PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عملکرد شرکت کویر موتور را از هر نظر چگونه ارزیابی می کنید؟

Kenji
05-04-1390, 02:12 بعد از ظهر
عملکرد شرکت کویر موتور را از هر نظر (مشتری مداری - تامین قطعات - واردات موتور های مناسب - قیمت موتورهای وارد شده - کیفیت - صداقت در پیش فروش ها و قراردادها و ...) چگونه ارزیابی می نمایید؟

Kenji
05-04-1390, 09:14 بعد از ظهر
دوستان دلیل رایشون رو هم بگن.

پلنگ
06-04-1390, 04:22 قبل از ظهر
من گزینه افتضاح رو انتخاب کردم و ناراحتم نیستم چون موتور مجازی که مجبورم سوار شم تا گیر ندن هیوسانگ خیابانی و فک و فامیلاشون که نخریده 128 کیلومتر راه رفته بود وفروشگاه گردن نگرفت اگزوز کارکرده زرد شده و پر از خط و خش وبه گفته محک فلاپ راست رنگ شده و شاسی سمت راست بد جور تراشیده و برچسب خورده گلگیر جلو خط دار و قسمت پایین گلگیر جلو شکسته و با چسب بند شده و فروشندگان دروغگو و نا مسلمون و بی صفتی که از سادگی مردم سو استفاده میکنند و نیرو استخدام کردند تا بین مردم موقع خرید بازار گرمی کنند و فردای روز نشستند در کنار مدیران فروشگاه و ادعای خشک بودن موتور را دارند اینان نوک پیکان کویر هستند و نمیشه گفت از شرکت نظری بخواین هنوز موتورم گارانتیش مشخص نیست محک بهم گفت پول میگیرم فاکتور میدم برید بگیرید و این فروشگاه و تعمیرگاه رو فقط از چشم کویر میبینم و با کسانی قرارداد همکاری برای حل مشکل مردم میبندند که ارزانترین باشند و از جهانرو هم کمتر پرداخت میکنند به تعمیر گاهان و زورم نرسید به فروشگاهی که درروز روشن کلاه بر سر مردم با همکاری و کارفرمایی همچون کویر ضعیف و فقط به دنبال منافع شخصی هستند و دلشون برای منو امثال من نمیسوزه فردای خریدم بعد از کلی جنگ و دعوا که موتور کارکردست و زورم به 10 نفری که انجا و از نوکران بودند تماس گرفتم معرفی نکردم و مبلغ 6000000 اعلام کردن میدن موتور هیوسانگ خیابانی را وبعد از شناختن قطع میکنند کی مسئول لابد هیچکس کی کلاه برداره کی نامرده و کی با خداست انقدر ادعای مسلمونی میکردند که رایگان بیمه کردند موتورو چون نه اهل مقدساتند نه با خدا ومسلمون فقط افرادی هستند که شرکتهای خاصی با همچین فروشگاه هایی در تماسند.حتی اقای کمالی هم نتونست مونده بود گارانتی کجا ببرم میگه فعلا برو تا 1000تا راه رفت بیا تا بزنیم تو سرتاون که نمیخریدین حتی دفترچه گارانتی جهانرو دادن و مضکه شده بود شرکت کویر و با نام جهانرو پیش بره.ما که کلاه رفت سرمون ولی تا جایی که بتونم دعا میکنم لقمه حروم گیر نکنه تو حلقتون.

sirn
06-04-1390, 09:23 قبل از ظهر
بنظر من این شرکت نسبت به بازار بسته ای که داریم عملکرد خوبی داشته..مقایسه و نظر من داخلی هست.

M.SH.K
06-04-1390, 09:47 قبل از ظهر
گزینه من افتضاحه و لی در جواب sirn عزیز تنها در وارد کردن بعضی از موتور ها عملکرد خوبی داشته البته کم سود نبرده که ی موتور 1 میلیونی رو 7 میلیون فروخته
و بعد وارد کردن به تک تک خریداراش بابت پشتیبانی خندیده
از اصول و اخلاق بازاریابی و تولید و فروش گارانتی و وارانتی هست که این شرکت فکر نکنم اصلا فرق این دو رو هم بدونه

پلنگ
06-04-1390, 11:10 قبل از ظهر
نماینده یا نمایندگان شرکت کویر رو دعوت میکنم برای مناظره حتی در استادیوم آزادی چون میدونم حرفم از روی احساس نیست تا یه اشی مشی بفرستند در خونم به به راه بندازم بگم انقده خوبه وظیفه این شرکتهای اشی مشی که کاورو کلاه کاسکت نه از 1500 تومنی که به من دادن برای دوچرخه بود بیمه قفل مرکزی چون خودشونم میدونن کسی که هفت هشت میلیون پول میده برای موتور توقع داره سرویس خوبی بهش بدن نه اینکه خریدی راه بیفتی گدایی تو گمرک که فلان جنس و میخوام اونام شوتت کنن بری با برف سال دیگه بیای پایین من مستقیم با مردم در تماسیم و مثل بعضی شرکتها گلاب به روتون قایم نمیشیم جنس بفروشیم خدمات پس از فروش ندیم دل این جوونا عشقشون موتور بازیه هر کی عشقی داره یکی ماشین بازه و یکی ام خانوم باز شمارو به تمام مقدسات عالم قسم میدم که سر مردمو کلاه نذارین با دروغاتون که راضی نباشند سرگردون نکنید به خدا مجبور نبودن به 100متری کویرم نمیومدن و میرفتن دنبال موتورای اروپایی و امریکایی

error58
06-04-1390, 11:37 قبل از ظهر
با نظر sirn موافقم. تو اين بازار شكر در شكر ايران بهتر از اين نميشه عمل كرد . همه ما دوست داريم شركت كوير مثل شركتهاي محبوبي چون هوندا و ياماها عملكرد داشته باشه اما آيا در اين اوضاع و با اين قوانين عملي هست؟ شركت كوير پسر خاله من نيست ولي اگه همين واردات هم نميكرد ، همين موتورهاي به قول دوستان اشي مشي هم نبود سوار شيم. چاره اي نيست بين بد و بدتر بهتره بد رو انتخاب كنيم. نقل قول از يك نوشته: اي كساني كه ايمان آورديد ، كاش سيمان مي آورديد تا مملكتمان را آباد كنيم...

ham ham
06-04-1390, 11:59 قبل از ظهر
قناعت کردن به داشته ها بسیار پسندیده است ولی مفهومی متفاوت با زیر بار ذلت رفتن و گردن نهادن به انحصار طلبی عده ایی وابسته به ... میباشد
اگر فردی با چندین میلیارد سرمایه و داشتن انگیزه درونی توانست قدم در این راه بگذاره و مستقل عمل کنه رفتار او ستودنی است .
دیدگاه غلط ایرانیها و منفعل شدن ایشان باعث شده رخشی مثل پیکان قریب به 40 سال همانند بختک روی صنعت خودرو فروافتاده(هنوز هم هست .. Rd) و آقایون با وقاحت تمام علنا در نشریات از آن به عنوان گاو شیرده یاد میکنند
این مفهوم اخص استعمار است

netazad
06-04-1390, 01:34 بعد از ظهر
نیما نادری ۱۰ روز است از شرکت کویر رفته کسی دلیلش را می داند؟

M.SH.K
06-04-1390, 01:38 بعد از ظهر
با نظر sirn موافقم. تو اين بازار شكر در شكر ايران بهتر از اين نميشه عمل كرد . همه ما دوست داريم شركت كوير مثل شركتهاي محبوبي چون هوندا و ياماها عملكرد داشته باشه اما آيا در اين اوضاع و با اين قوانين عملي هست؟ شركت كوير پسر خاله من نيست ولي اگه همين واردات هم نميكرد ، همين موتورهاي به قول دوستان اشي مشي هم نبود سوار شيم. چاره اي نيست بين بد و بدتر بهتره بد رو انتخاب كنيم. نقل قول از يك نوشته: اي كساني كه ايمان آورديد ، كاش سيمان مي آورديد تا مملكتمان را آباد كنيم...

ببینید ما با شما موافقیم که کمی متحول شد موتورای زیر دست ما
منکر این نیستسم
بله این شرکت موتورایی رو اورد کهخیلیهامون سواریم
بحث اینه که این شرکت داره به نوعی دزدی و دور زدن من و شما رو انجام میده
همین الان بری ی مگلی بخوای میده بهت
و سینه ش رو میده جلو و کلی تعریف میکنه و 5 -6 میلیون ازت میگیره
ولی بعد که میری ی قطعه بگیری کل صنعنت و مملکت رو میبره زیر سوال که اقا قطعه نمیاد
نمیزارن بیاد
پس چجوریه خود موتور میاد و میفروشن
بعد نمیتونن 4 تا قطعه رو هم بیارن
ما همه میدونیم که ایران با خیلی کشورها مشکل داره و تو خیلی از مواد و اجناس تحریمیم
ولی همه بهتر از من میدونن که این شامل کشورهای غربیه بیشتر و ما روابط خوبی با شرق داریم و محصولات ماشین و موتور و .... رو بسیار میبینیم تو کشور
پس شرکت نمیتونه ادعا کنه که تحریمیم و قطعه نمیاد
چون ما با محصولات ژاپن و کره ای مشکلی نداریم
پس اگه موتور میاد قطعه ش هم میتونه بیاد
پس قبول کنیم که نمیخواد قطعه رو بیاره اونم با قصو و هدف سود بیشتر
جون میگخ نکنه من nتا فلاپ بیارم بعد کسی نخره و بمونه رو دست من
یا فلان قطعه کاربراتور رو.... یا ....
برا سود هرچه بیشتر خودش این کار رو میکنه
در صورتی که شرکت ها موظفن خدمات پس از فروش اراوه بدن

nOviA
06-04-1390, 01:58 بعد از ظهر
همیشه تجارت سیساستو دور زده. بهونه ی اینکه ما تحریمیم و از این حرفا هم همش چرته. من برای چنتا قطعه(لنت جلو 70 تومن!!!!!! لنت عقب 50 تومن!!!!!!) برای دربی تماس گرفتم گفتن همشو داریم. اول باید پول بریزی تا برات بعد از 1 هفته بفرستیم. حالا خدا میدونه راست میگفتن یا نه. پولو میریختم دیگه معلوم نبود قطعه کی برسه!
قانون داریم که جلوی واردات قطعه رو بگیره اما قانون نداریم که یه شرکتی که چیزی وارد میکنه باید گارانتی هم بده؟!
الان اکثر شرکت های خودروساز یا وارد کننده گارانتی میدن با اینکه تحریمیم. نمونش همین محصولات هیوندای و کیا.

