PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وینرzs200gs پیشرو

alien
15-02-1389, 12:23 قبل از ظهر
با کسب اجازه از مدیران و اعضاء محترم جهت ایجاد موضوع جدید.
چون موتور بنده وینر 200 هست آیا کسی در مورد ساخت فلاپ برای قسمت میانی بصورت دست ساز و یا آماده نصب اطلاعی دارد.
26

Alireza
15-02-1389, 12:41 قبل از ظهر
سلام
راستش من چند وقتی یه وینر دستم بود که فلاپ واسش درست کرده بودن دقیقا چیزی که مد نظر شماس قیمتشم حدود 150 شده بود ادرسی هم که کسی اینکارو کنه از تو گمرک میتونید پیدا کنید ولی انصافا تو قیافه تک شده بود

Red Hat
15-02-1389, 09:54 قبل از ظهر
با سلام خدمت آقایان علیرضا بزرگ و علیرضا کوچک

ظاهر وینر خیلی جذاب و زیباست دیگه چه برسه به اینکه یک فلاپ هم روش نصب کنید!

ولی به یک نکته توجه داشته باشید که فلاپی که می خواهید نصب کنید طوری طراحی شده باشد که هوا رو به خوبی به سمت موتور هدایت کند ( جای ورود هوا کم نباشه) چون اگه هوای کافی به موتور نرسد باعث میشه موتور داغ بشه و در طولانی مدت به موتور آسیب جدی وارد میکند.

jim-kx2
23-02-1389, 02:59 قبل از ظهر
سلام
خوب به سلامتی تاپیک وینر هم زده شد(من یه مدتی نبودم الان دیدم)
وینر چون هوا خنکه براش فلاپ کامل نگذاشتن پس همونطور که دوستمون گفت باید هوا خورش حساب شده باشه !! معمولا جلوی فلاپ اکثر کورسی ها به اندازه کافی بزرگه اما اگه بخوایم جلو رو بپوشونیم که موتورش پیدا نباشه باید چیزی توری مانند باشه .
اما مهمتر از همه مسیر خروج هوا از بغل های موتوره که باید هوا رو به درستی هدایت کنه !!!! پس موقع انتخاب فلاپ قبل از زیبایی اینها رو مد نظر داشته باشید

alien
23-02-1389, 10:15 بعد از ظهر
5554با درود به همه .
به نظر بنده اگر نه همه ولی اکثر فلاپ ها بدلیل تهویه رادیاتور مایع خنک کننده،رادی53اتور روغن و یا انجین های هواخنک در قسمت جلو باز هستند. اما اندازه و طراحی مناسب همچنین جایگیری دقیق خروجی ها جهت 52تهویه بهتر و دسترسی به تنظیمات ضروری از اهمیت خاص برخوردار است. در ادامه چند نمونه از سایت یک کلوپ فیلیپینی وینر.51

high-speed
24-02-1389, 09:23 قبل از ظهر
alien عزیز فایل های پیوست مشکل دارن

high-speed
24-02-1389, 09:33 بعد از ظهر
آقا من عکساهایی رو قبلا از وینر تیونینگ شده توسط یک شرکت فیلیپینی به اسم nssb دیدم و سیو کردم که واستون میزارم

اگر بتونم فلاپاشو گیر بیارم شاید ریسک کنم و این فلاپارو روش نصب کنم:3:

البته عکس همشونو میزارم.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links]

aline عزیز این همونی هست که شما میخواهید

alien
24-02-1389, 09:42 بعد از ظهر
با عرض پوزش از دوستان بخاطر اشکال در باز کردن عکسها.متاسفانه یا بدلیل حجم بالای عکسها و یا ایراد فنی سایت میباشد.لطفا به آدرس زیر مراجعه فرمائید. [Only registered and activated users can see links]

Amir
24-02-1389, 10:07 بعد از ظهر
سایت تو آپلود مشکلی نداره و اگر حجم بیش از حد تعیین شده باشه اجازه آپلود داده نمیشه

لطفا یه بار دیگه امتحان کنید چون باقی کاربران مشکلی ندارن

الان یه عکس آپ کردم مشکلی نداشت

ممنون

Red Hat
08-03-1389, 12:16 بعد از ظهر
برای حل مشکل عطسه کردن موتور وینر ( بعد از ول کردن گاز صدای ترقه به گوش میرسد) باید فیلر شمع رو به اندازه 0.1 تا 0.15 میلیمتر از حالت استاندارد بازتر کنید تا این مشکل حل شود.

alien
08-03-1389, 01:55 بعد از ظهر
من معمولا در سر پایینی ها که گاز نمیدهم از دنده سنگین برای جلوگیری از افزایش سرعت استفاده میکنم صدای (پرت پرت) و combustion ناقص در سیلندر شنیده میشه.حال با توجه به درج فاصله 6/. الی 7/. میلیمتری گپ الکترودهای شمع در منوال موتور،افزایش این فاصله در کارکرد انجین مشکلی پیش نمی آورد؟ با تشکر

Red Hat
08-03-1389, 02:13 بعد از ظهر
من معمولا در سر پایینی ها که گاز نمیدهم از دنده سنگین برای جلوگیری از افزایش سرعت استفاده میکنم صدای (پرت پرت) و combustion ناقص در سیلندر شنیده میشه.حال با توجه به درج فاصله 6/. الی 7/. میلیمتری گپ الکترودهای شمع در منوال موتور،افزایش این فاصله در کارکرد انجین مشکلی پیش نمی آورد؟ با تشکر

بهترین کار برای جلو گیری از سرعت گرفتن در سرپاینی همان طور که شما گفتین استفاده از دنده سنگین هست چون اگه از ترمز ها استفاده شود باعث میشه داغ شوند و خوب عمل نکنند و یا حتی اصلآ ترمز نگیرند.

تا یک حد مشخص مشکلی به وجود نمیاورد ولی اگه فاصله زیاد بشه امکان داره موتور به درستی کار نکنه و یا خاموش بشه ولی اگه به درستی تنظیم بشه شاهد افزایش قدرت موتور و نرم کار کردن آن خواهید بود.

alien
08-03-1389, 05:50 بعد از ظهر
ردهت عزیز با درود و تشکر از جوابیه سریع جنابعالی.پس پیشنهاد شما افزایش حداکثر 1/. الی 15/. میلیمتردر فاصله استاندارد میباشد؟

m3hiran
08-03-1389, 05:58 بعد از ظهر
ردهت عزیز با درود و تشکر از جوابیه سریع جنابعالی.پس پیشنهاد شما افزایش حداکثر 1/. الی 15/. میلیمتردر فاصله استاندارد میباشد؟

اپاچی منم این مشکل رو داشت با یه سوهان اهن(مثل سیم ظرفشویی میمونه) سر شمع رو سوهان بکش تا دوده از روش بره

Red Hat
08-03-1389, 07:24 بعد از ظهر

خواهش میکنم.

بله.

البته منظور من هم 0.1 الی 0.15 بود که پستم رو ویرایش کردم. ( ممنون از تذکر شما)

پاچی منم این مشکل رو داشت با یه سوهان اهن(مثل سیم ظرفشویی میمونه) سر شمع رو سوهان بکش تا دوده از روش بره همان طور که آقا مهران هم گفتتند هر 1000 کیلومتر یک بار شمع بازدید و تمیز شود و اگر رنگ قسمت سرامیکی ( چینی) شمع به رنگ تیره و اگر الکترود آن تمام شده بود حتمآ شمع باید تعویض شود ( من خودم هر 500 تا چک میکنم)
البته اگر سر شمع بیشتر از حد معمول دوده بگیره نشان از تنظیم نبودن کاربرات هست.

jim-kx2
09-03-1389, 05:40 قبل از ظهر
سلام
در مورد چینی الکترود شمع تا زمانی که سالم باشد (نشکسته باشد یا نپریده باشد ) به خوبی کار میکند وسیاه شدن آن ممکن است با یک بار خفه کردن اتفاق بیفتد که مهم نیست
توجه کنید که هر شمعی در دمای خاصی کار میکند واز این حیث دونوع کلی سرد و گرم موجود است
اگر شمع مرغوب باشد با سرویس منظم مدت زیادی کار میکند به عنوان مثال من از یک جفت شمع ngk مدل c7hsa اصل 20000 کیلومتر استفاده کردم و میکنم و هنوز بهتر از هز شمع نویی کار میکنند (البته من شمع اصلی پیدا نکردم که تا حالا عوض نکردم اما انصافا مشکلی ندارند)
نحوه تمیز کردن شمع بسیار مهم است !!!! دوستمان m3hiran به روش درستی اشاره کردند !!! باید با سوهان نرم دوطرف اکترود رو کاملا تخت کرد و پلاتین شمع رو طوری تنظیم کرد که جرقه درست روی سر الکترود زده شود
بهترین راه محافظت از شمع شستشو و تنظیم به موقع کاربراتوره !!
البته طبق تجربه خودم شمع ngk اصلی موجود در بازار (من اینجا 1500 میخرم ) بهترین گزینه برای وینره و از مزایاش استارت نرم و گاز خوره بهتره

Red Hat
09-03-1389, 07:57 قبل از ظهر
سلام
در مورد چینی الکترود شمع تا زمانی که سالم باشد (نشکسته باشد یا نپریده باشد ) به خوبی کار میکند وسیاه شدن آن ممکن است با یک بار خفه کردن اتفاق بیفتد که مهم نیست
توجه کنید که هر شمعی در دمای خاصی کار میکند واز این حیث دونوع کلی سرد و گرم موجود است
اگر شمع مرغوب باشد با سرویس منظم مدت زیادی کار میکند به عنوان مثال من از یک جفت شمع ngk مدل c7hsa اصل 20000 کیلومتر استفاده کردم و میکنم و هنوز بهتر از هز شمع نویی کار میکنند (البته من شمع اصلی پیدا نکردم که تا حالا عوض نکردم اما انصافا مشکلی ندارند)
نحوه تمیز کردن شمع بسیار مهم است !!!! دوستمان m3hiran به روش درستی اشاره کردند !!! باید با سوهان نرم دوطرف اکترود رو کاملا تخت کرد و پلاتین شمع رو طوری تنظیم کرد که جرقه درست روی سر الکترود زده شود
بهترین راه محافظت از شمع شستشو و تنظیم به موقع کاربراتوره !!
البته طبق تجربه خودم شمع ngk اصلی موجود در بازار (من اینجا 1500 میخرم ) بهترین گزینه برای وینره و از مزایاش استارت نرم و گاز خوره بهتره

با سلام

به نظر من خیلی مهم هست چون زمانی اون قسمت سیاه میشه , که گرمای زیادی به شمع وارد بشه و الکترود شمع دیگه خاصیت قبل رو نداره. البته منظور کثیف شدن نیست بلکه تغییر رنگ قسمت چینی شمع است.

