PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد خرید موتور متناسب با نیاز

h@@mi
09-01-1393, 10:27 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان گل فروم پرشین موتور.
سال نو رو هم به همه ی دوستان تبریک میگم
من مدت هاست که مطالب سایت رو میخونم و استفاده میبرم
ولی تازه عضو سایت شدم و از دوستان میخوام که من رو راهنمایی کنن
من میخوام یه موتور در 250 که بشه پلاک دار کردش بگیریم و قیافش رو مثل موتور 1000 درست کنم مشابه این کار رو تو فرو های خارجی زیاد دیدم
مثلا دوشاخ عقب رو عوض کنم و یه لاستیک پهن تر بندازم فلاپ ها رو عوض کنم و برا یه موتور دیگه رو براش جا بزنم
و تا حد ممکن صداش رو هم شبیه کنم
به نظر شما چه موتوری برای این کار مناسب تر هست؟جایی هست که بتونه این کار رو برام انجام بده یا باید خود وقت بزارم
بودجم هم بستگی داره که ماشینم رو چند بردارن که بین 22 تا 27 ملیون میشه
از کسانی که اطلاعاتی تو این زمینه دارن خواهش میکنن من رو راهنمایی کنن

mohsen46
09-01-1393, 10:38 قبل از ظهر
سلام سال نوتون مبارک به پرشین خوش اومدی
شرکت موتور سیکلت پایتخت تیونینگ موتور انجام میده

h@@mi
09-01-1393, 10:42 قبل از ظهر
سلام اتفاقا یکی دوبار از طریق تلفنی قبل از عید تماس گرفتم ولی میگفتن سرشون شلوغه و سفارش زیاد دارن و از این حرف ها

mohsen46
09-01-1393, 10:49 قبل از ظهر
به نظر من برو یه نینجا بردار اگه بتونی ٣٠٠سی سی پیدا بکنی برات کافیه

MR666
09-01-1393, 01:14 بعد از ظهر
سلام عزیز جان
خوب حالا با این تفاسیری که گفتی این موتورو میخای باهاش چیکار کنی
اولا شما که دنبال پلاک دار 250 میگردی وقتی خریدی و نمیدونم موتور قوی تر انداختی روش و کارای دیگه اونوقت پلاک اون موتور به چه دردت میخوره اگر گیر کنه که چون شماره شاسی و موتورت با سندت نمیخونه که باید بری اگاهی ثابت کنی دزدی نیست
دوما شما که میخای اینقدر هزینه کنی چرا بری پول تو بریزی دور یه موتور قارقارک بگیری بزکش کنی اخر سر هم همون سواری موتور لگن رو بهت بده هرکی هم که اینکاره باشه بهت بگه عقده ای رو موتور درست حسابی نداشته رفته فلان موتور رو بزک کرده مثل فلان موتور (البته ببخشیدها در کل میگم) پس برو با همون پول یه موتور درست حسابی بخر فقط تزیینش کن
سوما اگر واقعا تصمیم داری با موتوری سواری کنی که خودت جمع کرده باشی یه دونه از این سوزوکی 250 واردات امیکو بگیر هم پلاک ملی داره هم ارزونه و هم براشون تو گمرک چند نفر فلاپ طرح نینجا و r1 و غیره زدن چون شاسیشم بندیت هست قشنگ میشه از لحاظ فنی هم یه کاربرات مشتی میخاد و یه اگزوز یوشیمارو تا نفسش باز بشه از لحاظ راه رفتن هم سالم باشه بدون کاربرات و اگزوز راحت 140 تا 50 رو میره
ولی با همه این تفاسیر باز هم هرکی ببینه میگه سوزوکی تنبل سواره بازم میگم پول داری برو یه نینجا 250 یا ktm یا حتی zx150 پلاک ملی بگیر همونجوری سوار شو کلاسش بیشتره

Amir R1
09-01-1393, 02:16 بعد از ظهر
دوست عزیز منم با نظر کاربر بالا موافقم.
ولی اگه یه چیز عشقی میخوای درست کنی دیگه غضیه فرق داره میشی مثل من منم عشق این کارام.
اگه یه موتور باحجم زیاد بالا رو بزاری رو شاسی 250 میشکنه.اگه صدای قشنگ میخوای اگزوزتو یوشیمورا بنداز ولی اگه صدای زیاد میخوای پرده های داخل اگزوزو بردار نصفشو.برای ظاهرشم میتونی فلاپ طراهی کنی در کل اگه عشق این کار باشی خیلی خوبه.تو همین سایت تایپیک داریم ساخت موتور سیکلت با موتور رنو 5 خیلی بدردت میخوره سرچ کن پیدا میکنی.

