PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه موتوری با 35 م بهترین انتخابه؟؟؟؟؟؟

sajjadme
22-12-1392, 03:43 بعد از ظهر
با 35 میلیون چه موتوری بهترین انتخاب میتونه باشه هم از نظر سرعت هم از نظر شتاب -ترمز -قطعات -کیفیت -مسافرت و.....:4chsmu1:

معمار
22-12-1392, 03:56 بعد از ظهر
با 35 م

نینجا 250 صفر
کی تی ام exc-f 250 در حد
کاوازاکی klx 250 صفر

حالا چه کلاسی میخای ؟

sajjadme
22-12-1392, 04:31 بعد از ظهر
اگه پولش جور بشه بیشتر دوست دارم ریس باشه اما زیاد فرقی نمیکنه همونطور که گفته بودم دوست دارم تو مسافرت اذیت نکنه قطعاتشم نایاب نباشه بشه پیدا کرد درواقع پتانسیل مسافرت رو داشته باشه

- - - Updated - - -

لطفا نظر بدید نظرشما خیلی کمک میکنه

!NAVID!
22-12-1392, 04:37 بعد از ظهر
اگه برای مسافرت میخوای هیوسانگ اکویلا خوبه!
موفق باشی

farshad 54
22-12-1392, 04:40 بعد از ظهر
دوست گرامی

امیدوارم از حرفم ناراحت نشی

شما که 35 تومن پول میخوای پای موتور بدی و هنوز نمیدونی چه موتوری بخری بهتره اصلا موتور بالای 6 تومن نخری

باور کن اینو واسه خودت میگم وگرنه پولش رو شما میخوای بدی دیگه به من ربطی نداره

به نظرم یه پالس بخر بقیه پولتم بزن به یه کار دیگه هم پولت هدر نمیره هم خودت

موفق باشی

MANHUNT
22-12-1392, 04:52 بعد از ظهر
برو يه پالس ٢٢٠ بگير همه جوره راضيت ميكنه از ميخواي خيلي هزينه كني ته تهش يه هيوسانگ مشتي بگير ١٨ تومن حالشو ببر اگه واقعا مشكل مالي نداري كاوازاكي نينجا ٢٥٠ فوق العادس

- - - Updated - - -

دوست عزيز يه سوال چند سال هست موتور سوار هستيد قبلا چه موتورايي داشتيد اگه بدونيم بهتر ميتونيم كمكت كنيم؟

ali_r
22-12-1392, 06:16 بعد از ظهر
در ضمن بگو چند سالته..؟؟؟

hamed510
22-12-1392, 06:45 بعد از ظهر
شما چن سالته که اینقدر مایه داری!!!!؟
بنظرم یه موتور از خانواده پالس بگیر بقیه ش هم اگه بیکاری برو بزن به یه کاری ولی اگه وضعت خوبه در کنارش یه سنگین هم بگیر جمعه ها باهاش حال کن!!
راستی چن ساله موتور سوار میشی!!!؟
گفتی مسافرت میتونی آونجر هم بخری هم کیفیتش خوبه و هم راحته و هم بادوام!!

معمار
22-12-1392, 07:18 بعد از ظهر
اگه پولش جور بشه بیشتر دوست دارم ریس باشه
اما زیاد فرقی نمیکنه
همونطور که گفته بودم دوست دارم تو مسافرت اذیت نکنه
قطعاتشم نایاب نباشه بشه پیدا کرد
درواقع پتانسیل مسافرت رو داشته باشه

با این تفاسیر بهتر که یه دایلیم صفر بخری
که هم پول زبون بسته رو بی خودی خرج نکنی هم متناسب با خواسته های شماست
فقط سرعت و شتابش از هیو و نینجا کمتره همین

ولی اگه یه بحث پول داری و یه سری مسائل دیگه باشه
بعدش اکویلا به خاطر کورزر بودنش عالیه ولی قطعات کم یاب
و بعدش نینجا که گرون تره

mata
22-12-1392, 08:28 بعد از ظهر
خخخخخخخخخخخخ نظرات واقعا جالبه.رفقای خوبم معلومه هیچکدومتون حاضر نیستید 35تومن پول موتور بدید. من اگه جای تو بودم آقای سجاد دانشجوی عمران که معلومه موتورسوار نیستی یه پالس یا یه آونجر میگیرم که موتور دستم بیاد بعد اگه خوشم اومد و همچنان بابام 35تومن بهم میداد متور بخرم 65 تومن دیگه ازش میگیرم یه 1000 مدارک دار میخریدم.
اما اگه جای خودم باشم ...

masoudrider
22-12-1392, 10:34 بعد از ظهر
اگر واقعا حاضری 35 تومن هزینه کنی و باتوجه به این خواسته هات بهترین گزینه نینجا 250 هست شتاب وسرعت بهترین در بین پلاک ملی ها و به خاطر تورینگ بودن بابه مسافرته ولی خوب فکراتو بکن 35 تومن پول کمی نیست.

