PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : cb1000 بی نظیر

ashkekhoda
23-12-1392, 08:23 بعد از ظهر
سلام به بچه های گل فروم cb 1000 project bigone
موتوری که میبینید سالم و بدون یه نقطه خال،12000 کار کرده واقعی،همونطور که میبینید همه چیز فابریک .بر چسب قاب عقب و کمکای جلو هنوز روش هست.بر چسب شماره تنه و موتور هنوز رو دمبی عقب هست.زنجیر رنتال.دفترچه فابریکش و جعبه اچاره فابریکش زیره زینه هنوز.لاستیکها دانلوپ.
شماره تنه و موتور سنگ نخورده.موتور لای زرورق توی خونه نگه داری میشه.موتور یه فلاپ چراغ جلو هم داره فابریک خودشه.
قیمت 27
یا تعویض با سوزوکیdr 650 مدل بالا و تمیز مثل همین موتور یا تریل بالای 450 سی سی مدل بالا

stoncold
23-12-1392, 08:37 بعد از ظهر
اقا مدل
چطور بیمش کردی اونوقت؟

ashkekhoda
23-12-1392, 08:45 بعد از ظهر
والا دروغ چرا بیمش کردم بیمه رازی،بعد از یه ماه زنگ زدن گفتن نمیشه موتورت بیمه باشه باید برگردونی.منم بیمرو برگردوندم.اصلا حرف بیخودی زدم الان ویرایش میکنم
در ضمن با
klx 400 kawasaki
honda xr650 l
yamaha ttr 650
yamaha wr 450
ktm 450
تعویض هم میکنم.خلاصه یه موتوره 400 به بالا و مدل بالا و فقط سوییچ

مسعود پژوم
23-12-1392, 09:46 بعد از ظهر
سلام
مدارک
؟؟؟

ashkekhoda
23-12-1392, 10:13 بعد از ظهر
سوییچ واقعا حیف که این موتور فقط سند کم داره

hamed510
23-12-1392, 10:30 بعد از ظهر
مدل!!!؟
قیمتت هم خیلی تنده!! حالا هرچقدرم تمیز باشه قیمت سی بی زیر 20 تومنه!!

ashkekhoda
23-12-1392, 11:08 بعد از ظهر
مدل 98
سزای گرون فروش نخریدنه
در ضمن این موتور واقعا تمیزه

ahmad golchin
24-12-1392, 12:19 قبل از ظهر
سلام
داداش من عین موتور شما دارم 17 میخوام بفروشم .
میتونی تو تاپیک فروششم بری ببینیش ... 27 خیلی زیاده واسه این موتور .
به هر حال خوب بفروشی

ashkekhoda
24-12-1392, 01:00 قبل از ظهر
فدای تو داداش موتور تو مثل من نیست .دیدم موتورتو ولی به تمیزی و فابریکی من نیست.فقط یه فلاپ چراغ داره 2 تومان پولشه.بقیه چیزارم که هیچی نمیگم.منم مثل موتور تورو سراغ دارم تو دزفول 12 تومان توام خوب بفروشی

reza-s
24-12-1392, 01:31 قبل از ظهر
فدای تو داداش موتور تو مثل من نیست .دیدم موتورتو ولی به تمیزی و فابریکی من نیست.فقط یه فلاپ چراغ داره 2 تومان پولشه.بقیه چیزارم که هیچی نمیگم.منم مثل موتور تورو سراغ دارم تو دزفول 12 تومان توام خوب بفروشی
آره آخه از تو رو شرکت هوندا فقط یکی زده مخصوص تو و آورده در خونتون. بابا بیخیال.
موتورت 15 خونه پرش میارزه. خواستی بفروشی بسم الله.

ashkekhoda
24-12-1392, 01:52 قبل از ظهر
رضا دادا تو فکر کن ماله من همین یدونست.من گرون فروش .بدجنس روزگار.گفتم شما نخر از ما.بذار رو دستم باد کنه.رضا جون دعوا که نداریم، فدات شم.این رفیقمون 17 میده اگه بخرش هستی برو اونو بخر بهت تخفیف هم میده

ahmad golchin
24-12-1392, 02:20 قبل از ظهر
حاجی جان موتور تو چی فابریک داره که مال من نداره ؟ نکنه اچرش میگی ؟ :gigglesmile:
مثل موتور من نمیخوام سراغ داشته باشی دزفول فقط میخوام یه سی بی هزار مشکی اینجا سراغ داشته باشی تا نقد بخرمش .
سراغ داشتی حتما بگو دست به نقدم .
درضمن خودت یا رفقات خواستن یه سی بی 1000 در حد صفر هست مثل مال تو اچر داره با کلی برچسب مرچسب رو کمکاش اینا بدون 1 خال ... 18 میلیون خواستی بهم بزنگ .
ما کوچیک شماایم بزرگوار :14:

