PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس سفر به شمال

eshgh_namordeh
04-04-1390, 10:46 بعد از ظهر
سلام امیدوارم حال همگی خوب باشه
من و آقا بابک امروز برگشتیم ، پنجشنبه شب که راه افتادیم تا آمل بارون بود وسط راه مه تمام جاده را گرفت خیلی باحال بود . توی پارک چادر زدیم فردا هم محمود آباد و دریا و جنگل نور که واقعا توی بارون زیبا بود جای همگی خالی ، کلی هم غدا خوردیم برشکست شدیم جای دوستان خالی :) جمعه شب خواستیم برگردیم که دید کافی نداشتیم شب هم خوابیدیم امروز صبح برگشتیم ، سفرمون بارونی بود با اینکه لباسهامون خیسه خیس بود هوا سرد نبود ، اما واقعا خوش گذشت یک خاطره خیلی خیلی خوب بود ، عکسها هم آقا بابک بزارن ممنون میشم .
یک فیلم کوناه اما 20 M از مه که توی امام زاده شروع شد :
[Only registered and activated users can see links]

19021903
اما از دایلیم : واقعا تعجب کردم از این موتور سرعتش که واقعا خوبه مشکلی نداره به قدرتش شک داشتم که توی سربالائی من با نینجا بهش نرسیدم با اینکه روی رد لاین رفته بودم در حداکثر قدرت موتورم باهاش برابر بودم خیلی خوب میومد به علاوه اینکه مصرف بنزینش خیلی کمه قیمت پائینتری داره ، تا حالا مسیر طولانی با هیوسانگ هم سفر نبودم که ببینم چطوریه اما دوستانی که قصد خرید موتور 250 دارن دایلیم واقعا انتخاب خوبیه توی سرعت بالا پایداری خوبی هم داره .

Babak
05-04-1390, 12:03 قبل از ظهر
این جا آمل هست صبح تازه بیدارشده بودیم و منتظر بودیم که شاید یه کم بارون کم تر بشه:icon_pf (3):
27687

جاده بینه امل ومحمود آباد بارون بند نیمد و زدیم به جاده این جا جنگلی بود خیلی قشنگ بود ایستادیم وچند تا عکس گرفتیم:2gwb921:
27690

اینجا هم جنگله نور جای بسیار با صفا و قشنگی بود بعده کلی گشتن زیره بارون یه آلاچیق پدا کردیم و رفتیم زیرش:mypersianforum (531:24:
27691
اینجا آقای علیرضا گیر داده بود آتش روشن کنه ولی دمش گرم با کلی زحمت تونست آتیش مشدی ردیف کنه یه کشفم کردیم اگر برای برپایی آتش به ماده سوختی اولیه نیاز بود می شه از پفک نمکی استفاده کرد حسابی جواب میدهد:bargh:
27692
در پایان عرض کنم که جای همه دوستان خالی بود واقعا:flower4:........در کلیه مسیر هایی که ذکر شد همچنان باران یا رو همراه جدا نشدنی ما بود:27:

Salman
05-04-1390, 12:12 قبل از ظهر
دمتون گرم که تو این بارون رفتین.من اس ام اس هم دادم کسی ج نداد!
آره خدایی خوب راه میره دایلیم.تو شمال من پشته موتوره بابک نشستم خوب راه میرفت.فکر نمی کردم اینطوری راه بره

Babak
05-04-1390, 12:14 قبل از ظهر
سلمان جان اس ام اس شما رو دریافت نکردیم.ممنون که به یادمون بودین:29:

Salman
05-04-1390, 12:46 قبل از ظهر
بخدا اس دادم.یادم نیست به تو یا علیرضا.ولی همون روز اس دادم.من همیشه به یادتونم عزیزم:gigglesmile:

eshgh_namordeh
05-04-1390, 02:02 قبل از ظهر
مرسی آقا بابک چه عکسهای قشنگی گرفتی ، سلمان جان از لطفت ممنون من که گوشیم آب رفت توش تعطیل شد ، شانسم به گوشی نمیگه اومدم تو خونه بازش کردم دیدم سولفاته شده پشتش :) به همین خاطر شاید اس ام اس نرسیده .
جات خالی بود :)

پلنگ
05-04-1390, 02:30 قبل از ظهر
از اینکه بهتون خوش گذشته متعجم چون نصف عمرمو رو موتور بودم ولی یادم نمیاد تو هیچ کدوم که هوا بارونی بوده بهمون خوش بگذره یعنی آرامشی نداشتیم .

ولی با هیوسانگ لذتی که میبرید عالیه ولی دایلیم تعجب میکنم دوستام مینالن از این موتور شما لابد شانسی موتورت خوب در اومده

Babak
12-11-1391, 07:07 بعد از ظهر
عکس ها دوباره بار گذاری شد:25: