PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پکیج تقویت موتور 125سی سی

ali_r
07-01-1393, 10:27 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

پکیج تقویت موتور 125 باعث افزایش شتاب فوق العاده و افزایش سرعت نهایی موتور و کاهش مصرف سوخت شما تا 50% میشود!!!!
نصب اسان در 15 دقیقه همراه با بروشور .
تمامی قطعات اصلی و ساخته شده از باکیفیت ترین مواد ممکن .
دیگر تاثیرات :
از بین بردن خام سوزی _ نرم تر کار کردن موتور _ افزایش کمپرس موتور _ افزایش عمر قطعات داخلی موتور تا 3 برابر _ در صورت داشتن روغن سوزی انرا بر طرف کرده و یا اگر روغن سوزی نداشته باشید از بروز ان در اینده جلو گیری خواهد کرد _ کاهش الودگی هوا _ کاهش دمای کار کرد موتور _ افزایش عمر مفید روغن موتور _ قطعات جایگزین 10 برابر قطعات فابریک موتور عمر میکنند که برای شما صرفه اقتصادی به همراه مزیت های بالا را دارد همچنین در حدود 5 ماه بعد مبلغ پکیج شما از طریق پول باقی مانده کاهش مصرف سوختتان جبران خواهد شد .
در صورت تمایل به صورت پستی ارسال خواهد شد و مبلغ را درب منزل تحویل پستچی دهید .
قیمت 80هزار تومان
منبع ([Only registered and activated users can see links])

نظرتون راجع به این آگهی چیه؟

moto shiraz
08-01-1393, 08:28 بعد از ظهر
سلام قیمتش عالیه و خیلی مزایا داره
به همه 125 ها میخوره؟؟؟؟؟؟

Alireza.BMW
18-03-1393, 08:15 قبل از ظهر
من که باور نمیکنم مگه میشه موتوریو که روغن سوزی داره جلوی روغن سوزیشو بگیره اونم با چیزی که نصبش 15دقیقه طول میکشه یا اینی که نوشته....افزایش عمر قطعات داخلی موتور تا 3 برابر:28:مگه ممکنه با وصل کردن 1شمع و هواکش و 2تا چرت دیگه...اصلا مصرف سوخت چه ربطی به اینا داره مربوط به سوزن کاربرات و تنظیم دقیقشه
یا ور داشته این چرتو پرتو نوشته که همچنین در حدود 5 ماه بعد مبلغ پکیج شما از طریق پول باقی مانده کاهش مصرف سوختتان جبران خواهد شد؟ مگه با گاگول طرفه؟؟؟ قضیه کلا بو داره...تازه برات پست میکنه اگه معتبر بود آدرس مغازه میداد قطعا کلاه برداریه

3 e y e d
18-03-1393, 09:09 قبل از ظهر
سلام.علیرضا بی ام و عجله نکن
از ناظم انجمن علی اقا خواهشمندم بگه این پکیج شامل چه چیزهاییه؟؟

senior.alireza
18-03-1393, 09:10 قبل از ظهر
تنها چیزی که من تو این عکس دیدم یه فیلتر هوای اسپرت و یه شمع بود دو تا برگه و یه رابط برای فیلتر هوا ! فیلتر هوا رو که خودت بیرون بخری با 30 هزار تومن قابل حله . شمع هم که با قیمت و مدل مناسب هست . در کل تغییر زیادی تو موتور ایجاد نمیشه ولی در عوض جیب خریدار خالی میشه

Gladiator
18-03-1393, 09:13 قبل از ظهر
کاهش مصرف سوخت تا 50% ؟ :wow: رفع روغن سوزی ؟ :13:
این پکیج ممکنه تا حدودی موتور سیکلتو بهینه بکنه ولی متنی که نوشته بیشتر جنبه تبلیغاتی داره