البته این موضوع تو موتور های آفرود که فشار و گرما زیاد به آن وارد میشه بیشتر است.

jim-kx2
10-03-1389, 12:27 قبل از ظهر
باسلام
البته فرمایش شما جناب redhat متین است اما توجه کنیم که چینی کار عایق کردن الکترود را انجام میدهد و مانع نشت برق از الکترود میشود که تحمل دمایی بسیار بالایی دارد (بالاتر از اینکه بادمای سیلندر خراب بشه) البته در صورتی که جنس شمع تقلبی نباشد (پس قسمت چینی وضیفه مهمی داره)
تغیر رنگ قسمت چینی بهر حال رخ میدهد اما در صورت سلامت آن نیازی به تعویض شمع نیست(این رو تجربه تایید کرده)
در بیشتر شمع هایی که خراب یا ضعیف میشوند خرابی مربوط به الکترود وپلاتین شمع است

alien
13-03-1389, 12:34 بعد از ظهر
سلام
قابل توجه دوستان وینر سوار و مسئول فنی سایت. بنظر من وینر اصلاً صدای خوبی نداره، آیا با تعویض اگزوز حل میشه؟ نمونه آماده نصب در بازار هست یا باید بصورت دست ساز باشه؟ با تشکر از بذل توجه شما

Red Hat
13-03-1389, 12:42 بعد از ظهر
سلام
قابل توجه دوستان وینر سوار و مسئول فنی سایت. بنظر من وینر اصلاً صدای خوبی نداره، آیا با تعویض اگزوز حل میشه؟ نمونه آماده نصب در بازار هست یا باید بصورت دست ساز باشه؟ با تشکر از بذل توجه شما

سلام خدمت علیرضا خان

یکی از کاربران سایت ( یه جا دیگه) سال پیش با 80هزار تومان اگزوز رو عوض کرد و یک اگزوز چینی البته با کیفیت خوب روی موتور انداخت و طبق گفته خودش صداش خیلی زیبا شده بود.

اگه پیداش کردم تمامی کار هایی که انجام داد و کجا رفت رو ازش میپرسم و در این تاپیک قرار میدهم.

alien
13-03-1389, 02:50 بعد از ظهر
Dear redhat many thanks for your prompt reply.any action on this subject would be highly appreciated. best regards

Alireza
13-03-1389, 03:37 بعد از ظهر
دوست عزیز زبان این فروم فارسی هستش لطف کنید از این به بعد به فارسی جواب بدید

Red Hat
13-03-1389, 10:12 بعد از ظهر
Dear redhat many thanks for your prompt reply.any action on this subject would be highly appreciated. best regards

ترجمه

رد هت عزیز ازاینکه سریع پاسخ دادین خیلی ممنون هستم . در مورد این موضوع هر اقدامی که باشه خیلی استقبال میکنم با احترام خواهش میکنم

ولی تا به حال موفق نشدم کاربر مورد نظر را پیدا کنم .

اگه میدان گمرک تشریف ببرین و جستجو کنید حتمآ مورد خوبی را پیدا خواهید کرد ولی به هر حال تا چند روز دیگه به گمرک یک سر میزنم و در مورد اگزوز هم یک سوال میکنم.

alien
17-03-1389, 03:04 بعد از ظهر
دوستان آیا براستی وینر 200 با پرواز 200 در یک رده بندی قرار میگیرد؟ فکر میکنم وینر با توجه به قیمت،حجم باک(20 لیتری)،مصرف پایین(2.5 تا 3 لیتر به ازای 100 کیلومتر.برد 800 کیلومتری)،سیستم ترمز(دو دیسک در جلو و دیسک عقب)، ابعاد رینگ و لاستیک، نوع فنربندی و شکل ظاهری آنقدرها هم بد نباشد.البته نکات منفی هم مثل وزن زیاد، شتاب کم،قدرت کم انجین(ولی مکانیزم مطمئن در مسافتهای طولانی)،سرعت نهایی کم(+110 ) و کیفیت پایینتر قطعات (البته در محصول اصلاح شده مدل 87 بهتر شده) وجود دارد. طرح این مطلب بخاطر پست یکی از اعضاء در موضوع مگلی بود.

Red Hat
17-03-1389, 03:10 بعد از ظهر
بنظر من وینر از سایر موتورها تو کلاس خودش برتری قابل توجه ای داره و اصلآ موتور پرواز و کثیر و... در حدی نیست که بخواد با وینر مقایسه بشه.

varians
17-03-1389, 04:21 بعد از ظهر
سلام بکس
من چند روزیه عاشق این موتور شدم و میخوام یکی بخرم
آیا الان در بازار موجوده ؟ قیمتش چنده ؟؟؟
البته نه اون وینری که جدیدا اومده و اصلا هم اسپرت نیست
البته من شهرستان هستم.
ممنووووون

Red Hat
17-03-1389, 05:15 بعد از ظهر
صفر موتور موجود نیست فقط دست دوم هست البته بگردی تمیز پیدا میکنی.

varians
17-03-1389, 05:23 بعد از ظهر
صفر موتور موجود نیست فقط دست دوم هست البته بگردی تمیز پیدا میکنی.
خیلی ناراحتم کردی :(
آخه چرا ؟
دیگه تو این مایه ها چه موتوری هستش تو همون رنج قیمت ؟ عین همونم اسپورت و با کلاس باشه ؟

alien
17-03-1389, 06:02 بعد از ظهر
من یک مدل 87 دارم که فقط 1650 کیلومتر راه رفته.نقره ای،خاکستری و تغییر کارب95راتور pz27 به pz30 از اصلاحاتی که بهش اشاره کردم هست. بخاطر نداشتن همراه و مشغله کاری (شاید هم سن) زیاد وقت نمیکم94 سوارش بشم.از دیدنش تو پارکینگ لذت میبرم و نگاه ها و سئوالات مردم در کوچه و خیابان بهم حس خوبی میده. اینهم عکسهاش93

Red Hat
17-03-1389, 07:53 بعد از ظهر
من یک مدل 87 دارم که فقط 1650 کیلومتر راه رفته.نقره ای،خاکستری و تغییر کارب95راتور pz27 به pz30 از اصلاحاتی که بهش اشاره کردم هست. بخاطر نداشتن همراه و مشغله کاری (شاید هم سن) زیاد وقت نمیکم94 سوارش بشم.از دیدنش تو پارکینگ لذت میبرم و نگاه ها و سئوالات مردم در کوچه و خیابان بهم حس خوبی میده. اینهم عکسهاش93

خوشحال میشیم در قرار ملاقات ها شرکت کنید البته ما هم سن نیستیم کوچیک شما هستیم.

دیگه تو این مایه ها چه موتوری هستش تو همون رنج قیمت ؟ عین همونم اسپورت و با کلاس باشه ؟

نه نیست . البته موتور هایی مثل پرواز و ... هستند ولی به کیفیت وینر نمیرسند.

alien
17-03-1389, 09:39 بعد از ظهر
[QUOTE=red hat;2797]خوشحال میشیم در قرار ملاقات ها شرکت کنید البته ما هم سن نیستیم کوچیک شما هستیم.

خواهش میکنم، بزرگوارید.
البته خیلی دوست دارم ولی چون ساکن کرج هستم حتی برای آچارکشی ، فیلرگیری وغیره به تهران با موتور نیامدم ولی خوب امسال همت مضاعف باید بخرج داد.مطمئناً دسته جمعی خیلی خوش میگذره.از لطف شما سپاسگزارم.

SAEED
18-03-1389, 08:40 بعد از ظهر
من خودم می خواستم قبل از اینکه روان بخرم بیام وینر بخرم واقعآ خوش استیل هست و فکر میکنم هندلینگ خوبی هم داشته باشه.

ولی دیگه برادرم ( red hat) من رو راضی کرد رفتیم باهم 2 تا روان خریدیم ولی دلم هنوز پیش وینر هست.

alien
18-03-1389, 08:48 بعد از ظهر
من طرفدار صدای بم و کم هستم.آیا امکان نصب اگزوز پالس 200 روی وینر هست و همون صدای پالس رو خواهد داد. ضمناً لوله خروجی اگزوز از سر سیلندر تا انباره دوجداره هست،علت چی میتونه باشد؟(کاهش صدا،جلوگیری از گرم شدن لایه خارجی،تغییر صدا و یا سرعت بخشیدن به گازهای خروجی و در نتیجه ایجاد خلاء بین دو انفجار....).

Red Hat
19-03-1389, 09:52 قبل از ظهر
فکر میکنم بشه ولی اگزوز وینر بنظر من زیبا تره.

دوجداره بودن فکر کنم به علت زیر باشه کاهش گرما و صدا

alien
19-03-1389, 10:21 قبل از ظهر
فکر میکنم بشه ولی اگزوز وینر بنظر من زیبا تره.