Mohammad
06-04-1390, 05:02 بعد از ظهر
محمد جان، طبق قانون تجارت، هر کالایی که توسط یک شرکت یا بنگاه اقتصادی فروخته میشه، باید دارای گارانتی باشه.
طبق قانون، واحد ارائه گارانتی یا وارانتی، باید در ملکی با سند تفکیک شده از محل ثبتی شرکت باشه.
فروشنده مظف هست هنگام فروش کالا شرایط گارانتی رو اعلام کنه.
زمان گارانتی به صورت محدود، مادام العمر و life time waranty هست. منظور از life time اینه که گارانتی تعویض فقط تا زمانی به مصرف کننده تعلق می گیره که قطعه در خط تولید باشه و یا در وضعیت end of life نباشه، حتی اعلام پایان زمان تولید هم باید اعلام بشه که اصطلاحا بهش می گن Road Map.
خلاصه بیشتر از اونچه فکر کنید قوانین سفت و سخت در مورد ضمانت نامه کالا موجوده.
فروشنده موظفه هنگام تحویل قطعه حتی به شما اعلام کنه در صورت نیاز به تعویض یا تعمیر قطعه چه زمانی نیاز داره، اگر اعلام نکنه یعنی باید درجا تعویض کنه.
طبق قانون تجارت، فروش یا واردات تمامی وسایلی که نقلیه محسوب می شن، باید دارای مرکز خدمات پس از فروش یا تعمیرگاه مرکزی باشن.
متاسفانه عدم اطلاع اقلب مصرف کنندگان، باعث میشه نتونن از حقشون دفاع کنن.
کافیه یکبار امتحان کنید، تشریف ببرید ضلع شمال غربی میدون ولیعصر، وزارت بازرگانی، طرح شکایت کنید تا نتیجه رو ببیند.
مثلا طبق عرف، یک موتورسیکلت یا باید به صورت شمارگان کیلومتر یا به صورت زمانی گارانتی بشه.
یادتون باشه، قانون ایران طبق قانون فرانسه نوشته شده، شاید در مورد مسائل سیاسی خیلی بهش عمل نشه، اما در مورد مسائل حقوقی و جزائی خیلی هم سخت گیرانه هست.
حتی اگر یک اقازاده جلوی شما ایستاده باشه.

M.SH.K
06-04-1390, 09:58 بعد از ظهر
واقعا ممنون از نکته هات
دقیقا همینجوره که اعلام شد
گارانتی و وارانتی رو باید ارائه بدن ( گارانتی با زمان کمتر و وارانتی معمولا با ی زمان حدودا 10 برابر گارانتی)
یادمه شوکا مدل جدید رو میخواستی از سپاهان سیکلت بگیری موقع خرید هم قید میکرد که من قطعه ندارم هم مکتوب امضا میگرفت که بعدا نتونن بیان و یقه ش رو بگیرین بگن چرا .

نیما نادری
07-05-1390, 07:03 بعد از ظهر
لبخند رضایت و دریافت تندیس بعد از نارضایتیه جمعی از مشتریان !!!جالبه

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Kami
07-05-1390, 07:05 بعد از ظهر
بله دیگه وقتی کویر میگه هیوسانگ برج 3 میاد هنوزم نیومده بایدم تندیس بگیره

MR.K
07-05-1390, 09:11 بعد از ظهر
همینجا به شرکت کویر تبریک میگم که یکی از بهترین تولید کنندها!!!! موتور سیکلت شدن. :icon_pf _15_: :999:

Kenji
07-05-1390, 10:34 بعد از ظهر
جایزه ی بهترین ایده ی اقتصادی در خالی کردن جیب مشتری هست فکر نکم :28:

Kami
20-05-1390, 12:29 بعد از ظهر
زنگ میزنی کویر میگی وصل کن به قسمت فروش بعد یه زن جواب میده . اخه یکی نیست بگه زن باید واسه قسمت فروش بزارید؟
هفته دیگه میخوام برم یه گرد گیری با دفتر فروشش تو تهران بکنم :9:

نیما نادری
20-05-1390, 10:53 بعد از ظهر
برو 4 تا سوال فنی بکن گوز پیچشون کن به هم ببینم چه میکنی

ghost.rider1
21-05-1390, 12:46 قبل از ظهر
یعنی واقعا شرکت کویر مشتریو اوسکول فرض کرده یا نه نمی دونم هر موقع زنگ میزنی میگه جنس از کره تازه اومده 2 روز دیگه زنگ بزنید .اخه یکی نیست بگه بابا از کره مریخ که نیومده شماهاهم کشتید ملتو.:vardane:

ali faghfouri
21-05-1390, 03:23 قبل از ظهر
کویر خیلی هم خوبه.........خدماتشم خوبه..........همه کاراشم رو روال هستش.......تازه تندیسم گرفته اونم بدون ساندیس......همه مشتریاشم راضین.(پول گرفتم اینا رو بنویسم :دی)

Kami
21-05-1390, 11:13 قبل از ظهر
یعنی واقعا شرکت کویر مشتریو اوسکول فرض کرده یا نه نمی دونم هر موقع زنگ میزنی میگه جنس از کره تازه اومده 2 روز دیگه زنگ بزنید .اخه یکی نیست بگه بابا از کره مریخ که نیومده شماهاهم کشتید ملتو.:vardane:
والا انگار ملتو اوسکول فرض کردن . زنگ میزنی یارو میگه موتور امادس اما تو گمرک . وقتی موتور تیکه تیکه میاد که تو کویر سر هم شه پس چه جوری امادس؟ اصلا اگه امادس چرا بردید گمرک؟ 1 شنبه میرم سر اون مگلی قبلی که 500 تومن گرون تر تو پاچم کردن یه دعوا مشتی راه میندازم

Kami
05-06-1390, 11:22 قبل از ظهر
خسته شدم . به خدا خسته شدم 1 ماه کویر موتورو تحویل نداده . اخه چه وضعشه؟ همه جای دنیا سعی میکنن مشتری رو راضی کنن که دوباره ازشون خرید کنه اما ایران باید فروشنده رو راضی کنی که لج نکنه باهات
چند روز پیش رفتم دعوا کنم همشون زن بودن

Alireza
05-06-1390, 11:39 قبل از ظهر
تا 2 ماه دیگه هم نمیدن برو پولتو پس بگیر

AMIR MOHAMMAD n
05-06-1390, 11:51 قبل از ظهر
تو ایران اگه بخوای کار روی روال عادیش پیش بره،مو های آدم سفید میشه.همشم بخاطر اینه که مشتریا از همون اول به محض این که کوتاهی در حقشون شد ،صداشون در نیومد.

اگرم از من میشنوی یه دو سه نفر رو وردار ببر اونجا و داد و بیداد راه بندازین.تا شاید چششون به حساب بیاد.بعدشم پولتو بگیر خودتو راحت کن.

Kami
05-06-1390, 11:54 قبل از ظهر
تو ایران اگه بخوای کار روی روال عادیش پیش بره،مو های آدم سفید میشه.همشم بخاطر اینه که مشتریا از همون اول به محض این که کوتاهی در حقشون شد ،صداشون در نیومد.

اگرم از من میشنوی یه دو سه نفر رو وردار ببر اونجا و داد و بیداد راه بندازین.تا شاید چششون به حساب بیاد.بعدشم پولتو بگیر خودتو راحت کن.
اخه امیر محمد جان . من بدون موتور نمیتونم زندگی کنم . الان به غیر از هیوسانگ تو این قیمت بهتر نیست . اگه دعوا کنم و پولو بگیرم بعدش چی؟ نه میتونم نینجا بگیرم نه با موتور دیگه ارضا میشم

Kami
17-06-1390, 11:13 قبل از ظهر
حدود 4 روز پیش به کویر ایمیل زدم که طراحی سایتتون جالب نیست و امروز دیدم طراحی رو عوض کردن و زیبا تر شده

نیما نادری
17-06-1390, 11:19 بعد از ظهر
فکر کن نشستن اینترنت بازی میکنن !!!

دیونه میگفتی موتورمو بدین ...ها !!!

Kami
17-06-1390, 11:35 بعد از ظهر
فکر کن نشستن اینترنت بازی میکنن !!!

دیونه میگفتی موتورمو بدین ...ها !!!
موتورو چند روز پیش ایمیل زدم اما هیج جوابی ندادن . اما واسه طراحی سایت بعد 48 ساعت یه پیغام اومد که ( با تشکر از توجه شما و به زودی اپدیت میشیم و ... )

Kenji
17-06-1390, 11:42 بعد از ظهر
آفتابه لگن هفت دس ولی شام و ناهار هیچی

nazamm
17-06-1390, 11:49 بعد از ظهر
آفتابه لگن هفت دس ولی شام و ناهار هیچی

رئیس کنجی کاش افتابه لگنم داشت!!!!!

اونجا فقط 4 تا دلاک داره که حسابی مشت و مالت بدن:27: موتورتم ندن

لازم به ذکر دلاک هایی که اصلا فرق موتور با چرخ خیاطی نمیدونن البته تقصیر ندارن یا پیرن یا زنن :42kmoig::20:

نیما نادری
18-06-1390, 12:02 قبل از ظهر
موتورو چند روز پیش ایمیل زدم اما هیج جوابی ندادن . اما واسه طراحی سایت بعد 48 ساعت یه پیغام اومد که ( با تشکر از توجه شما و به زودی اپدیت میشیم و ... )

اگر من بودم :

چیزم تو توجه روز افزون شما

و تشکر از چیز گشاد شما در کلیه امور

دوستدار چیز شما

مشتریه چیز دراز هستم از استان چزوین

Kami
30-06-1390, 08:47 قبل از ظهر
قرار بود موتورو دیروز تحویل بدن :hanghead: . گفت 1 شنبه الکی
زنگ زدم کویر طرف میگه اصلا تو ایران نیومده :sad:
تا 1 شنبه نیاد بیخیال هیو میشم . میرم یه تریل میگیرم:10:

mily
02-08-1390, 03:56 بعد از ظهر
من که دیونه شدم از دست این شرکت. یه موتور record 125 بی کلاچ گرفتم، 1 هفته بدش صفحه کلاچش مشکل پیدا کرد. زنگ زدم شرکت گفت 10 روز طول میشکه بیاد، بعد از 10 روز زنگ زدم گفت یادمون رفت 10 روز دیگه میفرستیم، 10 روز بعد زنگ زدم گفت تمام کردیم قرار از چین خرید کنیم، 15 روز بعد زنگ زدم گفته هنوز نیومده، خلاصه 2 تا 3 ماه موتورم خوابیده بود آخرش هم نیومد که بی خیال شدم، همون رو جوش استیل کردم که ایندفه دادم دست برادر خانومم که زد خرابش کرد، حالا نمی دونم با این خدمات ضعیف کجا می تونم صفحه کلاچش رو پیدا کنم.

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

تازه جالب اینجاست که توی سایتش روی لوازم جانبی کلیک می کنی به جای اینکه قطعات بفروشه این مزخرفات رو نوشته:
لوازم جانبی موتورسیکلت بدنبال سبک و استایل خاص برای موتورسواری هستید ؟
بدنبال افزایش کارایی و بازده موتور سیکلت خود هستید ؟
با این لیست از محصولات و تجهیزات کاملآ به نقطه صحیح رسیدید.

بهترین کیفیت و طراحی کاملآ منطبق بر خواستهای شما
چرخ دنده آلمینیومی، اگزوز ساخته شده از تیتانیوم و قطعات پلاستیک با بهترین کیفیت.
بالاترین کیفیت و بازده متقاعد کننده تمام موتورسواران حرفه ای.
و در آخر لوازم جانبی عرضه شده مستقیمآ بعد از آزمایش در مسابقات در سطح حرفه ای در دسترس عموم قرار گرفته اند.

