PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بد ترین اتفاقی که واستون افتاد تو سال 92 چی بود؟؟؟؟

rooshak
27-12-1392, 06:57 بعد از ظهر
سال جدید تو راهه و امیدوارم که سالی خوبی واسه همتون باشه و همیشه سلامت باشین و تن درست و با ایمنی و رعایت مقررات موتور سواری کنیین البته میدونم که همه شما رعایت میکنین
این تاپیک و زدم خواستم ساله نو رو به همگی پیشاپیش تبریک بگم و یه گفتگویی داشته باشیم باهم که ببینیم چه اتفاقات بدی تو سال 92 واستون افتاد البت چه شخصی باشه چه اقتصادی و چه تصادف و موتور سواری و .... غیره که گفتنش واسه بقیه هم تجربه شه که امیدوارم تو سال جدید هیچ اتفاقی واسه هیچ کس نیوفته:icon_pf _37_: پس بد ترین اتفاقی که واستون افتاد تو سال 92 چی بود؟؟؟؟

من خودم تابستون با موتور زمین خوردم تو اتوبان اومدم پشتمو ببینم هواسم به چاله چوله های جلوم نبود و فرمونم عِشقِلی گرفته بودم با یه دست و با بچه ها رفته بودیم برغان خلاصه فرمون از دستم ول میشه و موتور میزنتم زمین خدا رحم کرد جاییم نشکست فقط آرنجم و جفت زانو هام ساییده شدن کلاه کاسکتمم از فک ترک خورد که اگه سرم نبود معلوم نبود چه بلایی سرم میومد

Mohsen_14
27-12-1392, 07:38 بعد از ظهر
فوت دوست و همکار عزیزمان در اثر تصادف با موتور cdi ،

تو خیابون یک لاینه از سمت چپ یه پراید سبقت میگیره رد بشه ، وسط سبقت بانوی محترم (؟!) راننده سر ماشینو میده به چپ و موتور به جدول گیر میکنه و دو راکب از روی موتور پرت میشن ، اولی در اثر برخورد به میله چراغ راهنمایی و خونریزی تو بیمارستان تمام میکنه و ترک سوار زنده میمونه با یه دنیا حسرت و غصه ...

یکی اینکه این بنده خدا کلا بی احتیاط میرفت و یکی دیگه اینکه کلاه نداشت .

نظریه پلیس بعد از ماهها : چون خیابون یک لاینه بوده موتور حق سبقت نداشته و هیچ دیه ای تعلق نمیگیره .

.

CHELSEA
27-12-1392, 07:39 بعد از ظهر
بدترین خاطرم 23خرداد بود که پالس 220نازنینمو که برای فروش آوردمش کرج برای فروش که موقعی که خواستم برم سر قرار موبایلم زنگ خورد وایسادم جواب بدم که 3تا نره قول با قمه ریختن سرم و موتورمو از زیر پام درآوردن و در عرض 30ثانیه تو افق محو شدن:icon_pf _99_::7tir:

Kami
27-12-1392, 08:01 بعد از ظهر
اومدم خونه دیدم رو در اتاقمه
ناگفته نمونه با :icon_pf _96_:زدم در اتاقو نابود کردم ، تا از شر این شیطان در امان باشم
[Only registered and activated users can see links]

MANHUNT
27-12-1392, 08:31 بعد از ظهر
کاشکی بجای یاداوری خاطرات بعد این تاپیک اسمش بهترین خاطره خوب سال 92 بودش دوستان انرزی مثبت بهترها مخصوصا برای اغاز سال جدید چیزی که از زندگی میمونه فقط خاطرات خوبش هست من مادرم پاش شکست خیلی زجر کشید خدا قسمت نکه

- - - Updated - - -

سلامتی همه مادرا:thanks:

Milad
27-12-1392, 09:32 بعد از ظهر
تصادفم با موتور تو جاده شمال و اتفاقات بعدش...