دوجداره بودن فکر کنم به علت زیر باشه کاهش گرما و صدا

حق باشماست.اگر بشه توی پوسته قبلی وینر جا داد که ظاهرش فرق نکنه.بنظر شما صداش شبیه میشه؟ یا عوامل دیگری چون نحوه قرارگیری سوپاپ و غیره دخیل هست.

Red Hat
19-03-1389, 10:51 قبل از ظهر
همان طور که شما گفتین ( نحوه قرار گیری سوپاپ ها) صدا شبیه میشه ولی گمون نکنم دقیقآ !

Red Hat
10-04-1389, 10:07 قبل از ظهر
چند عکس از تغییر سیستم اگزوز وینر

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Red Hat
10-04-1389, 10:09 قبل از ظهر

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

MAHDI.B
27-06-1389, 11:58 بعد از ظهر
سلام به همه برو بچ پورتال
آقايون يه سوال اين پيشرو پارس 200 جديدا با وينر قبلي چه فرقايي داره ؟
فك كنم دوتا مدل باشه تك ديسك جلو دو ديسك جلو
مجذوب رخ موتور شدم شديد شايد cg رو رد كنم يه پيشرو پارس وردارم

مهدی مریدا
24-10-1389, 03:46 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز - من تازه وارد هستم - جدیدا یک پیشرو وینر نقره ای خریدم . با استفاده از یک اگزوز ساز حرفه ای اگزوزش رو دستکاری کردم . صدای بسیار اسپورتی پیدا کرده - شمع ایریدیوم سوزنی انداختم . ترانزیستور حرفه ای با تغذیه برق مستقیم از باطری انداختم . روغن خوب ریبختم توش . پیچ هاش رو با واشر پلاستیکی و رنگ مشکی آب بندی و محکم کردم . الان راحت 130 تا رو بدون اذیت میره . در ضمن رخش واقعا قشنگه . لطفا نظر بدبد .

Amir
24-10-1389, 03:57 بعد از ظهر
سلام :khosh:

در انتخاب تاپیک بیشتر دقت کنید منتقل شد

Red Hat
24-10-1389, 04:31 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز - من تازه وارد هستم - جدیدا یک پیشرو وینر نقره ای خریدم . با استفاده از یک اگزوز ساز حرفه ای اگزوزش رو دستکاری کردم . صدای بسیار اسپورتی پیدا کرده - شمع ایریدیوم سوزنی انداختم . ترانزیستور حرفه ای با تغذیه برق مستقیم از باطری انداختم . روغن خوب ریبختم توش . پیچ هاش رو با واشر پلاستیکی و رنگ مشکی آب بندی و محکم کردم . الان راحت 130 تا رو بدون اذیت میره . در ضمن رخش واقعا قشنگه . لطفا نظر بدبد .

ممنون.

یکسری عکس از موتورتون بزارین.

مهدی مریدا
21-11-1389, 09:19 قبل از ظهر
اینم عکس.

alien
14-03-1390, 09:29 قبل از ظهر
باسلام
اگر کسی در مورد تنظیم دوشاخه جلوی وینر اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه.در هنگام ترمز گیری دو ترکه معمولا کمکها به انتها برخورد میکنه.حتی یک ترک در بعضی از سرعت گیر ها.زیاد به تعمیرکار جماعت اعتماد ندارم،کاری هست که خودم بتونم انجام بدم؟2500 کیلومتر کارکرده و از ابتدا همین طوری بود.

phoenix7
16-03-1390, 03:52 بعد از ظهر
سلام بکس
من چند روزیه عاشق این موتور شدم و میخوام یکی بخرم
آیا الان در بازار موجوده ؟ قیمتش چنده ؟؟؟
البته نه اون وینری که جدیدا اومده و اصلا هم اسپرت نیست
البته من شهرستان هستم.
ممنووووون

سلام به همه دوستان داشتم مطالب مفید این قسمت رو میخوندم .

من خیلی موتور سوار نیستم ولی این موتور رو که دیدم شدیدا طلبش شدم . میخام یکی بگیرم.

منهم مشکلات دستمون رو دارم
یعنی تازه واردم که از تعداد پستام مشخصه !!!:hanghead::hanghead:

ولی بزرگترین مشکل شهرستان بودنم هست .
انزلی رو گشتم نبود
باید برم رشت .بگردم

کسی میدونه قسمت دست دو این موتور حول و حوش چه قیمتی هست .
و اینکه برای خرید باید به چه نکاتی در مورد این موتور دقت کنم ؟؟

اینکه مدل چه سالی رو بگیرم بهتره ؟؟؟ و آخرین سال تولیدش کی هست ؟؟

Shenzo
16-03-1390, 05:28 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
همونطور که دوستان موتور سوار می دونن، خریدن این موتور در حال حاضر کار درستی نیست!
چون اصلا کیفیت خوبی نداره، و ارزش اون پولی که میخواین بدینو نداره
اگه اون پولی که میخواین برای این موتور بدینو کمی افزایش بدین انتخابهای بهتری دارین!
پس اصلا عجله نکنید!
اما اگه شدیدا عاشق و دلباخته قیافش و خودش شدینو شبا خوابشو میبین . . .:sleep:
قضیه فرق میکنه!
به تازگی نمونه جدید این مدل با انجین 250 سی سی تولید شده!
اینم لینک:
من که از نزدیک دیدم ، کیفیت انجینش بدک نبود، اما حتما بیشتر تحقیق کنید و نظر دیگر دوستان کارشناس و حرفه ایو جویا شوید!
:flower4:

phoenix7
16-03-1390, 07:16 بعد از ظهر
من دنبال دسته دو این مدل هستم و نهایت میتونم تا 700 خرج کنم. بیشتر دیگه کشش نداره

فقیر بیچاره ایم نمیکشیه بودجه :consoling2::consoling2::consoling2::consoling2:

اگر در این حدود مدل کیپسی سراغ دارید ممنون میشم پیشنهاد بدید

M.SH.K
16-03-1390, 10:14 بعد از ظهر
دست 2 دیگه باید بگردی و پیدا کنی
وینر معمولی که با فلاپه :
راحت با 500-600 گیر میاد
700 تومن ی تز تمیز هلوش رو باید بگیری
اما این مدل جدید خیابونی :
خیلی وقت نیست که تولید شده
موتورش به نسبت پالس و اپاچی خیلی ضعیفتره با اینکه 200 هست
ولی شرکت پیشرو شرکت پدر مادر داریه
شرکتیه که پالس رو هم وارد کرده
بالاخره جنسش بهتر از خیلیهای دیگس
باید بگردی این مدل دست 2ش رو گیر بیاری دیگه
کمه و قیمیتم بعید میدونم 700 بده کسی
اینم ی اگهی تو شمال ولی قیمت بالاست
البته قدیمیه الان باید پایین اومده باشه

phoenix7
16-03-1390, 10:51 بعد از ظهر
خیلی ممنون داداش

نه من از چراغ گرد خوشم نمی یاد .
این مدل پولسارا خیلی جواد شده . دست هرکی میبینی هست . نه دلم میخاد یه چیز تک باشه حالا تکم نشد نشد ولی دیگه خز نشده باشه .:hanghead::hanghead::hanghead:

راستی این موتور های جدید کبیر و آپاچی قیمتشون چنده ؟؟ نو

ولی باز همین وینر خودمون از همه بهتره:18::18::18::18:

phoenix7
24-03-1390, 03:10 بعد از ظهر
عزیزان من یک سوالی برام پیش اومد
سوال من اینه که وینر میتونه سی جی 125 رو بگیره یا نه ؟؟.

Alireza
24-03-1390, 03:18 بعد از ظهر
تونستنش اره ولی نه اینکه فکر کنی میتونه بخورتش

vahid250
14-04-1390, 11:00 بعد از ظهر
با سلام خدمت کاربران فعال این سایت میخواستم اگه میشه ویژگی های وینر ژاپنی را نسبت به وینر مشترک ایران و چین توضیح دهید با تشکر.

Alireza
14-04-1390, 11:05 بعد از ظهر
وینر مگه ژاپنیه؟ وینر چینیه

mehdi2
15-05-1390, 06:09 بعد از ظهر
یه وینر قدیمی پیدا کردم تو گمرک مدل 86 میده 1.600 !!

ali faghfouri
15-05-1390, 08:48 بعد از ظهر
یه وینر قدیمی پیدا کردم تو گمرک مدل 86 میده 1.600 !! یه موقع نخریا!!!!!!اولا که قیمتش خیلی بالاس 900 تومن قیمت خوبیه اگه سالم باشه. دوما اینجور موتورا سریع لگن میشن.

mehdi2
16-05-1390, 12:16 قبل از ظهر
یه موقع نخریا!!!!!!اولا که قیمتش خیلی بالاس 900 تومن قیمت خوبیه اگه سالم باشه. دوما اینجور موتورا سریع لگن میشن.
مرسی از راهنماییت. 200 سی سی صفرش 1.700 البته مدل قدیمش قیافه بهتری داشت تا جدیدش. 250 سی سی هم امروز 1389/05/16 قیمت کردم 2.450 نمایندگیش تو گمرک .

