PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تابستان و اوقات فراغت - پیشنهاداها و تجارب...

حسـن
06-04-1390, 08:06 بعد از ظهر
سلام دوستان:flower4:
تابستون من عملا امروز که آخرین امتحانانم دادم شروع شد:24:
من صبح تا ساعت 2 نیم سر کار هستم و 5 شنبه ها هم تعطیلم
خودم امروز عصر رفتم واترپلو ثبت نام کردم 3 روز تو هفته چون خیلی مصرف کالریش بالاست و کمک به کم کردن وزنم میکنه ومفرح هم هست
یه چنتایی هم فیلم و سریال خارجی تو دستور کار گذاشتم
پنج شنبه هم اکثرا میرم بیرون از شهر و پیک نیک و خلاصه بساط جمعه ها هم در جوار موتورم هستم :14:
چنتا مسافرت هم تو برنامه هست
حالا دوستان لطف کنند اگه تفریح یا برنامه ای به ذهنشون میرسه بگن(فقط برنامه جنبه تفریحی داشته باشه از آموزش و کلاس و اینا بدم میاد)
و هر کدوم از بچه ها بگن دقیقا چه کارایی میکنند؟ در بهترین فصل سال
ممنون از همه

farzadprogram
06-04-1390, 10:14 بعد از ظهر
یه کم راجع به واترپلو توضیح میدی ؟
منظورم هزینش و ساعت و این جور چیزاس ...

حسـن
06-04-1390, 10:33 بعد از ظهر
من دوره آموزشی ثبت نام کردم 36 جلسه هر جلسه 1 ساعت و نیم خیلی مفرحه وقتی هم اومدم خونه جفت بازوهام گرفته بود :clap:
هزینه اش با بیمه ورزشی و ... حدود 300 شد

Kenji
06-04-1390, 10:47 بعد از ظهر
آقا رفیق من دروازه بان واترپلوی شیرودیه. با اینکه سالهاست شناگره و بچه شمال هم هست دهنش صاف می شه هر وقت می ره تمرین. چه برسه به مسابقه. ورزش افتضاحیه.

بهترین ورزش دنیا دود کردن سیگاره و ورزش مفرح دعوا

farzadprogram
06-04-1390, 10:50 بعد از ظهر
باید شنا بلد باشیم یا از اول اموزش میدن ؟

حسـن
06-04-1390, 11:00 بعد از ظهر
بله اگه شنا بلد نباشید به سطح پایین تر ثبت نام میکنید و از اول به صورت مبتدی آموزش میدند
کلاسی که من ثبت نام کردم کل 1 ساعت و نیم را تمرین میکنیم چون همه شنا بلدن

بهترین ورزش دنیا دود کردن سیگاره و ورزش مفرح دعوا
با بند اولش نه ولی با بند دومش به شدت موافقم تنها ورزشیه که آدرنالین خون تا تهش میاد بالا :27:

nOviA
06-04-1390, 11:42 بعد از ظهر
من امتحان آخرو فردا میدم تموم میشه. البته فرقی نمیکنه چون کلا ول میگردم بیکار نباشم و این مساله ربطی به دانشگاه و امتحان نداره. یه کار شبانه روزیه:6:
صبح که بیدار میشم صبحانه میخورم بعدش چایی سیگار چایی سیگار.....ناهار میخورم بعدش چایی سیگار چایی سیگار....میرسم به شام همه کارارو با هم میکنم....شام چایی سیگار....

کلا زیاد اهل دعوا نیستم و برام پیش نیومده تاحالا اما خیلی دوست دارم یه بار مشتی دعوا کنم....تابستون بیکار شدید یه قرار ملاقات بزارین با بچهای کلوپ بریم دعوا. دلم واسه دوران دبستان تنگ شده که یه مدرسه رو زده بودم:gigglesmile:

حسـن
06-04-1390, 11:45 بعد از ظهر
برنامه شما هم محمد جان مفرحه:25r30wi:

حسـن
08-04-1390, 09:21 بعد از ظهر
دوستان هرچه سریعتر به بنده کمک کنید که تو یه 4 راهی گیر کردم در مورد فردا و پس فردا یعنی 5 شنبه و جمعه
4 جا برنامه تفریحی دعوتم نمی دونم کدوم را برم مخم داره هنگ میکنه ببینم شما جای من بودید چی کار میکردید؟

1-فردا فدراسیون یه برنامه دو روزه خارج از شهر گذاشته که منم میتونم شرکت کنم ولی با کسی آشنا نیستم

2 - کل فامیل با هم دارن میرن ویلای یکی از اقوام تو چادگان

3-جمعی از دوستان فردا و پس فردا تو باغشون دوره هم جمع اند

4- هیچ کجا نرم و خونه خالی را بچسبم :4chsmu1:

لطفا نطرات خود را تا 12 امشب از همین تریبون اعلام کنید

mosim2m
08-04-1390, 09:33 بعد از ظهر
گزینه 4 . ... کاش ما هم یه گزینه 4 داشتیما ! ...