amir.cdi
27-12-1392, 09:36 بعد از ظهر
متلاشی شدن بهترین سر گرمیم بعد از عید :3:

mohammadvaiper
27-12-1392, 09:51 بعد از ظهر
فکر کنم امسال دو تا از بدتریناش ریزش سهام بود که بد ضرر کردم یکی دیگه هم دوربینم رو فروختم یارو نصفش داد بقیه اش رو نداد جیم کرد
خوب ترینش هم عکسام امسال جزو بهترین های سایتهای معتبر خارجی بود.باز دوربین خریدم .تونستم از بچه های پرشین موتور عکس بگیرم که خیلی برام تجربه جالبی بود

rooshak
27-12-1392, 10:02 بعد از ظهر
اومدم خونه دیدم رو در اتاقمهناگفته نمونه با :icon_pf _96_:زدم در اتاقو نابود کردم ، تا از شر این شیطان در امان باشم[Only registered and activated users can see links]
کی چسبونده بود رو در اتاق :)
( پدر گرامی ) ویرایش ****

- - - Updated - - -

کاشکی بجای یاداوری خاطرات بعد این تاپیک اسمش بهترین خاطره خوب سال 92 بودش دوستان انرزی مثبت بهترها مخصوصا برای اغاز سال جدید چیزی که از زندگی میمونه فقط خاطرات خوبش هست من مادرم پاش شکست خیلی زجر کشید خدا قسمت نکه- - - Updated - - -سلامتی همه مادرا:thanks:[Only registered and activated users can see links]

amir74
27-12-1392, 11:22 بعد از ظهر
فوت مادر بزرگم

3PEHR
27-12-1392, 11:28 بعد از ظهر
من خداروشکر سال خوبی بود تونستم سیگارو ترک کنم و موتور خریدم و از کمند افسردگی هم دررفتم .حتی جند بار هم دست به خودکشی زده بودم ولی حالا خیلی خوشحالم که روحیه ام رو بدست اوردم .

ARSH
28-12-1392, 01:21 قبل از ظهر
امسال سالی بود که سه تا خط انداخت رو پیشونی بنده !

فروردین 92 بعد از بازگشت از مرخصی مشاجره فیزیکی با یک گروهبان 1 ک//ی
فروردین و اردیبهشت 92 دادگاه
آخر اردیبهشت توک پا بند نظامی جای شما خالی
خرداد ول کردن خدمت سربازی و آتش زدن لباس های زیبایی نظام !
چند ماهی آسوده خاطر در خلسه
بهمن ماه دزدیدن موتور گرامی rmz قیمت 15 تا
بهمن تا الان که در خدمت شماییم خود خوری و عذاب روحی و افسردگی !

بعد ازم انتظار دارن ایمانم داشته باشم =))))))))))))))))))))))))))))))))))

disturbed
28-12-1392, 02:03 قبل از ظهر
من بابامو از دست دادم.فردام چهلمه

rooshak
28-12-1392, 02:13 قبل از ظهر

تسلیت میگم دوست عزیز ایشالا سال جدید سالی پر از نشاط و شادی و سلامتی داشته باشی

Afshin007
28-12-1392, 03:12 قبل از ظهر
وقتی این تایپیکو میخوندم یاده این شعر افتادم "زندگی ای زندگی خسته ام خسته ام - گوشه زندونه غم دستو پا بسته ام" سال که گذشت مام همچنان در حاله در جا زدن بچه ها به جرات میتونم اینو میگم بدترین سال تو زندگیم امسال بود مادربزرگم دجار بیماری شد و منو مادرم اعزام شدیم اینجا واسه نگهداریش به صورت نوبتی جون جاره ای نبود /مسیله دیگم درگیری با همسایمون تو خونه خودمون بود حتی کار داشت به دادگاهم کشیده میشد که ما کوتاه اومدیم در حالی که100%حق با ما بود حالا طرف گورشو گم کرد رفت /به هر حال بچه ها واسه همتون ساله خوبی ارزو میکنم همراه با تنه سلامت و ارامش با سفره ای پر از برکت ////

hamed510
28-12-1392, 03:59 قبل از ظهر
سال 92 اولین سالی بود که پیشرفت نکردم!!
در کل برام سال بدی بود. . . .

- - - Updated - - -

تسلیت میگم
واقعا از دست دادن پدر یا مادر غم بزرگیه خدا بهت صبر بده.
روحیت رو نباز شاید خدا داره تو رو امتحان میکنه در برابر مشکلات مقاوم باش ایشاالله هرچی از خدا بخوایی نصیبت کنه!!
یادتم باشه خدا آدمایی که دوستشون داره امتحان میکنه. به آینده امیدوار باش هرچند مصیبت بزرگیه.

