشدم يا يك يا دو ثانيه ديرتر ترمز عقبو ول نميكردم الان تو جمعتون نبودم
واينم در نظر داشته باشيد كه اگه دو ترك ترمز عقبتون خوب عمل ميكنه يا تو سربالايي اصلا قابل مقايسه با موارد ديگه نيست و گول نخوريد!
سعي كنيد تو مسيراي خلوت و سرعتهاي مختلف با احتياط ترمزگيري خودتون و عملكرد ترمز و موتورتون رو تست كنيد تا در مواقع حادثه ساز امادگي ذهني و عملكردي مناسبي داشته باشين:grouphugg:

mehran
06-04-1391, 10:16 قبل از ظهر
منم این مشکلو دارم با این لاستیکش که فقتی قفل میکنه صدای جیغ نمیده و آدم باید از روی انحراف عقب موتور متوجه بشه

Kami
09-04-1391, 08:56 قبل از ظهر
عجب رنگ قشنگیه
واقعا 2012 هیوسانگه یا خودشون طرح دادن؟
بچه های اصفهان کسی اطلاع نداره کویر موتور این رنگو اورده یا نه؟
هرچند اخر های ماه داریم میایم شرکت کویر خودم باهاشون حرف میزنم ، بد جوری این رنگش چشمو گرفته

سید حمید
09-04-1391, 11:38 قبل از ظهر
17065 به افتخار دوستان هیوسانگی :clap::clap::clap:

mohsen46
09-04-1391, 11:45 قبل از ظهر
خوشگل شده
۶۵۰هست

MPCO
09-04-1391, 01:57 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
يه مدت زيادي من نبودم..........................تعميرات ecu هيوسانگ و تمامي ecu هاي موتور هاي انزكتوري و تعميرات سيم كشي هيوسانگ (البته سيم كشي engin)در اصرع وقت
دوستاني كه مشكلات ecu دارن ميتونن با شماره 09357744713 تماس بگيرن

Kami
09-04-1391, 03:20 بعد از ظهر
این 2 رنگ زیبا ترین طرحیه که از طرف هیوسانگ دیدم
مخصوصا سفید مشکی

Kami
10-04-1391, 08:13 بعد از ظهر
نظر سنجی برای رنگ مورد علاقه شما در مورد این موتور اضافه شد

MPCO
10-04-1391, 08:38 بعد از ظهر
17155

bike
10-04-1391, 11:05 بعد از ظهر
اقا اين قرمز سفيد كجاست كه مورد علاقه باشه يا خير؟!!!
اگرم از اين دو رنگ 2012 است كه عكساشو از تو نت ميزاريم پس چرا قرمز،مشكي و بالعكسشو تو نظر سنجي نذاشتين؟؟؟
يا اين رنگ سليقه اي وارد نظر سنجي شده!!!

Kami
10-04-1391, 11:07 بعد از ظهر
اقا اين قرمز سفيد كجاست كه مورد علاقه باشه با خير؟!!!
اگرم از اين دو رنگ 2012 است كه عكساشو از تو نت ميزاريم پس چرا قرمز،مشكي و بالعكسشو تو نظر سنجي نذاشتين؟؟؟
يا اين رنگ سليقه اي وارد نظر سنجي شده!!!
قرمز سفید داره وارد میشه توسط کویر
رنگ زیاد داره هیوسانگ ، نظرسنجی بیشتر از 10 تا گزینه قبول نمیکنه

Kami
11-04-1391, 08:21 قبل از ظهر
قرمز سفید هیوسانگ رو کسی جایی دید خریداریم
خبرم کنه : 09124371042

RIDER
11-04-1391, 10:09 قبل از ظهر
من یه جا دیدم **** دیشب تو خابم بود:crazy:.دیدی بهت گفتم بازم میری سمت هیوسانگ سرنوشتت بهش گره خورده اصلا هیوسانگ بهت میاد نینجارو ول کن این گنده ترو هیکلی تره.این رنگ جدیداشم اگر بیاد واقعا ارزش خرید داره

hoopaad
11-04-1391, 12:26 بعد از ظهر
**** بیخیال! مگه دنبال نینجا سبز نبودی؟ دو تا هیو داشتی یه موتور جدید بگیر!

hyo savar
11-04-1391, 10:50 بعد از ظهر

نشد دیگه ****** شما همچین نفرین میکردی هیو را که حساب نداره اونم با 2 تا هیو که داشتی یعنی 2 بار با توجه با علاقه و تجربه خودت از سوراخ 2باز گزیده شده دیگه برای بار 3 چرا؟؟؟؟ هرچند که اگر با حرفای من دوستان هیو سوار کنار بیان این هیو خداییش مرگ نداره حالا از قطعات گرفته تا..... و اینقدر هم تو سرش نزنین چاره ای نیست ایرانه و همین چند تا 250 ****** حلا این رنگم که میگی گیر بیاری فرقی نداره موتور همون موتوره فقط ظاهرش عوض شده ( ضرب المثله میگن خر همون خره فقط پالانش عوض شده )؟؟؟؟ غیر اینه؟؟؟ این هیو اینقدرم مجرم نیست!!!!

Masoud
12-04-1391, 09:57 قبل از ظهر
**** جان بخر من امروز با بچه های بازار صحبت کردم گفتن داره گرون می شه .... عجله کن باس خرید موتور تابستون در راهه و جاده تو را می خواند و قیمت ها هم افزایش خواهد یافت .... بدو پســـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــر.............:khak:

Ali
12-04-1391, 11:04 قبل از ظهر

Babak
12-04-1391, 11:10 قبل از ظهر
مشکی خاکستریش فوق العاده است فقط یه تغییر تو اگزوز هم میدادنخیلی خوب میشده یه جورایی اگزوزش خیلی ساده است و میزنه تو ذوق:hanghead:

Ali
12-04-1391, 11:27 قبل از ظهر
مشکی خاکستریش فوق العاده است فقط یه تغییر تو اگزوز هم میدادنخیلی خوب میشده یه جورایی اگزوزش خیلی ساده است و میزنه تو ذوق:hanghead:
منم عاشق همین رنگش شدم بنظرم با همین اگزوز ارو های کویر خیلی خوب میشه با توبرادرز هم خوب میشه

ap_peiki
12-04-1391, 11:32 قبل از ظهر
اینا تو ایرانم میاد؟؟

Ali
12-04-1391, 11:35 قبل از ظهر
اینا تو ایرانم میاد؟؟اینا طرحهای 2012 هستش اینایی که الان توی بازارن همشون 2011 هستن اگر کویر بخواد بازم هیو بیاره دیگه مجبوره سری بعدی رو 2012 بیاره

ap_peiki
12-04-1391, 12:52 بعد از ظهر
پس این قرمز سفید که رفیقت میگه چیه ؟

Ali
12-04-1391, 12:56 بعد از ظهر
پس این قرمز سفید که رفیقت میگه چیه ؟اون مدل 2012 هست که هنوز نیومده

Kami
13-04-1391, 10:08 قبل از ظهر
قرمز مشکیشم بدک نیست :au:

hyo savar
13-04-1391, 10:49 بعد از ظهر
منم عاشق همین رنگش شدم بنظرم با همین اگزوز ارو های کویر خیلی خوب میشه با توبرادرز هم خوب میشه

منم موافقم ولی با 2برادرز موافق ترم درسته دوستان چرا ساکتی پس علی اقا ( لاکی ):icon_pf _99_:

hyo savar
13-04-1391, 10:53 بعد از ظهر
قرمز مشکیشم بدک نیست :au:

همه رنگاش خوبه خدایی ولی به نظر من سفیدش بهتره نه برای اینکه از من سفیده برای اینکه مانور بیشتر میشه برای تغییرات ظاهری و... روش انجام داد و یه جورایی زیادم تو چشم نیست که نوع رنگش زودم از مد بیوفته و به قول معروف یه چیز ساده همیشه میگن مد میمونه و از مد نمیوفته.

RED-LINE
14-04-1391, 11:00 قبل از ظهر
سفيد مشكي،سفيدكربني جديد،در اخرم خود سفيدش خيلي قشنگن
قرمز هم در مرحله بعد...

Sent from my iPhon using Tapatalk

Ali
15-04-1391, 10:31 قبل از ظهر
فیتر روغن k&n برای هیوسانگ:

[Only registered and activated users can see links]&&/wEXBgUIQVBQX1RZUEUFAnBzBQ5SRUZFUkVOQ0VfTkFNRQUKQVB QX1NFQVJDSAUJQVBQX01PREVMBQxHVDI1MFIgQ29tZXQFCEFQU F9NQUtFBQdIWU9TVU5HBQpBUFBfRU5HSU5FBQMyNTAFCEFQUF9 ZRUFSBRNBTEwgb3IgVW5rbm93biBZZWFy6bJWYmJaSQces0rGr P4ENNRMGOEmtjSm/ntbwcJFnMc=

behzad001
15-04-1391, 05:53 بعد از ظهر
منم بلاخره یه هیو مشکی مدل 91 خریدم:happy4:

behzad001
15-04-1391, 05:56 بعد از ظهر
اگه مواردی در مورد هیو هست که باید بدونم بهم کمک کنید ممنون میشم

RED-LINE
15-04-1391, 09:55 بعد از ظهر
مبارك
چند؟
اگر استفاده شهري زياد داري ميتوني يه فن دوربالا روش اضافه كني حرارتش كمتر بشه

Sent from my iPhon using Tapatalk

bike
16-04-1391, 01:05 قبل از ظهر
مباركتون باشه، چند خريدين؟
تاپيك كامل بخونيد نكات اموزنده زيادي داره،
اگه بخواين از گارانتي استفاده كنيد بايد تا كيلومتر ١٠٠ تا ببريد نمايندگي سرويس كنه و دياك بزنه و يه برگه كه مثل فاكتوره دريافت كنين
سعي كنيد بيشتر با گاز معمولي بريد تا تو اب بندي موتور زياد داغ نكنه و بهش فشار نياد
فن دور بالا هم به برق موتور اسيب ميرسونه و شما با تعويض يه اگزوز خوب قهرماني خيلي به گرم نكردن انجين ميتونين كمك كنين
مواظب ترمز عقب و لاستيك عقب باشين كه سر نخوره و بشدت خطرناكه!
ترجيحأ از بنزين سوپر استفاده كنين

Kami
16-04-1391, 01:14 بعد از ظهر
تبریک و ... در پیغام خصوصی
پست های تبریک و اسپم پاک میشن

behzad001
16-04-1391, 08:16 بعد از ظهر
خیلی ممنون کلا با بیمه اش 9500 تموم شد رفتم گارانتیش و راه انداختم

راستی دوستان فن بندازم یا نه اسم یه اگزوز خوب بگید و از کجا فن و اگزوزو تهیه کنم:297:

farzad_sh_2020
16-04-1391, 10:09 بعد از ظهر
سلام
مبارک باشه
اگزوز تایگر اصلی بگیر راحت . سمت اگزوز های برند ولی چینی نرو . مثل یوشی چینی
این دو روز با روان بیرون بودم . بعضی جاها تو جاده دلم برای هیو و سرعت تنگ میشد شدید
ولی خب بعدش توی ترافیک میگفتم خوب شد با هیو نبودم وگرنه این 2 دقیقه که با روان از همه جا رفتم بالا با هیو باید 1 ساعت میرفتم :دی

ولی خب هر موتوری حس خودش رو داره . کلاً چون مسیر تفریحی بود زیاد ترافیک بود و من هم با روان حال کردم و یکجا پلیس بیچاره زیر خاک شد :دی خوب به من چه ندیدمش :دی

شاید پالس رو بفروشم و روان بشه موتور شهری و آفرودم و یک هیو باز بخرم . سرعت بد کرمی داره .

hyo savar
16-04-1391, 10:12 بعد از ظهر
نمایی از کیلومتر باز شده هیو و به علت کار نکردن ساعت و عقب ماندن ساعت یاطری اصلی براداشته شده و با باطری لیتیوم مجددا راه اندازی شده

mehran
17-04-1391, 09:37 قبل از ظهر

مبارکت باشه از نظر آب بندی رعایت کن تا 1000 تا در موتورو از 7000 بالاتر نبر روغنتو همین اول عوض کن بعد سر 500 تا بعدم 1000 تا
سوالی بود در خدمتیم

mehran
17-04-1391, 03:02 بعد از ظهر
فرصت پیش اومد با نوید که هیوش صفره یه درگ کوچولو برگزر کنیم که :sad: من باختم:hanghead:
تو کفی و شرایط برابر موتور من 174 تا رفت برای نوید 180 تا.
حالا برای من جای سوال که به جز صفحه کلاج(برا من بیشتر کار کرده) چه چیزی میتونه توی این اختلاف تاثیر داشته باشه؟؟؟؟
اساتید لطفا راهنمایی کنن.

Kami
17-04-1391, 03:09 بعد از ظهر
فرصت پیش اومد با نوید که هیوش صفره یه درگ کوچولو برگزر کنیم که :sad: من باختم:hanghead:
تو کفی و شرایط برابر موتور من 174 تا رفت برای نوید 180 تا.
حالا برای من جای سوال که به جز صفحه کلاج(برا من بیشتر کار کرده) چه چیزی میتونه توی این اختلاف تاثیر داشته باشه؟؟؟؟
اساتید لطفا راهنمایی کنن.
شمع ، وزن راکب ، دنده دادن ، بنزین ، اکتان ، وضعیت زنجیر ، فیلتر هوا ، روغن موتور ، وضعیت انجین ، صفحه کلاچ ، وضعیت باد لاستیک و ...

اروین
17-04-1391, 03:40 بعد از ظهر
وضعیت نشتسن روی موتور.وزن خیلی تاثیر داره من هیو رو که داشتم با رفیقم drag میزاشتیم من میباختم چون وزنم زیاده 120

mehran
17-04-1391, 03:43 بعد از ظهر
شمع ، وزن راکب ، دنده دادن ، بنزین ، اکتان ، وضعیت زنجیر ، فیلتر هوا ، روغن موتور ، وضعیت انجین ، صفحه کلاچ ، وضعیت باد لاستیک و ...
شمع جفتمون سوزنی، وزن یکسان، دنده دادن تو سرعت نهایی تاثیری نداره، وضیت زنجیر خوب، فیلتر تمیز،روغن من 20 50 توتال اون 10 40 کاسترول،منظور از وضعیت انجینو نمیدونم چیه؟؟؟ صفحه کلاجش نو تره، باد لاستیکم برابر.

همه اینا که گفتی درست.من میخوام بدونم آیا امکان داره دوتا موتوری که از یه شرکتن،حالا به دلایل مختلف میتونه بازدهیشون متفاوت باشه؟؟؟

Kami
17-04-1391, 03:50 بعد از ظهر
شمع جفتمون سوزنی، وزن یکسان، دنده دادن تو سرعت نهایی تاثیری نداره، وضیت زنجیر خوب، فیلتر تمیز،روغن من 20 50 توتال اون 10 40 کاسترول،منظور از وضعیت انجینو نمیدونم چیه؟؟؟ صفحه کلاجش نو تره، باد لاستیکم برابر.

همه اینا که گفتی درست.من میخوام بدونم آیا امکان داره دوتا موتوری که از یه شرکتن،حالا به دلایل مختلف میتونه بازدهیشون متفاوت باشه؟؟؟
امکانش هست ، همانطور که مگلی کیا خیلی تفاوت داره با بقیه مگلی ها ، هیوسانگ ها هم من خودم شخصا دیدم که فرق میکنه با هم دیگه
بهتر بود جاتونو عوض میکردین ببینید بازم میبازه موتورت یا نه
اما من با توجه رانندگی که ازت دیدم زیاد گاز نمیدی به موتور

اروین
17-04-1391, 03:53 بعد از ظهر
موتورش نوع؟

اروین
17-04-1391, 03:56 بعد از ظهر
موتوریش چطور؟فیلر گیری.اچار کشی.تایم.

eshgh_namordeh
17-04-1391, 03:58 بعد از ظهر
اختلاف سرعت 5 کیلومتر حتی 10 کیلومتر خیلی عوامل روش تاثیر داره

زنجیر نو با زنجیر کارکرده فوق العاده تفاوت داره و میتونه باعث این اختلاف بشه
همینطور صفحه کلاچ
قطر لاستیک در سرعت نهائی خیلی موثر هست هر چی بیشتر باشه سرعت بیشتری پیدا میکنه لاستیک فرسوده با لاستیک نو مسلما متفاوته
انجین سیلندرها پیستون به مرور زمان فرسوده میشند که برابر با توانائی روز اولش نیست
سیستم برق و بوبین موتور نو خیلی قوی هست و جرقه زنی بهتری داره ،
یک چنین اختلاف کوچکی بین موتور نو و کارکرده کاملا طبیعی هست .
محصولات یک کارخانه خوب همگی مانند هم هستند مگر اینکه در قسمت مونتاژ و ... تفاوت داشته باشند .

mehran
17-04-1391, 04:04 بعد از ظهر
بهتر بود جاتونو عوض میکردین ببینید بازم میبازه موتورت یا نه
اما من با توجه رانندگی که ازت دیدم زیاد گاز نمیدی به موتور
جامونم عوض کردیم بدتر شد موتورم بیشتر تو شتاب جا میموند
بعدم **** جان میگم تاپ اسپید تو شتاب گیری که عقب میافتاد

Kami
17-04-1391, 04:07 بعد از ظهر
جامونم عوض کردیم بدتر شد موتورم بیشتر تو شتاب جا میموند
بعدم **** جان میگم تاپ اسپید تو شتاب گیری که عقب میافتاد
خوب سرعت نهایی همون عوامل مثل لاستیک ، زنجیر ، و حرف هایی که علیرضا زد تاثیر زیادی داره
موتور صفر با دست دوم فرق داره
این جور چیز ها تو موتوری مثل مگلی بیشتر دیدم که بعد 5000 کیلومتر شدید افت میکنه و اصلا راه نمیره ، هر موتوری یه کیفیتی داره
تو شتاب موتور نوید عقب میوفتاد؟؟

اروین
17-04-1391, 04:10 بعد از ظهر
از نظر بزقی چطور میشه هیوسانگ رو تقویت کرد؟؟

اروین
17-04-1391, 04:12 بعد از ظهر
برنامه ای واسه ecu داره تو ایران مثل 206 که انجام میدن تو سرعت و شتاب و دور موتور تاثیر میذاره واسه هیو یه هوچین چیزی هست؟؟

salahshor
17-04-1391, 04:32 بعد از ظهر
اقا مهران با توجه به تمامي چيزهايي كه گفتي اگه موتورت توشتاپ گيري خوبه پس مشكلي نداره روغن موتورتو عوض كن مشكل حل ميشه

موتوري كه خوب ابندي شده باشه مسلما از موتور صفر بهتر راه ميره

صفحه به اين زوديا ضعيف نميشه / فقط زنجير خراب ميتونه توتاپ اسپيد و شتاب تاثير بذاره / يه احتمال ديگه هم هست اينه برنامه ecu اين هيوجديدا تغييركرده باشه / بوبين نوهم كه عليرضا گفتن تو سرعت تاثيرداره به نظرم بنده صحيح نيست چون جرقه هيوسانگ توسط ecu وباطري تامين ميشه

فرشاد
17-04-1391, 07:46 بعد از ظهر
خبر خوب از قیمت هیوسانگ دوستان من هی گفتم شهریاری گرون فروشه ولی یهو با بابام اشنا در امد .هیوسانگ با اگزوز معمولی مدل 90 :300 8 و هیوسانگ با اگزوز مشکیا مدل 90 :900 8 و هیوسانگ با اگزوز مشکیا مدل 91 : 900 9 من تا اخر تابستان این موتوره زیبارو می خرم امید وارم بتونم تو قرار ها شرکت کنم

eshgh_namordeh
17-04-1391, 09:18 بعد از ظهر
هیو صفر دوستان خریداری کردن مدل 90 8850 ، شاید آشنا باشه کمتر بدن ، اما کلا خرید موتور در زمستون خیلی بهتره ارزون میشه ، البته به شرطی که دلار بالا نره

hyo savar
17-04-1391, 10:14 بعد از ظهر
تصاویری از هیوسانگ

گفتم یکم مخدوش بشه بدک نیست شاید مدیران سایت گیر بدن با اون شرایط :297:

اروین
17-04-1391, 10:49 بعد از ظهر
برنامه تقویتی ecu برای هیو هست؟؟

behzad001
17-04-1391, 11:18 بعد از ظهر
خیلی ممنون از راهنماییتون در مورد فن و اگزوز راهنمایی هست بگید ممنون میشم

bike
18-04-1391, 12:30 قبل از ظهر
خیلی ممنون از راهنماییتون در مورد فن و اگزوز راهنمایی هست بگید ممنون میشم

عزیز بچه محل
اولا که فنو بیخیال شو و اگه هم میخوای نصب کنی تو حدود 20 صفحه قبل خیلی راحت توضیح داده و میتونی نصب کنی
اگرم حال گشتن نداری سرچش کن تو سایت
اگزوزم 2 تا گزینه داری که خوب یکی تایگر که مثلا اصل و حدود 400
و یکی دیگه هم یوشیمورا که کلا اصل نیستشو چینیه که البته فروشنده هاش میفرمایند اصل و ترکیه ای هست
من تو تعمیرگاه که برای همون سرویس اولش برده بودم صدای جفتشو برام بست تست کرد و من از صدای یوشی بیشتر خوشم اومد
صدای بم تری داره و قرقرو قارقار نمیکنه و ابروریزی نیست
شما هم اگه واقعا بخوای بخری میتونی بری برت صداشو تست میکنن یا رو موتورای تعمیرگاه که هستش میتونی گوش کنی
اونم حدود 400 تا 450 هستش
اگه اگزوزتو عوض نکنی خیلی سریع استیلش دو رنگ میشه

Hamid_brg1325
18-04-1391, 09:20 قبل از ظهر
عزیز بچه محل
اولا که فنو بیخیال شو و اگه هم میخوای نصب کنی تو حدود 20 صفحه قبل خیلی راحت توضیح داده و میتونی نصب کنی
و یکی دیگه هم یوشیمورا که کلا اصل نیستشو چینیه که البته فروشنده هاش میفرمایند اصل و ترکیه ای هست
من تو تعمیرگاه که برای همون سرویس اولش برده بودم صدای جفتشو برام بست تست کرد و من از صدای یوشی بیشتر خوشم اومد
شما هم اگه واقعا بخوای بخری میتونی بری برت صداشو تست میکنن یا رو موتورای تعمیرگاه که هستش میتونی گوش کنی

رفیق چند وقته اگزوزو(یوشیمارو) روی موتور نصب کردی؟ میخوام بدونم چون گفتی چینیه دوام هم داره یا نه .بعدشم 400 تا 450 قیمت الانش هست؟

bike
18-04-1391, 11:09 قبل از ظهر
رفیق چند وقته اگزوزو(یوشیمارو) روی موتور نصب کردی؟ میخوام بدونم چون گفتی چینیه دوام هم داره یا نه .بعدشم 400 تا 450 قیمت الانش هست؟
الان دو ماه بيشتره كه بستم
دوامشم خوبه و تغييري نكرده خواستي برات قيمت ميگيرم
فكر نميكنم بيشتر باشه
ادرسه مغازه هاشم خواستي بگو تو پ خ بهت بگم

amir.cdi
18-04-1391, 11:25 قبل از ظهر
هیوسانگ الان چنده؟

02109002
18-04-1391, 11:31 قبل از ظهر
هیوسانگ الان چنده؟

22 خرداد 1391
دایلیم 250 = 7200
مگلی 250 = 6700
هیوسانگ 250 ریس = 9200 با اگزوز حرفه ای و بی اگزوز 8700
هیوسانگ نیکد = 7500
هیوسانگ جی وی = 11 میلیون
سی بی ار 250 = 15500
کی تی ام = 19500
اپاچی 180= 3100
پالس 180 = 3050
پالس 200 = 3300
دربی 160 = 8000
سی بی ار 150 = 9000
پالس 220 = 3600
نینجا 250 = 16000
اونجر 220 = 3300
کویر 200 تریل = 2200
کثیر 150 ریس = 1800
روان 200 = 2700
پالس 135 = 1770
پیشرو تریل 250 گلد = 2800
پیشرو پارس 250 وینر = 2400
راکز 125 = 2400
مدناس گالکسی 130 = 3500
رادیسون 125 طرح ویو = 1599

مدل 91 = بین 9200 تا 9500

amir.cdi
18-04-1391, 11:41 قبل از ظهر
واقعا ممنونم . میتونید قیمت cg وcdiو zx r6 وkmx125cc برام پیدا کنی .تشکر

02109002
18-04-1391, 11:48 قبل از ظهر
واقعا ممنونم . میتونید قیمت cg وcdiو zx r6 وkmx125cc برام پیدا کنی .تشکر
اینجا تاپیک هیوسانگ

در تاپیک مربوطه سوال کنید :

قیمت روز بازار انواع موتور ها ([Only registered and activated users can see links])

behzad001
18-04-1391, 10:17 بعد از ظهر
عزیز بچه محل

ممنون بچه محل ممنون از راهنماییت فقط اگه میشه آدرس خرید اگزوزو بگی ممنون میشم

Hamid_brg1325
19-04-1391, 12:03 قبل از ظهر
آقایون پدال ترمز پا هیوسانگ گیر هم میاد ؟ چند قیمته ؟
تو را به ناموستون هیچ وقت تو رودرواسی گیر نکنین و موتورتون رو دسته هیچکی ندید چه برسه به یه آدم ناشی .

Kami
19-04-1391, 12:06 قبل از ظهر
آقایون پدال ترمز پا هیوسانگ گیر هم میاد ؟ چند قیمته ؟
تو را به ناموستون هیچ وقت تو رودرواسی گیر نکنین و موتورتون رو دسته هیچکی ندید چه برسه به یه آدم ناشی .
اره گیر میاد
برو یه سر پیش اقای بیکپور ( موتو شو - جنب تونل توحید جنوب به شمال )
قیمت ها تغییر میکنه مشخص نیست

جانسون
19-04-1391, 12:13 قبل از ظهر
خبر خوب از قیمت هیوسانگ دوستان من هی گفتم شهریاری گرون فروشه ولی یهو با بابام اشنا در امد .هیوسانگ با اگزوز معمولی مدل 90 :300 8 و هیوسانگ با اگزوز مشکیا مدل 90 :900 8 و هیوسانگ با اگزوز مشکیا مدل 91 : 900 9 من تا اخر تابستان این موتوره زیبارو می خرم امید وارم بتونم تو قرار ها شرکت کنم

چخبره؟؟؟ هیو 91 با اگزوز اروو 9400 9300 خرید نقدیی 90 بدونه اگزوز 8200 تا 8400 قیمت هایه من 1 هفته پیش گرفتم ......

mohammadazari
20-04-1391, 10:22 بعد از ظهر
دوستان من تصادف كردم به نظر اساتيد براي رفع عيوبش چقدربايد هزينه كنم فلاپ راست كلا ازبين رفته چراغ وكمك وكيلومتر سالم راديات وقسمت عقب موتوروزيرموتور كاملا سالمه

Kami
20-04-1391, 10:24 بعد از ظهر
دوستان من تصادف كردم به نظر اساتيد براي رفع عيوبش چقدربايد هزينه كنم فلاپ راست كلا ازبين رفته چراغ وكمك وكيلومتر سالم راديات وقسمت عقب موتوروزيرموتور كاملا سالمه
حدود 3 میلیون

yamaha yzf r6
20-04-1391, 10:50 بعد از ظهر
ای بابا دوستان اینهمه گفتند مواظب باشید باز هم حادثه میاد سراغ آدم . فلاپ حدود 1میلیون تومان کامله چون یک طرف سالمه به نصف قیمت میشه تهیه کرد
آینه هم حدود 150/180 باید باشه (اگه جفتشون شکسته باشند.)صد در صد فرمون هم تاب گرفته که اون هم داستان داره .راهنما ، خود فرمان ،با این اوصاف گرانی قطعات به قول دوستمون **** حدود 3 تومن رو دارید حالا یه مقدار بالا ، پایین.سعی کنید حتما" قطعات رو از تهران تهیه کنید که ارزونتر بیفته توی همشهری یه بنده خدایی لوازم فروش هیوسانگ بود زیاد آگهی میکرد .

mohammadazari
21-04-1391, 12:24 قبل از ظهر
تصادف پيش مياد ديگه شما وقتي سرپيچ ميرسي توخيابون يك طرفه ازاون طرف يكي داره دنده عقب مياد .بازخداروشكر سرعتم بالا نبود خودم طوري نشدم .فرمون روچك كردم تاب نداشت فقط يكي ازدستها شكسته بود .مشهد نمايندگي داره باهاشون صحبت كردم اكي دادن حالا موندم موتورروهمينطوري بفروشم يا همه قطعات خراب وشكسته رو عوض كنم بعد بفروشم .

Masoud
21-04-1391, 01:41 بعد از ظهر
خداروشکر که سالمی
اینطوری که من از عکس ها فهمیدم شاسی موتورت هم به احتمال زیاد ضربه سنگینی خورده شاید جا خورده باشه ...
این موتور موتور بشو نیست دیگه .... ردش کن بره ... البته جمع کنی بفروشی به مصرف کننده باست بهتر تموم میشه هزینه اش ولی به مغازه دار نه ....
در کل ردش کن بره ...

mohammadazari
21-04-1391, 02:31 بعد از ظهر
بردم نمايندگي ءبرا ي قطعاتش زنگ زد تهران با پول اجرت خودش وتعويض همه قطعات اسيب ديده حدود 1.5ميليون براوردكرد .حتي گفتم به خاطر شكسته شدن طلق چراغ كلشو عوض كنه.درضمن هيوسانگ شاستي قوي داره به اين راحتي كج يا جانميخوره حتي كارشناس بيمه كه امد ديد ازاينكه شاستي سالمه تعجب كرده بود

Masoud
21-04-1391, 04:18 بعد از ظهر
بردم نمايندگي ءبرا ي قطعاتش زنگ زد تهران با پول اجرت خودش وتعويض همه قطعات اسيب ديده حدود 1.5ميليون براوردكرد .حتي گفتم به خاطر شكسته شدن طلق چراغ كلشو عوض كنه.درضمن هيوسانگ شاستي قوي داره به اين راحتي كج يا جانميخوره حتي كارشناس بيمه كه امد ديد ازاينكه شاستي سالمه تعجب كرده بود
هزینه هاش همین حدوده حالا شاید یه ذره بالا تر یا پایین تر ...
ولی در کل جا خوردن شاسی چیزی نیست به این راحتی ها فهمیده بشه ....
ایشالاه که جا نخورده باشه ولی تو حرکت معلوم میکنه تو ترمز جلو گرفتن و...

mohammadazari
21-04-1391, 04:42 بعد از ظهر
منم اميدوارم جانخورده باشه حالا چه جوري با ترمز جلو گرفتن مشخص ميشه :confused:

Hamid_brg1325
21-04-1391, 06:18 بعد از ظهر
منم اميدوارم جانخورده باشه حالا چه جوري با ترمز جلو گرفتن مشخص ميشه :confused:

نیازی به ترمز جلو گرفتن نیست .موقع روندن موتور دستتو از فرمون بردار .اگه مستقیم به راه خودش ادامه داد که هیچی وگرنه در صورت کج شدن سر موتور به یه سمت دیگه هم تنه پیچیده و هم از ناحیه گردن موتور هم ممکنه آسیب دیده باشه .

hyo savar
24-04-1391, 01:34 بعد از ظهر
دوستان یه زحمتی بکشید و راهنمایی کنید که این قسمت ها مربوط به کدام یک از قسمت های هیو میشود یکسری را متوجه شدم ولی بقیه را نه؟؟؟

به نظر من خیلی کار ها میشه با این الگو ها در رنگ ها و مدل های مختلف برای تیونینگ هیو چه خیابانی و چه مسابقه ای انجام داد. دوستان لطف کنید شفاف و با زدن شماره مشخص کنید که متوجه بشیم>

iranboy
25-04-1391, 10:17 قبل از ظهر
سلام دوستان عزيز.
روغن موتور پيشنهادي تون رو واسه هيوسانگ بگين.
چند بار عوض كردم اما اصلا جالب نيست و زود دنده ها سفت مي شه!!

mehran
25-04-1391, 10:34 قبل از ظهر
کاسترول 10-40 مگناتک فقط زود خاصیتشو از دست میده باید قبل از 2000 تا تعویض کنیش

iranboy
25-04-1391, 12:56 بعد از ظهر
مدل ديگه اي با عمر مفيد بالاتر سراغ نداريد؟

mehran
25-04-1391, 01:09 بعد از ظهر
مشکل شما سفت بودن دنده هاست که بهترین روغن برای رفع این مشکل همون کاسترول مگانتک که متاسفانه زود خاصیتشو از دست میده

hyo savar
25-04-1391, 05:06 بعد از ظهر
اقا ****** چرا جواب کابرتون را نمیدید شما که مدیرسایت هستید و همه الگو گیری از شما میکنند چرا اینطوری هستید بنده sms دادم اصلا انگارنه انگار که من مسج دادم ؟؟؟؟ گفتم این کاور فرمون که طرح کربن بود و روی فرمونت زده بودی از کجا گرفتی اشتباه نکنم یه ولیعصری یادم هست اگر دوستان هم جایی دیگه سراغ دارند بگید؟؟؟؟؟

Kami
25-04-1391, 05:09 بعد از ظهر
اقا ****** چرا جواب کابرتون را نمیدید شما که مدیرسایت هستید و همه الگو گیری از شما میکنند چرا اینطوری هستید بنده sms دادم اصلا انگارنه انگار که من مسج دادم ؟؟؟؟ گفتم این کاور فرمون که طرح کربن بود و روی فرمونت زده بودی از کجا گرفتی اشتباه نکنم یه ولیعصری یادم هست اگر دوستان هم جایی دیگه سراغ دارند بگید؟؟؟؟؟
راه اهن به سمت ولیعصر ، جنب بیمارستان پارسا ، محک سیکلت
گوشیم دستم نیست

hyo savar
25-04-1391, 06:05 بعد از ظهر
دوستان اگزوز سری m2 توبرادرز همشون سایلنسر یا همون ( خفه کن صدا ) داره یا نه فقط سری m2 ؟؟؟؟

Hamid_brg1325
25-04-1391, 09:14 بعد از ظهر
با یه بنده خدایی تماس گرفتم برای اگزوز یوشیمورا و تایگر .
گفت یوشیمورا قیمت450 هزار هست و 560 هزار .تایگر هم 440 هزار تومن .
حالا 2 تا مشکل دارم .نمیدونم کدومشونو بگیرم چون از نزدیک صدای هیچ کدومش رو نشنیدم روی هیوسانگ .
مشکل دیگه هم گفته 24 ساعت طول میکشه بفرستم شیراز .چه جوری باید بهش اعتماد کنم و پول رو بهش بدم .
راستی بدون هدرز هم که صدایی که باید رو میده .مگه نه؟

Kami
25-04-1391, 10:34 بعد از ظهر
حالا 2 تا مشکل دارم .نمیدونم کدومشونو بگیرم چون از نزدیک صدای هیچ کدومش رو نشنیدم روی هیوسانگ .
مشکل دیگه هم گفته 24 ساعت طول میکشه بفرستم شیراز .چه جوری باید بهش اعتماد کنم و پول رو بهش بدم .
از سیاورش برزیل یا مسعود میتونین در همین سایت خریداری کنید که مطمعن هستن
صدای یوشیمورا بهتره

s1s1
25-04-1391, 10:54 بعد از ظهر
سلام لاستیکه هیو رو میشه عوض کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsen46
25-04-1391, 11:07 بعد از ظهر
بله میشه

s1s1
25-04-1391, 11:26 بعد از ظهر
میشه عاج دار انداخت ؟؟؟؟؟

mohsen46
26-04-1391, 12:00 قبل از ظهر
خب چه کارایی میخوای داشته باشه؟ بگو بهتر میشه راهنماییت کرد

s1s1
26-04-1391, 03:04 قبل از ظهر
لیز خوردنش مشکله

02109002
26-04-1391, 06:41 قبل از ظهر
لیز خوردنش مشکله
برای رفع این مشکل شما باید لاستیکی تهیه کنید که چسبندگی بالائی داشته باشه

از دوستانی هیو سوار سوال کنید تا مارک لاستیک مورد نظر رو بهتون بگن

Masoud
26-04-1391, 08:37 قبل از ظهر
هدرز برای موتور های 250 تاثیر چندانی نداره ولی اگه هدرزی که استفاده می کنی جنس اش استیل باشه داخل اش نرم تر می شه و خروج گاز های آلاینده راحت تر و مقداری رو یه صدای موتور تاثیر می زاره ...

iranboy
26-04-1391, 10:58 قبل از ظهر
اقا اينجا كسي قيمت لوازم جانبي هيوسانگ 250GTR رو داشت باشه؟
موتورم پارك بود دختره دنده عقب گرفت از پارك در بياد لطف كرد زد به موتور!!!! :vardane:
اينه سمت راست و راهنماي راست و دسته ترمز جلو شكست.قيمتش چنده ايناها؟

Kami
26-04-1391, 11:05 قبل از ظهر
اقا اينجا كسي قيمت لوازم جانبي هيوسانگ 250GTR رو داشت باشه؟
موتورم پارك بود دختره دنده عقب گرفت از پارك در بياد لطف كرد زد به موتور!!!! :vardane:
اينه سمت راست و راهنماي راست و دسته ترمز جلو شكست.قيمتش چنده ايناها؟
اینه قبلا 80 بود هر یدونه
راهنما دونه 40 بود
دسته ترمز 40 بود
البته قیمت 1 سال پیش اینا اینه 120 بود ، دسته ترمز 80 ، راهنما 80

Hamid_brg1325
26-04-1391, 12:20 بعد از ظهر
هدرز برای موتور های 250 تاثیر چندانی نداره ولی اگه هدرزی که استفاده می کنی جنس اش استیل باشه داخل اش نرم تر می شه و خروج گاز های آلاینده راحت تر و مقداری رو یه صدای موتور تاثیر می زاره ...

آقا مسعود براتون خصوصی پیام گذاشتم .تلفنمم گذاشته بودم .برادر جواب ندادید ؟!

iranboy
26-04-1391, 05:25 بعد از ظهر
دوستان هيو gtr روغن چند ليتر مي خوره و روغن رادياتش رو چند وقت يبار عوض كنم؟

hyo savar
26-04-1391, 07:49 بعد از ظهر
دوستان هيو gtr روغن چند ليتر مي خوره و روغن رادياتش رو چند وقت يبار عوض كنم؟

دوست عزیز رادیات هیو روغنش جدا نیست و با خود روغن انجین تخلیه و پر میشه من همیشه 1.5 میریزم البته بدون تعویض فیلتر روغن

hyo savar
26-04-1391, 07:58 بعد از ظهر

من امروز گمرک بودم یه بنده خدایی را رفتم سراغش لوازم موتور میفروخت یه اگزوز تایگر مثلثی شکل داشت که سرشم فیبر کربن بود بهش گفتم اگر امکان داره برام روشن کنه دمش گرم بامعرفت روشن کرد و چند تا گاز مشتی هم بهش داد خدایی که اگزوز بود به جرات بگم صدای موتورای سنگین پیست را داشت خودشم گفت از اقا داریوش گرفتم که کنار مغازه محک سیکلت هستش و منم دیدم دیگه از این مدل نداشت ولی میخواست بفروشه موتور را!!!! به من گفت بخوایی اگزوز را میفروشم تازه میتونی اگر ساکن تهران باشی صداش را هم از نزدیک بشنوی؟؟؟؟

hyo savar
26-04-1391, 08:07 بعد از ظهر
محک سیکلت هم رفتم کاور فرمون و پد باک برای هیو نداشت از شانس بد ما گفت چون ازش زیاد استقبال نکردن دیگه نمیاریم لطق دودی هم داشت ولی من مدل و طرح r1 را میخواستم اونم نداشت میخواستم دسته ترمز و کلاچ حرفه ای بگیرم خیلی فی بالا بود 250 گفت !!!! >>>ولی در کل بیشتر روی موتور سنگین کار میکنن تا هیو چون چند تا هیو انونجا بود اصلا در مقابل این موتور ها به چشم نمیومدند>>>> یه هندا سی بی ار 250 هم یه اگزوز 600 بود اشتباه نکنم بهش خورونده بودن صداش خوی بود ولی چون تک سیلندر یود به نرمی صدای هیو 2 سیلندر نبود البته با اگزوز حرفه ای!!!!! اما از اون موتور سنگیناش به خصوص کاوازاکی 1400 خاکستریه و یب ام و خیلی خوشم اومد واقعا محشره!!!!!!!!! یه جونی با لباس کار اونجا بود من ازش سوال میکردم خداییش خوب و با معرفت و با شعور بود.

Hamid_brg1325
26-04-1391, 09:02 بعد از ظهر
من امروز گمرک بودم یه بنده خدایی را رفتم سراغش لوازم موتور میفروخت یه اگزوز تایگر مثلثی شکل داشت که سرشم فیبر کربن بود بهش گفتم اگر امکان داره برام روشن کنه دمش گرم بامعرفت روشن کرد و چند تا گاز مشتی هم بهش داد خدایی که اگزوز بود به جرات بگم صدای موتورای سنگین پیست را داشت خودشم گفت از اقا داریوش گرفتم که کنار مغازه محک سیکلت هستش و منم دیدم دیگه از این مدل نداشت ولی میخواست بفروشه موتور را!!!! به من گفت بخوایی اگزوز را میفروشم تازه میتونی اگر ساکن تهران باشی صداش را هم از نزدیک بشنوی؟؟؟؟

hyo savar عزیز نگفت چند میده . اگزوز را روی هیوسانگ انداخته بود ؟
برات مقدور هست من پول رو به حسابت بریزم و برام بگیریش و پستش کنی شیراز ؟

Kami
27-04-1391, 12:06 بعد از ظهر
واقعا چرا هیوسانگ صفر باید fi بزنه؟ که بری دیاگ بزنی؟
تاحلا فکر کردید؟ بله خوب معلومه علتش چیه ! برای پر کردن جیب اونی که دستگاه دیاگ رو خرید و به این میگن کلاه برداری از مشتری

iranboy
27-04-1391, 02:12 بعد از ظهر

از راهنماييت ممنونم بابت روغن.اين اگزوز رو چند مي گفت؟

dr.fonghazmic
27-04-1391, 02:15 بعد از ظهر
تاحلا فکر کردید؟ بله خوب معلومه علتش چیه ! برای پر کردن جیب اونی که دستگاه دیاگ رو خرید و به این میگن کلاه برداری از مشتری
**** مگه بازم هیو خریدی؟؟؟

iranboy
27-04-1391, 02:17 بعد از ظهر

خدا از دهنت بشنوه!!!!‌ موتوره من اين 3000 تا كار كرده fi مي زنه.مشهد هم هر جا مي رم ميگه برنامش رو ندارم!!!

Kami
27-04-1391, 02:27 بعد از ظهر
**** مگه بازم هیو خریدی؟؟؟
اره دادش
10 روز پیش خریدم فروختم
8800 خریدم ، 9 تومن فروختم
یه 20 کیلومتر هم دور زدم باهاش

Kami
27-04-1391, 02:28 بعد از ظهر
خدا از دهنت بشنوه!!!!‌ موتوره من اين 3000 تا كار كرده fi مي زنه.مشهد هم هر جا مي رم ميگه برنامش رو ندارم!!!
مشکلش اینکه قطعه استپ رو نداره
یه اهن کوچیکه

Hamid_brg1325
27-04-1391, 07:37 بعد از ظهر
درود بر همگی
سنسور کیلومتر رفقا چند قیمته ؟
من کیلومترم شماره نمیندازه و 0 نشون میده .پیش کیلومتر ساز بردم گفت همین که ریست میشه موقع روشن شدن و بنزین و و بقیه چیزاش درسته نشون میده کیلومتر سالمه و عیب از سنسوره . حالا باید یه جا نشون بدم ببینم میشه سنسور را درستش کرد یا نه .وگرنه باید بخرم دیگه .
راستی موتور از وقتی زمین خورده(همون که گفتم دسته هیچکی موتورو ندین) خیلی بد کار میکنه و هی خفه میکنه .البته چند روزی هم به خاطر عمل آپاندیس که داشتم موتورو روشن نکردم ولی موتور رو یه 2 ساعتی امروز روندم و همش خفه کار میکرد و هی درست میشد و هی میریخت بهم .میشه دلیلش این باشه یا به خاطر همون ضربه هست ؟

شایسته فر
28-04-1391, 11:10 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان هیو سوار
من تا 30 صفحه قبلو مو به مو خوندم ولی اثری از استفاده از فن برقی ندیدم، کسی می تونه دوباره در باره استقاده کردن یا نکردن از فن برقی برای رادیات توضیح بده
ممنون از صبر و شکیبایی تون
یا علی

Kami
28-04-1391, 11:15 بعد از ظهر
درود بر همگی
سنسور کیلومتر رفقا چند قیمته ؟
من کیلومترم شماره نمیندازه و 0 نشون میده .پیش کیلومتر ساز بردم گفت همین که ریست میشه موقع روشن شدن و بنزین و و بقیه چیزاش درسته نشون میده کیلومتر سالمه و عیب از سنسوره . حالا باید یه جا نشون بدم ببینم میشه سنسور را درستش کرد یا نه .وگرنه باید بخرم دیگه .
راستی موتور از وقتی زمین خورده(همون که گفتم دسته هیچکی موتورو ندین) خیلی بد کار میکنه و هی خفه میکنه .البته چند روزی هم به خاطر عمل آپاندیس که داشتم موتورو روشن نکردم ولی موتور رو یه 2 ساعتی امروز روندم و همش خفه کار میکرد و هی درست میشد و هی میریخت بهم .میشه دلیلش این باشه یا به خاطر همون ضربه هست ؟
اگه تهرانی ببر محک سیکلت
اگه تهران نیستی شهر خودت ببر یجا شناخته شده
اگه میتونی بیارش تهران

Kami
28-04-1391, 11:16 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان هیو سوار
من تا 30 صفحه قبلو مو به مو خوندم ولی اثری از استفاده از فن برقی ندیدم، کسی می تونه دوباره در باره استقاده کردن یا نکردن از فن برقی برای رادیات توضیح بده
ممنون از صبر و شکیبایی تون
یا علی
فن برای جا به جایی هوا کمی تاثیر میزاره اما تجربه ثابت کرده هیوسانگ بی فلاپ هم که از 100 تا فن بهتره تاثیر زیادی نداره
هیوسانگ اگه داغ نمیکرد که دیگه عیب چشم گیری نداشت

شایسته فر
29-04-1391, 03:02 بعد از ظهر
سلام
دوستان اگزوزtow brothers میشه برای هیو تو ایران پیدا کرد؟
حدود قیمتشم لطفا پ خ کنین

Kami
29-04-1391, 03:07 بعد از ظهر
سلام
دوستان اگزوزtow brothers میشه برای هیو تو ایران پیدا کرد؟
حدود قیمتشم لطفا پ خ کنین
چرا نباشه؟
مسعود داره ، فکر کنم حدود 1 یا 1 و خورده ای هست

شایسته فر
29-04-1391, 09:41 بعد از ظهر
یه سوال
کسی میدونه مدل 2012 کی وارد ایران میشه؟
به نظرتون تا دو سه ماه دیگه میاد؟

Mehdi Afkari
29-04-1391, 11:52 بعد از ظهر
یه سوال
کسی میدونه مدل 2012 کی وارد ایران میشه؟
به نظرتون تا دو سه ماه دیگه میاد؟
منظوزتون از مدل 2012 رنگ هایی هم هست که ارایه شده؟
درایران مدل هیوسانگ رو براساس سال شمسی میگند.در بازار چیزی به نام 2012 وجود نداره.

شایسته فر
29-04-1391, 11:55 بعد از ظهر
میدونم دوست عزیز
منظورم دقیقا با این رنگها و طرح های جدید هست

Mehdi Afkari
30-04-1391, 12:30 قبل از ظهر
منظورم دقیقا با این رنگها و طرح های جدید هست
این رنگ های 2012 تا اونجایی که من اطلاع دارم نیومده ولی شاید درآینده ای نزدیک بیاد البته اگر وارد کننده درخواست بده حتما میاد که نداده.
به نظرمن نمیاد بازهم میگم باید فقط صبر کرد.:11:

Hamid_brg1325
30-04-1391, 12:40 قبل از ظهر
شبی موتورو میروندم احساس کردم 400 سی سی میرونم . دنده 4 و 5 مثله دنده 1 و 2 پر میکرد .
فکر کنم عیب موتورم به گرم شدن موتور بر میگرده و تو گرما یه چیزیش درست کار نمیکنه و تو خنکیه هوا خیلی بهتر راه میره .
البته شاید .چون شبی واقعا عجیب و غریب راه میرفت .

شایسته فر
30-04-1391, 11:21 قبل از ظهر
گرما باعث میشه موتور ریپ بزنه و درست کار نکنه، برای همین شما در روز که هوا گرمتره نمی تونی مثل وقتی که هوا خنکه گازو پر کنی(بنا بگفته اساتید)

kourosh_bandit2
31-04-1391, 10:29 قبل از ظهر
سلام اقاقیون کسی هیو زرد دیده؟ داریم زرد؟

شایسته فر
31-04-1391, 11:41 قبل از ظهر
من تو یوتیوب دیدم، اینجا هم بعضی از دوستان تو صفحات قبلی گفتن که هیو زرد مدل پایینه، قدیمیه!!

shahriyarCDI
31-04-1391, 12:34 بعد از ظهر
از نظر من هیوسانگ خیلی موتور خوبی هستش ولی تنها عیبی که داره صداشه تقریبا میشه گفت صدا نداره در ضمن من تازه عضو شدم:22:

شایسته فر
31-04-1391, 01:35 بعد از ظهر
سلام
خوش اومدی داداشی
این چیزی که شما فرمودین عیب نیست، هر موتوری شهری و به صورت فابریک اگزوزش با کمترین صدای ممکن وارد بازار می شه؛ شما خودت می تونی اگزوزو عوض کنی و صدای قشنگی ازش بگیری