PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حیوانات خانگی

صفحه ها : [1] 2 3

Ali
11-04-1390, 08:50 قبل از ظهر
سلام به همگی بچه ها این تاپیک رو ایجاد کردم که هر کس حیوونی رو در منزلش نگهداری میکنه بیاد بگه یا کسایی که قصد خرید حیوونی رو دارن بیان اینجا بپرسن تا یه چیز مناسب گیرشون بیاد. اول هم از خودم شروع میکنم من یک مرغ مینای سخنگو دارم که همه ی چیزایی که بلدرو خودم بهش یاد دادم از 5 سال پیش که جوجه بود دارمش و الان هم اسممو صدا میزنه هم اسم خودشو(خپل) میشناسه و وقتی صداش میزنم میفهمه و میگه بیا چندین نوع خنده بلده از لبخند ساده بگیر تا قهقه گریه بلده صدای فندک در میاره و وقتی بابام میره طرف تراس تا سیگار بکشه این قبلش صدای فندکشو در میاره وقتی تو خونه ولش میکنم بدون این که هیچ وقت پراشو چیده باشم به فکر فرار نمیفته و یا رو زمین قدم میزنه یا میاد رو شونم میشینه کسی که میاد خونمون سلام میکنه و کلی چپزای دیگه خلاصه خیلی باحاله و من خیلی دوستش دارم در ضمن 5 سال پیش 30 هزار تومن خریدمش و الان با این چپزایی که بلده فکر میکنم یه 300 تومنی بخرنش چه کاریو به پر سودی این سراغ دارین؟(البته فروشی نیستا) یه دونه همستر هم دارم که اونم خیلی باحاله و چرخو فلک بازی میکنه و از تونل بالا و پایین میره خلاصه از انتخابم کاملا راضیم البته کلی حیوونای دیگه قبلا داشتما ولی فعلا فقط این دوتا رو دارم.عکس و فیلمای بیشتری از جفتشون میزارم.

mosim2m
11-04-1390, 01:11 بعد از ظهر
من تو فکرش بودم مرغ مینا بخرم و تربیت کنم الان جوجش چنده ؟ بورسش کجاس ؟ من ایگوانا هم خیلی دوست دارم آخرشه

RIDER
11-04-1390, 05:15 بعد از ظهر
من قبلا سگ داشتم تریر بود اسمشم چیکو گذاشته بودم چون میرفتم مدرسه و همه هم سرکار بودن نمیشد نگه داشت تو یک سالگی دادم دوستم نگه داره 019611962خیلی دلم براش تنگ شده:hanghead::sad::10:و از زمانی که رفت به سیگار رو آوردم

nOviA
11-04-1390, 05:33 بعد از ظهر
من سگ نژاد Husky خیلی دوست دارم بگیرم اما حیف تو خونه نمیزارن نگه دارم:out:

RIDER
11-04-1390, 05:41 بعد از ظهر
هاسکی هرگز هرگز اصیش نیست تو ایذان یعنی هیجا نیست چون اصیلش فقط تو دمای سرد زنده میمونه مثل قطب جنوب ولی همون با خلوص نژادی بالاش 1700000قیمتشه

Alireza
11-04-1390, 06:17 بعد از ظهر
من یه زمان همستر داشتم اسمش عسل بود دختر خوبی بود یه شب مست بودم گم شد اخرم نفهمیدم کجا رفت

nOviA
11-04-1390, 06:24 بعد از ظهر
هاسکی هرگز هرگز اصیش نیست تو ایذان یعنی هیجا نیست چون اصیلش فقط تو دمای سرد زنده میمونه مثل قطب جنوب ولی همون با خلوص نژادی بالاش 1700000قیمتشه
یه جا رفتم طوله ی 2 3 ماهه رو میگفت 1500000. حالا نمیدونم نژادش به اصل نزدیک بود یا نه. از کجا میشه فهمید خلوص نژادشو؟

علیرضا وقتی رفت چه حسی داشتی؟

AMIR MOHAMMAD n
12-04-1390, 09:40 قبل از ظهر
منم تا حالا کفتر و کبک داشتم.ولی حالا یه کبک نر تنها دارم.میخوام بالهای چیدشو بکنم تا در بیاد ببرم توی کوه ولش کنم.اسمشم یعقوبه.خیلی حیوون با مزه ایه.خیلی تند میدوه که به راحتی نمیشه بگیریش.

Classified
12-04-1390, 10:06 قبل از ظهر
یه شب داشتم تو خیابون راه می رفتم که که دیدم کنارم یه صدای خش خش میاد بعد دیدم یه کبکه!

اوردم خونه یه مدت داشتمش تو باغچه خاک باغچه رو هم با بیل زیر و رو کردم که راحت خاک بازی کنه

قشتنگ یه متر چال می کرد!:4chsmu1: اوایل نمی خوند بعد یه شب دیدم یه صدای وحشتناکی میاد

خیلی نا هنجار بود بعد رفتم تو حیاط بله کبکش خروس می خوند. چند مدت بعد صداش بهتر شد

حالیش نمی شد شبه روزه هی می خوند صدای خیلی بلندی داره همسایه گله کردند:3ztzsjm:

منم بردمش صحرا و ...

farzadprogram
12-04-1390, 10:11 قبل از ظهر
من طوطی داشتم ، فنچ ، همستر ، لاکپشت و انواع ماهی اکواریومی .
از وقتی رفتم دانشگاه و سر کار دیگه همرو ردشون کردم .
همسترهام جفت بودن هی بچه دار میشدن :4chsmu1:

Alireza
12-04-1390, 10:13 قبل از ظهر
همستر من گم شد عین دیوونه ها صبح تا شب دنش میگشتم تا 2 روز
اکواریوم هم داشتم که همش دردسر بود

Ali
12-04-1390, 11:28 قبل از ظهر
من تا حالا چند تا گربه داشتم فنچ داشتم سره 5 تاشو از تو میدون خونمون که بودن گرفتم که اتفاقا خیلی هم حرفه ای از اب د ر اومدن شاهدونه میریختم جلوی در قفس سره ام که عاشق شادونه بدبختا میومدن دم در قفس اونارو بخورن من یهو میپریدم درو میبستم دیگه جوجه داشتم اردک داشتم خرگوش داشتم یاکریم و کفتر و گونگیشک هم داشتم

mehran
12-04-1390, 12:19 بعد از ظهر
من و دادشمم سگ دونی داریم:hanghead: 2 تا هاسکی 2 تا بلژین شپرد 1 دونه دوبرمن 1دونه تریل 1دونم ساموئل سفید خالص که داداشمو تو تلویزین باهاش نشون دادن:bunnyearsmiley:

AMIR MOHAMMAD n
12-04-1390, 01:20 بعد از ظهر
تو باغچه خاک باغچه رو هم با بیل زیر و رو کردم که راحت خاک بازی کنه قشتنگ یه متر چال می کرد!:4chsmu1:.

میکنه اما نه یه متر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ش ا یه باره کوفتی زیرشششششششششش
اینم که من دارم میکنه اما خیلی که بکنه 20 سانت نه بیشتر .

soroush adventure
12-04-1390, 03:04 بعد از ظهر
منم یه ذاغ گردن بور داشتم.اسمش جیکو بود. حیون خیلی کمیابیه به سختی پیداش کردم. جوجش رو از یه شکارچی گرفتم 50 تومن. هوش بسیار بالایی داره حتی بیشتر از طوطی.خیلی حریص و دزد بود. انقد جلد شده بود که میرفت تو کوچه خیابون میچرخید و دوباره برمیگشت خونه !

BKING
23-04-1390, 04:06 بعد از ظهر
من تو فکرش بودم مرغ مینا بخرم و تربیت کنم الان جوجش چنده ؟ بورسش کجاس ؟ من ایگوانا هم خیلی دوست دارم آخرشه

سلام

جوجش همیشه موجود نیست قیمتش حدود 30-40 تومنه البته 10 تومنی هم داره که پاکستانی هست و کاملا وحشیه و غیر قابل تربیت:gigglesmile:

بورسش باغ پرندگان در اتوبان آزادگان هست

Ali
23-04-1390, 04:44 بعد از ظهر
سلام

جوجش همیشه موجود نیست قیمتش حدود 30-40 تومنه البته 10 تومنی هم داره که پاکستانی هست و کاملا وحشیه و غیر قابل تربیت:gigglesmile:

بورسش باغ پرندگان در اتوبان آزادگان هستتازه من شنیدم اب و هوای ایرانم بهش نمیسازه و زود میمیره روش تشخیص نر یا مادش هم اینه که اگه سقش سیاه باشه که نره اگه نباشه مادس که خپل من سقش که سیاهه هیچ زیر نوکش از بیرون هم سیاهه اینم یعنی خیلی مرده:wow:

error58
23-04-1390, 06:47 بعد از ظهر
امروز اومدم خونه ديدم جا تره و همسترم نيست!:wow:
در قفس باز مونده بود غيبش زده بود.:10: دو ساعت خونه رو زير و رو كردم:jaru::7tir::waiting::27:
بالاخره تو آشپزخونه پيداش كردم:bitarbiat::bighug::happy4:

Alireza
23-04-1390, 07:05 بعد از ظهر
اخی چه ناز

Ali
23-04-1390, 10:21 بعد از ظهر
اقا راستی به همستر چی باید داد؟ من که فقط بهش نون سنگک میدم بعضی موقعا که تو خونه کاهو یا هویچ باشه از اونام بهش میدم:crazy:

Alireza
23-04-1390, 10:38 بعد از ظهر
نون واسش خوب نیست نده
تخمه بده
بادوم
ذرت
بیسکویت ساقه طلایی
گناه داره همش نون نده

farzadprogram
24-04-1390, 10:38 قبل از ظهر
اکواریوم جایگاه بسیار نامناسبی برای نگهداری هامستر است و همیشه هامستر در این مکان در اوایل غروب شروع به پنجه کشیدن به دیواره های اکواریوم نموده و ...

به هیچ عنوان از خاک اره و تراشه چوب به عنوان بستر همستر بهره نبرید

همسترها شاید بسیار بیشتر از سایر حیوانات خانگی به دامپزشک نیاز پیدا کنند و حتما در ابتدا باید به دامپزشک مراجعه شود برای کنترل بیماریهای مشترک و تصحیح شرایط نگهداری و تغذیه

هامستر از جمله جوندگان خانواده Cricetidaeمی*باشد برخی از گونه*های هامستر به عنوان حيوان خانگي و یا برای مقاصد پژوهشی نگهداری می*شوند.

هامستر سوریه*ای بومی مناطق شمال شرقی و غرب سوریه می*باشد،نام ديگر هامسترسوري هامستر طلایی است، که این نامگذاری به رنگ غالب پوشش بدن آنها بر می*گردد. امروزه هامستر طلايي در رنگهای متنوعي از جمله مشکی، خاکستری ،دار چینی ، سفيد و ابلق. با پوشششهای مختلف مو کوتاه و مو بلند يافت مي شود.
هامستر سوری از جمله معمول*ترین هامسترهایی است که بعنوان حيوان خانگي نگهداری می*شوند( در كشور ما تمامي هامسترهاي خانگي از اين نوع مي باشند).

هامسترها حیواناتی شبگرد بوده و در طول مدت تاريكي بسيار فعال مي باشند. معمولا به صورت انفرادی زندگی می*کنند(توصيه مي شود هامسترهاي نر و ماده به صورت جدا گانه نگهداري شوند). هامستر حيواني شبه زمستان خواب است و در صورتی که دمای هوا به زیر10درجه سانتیگراد و طول مدت روشنايي به 10 يا كمتر از 10 ساعت برسد اقدام به جمع آوري غذا نموده ، فعاليتهاي توليد مثلي خود را كنار گذاشته و به خوابي شبيه خواب زمستانی فرو می*روند.
گونه های دیگری از هامستر های کوتوله به نام های roborovski و campbelli وهامستر چینی راه راه وجود دارند.
هامستر چینی دارای دمی بلندتر از سایر هامسترهای کوتوله می*باشد و همچنین بسیار تهاجمی تر از آن بوده که بتوان به صورت جفت نگهداری شود و بهتر است تنها باشد

از جمله ویژ*گی*های بارز هامستر کیسه*های گونه*ای بزرگ،دم کوتاه،و بدنی پهن و چاق است.
کیسه هاي گونه*ای برگشتگی سطح خارجی دیواره دهانی به داخل است كه می توان برای معاینه بوسیله پنس کیسه ها را به خارج برگرداند. کیسه*های گونه*ای برای حمل و نگهداری غذا و همچنین برای مراقبت از نوزادان تازه متولد شده در هنگام خطر کاربرد دارد. كيسه هاي گونه اي توانايي اتساع بسيار بالايي دارند ، داراي تحمل ايمني قابل توجهي نيز مي باشند. هامستر در بدو تولد دارای دندا*ن*های پیش است. این دندان*ها داراي ریشه باز و رشد مداوم در تمام طول زندگي هامستر مي باشند. هامسترها دندان*های نیش(canine) و آسیای کوچک (premolar) را ندارند. فرمول دندانی همستر: پیش1 /1 نیش0/0 آسیای کوچک0/0 آسیای بزرگ3/3 (دندانهاي آسيا بر خلاف دندانهاي پيش داراي ريشه بسته مي باشند). رنگ مینای این دندان ها بطور طبیعی از زرد تا نارنجی متغيير است. معده*ی هامستر به طور واضح به دو بخش تقسيم شده ، شامل fore stomach (پیش معده) كه بخش كوچكي از تخمير در آن انجام مي شود ( بخش اصلي تخمير در سكوم حيوان) و glandular stomach(ناحیه غده ای یا پیلوری)كه عمل هضم را به عهده دارد. این دو قسمت توسط یک اسفنگتر ماهیچه*ای از هم جدا می*شوند. هامسترها به طور معمول در یک گوشه از قفس ادرار می*کنند و ادرار آنها بطور طبيعي كدر و کرم رنگ است.