Alireza
16-05-1390, 12:44 قبل از ظهر
بحث در مورد خرید و فروش جاش اینجا نیست دوست عزیز

mehdi2
16-05-1390, 01:00 قبل از ظهر
بحث در مورد خرید و فروش جاش اینجا نیست دوست عزیز
فکر کردم چون در مورد وینره جاش اینجاس . ببخشید .

phoenix7
19-05-1390, 07:47 بعد از ظهر
خوب ما این موتور رو خریدیدم وحالا میخایم اگه عزیزان مینونن کمک کنن چند طرح واسه فلاپش به بنده حقیر مظلوم کمک کنن و همینطور اینکه چطور میتونم تقویتش کنم؟؟؟

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

عزیزان استاد
یک سوال خیلی مهم
من رو این موتور بعداز اینکه خریدمش و 1 ماهه روش باتری فابریک بود
من رفتم و عوضش کردم
12a9v-7 ah نصب کردم میخاستم بدونم برای این موتور کافی هست یا نه ؟؟
راستی یه زنون 6000 هم انداختم روش .
بهترین باتری برای این موتور و اینکه بهترین توصیه برای سیم کشییش چیه و چطور کنم تا خیالم از بابت برق موتور راحت باشه !! چون واقعا هندل زندنش سخته !!:25r30wi:

mehdi2
19-05-1390, 08:04 بعد از ظهر
باتری رو عوض کردی یادت نره فیوز سر باتری رو هم عوض کنی مخصوصا که زنون هم انداختی.
راستی مگه وینر هندل داره؟ مال من چرا نداشت؟

phoenix7
20-05-1390, 07:01 بعد از ظهر
باتری رو عوض کردی یادت نره فیوز سر باتری رو هم عوض کنی مخصوصا که زنون هم انداختی.
راستی مگه وینر هندل داره؟ مال من چرا نداشت؟
:297:
قالبت کردن :))

شوخی کردم داداش
مدلهاش خیلی متنوع تولید شده بود. مال شما تولید چه سالی هست ؟؟

نمیدونم ولی مال من داره میخای عکسشم رو هم بزارم .
باتری رو که عوض کردم شارژر و متعلقاتش رو عوض کرد تعمیر کار ولی نمیدونم سر باتری رو هم عوض کرد یا نه .

یه سوال پس باتری کفایت میکنه دیگه ؟؟
امروز یکی از بچه ها گفت باید باتری رو که میخری بری باتری سازی و شارژش کنی درست میگه یا سر کارم ؟؟

---------- Post added at 07:51 PM ---------- Previous post was at 07:45 PM ----------

امروز در دور زدن متوجه شدم که از اگزوز در حین معکوس کشیدن یا وقتی که موقع تعویض دنده هرزه گاز میدم دود خارج میشه
اینم بگم که در حین گاز دادن یا در طول دنده عادی کار میکنه
مشکل از کجاست ؟؟؟

یه سوال دیگه اینکه آیا شمع پولساری رو وینر بهتر جواب میده یا نه شمع 125

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 07:51 PM ----------

یک چیز مهم دیگه هم باید لاستیک جلو رو عوض کنم تفریبا صافه
اولا از کجا باید متوجه بشم که چقدر دیگه از عمر لاستیکگ باقی مونده یا اینکه کی و چه موقع زمان تعویض لاستیک فرا رسیده و اینکه الان که میخام بخرم چه مارکی بخرم با چه مشخصاتی ؟؟؟

phoenix7
28-05-1390, 10:35 بعد از ظهر
عزیزان کسی جواب مارو نمبده؟؟

mehdi2
28-05-1390, 11:15 بعد از ظهر
مال من 89 چراغ گرد
لاستيك وينر كه آنروده و فابريكش صاف هست.
مهم اينه كه آمپر باتري جواب زنونت رو بده.
شمع ngk خيلي هم خوبه خيلي هم ارزونه 2000تومنيه.رو موتور من كه خيلي عالي كار ميكنه موقع ول كردن گاز هم موتور عطسه نداره و تق تق نميكنه.

شفیع
28-05-1390, 11:41 بعد از ظهر
:297:
قالبت کردن :))

شوخی کردم داداش
مدلهاش خیلی متنوع تولید شده بود. مال شما تولید چه سالی هست ؟؟

نمیدونم ولی مال من داره میخای عکسشم رو هم بزارم .
باتری رو که عوض کردم شارژر و متعلقاتش رو عوض کرد تعمیر کار ولی نمیدونم سر باتری رو هم عوض کرد یا نه .

یه سوال پس باتری کفایت میکنه دیگه ؟؟
امروز یکی از بچه ها گفت باید باتری رو که میخری بری باتری سازی و شارژش کنی درست میگه یا سر کارم ؟؟

---------- Post added at 07:51 PM ---------- Previous post was at 07:45 PM ----------

امروز در دور زدن متوجه شدم که از اگزوز در حین معکوس کشیدن یا وقتی که موقع تعویض دنده هرزه گاز میدم دود خارج میشه
اینم بگم که در حین گاز دادن یا در طول دنده عادی کار میکنه
مشکل از کجاست ؟؟؟

یه سوال دیگه اینکه آیا شمع پولساری رو وینر بهتر جواب میده یا نه شمع 125

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 07:51 PM ----------

یک چیز مهم دیگه هم باید لاستیک جلو رو عوض کنم تفریبا صافه
اولا از کجا باید متوجه بشم که چقدر دیگه از عمر لاستیکگ باقی مونده یا اینکه کی و چه موقع زمان تعویض لاستیک فرا رسیده و اینکه الان که میخام بخرم چه مارکی بخرم با چه مشخصاتی ؟؟؟

دوست من، یه کم آروم تر سئوالاتتو بپرس !

این که به شما گفتن که باطری ببر شارژ کنه، یه جورایی درسته، باطری نوی موتور عین باطری نوی موبایل یا دوربین می مونه که می گن و باید: برای اینکه بهتر کار کنه و عمر بیشتری داشته باشه بهتره قبل از استفاده یک بار به صورت کامل و 100% شارژ باشه و بعد شروع به استفاده کنید. شما می تونید باطری نو رو بدون شارژ روی موتور نسب کنید ولی مشکل اینجاست از زمانی که نسب شد و شما موتورو روشن کردید و باطری شروع به شارژ شدن شد، زمان زیادی طول نمی کشه که موتورو خاموش می کنید حالا ممکنه به خاطر این باشه که به مقصدتتون رسیدید یا به خاطر اینه که موتور رو بیش حد درجا نمی تونید روشن بذارید تا باطری شارژ شه، و به همین دلایل امکان داره باطری برای اولین بار به طور ناقص شارژ شه و باعث شه کمی در عمر باطری تاثیر داشته باشه.

در مورد دود،
همچین مشکلی در هنگام معکوس کشیدن می تونه عادی باشه البته نه به صورت عادیه عادیه، منظورتون از دود چه دودیه دود آبی یا سیاه ؟ اگر سیاه باشه که نشانه تنظیم نبودن کاربراتور نوع سوخت شمع باشه و اگر آبی باشه که معمولا موقع معکوس کشیدن دود آبی دیده می شه هم عادیه هم غیر عادی، به این خاطر: اینکه شما گفتین موقع معکوس کشیدن ... در چه زمانی بوده یعنی همیشه موقع معکوس کشیدن یا زمانی که موتور گرم شده !؟ که معمولا زمانی این دود دیده می شه که انجین گرم باشه (داغ) به خاطر تغییر ناگهانی دور موتور و فشاری که اون لحظه به قطعات انجین وارد می شه مقداری روغن به قسمت زیرین پیستول در سیلندر پاشیده می شه، و در اون لحظه یه خاطر حرارتی که سیلندر داره باعث انبساط ناگهانی می شه و در نتیجه مقداری از روغن وارد قسمت تراکم سیلندر (بالای سیلندر) می شه، و در نتیجه می سوزه و از اگزوز به شکل دود خارج می شه. و البته این دود در موتور های نو خاطر تازه بودن خیلی کم تر دیده می شه، و اینکه این توضیحات در شرایطی بود که موتور خوب داغ شده باشه و اگر همیشه و در همه حالت این دود دیده می شه باید کمی نگران شد و مسئله رو پیگیری کرد.
در کل دیدن دود در موتور های 4 زمانه خوشایند نیست.

در مورد شمع: ما در بازار شمع هایی به نام های شمع های پولساری یا شمع های 125 نداریم، شمع های از یک نوع تکنولوژی با سبک های مختلف تولید می شه، شمع های قدیمی تر که شاید به قول شما 125 بازده کم تری داشتن و دارن، و شمع های نسل جدید تر که معروف به شمع های سوزنی هستن کیفیت جرقه زنی دقیق تر و بهتری دارن، البته سبک های دیگه ای هم هستن ولی این دو نوع امتحانشونو پس دادن.

در مورد لاستیک: فهمیدن این که آیا لاستیک تموم شده یا نه کار سختی نیست،
لاستیک ها یا ساییده می شن که با دیدن میزان عمق عاج می شه فهمین
و یا تاریخ مصرفشون تموم می شه که اون هم با دیدن لاستیک و چنگ زدن به لاستیک متوجه لاستیکی که تاریخ مصرفش گذشته باشه با کشیدن ناخن یا یه جسم تیز روی بدنه خراشیده و پودر می شه تیکه تیکه کنده می شه و اون استقامت و سختی روز های اول رو نداره.

امیدوارم تونسته باشم به سئوالاتتون واضح پاسخ داده باشم.

phoenix7
31-05-1390, 10:21 قبل از ظهر
ممنون از هر دو عزیز خیلی کمکم کرد.
بله مدیر عزیز همونطور که فرمودید و بنده اصلا دقت نکرده بودم دقیقا زمانی که موتور گرم هست و مسافت زیادی باهاش رفتم سر مواقعی که معکوس میکشم یک ته دود بسیار کم و در حد 1 ثانیه ای ( خیلی کم ) با رنگی شبیه به همون آبی که فرمودید از اگزوز خارج میشه.

در مورد باتری هم بله متاسفانه چون شار| نکرده بودم به باتری ساز که نشون دادم گفت باتریت ضعیف شده. 3 هفته نیست خریدم ولی خوب چون نمی دونستم قطعه رو با مشکل مواجه کردم.