اثبات مطالب ذکر شده کم شدن پیش بینی شده زمانبندیها در پیست مسابقات حرفه ای در سطح جهانیست.

اینم لینکش : [Only registered and activated users can see links]

نیما نادری
02-08-1390, 11:36 بعد از ظهر
خیلی باحال بود ... یعنی من واقعا شرمندم از خودم که چند ماه عمرم رو به این شکل تلف کردم

به جان خودم دو تا موتور دارم تا الان لحظه ای لنگ قطعه نموندم چه فابریک از شرکت سازنده چه فابریک از بازار قطعه چه و چه های دیگر

همین جا از شرکت نیرومحرکه و تکتاز تشکر میکنم

اصلا بعد از 4 سال فکر نمیکردم قطعه نیرومحرکه گیرم بیاد رفتم شاخ در آوردم

اینا واقعا کل جماعت رو قهوهای کردن و جالبه هی جایزه هم میگیرن ... جایزه بگیرا !!!!

---------- Post added at 01:36 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

6 ماهه یک سایت در پیتو نمیتونن راه بندازن این محملات هم از رو سایتهای دیگه میدم به اون مترجمشون که کلاچ غوطه ور در روغنو ترجمه کرده کلاچ مرطوب ترجمه میکنه میزارن بالا

احتمالا کلاچ رکورد هم همین خواص رو داره ولی خوب شانس شماس

mily
03-08-1390, 05:27 بعد از ظهر
درسته حق با شماست، دیروز رفتم صفحه کلاچ fdf گرفتم، از طرف پرسیدم دیسک کلاچش هست، جالب اینجا بود که گفت نه، یعنی بعد از این همه مدت هنوز خبری از دیسک کلاچ نیست احتمالا هنوز دارن چک و چونه هاشون را با چین میزنن، شاید دیگه خبری نباشه، خدا میدونه اگه دیسک موتورم خرابشه چه کار باید بکنم؟!!!!!

Babak
04-08-1390, 01:35 قبل از ظهر
والا یه رینگه عقب دایلیم رو زورشون می آد بیارن.یه بارم رفتم فلاپ چپ دایلیم گرفتم خوشحال اومدم دیدم مشکی ماته!!!!!!!!!ماله من براقه لعنتی هنوز خودشون نمی دونن چه جور رنگ هایی دارند 60 بارم گقتم بهش مشکی براق بعد میگه اوا نمی دونستیم تو باره داره میاد از کره والا پیاده اومده بود تا حالا رسیده بود

mily
04-08-1390, 10:29 قبل از ظهر
شنیدم شرکتش داره ورشکست میشه، رئیسش رفته دبی، بدهی خیلی بالایی داره، احتمالا به خاطر بدهیش جنس نمی تونه خرید کنه، وقتی از شرکتی به این اعتبار نمی شه اعتماد داشت، چه برسه به شرکتهای تازه و جدید. !!!

نیما نادری
04-08-1390, 09:45 بعد از ظهر
شنیدم شرکتش داره ورشکست میشه، رئیسش رفته دبی، بدهی خیلی بالایی داره، احتمالا به خاطر بدهیش جنس نمی تونه خرید کنه، وقتی از شرکتی به این اعتبار نمی شه اعتماد داشت، چه برسه به شرکتهای تازه و جدید. !!!

تازه شنیدی ؟!!!!

اینو وقتی هنوز امضا قراردادم خشک نشده بود, گرافیست سابق شرکت در خفا بهم گفت منم زدم تو سرم ولی دیگه دیر شده بود از کار قبلی استفا داده بودم, یک روزه پریده بودم بیرون

و راه برگشتی نبود .... کل زندگیشون به نام خودشون نیست از بس کلاه کلاه کردن ...همه به نام یک مشت بد بخته در به دره که ضبط نشه

داداش 3 هزار میلیارد پول کمی نیست وقتی به راحتی گم میشه همه ملت هم میفهمن ولی تماشا میکنن واسه اینا کاری نداره 4 تا وام کلفت ... میگیرن بعد پیگرد قانونی ...بعد میشن علم دار صنعت موتورسیکلت

یعنی چیزم دهن هوندای ژاپن وقتی اینا علم دار خطاب میکنن خودشونو

رفتم در دکون آقای ایرج ancient از نماینده ها یک لامپ بخرم نمیدونستم مغازه ایشونه رفتم تو با کاسکت اول نشناخت بعد که به جا آورد و کمی گپ زدیم

دست کرد زیر انجین یک رادیسون مسی یکی از پیچهای انجین که موقع سفت کردن از بیخ بریده بود رو در آورد و گفت این موتورشونه !!! بقلش یک هیرمن بود مشکی

کیفیت فلاپ جلوی هیرمن رو میدیدی در جا میریدی به رادیسون میرفت ... هیچ کس هم گردن نمیگیره و باید پیچو با چسب بچسبونه که مشتری نفهمه بعد که رسید در خونه

روغن راه افتاد, میره سراغش اونم پاس میده به شرکت بعد میره پیش حاج آقای کمالی و مادرش طوری سرویس میشه که اون کارگر گوساله تو کارخونه پیچو نموده یا اون مهندس احمقه QC

پیچو دیده و پیچونده چون حسش نبوده دوباره باز کنن (به فرض این که دیده بوده ) بعد جیگر یارو در میاد تا بتونه موتورو تعمیر کنه و بزاره پیش خودشون که جای صفر بفروشن به یک

بد بخت دیگه, پول اولی رو بدن ....اولیم گه بخوره دیگه همچین موتوری از همچین جایی بخره ...

به نظر شما کدوم جایزه ملی رو باید به اینا بدن که از یک گوساله تو خط منتاژ تا یک مدیر تو فروش یک طرز فکرو دنبال میکنن " *** لق مشتری ... "

salahshor
23-12-1390, 04:31 قبل از ظهر
این سازمان حمایت از مصرف کننده بس چه کوفتیه ؟
کاری از دستشون برنمیاد ؟

aban
23-12-1390, 05:10 قبل از ظهر
اینجاست که شاعر میگه...... آقا جغده با آقا گرگه همدسته......

کوروش
23-12-1390, 09:35 قبل از ظهر
بازم شرکت کویر از شرکن های مثل جهانرو خیلی بهتره !!!
به نظر من اول شرکت تیزرو /امیکو/ پیشرو و بعدش کویر !!!
الان هم که داره فلاپ های مگلی رو قیمت مناسبی عرضه میکنه البته فقط با کارت موتور !!!

RED-LINE
23-12-1390, 10:22 قبل از ظهر
دقيقا كوير كجاش از جهانرو بهتره?
والا همه قطعاتو كه دارن قيمتشونم از بازار پايينتره كيفيت تمام موتورهاشم مناسبه.

موتور شاخ نمياره ولي همونايي كه مياره(آپاچي,گالكسي,...)كيفيت مونتاژ خوبي دارند.

کوروش
23-12-1390, 11:50 قبل از ظهر
دقيقا كوير كجاش از جهانرو بهتره?
والا همه قطعاتو كه دارن قيمتشونم از بازار پايينتره كيفيت تمام موتورهاشم مناسبه.

موتور شاخ نمياره ولي همونايي كه مياره(آپاچي,گالكسي,...)كيفيت مونتاژ خوبي دارند.
به خاطر همین منتاژ کیفیت پایین و اینکه همیشه خواسته لای بکشه میگم جهانرو اشغاله !!!
سر قضیه پولسار این موضوع کاملا مشخص شده و باجاج نمیایندگیشو ازش گرفت و به گروه صنعتی فارس موتور شیراز داد !!!
هیوسانگ هم که همین طور !!!
بعدشم جهانرو داره پا پول مردم موتور میسازه اول ازت پول میگیره 6 ماه بعد تحویلت میده /خوبه چند وقت پیش سود این پولت که میخوابید رو میداد ولی الان اونم دیگه نمیده !!!
جهانرو که یه زمانی محصولات کاوازاکی رو منتاژ میکرد و اونم ازش گرفتن !!!
الان یه شرکت دیگه داره نینجا 250 هارو منتاژ میکنه

RED-LINE
23-12-1390, 12:47 بعد از ظهر
هیچکدومش محرز نیست و جفتش در حد شایعست,پولسار رو که نمیدونم ولی هیوسانگ رو تو همین فروم خودمون اشاره کردن که دیگه به جهانرو مجوز شماره گذاری ندادن,کویر یک واردکننده بیشتر نیست چون ساپورتی برای محصولاتش نداره..

من تمام موتورائی که مونتاژ میکنه رو تقریبا سوار شدم و دوستام داشتن,آپاچی که خودم دارم و ککاملا راضیم ازش,گلکسی هم یکی از دوستام داره و خیلیم ازش کار میکشه مدل 89 تا الان فقط روغن و بنزین,...راکز هم موتور خوبیه..

جهانرو که تمام محصولاتش تو گمرک پره هرکی هم نخواست از گمرک بخره میتونه بره ثبت نام کنه اجباری در ثبت نام کردن نیست,الان شرکت چهان تند نینجا رو مونتاژ میکنه اونم رابطه داره با جهانرو ,جهانرو هم اسمش رو عوض کرده و رو تنه ی آپاچی های جدید رو نگاه کنید نوشته جهان نیرو.

Babak
23-12-1390, 02:12 بعد از ظهر
ماه رمضان خوردم زمین فلاپ سمته راستم خط خطی شد
رفتم پیشه کمالی گفت 91000 تومان ولی مشکی نداریم 3 ماه بعد گفت داریم قیمت 131000 تومان مشکی بود ولی مات ماله براق بود گفت میاریم 2 هفته پیش گفت اوردیم رفتم دیدم همونی بود که می خواستم و با قیمته 160000 تومان خریدم.
حالا انصافا ببینین چقدر به من این شرکت ضرر زده؟؟؟؟

Mohammad aghili
23-12-1390, 03:34 بعد از ظهر
به نظر من اول شرکت تیزرو /امیکو/ پیشرو و بعدش کویر !!!

روان هم مو !

کوروش
23-12-1390, 05:38 بعد از ظهر
هیچکدومش محرز نیست و جفتش در حد شایعست,پولسار رو که نمیدونم ولی هیوسانگ رو تو همین فروم خودمون اشاره کردن که دیگه به جهانرو مجوز شماره گذاری ندادن,کویر یک واردکننده بیشتر نیست چون ساپورتی برای محصولاتش نداره..

من تمام موتورائی که مونتاژ میکنه رو تقریبا سوار شدم و دوستام داشتن,آپاچی که خودم دارم و ککاملا راضیم ازش,گلکسی هم یکی از دوستام داره و خیلیم ازش کار میکشه مدل 89 تا الان فقط روغن و بنزین,...راکز هم موتور خوبیه..