حسـن
08-04-1390, 09:45 بعد از ظهر
آخه گزینه 4 فقط به دوتا مقوله محدود میشه :
1- :jealous::2khtar:

2- :24: و :sleep:

ham ham
08-04-1390, 09:51 بعد از ظهر
نه حسن جان برای گزینه 4:
پنجشنبه رو میتونی برنامه زیارت عاشورا بزاری
جمعه هم ختم انعام
حسابی هم برای شنبه سبک بال میشی ... ما رو هم دعا کن !

mosim2m
08-04-1390, 10:05 بعد از ظهر
داش حسن ماشالا اصفهان که خوب بچه هایی داره ( ازون بچه ها :gigglesmile:) موتو بزن از گزینه ی 1-4 نهایت استفادرو بکن . از این بهتر میخوای ؟

حسـن
08-04-1390, 10:05 بعد از ظهر
نماز دشمن شکن جمعه را یادتون رفت بگین:sarma:

--------------------------------------------------

داش حسن ماشالا اصفهان که خوب بچه هایی داره ( ازون بچه ها [Only registered and activated users can see links]) موتو بزن از گزینه ی 1-4 نهایت استفادرو بکن . از این بهتر میخوای ؟

متاسفانه برنامه رالی دو روزه است و چون کسی را نمی شناسم راحت نیستم برم

mosim2m
08-04-1390, 10:26 بعد از ظهر
منظورو نگرفتی داش . منظورم گزینه ی 4 آیتم اول بود :waiting:

danial-sdt
08-04-1390, 10:49 بعد از ظهر
دوستان هرچه سریعتر به بنده کمک کنید که تو یه 4 راهی گیر کردم در مورد فردا و پس فردا یعنی 5 شنبه و جمعه
4 جا برنامه تفریحی دعوتم نمی دونم کدوم را برم مخم داره هنگ میکنه ببینم شما جای من بودید چی کار میکردید؟

1-فردا فدراسیون یه برنامه دو روزه خارج از شهر گذاشته که منم میتونم شرکت کنم ولی با کسی آشنا نیستم

2 - کل فامیل با هم دارن میرن ویلای یکی از اقوام تو چادگان

3-جمعی از دوستان فردا و پس فردا تو باغشون دوره هم جمع اند

4- هیچ کجا نرم و خونه خالی را بچسبم :4chsmu1:

لطفا نطرات خود را تا 12 امشب از همین تریبون اعلام کنید
من اگه جای تو بودم گزینه 2 رو میرفتم ، ولی با موتور ، دنبال فامیل یک حالی به جاده ها میدادم
البته شایدم تو راه مهمان اومد مجبور شدی برگردین برین سراغ گزینه 4 :2khtar::jealous:
حالا زیاد فکرشو نکنید کمتر از یک ماه دیگه ماه رمضان شروع میشه دیگه نا نمیمونه برای گزینه دادن ( حتی اگه 10 تا باشه ):s (9):

حسـن
08-04-1390, 10:51 بعد از ظهر
احتمال زیاد با خونواده برم وعصرش برگردم و برم پیش رفقا
اگه زرنگ باشم مورد 4 آیتم 1 را هم میشه عملی کرد :28:
ممنون از همه

danial-sdt
08-04-1390, 11:06 بعد از ظهر
مورد 4 رو بزار تو پرانتز که یک وقت از دست ندی
اینجوری {(4)}:25r30wi::25r30wi:

mosim2m
08-04-1390, 11:25 بعد از ظهر
داش التماس دعا ایشاللا گزینه چهارت همیشه جور باشه . خدا نصیب ما هم بکنه . واسه ملت آستین بالا می زنیم و پیدا میکنیم و خودمون بی ...:wall3:

Classified
09-04-1390, 12:28 قبل از ظهر
یه پیشنهاد برای دوستان فت بویز:

ساعت 4-5 عصر توی دمای 45 با یه دست گرم کن میزنن تو دل طبیعت ده کیلومتر پیاده روی + دو= دهن آسفالت

بعدش سر برج یه 4-5 کیلو کمتر = سایز کمتر

Alireza
09-04-1390, 12:34 قبل از ظهر
طبیعت هست مگه تهران؟

Classified
09-04-1390, 12:44 قبل از ظهر
تهران رو نمی دونم ولی خوزستان داره جایی که من زندگی می کنم ولی نه به شکل جنگل و ...

راستی یادم رفت بگم رژیم بگیرن روش خیلی حال میده چون دیگه کامل سرویس میشین!:wall3:

BKING
09-04-1390, 02:56 بعد از ظهر
من امتحان آخرو فردا میدم تموم میشه. البته فرقی نمیکنه چون کلا ول میگردم بیکار نباشم و این مساله ربطی به دانشگاه و امتحان نداره. یه کار شبانه روزیه:6:
صبح که بیدار میشم صبحانه میخورم بعدش چایی سیگار چایی سیگار.....ناهار میخورم بعدش چایی سیگار چایی سیگار....میرسم به شام همه کارارو با هم میکنم....شام چایی سیگار....