هامسترسوریه*ای: وزن نر بالغ:85-130گرم و ماده بالغ:95-150 گرم
طول عمر:1.5 تا 2 سال ضربان قلب: 280 تا412 بار در دقیقه (در تمام گونه*ها برابر)
تعداد تنفس: 33 تا127 بار در دقیقه (در تمام گونه*ها برابر)
اندازه: نوزاد5-9 میلیمتر طول دوره بارداری:15-18روز زمان بلوغ کامل:6-8 هفته زمان ازشیرگرفتن:21-28روز
هامستر چینی: وزن نربالغ:30-35گرم وماده بالغ:27-32گرم طول عمر2.5-3 سال زمان از شیر گرفتن21روز
هامستر روسی: وزن نربالغ40-50گرم و ماده بالغ 30 گرم طول عمر:1-2 سال زمان بلوغ:6- 8 هفته طول دوره بارداری:18روز اندازه نوزاد:4 میلیمتر زمان از شیرگرفتن: 16-18 روز

اگر هامستر ماده در هنگام پرستاري از نوزادان دچار استرس گردد ، آشفته و ناراحت شود و يا نوزادان هامستر توسط انسان دستكاري يا جابجا گردند ، بچه*هاي جوان خود را ترك كرده ، مي*خورند يا آن*ها را زخمي مي*سازد. انسان هيچ*گاه نبايد هامسترهاي جوان را لمس كند و يا آن*ها را از جاي خود بلند كند، تا زماني كه حداقل پنچ روزه شوند. بيضه هاي هامستر نر بسيار حساس و كاملاً برجسته و قابل مشاهده*اند . نرها همچنين داراي غدد مترشحه بارز و برجسته*اي هستند( غدد تنه اي). اين غدد در جنس ماده هامستر به طور جزيي گسترش يافته و رشد كمي دارند. در نرها با افزايش سن غدد پهلويي داراي رنگدانه*هاي تيره شده و بوسيله يك لايه پوست زمخت خزدار پوشيده مي*شوند. ترشحات اين غدد چربي براي علامت گذاري قلمرو و همچنين فعاليت توليد مثلي هامستر درفصل و زمان جفت*گيري مورد استفاده قرار مي*گيرند.
هامسترها دائماً* بدنبال راهي براي فرار قفس خود هستند، در نتيجه قفس بايد در برابر جويده شدن توسط هامستر مقاوم باشند. هامسترهاي وحشي در زمان زندگي در طبيعت، در هنگام شب مسافت زيادي را طي مي*كنند و فعاليت زيادي انجام مي*دهند. پس در زماني كه بعنوان حيوان خانگي و در اسارت هستند بايد اين نياز حيوان را مرتفع سازيم. مي*توان براي لذت بردن، بازي و همچنين فعاليت بدني هامستر براي حيوان چرخ*هايي شبيه به چرخ آسياب و يا ساير وسايل بازي را فراهم ساخت. در مورد هامسترهاي مو بلند امكان دارد موي بلند آن ها مانع از استفاده آن ها از اين چرخ ها بشود و باعث گير كردن آن ها در چرخ شود. لانه*هاي پلاستيكي كه داراي چندين كف مجزا و يا چند طبقه باشد در اكثر نقاط دنيا بعنوان قفس معمول براي هامستر استفاده مي*شود. و همچنين مي توان از قفس*هاي پلاستيكي كه با تونل*هايي به هم وصل شده اند بعنوان قفس براي هامستر استفاده كرد ( ازآكواريوم ماهي نبايد استفاده شود). كف قفس را مي*توان با خرده هاي كاغذ و يا پوشال كاغذي مفروش ساخت (نبايد از خاك اره و يا تراشه هاي چوب استفاده شود). اين كار عمل تميز كردن مرتب كف قفس را آسان مي*كند. هامسترها تمايل زيادي به ذخيره كردن و پنهان كردن غذاهاي خود در زير پوشال ها دارند. هامسترها بطور طبيعي حيوانات نقب زني (تونل زن) هستند و به لايه هاي زيرين بستر خود بسيار علاقه دارند و در زير پوشال ها به استراحت مي*پردازند.

هامسترها در حالت وحشي و در هنگام زندگي در طبيعت حيواناتي همه چيز خوارند. غذاي خود را ذخيره مي كنند و مدفوع خواري نيز دارند. در اكثر نقاط دنيا، براي تغذيه هامسترهايي كه بعنوان حيوان خانگي نگهداري مي*شوند، از غذاهاي مخلوط تجاري مخصوص هامسترهاي خانگي استفاده مي*شود،* كه اين غذاها را به همراه ميوه*جات مي*توان بعنوان غذايي كامل براي هامستر استفاده كرد(در كشور ما وجود ندارد).
هامسترها در سن 7 تا 10 روزگي شروع به خوردن غذاي جامد مي*كنند و ما بايد غذا را در كف قفس در اختيار حيوان قرار دهيم(نبايد از روش غذا دهي به رت و موش سوري استفاده شود). يك هامستر بالغ روزانه حدود 5 الي 10 گرم ماده خشك مصرف مي*كند. ميزان كالري مورد نياز برآورد شده در روز جهت نگهداري 110 كالري به ازاي هر كيلوگرم وزن بدن مي*باشد. ميزان پروتئين مورد نياز جهت نگهداري 16% و جهت رشد و توليد مثل حدود 20% مي*باشد. ميزان كربوئيدرات مورد نياز 60 الي 65% و ميزان چربي مورد نياز هامستر 5 الي 7% مي*باشد. هامستر روزانه 10 ميلي*ليتر آب به ازاي هر 100 گرم وزن بدن خود احتياج دارد، كه مقداري از آن توسط آب درون مواد غذايي و بقيه معمولاً توسط يك بطري آب كه داراي يك پستانك چكنده است فراهم مي*شود. بهتر است قسمت اصلي غذاي حيوان از غلات باشد ، ذرت(ذرت تازه توصيه شده است) ، گندم ، برنج و جو بسيار مفيد هستند. سبزي و ميوه مي توانند بدون محدوديت مصرف شوند. بايد در جيره هامستر لبنيات قرار داده شود ، از جمله شير ، ماست ، پنير و... . مي توان از گوشت قرمز و سفيد پخته به صورت هفتگي و به ميزان كم استفاده نمود، تخم مرغ پخته زرده به همراه سفيده هر 2 تا 3 روز يكبار ميتواند مفيد باشد .(نبايد از دانه هاي روغني و آجيل مثل فندق ، گردو ، پسته ، بادام و تخمه استفاده شود)

هامسترها در امر گاز گرفتن شهرت دارند، ولي با نگهداري صحيح و جلوگيري از وحشت زده شدن حيوان ما مي توانيم معاينه*اي آسان داشته باشيم. ما مي توانيم آن ها را كف دست خود بلند كنيم، و يا پوست پشت گردن را محكم گرفته و پشت حيوان را بين شصت و انگشتان نگه داشت.

هامسترهاي تهاجمي اگر محكم نگه* داشته نشوند مي*توانند برگشته و گاز بگيرند. اگر با هامسترها با خشونت برخورد كنيد آن*ها را بترسانيد، روي پشت بغلتانيد و يا صداهاي بلند و ترسناك در آوريد هامستر شما را گاز خواهد گرفت.

منبع : دکتر ایمان معماریان

Ali
24-04-1390, 12:19 بعد از ظهر
اقا این ستون فقرات همستر کجاست؟ من هر چقدر گشتم پیدا نکردم انگار فقط این حیوون گوشت و چربیه:2i8d4ao: هیچی استخون تو بدنش نیست عین خمیر بازی میمونه به هر شکلی در میاد یه موقعایی گرد میشه عین توپ یه موقعاییم میخواد خستگی در کنه دراز میشه:gigglesmile:

Alireza
24-04-1390, 12:21 بعد از ظهر
اخی جیگرشو خیلی باحالن

farzadprogram
24-04-1390, 01:56 بعد از ظهر
اینم عکس همستر های من که واگذارشون کردم .

BKING
25-04-1390, 09:47 بعد از ظهر
تازه من شنیدم اب و هوای ایرانم بهش نمیسازه و زود میمیره روش تشخیص نر یا مادش هم اینه که اگه سقش سیاه باشه که نره اگه نباشه مادس که خپل من سقش که سیاهه هیچ زیر نوکش از بیرون هم سیاهه اینم یعنی خیلی مرده:wow:

این ادعا به نظرم درست نیست و شاید نوع خاصی از این پرنده به آب و هوای تهران سازگار نباشه شما به راحتی می تونید این پرنده رو که به مینای تهرانی معروفه در میان درختان بلند شمال شهر تهران مانند نیاوران و یا سعد آباد مشاهده کنید

روش تشخیص نر یا مادگی به این صورت معروفه اما کاملا صحیح نیست و ممکنه دچار اشتباه بشید

mohammadreza
26-04-1390, 12:44 بعد از ظهر
سلام به همگی.

من تقریبا هر حیوونی که بگی داشتم و همرو از بین بردم الانم یه ایگوانای سبز دارم.

nOviA
26-04-1390, 01:00 بعد از ظهر
بچها سگ نجسه؟ هرکی یه چیزی میگه.

Kenji
26-04-1390, 04:57 بعد از ظهر
نه بابا از شیر مرغ پاک تره

هر کی گفته زر زده

nOviA
26-04-1390, 05:18 بعد از ظهر
تمام مراجع میگن نجسه. البته تو قرآن چیزی نیومده. اون موقعی هم که پیامبر سگ رو نجس اعلام کرد حق داشت. چون اون موقع سگ ها همه از گوشت حیوانات مرده و گندیده تغذیه میکردن و کلا کثیف بودن. اما الان سگا زیر پر غو بزرگ میشن. بازم موندم!

Kenji
26-04-1390, 05:23 بعد از ظهر
محمد جان عزیز دلم توروخدا بکش بیرون از این خرافات. نجست چیه؟

هر چیزی که کثیف و آلوده نباشه شک نکن که ضرر نداره و کثیف نیست.

از نظر اسلام نوشابه هست نجسته!

Amir
26-04-1390, 05:52 بعد از ظهر
چون اون موقع سگ ها همه از گوشت حیوانات مرده و گندیده تغذیه میکردن و کلا کثیف بودن

(منظورم همه عرب ها نیست) اون موقع خیلی از عرب ها هم چیزای خوبی نمی خوردن , همین الان تو بعضی کشور های آفریقایی هرچی دستشون بیاد می خورن

خدایی الان سگه هم واکسن میزنه هم شناسنامه داره غذاش هم که آماده میفروشن دیگه این بیچاره چیش نجسه؟

فکر کنم تو چین یا کره بود که گوشت و آلت سگ رو هم میخوردن :12:

Ali
26-04-1390, 09:52 بعد از ظهر
بچها سگ نجسه؟ هرکی یه چیزی میگه.نه بابا برو بگیر حالشو ببر این همه ادم دارن شمام روش این حرفا چیه؟ خداییش من خودم اگه خونمون جاشو داشت یه دونه میگرفتم اندازه بچه ی 3 ساله میفهمه این سگ میدونی چه کارایی میشه بهش یاد داد بعدشم سگ که برای سلامتی ادم ضرر نداره که پس نجس نیست

ZORRO
30-07-1390, 02:59 بعد از ظهر
سلام به همه ی حیون داران خیلی خوب شد که این تاپیک رو پیدا کردم:smilies(113): و یه تاپیک جدید نزدم تا مدیران ناراحت بشن:4chsmu1:
منم خیلی حیون داشتم از بچگی تا حالا ولی کفتر یه چیز دیگس خیلی دوسشون دارم چون خیلی با وفا هستن و خوش استیل (استیل سینه کفتری) من الان یه مینا دارم و حدودا 40.50 تا هم کفتر در اولین فرصت عکس هم میزارم :2gwb921:

eshgh_namordeh
30-07-1390, 03:01 بعد از ظهر
کسی جوجه تیغی سراغ نداره ؟ یا جائی که بفروشن؟

nightwolf_suzuki
30-07-1390, 03:05 بعد از ظهر
جوووووووووووووووووووووووو وجه تیغییییییییییییییییییی:i'm ok:
داداش جوجه تیغی میخوای بگیری نازش کنی؟؟؟؟ اخه شندیم همشون عقده ای شدن سر این که کسی نازشون نمیکنه:25r30wi:
ازادگان میفروشن...
من اکواریوم باز هستم.... مخصوصا ماهی های گوشتخوار...
یه اکواریم دومترو نیمی داشتم...اما الان یه 1 متری دارم...
کمک خواستید در خدمتم

