PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خريدcdi

آقا مهدی
21-12-1392, 08:12 بعد از ظهر
سلام به همه یه cdi می خوام بگیرم مدل 82 پلاک ملی ق2.300 اگه مامور کارت موتور بخواد ومدل 82 رو ببینه موتورو نمی خوابونه مثلا بگه موتور 10 سالش تموم شده !!!!!؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

farshad 54
21-12-1392, 08:35 بعد از ظهر
نه فقط دیگه نمیتونی موتور رو به نام خودت پلاک کنی باید با همون پلاکی که روشه اگر پلاک ملی باشه و صاحب پلاک قبول کنه سوارش بشی

اگر پلاک قدیم باشه که دیگه فاتح ام صلوات

معمار
22-12-1392, 11:18 قبل از ظهر
اگه تا اخر سال اقدام کنید در صورت پلاک ملی بودن شاید بشه تعویض پلاک کرد
ولی اگه بیوفته بعد عید باید به صورت قول نامه ای بخریدش و فکر کنم اگه موتورتون بره پارکینگ دیگه خداحافظ
اگه پلاک قدیم باشه شاید بشه تا سه شنبه هفته بعد تعویض پلاک بشه و اگه بیوفته سال دیگه پلاک ملی نمیتونید بگیرید

و در اخر درسته که cdi های قدیمی خیلی فلان بودن و ...
این نظر منه حالا شما هر کاری که عشق تون میکشه انجام بدین
ولی با این پول میشه یه بوکسر 125 صفر خرید حال 100 یا 200 دیگه بزاری روش
اگه مثله cdi نباشه کمتر از اون هم نیست با این تفاوت موتور صفر سوار میشی و موقع فروش هم به مشکل بر نمی خوری

آقا مهدی
22-12-1392, 06:58 بعد از ظهر
دوستان منظور من این بود اکه اگر موتورو بگیرن پس میدن ؟

ali_r
22-12-1392, 07:08 بعد از ظهر
دوستان منظور من این بود اکه اگر موتورو بگیرن پس میدن ؟

اگه پلاک ملی باشه اره پس میدن حق نداره چیزی بگه

MANHUNT
23-12-1392, 12:16 بعد از ظهر
سلام به همه یه cdi می خوام بگیرم مدل 82 پلاک ملی ق2.300 اگه مامور کارت موتور بخواد ومدل 82 رو ببینه موتورو نمی خوابونه مثلا بگه موتور 10 سالش تموم شده !!!!!؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
ديگه زماني شده كه بايد از سي دي اي كشيد بيرون با خريد اين موتور دادا خودت تو دردسر ننداز يه موتور هندي بگير دست دوم مثل بوكسر ١٥٠ و پالس ١٣٥ حداقل يه كلاسي يه قيامه اي داره سي دي اي بخدا چيز دهن سوزي هم نيست اگه واقعا از سي دي اي خوشت مياد برو از همين ١٢٥ ايراني بگير اونم عالي كارت رو را ميندازه من الان يه ايرانيش رو دارم فقط به درد كار ميخوره از هرجايي كه رد ميشم مخصوصا شب ملت چپ چپ نگا ميكنن به قول يكي از بچه ها از بغل مردم رد ميشي همه ميپرن تو باغچه ميترسن بدبختا از سي دي اي من خودم دارم پول جور ميكنم از شرش خلاص بشم حالا شما ميخواي انقدر پول بدي براي سي دي اي پول خودته خودت ميدوني