PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استارت نخوردن

موتور سوار ایرانی
16-12-1392, 09:26 قبل از ظهر
سلام دوستان
من تازه عضو شدم

موتورم بعضی اوقات که میخوام استارت بزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده در حالت خلاصی و استارت نمیخوره.اما وقتی میزارم تو دنده و کلاج میگیرم استارت میخوره.موتور هم پالس 180 هست
مشکل از کجاست؟

موتور سوار ایرانی
17-12-1392, 03:24 بعد از ظهر
دوستان کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟

cottlas
17-12-1392, 03:59 بعد از ظهر
وقتی خلاصه نشانگر خلاصی دنده روشن هست یا نه ؟ اگه روشن نباشه موتور استارت نمیخوره چون سنسورش عمل نکرده ولی وقتی تو دنده باشه و کلاج بگیری از جای دیگه فرمان میگیره و استارت میخوره اکثر موتور های استارتی الان اینجورین یعنی یک فرمان برای اعلام خلاصی از خود گیربکس میاد یکی هم از مسیر کلاج موتور شما مسیر گیربکسش احتمالا مشکل داره

موتور سوار ایرانی
17-12-1392, 04:31 بعد از ظهر
چراغ خلاصی روشن میشه.اینم بگم که بعضی مواقع اینجوری هست و همیشه اینجوری نیست

farzin
17-12-1392, 04:53 بعد از ظهر
در بعضی مواقع که استارت میخوره ، استارت خوردنش بدون مشکل هست و راحت روشن میشه ؟

موتور سوار ایرانی
17-12-1392, 04:54 بعد از ظهر
در بعضی مواقع که استارت میخوره ، استارت خوردنش بدون مشکل هست و راحت روشن میشه ؟
بله با نیش استارت روشن میشه

farzin
17-12-1392, 04:59 بعد از ظهر
شما دستتو بگیر رو شاسی استارت بعد سیمهایی که به استارت میرن و همینطور سیمهایی که به مچی برای شاسی استارت میرن رو با دستت عقب جلو کن ، شاید یه کشیدگی شده سیمها قطع شدن و گاه با فشاری یا فرمون پیچیدن به چپ و راستی اتصال برقرار نمیکنه
فرمون رو هم چپ یا راست بده و دستت رو از روی شاسی استارت بر ندار
نتیجه رو بگو که اگه مشکل رفع نشد بریم سراغ جاهای دیگش

hadigorge
06-03-1393, 11:10 بعد از ظهر
من موتور طرح ویو دارم استارت نمیخوره و علتشم فکر کنم برای اینکه یه روز تو راه مونده بود (فیلرش شل شده بود) من زیاد استارت زدم بعد اینکه دادم فیلرش درست شد دیگه استارت نمیخوره لطفا راهنماییی کنید

farshad 54
07-03-1393, 04:20 بعد از ظهر
سوالتون رو تو تاپیک پالس 180 باید مطرح میکردید

دوستان قدیمی هم به جای جواب دادن کاربران جدید رو راهنمایی کنید لطفا

کاربران جدید هم تاپیک یاد آوری قوانین سایت رو مطالعه کنن قبل از هر اقدامی

قفل .........