جهانرو که تمام محصولاتش تو گمرک پره هرکی هم نخواست از گمرک بخره میتونه بره ثبت نام کنه اجباری در ثبت نام کردن نیست,الان شرکت چهان تند نینجا رو مونتاژ میکنه اونم رابطه داره با جهانرو ,جهانرو هم اسمش رو عوض کرده و رو تنه ی آپاچی های جدید رو نگاه کنید نوشته جهان نیرو.
جواب حرف شمارو با یه مثلا بارز میدم !!!
پیشرو هم وینر رو وارد میکنه هم پالس رو
حال کدوم بهتره ؟؟؟؟ ایا شرکت فارس موتور اینو بد منتاژ کرده ولی اون یکی رو خوب یا اصلا زیاد به منتاژ ربطی نداره ؟؟؟
منتاژ تو موتور اهمیت داره ولی در کل باید از خود تولید ککنده خوب باشه !!!
اپاچی از خوده هندوستان با کیفیت هستش وقتی به ایران هم میاد ...
در مورد پلاک هم از کجا معلوم که این حرف خود جهانرو نباشه ؟؟؟
را به موتور های کویر پلاک میدن ولی به جهانرو نمیدن ؟؟؟
سر پولسار هم همین شایعه رو انداختن که موتورهای پولسار مشکل فنی داره !!!
رو شرکت تعصب نشون ندین واقعیت بین باشید من خودم میخوام اپاچی بخرم !!!
حقیقت رو بگید !!!

نیما نادری
23-12-1390, 07:02 بعد از ظهر
نکته بارزی که وجود داره ولی نادیده گرفته میشه اینه که شرکتهایی مثل جهانرو و فارس موتور و تکتاز

وقتی شروع به تولید محصولی میکنن مثلا آپاچی پالس و روان 200 که اطمینان دارند که محصول با کیفیت

و تولیدش از طرف شرکت مادر ادامه دار خواهد بود به همین دلیل سه موتورسیکلت محبوب و با کیفیت بازار

کشور بین سه شرکت بزرگ تقسیم شده و همشون سهم خودشون از بازار رو همیشه دارن

جهانرو گاهی اقدام به ترکتازی هایی از نوع کویری میکنه ولی به دلایلی که خیلی به ما مربوط نیست

فروکش میکنه و همون محصولات tvs و یکی دوتا برند دیگه رو پیش میبره و بهتره همیشه همین جوری باشه

فارس موتور هم یکسری موتور چینی رو در کنار پالس گرانقیمت قرار داده تا قدر عافیت رو بدونید و اگر واقعا پالس سوار هستید

همیشه در خدمت شماست

ولی تکتاز کلا یک دستگاه زیراکس داره و یک محصول و همون رو هی کپی میکنه و این روند تمام نمیشه به همین دلیل

همیشه روان همون روان خواهد بود و بقیه محصولاتش از صدقه سر روان 200 جایی در بازار باز میکنن

ولی موتورهایی که به صورت فصلی وارد میشن مثل STR 200 /RKV 200/ RIEJU 200/ MH 200/ DUKE 125 / LML 150/ CBR 150/ DERBI 150/ KTM

و اغلب قیمتهای بالایی در مقام مقایسه با موتورهای فوقالذکر دارن به صورت فصلی هم دیگه وارد نمیشه و وقتی وارد نشن قطعه هم ندارن و ساپورتی وجود نداره

مثلا روان 200 سالهاست تو بازار هست و خواهد بود و همیشه قطعات هم از شرکت و هم از بازار قابل تهیه هست ولی ریحو دیگر نخواهد آمد و چون موتور اروپایی هست

هیچ جا در اطراف ایران امکان تهیه لوازم وجود ندارد و قاعدتا وقتی یک کتی ترمز برای شما 80.000 فی بخورد شما ترجیح میدین کلا این موتور سوار نشید

یک وقت هست من یک کراس یاماها میخرم و میدونم لوازمش کمه و با این علم میخرم و پول زیاد و دغدغه زیادی برای تهیه لوازمش صرف میکنم ولی از اول میدونستم

ولی وقتی رو حساب نام یک شرکتی میرم جلو و یک خریدی میکنم و بعد میفهمم جیبمو زدن و تا آخرین روز سواری بر اون موتور باید دلهره داشته باشم

که پس فردا نکنه دیگه نیاد یا خود شرکتش هم بگه فلان قطعشو نداریم چون خواب پولش زیاد بوده نیاوردیم و میتونیم 2 ماهه dhl کنیم و X تومن میشه ...میخوای ؟

اون وقته که آدم عاقل با داشته هاش میره جلو و اگر جیگر این مسائل رو داره میره موتورشم میخره ولی اگر نداره میره دنبال گزینه های عاقلانه تر

کوروش
24-12-1390, 12:02 قبل از ظهر
میدونید مشکل کیفیت موتور سیکت های ایرانی چیه ؟؟؟
اینکه جای یه رغیب قوی کمه تا شرکت ها از این وضع در بیان !!!
بعدشم تو ایران بین شرکت ها رفاقته تا رغابت !!!
همین مونده جهانرو با کویر مشارکتی موتور بزنن !!!
ولی تو ژاپن اینقدر رغابت که حتی بعضی موقه ها میشه یه کل کل خیلی بزرگ و این واسه مصرف کننده جز اینکه حقوفش رعایت بشه چیز دیگه ای نداره !!!
یه نمونه رغابت و کل کل تو ژاپن قضیه کلاغ سیاه هوندا و هایابوسای سوزوکی !!!

RED-LINE
24-12-1390, 12:52 قبل از ظهر
والا من از این جهانرو چیز بدی ندیدم,تازگیا هم قطعات ظاهری و بعضی قطعه های فنی مثل صفحه کلاچ رو شرکتی کردن با قیمت خیلی مناسب.
مثلا فلاپ دور چراغ اصلی هندی 45تومنه من شرکتی از جهانرو خریدم که کیفیتش خیلی عالیه 24تومن.

صفحه کلاچ جهانرو میده 25 هندی 45 و....

ولی در همین حد خودشو نگه داشته موتورای ارزون قیمت با کیفیت خوب خوبم خدمات میده بهشون,از گذشته درخشانش زیاد خبر ندارم ولی در مورد شخص من و اطرافیانم که از محصولات مونتاژی این شرکت خرید کردیم مشکلی نداشتند..

K.I.A
26-01-1391, 11:31 بعد از ظهر
نیازی به توضیح نیست.

matrixaidin
26-01-1391, 11:44 بعد از ظهر
نیازی به توضیح نیست.
یعنی تا smsندی خدمات پس از فروش نمیدن؟!؟!؟!؟!؟

mehran
28-01-1391, 01:31 بعد از ظهر
الان از شركت كوير باهام تماس گرفتن و شروع كردن به پرسيدن يه سري سوال كه از موتور راضي هستيد و از اينجور سوالا.
ولي يهكي از سوالا بدجوري سر كيفم آورد.پرسيد شما عضو سايتي هستيد كه درباره موتور توش صحبت بشه مثل پرشين موتور.منم گفتم بععععععععللللللللللهههههه ههههه :afro::pm1::pm:

کوروش
28-01-1391, 01:46 بعد از ظهر
الان از شركت كوير باهام تماس گرفتن و شروع كردن به پرسيدن يه سري سوال كه از موتور راضي هستيد و از اينجور سوالا.
ولي يهكي از سوالا بدجوري سر كيفم آورد.پرسيد شما عضو سايتي هستيد كه درباره موتور توش صحبت بشه مثل پرشين موتور.منم گفتم بععععععععللللللللللهههههه ههههه :afro::pm1::pm:
جدی میگی یا داری شوخی میکنی ؟؟؟
اسم پرشین موتور رو گفت یا فقط گفت سایت ؟؟؟

mehran
28-01-1391, 02:18 بعد از ظهر
نه بابا قشنگ گفت!!!!!!!!!!:mypersianforum (531

Mohammad aghili
28-01-1391, 02:21 بعد از ظهر
نه بابا قشنگ گفت!!!!!!!!!! :pm1::pm1:

دمش گرم
معلوم شد پرچم سایت از اونی که فک میکردیم بالا تره !

Kami
28-01-1391, 02:25 بعد از ظهر
دوستان یادتون رفته ما بزرگترین سایت تخصصی موتور سیکلت پارسی زبان در کل دنیا هستیم؟
این جور چیزا حاشیه های پرشین موتور هستن

Ali
28-01-1391, 02:31 بعد از ظهر
مایه ی بسی خوشحالیست:pm:

Mohammad aghili
28-01-1391, 02:48 بعد از ظهر
این جور چیزا حاشیه های پرشین موتور هستن

حاشیه هاش تو حلقم:flower4:

نیما نادری
28-01-1391, 08:26 بعد از ظهر
ساده نباشین دوستان

پرسیدن یک اسم سایت از شمایی که عضو اون سایت هستی برات خیلی خوشحال کنندس این یعنی

سایت توسط اونا مانیتور میشه و این یعنی سایت یک ابزار میتونه باشه ولی در دست کی ... شما بگو !!!!

برای اونی که عضو نیست جنبه تبلیغات داره و ممکنه بیاد و عضو سایت بشه تا ببینه چیه

ممکنه تعداد کاربر سایت بره بالا با همین یک سوال کردن از مشتریا وووو نکته اینجاس که

احتمالا کویریا با پورتالیا (مدیران ) وارد معاملاتی شدن چون 100٪ امکان نداره یک اصفهانی

الکی با غیر اصفهانیا تاب بخوره و براشون هندونه قاچ کنه

این سایت نه مثل tt از بافت مدیریت جوانی برخورداره و برای افرادی که در حال حاضر

تو اون شرکت هستن پایگاه بسیار مفید و مفتی میتونه باشه و ممکنه برای جلب رضایت

مدیرای سایت یک امتیازاتی هم بهشون بدن و وقتی درگیر کار شدن و کار از کار گذشت

اصلا جایگاه روز اول رو نه برای اونا نه برای کاربراتون و نه برای جامعه موتوریه اینترنت گرد

خواهند داشت لذا با دو تا لفظ سایت و عضویت و اینترنت و پرشین موتور خیلی کارا

میشه کرد ... هشیار باشید ...مفت نباشید ...

Kenji
28-01-1391, 08:38 بعد از ظهر
ساده نباشین دوستان

پرسیدن یک اسم سایت از شمایی که عضو اون سایت هستی برات خیلی خوشحال کنندس این یعنی

سایت توسط اونا مانیتور میشه و این یعنی سایت یک ابزار میتونه باشه ولی در دست کی ... شما بگو !!!!

برای اونی که عضو نیست جنبه تبلیغات داره و ممکنه بیاد و عضو سایت بشه تا ببینه چیه

ممکنه تعداد کاربر سایت بره بالا با همین یک سوال کردن از مشتریا وووو نکته اینجاس که

احتمالا کویریا با پورتالیا (مدیران ) وارد معاملاتی شدن چون 100٪ امکان نداره یک اصفهانی

الکی با غیر اصفهانیا تاب بخوره و براشون هندونه قاچ کنه

این سایت نه مثل tt از بافت مدیریت جوانی برخورداره و برای افرادی که در حال حاضر

تو اون شرکت هستن پایگاه بسیار مفید و مفتی میتونه باشه و ممکنه برای جلب رضایت

مدیرای سایت یک امتیازاتی هم بهشون بدن و وقتی درگیر کار شدن و کار از کار گذشت

اصلا جایگاه روز اول رو نه برای اونا نه برای کاربراتون و نه برای جامعه موتوریه اینترنت گرد

خواهند داشت لذا با دو تا لفظ سایت و عضویت و اینترنت و پرشین موتور خیلی کارا

میشه کرد ... هشیار باشید ...مفت نباشید ...