ZORRO
30-07-1390, 03:12 بعد از ظهر
سلام آقاعلی رضا
جوجه تیغی و... حیوانات خاصی هستن و فکر نمی کنم هرجایی داشته باشه قبلا تو مولوی و دروازه غار هرچی می خواستی میشد خرید ولی الان که رفتن آزادگان من تا حالا نرفتم ببینم همون جوری هست یا نه ولی اگه واقعا می خوای حتما یه سر بزن واز دست فروش ها آمار بگیر فکر کنم راحت گیر بیاری

ARSH
30-07-1390, 03:26 بعد از ظهر
ما هم که گربــــــــــــــــــــــ ـــــه بــــــــــــــــــاز
حیونا خیلی خوبن هیچکدومشون هم نجس نیستن

40724073407440754076

عکس اول از سمت راست مرده خدا رحمتش کنه خیلی بزرگ بود از دور شبیه سگ بود خیلی هم لش بود هر دفه میرفت بیرون یه شر میکرد میومد دست پاش زخمی خشننننننن ولی در کل اروم بود تو خونه
عکس دومی از راست دو برادر و یک خواهر که الان فقط خواهر سمت راستی مونده و دو برادر جان به جان آفرین تسلیم کردن
عکس سوم از راست یکی از برادران عکس دوم از راست بود که خدایش رحمت کند
عکس چهارم از راست یکی از گوگول ها جدیده که فک کنم راه عکس اول رو در پیش گرفته و الان با اینکه یه سالش نشده خیلی غول شده خیلی حال میکنم باهاش ( چند تا عکس جدید ازش میگیرم خیلی ازه )
عکس پنجم از راست رو هم خدا رحمت کند

AMIR MOHAMMAD n
30-07-1390, 03:46 بعد از ظهر
آقا من تسلیت عرض میکنم شدیدا

eshgh_namordeh
30-07-1390, 04:25 بعد از ظهر
برای دوستم میخوام ممنون از جوابهاتون

آزادگان منظورتون اتوبان آزاداگنه ؟

کجاش میشه ؟ آدرس بدین ممنون میشم

ZORRO
30-07-1390, 05:20 بعد از ظهر
برای دوستم میخوام ممنون از جوابهاتون

آزادگان منظورتون اتوبان آزاداگنه ؟

کجاش میشه ؟ آدرس بدین ممنون میشم
علی رضا جان بله همون بزرگراه آزادگان مرکز خرید وفروش حیوانات در شرق به غرب بزرگراه آزادگان من که تاحالا خودم اون جا نرفتم ولی تا دلت بخواد مولوی ودروازه غار رفتم وهرچی که بگی پیدا میشد برو یه سری بزن جمعه هاهم شلوغ تره و احتمال پیداکردن جوجه تیغی بیشتره باید از دست فروش ها آمار بگیری ولی باید حواصت جمع باشه چون راحت هر چیزی رو میتونن رنگ کنن وبکنن تو پاچه:4chsmu1: (البته شما خودتون وارد هستین)
انشاالله یه خوبش گیرت بیاد
اگه بخوای میتونم از آشنا ها برات قیمت بگیرم . قیمت گرفتم بهت خبرمیدم
اینجا ([Only registered and activated users can see links])در مورد جوجه تیغی توضیح داده

AMIR MOHAMMAD n
30-07-1390, 05:26 بعد از ظهر
چه کفترایی داری زورو جون؟

nightwolf_suzuki
30-07-1390, 05:32 بعد از ظهر
ازادگان از شرق به غرب که حرکت میکنی نرسیده به پل تهرانسر...

ZORRO
30-07-1390, 05:43 بعد از ظهر
کفتر کله دم .سبز شاتیر سفید.سفید مهر. قرمزی. دوکتی.شازده. قلم کار. خال مشکی وپیس.وچند خال دیگه هم دارم
اینم چنتا عکس:wow:

AMIR MOHAMMAD n
30-07-1390, 05:47 بعد از ظهر
سبز،پلاکی،سرخ،دوکت،سینه ای نداری؟

ZORRO
30-07-1390, 06:01 بعد از ظهر
امیرمحمد جان شما هم این کاره ای؟ دمت گرم
سبز دارم سرخ یاهمون قرمزی هم دارم دوکت و سینه هم دارم ولی پلاکی ندارم
اینم چنتا عکس دیگه که سبز و سینه پیس و سرخ دوکت هم که توعکس های بالا هست

AMIR MOHAMMAD n
30-07-1390, 06:12 بعد از ظهر
آره داداش این کاره بودم ولی کم و بیش سر در میارم.من 3 تا بیشتر نداشتم.یه قیل یه سبز با یه سفید اراکی فکر کنم.یه دونه دو کت زرد هم داشتم که جلد نشد فرار کرد.قفس قشنگی داری!!!

eshgh_namordeh
30-07-1390, 06:40 بعد از ظهر
مرسی از لطف دوستان
زحمت میکشی یک قیمتی هم بگیرید ممنون

RIDER
30-07-1390, 09:40 بعد از ظهر
هرکی حیوون خانگی خواست یه پیغام بهم بده میتونم پایین تر از قیمتای تخیلی تهران براشون جور کنم دم خونشون تحویل بدم بیشتر تو کاره سگم

ZORRO
01-08-1390, 12:34 بعد از ظهر
مرسی از لطف دوستان
زحمت میکشی یک قیمتی هم بگیرید ممنون
علی رضا جان از یه آشنا سوال کردم خودش نداشت ولی میگفت بیشتر از 20 یا30 هزار نیست و قیمت کمی داره و به اندازه رنگ و سلامت بودن بستگی داره و اینکه فروشندش کیه. اگه یه جمعه یه سری به همون آزادگان بزنی حتما گیرت میاد اگه کار دیگه ای داشتی در خدمتم.

eshgh_namordeh
01-08-1390, 01:52 بعد از ظهر
زحمت کشیدی داداش باشه جمعه میرم ممنونم

soroush adventure
01-08-1390, 07:53 بعد از ظهر
از این جوجه تیغی گوش دراز هندی هم اونجا پیدا میشه ؟

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

ZORRO
01-08-1390, 08:09 بعد از ظهر
از این جوجه تیغی گوش دراز هندی هم اونجا پیدا میشه ؟

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
سلام آقا سروش اونجا امکان پیدا کردن هر چیزی از شیرمرغ تا جون آدمی زاد پیدا میشه ولی باید خوش شانس باشی تا حیون خاصی که میخوای رو پیدا کنی اگه هم پیدا نکردی باید به یه دست فروش بگی وسفارش بدی البته باید مراقب باشی تا یه جوجه تیغی معمولی که گوشاش رو کشیده بهت نندازن
ولی اگه همونا که تو مولوی و دروازه غار بودن اونجا باشن که حتما هستن هر چی بخوای جور میکنن یادمه تو مولوی روباه و شیر و... هم می شدبخری

eshgh_namordeh
01-08-1390, 10:33 بعد از ظهر
اره منم دنبال یکی مثل اینم خیلی قشنگه

ZORRO
01-08-1390, 10:41 بعد از ظهر
خوب دوستان یه قرار بزارن همه باهم برن:4chsmu1: راستش منم خوشم اومده خیلی مامانیه:thanks: اگه قرار باشه تعداد بگیریم میشه کمترم پول داد واجب شد یه سری برم آزادگان:4chsmu1:

ZORRO
05-08-1390, 09:33 بعد از ظهر
سلام به همه بچه ها احتمال زیاد فردا(جمعه 6آبان) میرم آزادگان اگه کسی آمار چیزی رو میخواد بگه براش بگیرم
علی رضا جان حتما دنبال جوجه تیغی هم میرم اگه دوست داری یه شماره بهم بده اگه یه خوبشو دیدم هماهنگ کنم برات بگیرم

eshgh_namordeh
05-08-1390, 09:35 بعد از ظهر
فردا منم میخوام برم خدا کنه بارون نیاد
09194877512

ZORRO
05-08-1390, 10:22 بعد از ظهر
فردا منم میخوام برم خدا کنه بارون نیاد
09194877512
علی رضا جان با موتور میای اگه بارونم بیاد خیلی مراقب باش من احتمالا 10-11 میرم هماهنگ میکنم ببینیمت

RIDER
06-08-1390, 02:54 قبل از ظهر
ای با با مارو باش کلی به اینو اون سفارش کردیم جوجه تیغی گیر بیارن اگه خوشت نیومد بگو برات یکی میفرستم علی جان از قزوین میاد

eshgh_namordeh
06-08-1390, 10:09 قبل از ظهر
رایدر جان

ای با با مارو باش کلی به اینو اون سفارش کردیم جوجه تیغی گیر بیارن اگه خوشت نیومد بگو برات یکی میفرستم علی جان از قزوین میاد

داداش خیلی آقائی لطف کردی حتما میخوام چون 2 تا بچه میخوام بخرم بازار اینجا هم معلوم نیست باشه یا نه - شما لطف کن به جستجو ادامه بدین ممنون میشم

soroush adventure
06-08-1390, 11:15 قبل از ظهر

رایدر ازشون میتونی عکس بزاری ببینیم از چه نژادیه ؟

RIDER
06-08-1390, 01:10 بعد از ظهر
چشم حتما ولی باید به دوستم بگم یسری عکس بهم بده ایشون پرورش حیوانات دارن تو قزوین همه جور حیوان خانگیم دارن

ZORRO
06-08-1390, 04:57 بعد از ظهر
علی رضا جان شرمنده شماهم فکر کنم نرفتی بخاطر بارون درسته؟
انگار قسمت نیست ما این آزادگان بریم چون باز هم مسل چند دفعه قبل که قرار بود بریم نشد. حدود 1ساعت زیر بارون وایسادم تا داییم بیاد بریم آخرش هم زنگ زد گفت بارون میاد فکر کنم کسی نباشه وچیز خوبی گیر نیاد منم تلفنو قطع کردم و...:42kmoig:

رایدر جان این آشنا شما کفتر زینتی(فری- یالدار و...) هم دارن؟

eshgh_namordeh
06-08-1390, 09:08 بعد از ظهر
سلام من رفتم امروز
خیلی هم شلوغ بود ، دست فروشها نداشتن یکی هم شمارش را داد گفت تماس بگیر فعلا ندارم
مغازه دارها داخل یکی داشت گرون میگفت 100 تومان
بیشتر پرنده دارند و خرگوش و از این چیزها یکی هم مار آبی میفروخت تا حالا دستم نگرفته بودم ازش گرفتم باز هم ترسیدم !!! باحال بود

K.I.A
06-08-1390, 10:01 بعد از ظهر
اقا من یه لاکپشت دارم گوشت خواره نامرد اندازهی پلنگ گوشت میخوره/تن ماهی با یه میگوهای مخصوص...میخوام گیاه خوارش کنم راه حل بگید بهم.........................دارم بیچاره میشم از مگللی خرجش بیشتره ههههههههههههههههههههههههه هههههههه.

ZORRO
06-08-1390, 10:09 بعد از ظهر
سلام من رفتم امروز
خیلی هم شلوغ بود ، دست فروشها نداشتن یکی هم شمارش را داد گفت تماس بگیر فعلا ندارم
مغازه دارها داخل یکی داشت گرون میگفت 100 تومان
بیشتر پرنده دارند و خرگوش و از این چیزها یکی هم مار آبی میفروخت تا حالا دستم نگرفته بودم ازش گرفتم باز هم ترسیدم !!! باحال بود
خوش بحالت:24:
خدا بگم چیکارت کنه دایی... میخواستم دربست بگیرم برما:wall3:

mehran
06-08-1390, 10:10 بعد از ظهر
علی‌ یه خبر می‌دادی باهم می‌رفتیم :icon_pf _97_:

ZORRO
06-08-1390, 10:14 بعد از ظهر
اقا من یه لاکپشت دارم گوشت خواره نامرد اندازهی پلنگ گوشت میخوره/تن ماهی با یه میگوهای مخصوص...میخوام گیاه خوارش کنم راه حل بگید بهم.........................دارم بیچاره میشم از مگللی خرجش بیشتره ههههههههههههههههههههههههه هههههههه.
سلام کیا جان بد عادتش دادی(مایه داری وخفن) بزار گشنش بشه بعد بهش کاهو و... بده شاید درست بشه

joOoker_silence
06-08-1390, 10:52 بعد از ظهر
بابا دمه همتون گرم، همه حیوون بازن که ما خبر نداشتیم، منم عشقم حیوونه، به خدا سرکار نمیرفتم الان خونه باغ وحش بود، تجربه نگهداری سگ تزیینی،پرشین کت،سگ نگهبان، انواع پرنده و و و رو هم داشتم منتها چه کنیم که زندگی سخته دست آدم باز نیست، عکس حیوونا بچه هارو دیدم، ماشالا همه پرشی بازن، منم عکس بچه هامو الاحساب میزارم حالشو ببرید... البته پرشی بازا با اینا حال نمی کنن

eshgh_namordeh
06-08-1390, 11:39 بعد از ظهر
نمیدونستم مهران جان میائی وگرنه با دوستان خیلی حال میده اونم توی بارون
دفعه بعدی خبرت میکنم انگار مثل خودمونی

ZORRO
07-08-1390, 01:47 بعد از ظهر
سلام joOoker_silence ([Only registered and activated users can see links]) عزیز حیوون های خوب و قشنگی داری اگه بازم داری عکس بزار ببینیم. منم مثل خودت حیوون زیاد داشتم ولی سگ نداشتم منم اگه وقت داشتم حتما یه باغ وحش داشتم. بیشتر از پرنده ها مخصوصا کفتر دوست دارم دنبال تزئینی هم هستم مخصوصا ازاین یال دارای خفن که کلشون پیدا نیست.
دوستان گفتم که یه قرار بزاریم همه باهم بریم انشاالله دفعه بعد.

RIDER
08-08-1390, 04:00 قبل از ظهر
خیلی گرونه ۱۰۰تومن.

---------- Post added at 06:00 AM ---------- Previous post was at 05:58 AM ----------

کیا جان لاکپشتت دهنه کاربراتش گشاده سوخت زیاد میکشه من اونقد که گفتی غذا بخورم زنده موندنم با خداست اون عجب عاجیه:gigglesmile:

K.I.A
08-08-1390, 11:57 قبل از ظهر
خیلی زورش زیاده جالبه وقتی باهاش حرف میزنی همینطوری نگاهت میکنه گوش میده.تا 1ماه چیزی بهش ندادم بخوره فقط اب دادم بهش اما اخ نگفت رومو کم کرد... بنظرم خیلی باهوشه...وقتی خمیازه میکشه خیلی ترسناک میشه///

AMIR MOHAMMAD n
08-08-1390, 01:28 بعد از ظهر
اینجور که تو ازش میگی اگه یه روز غذا بهش ندادی میاد خرخره تو میجوه.

K.I.A
08-08-1390, 01:50 بعد از ظهر
اره کردمش تو قفس یه بار پامو گاز گرفت...

ZORRO
08-08-1390, 08:07 بعد از ظهر
کیا جان عکس هم بزار ازش اگه از خمیازش هم بزاری خیلی خوبه

RIDER
09-08-1390, 01:16 قبل از ظهر
من عاشق لاکپشتم موجوداتی جالب و مفت خورین قوی ترین آروراه رو هم یک نوع لاکپشت داره.خو اگه چیزی نمیگه کاهو بزار جلوش نخورد بزن تو سرش میخوره

K.I.A
09-08-1390, 01:25 قبل از ظهر
روز اول نمیدونست از بچه های پرشین موتورم همچین گازم گرفت که 2متر پریدم هوا ...اگه تونستم حتما از خمیازش عکس میگیرم/

K.I.A
09-08-1390, 12:31 بعد از ظهر
دیروز یه دونه ذرت خورد با یه تیکه کاکائو!!!!!!!!!

Masoud
09-08-1390, 04:18 بعد از ظهر
ماشاالله بچه های پرشین موتور همه فن حریف اند ................
منم یه آکواریووم آب شور دارم پدرم رو در اوورده............
یه روز N2 یه روزN3 یه روز پتاسیم یه روز منیزیم یه روز نمک دهنم و سرویس کرده هر روز یه چیزش کم میشه تا حالا بالای 900000-1.000.000 تومان بابت وسایل هاش دادم نمی دونم دنیتراتور و جعبه دارویی یه sera و فیلتر سطلی و تستر و موج ساز راکتور و لامپ مخصوص ضد آب و هزار تا دنگوفنگ قرنطینه و از این حرفا...............
می خوام جمع اش کنم ولی قبلس یه عکس می گیرم می زارم.........
یه آکواریوم آب شیرین هم دارم که یه جفت پرت دارم توش اونا هم هی تخم ریزی می کنن ولی چون بارور نمی شه فقط خودشون و به زحمت می ندازن و همین.........
از حیوانات خونگی هم همستر و خرگوش و سگ german و گربه داشتم...........
خیلی هم قناری بازی کردم یه مدت که دیگه به باغمون سر نمی زدم حیوونی ها دونه دونه مردن و 10-20 تاشون رو هم فروختم 2 تا دونه سره نگه داشتم که اونا رو هم کلاغ اومد زد و دهنشون و سرویس کرد.
تو باغ هم اسب دارم در حال حاظر از نسل عرب که اصلا ازش خوشم نمیاد حیف اون وسایلی که بهش می بندم.......... یه مدت یه ایرانی عرب داشتم که مادیون بود و خوش پا بود تو زمستون به یکی از دوستام 200.000پول دادم که یه عرب اصیل خوشگل باسم بیاره تا جفت گیری کنن بعد از یه مدتی که دیگه موقع زایمانش شدٰو ما تو باغ مهمون داشتیم و دیدیم حیوون هی داره شیهه می کشه و سریع رفتم دنبال دامپزشک و اووردمش گفت یکی از اعضای بدن کره اسب کج شده و نمی تونه بیرون بیاد و با هزار مکافات کره اسب اش بیرون اومد ولی جان سپرد و من کلی ناراحت شدم.... حال مادیون ام هم خراب بود و دیگه مثل قدیم نبود بابام فروختش به یه آقای لرستانی........ الان هم فقط اون اسب زشته رو داریم که اونم من می خوام بفروشمش کسی خواست امار بده.........
تو فکرش ام یه میمون بخرم یا سنجاب دست اموز 2-3 ماهه
توی اون آزادگان هم هیچی جز قناری و مرغ و خروس نیست حیوون های دیگه هم کم هستند قیمت هاشون هم بالاست بهترین جا مولوی ی.................

soroush adventure
09-08-1390, 06:17 بعد از ظهر
مسعود باغ وحش داری ؟
آکواریومتو بفروش یه موتور درست حسابی بگیر !!!

Masoud
09-08-1390, 09:56 بعد از ظهر
مسعود باغ وحش داری ؟
آکواریومتو بفروش یه موتور درست حسابی بگیر !!!
داداش الان 2تا اکواریوم و یه اسب بیشتر ندارم که اسب الان زمستونه گزاشتمش تو یه پانسیون (ماهی 400 تومان بابت کرایه پانسیون دارم پول میدم :icon_pf _99_:اون بی معرفت ها هم کنسانتره آشغال دارن بهش می دن البته از اسب خودم خوشم نمی یاد ولی خوش پاست)

K.I.A
09-08-1390, 10:04 بعد از ظهر
یه کروکدیلم بگیر قلاده بنداز ببرش ددر...

hoopaad
09-08-1390, 10:39 بعد از ظهر
به به! اگه همه جمع بشیم یه باغ وحش کامل جور میشه! :gigglesmile:

من خودم یه سگ از نژاد پومرانین دارم! پسر خوبیه و البته خیلی شیطون! :2gwb921:

Masoud
10-08-1390, 09:00 قبل از ظهر
داداش نمی شه می خوره من و وگرنه می خریدم.......

Mohammad
10-08-1390, 10:16 قبل از ظهر
بعد فوت فریبرز قسم خوردم دیگه حیوون نگه ندارم، خیلی داغون شدم، بی نوا توی خونه گم شد، بعد قارچ گرفت، بردمش پیش رئیس انجمن لاکپشت و کروکدیل ایران و استرالیا، کلی هزینه کلی دوا دکتر اما حیف ، فوت کرد.
حیوون خونگی چون هیچ وقت خاطره بد ازش نمی مونه آدم رو خیلی وابسته می کنه.
برای همین وقتی چند ماه پیش یه بچه گربه ایرانی خیلی خوشگل رو داشتن بهم میدادن قبول نکردم، گفتم باز بچه میاد و دهن آدم سرویس میشه.
فکر کن سگ آدم بمیره اون موقع چی میشه. لاک پشت که هوش نداره، سگی که از بیست فرسخی صاحبش رو میشناسه چی.
شاید پیر شدم یه سگ بگیرم که مرگش رو نبینم.

eshgh_namordeh
10-08-1390, 10:56 قبل از ظهر
از سگ همیشه خوشم میمد چون وفا داشت
اما الان خوشم نمیاد چون به آدم خوب و بد وفا میکنه
اما اگه آدم خوب باشه فقط به خوبها وفا میکنه خیلی قشنگتره از سگه که غریزش وفا ست و براش فرقی نداره صاحبش ظالمه یا خوبه

RIDER
11-08-1390, 01:44 قبل از ظهر
بدتر از مرگ سگ اینه که از شکایت هماسایه مجبور شی ردش کنی دلم براش تنگیده عکساش هست صفحات اول

ZORRO
11-08-1390, 04:44 بعد از ظهر
من قبلا سگ داشتم تریر بود اسمشم چیکو گذاشته بودم چون میرفتم مدرسه و همه هم سرکار بودن نمیشد نگه داشت تو یک سالگی دادم دوستم نگه داره 019611962خیلی دلم براش تنگ شده:hanghead::sad::10:و از زمانی که رفت به سیگار رو آوردم
رایدر جان این سگ که داشتی خیلی بنظرم بامزه است میشه بیشتر در موردش بنویسی و اگه بازهم عکس داری بزاری ممنون میشم
راستی قیمت یه جفتش چقدر هست؟

RIDER
11-08-1390, 07:38 بعد از ظهر
نژادش تریر بود خیلی بامزه ولی شیطون فوقوالعاده شیطون این ازون سگایی نیست که بزاریش تو قفس باید پهلو خودت نگهش داری .من 300تومن با واکسن شناسنامه و اتاقش باوسایل نگهداریش همه عکساشو پاک کردم به دلیل اینکه به یادش نیفتم الان همین عکسارم دیدم یجوری شدم اونارم از فیسبوک برادرم ورداشتم

hoopaad
11-08-1390, 08:20 بعد از ظهر
از سگ همیشه خوشم میمد چون وفا داشت
اما الان خوشم نمیاد چون به آدم خوب و بد وفا میکنه
اما اگه آدم خوب باشه فقط به خوبها وفا میکنه خیلی قشنگتره از سگه که غریزش وفا ست و براش فرقی نداره صاحبش ظالمه یا خوبه

عشق نمرده عزیز سگ خیلی با وفاست ولی به کسی که اذیتش کنه وفا نمیکنه! یا ترکش میکنه یا باهاش درگیر میشه! شک نکن! سگ ها یجورایی شبیه هالک میمونن صبح میاد تو تخت بیدارت میکنه خودشو لوس میکنه ولی امان از روزی که کسی قصد اذیت کردن خودشو یا صاحبشو داشته باشه قیافه و رفتاری ازش میبینی که من برای بار اول جا خوردم!
راستی من تا حالا فکر میکردم ایدی شما عشق نمرس! نه عشق نمرده!:2i8d4ao:( خدا چشم بده! :wall3:)

Masoud
23-09-1390, 12:26 قبل از ظهر
اینم از کره اسب جدیدم مادیون هست و و خیلی باهوش و خوش رکابه ...
فعلا در حال رشد هست... ایشالاه بزرگ شد یه عکس دیگه ازش می زارم تا اون موقع هم ببینید اش...

K.I.A
23-09-1390, 12:38 قبل از ظهر
من عاشق پنگوئن هستم خیلی باحاله رو زندگیشون کمی تحقیق کردم اما شرایط نگهداریش تو ایران نیست اگه داشتم باید هی میزاشتمش تو فریزر یخچال بعد دوباره میاوردمش بیرون باهاش بازی میکردم دوباره تو فریزر!!!!

RIDER
23-09-1390, 01:00 قبل از ظهر
میگم کیا میتونی زندگیتو مثل جیم کری تو فیلم پنگوعن های مستر پاپرز کنی خونشو کرده بود یخچال

Ali
23-09-1390, 10:04 قبل از ظهر
این بچه شیری که دیروز شرق تهزان پیدا شد خیلی جالب بود اخر معلوم نشد خونگی بود یا ولگرد

BKING
23-09-1390, 12:36 بعد از ظهر
این بچه شیری که دیروز شرق تهزان پیدا شد خیلی جالب بود اخر معلوم نشد خونگی بود یا ولگرد

بچه شیر کجا بود دلت خوشه ها سگ طرح شیر بوده اینم طرح پاندا و ببرش که در حجم های متخلف ارائه می شه:25r30wi:

چقدر نازن

[Only registered and activated users can see links]

eshgh_namordeh
23-09-1390, 01:15 بعد از ظهر
چقدر قشنگ شدن مخصوصا طرح پاندا
یک دختر طرح خوب هم میساختن عالی میشد :)

RIDER
23-09-1390, 03:01 بعد از ظهر
علی تو کفییا معلومه:gigglesmile:

BKING
24-09-1390, 03:36 بعد از ظهر
کی میاد بریم لویزان شیر بگیریم ؟

دومین شیر رها شده در تهران صبح امروز در حاشیه جنگل لویزان از سوی آتش نشانان پایتخت شکار شد.

5006

به گزارش جام جم آنلاین، ساعت 6:25 دقیقه امروز پنجشنبه راننده یک خودروی عبوری هنگام عبور از بزرگراه شهید زین الدین متوجه حیوان بزرگی شد که در لابه لای درختان در حرکت بود.

وی در تماس با سامانه 125 موضوع را به ماموران آتش نشانی اطلاع داد.

دقایقی بعد ماموران عملیات منطقه 3 آتش نشانی و آتش نشانان ایستگاه 54 در محل حضور یافته و با جستجو در حاشیه جنگل لویزان تیم های دیگر امدادی را به کمک فراخواندند.

پس از 50 دقیقه جستجو، آتش نشانان یک قلاده شیر را که در محل انباشت چوب ها در حاشیه جنوبی جنگل پناه برده بود، به دام انداختند.

این شیر با وزن بیش از 50 کیلوگرم دو برابر بچه شیری است که دو روز قبل در این منطقه از سوی آتش نشان ها شکار شده بود.

هنوز درخصوص علت رها شدن این جانوران در شرق تهران و در حاشیه جنگل لویزان گزارشی منتشر نشده است.

با انتقال اولین شیر به دام افتاده به اداره محیط زیست پارک پردیسان این شیر نیز تحویل ماموران محیط زیست خواهد شد.

eshgh_namordeh
24-09-1390, 04:22 بعد از ظهر
عجب شیر نازییییییییییی
شانس که نداریم میریم دنبال بچه اش باباش میاد خدمتمون میرسه
شمال از خرس کم میترسیدیم تهران از شیر
هه هه :)
بابک را باید با خودم ببرم اگه شیر اومد بدم بخوردش :)

Aka
24-09-1390, 05:00 بعد از ظهر
ما یه سایت جک جونور داریم ، خیلی کامله ، تبلیغ نیست ، فقط خواستم بچه ها اگع اطلاعاتی میخوان سر بزنن:

Kenji
24-09-1390, 05:18 بعد از ظهر
پارسی پت خیلی هلوه.

vahidgermany
02-10-1390, 02:31 قبل از ظهر
سلام به برو بچه های گل.
منم داشتم وبگردی میکردم که یه دفه اومدم اینجا.
منم بچه تهرانم و طرفای سه راه آذری میشینیم.
من بیشتر کفتر پلاکی و آلمانی نگه میدارم
هفته پیش هم رفته بودم ازادگان 40 تا کفتر تک قنار رو بردیم اونجا فروختیم. جای شما خالی

---------- Post added at 02:31 AM ---------- Previous post was at 02:27 AM ----------

راستی اگه خواستید من فردا (جمعه ) میرم اونجا هرکی خواست بیاد بریم

BKING
02-10-1390, 02:20 بعد از ظهر
سلام به برو بچه های گل.
منم داشتم وبگردی میکردم که یه دفه اومدم اینجا.
منم بچه تهرانم و طرفای سه راه آذری میشینیم.
من بیشتر کفتر پلاکی و آلمانی نگه میدارم
هفته پیش هم رفته بودم ازادگان 40 تا کفتر تک قنار رو بردیم اونجا فروختیم. جای شما خالی

---------- Post added at 02:31 AM ---------- Previous post was at 02:27 AM ----------

راستی اگه خواستید من فردا (جمعه ) میرم اونجا هرکی خواست بیاد بریم

سلام

:khosh:
دوست عزیز اینجا سایت موتورسواری هست و این موضوع یکی از موضوعات جانبی سایت

iran
05-10-1390, 10:26 بعد از ظهر
سلام من از تهران نیستم می‌خواستم بیام تهران یکسری هم برم بازار مولوی لطفا چند عکس از محیط خریدو فروش بازار مولوی بزآرید و آدرسش هم بگید.مرسی‌

Ali
05-10-1390, 11:38 بعد از ظهر
خوش اومدین دوست عزیز من تازگی مولوی نرفتم ولی قرار بود بورس خرید و فروش حیوانات از اونجا به مکانی واقع در اتوبان ازادگان منتقل بشه ولی نمیدونم هنوز مولوی خبری هست یا نه

ZORRO
05-10-1390, 11:45 بعد از ظهر
لاکی جان درست میگن باید بری اتوبان آزادگان جمعه ها اونجا میشه هرحیونی پیداکرد

BKING
06-10-1390, 09:05 قبل از ظهر
خوش اومدین دوست عزیز من تازگی مولوی نرفتم ولی قرار بود بورس خرید و فروش حیوانات از اونجا به مکانی واقع در اتوبان ازادگان منتقل بشه ولی نمیدونم هنوز مولوی خبری هست یا نه

مولوی خبری نیست فقط می تونی آجیل و شکلات بخری

آقا خپل چطوره ؟

Ali
06-10-1390, 09:52 قبل از ظهر
اقا خپل هم خوبن فقط بعضی موقع ها قفل میکنه مثلا یبار سرفه کنی جلوش تا 1 ساعت ادامه میده

BKING
06-10-1390, 10:38 قبل از ظهر
اقا خپل هم خوبن فقط بعضی موقع ها قفل میکنه مثلا یبار سرفه کنی جلوش تا 1 ساعت ادامه میده

:25r30wi: به باباش رفته

bahador
06-10-1390, 04:26 بعد از ظهر
منم یه مدت اتاقم مثل پرنده فروشی بود
قناری ژیور و سره داشتم با 12تا فنچ:happy4:
اونارو رد کردم رفت یه 2 سالی کاسکو داشتم اسمش کاکو بود یادش بخیر چه حالی میکردم باهاش
عشقش این بود که ببرمش حموم
کاسکو رو هم فروختم چند وقت بعدش یه شاه طوطی گرفتم که عزیزم بودددددد پدر سگ بهم بوس میداد و ... :jealous:
که چون مامانم دیگه نه من و راه میداد خونه نه طوطیم و مجبور شدیم فروختیمش:(

aban
18-11-1390, 05:14 قبل از ظهر
من اول مرغ عشق داشتم مرد. بعد خرگوش گرفتم اونم مرد .ماهی قرمزای شب عید هم که میگرفتم به سال تحویل نرسیده میردن. لاکپشت گرفتم تو باغچه بود فک کنم سم گل بهش خورد اونم سقط شد . فعلا یه 2 ماه هست یه پلانتاریوم جمع کردم با چنتا ماهی ریزه میزه به نضر حالشون خوبه . راستی 1 فایتر هم داشتم اونم گور به گور شد .

:wall3: حیووناهم غذا میخورن ایا؟

7thRING
18-11-1390, 03:08 بعد از ظهر
شما گویا تو کار سرونیست کردن حیوونایی:25r30wi:

منم الان یه سگ ژرمن شپرد 1/5 ماهه دارم.
اسمش تیلوره.

Amin_bahmany
18-11-1390, 03:58 بعد از ظهر
سلام.
بیشتر حیوونا رو داشتم.از مار گرفته تا جوجه رنگی.ولی تا حالا گربه و سگ نداشتم و خیلی هم بهشون علاقه دارم.از دوستان کیا همستر دارن؟سنجاب چی؟

7thRING
18-11-1390, 04:04 بعد از ظهر
منم خیلی سنجاب دوست دارم خیلی با مزست.

aban
18-11-1390, 09:16 بعد از ظهر
[QUOTE=7thRING;62347]شما گویا تو کار سرونیست کردن حیوونایی:25r30wi:

اره ببم جان . انگار حیوون داشتن به ما نیومده . یه توکا دیدم به چهههههههههه خوشگلی . فی 15 چوق ناقابل گفتم اتولو باش تاق بزنم ترسیدم سر یه ماه نشده بی ماشین که شدم بی پر و بال هم بشم . بی خیال بابا میشینم پا تیلیفیزیون شبکه 4 راز بقا میبینیم کم خرج تره

:acigar:

کوروش
18-11-1390, 09:59 بعد از ظهر
به نظر من حیون خونگی فقط مرغ مینا //// استعداد خالص !!!
درباره اموزش یا خرید این حیون باهوش کسی اطلاعات خواست من هستم :sarma:

eshgh_namordeh
19-11-1390, 12:26 بعد از ظهر
یک بچه جوجه تیغی برای ما پیدا کنید :afro::afro:
یکی گرفتیم گم شد از یابنده خواهشمندیم با شماره 3892190839128 تماس بگیرد :2gwb921:
توی خونه یک شب آزاد بود 4 ماهه پیداش نکردم

.:ALIREZA NADERI:.
19-11-1390, 12:41 بعد از ظهر
من تا الان یک گنجشک یه کلاغ با تفنگم زدم ! هر دو بار هم دلم شکست به خصوص کلاغه چون اصلا فک نمکیردم بهش بخوره ؟!:7tir:
شانسی خورد بهش خودمو کشتم گنجشک بزم نشد یه دفعه با 2 بار در رفتن تیر سومین بار خورد بهش !:icon_pf _96_:
رو پشت بوم همسایه دور بود !
بعد خورد بهش رفت بالا پر پر زد دیگه نرفت و سقوط بسیار غم انگیری کرد.:icon_pf (94):
حیوان خونگی فقط جوجه !
من 4-5 سالم بود میمدن در خونه جوجه زرد رنگ میفروختن 3 تا گرفتم گذاشتم تو را پله بعد گند کاری شد دادیم به مرعدونی همسایه که 5 تا مرغ داشت گذاشته بودن یه جا که دست گربه نرسه تو یه قفس مانند بعد فردا رفتیم دیدم دارن با مامانم حرف از گربه میزنن من گزه کردم گفتم دعا میکنم تو شکم گربه بهش نوک بزنه !
من حتی 1 سالگیم رو یادمه چه برسه به 4-5 سالگی
اما هر چی فکر میکنم یادم نمیاد دیشب شام چی خوردم ؟!؟؟؟!!!؟؟؟!!

شهرام
04-12-1390, 02:12 قبل از ظهر
دوستان میخوام یه حیون خونگی بخرم. خیلیم فوری کسی میتونه بهم بگه که چی بخرم؟
کوچیک باشه. نرم باشه توپول باشه.

Milad
04-12-1390, 02:26 قبل از ظهر
کوچیک باشه. نرم باشه توپول باشه.
همستر بگير.تمام مشخصاتي كه ميخواي داره.

شهرام
04-12-1390, 02:34 قبل از ظهر
همستر بگير.تمام مشخصاتي كه ميخواي داره.

حالا من چی بدم بهش بخوره غذاش چی هستش؟

Alireza
04-12-1390, 03:07 قبل از ظهر
سبزی میوه بادوم کلا همه چی میخوره فقط بهش نون و شیرینی جات نده که زود میمیره
من یه دونه داشتم میرفت رو شونم میشست خیلی باحال بود فقط هم تو جای مخصوص خودش دستشویی میکنه

شهرام
04-12-1390, 03:14 قبل از ظهر
من یه دونه داشتم میرفت رو شونم میشست خیلی باحال بود فقط هم تو جای مخصوص خودش دستشویی میکنه

ممنون علیرضا جان. پس با این حساب خیلی تمیز هستش؟

Alireza
04-12-1390, 03:18 قبل از ظهر
واسه من که تمیز بود البته من خاک مخصوص میخریدم جاش بو هم نمیگرفت ولی خاک اره و ... بریزی بو میگیره

شهرام
04-12-1390, 03:21 قبل از ظهر
[QUOTE=Alireza;66402]واسه من که تمیز بود البته من خاک مخصوص میخریدم جاش بو هم نمیگرفت ولی خاک اره و ... بریزی بو میگیره

مرسی از راهنمایت. علیرضا جان.

aban
04-12-1390, 08:17 قبل از ظهر
حالا چرا فوری میخای!!! واسه عید میخای؟؟؟
یه یکی از این سگای کوچولوی پشمالو مثل پودل مودل بگیر. خیلی مگوریند...

:clap:

کوروش
04-12-1390, 08:31 قبل از ظهر
پرنده ها هم گزینه خوبی هستش / باهوش / خلاق/ با وفا / تمیز تر /درصد حساسیت کمتری هم دارن
در صورت مشاهده شدن دختران و زنان چیغغغغغغغغغغغغغغ زده نمیشه :25r30wi:

Ali
04-12-1390, 09:24 قبل از ظهر
به نظر من حیون خونگی فقط مرغ مینا //// استعداد خالص !!!
واقعا من به این نتیجه رسیدم و بدجور باهات موافقم شاید توی تغلید صدا به پای طوطی نرسه ولی توی درک کردن همه چیز و فهم و شعور سگ هم به پاش نمیرسه خیلی هم با نمکه پدر سوخته همه چیز حالیش میشه من تو اتاق جرات ندارم چیپس و پفک بخورم وگرنه صدای چیپس و پفک خوردن بشنوه ادمو بیچاره میکنه قفل میکنه تا 1 ساعتم شده همش میگه بیا تا اخر مجبور میشی بری بهش بدی:25r30wi:

فقط کافیه احساس کنه بابام میخواد بلند شه بره روی تراس سیگار بکشه فوری صدای فندک در میاره

من الان با هیچ حیوون دیگه عوضش نمیکنم چون واقعا باهام دوسته و همه چیز رو هم میفهمه

---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

دوستان میخوام یه حیون خونگی بخرم. خیلیم فوری کسی میتونه بهم بگه که چی بخرم؟
کوچیک باشه. نرم باشه توپول باشه.تا چقدر میتونی هزینه کنی؟

اگر زیاد میتونی خوکچه هندی از همستر توپولتر و بانمک تر و خوشگلتره و عمرش هم بیشتره

ولی اگر کم میتونی همون همستر خوبه

7thRING
04-12-1390, 10:51 قبل از ظهر
سگ پاکوتاه.
به نظرم اسم نژادش اشپیتیزه خیلی خوشکله

کورس
04-12-1390, 11:01 قبل از ظهر
این دو تا جزو خانواده ما هستند. توبی سگمون و رمزی گربه. توبی از نژاد Goden Retriever شکاری بلدرچین و مرغابی هست، الان ۱۴ سال داره که خیلی‌ پیر شده. رمزی، ۹ ماهش از نژاد مصری، قد بلند، لاغر، و ورزشکار.
8042

02109002
04-12-1390, 11:03 قبل از ظهر
چه نازن .......:clap:

مهبد
04-12-1390, 11:08 قبل از ظهر
نکنه کوروس با توبی و رمزی با موتور میرین هوا زنی(کبک تیهو مرغابی بلدرچین)

کورس
04-12-1390, 11:21 قبل از ظهر
مهبد شکار هم گاهی‌ میریم، ولی‌ نه شکار حیوانات :-)
راستی‌ کسی‌ از شماها با گروه "وفا" آشنایی داره؟
دو تا خانم، در ایران، تو یک ده نزدیک تهران، زمین داران که تا میتوانند، سگ‌‌های ولگرد ایران رو جمع میکنند، پزشک یا دام‌پزشک، تاسیسات تهیه غذا، خوا***ه و غیره برای این حیوانات با وفا تهیه کردند. بعد از رسیدگی به این سگ‌ ها، میفرستنشون منزلهایه موقتی ایرانیان مقیم آمریکا (۲۰ یا ۳۰ خانواده)، بعد خانواده‌های ایرانی‌ یا آمریکای آنها را به عنوان حیوان خانگی قبول میکنند و زندگی‌ بهتری را دارند.

اگر حیوانات خانگی را دوست دارید، آدرسشون رو پیدا کنید، یکی‌ از این روزها که میرید موتور سواری، سریع بزنید و یک دست کمکی‌ بدهید. حتا شده یک ساعت، یا فقط برید دستی‌ به سر و روی این حیوانات نجیب بکشید. اگه پتو اضافه دارید، ببرید.
لینک فیسبوک [Only registered and activated users can see links]
لینک سایت تهران [Only registered and activated users can see links]
از موضوع خارج نشیم....همین فقط می‌خواستم بدونید اگه علاقمندید

شهرام
04-12-1390, 07:31 بعد از ظهر
مرسی دوستان از راهنمایتون. حالا من موندم کدومشو بخرم اخه از همشون خوشم اومد.
هزینه تا دلت بخواد میتونم درمورد هزینه مشکل نیستش.
حالا به نظرتون چطوره برم یه باغوحش باز کنم از هرنوع حیون نگه دارم:gigglesmile::gigglesmile:
ولی از همسترو طوطی بیشتر خوشم اومدش.
ممنون از راهنمایتون.

Babak
04-12-1390, 08:26 بعد از ظهر
این دو تا جزو خانواده ما هستند. توبی سگمون و رمزی گربه. توبی از نژاد Goden Retriever شکاری بلدرچین و مرغابی هست، الان ۱۴ سال داره که خیلی‌ پیر شده. رمزی، ۹ ماهش از نژاد مصری، قد بلند، لاغر، و ورزشکار.
8042

یه سگبود تو عمرش گربه ندیده بود هیچکی هم بهشنگفته بود از گربه بدت بیاد.اولین بار که گربه دیده می خواست خودشو جر بده من موندم چطوری این دوتا تو بغل هم لم دادن:wow:

کورس
04-12-1390, 08:46 بعد از ظهر
اینا رو دموکراسی یادشون دادم. سر همچی‌ هم رای میگیریم

aban
05-12-1390, 12:02 قبل از ظهر
حیوون با نمک و بامزه فقط بچه گربه. آآآآآآآآآآآآآآآی با حالند...

:interview:

alikian
06-12-1390, 10:32 بعد از ظهر
حیوانات دوستی رو یاد گرفتن و با هم دوستن اما بعضی از انسانها :khak:

nopo
06-12-1390, 10:47 بعد از ظهر
مهبد شکار هم گاهی‌ میریم، ولی‌ نه شکار حیوانات :-)
راستی‌ کسی‌ از شماها با گروه "وفا" آشنایی داره؟
دو تا خانم، در ایران، تو یک ده نزدیک تهران، زمین داران که تا میتوانند، سگ‌‌های ولگرد ایران رو جمع میکنند، پزشک یا دام‌پزشک، تاسیسات تهیه غذا، خوا***ه و غیره برای این حیوانات با وفا تهیه کردند. بعد از رسیدگی به این سگ‌ ها، میفرستنشون منزلهایه موقتی ایرانیان مقیم آمریکا (۲۰ یا ۳۰ خانواده)، بعد خانواده‌های ایرانی‌ یا آمریکای آنها را به عنوان حیوان خانگی قبول میکنند و زندگی‌ بهتری را دارند.

اگر حیوانات خانگی را دوست دارید، آدرسشون رو پیدا کنید، یکی‌ از این روزها که میرید موتور سواری، سریع بزنید و یک دست کمکی‌ بدهید. حتا شده یک ساعت، یا فقط برید دستی‌ به سر و روی این حیوانات نجیب بکشید. اگه پتو اضافه دارید، ببرید.
لینک فیسبوک [Only registered and activated users can see links]
لینک سایت تهران [Only registered and activated users can see links]
از موضوع خارج نشیم....همین فقط می‌خواستم بدونید اگه علاقمندید

شنيده بودم
ولي سايتش رو نديده بودم
الان نگاه كردم
مرسي عزيزم

Ali
17-01-1391, 12:08 بعد از ظهر
نظرتون راجع به جوجه ی طوطی برزیلی یا همون کوتوله چیه؟ تا 1 ماه دیگه جوجش میاد میخوام یدونه بگیرم

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 01:06 PM ----------

بچه خرگوش هم تا دو هفته ی دیگه میاد یکدونه هم خرگوش میخوام بگیرم خوبه؟

کوروش
17-01-1391, 12:18 بعد از ظهر
یه دفعه بگو میخوام باغ وحش راه بندازم :25r30wi:
نظر من رو کاسکو / مرغ مینا ((جوجه تهران)) و شاه طوطی هستش
چون باهوش هستن هر چه قدر واسش وقت بزاری بیشتر بهت لذت میدوه میتونه خیلی واسه ادم سرگم کننده باشه
کم خرج / بی ازار باهوش
من مینا داشتم/ هفته اول بهش یاد دادم که با اشاره دستم پشتک بزنه
خیلی خیلی باهوشو با استعداده و میتونه درک کنه

Ali
17-01-1391, 12:41 بعد از ظهر
یه دفعه بگو میخوام باغ وحش راه بندازم :25r30wi:
نظر من رو کاسکو / مرغ مینا ((جوجه تهران)) و شاه طوطی هستش
چون باهوش هستن هر چه قدر واسش وقت بزاری بیشتر بهت لذت میدوه میتونه خیلی واسه ادم سرگم کننده باشه
کم خرج / بی ازار باهوش
من مینا داشتم/ هفته اول بهش یاد دادم که با اشاره دستم پشتک بزنه
خیلی خیلی باهوشو با استعداده و میتونه درک کنهکاملا در مورد مینا باهات موافقم
ولی فعلا در خدمت اقا خپل هستیم:3:

میخوام یه چیز جدید بگیرم

mohsen46
17-01-1391, 01:41 بعد از ظهر
کی ماهی داره؟

sajjad
17-01-1391, 10:49 بعد از ظهر
منم حیوانام تو این سایته خوشحال میشم دوستان بهم سر بزنن.:bunnyearsmiley:

Ali
17-01-1391, 11:24 بعد از ظهر
منم حیوانام تو این سایته خوشحال میشم دوستان بهم سر بزنن.:bunnyearsmiley:
[Only registered and activated users can see links]بسیار سایت جالبی دارین و بعضی از خروس هاتون خیلی شاخن

sajjad
18-01-1391, 09:41 بعد از ظهر
بسیار سایت جالبی دارین و بعضی از خروس هاتون خیلی شاخن

منمون.حيوان ها قابل شما رو نداره.البته شاخيشون بخاطر اين تو خروس ها واسه خودشون تكن و عشق جنگ دارن.

.:ALIREZA NADERI:.
18-01-1391, 09:46 بعد از ظهر
یه روز میام خروساتو میبینم
جات خالی امروز بیگ بیر زدیم با یکی از دوستام با دوچرخه !!! رفتیم فدک پدرمون در اومد کمرون شکست .
ساعت 12 رفتیم 5 و نیم برگشتیم در هر صورت که موتور رو از هیچ مسلمانی خدا نگیره

K.I.A
18-01-1391, 09:46 بعد از ظهر
یه خبر بد...
لاکپشتم فرار کرده..:10: هر چی میگردم پیداش نمیکنم نیست که نیست.
دنبال یه جوجه تیغی کم کارکرد در حد...میگردم.ترجیحا نر /اینا 2 مدل دارن اونیو میخوام که تیغ پرت میکنه...:7tir:

Ali
18-01-1391, 09:55 بعد از ظهر
یه خبر بد...
لاکپشتم فرار کرده..:10: هر چی میگردم پیداش نمیکنم نیست که نیست.
دنبال یه جوجه تیغی کم کارکرد در حد...میگردم.ترجیحا نر /اینا 2 مدل دارن اونیو میخوام که تیغ پرت میکنه...:7tir:کیا خرگوش بگیر خیلی باحاله

K.I.A
18-01-1391, 09:58 بعد از ظهر
اینکه لاک پشت بود سرعتش 2 کیلومتر در روز بود فرار کرد خرگوش که داستان دار میشه

کوروش
18-01-1391, 10:05 بعد از ظهر
لاک پشتت رفته دور دور کنه نگران نباش گشنش بشه بر میگرده :25r30wi:

K.I.A
26-01-1391, 09:52 بعد از ظهر
تو میدان صادقیه چند وقتیه یه مغازه باحال باز شده به اسم گروه حیوانات اوماک.
یه جک وجونورایی میاره که نگو ...یه میمون داشت میگفت 8 میلیون هم قیمت هیوسانگ!
مار /عقرب/مارمولک/سوسمار /خرگوش /سنجاب/ موش و..................................
با طرف یه جورایی رفیق شدم گفتم به بچه های پرشین یه تخفیفم بده... هرچی بخواید داره غیر از سگ .حتی گربه هم داره
و اگر حیوونیو نداشته باشه پول پیش میگیره میاره...
من گفتم کانگورو میخوام گفت یه تومن پیش میگیرم سعی میکنم پیدا کنم بیارم/حالا نمیدونم کانگرو بگیرم یا نه ! هرکی خواست بگه راهنماییش میکنم

Masoud
26-01-1391, 09:55 بعد از ظهر
تبلیغات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ :wall3:
پیش محسن رفتی یا شهریار

Ali
26-01-1391, 10:24 بعد از ظهر
کیا کانگورو میخوای بگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wall3:

K.I.A
26-01-1391, 10:27 بعد از ظهر
اره ولی گرونه نمیدونم از پسش بر میام یا نه!

Kami
26-01-1391, 10:28 بعد از ظهر
اره ولی گرونه نمیدونم از پسش بر میام یا نه!
فضای باز نمیخواد؟

K.I.A
26-01-1391, 10:31 بعد از ظهر
اولش کوچیکه بیشتر از 1 متر نمیپره! اما بعدش قدش به 2 متر میرسه و چند متر میپره!!!!
یکی بیاد شریکی بخریم تنهایی نمیتونم **** بیا دیگه تورم میندازیم تو کیسه کانگرو میپرید!!!

aban
26-01-1391, 10:32 بعد از ظهر
قیمت یه جفت توله یوز پلنگ افریقایی چقدری میشه؟
میتونه جور کنه؟
خیلی باحالن.. یه چیزی بین سگ و گربست....

Kami
26-01-1391, 10:33 بعد از ظهر
اولش کوچیکه بیشتر از 1 متر نمیپره! اما بعدش قدش به 2 متر میرسه و چند متر میپره!!!!
یکی بیاد شریکی بخریم تنهایی نمیتونم **** بیا دیگه تورم میندازیم تو کیسه کانگرو میپرید!!!
اخه مرد حسابی ادم سگ میخره ، گربه میخره نه کانگورو

Sami
26-01-1391, 10:38 بعد از ظهر
کیا کووآلا هم خوبه مزنه کوآلام بگیر پ:biggrin:

K.I.A
26-01-1391, 10:44 بعد از ظهر
قیمت یه جفت توله یوز پلنگ افریقایی چقدری میشه؟
میتونه جور کنه؟
خیلی باحالن.. یه چیزی بین سگ و گربست....
اقا ابان شما از من خطرناک تری!!
مرد جوان کانگورو ادم نمیخوره اما همین یوزپلنگ بامزها یهو یه لقمه چپت میکنن!!!

---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

کیا کووآلا هم خوبه مزنه کوآلام بگیر پ:biggrin:
خوشم نمیاد از کوالا عینه احمقا میمونه

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

اخه مرد حسابی ادم سگ میخره ، گربه میخره نه کانگورو
**** لوس نشو بیا بریم بخریم باحاله/یه قلاده هم میگیریم براش میریم بیرون خودت میدونی که چه حالی میده

Ali
اقا نکنید این کارارو اونوقت میشه داستان این حیوونایی که چند ماه پیش ول شده بودن تو شهر هم حیوون بدبخت براش کلی خطر داره و بدبخت شده هم پول خودتون هدر رفته

aban
کیا جون.. یوز پلنگ برای انسان هیچ خطری نداره...و میشه به عنوان حیوان خانگی نگه داری کرد.. بگذریم از اینکه شیر و ببر هم دست اموز میکنن

K.I.A
26-01-1391, 10:52 بعد از ظهر
کیا جون.. یوز پلنگ برای انسان هیچ خطری نداره...و میشه به عنوان حیوان خانگی نگه داری کرد.. بگذریم از اینکه شیر و ببر هم دست اموز میکنن
نه خوشم اومد بیا تو گروه ما!!! اتفاقا منم خوشم میاد اما هم گرونن هم نگهداریشون جرمه و ممنوع مثل موتور سنگین اماراتی!!!

Ali
26-01-1391, 10:52 بعد از ظهر
در مورد طوطی کوتوله کسی نظری نداره؟

اینم یک انجمن در موردش:[Only registered and activated users can see links]

Sami
26-01-1391, 10:56 بعد از ظهر
کیا تو کووآلارو بگیر بیا تو خیابون ببین چه محبوبیتی بین بانوان پیدا میکنی:20:خداییش فیسو نیگا11336

K.I.A
26-01-1391, 10:59 بعد از ظهر
کیا تو کووآلارو بگیر بیا تو خیابون ببین چه محبوبیتی بین بانوان پیدا میکنی:20:خداییش فیسو نیگا11336
کانگرو که محبوبیتش بیشتره!!!!!! این خیلی پخمه هست یه دوست دارم دقیقا شبیه اینه/

aban
26-01-1391, 11:05 بعد از ظهر
خیابون آزادی.. بعد از میدون ان.قلاب.. یه پرنده فروشی هست.. یه جفت توکان داره ولی نوشته فروشی نیست..
تا حالا از نزدیک این موجودو ندیده بودم.. خیلی قشنگه.. چشای آبی درشتی داره..
پرسیدم قیمت اینا حدوده چنده.. گفت 10 میل

:wall3:

---------- Post added at 12:05 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

کانگرو تنها خوبی که داره اینه که باهاش بری خرید و خریداتم بذاری تو کیسه اش

:2i8d4ao:

Sami
26-01-1391, 11:07 بعد از ظهر
کانگرو که محبوبیتش بیشتره!!!!!! این خیلی پخمه هست یه دوست دارم دقیقا شبیه اینه/
یه کاره بگو بارکش میخای بگیری،شاعر میگه میازار موری که دانه کش است،ت بده:afro:

aban
26-01-1391, 11:17 بعد از ظهر
بعضی از این خارجیهای بی درد که سوسک و حشره به عنوان حیوونه خونه گی نگه میدارن دیدید؟....... خب منم دیدم..

:biggrin:

واقعا اونا چه فکری میکنن؟
اصلا فکر میکنن؟

Ali
26-01-1391, 11:35 بعد از ظهر
بعضی از این خارجیهای بی درد که سوسک و حشره به عنوان حیوونه خونه گی نگه میدارن دیدید؟....... خب منم دیدم..

واقعا اونا چه فکری میکنن؟
اصلا فکر میکنن؟نگه داشتن که هیچ بعضی جاها میخورن

aban
26-01-1391, 11:39 بعد از ظهر
خوردنش که خوبه... با این وضع گرونی هم به اقتصاد خانواده کمک میشه و هم طبیعی تره و هورمون مورمون نداره..

mohsen46
26-01-1391, 11:42 بعد از ظهر
کسی فلاور نمیخواد ماهیمو میخوام بفروشم

K.I.A
26-01-1391, 11:48 بعد از ظهر
اخ اگه لاک پشتم بود براش میخریدم بخوره...

Masoud
26-01-1391, 11:49 بعد از ظهر

من می خرم ... چند می دی تاج اش چقدره ؟ رنگه سینه اش چه طوره ؟ جنسیت؟

aban
26-01-1391, 11:50 بعد از ظهر
فلاور که گل هست...
ماهی هم که فیش هست...
حالا کدومشو میفروشی؟

mohsen46
26-01-1391, 11:52 بعد از ظهر
11338

Masoud
27-01-1391, 12:24 قبل از ظهر
11338

خریدار هستم قیمت :----؟

mohsen46
27-01-1391, 08:38 قبل از ظهر
قابلتون رو نداره
قیمتش رفاقتی دیگه آخرش بدون چکو چونه ۲۵۰ واقعا بیشتر از این حرفا می ارزه عکسش حرفی برای گفتن نمیزاره سایزشم تقریبا به اندازه کف دست هست و کلشم از تو عکس بزرگتر شده یک هفته پیش دستمو گاز گرفت راحت ۱۰-۱۵ سانتیمتر از تو آب میپره بیرون
البته ماهی گرون شده ولی من نسبت به قیمتای قدیم قیمت گذاشتم البته اگه قیمتای جدید دستتون باشه

Ali
27-01-1391, 09:11 قبل از ظهر
اقا یک جفت جوجه ی طوطی برزیلی کسی داشت خبرم کنه

walther
27-01-1391, 02:05 بعد از ظهر
اینا رو هم به بهونه خواهرزادم خریدم ولی اون نامردا هم از موقعیت سواستفاده کردن پیچوندنشون(6هزار تومن پرید به همین راحتی)
11378
11379
این یکی هم تا اومدم عکس بگیرم یه دفعه 180درجه چرخید:gigglesmile::gigglesmile::gigglesmile: خیلی این عکس رو دوسش دارم چون واقعا" هنریه:4chsmu1:

11385

Ali
27-01-1391, 02:18 بعد از ظهر
چه باحالن چند تان؟

walther
27-01-1391, 03:24 بعد از ظهر
همین 3 تا هستن

mohsen46
27-01-1391, 04:05 بعد از ظهر
اخ اگه لاک پشتم بود براش میخریدم بخوره...
من حاضرم ماهیمو با هر موجود جنبنده داخل آکواریوم به مبارزه دعوت کنم

K.I.A
27-01-1391, 09:43 بعد از ظهر
من حاضرم ماهیمو با هر موجود جنبنده داخل آکواریوم به مبارزه دعوت کنم
اسمش لاک پشت بود اما گودزیلا بود!!! 2 تا ماهی داشتم برای عید رفت اونارو خورد یه بارم دستمو گاز گرفت عجب فک قویی داره استخون انگشتمو داشت له میکرد...در ضمن گوشت خوار بود

کوروش
27-01-1391, 09:53 بعد از ظهر
اسمش لاک پشت بود اما گودزیلا بود!!! 2 تا ماهی داشتم برای عید رفت اونارو خورد یه بارم دستمو گاز گرفت عجب فک قویی داره استخون انگشتمو داشت له میکرد...در ضمن گوشت خوار بود
خوبه یکی پیدا شد حریف این کیا بشه:5:
حیف هم که اونم فعلا گمگشته شده :wall3:

mohsen46
27-01-1391, 11:15 بعد از ظهر
زیاد پیش میامد بپره دستمو بگیره ولی این دفعه آخریه که دستمو گاز گرفت بماند که نوک انگشتمو با دندوناش ریش ریش کرد و غرق خون انگار با چکش زدن رو انگشتم تا یک هفته قیز قیز میکرد:25r30wi:فکر نمیکردم نامردی کنه تقریبا تو ارتفاع ۱۰ سانتی سطح آب آکواریم این بلا سرم اومد
احتملا از این ماهی فوفولیا بوده

RIDER
28-01-1391, 12:48 قبل از ظهر
یه سوال چرا اکثرا ملت اسم لاکپشتاشونو میزارن فریبرز من هرکیوو دیدم لاکپشت داشت یا اسم لاکپشته فری بود یا فریبرز:2i8d4ao:

K.I.A
28-01-1391, 10:29 بعد از ظهر
یه سوال چرا اکثرا ملت اسم لاکپشتاشونو میزارن فریبرز من هرکیوو دیدم لاکپشت داشت یا اسم لاکپشته فری بود یا فریبرز:2i8d4ao:
لاک پشتام اسمشون کامبیز و سیروس بودش.

RIDER
04-02-1391, 12:15 بعد از ظهر
کامبیز و سیروس:riz481::4chsmu1:

Erfan Ts
04-02-1391, 09:45 بعد از ظهر
سلام به دوستان.............من به حیوانات خانگی خیلی علاقه دارم مخصوصا سگ .

اینم سگ من بود یه زمانی ولی......:icon_pf _99_::icon_pf _99_::10::10::10::10:12337

12336 از این که عکس ها کوچک هستند بنده رو ببخشید چون بی کیفیت میشد{روش کلیک کنید.

kourosh_bandit2
04-02-1391, 10:37 بعد از ظهر
اینم دوست منه: اسمش گارسولک 12355. اول 20 سانت بود الان شده 44 سانت بعدا عکس جدیدشو میذارم. الان خار ها روی سرش بزرگ تر شده. 12358

Ali
04-02-1391, 10:42 بعد از ظهر
چقدر خوشگله چه دستایی داره

راستی چی هستن ایشون؟

K.I.A
04-02-1391, 11:56 بعد از ظهر
چقدر باحاله ...رنگ نینجاست!
باید چیز جالبی باشه تا حالا ندیدم
اسمش چیه؟ مستعار؟ داستانش چیه؟
چه رشدی داره 44 سانت /

Ali
05-02-1391, 12:20 قبل از ظهر
رنگ نینجاست!منم برای همین عاشقش شدم دیگه میخوام وقتی نینجا خریدم دوطرف بدنشو ارم کاواساکی بزنم بعد بشونمش رو باک باهم بریم بیرون:bunnyearsmiley::gigglesmile:

kourosh_bandit2
05-02-1391, 12:27 قبل از ظهر
چقدر خوشگله چه دستایی داره

راستی چی هستن ایشون؟
ایشون هم ایگوانا هستن. اگه خواستی بگو عکس بازم براتون بذارم ازش..
کیا جان اسم اصلیش ایگواناس یعنی اسم نزادشه. اما من اسمشو گذاشتم گارسولک. نوعی افتاب پرست که جدشون میشه تمساح و از خانواده مارمولک هستن. اما این فقط سبزی میخوره. اگرم خیلی شرایطش مناسب باشه تا 2 متر هم قد میکشه.

Alireza Eteraz‏
05-02-1391, 12:28 قبل از ظهر
منم برای همین عاشقش شدم دیگه میخوام وقتی نینجا خریدم دوطرف بدنشو ارم کاواساکی بزنم بعد بشونمش رو باک باهم بریم بیرون:bunnyearsmiley::gigglesmile:

دمت گرم دیگه حالا ماشدیم آرم.....:hanghead:

ap_peiki
05-02-1391, 12:31 قبل از ظهر
چند خریدی اصفهان هست؟

kourosh_bandit2
05-02-1391, 12:33 قبل از ظهر
12377گارسولک به تنه درخت 12379. لاکی داداش اتفاقا هر چی بزرگتر میشه کم تحرک تر میشه. ولی تا هر چی کوچیکتره شیطون تره. الان تا میذارمش طرف طبیعت بچه ذوق مبکنه از همه جا میخواد بره بالا. عاشق ارتفاع

kourosh_bandit2
05-02-1391, 12:35 قبل از ظهر
چند خریدی اصفهان هست؟

من تهران از یکی از اشناها خانگی خریدم. با خونه ی فلزیش که توری شکل در اومد 150 اما تو بازار خودشو که حدود 25 سانته میدمپن حدود 180 تومن تازه من از دامپزشکش پرسیدم میگفت الان خیلی گرونتر شده.

Ali
05-02-1391, 12:36 قبل از ظهر
دمت گرم دیگه حالا ماشدیم آرم.....:hanghead:نخیر اشتباه شده:bunnyearsmiley:

K.I.A
05-02-1391, 12:40 قبل از ظهر
وای حال میده بزاریش رو داشبورد ماشین بعد با ماشین مسافرکشی بکنی!!!
یا قلاده بندازی دور گردنش بری تو مرکز خرید بچرخی!!!
این 2 متر بشه که وحشتناکه ....
بعد شعور داره منظورم اینه حرف میفهمه چون خونگیه؟

kourosh_bandit2
05-02-1391, 12:43 قبل از ظهر
12380 استایل پارو داشته باش:25r30wi:12381

kourosh_bandit2
05-02-1391, 12:45 قبل از ظهر
وای حال میده بزاریش رو داشبورد ماشین بعد با ماشین مسافرکشی بکنی!!!
یا قلاده بندازی دور گردنش بری تو مرکز خرید بچرخی!!!
این 2 متر بشه که وحشتناکه ....
بعد شعور داره منظورم اینه حرف میفهمه چون خونگیه؟
خیلی باید باهاش کار کرد. اما نه خیلی در این حد که صداش کنی بیاد غذا بخوره یا بیاد پیشت. بقیشو ندیدم. که همینم واسه من تک و توک انجام میده.
کیا جان عشق قلاده کردن حیوانات داریا. فکر کنم گودزیلام بهت بدن میخوای قلادش کنی باهاش بری بیرون بچرخی:25r30wi::gigglesmile:

K.I.A
05-02-1391, 12:48 قبل از ظهر
12380 استایل پارو داشته باش:25r30wi:12381
چقدر متفکرانه مینگره...