در مورد لاستیک هم جلو صافه صافه ولی کنده نیمشه !! و پودر هم نمیشه ولی خوب همون میزان عمق منظورم بود.؟ چطور میشه فهمید؟؟ گه مناسبه و یا اینکه وقتی میگن لاستیک 80 در صد هست چطور میشه فهمید!!
کسی که موتور رو ازش گرفتم میگفت 90 درصد هست ولی خوب من که متوجه چیزی نمیشم !! تازه کاریم و بی تجربه در این عرصه

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:12 AM ----------

با عرض پوزش از دوست عزیز شافی میخاستم یکم دیگه سوال بپرسم .

1. دور شمع حسابی روغن جمع شده و تعمیر کار گفت بخاطر مسافتی هست که میری و اینکه دنده ها رو پر میکنی.
چطور میشه از اینکار جلوگیری کرد.یعنی اینکه چسب خالی انکار تحت مسافت و گرمایی که بهش وارد میشه دوام نمیاره و ذوب میشه .چطور میشه درستش کرد باید از قطعه ای خاص استفاده کرد یا چسب بهتری ؟

2. وقتی چراغ کوچیک رو روشن می کنم چراغ هشدار دهنده مربوط به باتری چشمک میزنه. تعمیر کار گفت مشکلی نیست چون در حال حرکتی خودش شارژ میشه ولی من میترسم به زنون فشار بیاره همونطور که یکبار آورد و سوزوند
میخاستم بدونم باتری با چه مشخصاتی باید روش بندازم یا چه مارکی بهتر روش جواب میده .

3.یه مشکل دیگه هم که هست زنون موقع روشن شدن چکش میزنه و روشن میشه ، نصاب زنون گفت برق زنون رو از باتری بگیر نه دینام ولی وقتی نشون دادم تعمیر کار گفت از باتری هست برای حل این مشکل چه کنم؟؟

ببخشید دیگه مدیر جون

شفیع
03-06-1390, 09:34 بعد از ظهر
دوست من سلام،
دوباره ماشالله سئوالات رو ردیف کردی دیگه ! :4chsmu1: ما کوچیکتیم
عزیز جون، در مورد درصد لاستیک، اصلا موضوع پیچیده ای نیست که بخواد در موردش بحث شه، ذهن خودتو مشغول نکن، یک کلام اگر لاستیک صاف نشده و به اندازه کافی آج هاش عمق داره پس لاستیکت خوبه.

1) شما گفتی دور شمع روغن جمع شده !؟ :wow:پس اون دود آبی هم خیلی بی ربط نیست با این روغن، موتورت چند سال از سنش می گذره، حتما روغن سوزی داره، روغن به این میزان که شما می گی نباید برسه به شمع!!! ولی میرسه که به احتمال زیاد جای شمع هم گشاد کرده، رفع این مشکلات توضیحات مفصلی می خواد، بهتره اول شما چند تا عکس از ظاهر انجین، جای شمع، دود خروجی ... نمایش بدید، تا بهتر و دقیق تر بشه تصمیم گرفت!

2 و 3) برق زنون باید از باطری گرفته شه، مگه شما از دینام گرفتی !؟ دینام اصلا نمی تونه اون مقدار برق مورد نیاز زنون رو تامین کنه گرفتن برق از دینام به تمام قسمت های برقی موتور فشار میاره باعث فرسوده شدن اتصالات و سیم ها می شه و اون چشمکی که گفتید به احتمال زیاد برای همینه.
و اینکه در کل سیستم های روشنایی زنون اصلا برای موتور سیکلتی که شما گفتید توصیه نمی شه، لامپ های زنون موجود در بازار مصرف برق و خطر خیلی زیادی دارن، احتمال آسیب رسوندن به تمام قسمت های موتورسیکلت و حتی موتورسوار رو داره.
دوست من، در پایان با این توصیفاتی که شما از موتورت ذکر کردی بهتره مشکلاتشو با عکس نشون بدی شاید بشه تصمیم بهتری گرفت.

phoenix7
05-06-1390, 09:23 بعد از ظهر
ممنون از شافی عزیز . حی حی حی امروز بعد 3 روز تعمیر موتور رو گرفتم 90 پیاده شدم !! روغن دور شمع بخاطر سرسیلندرش بود که پیچاش گشاد شده بود و روغن رو بیرون میزد حین گاز دادن زیاد !! با اینکه موتور تاحالا باز نشده !! موتور مال 88 هست . برق هم همونطور که فرمودید از دینام نیمشه و وقتی زنون داشته باشه به هیچ وجه حتی روشن هم نمیشه و موتور برقش از باتری یکسره هست . ولی خوب هنوز زنون چکش میزنه برای روشن شدن. نمیدونم برقش از چی هست زنچیرش هم مشکل داشت که اونم تعویض کردمو یک زنجیر کلفت ( واقعا کلفته ) اورینگ دار انداختم روش.خیلی رووون شده و بدون صدا و وقتی گاز میدم خوب کنده میشه.

شفیع
05-06-1390, 10:33 بعد از ظهر
ممنون از شافی عزیز . حی حی حی امروز بعد 3 روز تعمیر موتور رو گرفتم 90 پیاده شدم !! روغن دور شمع بخاطر سرسیلندرش بود که پیچاش گشاد شده بود و روغن رو بیرون میزد حین گاز دادن زیاد !! با اینکه موتور تاحالا باز نشده !! موتور مال 88 هست . برق هم همونطور که فرمودید از دینام نیمشه و وقتی زنون داشته باشه به هیچ وجه حتی روشن هم نمیشه و موتور برقش از باتری یکسره هست . ولی خوب هنوز زنون چکش میزنه برای روشن شدن. نمیدونم برقش از چی هست زنچیرش هم مشکل داشت که اونم تعویض کردمو یک زنجیر کلفت ( واقعا کلفته ) اورینگ دار انداختم روش.خیلی رووون شده و بدون صدا و وقتی گاز میدم خوب کنده میشه.

دوست عزیز،
(شافی نه شفیع) :waiting:

و اینکه در مورد زنون، یا زنون مشکل داره یا باطری و یا سیم کشی، که به احتمال زیاد باید از باطری باشه،
سر راه زنون رله وصل کردید دیگه، اره ؟

phoenix7
10-06-1390, 11:01 بعد از ظهر
وای وای وای
فدات داداش شرمنده :flower4::flower4: بخشید:7::7: خداییش انگلیسیش اونطور خونده میشه ولی باز بنده شرمندتم داداش :7:.

رله آره . باتری الان شد 1 ماه که روش تازه نصب کردم . زنونش نو هست و ازش مطمئنم . آیا احتمال هست از شارژر باشه ؟؟؟

یکی باهاش تازکی دوست شدم از شانس من اون هم وینر داره . میگه برق مال اون هم همینطوره ولی وقتی بجای فیوز 15 فابریکی خودش 20 گذاشته موتورش ازین مشکل در اومده .

phoenix7
13-06-1390, 11:50 بعد از ظهر
برادرا یکی هلپ برسونه !!

چند تا سیم دیدیم آویزون هستن کردیم توهم !!
الان نور کوچیک روشن نمیشه !! زنون هم روشن نمیشه !!
فقط چراغ نور پایین روشن میشه !!:wall3::wall3::wall3::wall3:
چیکار کنم؟؟

شفیع
14-06-1390, 01:24 بعد از ظهر
برادرا یکی هلپ برسونه !!

چند تا سیم دیدیم آویزون هستن کردیم توهم !!
الان نور کوچیک روشن نمیشه !! زنون هم روشن نمیشه !!
فقط چراغ نور پایین روشن میشه !!:wall3::wall3::wall3::wall3:
چیکار کنم؟؟

دوست جون،
اون قضیه فیوز که فرمودی، با توجه به تغییراتی که در مصرف کننده های برق ایجاد کردی، عادیه، این مسلمه وقتی مصرف برق بیشتر از حد تعیین شده ی کارخونه ای باشه باید شماره فیوز هم تغییر کنه،
خیلی جالبه، شرکت این قدر دقیق محاسبه کرده که دقیقا چه شماره فیوزی برای این موتور مناسبه و با کوچک ترین تغییر، نشون می ده !
در مورد مشکل، داداش من، اول از همه خونسردی خودتو حفظ کن، چیز مهمی نیست، وقتی داشتی سیم های رو جابجا می کردی به احتمال زیاد چند تا سیم قطع شدن و اتصال ایجاد شده، قسمت مورد نظر رو باز کن، و با آرامش دونه دونه سیم ها و اتصالات رو بررسی کن، اگر خدا نکرده از توانت خارجه، به اولین تعمیرگاه مراجعه کن، البته تعمیرکار هم کار خیلی پیچیده ای انجام نمیده، اون هم تمام اتصالات رو بررسی می کنه.
معمولا اتصالات کارخونه ای بعد از مدتی به خاطر لرزش های موتور، شل می شن یا ضعیف می شن که همین مسئله باعث می شه گاهی اوقات برق ضعیف و یا به کل قطع شه.