موافقم نیما... می شه اینجوری هم بهش نگاه کرد.

اما مطمئنن ارائه مطالب صحیح و بیان صادقانه اطلاعات و اخبار موتور و موتوسواری شرکت برای بالابردن سطح دانش و فرهنگ موتورسواران، برای تمام مدیرای باشگاه اولویت اول و آخر کار ماست.

ایشالاکه با کمک تمام کاربرا بتونیم فرهنگ و دانش موتورسواری رو تو کشور گسترش بدیم.

بحث در مورد کویره.... در مورد این خبر تاپیک دیگه ای صحبت کنیم.

نیما نادری
28-01-1391, 08:47 بعد از ظهر
موافقم نیما... می شه اینجوری هم بهش نگاه کرد.

اما مطمئنن ارائه مطالب صحیح و بیان صادقانه اطلاعات و اخبار موتور و موتوسواری شرکتبرای بالابردن سطح دانش و فرهنگ موتورسواران، برای تمام مدیرای باشگاه اولویت اول و آخر کار ماست.

ایشالاکه با کمک تمام کاربرا بتونیم فرهنگ و دانش موتورسواری رو تو کشور گسترش بدیم.

بحث در مورد کویره.... در مورد این خبر تاپیک دیگه ای صحبت کنیم.

کویر خودش سایت داره تمام افتخارات و اخبار محصولات و رو تو همون سایت میتونه ارائه بده ... سامانه sms هم برای سوتی های احتمالی برقراره

پس درست حدس زدم

چه نیازیه یک سایتی که تازه داره معروف میشه و موقعیت حساسی داره بره زیره بلیط یک شرکت و بخواد فرهنگ موتورسوارو ببره بالا

Kenji
28-01-1391, 08:59 بعد از ظهر
کویر خودش سایت داره تمام افتخارات و اخبار محصولات و رو تو همون سایت میتونه ارائه بده ... سامانه sms هم برای سوتی های احتمالی برقراره

پس درست حدس زدم

چه نیازیه یک سایتی که تازه داره معروف میشه و موقعیت حساسی داره بره زیره بلیط یک شرکت و بخواد فرهنگ موتورسوارو ببره بالا

اون کلمه شرکت و خودت اضافه کردی... من چیزی گفتم از کویر؟

مطمئن باش ما هیچ وقت زیر بلیط کسی نمیریم. به کسی باج نمی دیم. چون دلیل تاسیس این سایت چیز دیگه ای بوده. هیچ نفعی به باشگاه نمی رسه اگه بخواد یه همچین کاری بکنه. باشگاه نیازی هم به نفع مالی نداره و هدف چیز دیگه ایه.

اگر قرار بود همچین کاری بکنیم همون موقعی که یه شرکت وارد کننده ی روغن موتور بهمون پیشنهاد تبلیغ زیر پوستی محصولش برای موتورهای آپاچی و پالس داده بود قبول می کردیم. خیالت راحت.

نیما نادری
28-01-1391, 09:09 بعد از ظهر
شرکتو خودت گفتی من نگفتم ... ضمنا ببین کجا گفتی ...توقع نداری شرکت = مثلا شرکت نفت تلقی بشه لفظ شرکت در اینجا یعنی کویر

به هر حال خوبه که مستقل هستید

بیخیال

Kenji
28-01-1391, 09:13 بعد از ظهر
شرکتو خودت گفتی من نگفتم ... ضمنا ببین کجا گفتی ...توقع نداری شرکت = مثلا شرکت نفت تلقی بشه لفظ شرکت در اینجا یعنی کویر

به هر حال خوبه که مستقل هستید

بیخیال

شرکت برای بالابردن سطح دانش و فرهنگ موتورسواران،

شرکت نه کمپانی.

شرکت = شرکت کردن.... دخول... :afro:

مرسی از تذکرت ... به جا و کامل بود.

nazamm
28-01-1391, 09:19 بعد از ظهر
اون کلمه شرکت و خودت اضافه کردی... من چیزی گفتم از کویر؟

مطمئن باش ما هیچ وقت زیر بلیط کسی نمیریم. به کسی باج نمی دیم. چون دلیل تاسیس این سایت چیز دیگه ای بوده. هیچ نفعی به باشگاه نمی رسه اگه بخواد یه همچین کاری بکنه. باشگاه نیازی هم به نفع مالی نداره و هدف چیز دیگه ایه.

اگر قرار بود همچین کاری بکنیم همون موقعی که یه شرکت وارد کننده ی روغن موتور بهمون پیشنهاد تبلیغ زیر پوستی محصولش برای موتورهای آپاچی و پالس داده بود قبول می کردیم. خیالت راحت.

در تایید حرف دوستان باید بگم کویر هنوز نمیتونه مشتری هاشو ساپورت کنه حالا می خواد بیاد آنلاین تبلیغ کنه:hippie7:

کلا این کمپانی نما ها باعث خجالت فرهنگ مشتری مداری ما هستن:wall3:

---------- Post added at 09:19 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

یادم رفت بگم شرکت که هیچی... کمپانیم که یعنی تولید کننده و یا وارد کننده با آبرو

پس کویر در این دسته نمی گنجه

:2i8d4ao:

نیما نادری
28-01-1391, 09:28 بعد از ظهر
کنجی دیدی یک ویرگول چه ها که نمیکنه ...واسه هیچ کی ویرگول نمیزاری واسه نیما نادری بزار

Kenji
28-01-1391, 09:34 بعد از ظهر
کنجی دیدی یک ویرگول چه ها که نمیکنه ...واسه هیچ کی ویرگول نمیزاری واسه نیما نادری بزار

ویرگولتیم نیما :2i8d4ao:

==

اسپما شب پاک می شه.

Sination
28-01-1391, 09:40 بعد از ظهر
اینجا رو باش
رفتم توی سایت کویر بعدش همه جاش نوشته اولین مجله کویر منتشر شد بدو بدو !!
بعدش رفتم توی بخش دانلود زدم دانلود بشه ...
بعدش دیدم به جای اینکه دانلود بشه رفت توی یک پیج دیگه ..
شما باید در سایت ثبت نام کنید برای دانلود فایل !!
بعدش روی ثبت نام کلید کردم ..
The resource cannot be found. !!!!!!!!!!!!!

یا امام زاده نور محمد !!!:wall3:

نیما نادری
28-01-1391, 09:45 بعد از ظهر
ریدومبا ...

شبا لینک دانلودو میبندن زیاد دانلود نشه فقط تو ساعت اداری بازه ,اصفهانی بازی

nazamm
28-01-1391, 09:54 بعد از ظهر
ریدومبا ...

شبا لینک دانلودو میبندن زیاد دانلود نشه فقط تو ساعت اداری بازه ,اصفهانی بازی

اا واقعا آقای نادری اینجوریه

محصولش که اینجوری

اونم حمایت و خدمات پس از فروش

داشت یه سایت میزد که فرهنگی کار کنه اینم که .............:sarma:

کوروش
28-01-1391, 09:59 بعد از ظهر
اا واقعا آقای نادری اینجوریه

محصولش که اینجوری

اونم حمایت و خدمات پس از فروش

داشت یه سایت میزد که فرهنگی کار کنه اینم که .............:sarma:
بابا یه سایت زدن از بقیه عقب نمونن شما کجای کار هستید ؟؟؟
زنگ میزنه میگی راضی هستی ؟؟؟ میگی نه میگه باشه رسیدگی میکنیم
قطع که میکنه میره سراغ بعدی
به همین راحتی نه گزارشی نه چیزی
وقتی از این شرکت تولید کنندگان داخلی به شدت حمایت بشه میشه همینی که الان میبینی !!!
مجال بدن یه شرکت چینی که اسمشم بد در رفته جوری بازارو ازشون میگیره که همه ورشکسته بشن
حیف که شرکت های خارجی تو ایران جایی ندارن و نمیتونن مستقیم وارد بازار ایران بشن

Babak
28-01-1391, 10:12 بعد از ظهر
ولی انصافا من رینگم شکسته بود sms دادم بهشون بعده 4 هفته زنگ زدن که رینگ هست همه چی هست به کمالی زنگ بزن گفتم برو بابا کمالی رو پدرشو در اوردم نداره
بهده 3 ماه یکی دیگه زنگ زد گفت حاجی دارم برات ردیف می کنم از اصفهان بفرستن خلاصه بعده 6 ماه رسید دستم دمشون گرم خیلی سریع رسیدگی می کنن

K.I.A
28-01-1391, 10:33 بعد از ظهر
ولی انصافا من رینگم شکسته بود sms دادم بهشون بعده 4 هفته زنگ زدن که رینگ هست همه چی هست به کمالی زنگ بزن گفتم برو بابا کمالی رو پدرشو در اوردم نداره
بهده 3 ماه یکی دیگه زنگ زد گفت حاجی دارم برات ردیف می کنم از اصفهان بفرستن خلاصه بعده 6 ماه رسید دستم دمشون گرم خیلی سریع رسیدگی می کنن
تازه خوت که دیدی برای رینگت که چقدر من پی گیری کردم و جنس تو اصفهان مونده بود نمیومد با پارت.

nazamm
28-01-1391, 10:37 بعد از ظهر
همه پیگیری کردن 1 سال طول کشید یه رینگ بیاد

خوب شد نرفتم اونجا موتور بگیرم

:2gwb921:

نیما نادری
30-01-1391, 01:22 بعد از ظهر
اونجا همه دارن پی میگیرن هی پی میگیرن هی پی میگیرن

1 پیگیرداشت مرد (مرد را میتوان با فتحه و ضمه روی میم خواند )

matrixaidin
30-01-1391, 01:27 بعد از ظهر
نیازی به توضیح نیست.
رفقا یکی جواب من و بده دیگه
یعنی تا sms ندی بهت خدمات پس از فروش بهت نمیدن؟!؟!؟!!؟؟!؟!؟!

کوروش
30-01-1391, 01:50 بعد از ظهر
رفقا یکی جواب من و بده دیگه
یعنی تا sms ندی بهت خدمات پس از فروش بهت نمیدن؟!؟!؟!!؟؟!؟!؟!
وقتی اس ام اس میدی میری جزو لیست خدمات پس از فروش و یه جورایی ثبت نام میکنی
گارانتی هم جزش هستش

Babak
30-01-1391, 02:02 بعد از ظهر
حالا جزو خدمات گیرنده ها هم بشی همچین آش دهن سوزی ام نیست

02109002
30-01-1391, 02:25 بعد از ظهر
اطلاعات مشتریان کویر موتورمشتری عزیز!
با تشکر از حسن انتخاب شما. لطفا فرم زیر را با نهایت دقت تکمیل نمایید تا جهت رفع مشکلات احتمالی با شما در ارتباط باشیم.