Mohammad.r
22-12-1392, 10:38 بعد از ظهر
من باشم اول نینجا بعد cbr بعد هیو و دایلیم.
انتخاب دومم اونجر یا پالس220 + بقیه پولم

sajjadme
23-12-1392, 12:17 قبل از ظهر
من یک سال سی جی سوارم و دارم میرم توو20سال خوب در واقع ممکنه پولش جور بشه وما مایه دار نیستیم احتمال دار ه پولش جور بشه ما کلا نون خور آموزش پرورشیم اینو گفتم چون همه میدونن وضع فرهنگی ها از همه کارمندای دولت بدتره.....
گفتم احتمالش فیفتی فافتی که پولش جور شه بازم ممنونم راهنمایی میکنید...........
بگذریم.....
شما میاید میگید فلان موتور رو بخر ببخشید اینو میگم جسارت نباشه اما یکم دلیل بیارید یا مزایای موتور هارو هم بگید ممنون میشم

این تاپیک فقط متعلق به منی نیست که 35 مثلا پول داره و نمیدونه چی بگیره خواهشا اصلا منو فراموش کنید فرض کنید یکی اومده 35 پول داره و از شما نصیحت ها ونظرات برادرانه میخواد اینو میگم چون اگه چند نفر مهمان وارد تاپیک شدن بتونن از نظرات استفاده کنن

ببخشید اگه به کسی برخورد من منظور بدی نداشتم

اگه من اسم تاپیک رو میذاشتم<<مشاوره برای خرید موتور با حجم بالای 150cc>>این حاشیه ها پیش نمیومد :s (9):قبول دارید؟

ARSH
23-12-1392, 01:02 قبل از ظهر
دیگر !

MANHUNT
23-12-1392, 02:24 قبل از ظهر
من یک سال سی جی سوارم و دارم میرم توو20سال خوب در واقع ممکنه پولش جور بشه وما مایه دار نیستیم احتمال دار ه پولش جور بشه ما کلا نون خور آموزش پرورشیم اینو گفتم چون همه میدونن وضع فرهنگی ها از همه کارمندای دولت بدتره.....
گفتم احتمالش فیفتی فافتی که پولش جور شه بازم ممنونم راهنمایی میکنید...........
بگذریم.....
شما میاید میگید فلان موتور رو بخر ببخشید اینو میگم جسارت نباشه اما یکم دلیل بیارید یا مزایای موتور هارو هم بگید ممنون میشم

این تاپیک فقط متعلق به منی نیست که 35 مثلا پول داره و نمیدونه چی بگیره خواهشا اصلا منو فراموش کنید فرض کنید یکی اومده 35 پول داره و از شما نصیحت ها ونظرات برادرانه میخواد اینو میگم چون اگه چند نفر مهمان وارد تاپیک شدن بتونن از نظرات استفاده کنن

ببخشید اگه به کسی برخورد من منظور بدی نداشتم

اگه من اسم تاپیک رو میذاشتم<<مشاوره برای خرید موتور با حجم بالای 150cc>>این حاشیه ها پیش نمیومد :s (9):قبول دارید؟

داداش گلم شما اولش بودجتون 7 میلیون بود بعد یه دفه پرید 35 میلیون فردا پس فردا چقدر میشه خدا داند میخوای ته تهش رو بگو ما خیالمون راحت بشه درست درمون راهنماییت کنیم فقط یه سوال با موتور تصادف نکردی دیه گرفته باشی(جسارتا)؟