معمار
28-12-1392, 06:59 قبل از ظهر
اتفاقات بد همیشه عذاب اور بوده و هست
با تکرارش فقط داغ ادم تازه میشه
ترجیح میدم که ننویسم که نخام بهش فکر کنم

rooshak
28-12-1392, 05:58 بعد از ظهر
باز خوبه واسه بعضی ها سال خوبی بوده . امسال فکر کنم سال مار بوده باشه و سال جدیدم که تو راهه ساله اسب هستش. خدا رحم کنه:icon_pf _99_:

soleymani
28-12-1392, 09:09 بعد از ظهر
امسال سال خوبی بوده
ولی آخر سرش کوفتم کرد و مادربزرگم آخر اسفند ماه فوت کرد

farzin
29-12-1392, 12:38 قبل از ظهر
همینکه دیگه احمدی نژاد رو نمیبینم واسم آخر سال خوبی بود... :[Only registered and activated users can see links] ( لنسر انداختم واسه سبد کالا )

BabyBoy
29-12-1392, 02:02 قبل از ظهر
بدترین اتفاق برای من، مریضی سخت یکی از بهترین همراهان زندگیم بود.

تجربه خیلی بدی بود اما خوشبختانه پشت سر گذاشتیم.

اینجا بود که بسیار حسرت خوردم بابت لحظات از دست رفته.

salahshor
29-12-1392, 02:36 قبل از ظهر
از چی بگم ؟؟!
92 که شروع شد ماشینمو فروختم دادم به بانک بابت وام !!
کمی که گذشت خالم فوت کرد
بعدش مادر بزرگم فوت کرد
موتورمو دزد برد اپاچی سفید عروسک
6 تومن ریختم لیزینگ نگین خودرو افتاب فعلا که پولمو خوردن
نینجام از رو جک افتاد فلاپش خش افتاددددد
فقط چون تو این سال دخترم به دنیا اومد نمیگم سال خیلی نحصی بود هر چی بود گذشت

حسن موتوری
29-12-1392, 12:00 بعد از ظهر
موتوری که میخواستمو نتونستم بخرم.:wall3::sad:

پروازی
29-12-1392, 12:45 بعد از ظهر
من شکسته عشقی از نوع درجه یک خورم خخخخ
در حد افسردگی و خودکشی و این حرفا :دی

- - - Updated - - -

همینکه دیگه احمدی نژاد رو نمیبینم واسم آخر سال خوبی بود... :[Only registered and activated users can see links] ( لنسر انداختم واسه سبد کالا )

البته از حق نگذریم این اتفاقی خوبی توی این سال بود
منم از همینجا پایان 8 سال دفاع مقدس 2 رو به مردم میهنم تبریک میگم

FARSHAD_TORNADO
29-12-1392, 02:21 بعد از ظهر
سالیکه توش قراره دولت جدید مشخص بشه سال خوبی نخواهد بود چون دولت قبلی چون میدونسته تهشه انقد شل کرده که دولت جدید تازه بایستی شلی های دولت قبلو تا پایان سال سفت کنه که تازه سال دیگه که 93 هست سال خوبی خواهد شد انشاا... .

sorush
29-12-1392, 02:53 بعد از ظهر
من به این کارا کاری ندارم دولت کیه هرچی نباید خاک ایران ویرانه بشه پس به امید ایران تلاش میکنم واسم رئیسش فرقی نداره برام مردمش مهم هست ایران آریایی

rooshak
29-12-1392, 08:08 بعد از ظهر
موتوری که میخواستمو نتونستم بخرم.:wall3::sad:

میشه بگی چه موتوری میخواستی بگیری نشد؟؟

کاوه
29-12-1392, 10:39 بعد از ظهر
3تا تصادف موتور
مریضیه پدرم

Amir R1
03-01-1393, 03:02 قبل از ظهر
کلا امسال سال بدبدختی بود.

داقالی مهران
15-01-1393, 05:22 بعد از ظهر
کلا سال خوبی نبود...

- - - Updated - - -

سال خوبی نبود

Mr.Line
15-01-1393, 06:23 بعد از ظهر
سال پیش کاملا خنثی بود ... ولی خب زجر کشیدم ...

خوبی نداشت اصلا !

foadnnsj
15-01-1393, 06:44 بعد از ظهر
کسی رفت که نباید میرفت

Kami
15-01-1393, 07:24 بعد از ظهر
سال 92 با همه خوبی و بدی هاش به پایان رسید
امیدواریم در سال 93 لحظات لذت بخشی داشته باشید
قفل میشه