[Only registered and activated users can see links]

نیما نادری
31-01-1391, 08:51 بعد از ظهر
اطلاعات مشتریان برای مصارفی مثل پیدا کردن آمار فروش و پراکندگیه مشتریان و دسته بندیه موتور انتخابی باتوجه به اقلیم منطقه

و همچنین اعلام فراخوان های فنی باید مورد استفاده قرار بگیره ولی تو اینجا بیشتر جنبه تبریک اعیاد و تسلیت ایام سوگواری

و خزعبلاته خنده دار تبلیغاتی درباره موتورهای جدیدی که تبلیغ کننده حتی روی زینش هم نشسته اختصاص پیدا میکنه

جالبه بدونید یکی از مدیر فروش های یک شرکتی کلا موتورسواری بلد نیست و تا حالا حتی یکبار امتحان هم نکرده و کلا ترس از موتور داره

و فقط فوروش میکنه با به به و چه چه ضمنا شم فنی زیر صفر ولی ****دبازی در حد اعلا

salahshor
31-01-1391, 09:19 بعد از ظهر
خیلیییییییی هم عاااااااالیه
یکه یککککککککککککک
حرف نداره
همه به دنبال $$ مشتری مداری کیلویی چند
یه بار نمیدونم برا چه کاری زنگ زده بودم بهشون وسط صحبت گوشی رو قطع کردن روم < به این میگن طرح تکریم از مشتری >

کوروش
31-01-1391, 09:27 بعد از ظهر
خیلیییییییی هم عاااااااالیه
یکه یککککککککککککک
حرف نداره
همه به دنبال $$ مشتری مداری کیلویی چند
یه بار نمیدونم برا چه کاری زنگ زده بودم بهشون وسط صحبت گوشی رو قطع کردن روم < به این میگن طرح تکریم از مشتری >
واقعا اینا نمیخوان بفهمن که دوره دوره مشتری مداریه ؟؟؟؟ البته تقصیر اونا نیستش
تقصیر خودمونه که هر چی هم تحقیرمون کنن باز میریم موتورشونو میخریم
از یکی شنیدم هوندا که جزو بهترین شرکت های موتور سازیه و با اینکه کیفیت موتور هاش بسیار بسیار بالاتر از حد انتظاره بازم گارانتی و خدمات پس از فروش فوق العاده ای داره تازه شرکت همیشه با مشترهاش در ارتباط که نکنه یه وقت مشتری ناراضی بشه بره سراغ یه شرکت دیگه
حال این شرکت همین مونده
تو دفترچه موتور بنویسه گول خوردیو گول خوردی !!!:wall3:

gilanian_1000
31-01-1391, 09:31 بعد از ظهر
قبلنا واقعا برند کویر حرف اول رو تو ایران میزد و تو سی جی هاش بعد سی دی آی هندا حرف اول رو میزد ولییییییییییییی الان یه حدود 5 6 ساله که فقط به ظاهر اهمیت میده و قیمت موتوراش هم نسبت به بقیه خیلی گرون تره واقعا حیف مونتاز کننده ی خوبی بود

matrixaidin
02-02-1391, 10:06 بعد از ظهر
رفقا چرا کویر دیگه قیمت موتواشو نمیزنه تو سایتش؟!!؟؟!!؟!!

Ali
02-02-1391, 10:15 بعد از ظهر
رفقا چرا کویر دیگه قیمت موتواشو نمیزنه تو سایتش؟!!؟؟!!؟!!فکر کنم بخاطر وضعیت قیمتهاست که هیچیش معلوم نیست:2i8d4ao:

کوروش
02-02-1391, 10:57 بعد از ظهر
اشتباه شرکت ها هم همینه اگه قیمت رو بزنن دیگه دست دلال ها بسته میشه و ثابت قیمت به وجود میاد

sezar
09-04-1391, 11:13 بعد از ظهر
مشتری مداری ؟؟؟؟ :25r30wi:هه هه نکنه شوخی می کنید ؟؟؟

تو این کشور با وجود بازار امن گمرکی برای انداختن هر گونه وسیله نقلیه چه ماشین و چه موتور دیگه نیازی به مشتری مداری نداری !!! موتور و ماشینت با قیمت 1000 برابر تولید نشده یک سال قبلش پیش فروش شده !!

آخه یا مایه داری میری یه وسیله اصل از خارج میاری

یا مایه فول نیستی و دوتا انتخاب داری : 1پیاده گز کنی ، 2سوار ایرانخودرو ، کویرموتور ، نیروموتور و.... با قیمت خون پدرشون و با کیفیت آبنبات چوبی بخری

آخه مگه کویر موتوراشو هفتگی وارد میکنه که قیمت هاشو هفتگی بالا می کشه ؟؟؟ :icon_pf _99_: ازونجایی که پول حلال فقط میخوره این شرکت (!!) جواب بله است ، مثل اینکه هفتگی وارد میکنه !!

تا وقتی گمرکی 100% به بالا ، پلاک نردن نصف موتور و ماشین های با کیفیت و 100 تا انگ گمرکی دیگه باشه چه میشه کرد ؟؟؟ .......... فقط میشه گفت : کویر بخر ، قاطر ببر :2gwb921:

شایسته فر
30-04-1391, 02:24 بعد از ظهر
اشتباه شرکت ها هم همینه اگه قیمت رو بزنن دیگه دست دلال ها بسته میشه و ثابت قیمت به وجود میاد
اشتباه!!!!
من که فکر می کنم دستشون با دلالا تو یه کاسه هست، وگرنه هر بچه ای می دونه وقتی قیمت شرکتی مثلا 2 تومنه، کسی تو مغازه و فروشگاه نمی تونه اون جنسو بیشتر از سود متعارفش بفروشه؛ مثلا 2.1 تومن!!!
اینا خودشون بازارو اشفته می کنن و بعدش از این اب گل الود استفاده می کنن

farshid37
31-04-1391, 02:26 بعد از ظهر
لینک دانلود مجله کویر موتور:
[Only registered and activated users can see links]

mehran
26-05-1391, 09:27 قبل از ظهر
دیروز بالاخره بعد از 6 ماه یوزر منوال موتور به همراه مجله سال نود،کاتالوگ محصولات،بند گردنی و یک عدد خودکار که کاملا پودر شده و شکسته بود برام ارسال شد.کاری به تاخیر ندارم ولی بازم خوبه که فرستادن.

Kenji
25-06-1391, 09:32 بعد از ظهر
دوستان این بحث رو دوباره بالا می کشم.

اینجوری که پیداست کویر موتور در فروش موتور ها به مشکل خورده و دیگه مثل قبل فروش خوبی نداره.

فکر می کنید هیوسانگ - مگلی - دایلیم - دربی - ktm تا کی بتونه فروش بره؟ قدم بعدی کویر موتور باید چی باشه؟

نسبت به اوایل خدمات پس از فروش کویر موتور بهتر شده یا خیر؟

Alireza Eteraz‏
25-06-1391, 09:44 بعد از ظهر
فکرنمیکنم همه ی مدلای موتوراش شامل این قضیه بشه....
ولی مردمم اطلاعاتشون بالاست وپیش خودشون فکرمیکنن آیا این موتورا با این کیفیت و قیمتهای سربه فلک کشیده ارزش خریدن داره؟!
کیفیت موتورای کم حجم کویر نسبت به گذشته خیلی افت کرده/توی حجم بالاهاشم یسریاش همون بدردنخوریه سابق روداره و کیفیتش تو ی بعضی ازمدلا مثل هیوسانگ روندروبه رشدی داشته موتورای ktmشم خوب دراومده بوده گویاولی باتوجه به افزایش قیمتش تنها قشرخاصی ازجامعه قدرت خریدشودارن....

Kenji
25-06-1391, 09:48 بعد از ظهر
دیشب اتفاقن با بچه ها دستگیره عقب هیوسانگ سری جدیدا رو اتفاقی شرو کردیم چک کردن. واقعن جنس افتضاحی بود... صد رحمت به سری قبلی ها.

کویر موتور اینجوری ادامه بده نمی تونه دیگه تو 250 ها حرفی بزنه...

اونم با این قیمت دلار و وضعیت بازار

Alireza Eteraz‏
25-06-1391, 09:51 بعد از ظهر
کدوم مدلش بود؟

Kenji
25-06-1391, 10:03 بعد از ظهر
کدوم مدلش بود؟

کدوم مدل چی؟

هیوسانگ 250 سری جدید کویر.

!NAVID!
25-06-1391, 10:07 بعد از ظهر
سلام
من افتضاح رو زدم میدونین چرا؟
چون یه رادیات سفارش دادم بعد از 4 ماه به دستم رسید:s (9):
این برای من بهترین دلیله که گزینه افتضاح رو بزنم:vardane:

سایه
25-06-1391, 10:18 بعد از ظهر
س
من هم گزینه افتضاحو زدم چون کلا اگه یه کم فک کنین به جا این که بری پول یه سنگینو بدی جا موتور که فقط قیافه داره و همچنین هر روز داره بدتر دیروز (جنسش)میشه .
درضمن لوازماش هم به سختی و صبر عیوب گیر میاد رنگاش هم که نمیشه سفارش داد دیگه ...
ولی در کل باید یکی صاحب شرکت کویر کسی میشد که هم همه را درک میکرد وهم خدارو میشناخت .آرزو میکنم خودش سوار مگلی شه بره.......اون وخ میفهمه.

Alireza Eteraz‏
25-06-1391, 10:26 بعد از ظهر
کدوم مدل چی؟

هیوسانگ 250 سری جدید کویر.
حالا ازاین همه جای موتوررفتید سراغ دستگیره عقب جاهای دیگه ی موتورم بررسی میکردیدبامدلای قبلی ببینید آیاپیشرفتی کرده یا نه یه جاش پسرفت کنه 2جاش پیشرفت میکنه(حتمابررسی کنید)
کویر یجوریه بایدبین بد وبدتر یکیوانتخاب کنی چون خوب پیدا نمیشه

Kenji
25-06-1391, 10:32 بعد از ظهر
حالا ازاین همه جای موتوررفتید سراغ دستگیره عقب جاهای دیگه ی موتورم بررسی میکردیدبامدلای قبلی ببینید آیاپیشرفتی کرده یا نه یه جاش پسرفت کنه 2جاش پیشرفت میکنه(حتمابررسی کنید)
کویر یجوریه بایدبین بد وبدتر یکیوانتخاب کنی چون خوب پیدا نمیشه

والا دیشب تو شب نشینی پرشین موتور در حال ساندویچ میل کردن بودیم که ناخودآگاه دستمون رفت روش. قصد بررسی تخصصی هیوسانگ نداشتیم....

shahrammc
25-06-1391, 11:29 بعد از ظهر
من ضعیف رو زدم ... یه قطعه خیلی خیلی معمولی موتورو که میخوای باید 2 3 ماه انتظار بکشی که بیاد !!! بابا 7 8 تومن پول موتور میدیم پول یه ماشین خدا وکیلی !! نه تعمیرگاه درست و درمونی واسه این موتورا هست نه لوازم !! این موتورارو که نمیشه دست هر کسو ناکس داد تعمیر کنه !!!
جای اینکه برای مشتری ارزش قائل شن مشتری به ت*مشونه !!!

- - - Updated - - -

من ضعیف رو زدم ... یه قطعه خیلی خیلی معمولی موتورو که میخوای باید 2 3 ماه انتظار بکشی که بیاد !!! بابا 7 8 تومن پول موتور میدیم پول یه ماشین خدا وکیلی !! نه تعمیرگاه درست و درمونی واسه این موتورا هست نه لوازم !! این موتورارو که نمیشه دست هر کسو ناکس داد تعمیر کنه !!!
جای اینکه برای مشتری ارزش قائل شن مشتری به ت*مشونه !!!

Amir 1986
29-07-1391, 09:55 قبل از ظهر
آقا افتضاحه وضعیتش !

من وقتی موتورمو گرفتم ، فلاپ بغلش شکسته بود ، فکرشو بکنید موتور خشک !

بعد یه مدت موتور فلاپ نداشت و فلاپش تو شرکت بود تا یه نوشو واسم بفرستن !
بعد از کلی رفت و اومد ، آخر گفتن نیست ، همون فلاپ خودمو تعمیر کردن مثلا و دادن بهم

با حرارت آبش کردن و شکستگی رو پوشوندن ، وضعیتش بدتر شد ، چون برچسبای روی فلاپو از بین بردن !

باز هرچی رفتیم فایده ای نداشت و میخواستم شکایت کنم که گفتن برو پیش آقای کمالی ، دفترشو از خیابون ولیعصر منتقل کرده میدون قزوین !

خلاصه رفتیم اونجا و گفت باشه بهت خبر میدم و شمارمو گرفت ! دریغ از یه تماس !
زنگ زدم گفت حاضره بیا ببر
وقتی رفتم دیدم فلاپ cbr125 آبی آورده !!!

گفتم مگه مدل 125 هم وارد کردین ؟!
گفت نه این مال 150 هستش !
گفته نخیر من خودم دارم و دارم بهتون میگم این فلاپ 125 هستش ، تازه سمت راسته ! فلاپ من سمت چپ شکسته بوده !
در ضمن فلاپ مدل 150 مشکی هستش که روش برچسب آبی خورده !

خلاصه قبول نکرد و رفت یه دفترچه آورد که محصولات هوندا با عکس و کد قطعاتش توش بود ، دید حق با منه
گفت باشه پس صبر کن تا واست سفارش بدیم بیارن
بعد گفت صبر کن ! یه فلاپ مشکی آورد گفت خودت ببر بده برچسب بزن ، پولشو من میدم !
گفتم یعنی چی ؟ برچسب بزن یعنی چی ؟ این همه پول برند دادم که خودم برچسب بزنم ؟!!!!!

گفت پس نمیخوای معلوم نیست کی قطعه واسمون بیاد ... !

اینو گفت و هنوز بعد 2 سال قطعه ی مارو ندادن !
یه نفر تا حالا یه جواب درست و حسابی به ما نداد و وقت هر روز رفتن رو هم ندارن و نتونستم برم شکایت کنم و نمیدونم شکایت اصلا فایده ای داره یا نه !

خلاصه که وضعیتش به نظرم افتضاح هستش

Kami
29-07-1391, 06:22 بعد از ظهر
و نمیدونم شکایت اصلا فایده ای داره یا نه !
فایده داره به شرطی که بالای 15 نفر شکایت کنن و امضا کنن ، هرچی تعداد بالاتر بهتر
سازمان صنعت و معدن نزدیکه پارک لاله هستش
اگه بچه ها پایه باشن بنده شخصا حاضرم تا جایی بریم که کویر موتور مونتاژ موتور هاشو درست کنه

farshid37
30-07-1391, 01:46 قبل از ظهر
من بعد چند ماه از خرید موتور هنوز سند دریافت نکردم و پلاک موتور به نام شرکت کویر موتور هست. هر بار هم یک جور بازی در میارن. مفصلش رو بعد سر فرصت بیان می کنم.

Amir 1986
02-08-1391, 08:32 قبل از ظهر
فایده داره به شرطی که بالای 15 نفر شکایت کنن و امضا کنن ، هرچی تعداد بالاتر بهتر
اگه بچه ها پایه باشن بنده شخصا حاضرم تا جایی بریم که کویر موتور مونتاژ موتور هاشو درست کنه

منم هستم داداش

هر موقع خواستی بگو منم میام

اونایی که مشکل دارن بهشون بگو ، همگی جمع بشیم بریم شکایت کنیم تا یکم عملکردشون بهتر بشه ، کمم پول نمیگیرن که

farshid37
05-08-1391, 05:42 قبل از ظهر
اگه وقتی باشه که بتونم بیام تهران من هم آماده ام برای شکایت. اگه تصمیم جدی شد به من هم خبر بدید. معلوم نیست به چه دلیل همه موتورهای ریجوشون رو به نام شرکت پلاک تهران گرفتند. برای اینکه پلاک به نامم بشه قبض تهران و قرارداد اجاره خونه تو تهران فرستادم ولی چون قرارداد دست نویس بود تو بنگاهی تو قزوین دوباره نوشتیم و فرستادم. اون رو بعد یک ماه گفتند چون پلاک قروین بوده قبول نکردند. بعدش حدود 50 دادم تا خودشون قرارداد تهیه کنند. به علاوه کپی کارت ماشینم رو که پلاک تهرانه براشون از اول فرستاده بودم. اول گفتند به درد نمی خوره ولی بعد گرفتن پول برا قول نامه دوباره زنگ زدن کپی برگ سبز ماسین می خوان... خلاصه 3 ماهه موتور گرفتم هنوز سند ندارم و بیمه نامم هم دست شرکت هست. مسئول فروش قزوین هم که زنگ زدم برای گلگی فوق العاده بد برخورد کرد و جواب سر بالا داد.

Rafizadeh
13-08-1391, 06:46 قبل از ظهر
اقا ما زنگ زدیم قیمت چند تا موتور رو بپرسیم نامرد تلفن روم قطع کرد. بعد دوباره زنگ زدم میگه نیسن بازم قطع کرد. خوب اگه حوصله ندارن حرف بزنن نرن اونجا منشی بشن.

:9:

amo hosein
13-08-1391, 07:02 قبل از ظهر
منم هستم

Rafizadeh
13-08-1391, 07:18 قبل از ظهر
همه جوره منم هستم.

farshid37
05-09-1391, 02:26 قبل از ظهر
اگه وقتی باشه که بتونم بیام تهران من هم آماده ام برای شکایت. اگه تصمیم جدی شد به من هم خبر بدید. معلوم نیست به چه دلیل همه موتورهای ریجوشون رو به نام شرکت پلاک تهران گرفتند. برای اینکه پلاک به نامم بشه قبض تهران و قرارداد اجاره خونه تو تهران فرستادم ولی چون قرارداد دست نویس بود تو بنگاهی تو قزوین دوباره نوشتیم و فرستادم. اون رو بعد یک ماه گفتند چون پلاک قروین بوده قبول نکردند. بعدش حدود 50 دادم تا خودشون قرارداد تهیه کنند. به علاوه کپی کارت ماشینم رو که پلاک تهرانه براشون از اول فرستاده بودم. اول گفتند به درد نمی خوره ولی بعد گرفتن پول برا قول نامه دوباره زنگ زدن کپی برگ سبز ماسین می خوان... خلاصه 3 ماهه موتور گرفتم هنوز سند ندارم و بیمه نامم هم دست شرکت هست. مسئول فروش قزوین هم که زنگ زدم برای گلگی فوق العاده بد برخورد کرد و جواب سر بالا داد.

تقریبا 15 روز پیش سند موتور به دستم رسید. البته بعد از گذشت حدود 3 ماه از خرید. همانطور که گفتم موتور های ریجو رو به دلایل نامعلومی به نام شرکت پلاک کرده بودند و حتما می بایست مدرک سکونت تهران ارائه می شد. وقتی خانم اصغری مسئول اسناد شرکت گفت قولنامه ارسالی چون تو بنگاه قزوین نوشته شده کمی شک کردم. اما ناچار نزدیک 50 هزار تومان همراه با فیش آب و برق یک آدرس دیگه براشون فرستادم تا خودشون یک قولنامه برام تهیه کنند. قرار شد هر دو قولنامه برام ارسال بشه. اما دو ففته پیش که مدارک اومد هیچکدوم نبود و از اون جالبتر این که آدرس تو کارت و سند موتور همون آدرس قولنامه خودم بود. وقتی یا خانم اصغری تماش گرفتم گفت قولنامه رو نمی تونیم بفرستیم (لابد جزو اسناد طبقه بندی شده بوده) و هیچ دلیل قانع کننده ای برای این که چرا آدرس همون آدرس قبلیه و این که چرا نمی فرستند نداشت. وقتی دیدم بحث بی فایده است با خانم طبیبی مسئول رسیدگی به شکایات کویر موتور صحبت کردم که بعد چند روز جواب آخر این بود که تخلف و دزدی صورت نگرفته و قولنامه هم نزد ماست ولی نمی شه بفرستیم. من هم چون تهران بودم تقاضا کردم برای معذرت خواهی برم شرکت و بعد دیدن قولنامه کذایی از شک خودم پوزش بخوام ولی ظاهرا قولنامه مذکور به کلی سری بوده و حتی اجازه دیدنشم ندارم. خلاصه دزدی و حقه بازی کارکنان کویر موتور و 50 هزار تومان قابل چشم پوشیه ولی برخورد بدشون در تماس های متعدد و 3 ماه بدون سند بودن و بهانه های احمقانه شان که دیگران رو مثل خودشون ابله فرض کردند من رو از این شرکت بی در و پیکر که هیچ نظارتی بر کارکنانش نداره بی ذار کرد. البته خیلی از شرکت های خصوصی حقوق کمی به کارکنان می دهند و در عوض به دله دزذی هاشون کاری ندارند. اما انعام دادن یک چیزیه و بازی در آوردن و کار عقب انداختن واسه تیغ زدن مشتری چیز دیگه ای هست.

نیما نادری
06-09-1391, 08:25 قبل از ظهر
پسر عجب داستانی شده ... جالب بود کل پرسنل درگیر یک سند شدن احتمالا برای همین قیمت نمیدادن قطع میکردن همه درگیرن

farshid37
06-09-1391, 08:34 قبل از ظهر
البته من اینجا صحبتی از مدیر فروش قزوینشون نکردم چون اسمش یادم نیست. متاسفانه حیف اسم مدیر چون حتی به اندازه یک مغازه دار بی سواد ادب نداشت و حل مشکل مشتری هیچ اهمیتی براش نداشت. من فقط موندم این برخوردای ضد تبلیغشون چیه اون تبلیغاتشون چیه.