phoenix7
14-06-1390, 09:46 بعد از ظهر
دستت درد نکنه داداش.
خیالمو راحت کردی .
مشکل این موتور فلاپشه.
باید تا جمعه بمونم تا سر فرصت اینکارو بکنم .
ممنون از راهنماییت

adnice
19-06-1390, 01:56 بعد از ظهر

مشخصات :
موتور ----- 4 زمانه , تک سيلندر , خنک شونده با هوا
خط قرمز دور موتور ----- از 8500 تا 12000 RPM
حجم موتور ----- 198 سي سي
استارت ----- هندل و استارت الکتريکي
قطر سيلندر ----- 62.0 ميلي متر در 49.5 ميلي متر
ضريب تراکم ----- 9.2:1
کاربراتور ----- (1) 27PZ ( سازگار با هوندا )
نوع احتراق سيلندر ----- CDI
شمع ----- NGK D8EA
گيربکس ----- 5 دنده
کلاچ ----- چند صفحه اي , دستي , کابلي
فاصله بين محور جلو و عقب ----- 35.5 اينچ
چرخ جلو ----- 110/70R17/200kPa
چرخ عقب ----- 140/70R17/225kPa
ترمز جلو ----- دو ديسک دو لايه
ترمز عقب ----- تک ديسک تک لايه
طول کلي ----- 2010 ميلي متر
عرض کلي ----- 760 ميلي متر
ارتفاع کلي ----- 1080 ميلي متر
وزن بدون بنزين ----- 170 کيلو گرم
حجم باک بنزين ----- 5 گالن آمريکا ( 20 ليتر )
حجم باک ذخيره ----- 2 ليتر
نوع سوخت ----- بنزين بدون سرب
ظرفيت روغن ----- 1.1 ليتر
نوع روغن ----- کلاس SH يا CF , SAE 15W40
سرعت 0 تا 100 ----- 10 ثانيه
سرعت نهايي ----- 130 کيليومتر در ساعت
مصرف سوخت ----- هر 40 کيلومتر 1 ليتر (800 کيلومتر با يک باک )

phoenix7
22-06-1390, 10:53 بعد از ظهر
خیلی ممنون از دوست عزیزفقط ببخشید من یه سری تغییر در این آمار بدم

سرعت نهایی >>> من با هاش تا حالا 145 رفتم و بازم بیشتر میرفت ولی بخاطر اینکه لاستیکهای جلو و عقبم هر دو صافه حقیقتا جرات نکردم بیشتر بره ولی اینو میدونم که بازم میرفت.

مصرف سوخت >>>> در هر 100 کیلومتر به طور تقریبی 3.1 تا 3.2 میسوزونه

ظرفیت روغن هم والا تاحالا جوری پرش نکردم که سر ریز بشه ولی من 1.2 لیتر میریزم !!

و اینکه باکش بنزینش 22 لیتری هست

moslem
23-06-1390, 01:44 بعد از ظهر
باسلام خدمت دوستان
من به تازگی یه وینر 200 مدل 89خریدم راستش ازصدای اگزوزش خوشم نمی اد لطفا راهنماییم کنین چه نوع اگزوزی بهش ببندم /ممنون می شم:20:

mehdi2
23-06-1390, 07:27 بعد از ظهر
باسلام خدمت دوستان
من به تازگی یه وینر 200 مدل 89خریدم راستش ازصدای اگزوزش خوشم نمی اد لطفا راهنماییم کنین چه نوع اگزوزی بهش ببندم /ممنون می شم:20:
1. اگه دست به آچار ميزنيد تصويري بهتون توضيح ميدم چيكار كنيد.اينكاري كه ميگم رو روي اگزوز خودم كردم صداش به طور قابل توجهي تغيير كرد،ضمنا بخاطر اندازه منبع در مدلهاي 89 و 88
همراه صداي بم (بدليل تغيير طول موج و فركانس صدا) ميتونيد صداي دزدگير ماشين ها رو هم پشت سرتون بشنويد.

2. اما اگه دست به آچار نيستيد خريد اگزوز بهتره.دوستان يه اگزوز معمولي با صداي نسبتاً خوب براشون با نصبش 150هزار درومده.

phoenix7
23-06-1390, 11:53 بعد از ظهر
دادا واسه ما تصویری توضیح برو دمت گرم

phoenix7
24-06-1390, 09:15 بعد از ظهر
بهترین مدل برای باتری برای این موتور چی پیشنهاد میشه

شفیع
25-06-1390, 10:42 بعد از ظهر
بهترین مدل برای باتری برای این موتور چی پیشنهاد میشه

ما کوچیک بچه های گیلان هم هستیم،
دوست من، شما اول باید ببینی باطری که الان روش هست مشخصاتش چیه ؟
مثلا، چند آمپره ؟ چه اندازه ای هست ؟
باطری کلسیمی (اتمی) بگیر، البته به تاریخ تولید و تاریخ انقضاش دقت کن، هر چی باطری قوی تر (آمپر بالاتر) روی موتور نصب باشه موتور استارت بهتر و برق بهتری در اختیارت میذاره، توی بازار بگرد ببین چه نوع باطری می تونی پیدا کنی که آمپرش از آمپر باطری فعلی بیشتر باشه و دقیقا هم اندازه همین باطری خودش باشه. به اندازه دقت کن، گاهی اوقات پیش میاد باطری با آمپر بالاتر پیدا می شه ولی هم اندازه باطری قبلی نیست و باعث می شه نتونی جا بزنی.

phoenix7
26-06-1390, 09:12 بعد از ظهر
ما کوچیک بچه های گیلان هم هستیم،
دوست من، شما اول باید ببینی باطری که الان روش هست مشخصاتش چیه ؟
مثلا، چند آمپره ؟ چه اندازه ای هست ؟
باطری کلسیمی (اتمی) بگیر، البته به تاریخ تولید و تاریخ انقضاش دقت کن، هر چی باطری قوی تر (آمپر بالاتر) روی موتور نصب باشه موتور استارت بهتر و برق بهتری در اختیارت میذاره، توی بازار بگرد ببین چه نوع باطری می تونی پیدا کنی که آمپرش از آمپر باطری فعلی بیشتر باشه و دقیقا هم اندازه همین باطری خودش باشه. به اندازه دقت کن، گاهی اوقات پیش میاد باطری با آمپر بالاتر پیدا می شه ولی هم اندازه باطری قبلی نیست و باعث می شه نتونی جا بزنی.

:o:o مخلصیم دادا
عرض مجدد ارادت داریم

خوب باتری فابریکیش اتمی بود و 12 وات 9 آمپر با 9 ساعت قدرت شارژ
اینی که الان روشه اتمی 12 وات 9 آمپرو 7 ساعت شارژ

یکی از دوستام وینر داره با اون که صحبت کردم میگفت اونم مشکل باتری داره ولی رفته یه باتری یاماها خریده که چیزی حدود 40 قیمتشه و سایزی در حدود نصف باتری ماشین داره و زیر زین جاساز کرده . الان ازش راضی هست و میگه بعد از 3 ماه خواب اونم تو زمستون با نیش استارت روشن میشه .
الانم که 1 سال از نصبش میگذره مشکلی نداشته.
فقط مشکل جاساز کردنش هست بخاطر سایز بزرگش.

دوستم میگفت قبل از این باتری یاماهایی 6 تا باتری با فاصله زمانی هر 2 ماه یکی داشته ولی الان دیگه برق مشکلی نداره .
این باتری که الان انداختم تقریبا 1.5 ماه کار کردو بعد به دیار باقی شتافت!!
نظرتون چیه منم همینکارو انجام بدم و باتری یاماهایی بندازم ؟؟؟؟؟

شفیع
26-06-1390, 11:58 بعد از ظهر
:o:o مخلصیم دادا
عرض مجدد ارادت داریم
خوب باتری فابریکیش اتمی بود و 12 وات 9 آمپر با 9 ساعت قدرت شارژ
اینی که الان روشه اتمی 12 وات 9 آمپرو 7 ساعت شارژ
یکی از دوستام وینر داره با اون که صحبت کردم میگفت اونم مشکل باتری داره ولی رفته یه باتری یاماها خریده که چیزی حدود 40 قیمتشه و سایزی در حدود نصف باتری ماشین داره و زیر زین جاساز کرده . الان ازش راضی هست و میگه بعد از 3 ماه خواب اونم تو زمستون با نیش استارت روشن میشه .
الانم که 1 سال از نصبش میگذره مشکلی نداشته.
فقط مشکل جاساز کردنش هست بخاطر سایز بزرگش.
دوستم میگفت قبل از این باتری یاماهایی 6 تا باتری با فاصله زمانی هر 2 ماه یکی داشته ولی الان دیگه برق مشکلی نداره .
این باتری که الان انداختم تقریبا 1.5 ماه کار کردو بعد به دیار باقی شتافت!!
نظرتون چیه منم همینکارو انجام بدم و باتری یاماهایی بندازم ؟؟؟؟؟

تصمیم با خودته،
اگر مشکل جاساز کردن نداری، بسم الله،
ولی توی بازار باید باتری های قوی با حجم کوچک هم موجود باشه.
شما و دوستت هر دو ماه یا یک و نیم ماه باتری عوض کردین !؟ چطوری ؟ من الان یه باطری رو موتورم دارم، واسه یک سال پیشه، 4-5 ما خوابیده بود، بعد این مدت دوباره شارژش کردم و الان خوب کار می کنه، درسته باطری جزء لوازم مصرفیه ولی نه به این سرعت، هر باتری حداقل حداقل یک سال باید کار کنه !

phoenix7
29-06-1390, 07:54 بعد از ظهر
دست رو دلم نزار که خونه !!!
آره الان این سومین باتری هست که دارم عوض میکنم اینیکی ، نامرد حتی به 1 ماه هم نرسید!
الانم با هندل روشن میکنم گفتم شاید مشکل از شارژر باشه بردم نشون دادم گفت شارژرت از عالیه . هیچ مشکلی نداره باتریته.

باتری قوی با حجم کم میشه چند مدل رو معرفی کنید ؟
یا مشخصات فنی که باید داشته باشه چی هست ؟

دوستم بیچاره آره به گفته خودش ماهی پارسال از مهر تا شروع دی یعنی در عرض 3ماه 4 باتری با 4 مارک مختلف عوض کرده بود تا اینکه سر انجام دی ماه اون باتری مال یاماها رو خریده!!
منم رفتم دنبالش گفتن نیست دیگه !