- - - Updated - - -

رضا دادا تو فکر کن ماله من همین یدونست.من گرون فروش .بدجنس روزگار.گفتم شما نخر از ما.بذار رو دستم باد کنه.رضا جون دعوا که نداریم، فدات شم.این رفیقمون 17 میده اگه بخرش هستی برو اونو بخر بهت تخفیف هم میده،از ما بکش بیرون.
قیمت مقطوعه داداش ... تخفیف نداره :hanghead:

Milad-Suzuki
24-12-1392, 11:20 قبل از ظهر
به به آقا اشکان گل.دادا کجایی خبری نیست ازت.
چند وقت پیش داش علی رو تو پیروزی دیدم بهم گفت سی بی در حد خریدید.
ماشاا.. خیلی تمیزه خشکه موتور.نفروش حیفه...

ashkekhoda
24-12-1392, 11:28 قبل از ظهر
اقا دوباره سلام اگه بی ادبی شد معذرت
والا الان همه اومدن میگن ما این موتورو داریم اینقدر اونو داریم اونقدر تمیزه فلانه
اما موقعی که میخوای بخری یه موتوری نشونت میدن انگار از مزرعه اوردن باهاش شخم میزدن
اقا نمیخوای بخری سم پاشی نکن داداشه من.من cbr که تو بازار بود 15 تو همینجا قیمت گذاشتم 10 و فروختم.موضوع گرون فروشی نیست من موتورای بازارو میبینم ماله خودمم میبینم قیمت میزارم.
به هر حال قصده من تعویضه موتورم با dr650 یا wr450 یا klx450 یا crf450x هست دنبال پول نیستم،عزیزان بنده دلال نیستم دنباله موتورم
ما کوچیکه همه هستیم

hamed510
24-12-1392, 12:16 بعد از ظهر
من نمیخوام تاپیکت به حاشیه بره ولی قیمت موتورت زیر 20 تومنه!!
بهتره یه نگاهی به آگهی زیر بکنی اونوقت میفهمی چی میگم!!
cb1300 مدل2000 با اگزوز از هدرز قهرمانی+لوازم اضافه 19 تومن میفروشه!!
[Only registered and activated users can see links]
شما اصلا بگو موتورت 40 تومن!! مالته هر قیمتی خواستی بگو ولی اگه بخوایی بفروشی باید قیمت پایین تری بزاری!!
ببخش که پر حرفی کردم.

MeysamElisha
24-12-1392, 08:27 بعد از ظهر
دوستان خودتون رو خسته نکنید, مشکل ما از اونجا آب میخوره که مرجعی وجود نداره که بخواد قیمت گذاری "موتورسنگین" انجام بده. (حرفم کلی بود, انشالله کسی رنجیده خاطر نشه)

محمدx
24-12-1392, 08:58 بعد از ظهر
دوستان خودتون رو خسته نکنید, مشکل ما از اونجا آب میخوره که مرجعی وجود نداره که بخواد قیمت گذاری "موتورسنگین" انجام بده. (حرفم کلی بود, انشالله کسی رنجیده خاطر نشه)
سلام داداش این موتور چقدری هست

ashkekhoda
25-12-1392, 12:59 قبل از ظهر
اقایون سلام به همگی حق با شما هست قیمت بالاست و ولی اگر کسی خواست بیاد موتورو ببینه بعد با موتورای دیگه مقایسه کنه.بعد خودش یه قیمت بده.
در ضمن موتوره من تهرانه لطفا اونایی که موتور شهرستان قیمت دارن با تهران یکی نکنن.من سی بی 1000 تو دزفول و مشهدو تبریز،شیراز....ده ملیون هم بدن نمیخرم که تو راه ازم بگیرن.
اینم در نظر داشته باشین که اختلاف تهران با شهرستان حداقل 5 ملیون هست.
به هر حال حق با شماست و قیمت من بالا هست ولی اگر بیارم پایین بگم 20 تومان هیچکدوم از شما نمیخرین فقط ما ایرانیا بلدیم سم پاشی کنیم بزنیم تو سر ماله مردم ربطی هم به مرجع و این حرفا نداره.
در ضمن من میخوام یه موتور دیگه بگیرم شما یه wr450 یا dr650 یا klx450 که دورو بره 18 تومانه برام بیار من این موتورو عوض میکنم.اون وقت میبینی بحث پول و گرون فروشیو مرجع و اینا نیست.