Mohammad62
15-02-1391, 02:10 بعد از ظهر
امروز سر ساختمون، به مناسبت تحویل دادن واحد و اسباب کشی، شیرینی میدادیم به همسایه ها. یه گربه خونگی هم بود که اصلا از ما نمی ترسید. بهش یه خورده شیرینی دادم، ببینید چقدر خودشو واسم لوس کرد:

RED-LINE
15-02-1391, 02:57 بعد از ظهر
من همستر و پرشین کت خیلی دوست دارم ولی کلا خانواده با حیوون مخالفن چیزیم نمیتونم بگم:icon_pf _99_:

Sajjad GT
16-02-1391, 02:13 بعد از ظهر
سلام دوستان من میخوام دو تا جوجه مینا بگیرم یکم در مورد نگهداریش توضیح میدید ؟؟؟:s (9):

Ali
16-02-1391, 02:22 بعد از ظهر
سلام دوستان من میخوام دو تا جوجه مینا بگیرم یکم در مورد نگهداریش توضیح میدید ؟؟؟:s (9):بسیار فکر خوبیه

من یدونه جوجه مینا 6 سال پیش گرفتم و خودم بزرگش کردم و الان هم در خدمتشون هستیم خیلی خیلی حیوان باهوش و با استعداد و خوبی هستش

اما موقعی که جوجس یکم دردسرش بیشتره باید با دست بهش غذا بدین و اگر میخواین حرف زدن یاد بگیره یکم زیاد باهاش صحبت کنین

و نکته ی خاص دیگه ای هم نداره فقط توی خریدش دقت کنین و از جای مطمئن بخرین که پاکستانیش رو بهتون ندن

---------- Post added at 03:22 PM ---------- Previous post was at 03:19 PM ----------

راستی اگر یکدونه بگیرین بنظرم بهتره

کمبوجیه
16-02-1391, 07:56 بعد از ظهر
سلام خیلی خوشحالم توی یه این چنین سایتی دوستان که عاشق حیوون خونگی اند این جا جمع میشن.....
من خودم استاد پرورش دادن انواع ماهی آکواریومم...{چه گوشتخوار و چه گیاهخوار}
سال پیش یه ماهی عید خریدم کوچولو بود آلان شده به اندازه ی کف دستم.....{عین ماهی گوشتخوار تربیتش کردم تا دستمو می یارم بالا سریع می یاد روی آب و دهانشو باز میکنه}
اگه خواستید اطلاعاتی در زمینه ی ماهی و گربه در اختیارتون قرار میدم{خودم دیوووووونه ناز و ادای پرشین کتم}
تابستون میخام یه نر سفیدشو بخرم........
نکته:یه وقت شغل و حرفمو میخونید تو دلتون نگید این بابا از حیوووون ها حرف میزنه ولی شکارچیه..........
از دار دنیا دوتا تفنگ یه بادی با یه شکاری دارم که سال تا سال اون شکاری رو از خونه در نمی یارم .....

Mohammad62
16-02-1391, 08:08 بعد از ظهر
من خودم استاد پرورش دادن انواع ماهی آکواریومم...{چه گوشتخوار و چه گیاهخوار}
سال پیش یه ماهی عید خریدم کوچولو بود آلان شده به اندازه ی کف دستم.....{عین ماهی گوشتخوار تربیتش کردم تا دستمو می یارم بالا سریع می یاد روی آب و دهانشو باز میکنه}
اگه خواستید اطلاعاتی در زمینه ی ماهی و گربه در اختیارتون قرار میدم{خودم دیوووووونه ناز و ادای پرشین کتم}

سلام دوست گرامی، چه خوب. ما سه تا ماهی قرمز داریم و بیشتر از یک ساله نگهشون داشتیم. منتها اندازه کف دست نشدن! شما بهشون چی دادین اینقدر زود بزرگ شدن؟

کاوه
18-02-1391, 07:39 بعد از ظهر
آقا این تاپیک رو دیدم داغ دلم تازه شد
32جفت کفتر داشتم:wall3:
عجب چیزایی بودن (شازده-کاکولی-پاپر-طوقی-سوسکی و..........)
دلم براشون تنگ شده الان 2ساله دیگه هیچ حیوونی ندارم :mad_majidonline:

کاوه
20-02-1391, 12:02 قبل از ظهر
آقا یسری کفتر هست فروشی
کسی خواست پی ام بده بیاد برای بازدید

کمبوجیه
20-02-1391, 06:13 بعد از ظهر
سلام دوست گرامی، چه خوب. ما سه تا ماهی قرمز داریم و بیشتر از یک ساله نگهشون داشتیم. منتها اندازه کف دست نشدن! شما بهشون چی دادین اینقدر زود بزرگ شدن؟

سلام من اول از یه جای مطمئن خریدم{زیر نظر سازمان دامپزشکی بود}بعد غذای ترکیبی که درصد روغنش کم بود دادم و دونه هاشم خیلی ریزه......

M@hy@r
15-03-1391, 09:09 قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان

2هفته اس میخوام پست بدم تنبلیم میاد

اینم از لاکپشت ما ، اسمش جماله کوچیک شما

eshgh_namordeh
16-03-1391, 03:33 قبل از ظهر
یکی 3 تا بچه عقاب داره دونه ایی 200 میده - قیمتش مناسبه اگر کسی خواست

Milad_2Rbo
16-03-1391, 08:56 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] دهنم سرویس شد تا 2 تا عکس بگیرم . دوربینو نگاه نمی کرد پد....گ. هی خودشو لوس می کرد اسم نداره 3 ماههشه

[Only registered and activated users can see links] اینم ببرم ملوسکه خیلی نازه .خیلی حساسه عصبی شه قهر میکنه غذاهم نمی خوره اینجا حیاطمونه برف اومده
[Only registered and activated users can see links] این ایگوالامه اسم نداره 9 ماهشه تو مغازه ی رفیقم گذاشتمش به عنوان دکور خیلی دلم براش تنگیده تو اتاقم بود هیچکی جرات نمی کرد بیاد تو .سلطانیه واسه خودش هر 3 ماه 1بارم واکسن داره ... (اینم از حیوونای ما ولی ببره شوخی بود) کیفیتم که ... ببخشید دیگه تا یه دوربین بگیرم. (راستی هر کی ماهی می خواد اشنا دارم با غذا و وسایل)

eshgh_namordeh
20-03-1391, 04:49 بعد از ظهر
1634216343
بچه عقاب دونه ایی 400 تومن - شاهین هم به همین قیمت
بچه جغد میخوام بخرم میگه 250 ،

kamangir
20-03-1391, 05:56 بعد از ظهر
سلام بالاخره مثل اینکه این تاپیک پیدا شد .

منم یک کاسکو دارم اسمش طلا ،سنشم 2 سالشه

6 کلمه حرف میزنه

صدا در میاره

ولی حیف میخوام بفروشمش موتور بخرم کسی اگه اصفهان کاسکو خواست من میفروشم

قیمتشم برای بچه های سایت پرشین 1/300000

به کسای دیگه کمتر از 2000000 نمیدم

کسی خواست pm بزنه

علی یزدانی
20-03-1391, 06:08 بعد از ظهر
سلام بالاخره مثل اینکه این تاپیک پیدا شد .

منم یک کاسکو دارم اسمش طلا ،سنشم 2 سالشه

6 کلمه حرف میزنه

صدا در میاره

ولی حیف میخوام بفروشمش موتور بخرم کسی اگه اصفهان کاسکو خواست من میفروشم

قیمتشم برای بچه های سایت پرشین 1/300000

به کسای دیگه کمتر از 2000000 نمیدم

کسی خواست pm بزنه

عکسش رو هم بزار پس...

kamangir
20-03-1391, 09:45 بعد از ظهر
شرمنده آدرس آپلودر رو بلد نبودم

اگه بگید کمک کنید عکس میزارم

kamangir
21-03-1391, 08:10 قبل از ظهر
سلام

اینم دو تا عکس از طلای من . اینجا بالای کابینت آشپزخانه .تو اتاق آزاده هر جا میخواد میره

kamangir
22-03-1391, 07:14 بعد از ظهر
آقا یعنی کسی نیست که حیوان و یا پرنده خونگی دیگه ای داشته باشه

چرا ما هر جا پا میزاریم اون تاپیک متروکه میشه

hadi4415
22-03-1391, 10:57 بعد از ظهر
سلام دوستان

اینم طوطی منه . اسمش شیباست 6 سالشه حدود 40-50 کلمه حرف میزنه .

فقط عکس ها یه مقدار قدیمیه . عکس جدید تو کامپیوترم نبود .

شهرام
22-03-1391, 11:48 بعد از ظهر
این سگ ماله ماست.تو پشت پرورش اسبمون نگهش میداریماون مرده هم نگهبانمون هستش.

FAARID
09-04-1391, 10:02 بعد از ظهر
سلام دوستان
من هم معرفی میکنم این طوطی منه 15 ماهشه اسمش آرشه و 30 کلمه حرف میزنه از زمانیکه دجوجه گوشتی بوده دارم باهاش کار میکنم:interview:

اروین
15-04-1391, 02:24 بعد از ظهر
..........

اروین
15-04-1391, 02:24 بعد از ظهر
سگ نژاد هاسکی دارم

اروین
15-04-1391, 02:52 بعد از ظهر
چطوری عکس یزارم؟

اروین
15-04-1391, 03:01 بعد از ظهر
30 تا کبوتر هم دارم

7thRING
15-04-1391, 03:56 بعد از ظهر
این سگ ماله ماست.تو پشت پرورش اسبمون نگهش میداریماون مرده هم نگهبانمون هستش.

دادا نژاد سگت سرابه دیگه.؟
یکی اینجا داره خیلی غوله.

7thRING
15-04-1391, 03:58 بعد از ظهر
چطوری عکس یزارم؟

kourosh_bandit2
20-04-1391, 09:37 بعد از ظهر
اقا هرچی میزنم عکس up کنم نمیشه دکمه brows نیستش اصلا چطوری اما توی تاپیک دیگه میشه اینجا فقط نمیشه

7thRING
20-04-1391, 09:41 بعد از ظهر
منم نمی تونم اپ کنم.
یکی هاسکیه رفیقمه اون یکیم که مال اون یکی رفیقمه به نظرم تریر / مال خودمم هست(2 رگه محلی و ژرمن شپرد)

7thRING
20-04-1391, 09:43 بعد از ظهر
کسی قیمت توله هاسکی نر رو نداره؟
من یکی سراغ دارم میگه 1700 خیلی بالاء . مادشم 1200

02109002
20-04-1391, 09:45 بعد از ظهر
اقا هرچی میزنم عکس up کنم نمیشه دکمه brows نیستش اصلا چطوری اما توی تاپیک دیگه میشه اینجا فقط نمیشه

منم نمی تونم اپ کنم.
یکی هاسکیه رفیقمه اون یکیم که مال اون یکی رفیقمه به نظرم تریر / مال خودمم هست(2 رگه محلی و ژرمن شپرد)

سلام

امکان آپلود فایل ( پیوست ) در بخش گفتگوی آزاد غیر فعال شده

شما تصاویر را روی سرور های متفرقه آپلودکنید

اروین
20-04-1391, 09:55 بعد از ظهر
کسی قیمت توله هاسکی نر رو نداره؟
من یکی سراغ دارم میگه 1700 خیلی بالاء . مادشم 1200

چقدر میخوای پول پای هاسکی بدی ؟من دارم توله؟اگه طالبی تخفیف میدم

7thRING
20-04-1391, 09:56 بعد از ظهر
چند وقتشه؟
نر یا ماده؟
قیمت پیشتهادی خودت؟
خالصه یا درصدیه؟
ممنون

اروین
20-04-1391, 10:02 بعد از ظهر
توله 3 ماهه قیمت حدود 1300 خالص سیبرین هاسکی

اروین
20-04-1391, 10:05 بعد از ظهر
هاسکی نژاد مختلفی داره.سیبرین هاسکی . قطبی کانادایی که سیبرین هاسکی تو ایران راحتر با گرما کنار میاد نمیخواد کولر گازی این چیزا بزاری

7thRING
20-04-1391, 10:08 بعد از ظهر
مال تو چیه دادا.
چشم رنگیه؟
چند وقتشه؟

اروین
20-04-1391, 10:09 بعد از ظهر
پیت بول نمیخوای همرو میخوره

7thRING
20-04-1391, 10:10 بعد از ظهر
پیت بول خیلی شاخه. اینجاها که غیر مجازه.
دادا چند؟

اروین
20-04-1391, 10:12 بعد از ظهر
من کلن پرورش میدم میفروشم چشم رنگی ابی دارم همه رو هم 3 ماهه میفروشم چون تا 3 ماه یه کم ضعیفن

7thRING
20-04-1391, 10:13 بعد از ظهر
دادا کشتی مارو!! چند؟

اروین
20-04-1391, 10:18 بعد از ظهر
پیت بول خودم پرورش نمیدم ولی بجه ها دارن کلا سگ غیر مجازه حالا ربط داره کجا بخوای نگهش داری.قیمت نمیدونم باید بپرسم چند میده

اروین
20-04-1391, 10:24 بعد از ظهر
قیمت پیت بول ندارم تو کار هاسکی ام ولی بدون روتوایلر قوی تر از پیت بول گاز میگیره اونم 2 برابر هنوز ژرمن شپرد قوی تر از پیت بول گاز میگیره

اروین
20-04-1391, 10:34 بعد از ظهر
پیت بول تو امریکا پوزه بند نداشته باشه جریمت میکنن

اروین
20-04-1391, 10:39 بعد از ظهر
تو امریکا تا الان نزدیک 1600 نفر پیت بول نقص عضو کرده 170 نفر هم کشته هاسکی 21 نفر رو کشته نزدیک 60 نفر هم نقص عضو کرده ولی همه این ها بر میگرده به تربیت سگ اگه خواستی pm بده ادرس بدم بیا هاسکی منو ببین چه ارومه