شفیع
03-07-1390, 09:23 بعد از ظهر
الان توی بازار به خصوص بازار شمال پر شده از باطری های چینی، با مارک های مختلف، من تا حالا مارک معروف ندیدم، یعنی می شه گفت مارک معروفی وجود نداره، اینکه شما می گی دوستت و خودت تا حالا چند بار باطری عوض کردین به نظرم نمی تونه عادی باشه، من تا حالا چند تا موتور عوض کردم، وقتی گرفتم همون اول واسه همشون یه باتری نو خریدم، همشون بدون مشکل بالای یک سال کار کردن هیچ کدومشون هم مارک معروف نبودن !!!
ولی خوب این دفعه یه مدل باطری دیگه رو آزمایش کن، یه نوع باطری توی بازار هست باطری اتمی (کلسیومی) ولی توش اسید میریزن ! باطری های اتمی از وقتی که تولید می شن شمارش معکوس برای پایان عمرشون شروع می شه یعنی چه استفاده کنی چه نکنی فرقی نداره چه روی موتور باشه چه داخل انبار مغازه
ولی یه نوع باطری اتمی هست که داخلش خشکه و اسید نداره یه ظرف کوچیک اسید مخصوص همین باطری همراشه، از وقتی اسید رو میریزی توش تبدیل می شه به باطری اتمی و عمرش شروع می شه.
طرفای شما (گیلان) باید باشه اونطرفا موتور باز زیاده، مارکش مهم نیست فقط بگو از همون باطری هایی که ظرف اسید همراشه، به آمپرش هم دقت کن، یا هم آمپر باطری اصلی موتورت باشه یا بیشتر از اون.

padra
18-07-1390, 12:09 قبل از ظهر
سلام به همه
راستش من پدر جدم در امده دنبال یه پیشرو وینر 200 می گردم مدل 88 تو رو خدا اگه کسی سراغ داره بهم ایمیل بزنه شدیدا خسته شدم پولمم نقد شیرینی کسی که کمکم کنه محفوظ امیدوارم کمکم کنین پیشا پیش از همتون تشکر می کنم کوچیک همتونم هستم
راستی روی حرفم با تهرانی های عزیز بود البته همه ی ایرونیا عزیزن اصفهانم باشه شاید بتونم یه کاریش کنم ممنون.

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

راستی ایمیلم اینه

phoenix7
23-07-1390, 12:12 قبل از ظهر
خوب این دوست بالایی از پیشنهاد ما لذت نمیبره وگرنه چند تا پیشنهاد براش داشتم !!

خوب بگدریم باز من اومدم با کوهی از مشکلاتم !!

آقا این خر شانس ما از بچگی دم نداشت . این یکی بارتری هم جواب نمیده !!
واسه همه چیز موتور مناسب هست و میکشه ولی زنون رو نمیتونه روشن نگه داره میخام 2 تا باتری با 2 تا شارژر نصب کنم شاید فرجی بشه !

کسی نمی دونه علت روغن زدگی دور شمع چیه !!
داخلش نه ها ، فقط اطرافش .

بردم سر سیلندر رو درست گرده بود و 90گرفته بود . گفت بردم تراشکاری نمیدونم پیچش گشاد شده بود ولی بعد از حدود 1 ماه دوباره همون مشکل و همون جا روغن جمع شدن .

phoenix7
29-07-1390, 03:43 بعد از ظهر
خوب در ادامه حرفهای بالا در مورد روغن های دور شمع چند عکس گرفتم که امیدوارم بشه بهم کمک کنید و راحتتر راهنمایی کنید.

این اولی pic 1 ([Only registered and activated users can see links])

همونطور گه در pic2 مشخصه فقط دور شمع هست که اینطوره و به جاهای اطراف بخاطر باد انتقال پیدا کرده .

piic 2 ([Only registered and activated users can see links])

کسی میدونه این روغن بخاطر چی هست
در ضمن 2 نکته رو هم بگم
1. مقدار ریزش بسیار کم هست .

2. به هیچ وجه موتور مشکلی نداره و در کار کردن یا روشن شدن یا راه رفتن مشکلی نداره

اگه سوالی هست بپرسید تا جواب بدم

کسی اگه میدونه مشکل از کجاست خوشحال میشم بهم بگه یا راهنمایی کنه

شفیع
29-07-1390, 04:33 بعد از ظهر
خوب در ادامه حرفهای بالا در مورد روغن های دور شمع چند عکس گرفتم که امیدوارم بشه بهم کمک کنید و راحتتر راهنمایی کنید.

این اولی pic 1 ([Only registered and activated users can see links])

همونطور گه در pic2 مشخصه فقط دور شمع هست که اینطوره و به جاهای اطراف بخاطر باد انتقال پیدا کرده .

piic 2 ([Only registered and activated users can see links])

کسی میدونه این روغن بخاطر چی هست
در ضمن 2 نکته رو هم بگم
1. مقدار ریزش بسیار کم هست .

2. به هیچ وجه موتور مشکلی نداره و در کار کردن یا روشن شدن یا راه رفتن مشکلی نداره

اگه سوالی هست بپرسید تا جواب بدم

کسی اگه میدونه مشکل از کجاست خوشحال میشم بهم بگه یا راهنمایی کنه

ممنون از بابت عکسا !!!!!!!!!!!!!!!!
ولی خیلی خیلی عجیبه، این حجم روغنی که من توی عکس دیدم خیلی عجیبه، مطمئنی موتور هیچ روغن سوزی نداره !؟
شما با این کارات فقط داری پولتو هدر می دی، می گم دور زنون رو خط بکش گوش ندادی، گفتم خیلی دنبال مارک معروف واسه باطری نباش و خیلی واسش خرج نکن و باز هم گوش ندادی، چندین بار گفتم عکس بذار نذاشتیو مستقیم بردی دادی به یکی اونم به اسم تراشکاری کلی تیغ زد ...
اگر موتور واقعا هیچ روغن سوزی نداره پس این مقدار روغن اصلا از سوراخ شمع بیرون نمیاد، کوچکترین روغنی در محفظه سیلندر باشه باعث تولید دود آبی می شه.
حتما از جای دیگه میریزه نزدیک شمع، احتمال داره پوسته سیلندر ترک داشته باشه. بهتر بود عکس های بیشتری نشون می دادی، شمع رو کامل باز کن ...

phoenix7
01-08-1390, 10:12 بعد از ظهر
:hanghead::hanghead: چرا میزنی داداش :23::23:

شرمنده دیگه .
آخه این زنون نمی دونی لامصب چه حالی میده وقتی روی یک راننده پر رو کم میکنی وقتی داری میری و نور بالاست و هرچی چراغ میزنی نمیاد نور پایین .
:25r30wi:میزنی قشنگ دید مقطعی نداره

این مقدار کم هست کم کم اینقدر شده .چون فاصله خونمون تا سر کار زیاده وقتی گاز میدم میام روغن به خاطر باد کمی پخش میشه .
آره بابا مطمئنم موتور سالمه سالمه خیلی هم خوب راه میره .اصلا دود نداره و حتی خروجی اگزوز هم چرب نیست . وقتی با دستم اگزوز رو بند میارم هم دستم رو چرب نمیکنه .

بخدا واسه باتری 30 بیشتر ندادم اونم گفت مخصوص 200 cc هست منم گوش مخملی شدم :26: گرفتم

دادا بخدا شرمندتم بخاطر شرایط کاریم نمیتونم عکس بگیرم . و البته گوشی !!
از 8 صبح تا 8 شب کارم و بخاطر همین نور رو ازدست میدم .
این جمعه ای شانس آوردم تعطیل بودم و داداشمم بود گوشیشو گرفتم و عکس گذاشتم .
راستی یه چیز دیگه حس میکنم روغن ریزیش بسیار کم هست چون تقریبا یک هفته که چک کردم میزان کم شدن روغن رو دیدم یک ظرف 1 لیتری رو (سرکان ) ظرف رو به 6 قسمت تقسیم کنی یک قسمت رو میرزم و فول میشه .

آها نمیدونم چطور منظورمو برسون
میدونم روغن ریزی از دورو بر شمع هست ولی خود شمع و سیستم جرقه زنی سالمه و مشکلی نداره .خود شمع کاملا سالمو تمیز هست .حتی یک لکه روغن هم روش نیست .

عکس از چه قسمتهایی و چه زوایاییی میخای ؟؟

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

راستی یکی از دوستام که اونم وینر داره میگه احتمالا از واشر داخل کاربرات هست که نمیدونم بین چی و چی هست . من نفهمیدم .:28::28:

ardalan
20-10-1390, 11:47 بعد از ظهر
سلام میخوام وینر بخرم.یکی دیدم تمیزه.مدل 85 سالمه.نقره ای قیمت داده 1.700.00 تومن بگیرم یا نه؟از راهنماییتون ممنون

ap_peiki
21-10-1390, 12:10 قبل از ظهر
700 تومنم نمیرزه

ardalan
22-10-1390, 02:31 قبل از ظهر
تا 2تومن میخوام موتور بخرم.از پالس اپاچی و کویر هم خوشم نمیاد.اسپرت میخوام.راهنمایی کنید چی بگیرم.مرسی دوستان

Kami
22-10-1390, 10:04 قبل از ظهر
تا 2تومن میخوام موتور بخرم.از پالس اپاچی و کویر هم خوشم نمیاد.اسپرت میخوام.راهنمایی کنید چی بگیرم.مرسی دوستان

تاپیک تو قسمت مشاوره باز کنید

PAYAM6661
21-12-1390, 03:29 بعد از ظهر
آقایون یک سوال ویژه میشه رو پیشرو پارس جدید بجای منبع اگزوز خودش یه منبع اگزوز حرفه ای(قهرمان) انداخت صدای مهیبی یگیره؟

kamangir
05-02-1391, 08:41 بعد از ظهر
آقایان این قدر در موردش بحث کردید من عاشقش شدم کسی سراغ داره یک تمیزشو بخرم

یک مشکل هست من تا 600 بیشتر نمیتونم خرید کنم

یکی به من بی پول وینر بده

amir_31july
05-02-1391, 10:39 بعد از ظهر

آر کا وی 200 سی سی کارکرده
پالس یو جی فور

kamangir
06-02-1391, 07:44 بعد از ظهر
آقا من عکساهایی رو قبلا از وینر تیونینگ شده توسط یک شرکت فیلیپینی به اسم nssb دیدم و سیو کردم که واستون میزارم

البته عکس همشونو میزارم.