MeysamElisha
25-12-1392, 11:01 قبل از ظهر
اقایون سلام به همگی حق با شما هست قیمت بالاست و ولی اگر کسی خواست بیاد موتورو ببینه بعد با موتورای دیگه مقایسه کنه.بعد خودش یه قیمت بده.
در ضمن موتوره من تهرانه لطفا اونایی که موتور شهرستان قیمت دارن با تهران یکی نکنن.من سی بی 1000 تو دزفول و مشهدو تبریز،شیراز....ده ملیون هم بدن نمیخرم که تو راه ازم بگیرن.
اینم در نظر داشته باشین که اختلاف تهران با شهرستان حداقل 5 ملیون هست.
به هر حال حق با شماست و قیمت من بالا هست ولی اگر بیارم پایین بگم 20 تومان هیچکدوم از شما نمیخرین فقط ما ایرانیا بلدیم سم پاشی کنیم بزنیم تو سر ماله مردم ربطی هم به مرجع و این حرفا نداره.
در ضمن من میخوام یه موتور دیگه بگیرم شما یه wr450 یا dr650 یا klx450 که دورو بره 18 تومانه برام بیار من این موتورو عوض میکنم.اون وقت میبینی بحث پول و گرون فروشیو مرجع و اینا نیست.
دوست عزیز نرنج, منظورم شما نبودی فدات شم.

ashkekhoda
26-12-1392, 10:31 قبل از ظهر
ما جماعته مسلمانه با فرهنگه غنیه 5000 هزار ساله رو ببین.دوست داره یکی و زمین بزنه و از روش بره بالا.گفتم که هیچکدوم که خریدار نیستین،بازار خراب کنین،که چی از توش یه چیزی گیرتون بیاد.به چه قیمتی؟
شما که cb 1300 به من نشون میدی،موتورو دیدی؟میدونی سالمه؟زمین خورده؟موتور باز شده یا نه؟اصلا چه قدر از لوازمش فابریکه؟شاید خدایی نکرده گرفتاره پول لازمه.اخه قیمت 1300 دیگه زیره 25 نیست.چه جوری بدونه اطلاع میای مقایسه میکنی؟
شما یه سی بی 1300 خورد کنی بفروشی بیشتر از 20 در میاد.
میثم جان ناراحت که هستم اما نرنجیدم.دنباله مرجع میگردی،مرجع رو بزار بازاره دبی،خوبه؟یا اذربایجان؟ببین قیمت اونجا چنده بعد بیا ببین اینجا چنده.
اصلا یکی مدیرای انجمن یا با تجربه ها لطف کنه منت بزاره از رو عکسها یه قیمته تقریبی رو موتوره من بزاره،قول میدم منم اطاعت میکنم و قیمتو اصلاح میکنم.
امیدوارم بی احترامی نکرده باشم.

Milad-Suzuki
26-12-1392, 09:17 بعد از ظهر
کلا اینجا بچه ها موتور به قیمتی میخرن که هزار تومن ضرر نکنن.رو قیمتی که خریدن 2تومن میزارن روش آگهی میدن.
به نوعی هم مصرف کنندن هم کاسب ولی موتور به قیمتش میخرن.
همون قیمتی که خریدی بفروشی باید یه هفته سور بدی به رفقا.

hamed510
28-12-1392, 03:41 قبل از ظهر
ما جماعته مسلمانه با فرهنگه غنیه 5000 هزار ساله رو ببین.دوست داره یکی و زمین بزنه و از روش بره بالا. اینجا مگه میدون کشیتیه که کسی شما رو زمین بزنه!!؟گفتم که هیچکدوم که خریدار نیستین،بازار خراب کنین،که چی از توش یه چیزی گیرتون بیاد.به چه قیمتی؟ عزیزم شمایی که میایی رو مالتون قیمتای فضایی میزارید بازار و خراب میکنین نه ماها. ملت هنوزم دارن چوب گرون فروشی شما رو میخورن کی بازار و خراب میکنه!!!؟ هواپیما که نداری یه موتوره فک نکن از همه سرتری به مالتم نناز عزیزم آخرش همموم میذاریم این دنیا و میریم!!:consoling2:
شما که cb 1300 به من نشون میدی،موتورو دیدی؟لازم به دیدن نیس!! میدونی سالمه؟عکسا گویای همه چیز هس همونطور که شمام رو موتورت میگی!! زمین خورده؟ظاهرا که نه!! موتور باز شده یا نه؟نه!! اصلا چه قدر از لوازمش فابریکه؟ اینو دیگه خریدار باید ببینه!! چه جوری بدونه اطلاع میای مقایسه میکنی؟ دوست عزیز شما خودتم بکشی موتورت زیر 20 تومن میره من مقایسه نکردم گفتم قیمتا دستت بیاد ظاهرا از بازار خبر نداری!! جو بی خودی هم نده!!