Alireza.BMW
18-03-1393, 09:39 قبل از ظهر
والا منم که میگم یه فیلتر هوای اسپرته ولا غیر دیگه جلوی روغن سوزیو میگیره و تا ابد موتور روغن سوزی نداره و اینا صرفا برای اونایی گفته شده که از موتور هیچی حالیشون نیست مگه تقویت چیز به این راحتیه برای سی جی؟ من 100تومن سال 90خرجش کردم تا موتور گرگ شد...تقویت سی جی میخواید میرین یه کاربرات سالم ژاپنی سی دی 30تومن+قوطی برق سالم سی دی 25تومن+بوبین سالم سی دی 60تومن میخرین اونوقت میشه تقویت همین...در ضمن چون اینجوری میفرسته و در مغازه هم نیست که بری ببینیش پس صرفا کلا برداریه...
دوست عزیز این آگهیش خیلی وقته من دارم تو یکی از سایتها میبینم علی جان هم از محتویات کاملش خبر نداره

cottlas
18-03-1393, 01:31 بعد از ظهر
آقا من چندین سال پیش یک مواد سرامیکی که داخل بسته هایی دقیقا مثل سس یکبار مصرف قرمز بود و ساخت آمریکا هم بود ریختم داخل روغن موتور بعد از دو سه روز معجزه کرد موتور کاملا از صدا افتاده بود ، روان و پر قدرت و شده بود تا موقعی که موتور دستم بود عالی کار میکرد و فقط اگزوزش خراب میشد .داخل این پک همچین چیزایی نمیبینم و تبلیغاتش دیگه زیادی اغراق آمیزه. راستی کسی این چیزی رو که من ریخته بودم تو موتور دیده میدونه اسمش چیه یا دیگه گیر میاد ؟ اصلا اسمش یادم نمیاد :wall3:

ali_r
18-03-1393, 01:48 بعد از ظهر
دوستان عزیز توجه کنند که من فروشنده این کالا نیستم و هیچ اطلاعی از این کالا ندارم و فقط برای نقد و بررسی گزاشتم که اینجا که دوستان بیان نظر بدن که چیه
موفق باشید

Hesam Kabiri
10-04-1393, 09:02 قبل از ظهر
والا منم که میگم یه فیلتر هوای اسپرته ولا غیر دیگه جلوی روغن سوزیو میگیره و تا ابد موتور روغن سوزی نداره و اینا صرفا برای اونایی گفته شده که از موتور هیچی حالیشون نیست مگه تقویت چیز به این راحتیه برای سی جی؟ من 100تومن سال 90خرجش کردم تا موتور گرگ شد...تقویت سی جی میخواید میرین یه کاربرات سالم ژاپنی سی دی 30تومن+قوطی برق سالم سی دی 25تومن+بوبین سالم سی دی 60تومن میخرین اونوقت میشه تقویت همین...در ضمن چون اینجوری میفرسته و در مغازه هم نیست که بری ببینیش پس صرفا کلا برداریه...
دوست عزیز این آگهیش خیلی وقته من دارم تو یکی از سایتها میبینم علی جان هم از محتویات کاملش خبر نداره

سلام مشتی
میشه بگی بوبین چیه ؟ کدوم قطعه از موتوره ؟:297:

Gladiator
10-04-1393, 11:28 قبل از ظهر
سلام مشتی
میشه بگی بوبین چیه ؟ کدوم قطعه از موتوره ؟:297:

سمت چپ موتور به فلکه برق وصله

Hesam Kabiri
10-04-1393, 04:20 بعد از ظهر
آهـــان فهميدم ;) همون مبينه

kamangir
15-04-1393, 08:42 قبل از ظهر
آهـــان فهميدم ;) همون مبينه

حسام دیگه میخوای چیکار کنی این زبون بسته رو

راستی حسام صفحه کلاچ راپیدو روغنی خوبه

parsa-suzuki
26-04-1393, 10:36 بعد از ظهر
عجب !!! موتوری که با یه شمع و یه فیلتر 50 درصد مصرف سوختش کم شه قطعا در میراث فرهنگی استان تهران جا داره
اخه 10 درصد ، 15 درصد نه 20 درصد نه 50 درصد کــــــه - بعد پس این پکیج رو رو هر موتوری میشه انداخت چون همه موتورا شمع و فیلتر رو دارن
عجیب است !!!

MOOSA2478
10-01-1397, 02:35 قبل از ظهر
سلام برای خرید باید جکار کنم

- - - Updated - - -

سلام برای خرید باید چکار
کنم

Salarj2
26-11-1397, 05:11 بعد از ظهر
سلام من موتور شوکا بیکلاج ۱۲۵ دارم آیا این بسته خوبه برای موتورم

ali_r
26-11-1397, 10:21 بعد از ظهر