آقا من اگه این فلاپها باشه براش یک وینر میخرم :happy4:

یک سوییچ میبرم میگم براش ماشین درست کنید .

کوروش
06-02-1391, 08:40 بعد از ظهر

البته عکس همشونو میزارم.

آقا من اگه این فلاپها باشه براش یک وینر میخرم :happy4:

یک سوییچ میبرم میگم براش ماشین درست کنید .
سعی کن نبندی بعد یه مدل لش میشه دیگه خوب راه نمیره موتور جو داری نیست فلاپ هم ببندی دیگه بدتر
ولی اگه گرفتی فایبر بگیر

kamangir
07-02-1391, 11:33 قبل از ظهر
سعی کن نبندی بعد یه مدل لش میشه دیگه خوب راه نمیره موتور جو داری نیست فلاپ هم ببندی دیگه بدتر
ولی اگه گرفتی فایبر بگیر

دوستان شرمنده من نتونستم نقل قول بگیرم اینکارو میکنم چ

آقا کوروش دست به آچار خوبی دارم .اگه خریدم یکاری میکنم مشکلی که گفتید پیش نیاد .البته از موتورهای چینی بهتر از این نمیشه توقع داشت ،

مگه اینکه کل انجین موتور رو با یک انجین درست و حسابی عوض کنی که اونم یک استاد تیونینگ میخواد

کوروش
07-02-1391, 11:47 قبل از ظهر
ولی اگه گرفتی فایبر بگیر

دوستان شرمنده من نتونستم نقل قول بگیرم اینکارو میکنم چ

آقا کوروش دست به آچار خوبی دارم .اگه خریدم یکاری میکنم مشکلی که گفتید پیش نیاد .البته از موتورهای چینی بهتر از این نمیشه توقع داشت ،

مگه اینکه کل انجین موتور رو با یک انجین درست و حسابی عوض کنی که اونم یک استاد تیونینگ میخواد
اون زیر زده پاسخ با نقل قول اونو بزنی نقل قول میشه !!!
دوست عزیز کار من فلاپ و این چیزاست هر چی هم دست به اچار باشی بازم صدا میده
از من میشونی رو پیشرو پارس جدید ها بیند

kamangir
07-02-1391, 12:09 بعد از ظهر
اون زیر زده پاسخ با نقل قول اونو بزنی نقل قول میشه !!!
دوست عزیز کار من فلاپ و این چیزاست هر چی هم دست به اچار باشی بازم صدا میده
از من میشونی رو پیشرو پارس جدید ها بیند

درسته ،ولی من مشکل از سیستم خودمه ،اجازه نقل قول نمیده.

ممنون از پیشنهادتون .هنوز موتور بالا 125 نخریدم بزارید ببینم چی گیرم میاد تا یک فکری برای تیونینگش بکنم

فعلا موتورمو فروختم تا یکی بهتر بخرم بتونم تو قرار مللاقاتها شرکت کنم .من اهل اصفهانم باید ببینم چی گیرم میاد از نظر مالی

مشکل دارم بیش از 600 نمیتونم هزینه کنم.

kourosh_bandit2
07-02-1391, 04:22 بعد از ظهر
اون زیر زده پاسخ با نقل قول اونو بزنی نقل قول میشه !!! دوست عزیز کار من فلاپ و این چیزاست هر چی هم دست به اچار باشی بازم صدا میده از من میشونی رو پیشرو پارس جدید ها بیند درسته ،ولی من مشکل از سیستم خودمه ،اجازه نقل قول نمیده. ممنون از پیشنهادتون .هنوز موتور بالا 125 نخریدم بزارید ببینم چی گیرم میاد تا یک فکری برای تیونینگش بکنم فعلا موتورمو فروختم تا یکی بهتر بخرم بتونم تو قرار مللاقاتها شرکت کنم .من اهل اصفهانم باید ببینم چی گیرم میاد از نظر مالی مشکل دارم بیش از 600 نمیتونم هزینه کنم. حاجی شانس نداری اگه سال 89 خورده بودی به پستم یک وینر داشتم ماااه. تو رنگو تمیزی ی دونه بود خداییش. فروختم به مغازه دار نامرد پست حروم خور 600 و پالس 220 ازش برداتشم و اونم وینر منو فروخت 1650 بی شرف. اینم عکس هاش تا 3 ماه عذادارش بودم همه دوستامم فحشم میدان از نه دل. خدا کاش نفروخته بودمش خیلی دوسش داشتم:sad::icon_pf _99_::icon_pf _99_::10::9::khak: بر سرم. البته من خیلی با داداشم دعوا کردم اما خرم کرد هی گفت پالس خ.به خوشگل تره شتابش بیشتره خر شدم. 1266312664126651266612667 یعنی من اگه ی روز نمیشستمش و دستمال بهش نمیکشیدم روزم شب نمیشد. اقا خلاصه دست رو دلم نذار که خونه. حدود 5 ماه بعدش یهو ی صدای اشنا به گوشم خورد. شناختمش صدای جیگرمههههه. چشم انداختم دید خدایا چیزی نیست. !!!!!!!!!!! یهو ی چیزی دیدم قرمز مشکی له و داغون و لت و پار جوری که انگار تو جریان هیرو شیما شرکت داشته انگاربا rpg زده بودن این بد بختو:out::riz284:. وااااای از پلاکش شناختمش. نمیدونم کدوم بیشعور بی فرهنگ الاغ سواری زده بود نازنین منو اینطوری کرده بود.:10::13::10:. باک له. فلا پ در حد ی بند انگشنک نداشت. کنسول بی کنسول. اگزوز مالیده فلاپ ها غقب خورد خورد. زنجیر میکشید رو زمین. در بغل هاش نبود. پلاک شکسته. چراغ عقب شکسته. حلاصه عروشک من تبدیلش کرده بود به قوطی هلبی که تازه کامیون از روش رد شدههههههههه.

kamangir
07-02-1391, 08:03 بعد از ظهر
کورش بندیت . چرا اینکارو کردی . چرا گفتی . دلم کباب شد .امروز رفتم دو مدل وینر دیدم با چه قیمتی ولی از بس داغون بود خرید

نکردم .کسی اگه مثل موتور کوروش سراغ داره خبر کنه .

کوروش
07-02-1391, 08:30 بعد از ظهر
کورش بندیت . چرا اینکارو کردی . چرا گفتی . دلم کباب شد .امروز رفتم دو مدل وینر دیدم با چه قیمتی ولی از بس داغون بود خرید نکردم .کسی اگه مثل موتور کوروش سراغ داره خبر کنه .وینر همشون ترکیده و دربو داغون هستن / خیلی موتور بی کیفیتو لشی هستنالبته یه دونه از نوی یا تمیزی دست خودت باشه میتونی ازش سواری بگیری ولیوینر ترکیده 600-700 تومن و اگه تمیز باشه 1-1200 قیمتشهالبته سری اخرش کمی بهتر از سری های قبلیشه

kourosh_bandit2
07-02-1391, 08:58 بعد از ظهر
کورش بندیت . چرا اینکارو کردی . چرا گفتی . دلم کباب شد .امروز رفتم دو مدل وینر دیدم با چه قیمتی ولی از بس داغون بود خرید

نکردم .کسی اگه مثل موتور کوروش سراغ داره خبر کنه .

خریت.. میگم اگر خواستی بری وینر ببینی و بخری دوست داشتی بگو تا بیام باهات ی چیزی هاییشو میتونم چک کنم که خواستی بخری موتور سالم بخری.

اقایون لایک بزنید عکس جیگرمو کناه داره دلشو نشکونید:10:

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

کحا دیدی؟ بیا بریم ببینمشون به ظاهرش کاری نداشته باش اونو میشه درستش کرد. بستگی داره دااغونیشون چی باشه. مهم انجین و قطعات اصلی. فلاپ و اینارو حلش میکنیم. چند بودن؟ چه مدل هایی؟

kamangir
08-02-1391, 09:54 قبل از ظهر
سلام کورش بندیت

آدرس خیابان زینبیه . جنب فروشگاه بسیجیان (یاس) موتور فروشی دومی

پیداس یک مگلی سبز دم در میزاره . دوتا وینر داغون به رنگهای سبز ؛ طوسی هم داره فلاپهاش داغونه .آینه هاشم نداره

اگه اومدی یک سری به خودمم بزن . برات پیام میزارم

kamangir
10-02-1391, 04:47 بعد از ظهر
خبری نیست . یعنی یک نفر به غیر از من و کورش بندیت تو اصفهان نیست که وینر سراغ داشته باشه

بازم به کورش بندیت اومد موتورا رو دید با اون قیمت نجومی که فروشنده گفت

keyvanjj
27-09-1391, 11:40 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز
آیا هنوز این موتور برای فروش را موجود دارید؟

abolfazls
27-09-1391, 08:40 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
آیا هنوز این موتور برای فروش را موجود دارید؟

دوست من اينجا تايپيك فروش نيست!!!
اينجا تايپيك برسى و تجزيه و تحليل اين موتورسيكلت هست!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

keyvanjj
27-09-1391, 09:02 بعد از ظهر
بله با عرض پوزش به علت باز بودن تعداد زیاد پنجره ها اشتباهی شد ارسالم.