- - - Updated - - -

من اولین موتورم دوست عزیز ۱۲۵ بود بعد ۱۵۰ بعد ۱۸۰ بعد ۲۵۰ بعد ۴۰۰ نه سال طول کشید که سوار ۴۰۰ شدم یعنی پله پله بهترین گزینه این هستش که از پالس ۱۸۰ یا پالس ۲۲۰ شروع کنید چون تجربه تو موتور سواری حرف اول رو میزنه حالا چرا چون کیفیتشون خوبه قطعاتشون راحت پیدا میشن پالس ۲۲۰ هم شتابش خوبه هم سرعتش هم پایداریش را دیات روغن هم داره اینا موتورایی هستنه لنگد نمیزارن مصرف خوبی دارن اصطهلاکشون هم خوب هست

کوروش
23-12-1392, 08:09 قبل از ظهر
بله خیلی خوبه پله پله خود من از وینر شروع کردم ولی دیدم این موتور نمیتونه خوب به ادم رانندگی یاد بده رفتم رو 125 بعد پشرو پارس بعدش پالس بعد سوزوکی امیکو بعد اپاچی الانم که مگلی در سال اینده سنگین و موتور گرون قیمت چون یه دفعه بپرس رو موتور حجم بالا درصد تصادفت میره بالای 90 درصد این نظر شخصیه منه

mohsen46
23-12-1392, 11:15 قبل از ظهر
اگه تو گمرک نینجا 300r پیدا کنیاز همه این موتورا بهتره البته بچه ها گفتم پلاک شدشو تو گمرک برای فروش هست

MOHAM2AD
23-12-1392, 12:24 بعد از ظهر
من اگه 35 ملیون داشت میدادمYAMAHA WR 450 F مدل 2014 خشک:4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::thanks::thanks:: thanks::thanks:

ffarzad
23-12-1392, 03:48 بعد از ظهر
وای اگه 35داشتم ی هاچ بک میخریدم با ی zx150 اونم پلاک ملیش..فکرشو بکن
بهترین گزینه همین ninja 250 2013هستش فکر کنم...تاحالا از نزدیک ندیدمش ولی فک کنم خوشجل باشه
یا zx6 درست و حسابی ور میداشتم یدونه دیدم 40تومن بود فکر کنم اره..
باتشکر

sajjadme
25-12-1392, 12:03 قبل از ظهر
برا من پولش فعلا جور نشدوبرگشتم سر خونه اول مثل اینکه پیشرفت مالی به ما نیومده:sad:
اما مل فامیلم جور شده اون یک سال پیشرو 200 داشت شما نظرتون چیه؟؟؟؟ اونم مثل من عشق مسافرت هست

- - - Updated - - -

سوال با موتور تصادف نکردی دیه گرفته باشی(جسارتا)؟
منظور سوالتون رو متوجه نشدم؟؟؟؟؟؟؟؟

MANHUNT
25-12-1392, 02:13 بعد از ظهر
من رفيقم با موتور تصادف كرد ٨٠ ميليون ديه گرفت رفت باهاش مزدا ٣ گرفت ديگه سمت موتورم نرفت الانم درست ديگه نميتونه راه بره گفتم نكنه خداي نكرده همچين اتفاقي هم براي شما افتاده

sajjadme
25-12-1392, 06:50 بعد از ظهر
نه من تا الان خدا رو میلیون ها مرتبه شکر تصادف نکردم .....:22:کلا خطر تصادفم برام پیش نیومده اروم میرم اروم میام:29: موتور قوی تر رو برای مسافرت کردن و تور گذاشتن واین جور کارا میخوام البته کلاس گذاشتن هم هست ولی اهل کارای خطرناک و کورس گذاشتن هم نیستم حالا پولش جور نشد.
تو این تاپیک دوستان دلیل انتخاب موتور ها روهم بگن

- - - Updated - - -

این تاپیک ,تاپیک نظر سنجی هست لطفا نظر خودتون و دلیل انتخاب تون رو بگید

ffarzad
28-12-1392, 09:59 بعد از ظهر
دوست عزیز ورداشتی
مگلی رو ک 9 میلیون هستش گذاشتین تو نظر سنجی ولی زد ایکسو ک 20میلیون هستش نذاشتین!!!
عجب عجب..
با 35میلیون میشه 4تا مگلی گرفت :-d

Amir R1
07-01-1393, 05:14 بعد از ظهر
یه سی جی بگیر بقیشم یه مغازه موتور فروشی باز کن از فروش سی جی شروع کن تا کمکم پولت زیاد تر بشه.

ali_r
07-01-1393, 05:15 بعد از ظهر
قفل میشه