نیما نادری
06-09-1391, 08:53 قبل از ظهر
تو قزوین یا هر شهر دیگه مدیر فروشی در کار نیست همه مغازه دار سیکل هستن فوقش دیپلم پس یک وقت توقع بالا نداشته باش فقط حساب چرتکه رو میفهمن همشون کلا عشق موتور و مشتری مداری اینا صوته کشکه پس بازم متوقع نشی تبلیغات الان واسشون حکم سرمه زیادی رو داره چون معنیش خوب نیست از یک وارد بپرسین بهتون میگه یعنی چی ....به هر حال با بالا رفتن دلار و یورو و فروختن جنس دلار 1000 تومانی به دلاری 3500 تازه با ناز و کرشمه چرا که نه !!! برادر من اونی شما باهاش طرف میشی چه فروشنده چه خدمات پس از فروش کاری به تبلیغات نداره مهم اون لحظه طلایی هست که پول شما وارد حساب میشه تمام والسلام

farshid37
06-09-1391, 09:17 قبل از ظهر
نه منظورم فروشنده قزوین نبود. نماینده قزوین آقای عابدی هست و آدم بدی نیست. در واقع مشکل من با صدور سند شرکت بود. یک بار که زنگ زده بودم شرکت برای اعتراض به این همه تاخیر در صدور سند و ارسال اون گفتند برای استان ها مدیر فروش دارند و با یکی صحبت کردم که ظاهرا مسئول فروش تو استان قزوین هم بود. من از 50 هزار تومانش زیاد ناراحت نیستم از این که اینقدر فیلم بازی کردند و کارم رو عقب انداختند ناراحتم. اگه روز اول مثل آدم می گفتند 50 بده دو هفته دیگه سند می دیم مشکلی نبود ولی 3 ماه سرگردانی و ادا اطوار شون بیشتر عصبیم کرد.

m-s-d
09-11-1391, 10:26 بعد از ظهر
عملکرد افتضاح است:98:

دلایلش طولانیه از نوشتننش خسته میشم

نیما نادری
10-11-1391, 12:51 بعد از ظهر
اگر رادیسون 248cc دارید ماور در غم تون شریک بدونید و اصلا نیازی به توضییح نیست :3:

Magma
13-10-1392, 02:50 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

یه چند وقته این اسم توی منوی کویر هست. کسی میدونه قضیه چیه؟

معمار
13-10-1392, 05:10 بعد از ظهر
فکر کنم بیشتر 250 ها رو منتاژ یا وارد کرده
فقط مونده این دوتا سوزوکی
که مسئولش رفته به سوزوکی گفته که بده اینا رو ما بنیم
اونا هم این طوری از اون جا انداختنشون بیرون :out:

hosseinpalang
13-10-1392, 05:15 بعد از ظهر
یکی از دزد ترین و به هم ور ترین شرکت های ایران
البته تو بخشهای چاپیدن مردم کارشون رو بی عیب و نقص انجام میدن

flower
13-10-1392, 10:15 بعد از ظهر

یه چند وقته این اسم توی منوی کویر هست. کسی میدونه قضیه چیه؟
این اسم mv agusta موتور با حجم 250 اصلا نداره در موردش تحقیق می کنم بتون خبر می دم الان زنگ زدم به رفیقم تو کویر کار می کنه گوشیش خاموشه نکنه موتورها ساخت ایتالیا ست.

- - - Updated - - -

ویرایش نداره اون کلمه نکنه اشتباه چاپ شد.

- - - Updated - - -

ویرایش نداره اون کلمه نکنه اشتباه چاپ شد.

- - - Updated - - -

الان زنگ زدم رفیقم جواب داد گفت چند مدل اگوستا وارد می شه با برگ سبز قراره عکسا را ازش بگیرم برای برج 11 اماده می شه گفت قیمت بالای 100 میلیون در پلاک ملی شدن حرفی نزد.

Magma
13-10-1392, 11:09 بعد از ظهر
جدا؟ نهههه! حالا هم که میخوان سنگین بیارن آگوستا؟ الان هیچ حرفی واسه گفتن ندارم

HONDA-WaveS
27-10-1392, 12:46 بعد از ظهر
منم گذینه افتضاح رو انتخاب میکنم
شرکتی که کارش کپی محصولات خوبی مثل cdi cgl wave honda و... هست و شده نمایندگی چین در ایران شرکت نمیشه
حداقل اگر کویر دنبال اسم و رسم بود نباید محصولات کپی بی کیفیت رو به مردم با قیمت فضایی مینداخت
شما اگر لوگوی شرکت رو هم نگاه کنید کپی شده شرکت تیزرو هست با اندکی تغییر
بازم دم شرکت جهانرو گرم که حد اقل کپی فروشی نمیکنه و محصولات خودشو وارد میکنه (به خوب یا بدش کاری ندارم)

moein 007
16-04-1393, 01:26 قبل از ظهر
از حق نگذریم خدماتشون خوبه فقط منتاژضعیفی دارن

روح سوار
18-04-1393, 11:21 قبل از ظهر
44% مثله من گزینه افتضاح را انتخاب کردن
به راستی که چیزی بهتر از این عملکرد عم ندارد

و باید اسمشو خودمون عوض کنیم

از کویر موتور به کویر شتر و در نهایت کویر دزد

hosseinpalang
18-04-1393, 02:12 بعد از ظهر
این شرکت یکی از بهترین و پیشرو ترین شرکتهای "دزدی" و "مصرف کننده کش های" ایران بلکه هم خاورمیانه است
و پیشرفت این شرکت در این عرصه بسیار چشمگیر بوده است

Arman-GT
18-04-1393, 03:44 بعد از ظهر
از حق نگذریم خدماتشون خوبه فقط منتاژضعیفی دارن
خدماتشون خوبه!
تو برو موتور باگارانتی بخر فقط اسمش گارانتیه دو تا فحشم ميدن!
قیمت قطعات که بماند طرز برخوردشونم با مشتری که جای گفتن نداره!

farshid37
18-04-1393, 04:51 بعد از ظهر
هم در خرید موتور و هم خرید لوازم خانبی سرم کلاه گداشتند. اصلا هم براشون مهم نیست. کلا سیستم فروش سر گردنه ای دارند.

Alzaha60
07-06-1393, 06:28 بعد از ظهر
چند وقته که 125 سی جی آشغال مارک کویر خریدم.با موتور های ازرونتر مقایسه کردم بهتر که نیست بدتر هم هست.کاش ارزونترین 125 رو می گرفتم که لا اقل دلم نسوزه

Amir18313
09-11-1393, 10:08 بعد از ظهر
کل تاپیک را خوندم. نتیجش این شد فارس موتور با پالس خیلی سرتر از کویر موتور هست!

Reza-M
09-11-1393, 11:01 بعد از ظهر
شرکت کویر محصولاتشون از بهترین کیفیت برخوردارند، فقط قیمت موتورهای سنگین این شرکت بسیار بالاست ولی در کل کویر بی نظیره و نامی آشناست برای همگان.

farshid37
09-11-1393, 11:50 بعد از ظهر
شما تجریه خرید محصولات و لوازم یدکی از کویر شترو داشتید یا فقط عکس محصولاتشونو تو سایتش دیدید. تنوع جنس و آوردن کالای خوب و گرون دلیل عملکرد خوب نیست.

serdar
13-11-1393, 12:39 قبل از ظهر
والا تو شهر ما که همه سی جی کویر میگیرن میگن خوبه یکیشم خودم البته سی جی که نشد موتور وسایلشو حسن آقا بقالم داره باید دید اون بنده خدایی که کل داراییشو داده یه موتور گرفته از این شرکت راضیه یا نه؟یه جا خوندم یه بنده خدایی واسه فلاپ موتورش یکسال دویده هنوزم ندادن بش .

یه سوال مثلا کلاهی که کویر 700 میده تو بازار چنده؟میخواستم یه کلاه وسپا ازش بگیرم

فلات دوست
13-11-1393, 11:45 قبل از ظهر
شما تجریه خرید محصولات و لوازم یدکی از کویر شترو داشتید یا فقط عکس محصولاتشونو تو سایتش دیدید. تنوع جنس و آوردن کالای خوب و گرون دلیل عملکرد خوب نیست.

دوستمون راست میگن
جنس خوب دلیل نمیشه ، ممکنه لوازما خوب باشن ولی در مونتاژ بدلیل عدم همخوانی با هم کارکرد خوبی نداشته باشن

NiNjA-Wild
13-11-1393, 12:27 بعد از ظهر
این شرکت فوق العاده دزد و دقل و .... هست.
از اول اجرو کج گذاشتن ولی هنوزم ک هنوزه داره میره بالا دیواره و مث اینکه محکم شده جاش.

همه میخرن.خب یه میلیاردر دیگه زحمت بکشه یه شرکت موتور بزنه با کیفیت و منتاژ عالی ارائه بده 100میلیارد دیگه هم میاد رو1میلیاردی ک میخواد هزینه کنه

AMIR_NINJA
13-11-1393, 03:36 بعد از ظهر
کل تاپیک را خوندم. نتیجش این شد فارس موتور با پالس خیلی سرتر از کویر موتور هست!
دوست خوب
اینطور نتیجه گیری درست نیست
من از گارانتی شرکت فارس موتور و از نحوه پاسخگویی خود شرکت که باهاش تماس گرفتم اصلاً رضایت نداشتم
شما دفترچه موتورسیکلتی مثل پالس 220 را نگاه کن ببین چه گزینه های فنی باید در گارانتی و مقدار کیلومتری که گفته چک شود
اگر گارانتی داشتن یک موتورسیکلت فقط تبلیغی باشد برای فروش بیشتر موتورسیکلت و در عمل کیفیت گارانتی جالب نباشد خرید موتورسیکلت بدون گارانتی و دارای گارانتی چه تفاوتی دارد
درباره کویر هم باید بگم
شرکتی که آپریلیا و ام وی آگوستا میاره
نباید این وضع موتورسیکلت های مونتاژیش باشد که مگلی یک نمونه بارزش است
همه نمیتونن ام وی آگوستا بخرن یا آپریلیا
خوبه شرکت های واردات قطعات و مونتاژ موتورسیکلت اول کیفیت موتورسیکلت هایی که در رنج قیمتی است که قشر متوسط اقتصادی جامعه امکان خرید دارند افزایش دهد سپس اقدام به واردات موتورسیکلت هایی با قیمت های سنگین و برندهای معتبر داشته باشد.

r.hasani7023
13-11-1393, 03:49 بعد از ظهر
فعلا همه باید لگن سوار شیم همه کشور ها قیمت نوع موتور جوری که اقشار متوسط جامعه بتونن موتور ایده عال سوار شن امروز دوباره تصادف دیدم 125بود تا کی میخان این لگن تولید کنن با کیفیت اشغال .
شرکت کویر شده عین ساپیا ایران خودرو

mohammadkh
13-11-1393, 03:51 بعد از ظهر
مگلی یه موتور سوختس واسه کویر. اصن فروش نمیره. در کل قطعات کویر خیلی انحصاریه اما خدا رو شکر موتورای پرفروشش قطعاتش اومده دست بازاریا. امروز یه تاجر رو پیدا کردم که قطعات ار کی وی رو هم اورده.

ali_r
13-04-1394, 11:19 قبل از ظهر
افتضاح فعلا تو صدر جدول قرار داره:crazy:

irmacfa
15-04-1394, 02:55 بعد از ظهر
افتضاح فعلا تو صدر جدول قرار داره:crazy:

اخوی شرکت کویر لیست قیمت موتور نمیده ؟

ali_r
15-04-1394, 06:01 بعد از ظهر
اخوی شرکت کویر لیست قیمت موتور نمیده ؟

به منو تو نمیده

به نماینگی هاش میده

irmacfa
15-04-1394, 08:34 بعد از ظهر
به منو تو نمیده

به نماینگی هاش میده
چطور نمایندگانی هست که هر جا زنگ میزنی یه قیمت میدن اون هم نه 100-200 حدود 600 تومن اختلاف

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

فرنام
20-06-1394, 09:57 بعد از ظهر
یه بار زنگ زدم شرکتشون قیمت موتور بگیرم دیدم به دختره برداشت گفتم قیمت موتورمی خوام گفت : وایسا وصل کنم واحد فروش ...
آهنگی شروع به نواختن کرد که مثل اینکه سرکاری بود .