کلا زیاد اهل دعوا نیستم و برام پیش نیومده تاحالا اما خیلی دوست دارم یه بار مشتی دعوا کنم....تابستون بیکار شدید یه قرار ملاقات بزارین با بچهای کلوپ بریم دعوا. دلم واسه دوران دبستان تنگ شده که یه مدرسه رو زده بودم:gigglesmile:

سلام

زنگ آخر دم باشگا وايسا تا :27::42kmoig:

Ali
09-04-1390, 05:56 بعد از ظهر
بهترین و سالمترین تفریح 1-بدنسازی 2- موتور سواری 3-:2khtar: راستی امروز کنکور دادم رسما جر خوردم تابستون من تازه از هفته دیگه بعد کنکور ازاد شروع میشه

حسـن
10-04-1390, 08:29 بعد از ظهر
رفتم با خونواده و بعد هم رفتم شب نشینی پیش دوستام و مورد 4 هم عملی نشد :waiting:
حالا هم که رفتم تو سایت دانشگاه دیدم مشروظ شدم فردا باید برم خ...ه مالی اساتید :25:
خدا را شکر مورد 4 عملی نشد والا معلوم نبود چی به سرم میومد

Classified
10-04-1390, 09:53 بعد از ظهر
رایدر هیو تو شاخه یا نه؟

RIDER
11-04-1390, 12:01 بعد از ظهر
نمیبینی کم میام تو سایت و پست میزنم دارم خر میزنم.هالا پدر بزرگوار ما دوتا شرط به شرط هایش اضافه کرده 1:گرفتن گواهی نامه رسوندن وزن به 90کیلو چون الان 100 وزنم تا میتونه میپیچونه منم رفتم تو کار خرزنی وقتم اضافه میارم همشو ترمیل میزنم بوکس کار میکنم یا با کینکت ورزش میکنم اینقدر رژیمم سنگین که تو3هفته از 120 کیلو شدم 100 ولی هیکلم هارتلم بزنم خیلی غول میشه که اون باشه برا بعد کنکور از الان دارم جلو جلو لوازم ایمنی میخرم

حسـن
11-04-1390, 12:36 بعد از ظهر
بابا منم همینطور بود وقتی عشق موتور افتاد به جونم و خودم پول نداشتم مدام شرط های مسخره میذاشت
یه روز میگفت معدل دانشگات باید بشه 18 یه روز میگفت باید شبا زود بیای خونه
خدا را شکر دستم رفت تو جیب خودم و هیچ کدوم از این شرط ها را قبول نکردم و زیر دین نرفتم
الان من به بابام میگم اگه پسر خوبی بودی موتور را میزارم کنار:121fs725372:

ali_r
27-01-1392, 09:53 قبل از ظهر
کسی نظر دیگه ای نداره؟

ali3929
14-12-1392, 10:54 بعد از ظهر
سلام.تابستون(دیپلم:4chsmu1:) گرفتم میخوام یه چند ماهی داخل یه کارخونه که داخل تهرانم باشه و حقوقش بالایه 1 تومن باشه حالا با اضافه کاری یا بدون اضافه

کاری سراغ دارید آخه من از الان تابستون میخوام برنامه ریزی کنم؟!(اصلا کار بالای 1 تومن حالا(1.200-1.100)واسه من که کارگر محسوب میشم با این حقوق
هست؟!:clap:

:thanks: ممنون:thanks:

soleymani
14-12-1392, 11:18 بعد از ظهر
نه عزیز
اگه هم باشه باید توی زمینه کاری خودت مهارت کافی و کامل داشته باشی

معمار
15-12-1392, 11:08 قبل از ظهر
سلام.تابستون(دیپلم:4chsmu1:) گرفتم میخوام یه چند ماهی داخل یه کارخونه که داخل تهرانم باشه و حقوقش بالایه 1 تومن باشه حالا با اضافه کاری یا بدون اضافه

کاری سراغ دارید آخه من از الان تابستون میخوام برنامه ریزی کنم؟!(اصلا کار بالای 1 تومن حالا(1.200-1.100)واسه من که کارگر محسوب میشم با این حقوق
هست؟!:clap:

:thanks: ممنون:thanks:

تموم کارخونه ها بر اساس نرخ وزارت کار حقوق میدن
چه طوری بشه یه کارخونه ای حقوق زیاد بده که اونم چند تا دلیل میتونه داشته باشه از جمله مواد مضر برا بدن و ریه و ...

با نرخ وزارت کار و اضافه کاری و کرایه رفت و برگشت اخر ماه 500 هم نمیمونه

در مغازه هم بخای بری چیز زیادی هم نمیدن

اگه حقوق بالا میخای خوب باید بدنت و به زحمت بدی و عادت میکنی
اون کار
کارگری ساختمونه حالا هر حرفه ایش
کارگری که هیچی بلد نباشه روزی 30 ت میگیره
نیمه حرفه از 35 تا 40
حرفه ای از 40 تا 50

حالا بعضی ها هم اضافه کار هم میدن

خلاصه درامدش بد نیست ولی شب که بیای خونه معذرت میخام عین جنازه میشه ادم