PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید yamaha serow

Gladiator
06-01-1393, 09:31 قبل از ظهر
درود بر دوستان ، یه yamaha serow 225 با ظاهر بسیار تمیز ، مدل پایین ( اتاق قدیم انجین مشکی ) بدون مدرک چند میرزه؟ موتور خاموشه ، گیربکس سالمه و موتور رینگو پیستونو شاتون میخواد و ممکنه سوپاپ هم لازم داشته باشه ، با این تفاسیر بنظرتون چند بخرمش؟ ظاهرش خیلی نو و در حده و همه چیشم فابریکه ، با توجه به اینکه موتور قدیمیی هست و دو سوپاپه اصلا ارزش خرید داره؟ دوستان لطف کنن نظر بدن
38769

stoncold
06-01-1393, 11:44 قبل از ظهر
دادش بسنگی داره ظاهرش در چه حدی باشه وضعیت سیلندر
اگه فاریک باشه سیلندرش دوتومن خاموشش می ارزه

Milad-Suzuki
06-01-1393, 11:48 قبل از ظهر
1تومن اگه ظاهرش خیلی تمیز و فابریک باشه.
نه راه میره نه قیافه داره پوله چی شو میخوای بدی آخه.
باز ax-1 بود یه چیزی...

Gladiator
06-01-1393, 12:28 بعد از ظهر
منم 1 تومن بیشتر نمیخوام بخرمش که ، بهش گفتم 800 نداد ، تاحالا سوار هم نشدم ببینم serow چی هست هرچند فکر نمیکنم مالی باشه ، داداش یه موتور تریل بی مدرک ژاپنی میخوام برای کوهو جنگل رفتن ، هرچی هم که باشه از روانو احسانو این اسباب بازیا که بهتره ، حداقل یاماهاست ، یه ttr250 مدل بالا داشتم مفت فروختم حالا موندم تو کف یه موتور ، زیادم نمیخوام هزینه کنم مدرک دار بگیرم وگرنه wr200 سند دار هست خشک خشک میرفتم اونو میخریدم ، اگه تریل ژاپنی بالای 200 سی سی به قیمت سراغ داشتی خریدارم

- - - Updated - - -

دادش بسنگی داره ظاهرش در چه حدی باشه وضعیت سیلندر
اگه فاریک باشه سیلندرش دوتومن خاموشش می ارزه

همه چیش فابریکه حتی سیلندرش ، منم میخوام یه تومن ازش بخرم چون میدونم 700 خرج داره ، انجین که باز بشه حداقل 200 پول پیستونشه

ali_n
06-01-1393, 01:09 بعد از ظهر
من باشم نميخرم....درد سر زياد داره....سالمشو تا ٢.٥ بخري بهتره....البته اگه لوازمشو داري و تعمير كار خوب بخر...سيرو هم موتور بدي نيست ٢٠ اسب قدرتشه...موتور تو دستي هست...ارزششو داره...اون دبليو آر سند ايران دوچرخ داره؟قيمت؟

Sent from my HW-W718 using Tapatalk

Gladiator
06-01-1393, 02:12 بعد از ظهر
داداش موتور مال دوستمه و پلاک قدیم هم هست ، فکر نمیکنم موتورو زیر 10 تومن بده

FAARID
06-01-1393, 04:26 بعد از ظهر
بیش تر یک ملیون ارزش خریدن نداره
موتور خوبیه نرم و راحت ولی تعمیر کار خبره میخواد تو خ قلمستون یه تعمیر کار هست به اسم احمد کار اونه