PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارزش آپاچی با کارکرد بالا

saman.new
09-01-1393, 12:57 بعد از ظهر
دوستان سلام
میخواستم اون عزیزانی که وارد هستن تو موتور یه زحمتی بکشن و بگن آپاچی مدل 92/6 رنگ سفید با ظاهر کاملا نو و فابریک و کارکد 13هزار کیلومتر چند میارزه؟!
موتورش یه آچار بی مورد نخورده به جز آچار کشی و سرویسهای اولیه و فقط وقتی گاز میدی اون قسمت فلزی که روی اگزوز هست میلرزه یکم و صدا میده که نگاه کردم دیدم پیچش شل شده و چیزی نیست....
ممنونم میشم یه کارشناسی بفرمایید ,خود طرف اولش گفت 5100 ولی گفت نهایت 4900 میدو بخاطر کارکردش.

MANHUNT
09-01-1393, 01:41 بعد از ظهر
دوست عزیز یعنی تو 6 ماه 13 هزارتا راه رفته نمیدونی مصرفش تو شهر بوده یا بیرون شهر یا هر دو ؟اخه تو 6 ماه زیاده اما با قیمت 4900 میارزه برو پیش مکانیک نشون بده تا خیالت راحت باشه

soleymani
09-01-1393, 02:55 بعد از ظهر
کارکردش بالاست
یعنی روزانه حدود 72 کیلومتر موتور رو دوونده
فکر نکنم موتور جالبی از آب دربیاد توی این 6 ماه این همه فشار

saman.new
09-01-1393, 03:08 بعد از ظهر
خودش گفت محل کارم اسلام شهر بوده
هر روز از شهران میندازه آزادگان رو میره اسلام شهر و میاد....
پس یعنی 4900 خوب میگه!؟؟

MANHUNT
10-01-1393, 11:55 قبل از ظهر
4800 بهش بده اونم باهاش طی کن به شرط تایید مکانیک دو سه تا مکانیک ببر نشون بده نمیدونی روغن جندتا عوض میکرده یا وضعیت نگهداری از موتورش

ali dalton
10-01-1393, 03:26 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان عزیز
سامان جان این موتور زیاد دویده و کیلومتر بالایی داره اونم فقط برای 6 ماه
شما داری 4900 تا 5 میلیون میدی برای این موتور پس عجله نکن چند روز دیگه صبر کن و بیشتر بگرد بهت قول میدم تمیزتر و کم کارکرد تر میتونی پیدا کنی
ولی بازم بگم خریدار شمایی و بستگی به نظر خودت داره ولی به نظر بنده نگیری بهتره و بیشتر بگرد تو بازار قطعا بهتر پیدا میشه
استاندارد کیلومتر موتور ماشین یا موتور سیکلت ( بین سالی 14 تا 16 هزار هست)

ehsan sharif
10-01-1393, 03:47 بعد از ظهر
شما یه برنامه هست به اسم (دیوار ) روی گوشی اندروید نصب میشه
همه واسه فروش اگهی میدن
شهر به شهر جداست
من موتورای خیلی تمیز و خواب بوده با این قیمت دیدم مدل 92
میتونی اگه گوشیت اندرویده از این برنامه استفاده کنی
میتونی موتورا ببری نشون بدی
من الان برج 10 گرفتم 5000 تا رفته
اما موتور مثل نو میمونه چه از ظاهر چه از باطن
اما باید به بقیه ثابت بشه
الان هم باید ببری پیش استاد این کار نشون بدی