PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیج رنک پرشین موتور

Amir
06-04-1390, 03:21 بعد از ظهر
سلام , خدمت دوستان عزیز,

امروز که داشتم به دومین و وضیعت رنک سایت نگاه می کردم دیدم که با آپدیت شدن رنک های گوگل پیج رنک سایت به 3 ارتفا یافته و این خبر بسیار خوبی بود که گوگل به ما داد :jaru:

باز هم از تمامی دوستانی که تا این لحظه با ما بودند و به رشد و پیشرفت سایت کمک کردند تشکر می کنیم

می تونید به این آدرس Google PageRank Checker - Check Google page rank instantly ([Only registered and activated users can see links]) برید و هر سایت دیگه ای رو چک کنید

موفق و پیروز باشید

[Only registered and activated users can see links]

Alireza
06-04-1390, 03:34 بعد از ظهر
ایول خبر خوبی بود پیج رنک سایت ایستگاه هم الان 3 هست

Kenji
06-04-1390, 03:41 بعد از ظهر
من پریروز چک کردم 0 بودیم. ایول

nOviA
06-04-1390, 03:50 بعد از ظهر
این رنکینگ برای چی هستش؟ رو چه حسابی عدد 3 رو نشون میده؟ چون با بعضی سایت ها چک کردم یکم مشکوکه!

Amir
06-04-1390, 04:06 بعد از ظهر
ما مشکوکیم یا اونا؟ :23:

گوگل الگریتم های خاص خودش رو داره که زیاد لو نمیده چیکار می کنه

ویرایش شد توسط استاد Kenji

nOviA
06-04-1390, 05:09 بعد از ظهر
مثلا این رنکینگ به درد سرچ گوگل میخوره؟ یعنی هرچی رنکینگ بالاتر باشه تو سرچ موثر تره؟

Alireza
06-04-1390, 07:42 بعد از ظهر
اره دقیقا

Amir
06-04-1390, 08:37 بعد از ظهر
رنکینگ گوگل بیشتر برپایه ی سئو هست و به بازدید مربوط نمیشه گرچه که رنک بالاتر به طبع بازدید بیشتری رو در گوگل خواهد داشت

Salman
06-04-1390, 11:12 بعد از ظهر
من که اصلا نمی دونستیم چی هست!اولین بار شنیدم الان.ولی خوشحال شدم.انشاالله روز به روز پیشرفت کنه سایت.چون بهترین سایته موتوره.شاید سایت های دیگه بازدیدش بیشتر باشه ولی اونجا همه چیز هست.ماشین و موتور و... بخاطره همین قطعا نمی تونن روی موتور تخصصی کار کنن

reza KTM
07-04-1390, 11:03 بعد از ظهر
ایول پرشین موتور
just persian motor

BKING
09-04-1390, 02:39 بعد از ظهر
ایول پرشین موتور
just persian motor

سلام

:clap::14:

reza KTM
11-04-1390, 10:37 بعد از ظهر
سلام

:clap::14:
سلام رادیکال جان خوبی؟
من از همتون عذر میخوام که یه جند وقتی نبودم
بلافاصله از سفر که اومدم رفتم دانشگاه برای امتحاناتم تا امشب که این پست رو میزنم امتحان داشتم که خدارو شکر تموم شد
از اون ور اشتراک 6 ماهه وایمکسم تموم شده و با دایل آپ اعصابم خورد میشه بیام تو سایت و اگرم بیام جند تا پست رو بیشتر وقت نمیکنم ببینم دستمم خالیه و پول ندارم تمدید کنم
یه مدتی بهم وقت بدید خودمو روبه راه میکنم که خیلی اوضاع مالیم خرابه
از یه طرف دیگم باید برم فتخمو عمل کنم و نمیتونم برم سر کار و این اتفاق مشکلات مالیم رو اضافه تر کرده
فکر کنم خیلی نالیدم
سورو مورو گنده در خدمت تمامی موتور سواران هستم همیشه به فکرتونم و هر چی موتور سواره میخوامش

موتور سوار بی موتور رضا

Amir
12-04-1390, 12:07 بعد از ظهر
سلام رادیکال جان خوبی؟
من از همتون عذر میخوام که یه جند وقتی نبودم
بلافاصله از سفر که اومدم رفتم دانشگاه برای امتحاناتم تا امشب که این پست رو میزنم امتحان داشتم که خدارو شکر تموم شد
از اون ور اشتراک 6 ماهه وایمکسم تموم شده و با دایل آپ اعصابم خورد میشه بیام تو سایت و اگرم بیام جند تا پست رو بیشتر وقت نمیکنم ببینم دستمم خالیه و پول ندارم تمدید کنم
یه مدتی بهم وقت بدید خودمو روبه راه میکنم که خیلی اوضاع مالیم خرابه
از یه طرف دیگم باید برم فتخمو عمل کنم و نمیتونم برم سر کار و این اتفاق مشکلات مالیم رو اضافه تر کرده
فکر کنم خیلی نالیدم
سورو مورو گنده در خدمت تمامی موتور سواران هستم همیشه به فکرتونم و هر چی موتور سواره میخوامش

موتور سوار بی موتور رضا

منتظرتیم رضا جون