h@@mi
10-01-1393, 12:24 بعد از ظهر
سلام عزیز جان
خوب حالا با این تفاسیری که گفتی این موتورو میخای باهاش چیکار کنی
اولا شما که دنبال پلاک دار 250 میگردی وقتی خریدی و نمیدونم موتور قوی تر انداختی روش و کارای دیگه اونوقت پلاک اون موتور به چه دردت میخوره اگر گیر کنه که چون شماره شاسی و موتورت با سندت نمیخونه که باید بری اگاهی ثابت کنی دزدی نیست
دوما شما که میخای اینقدر هزینه کنی چرا بری پول تو بریزی دور یه موتور قارقارک بگیری بزکش کنی اخر سر هم همون سواری موتور لگن رو بهت بده هرکی هم که اینکاره باشه بهت بگه عقده ای رو موتور درست حسابی نداشته رفته فلان موتور رو بزک کرده مثل فلان موتور (البته ببخشیدها در کل میگم) پس برو با همون پول یه موتور درست حسابی بخر فقط تزیینش کن
سوما اگر واقعا تصمیم داری با موتوری سواری کنی که خودت جمع کرده باشی یه دونه از این سوزوکی 250 واردات امیکو بگیر هم پلاک ملی داره هم ارزونه و هم براشون تو گمرک چند نفر فلاپ طرح نینجا و r1 و غیره زدن چون شاسیشم بندیت هست قشنگ میشه از لحاظ فنی هم یه کاربرات مشتی میخاد و یه اگزوز یوشیمارو تا نفسش باز بشه از لحاظ راه رفتن هم سالم باشه بدون کاربرات و اگزوز راحت 140 تا 50 رو میره
ولی با همه این تفاسیر باز هم هرکی ببینه میگه سوزوکی تنبل سواره بازم میگم پول داری برو یه نینجا 250 یا ktm یا حتی zx150 پلاک ملی بگیر همونجوری سوار شو کلاسش بیشتره
با سلام به شما عزیزان ممنون از این که وقت گذاشتید و پیشنهاد دادید
من با هزینه ای که میکنم میتونم یه موتور cb 1300 2004 تمیز با مدارک بگیرم و سوار بشم یا اگر کمی زور بزنم موتور بهتر هم بگیرم
ولی مقصود من از این کار اینه یه موتور خاص داشته باشم و حداقل کسی شبیه به اون رو نداشته باشه
من قصد ندارم موتور و شاسی رو عوض کنم و گفتم بیشتر ظاهر موتور پس سندش هم بلا استفاده نمیشه برای همین هم از کسانی که اطلاعات بیشتری در این زمینه دارن خواستم موتوری رو معرفی کنن که برای این کار مناسب تر هست و تغییرات بیشتری رو بشه رشون انجام داد
تینونینگ موتور سیکلت یه کار علمی که تو سراسر دنیا انجام میشه و شاید تو ایران یکمی کمتر جا افتاده باشه
من طرح هایی رو خودم تو ذهنم آماده کردم و فقط کس یا جایی رو میخوام که با هزینه نه خیلی زیاد بتونه اون چیزی که تو ذهنمه اجرا کنه

farshad 54
10-01-1393, 01:07 بعد از ظهر
دوست عزیز

اگر فقط شما دنبال تیونینگ ظاهری هستین و میخواید موتورتون تو چشم باشه

میتونی از این موتور های طرح هارلی رگال دیتونا یا اسپایدر 250 سی سی بخری و با تعویض لاستیک عقب و اگزوز و یه سری کارهای گرافیکی روی باک و بدنه یه موتور خوشگل درست کنی که هرکی میبینه وایسه باش

عکسم بگیره ولی از لحاظ فنی و سرعت و قدرت دیگه نباید تو این موتور دنبال چیز خاصی باشی

در مورد هیوسانگ 250 ریس هم میتونی فکر کنی که با پیاده کردن یه طراحی خوب روی فلاپها و تعویض لاستیک عقب و اگزوز و یه سری لوازم افتر مارکت که مخصوص این موتور هست میشه از این موتور یه موتوره

تک و خوشگل در آورد که هم خوشگله و هم خوب راه میره همه این کارارو روی نینجا 250 ریس هم میتونی انجام بدی که همه اینها بستگی به بودجت داره

ضمن اینکه اینم در نظر داشته باش که همه اینکارا از طراحی تا تعویض لاستیک و اگزوز و چیزای دیگه اگه بخوای تمیز و حرفه ای کار بشه حداقل 6 میلیون تومن واست آب میخوره

موفق باشی