در آخر بگم که بچه های این فروم زرنگ تر از اونی که شما فک میکنی هستن هر موتوری رو به هر قیمتی نمیخرن!!

احتیاط
28-12-1392, 08:02 بعد از ظهر
ما جماعته مسلمانه با فرهنگه غنیه 5000 هزار ساله رو ببین.دوست داره یکی و زمین بزنه و از روش بره بالا.گفتم که هیچکدوم که خریدار نیستین،بازار خراب کنین،که چی از توش یه چیزی گیرتون بیاد.به چه قیمتی؟
شما که cb 1300 به من نشون میدی،موتورو دیدی؟میدونی سالمه؟زمین خورده؟موتور باز شده یا نه؟اصلا چه قدر از لوازمش فابریکه؟شاید خدایی نکرده گرفتاره پول لازمه.اخه قیمت 1300 دیگه زیره 25 نیست.چه جوری بدونه اطلاع میای مقایسه میکنی؟
شما یه سی بی 1300 خورد کنی بفروشی بیشتر از 20 در میاد.
میثم جان ناراحت که هستم اما نرنجیدم.دنباله مرجع میگردی،مرجع رو بزار بازاره دبی،خوبه؟یا اذربایجان؟ببین قیمت اونجا چنده بعد بیا ببین اینجا چنده.
اصلا یکی مدیرای انجمن یا با تجربه ها لطف کنه منت بزاره از رو عکسها یه قیمته تقریبی رو موتوره من بزاره،قول میدم منم اطاعت میکنم و قیمتو اصلاح میکنم.
امیدوارم بی احترامی نکرده باشم.

سلام داداش من هفته پیش دبی بودم سی بی 400 از 6000 درهم بود تا هایپرش که واقعا در حد بود مدل 2003 بود میگفت 9000 درهم که در میاد حدود 7 تومن با تخفیفو این حرفا همین 7 تومنی الان تو ایران کم کم 12 فی میخوره از لنج دارا گناوه هم پرسیدم گفت تحویلت میدم در خونتو 2 تومن میگیرم / آر آر 600 بود 2004 14 تومن که اینجا 20 راحت میره
خلاصه بخوای قیمتا اینجارو حساب کنی قیمت واقعی تو دبی ضربدر 2 میشه قیمت تو ایران که اگه موتورم تو طهران باشه به قول دوستمون 5 بالاتر
ولی خدایی از حق نگذریم موتورت واقعا تکه موفق و پیروز

mehdimf20
29-12-1392, 01:49 قبل از ظهر
موتورت واقعا تمیزه ولی آینه هات فابریک نیست !!

ashkekhoda
02-01-1393, 08:20 بعد از ظهر
سلام به همگی ساله جدید و به همه بچه های عزیز فروم شادباش میگم.ایشالا ساله خوبی باشه برای همتون.
فعلا از فروختن منصرف شدم ولی همچنان تعویض میکنم مخصوصا با dr650 یا crf450r چون خودم dr200 دارم و واقعا راضیم ازش اینقدر طالب 650 هستم یک دونه هم دیدم خیلی نو بود ولی فقط پول میخواست میگفت 18 حیف شد واقعا.
اره ایینه ها رو برای dr خریده بودم که گذاشتم رو این دیدم بهش میاد.اصل ژاپنه
خلاصه دمه همه شما گرم،من خیلی چیزا از اینجا یاد گرفتم و کلا بهم حال داده اینجا
در ضمن کسی هم خریدار بود لطف کنه پیشنهاد بده و نگه قیمت بالاست.دمه همه شما گرم.

crf
02-01-1393, 08:28 بعد از ظهر
آینه cbدارم خواستی بگو

amir.cdi
03-01-1393, 11:44 قبل از ظهر
38638